Όλη η αλήθεια για τον κ40

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34550
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32711

Εμεις καναμε αγκαλιτσα αφου εσεις πηγατε να μας κανετε φουστια..
Φουστιά μόνο στα χαρτιά δεν είναι καν γεγονός. Το γεγονος είναι η προτεοιμασία σας απο αρχές Ιουλίου να μας την πέσετε. Πριν καν αποσταλλουν τα μηνυματάκια σας. Η αγκαλίτσα σας ηταν δουλεμενη προ πολλού.

Ευχαριστώ πάντως που παραδέχεσαι την αγκαλία! Επιτέλους! Ξηγιέστε!
 

DeletedUser33011

Αν ναι θυμήθηκα. Εσύ είσαι αυτός που εναν κόσμο χωρίς αγκαλίτσα δεν μπορεί να κλείσει. Και στον κ29 εκανες αγκαλια. Σώστα. Έχεις δίκιο.Δεν ξέρω να κλείνω κοσμο με αγκαλίες. Για πες μου εσυ μιας και είσαι εμπειρος μονο σε αυτό.

Κα με σαντιγυ διαίτης. Διαίτης!

Ναι μονο με αγκαλιτσα κλεινω σε τετοιες περιπτωσεις :(. Δυστηχως εχω το προνομιο να αναγνωριζω ποτε παει να γινει η φουστ και το προλαβαινω.

Δεν υπηρχε και κενανας ποτε να θελει να παιξει λιγο ξυλο σωστα :(.
 

DeletedUser32711

Και εκει τη φουστα σας βαλατε οι DnD ..αραγε ποιο ειναι χειροτερο η φουστα ή η αγκαλια ?
μονο που στην προκειμένη περίπτωση η" φουστα" που αναφέρεις είναι περιπαικτικό ειρωνικό σχόλιο μετά την κλασσική για σένα αγκαλιά. Η αγκαλίτσα γεγονός. Η "φούστα" άκυρος χαρακτηρισμός. Ασύγκριτα μεγέθη.
 

DeletedUser33011

Η φουστια εβγαλε αποδοση 0 σε σας, ενω η αγκαλια ως ταχεια αντιμετωπιση κατα της φουστιας, αποδοση 100.

Αρα σκεψου ποσο μη αποτελεσματικος εισαι κυριε φουστανελα ξωτικο.
 

DeletedUser32711

.αλλα οταν στελνεις και στις 3 μηνυμα και αθετεις καθε συμφωνια δεν ειναι γεγονος.
Ακυρη διαπίστωση. Καμια συμφωνία δεν αθετήθηκε απο ΝΟΣ. Μονο η δική σας υποκρισία και διάρρηξη συμμαχίας ήταν γεγονός, 8 αριστοι τουλάχιστον και γεματα επιθετικά ανα χωριό στα σύνορα με την ΝοΣ είναι το γεγονός και αυτο πριν καν πέσουν μηνύματα ή λυθεί η συμμαχία..και κύρηξη πολέμου το ίδιο βράδυ.
Ναι σωστά. Φουστιά και αγκαλιά μαζί απο εσάς. Καλώς και την αναφέρατε την φουστιά για να την παραδεχτείτε και αυτή.

ΥΓ. Δεν κλαίγομαι. Την δουλειά σας κάνατε.Ενωθήκατε να φάτε την φυλή που ανέβαινε με γοργότερους ρυθμούς απο όλες τις άλλες. Είμαστε κομπλέ.
 

DeletedUser32711

Τι ψευτομαγκιλικια και δηθεν προκλήσεις ειναι αυτες..Χαλάρωσε.
Και τι διστρέβλωση της πραγματικότητας είναι αυτή που πας να κάνεις; Εσείς είστε ολοι οι αλλοι εκτός απο την ΝΟΣ; Τι δεν καταλαβαίνεις; Αυτοι που ειστε και τώρα. Δεν είναι δυσκολο. Εγω σπανίως αναφέρομαι και επιτίθεμαι σε προσωπικό επίπεδο και αυτό μόνο αφου εχω δεχθεί απο αλλους προσωπική επίθεση πρώτα. Θίγω κατα βάση καταστάσεις.

Τώρα το skype μου πως το θες; Να το βγάλω στις ειδήσεις; Καπου εκεί θα είναι και το δικό σου;
 

DeletedUser32711

Δεν υπηρχε και κενανας ποτε να θελει να παιξει λιγο ξυλο σωστα :(.
Δοκίμασε καμια φορα να κλείσεις κόσμο χωρίς αγκαλίτσες ανάμεσα στις κυρίαρχες φυλές τρίων ηπείρων και ίσως αλλάξουν τα πράματα. Κάνε κουράγιο και δοκίμασε το.
 

DeletedUser34250

Συμφωνησατε με κλοουν συμμαχια και στους ορους βαλατε οτι δε θα στρατολογησετε απο αριστερα πανω απο 5 παιχτες ..ατ αυτου ο ριχαρδος ενημερωσε οτι ζητησατε σχεδον σε ολη τη φυλη να τη στρατολογησετε ..μετα εγινε το στησιμο του μετωπου.

Η μηπως μιλας για εμας και οχι για τη κλοουν που στησαμε μετωπο ? γιατι αν μιλας για εμας που κλεισατε συμμαχια με τους ΕΧΘΡΟΥΣ εως τοτε των συμμαχων σας γελανε και οι πετρες..

Ξερουμε ολοι οτι αυτο θες να περασεις στο εξωτερικο φορουμ οτι φοραμε φουστες και ειματε αγκαλιτσες ..γιατι λοιπον δεν ερχεσαι α τα πουμε και στο σκαιπ ..και να πεις ακριβως τα ιδια σε κληση ? Μη ντρεπεσαι ελα σε περιμενουμε ...ελα να πεις τη προπαγανδα σου καπου που δε θα σε βλεπει το "κοινο".

Η παρασταση εληξε το κοινο σε χειροκροτησε ..φερσου σαν αντρας με φουστες και ελα να τα πεις πισω απο τη σκηνη του θεατρου ..
Φλοντορ απο οτι καταλαβα τελικα ο μονος αρχ...ας και γα...ος εισαι εδω μεσα ολοι οι αλλοι φοραμε φουστες..προσεχε παλικαρι μην σκυψεις πουθενα και βρεις κατω μ το ανυπαρκτο σου τριτο ποδι...θα σου απαντησω στα περισσοτερα που εγραψες αν και τα περισσοτερα ειναι επιπεδου ραδικιου (τι μου φταει και το ραδικι εχει καποιοα νουνοσηνη εσυ οχι) λοιπον ραδικι εεεε φλοντορ σου ειπε κανενας οτι εγω λογω τις ηλικιας μου ζηταω σεβασμο με το ετσι θελω?αυτα στα μοναστηρια και στο αγιο ορος οχι σε εμενα..σεβασμο να εχεις στον πατερα σου και στη μανα σου στους αλλου αδιαφορω αν θα δειξεις φλοντορ...για την παιχτικη μου αξια φλοντορ ακουσες η ειδες ποτε να περηφανευομαι οτι ειμαι παιχταρρας η εκανα αυτο η εκανα εκεινο? Νουμπας ειμαι και ςτσι θελω να με βλεπουν ολοι...καμμενο εγκεφαλο παντως δεν εχω φλοντορ να πηγαινω διακοπες στη σκιαθο και να χοροπηδαω σαν αρκουδι στα σοκακια και να τραγουδαω γ...αι η ΝΟΣ κτλ κτλ κτλ...υπαρχει ακομα το βιντεο....σε αυτο το επιπεδο εχετε φλοντορ και γουσταρω να καειτε για εμας...το ειπα και ποιο πανω θα τον κλεισετε τον κοσμο αλλα θα κανετε τρελα ξενυχτια και θα φτυσεται αιμα...καθε χωριο που θα χανω 3 βαρβρα θα παιρνω γιατι ειμαι παιχτικης αξιας πιγκουινος...ανεβηκε η ταριφα...εδω θα λιωσεις φλοντορ...αληθεια απο αριστους πως πατε?????χαχαχαχαχα...γεια σου ρε φλοντορ αρχηγε εδω θα τα λεμε!!!!

οποτε θες σκυπε τα λεμε και απο εκει δεν κρυβομαι εγω ραδικομαχε!!!!
 

DeletedUser

Και εγώ που νόμιζα ότι ο Φώτης και ο Όμηρος είναι μοναδικοί στο είδος τους, βρε Lord Νυχτοξωτικό μπας και είστε όλοι συγγενείς μεταξύ σας; Δεν εξηγείται αλλιώς να έχετε βγει όλοι οι φουστοφορούντες εκεί μέσα...

Υ.Γ.1 (Ιούλης 4 φυλές N.O.S.) - (Σεπτέμβρης 2 (με το ζόρι) φυλές N.O.S.)= -2 φυλές N.O.S.
(Ιούλης 2 φυλές GHETTO, 2 φυλές clown, 1 φυλή C.C.H.) - (Ιούλης 2 φυλές GHETTO, 2 φυλές clown, 1 φυλή C.C.H.)= 0
Είναι απλά μαθηματικά, δεν σηκώνουν αμφισβήτηση! Είναι πασιφανές ποιοι είναι οι κανίβαλοι.

Υ.Γ.2 Με 5 ακαδημίες κρυφές και μη (παραλίγο 6 με C.C.H.) από το πρώτο κιόλας δίμηνο του κόσμου και με διπλωματικές "μαμουνιές" (για να μην εκφραστώ ελεύθερα και φάμε κανένα μπαν) δεξιά και αριστερά με σκοπό πόλεμο GHETTO vs clown και τελικό κλείσιμο του κόσμου ύστερα από εύκολο νομπλάρισμα του αποδυναμωμένου νικητή και κανιβάλισμα 5 ακαδημιών για συγκέντρωση του ποσοστού (όχι γιατί εσείς μας το παίζετε καλά παιδιά και σε λίγο θα μας πείτε ότι θα κλείνατε κόσμο με 300 παίκτες), μετά από όλα αυτά λοιπόν, δεν ντρέπεσαι λίγο εσύ που μας το παίζει και μεγάλος ώριμος και μορφωμένος άνθρωπος να μιλάς για φυλετικές αγκαλίτσες, απαράδεκτα και θρασύδειλα κανιβαλίσματα και το αποκορύφωμα "φουστιές" (άκουσον άκουσον) εκ μέρους μας; Ε κάνε μου τη χάρη και πάνε στο Δαφνί για κανένα τσεκ απ...

Υ.Γ.3 Επειδή εκτός από όλα τα άλλα είστε και μπούφοι φάσκετε και αντιφάσκετε με αυτά που λέτε στα δήθεν "επιχειρήματά" σας (ο Θεός να τα κάνει επιχειρήματα). Από τη μια κάναμε "φουστιά" επειδή αποφύγαμε τη δικιά σας επερχόμενη "φουστιά" οπότε είμαστε εμείς οι "φούστηδες" και όχι εσείς επειδή δεν προλάβατε να την ολοκληρώσετε, ωραία λογική Αριστοτέλη. Μετά είμαστε αγκαλίτσες γιατί είμαστε 205 άτομα αλλά άμα φάμε τα άτομα αυτά τα ανενεργά είμαστε κανίβαλοι, από την άλλη όμως τρώμε άτομα και είμαστε κανίβαλοι αλλά άμα τα αφήσουμε και τα 205 είμαστε αγκαλίτσες! Αποφασίστε επιτέλους δεν είστε 2 χρονών (νομίζω)...

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΧΩΝΕΨΗ...
 

DeletedUser34250

Υ.Γ.1 (Ιούλης 4 φυλές N.O.S.) - (Σεπτέμβρης 2 (με το ζόρι) φυλές N.O.S.)= -2 φυλές N.O.S.
(Ιούλης 2 φυλές GHETTO, 2 φυλές clown, 1 φυλή C.C.H.) - (Ιούλης 2 φυλές GHETTO, 2 φυλές clown, 1 φυλή C.C.H.)= 0
Βλεπω οτι απο μαθηματικα πας καλα μπραβο σου μεγαλε Αρχιμηδη γιατι βλεπω την επανω πλευρα να ειναι μια φυλη με 3 ακαδημιες και απο κατω 3 φυλες με 2 ακαδημιες...μαλιστα μαλιστα...παμε παρακατω...εκτος και αν σε εχουν για γλαστρα εκει που εισαι η κρατας το φαναρι για να βλεπουν τα αφεντικα σου τη νυχτα εδω και 2 μηνες οι πρωτες φυλες τρωνε πλανο καθε βδομαδα...και μετα ερχεσαι και μου λες εσυ οτι οι ακαδημιες της ΝΟΣ κανιβαλλιστηκαν.απλα εισαι τραγικος η εχεις κανα λογαριασμο στο ριμ και σου εχουν υποσχεθει και εσενα οτι θα κλεισεις κοσμο μαζι με τους ΕΚΛΕΚΤΟΥΣ. .Τραβα ανοιξε τα στραβα σου στα στατιστικα να δεις παιχτες σας που ειναι σε απωλειες χαμενοι στα ταρταρα να ειναι στη πρωτη δεκαδα και εικοσαδα χωρις να εχουν χασει τσεκουρι...αρε κατι παιχταραδες που φυτρωσαν ξαφνικα σαν τα μανιταρια που φυτρωνουν στο σκατο της γελαδας...Καλημερα nickmoschos!!!!
 

DeletedUser

Βλεπω οτι απο μαθηματικα πας καλα μπραβο σου μεγαλε Αρχιμηδη γιατι βλεπω την επανω πλευρα να ειναι μια φυλη με 3 ακαδημιες και απο κατω 3 φυλες με 2 ακαδημιες...μαλιστα μαλιστα...παμε παρακατω...εκτος και αν σε εχουν για γλαστρα εκει που εισαι η κρατας το φαναρι για να βλεπουν τα αφεντικα σου τη νυχτα εδω και 2 μηνες οι πρωτες φυλες τρωνε πλανο καθε βδομαδα...και μετα ερχεσαι και μου λες εσυ οτι οι ακαδημιες της ΝΟΣ κανιβαλλιστηκαν.απλα εισαι τραγικος η εχεις κανα λογαριασμο στο ριμ και σου εχουν υποσχεθει και εσενα οτι θα κλεισεις κοσμο μαζι με τους ΕΚΛΕΚΤΟΥΣ. .Τραβα ανοιξε τα στραβα σου στα στατιστικα να δεις παιχτες σας που ειναι σε απωλειες χαμενοι στα ταρταρα να ειναι στη πρωτη δεκαδα και εικοσαδα χωρις να εχουν χασει τσεκουρι...αρε κατι παιχταραδες που φυτρωσαν ξαφνικα σαν τα μανιταρια που φυτρωνουν στο σκατο της γελαδας...Καλημερα nickmoschos!!!!

Κοίτα δεν επιθυμώ να περιαυτολογήσω γιατί ως γνωστόν άλλωστε δεν είμαι ψώνιο:p αλλά ναι είμαι πολύ καλός:D στα μαθηματικά εμείς τα δίναμε και Πανελλήνιες:cool: για να περάσουμε ιατρική σε αντίθεση με κόρες ορισμένων, ονόματα δεν λέμε οικογένειες δεν θίγουμε;)! Α και συγχαρητήρια btw φίλε Τάσο να τη χαίρεσαι πάντα επιτυχίες:)!

Λοιπόν τώρα έχουμε και λέμε... Στην ουσία δεν απάντησες σε τίποτα δηλαδή ε; Μπράβο βλέπω με τις προσβολές προσπαθείς να dodgάρεις τα επιχειρήματα, πάλι καλά εδώ τα καταφέρνεις καλύτερα από το παιχνίδι αλλά για κόψιμο ούτε συζήτηση όπως και όλη η υπόλοιπη φυλή σου! Άμα γουστάρεις πάντως να ανταλλάξουμε μπινελίκια έλα στο Skype πολύ ευχαρίστως όποτε θες εδώ ήρθαμε να μιλήσουμε με επιχειρήματα οπότε σταμάτα να διαφθείρεις τη συζήτηση! Έτσι για την ιστορία πάντως ριμ δεν είμαι, μέτωπο είμαι και ρώτα τον φίλο σου τον Φώτη που έχει βάλει τη δίωξη λέει να με ψάχνει...

Άχου το μωρέ ήσασταν 4 φυλές και τα βάλατε με 5 και εξαφανιστήκαν οι 2 δικές σας μέσα σε ένα μήνα! Συγχαρητήρια σπουδαία φυλή ήσασταν, αυτό τώρα μου το λες σαν δικαιολογία! Όσο για τις υπόλοιπες φαμπιουλα άσχετε προφανώς και δεν έχουμε αμυντικές γιατί άμυνα ακόμα δεν έχουμε παίξει, για δες λίγο επιθετικές και μετά έλα να μου πεις αλλά πού να ξέρεις εσύ από αυτά αφού νιουκ στέλνεις μόνο σε βάρβαρα...:rolleyes:
 

DeletedUser34250

Κοίτα δεν επιθυμώ να περιαυτολογήσω γιατί ως γνωστόν άλλωστε δεν είμαι ψώνιο:p αλλά ναι είμαι πολύ καλός:D στα μαθηματικά εμείς τα δίναμε και Πανελλήνιες:cool: για να περάσουμε ιατρική σε αντίθεση με κόρες ορισμένων, ονόματα δεν λέμε οικογένειες δεν θίγουμε;)! Α και συγχαρητήρια btw φίλε Τάσο να τη χαίρεσαι πάντα επιτυχίες:)!

Λοιπόν τώρα έχουμε και λέμε... Στην ουσία δεν απάντησες σε τίποτα δηλαδή ε; Μπράβο βλέπω με τις προσβολές προσπαθείς να dodgάρεις τα επιχειρήματα, πάλι καλά εδώ τα καταφέρνεις καλύτερα από το παιχνίδι αλλά για κόψιμο ούτε συζήτηση όπως και όλη η υπόλοιπη φυλή σου! Άμα γουστάρεις πάντως να ανταλλάξουμε μπινελίκια έλα στο Skype πολύ ευχαρίστως όποτε θες εδώ ήρθαμε να μιλήσουμε με επιχειρήματα οπότε σταμάτα να διαφθείρεις τη συζήτηση! Έτσι για την ιστορία πάντως ριμ δεν είμαι, μέτωπο είμαι και ρώτα τον φίλο σου τον Φώτη που έχει βάλει τη δίωξη λέει να με ψάχνει...

Άχου το μωρέ ήσασταν 4 φυλές και τα βάλατε με 5 και εξαφανιστήκαν οι 2 δικές σας μέσα σε ένα μήνα! Συγχαρητήρια σπουδαία φυλή ήσασταν, αυτό τώρα μου το λες σαν δικαιολογία! Όσο για τις υπόλοιπες φαμπιουλα άσχετε προφανώς και δεν έχουμε αμυντικές γιατί άμυνα ακόμα δεν έχουμε παίξει, για δες λίγο επιθετικές και μετά έλα να μου πεις αλλά πού να ξέρεις εσύ από αυτά αφού νιουκ στέλνεις μόνο σε βάρβαρα...:rolleyes:
Αν σε ψαχνει η οχι θα το δεις καποια στιγμη στην πορτα σου...λογω της παλιας ιδιοτητας μου στη δουλεια εχω καποιες ακρουλες ακομα...περιμενε εσυ με το φως χαμηλωμενο καποια στιγμη θα ακουσεις τοκ τοκ στην πορτα σου και ενα ενταλμα που θα τυλιχτεις ολοκληρος.....
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Ώρες ώρες απορώ γιατί μου αρέσει τόσο αυτό το παιχνίδι...

Γιατί απλά δεν ΠΑΙΖΕΤΕ??????

Τόσο δύσκολο είναι?????

Χαλαρώστε ρε σεις.
 

DeletedUser32711

Κοίτα δεν επιθυμώ να περιαυτολογήσω γιατί ως γνωστόν άλλωστε δεν είμαι ψώνιο:p αλλά ναι είμαι πολύ καλός:D στα μαθηματικά εμείς τα δίναμε και Πανελλήνιες:cool: για να περάσουμε ιατρική σε αντίθεση με κόρες ορισμένων, ονόματα δεν λέμε οικογένειες δεν θίγουμε;)! Α και συγχαρητήρια btw φίλε Τάσο να τη χαίρεσαι πάντα επιτυχίες:)!

Λοιπόν τώρα έχουμε και λέμε... Στην ουσία δεν απάντησες σε τίποτα δηλαδή ε; Μπράβο βλέπω με τις προσβολές προσπαθείς να dodgάρεις τα επιχειρήματα, πάλι καλά εδώ τα καταφέρνεις καλύτερα από το παιχνίδι αλλά για κόψιμο ούτε συζήτηση όπως και όλη η υπόλοιπη φυλή σου! Άμα γουστάρεις πάντως να ανταλλάξουμε μπινελίκια έλα στο Skype πολύ ευχαρίστως όποτε θες εδώ ήρθαμε να μιλήσουμε με επιχειρήματα οπότε σταμάτα να διαφθείρεις τη συζήτηση! Έτσι για την ιστορία πάντως ριμ δεν είμαι, μέτωπο είμαι και ρώτα τον φίλο σου τον Φώτη που έχει βάλει τη δίωξη λέει να με ψάχνει...

Άχου το μωρέ ήσασταν 4 φυλές και τα βάλατε με 5 και εξαφανιστήκαν οι 2 δικές σας μέσα σε ένα μήνα! Συγχαρητήρια σπουδαία φυλή ήσασταν, αυτό τώρα μου το λες σαν δικαιολογία! Όσο για τις υπόλοιπες φαμπιουλα άσχετε προφανώς και δεν έχουμε αμυντικές γιατί άμυνα ακόμα δεν έχουμε παίξει, για δες λίγο επιθετικές και μετά έλα να μου πεις αλλά πού να ξέρεις εσύ από αυτά αφού νιουκ στέλνεις μόνο σε βάρβαρα...:rolleyes:
Βρε αγκαλιτσα! Στάματα την κλάψα για την NOS. Μιλαμε για τις επικρατέστερες φυλές κάθε ηπείρου εναντίον μίας. Τι δε καταλαβαίνεις;; Δεν ξέρεις ουτε απο μαθηματικά αλλά ούτε και απο μεγέθη.!?Εχεις κολλησεις στις 2 πρωτες μερες του κόσμου μπας και μας πείσεις οτι καναμε φυλετική αγκαλια..Φυλετική αγκαλια στις αρχές του κοσμου δεν μπορεί να γίνει εκτός και αν εσείς που έχετε γίνει τοσο έμπειροι πλεον μπορείτε να το καταφέρετε. Το παραδέχτηκαν και οι δικοί σου αλλωστε δεν χρειάζεται να κρυβεσαι πίσω απο το δαχτυλό σου που εχει τατοο το ονομα ΝΟΣ.
Και εντάξει όλα επιτρέπονται σε κάθε κόσμο..αφού ξέρατε πως δεν μας έχετε καμια φυλήα απο μόνη σας... και ανεβαιναμε πιο γρήγορα απο όλους ειπατε να τακιμιάσετε και να κλεισετε κόσμο. Ωραία μπράβο σας. Σταμάτα όμως την κλάψα και τις υπεκφυγές. Σου κάνουν κακό και δεν αλλάζεις την πραγματικότητα.
 

DeletedUser33011

Τα ειπαμε και ξαναειπαμε, κουρασες ξωτικο. Θα τα περασω μια γρηγορη γυρα, μια τελευταια φορα μπας και το ξεροκεφαλο σου μυαλο τα καταλαβει.

1)Οταν ξεκινησανε ολες οι ηπειροι με πολεμο, εσεις ειχατε 4 ακαδημιες και δε κανατε ποτε πολεμο. Λογικο να κλεισετε πρωτοι ηπειρο και να περασετε καταταξη αφου απλα τρωγατε εσωτερικα και δεν ειχατε κανεναν να σας κρατησει πισω.

2)Χτυπησατε την αντικειμενικα πιο αδυναμη φυλη απο ολες και καταφερατε πηρατε χωρια προφανως, αφου αυτοι ουτε μετωπο ειχαν προλαβει να στησουν, μεχρι και ουτε καλα καλα να τελειωσουν το πολεμο με τους πισω (τη φυλη που επαιζε ο κομφουκιος και ο uranian). Ασε που το συνολικο παικτικο υλικων της φυλης ηταν υποδεεστερο των αλλων 3 φυλων.

3)Ειχατε κανει συμμαχια με clown ωστε να βαρεσει εμας και να μη παει προς τα εσας. Τους θελατε απασχολημενους καθως ξερατε οτι ενας τετοιος πολεμος θα εδινε προβαδισμα σε εμας που θα πηγαιναμε πανω.

4)Μαθαμε οτι κανατε συμμαχια με clown, ενω ηδη υπαρχαν φορες που ο ομηρος και ο duplex μιλουσαν με τον Αγγελο (professor) κατα τη διαρκεια της συμμαχιας.
Το ειπαμε σε clown, απαιτησαν πειστηρια.

5)Λιγες μερες μετα κλεινει συμφωνια μεσω μηνυματων ο duplex με τον αγγελο. Στελνουμε τα πειστηρια στη clown και ξεκιναει να στηνει πανω το μετωπο κατευθειαν. Αν παρατηρησετε, το μετωπο ειχε ΠΡΩΤΑ ΣΤΗΘΕΙ ΜΕ ΕΜΑΣ, και μετα πηγε προς τα πανω. Αυτο δε σας δηλωνει τιποτα ε?

6)Να προσθεσω οτι θελατε να στρατολογησετε πανω απο 5 παικτες απο τη cookies ενω η συμφωνια συμμαχιας clown-nos ειχε γινει με τη συμφωνια να μη γινουν πανω απο 5 στρατολογησεις στην ηπειρο των cookies.

7)Γραφει ο ταμειος σχολιο στο εξτερναλ οτι οταν καποια φυλη παει να του τη φερει, γυρναει ο ιδιος και χτυπαει εκει που δε το περιμενει.

8) Στελνουμε επιθεσεις συντονισμενα οπως αποφασισαμε γιατι δεν υπηρχε λογος με τις δικες σας τις μπινιες να παιζουμε εμεις το ξυλο για να χασουμε και οι δυο οταν θα ερχοσασταν απο επανω.

9) Μπαινει ο Ομηρος κληση σκαιπ (ο duplex αφαντος) και το παραδεχεται οτι ειχατε ως σκοπο να χτυπηθουμε, θα ερχοσασταν απο επανω μετα τους cookies και θα περιμενατε να χανει μια πλευρα ωστε να βαρεσετε ειτε πρωτα εναν απο τους δυο, ειτε και τους δυο μαζι (μαζι με στρατολογησεις φυσικα). Αλλα ομηρε, οταν εχεις συμμαχια με τη clown, δε περιμενεις να χασει η συμμαχια σου, και ισα ισα βοηθας κιολας. Συμμαχια ειναι, οχι Σ.Ε.

Με λιγα λογια. Παιξατε ηδη φουστια στους clown κλεινοντας συμφωνια με εμας και σας γυρισε μπουμερανγκ.

Προσπαθησατε με τον ιδιο τροπο δηλαδη να τη παιξετε και σε εμας, να παιξουμε το στημμενο σας παιχνιδι, αλλα δε το παιξαμε.

Τωρα αν βγαινεις ξωτικο και λες οτι επειδη δε καταφερατε να κανετε εσεις πρωτοι τη φουστια της αγκαλιας και σας καταλαβαμε, και ως αποτελεσμα ειχε να ενωθουν οι φυλες που πηγατε να τους τη φερετε για να σας τη φερουν, και το αποκαλεις αγκαλιτσα, απο εμενα δεκτο. Το να λες ομως οτι το στησαμε ειναι απαραδεκτο. Αν οι αρχηγοι σου ηταν μαγκες (οχι οι τωρινοι, οι τοτε) θα βγαιναν και θα λεγανε οτι τη κανανε τη πατατια και οτι προσπαθησαν για το καλο της φυλης ο,τι κανανε.

Απολυτως δεκτο φιλε μου, αρχηγος με παντελονια. Οχι ομως να μοιραζει προπαπαγανδα σε εσας, να το πιστευετε κιολας και να το κανετε και θεο το Φωταρα. Λες και δε ξερουμε απο Κ38 πως εκλεισε κοσμο ο κυρ Φωτης και τι εγινε πριν απο αυτο.

Υ.Γ. Παραδεχομαι τον Ομηρο που οταν εγινε αυτο μπηκε κληση σκαιπ και μιλησε και τα ειπε, απο οτι καταλαβα κιολας σε ορισμενα ισως ενεργουσε και μονος του ο duplex. Ταυτοχρονα απογοητευομαι που αντι να σταματησεις ολη αυτη τη κατασταση που κραζει ο ενας τον αλλο, γιατι γνωριζεις τι ισχυει και τι ισχυε και αντι να παιξουμε ολοι το παιχνιδι που εχει διαμορφωθει, αφηνεις τα ******ιοζιλικια του Φωταρα να προκαλουν τσακωμους μεταξυ παικτων των αντιπαλων φυλων για τις φου... του duplex. Εκτος αν το παιζεις καλα το θεατρο και ηθελες να αποποιηθεις τις ευθυνες που μοιραζεστε μαζι.

Edit: Οσο για εσενα Τασο απλα προς ενημερωση σου δεν ειμαι ο Χοντορ
Παραλληλα οταν σε σεβαστηκα ως λογαριασμος για τις 3 μερες ειρηνη ελεγες αλλα. Λιγοι θα το εκαναν αυτο. Τωρα που σε συμφερει σε ολους βγαινεις και λες αλλα και κραζεις επειδη τρολλαραμε. Για μπες σκαιπ κανε μια κληση εγω θεμα δεν εχω, δε κρυβομαι σα το duplex
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
  • Like
Αντιδράσεις: kotos

DeletedUser34250

5)Λιγες μερες μετα κλεινει συμφωνια μεσω μηνυματων ο duplex με τον αγγελο. Στελνουμε τα πειστηρια στη clown και ξεκιναει να στηνει πανω το μετωπο κατευθειαν. Αν παρατηρησετε, το μετωπο ειχε ΠΡΩΤΑ ΣΤΗΘΕΙ ΜΕ ΕΜΑΣ, και μετα πηγε προς τα πανω. Αυτο δε σας δηλωνει τιποτα ε?
Θα ηθελα να μαθω αγαπητε Μιλτο(ξερω οτι δεν εισαι ο φλοντορ εσυ εχεις μυαλο οχι μαιδανο) ποιος αραγε αρχισε την συνομιλια και ποιος ενοχλησε πρωτος τον αλλον?..ο φωτης η ο αγγελος....γιατι αν εγινε το δευτερο ολα ηταν σχεδιασμενα να παγιδευσεται τον φωτη..αν οχι τοτε παω πασο....για πες μου ποιος ενοχλησε ποιον?και οχι φτιαγμενο πριντ σκριν μου εμαθες αν ειναι σωστα αυτα που μου ειπες να ξεχωριζω το σωστο


αααα για το κουιζ δεν μου ειπες τπτ?????επεσα μεσα??? χοχοχοχο
 

DeletedUser34250

αραλληλα οταν σε σεβαστηκα ως λογαριασμος για τις 3 μερες ειρηνη ελεγες αλλα. Λιγοι θα το εκαναν αυτο. Τωρα που σε συμφερει σε ολους βγαινεις και λες αλλα και κραζεις επειδη τρολλαραμε. Για μπες σκαιπ κανε μια κληση εγω θεμα δεν εχω, δε κρυβομαι σα το duplex
Γιατι κρυβομαι εγω? Μηπως δεν εχεις το σκυπε μου? Με καλεσες ποτε και δεν σου απαντησα? σευαχαριστω που εκανες 3 μερες ειρηνη μαζι μου στα λεω και δημοσια τις ημερες που πεθανε ο πεθερος μου...Σημερα κατα μεγαλη συμπτωση ειχα τα σαραντα και επεσε παλι σε πλανο..παλι συμπτωση....δεν πειραζει χαμενος ειναι ο κοσμος αλλα οπως ειπα και ποιο πανω θα λιωσετε να τον κλεισετε διαγραφη δεν παταει κανενας...ντου στη γκρι φυλη και αν πιασεις ποσοστο το 2017 σφυρα μου...θα τα πουμε και 42...αλλα κολπα εκει...σκυπε ειμαι και θα ειμαι απο αυριο συνεχεια...μην ντρεπεσαι εκει ειμαι...

CxC σε λιγες μερες κοντα σας και στον 42
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32711

Τα ειπαμε και ξαναειπαμε, κουρασες ξωτικο. Θα τα περασω μια γρηγορη γυρα, μια τελευταια φορα μπας και το ξεροκεφαλο σου μυαλο τα καταλαβει.

1)Οταν ξεκινησανε ολες οι ηπειροι με πολεμο, εσεις ειχατε 4 ακαδημιες και δε κανατε ποτε πολεμο. Λογικο να κλεισετε πρωτοι ηπειρο και να περασετε καταταξη αφου απλα τρωγατε εσωτερικα και δεν ειχατε κανεναν να σας κρατησει πισω.

2)Χτυπησατε την αντικειμενικα πιο αδυναμη φυλη απο ολες και καταφερατε πηρατε χωρια προφανως, αφου αυτοι ουτε μετωπο ειχαν προλαβει να στησουν, μεχρι και ουτε καλα καλα να τελειωσουν το πολεμο με τους πισω (τη φυλη που επαιζε ο κομφουκιος και ο uranian). Ασε που το συνολικο παικτικο υλικων της φυλης ηταν υποδεεστερο των αλλων 3 φυλων.

3)Ειχατε κανει συμμαχια με clown ωστε να βαρεσει εμας και να μη παει προς τα εσας. Τους θελατε απασχολημενους καθως ξερατε οτι ενας τετοιος πολεμος θα εδινε προβαδισμα σε εμας που θα πηγαιναμε πανω.

4)Μαθαμε οτι κανατε συμμαχια με clown, ενω ηδη υπαρχαν φορες που ο ομηρος και ο duplex μιλουσαν με τον Αγγελο (professor) κατα τη διαρκεια της συμμαχιας.
Το ειπαμε σε clown, απαιτησαν πειστηρια.

5)Λιγες μερες μετα κλεινει συμφωνια μεσω μηνυματων ο duplex με τον αγγελο. Στελνουμε τα πειστηρια στη clown και ξεκιναει να στηνει πανω το μετωπο κατευθειαν. Αν παρατηρησετε, το μετωπο ειχε ΠΡΩΤΑ ΣΤΗΘΕΙ ΜΕ ΕΜΑΣ, και μετα πηγε προς τα πανω. Αυτο δε σας δηλωνει τιποτα ε?

6)Να προσθεσω οτι θελατε να στρατολογησετε πανω απο 5 παικτες απο τη cookies ενω η συμφωνια συμμαχιας clown-nos ειχε γινει με τη συμφωνια να μη γινουν πανω απο 5 στρατολογησεις στην ηπειρο των cookies.

7)Γραφει ο ταμειος σχολιο στο εξτερναλ οτι οταν καποια φυλη παει να του τη φερει, γυρναει ο ιδιος και χτυπαει εκει που δε το περιμενει.

8) Στελνουμε επιθεσεις συντονισμενα οπως αποφασισαμε γιατι δεν υπηρχε λογος με τις δικες σας τις μπινιες να παιζουμε εμεις το ξυλο για να χασουμε και οι δυο οταν θα ερχοσασταν απο επανω.

9) Μπαινει ο Ομηρος κληση σκαιπ (ο duplex αφαντος) και το παραδεχεται οτι ειχατε ως σκοπο να χτυπηθουμε, θα ερχοσασταν απο επανω μετα τους cookies και θα περιμενατε να χανει μια πλευρα ωστε να βαρεσετε ειτε πρωτα εναν απο τους δυο, ειτε και τους δυο μαζι (μαζι με στρατολογησεις φυσικα). Αλλα ομηρε, οταν εχεις συμμαχια με τη clown, δε περιμενεις να χασει η συμμαχια σου, και ισα ισα βοηθας κιολας. Συμμαχια ειναι, οχι Σ.Ε.

Με λιγα λογια. Παιξατε ηδη φουστια στους clown κλεινοντας συμφωνια με εμας και σας γυρισε μπουμερανγκ.

Προσπαθησατε με τον ιδιο τροπο δηλαδη να τη παιξετε και σε εμας, να παιξουμε το στημμενο σας παιχνιδι, αλλα δε το παιξαμε.

Τωρα αν βγαινεις ξωτικο και λες οτι επειδη δε καταφερατε να κανετε εσεις πρωτοι τη φουστια της αγκαλιας και σας καταλαβαμε, και ως αποτελεσμα ειχε να ενωθουν οι φυλες που πηγατε να τους τη φερετε για να σας τη φερουν, και το αποκαλεις αγκαλιτσα, απο εμενα δεκτο. Το να λες ομως οτι το στησαμε ειναι απαραδεκτο. Αν οι αρχηγοι σου ηταν μαγκες (οχι οι τωρινοι, οι τοτε) θα βγαιναν και θα λεγανε οτι τη κανανε τη πατατια και οτι προσπαθησαν για το καλο της φυλης ο,τι κανανε.

Απολυτως δεκτο φιλε μου, αρχηγος με παντελονια. Οχι ομως να μοιραζει προπαπαγανδα σε εσας, να το πιστευετε κιολας και να το κανετε και θεο το Φωταρα. Λες και δε ξερουμε απο Κ38 πως εκλεισε κοσμο ο κυρ Φωτης και τι εγινε πριν απο αυτο.

Υ.Γ. Παραδεχομαι τον Ομηρο που οταν εγινε αυτο μπηκε κληση σκαιπ και μιλησε και τα ειπε, απο οτι καταλαβα κιολας σε ορισμενα ισως ενεργουσε και μονος του ο duplex. Ταυτοχρονα απογοητευομαι που αντι να σταματησεις ολη αυτη τη κατασταση που κραζει ο ενας τον αλλο, γιατι γνωριζεις τι ισχυει και τι ισχυε και αντι να παιξουμε ολοι το παιχνιδι που εχει διαμορφωθει, αφηνεις τα ******ιοζιλικια του Φωταρα να προκαλουν τσακωμους μεταξυ παικτων των αντιπαλων φυλων για τις φου... του duplex. Εκτος αν το παιζεις καλα το θεατρο και ηθελες να αποποιηθεις τις ευθυνες που μοιραζεστε μαζι.

Edit: Οσο για εσενα Τασο απλα προς ενημερωση σου δεν ειμαι ο Χοντορ
Παραλληλα οταν σε σεβαστηκα ως λογαριασμος για τις 3 μερες ειρηνη ελεγες αλλα. Λιγοι θα το εκαναν αυτο. Τωρα που σε συμφερει σε ολους βγαινεις και λες αλλα και κραζεις επειδη τρολλαραμε. Για μπες σκαιπ κανε μια κληση εγω θεμα δεν εχω, δε κρυβομαι σα το duplex

Κε 5 μπροστά. Μαλλόν εσυ το κουράζεις παρα εγώ....Δυστυχώς εσύ επαναλαμβάνεσαι και κάνεις έναν φαύλο κύκλο που δεν κάνει τιποτα αλλο απο το να επαληθεύει στη τελική την φυλετική σας αγκαλιά που καλώς ή κακώς συνέβη. Με μακροσκελή ποστ, σπαμ, προπαγάνδα και φτηνή επιχειρηματολογία δεν κρύβεται η αληθεια.

Ας σου απαντήσω λοιπόν στις χιλιειπωμένες καραμελίτσες που δεν εχουν καμία βάση παρα μόνο το πρόσχημα για να κανετε την δική σας διηπειρωτική αγκαλιά.

1)Στην ήπειρό μας είχαμε πόλεμο με πολυ πρόχειρη αναδρομή με NoΤ, WU-TAN, SUMMER, Αρης και -RB-. Θες κ'άλλες; Εσείς μήπως είχατε κάτι καλύτερο;

2)Αν μιλας ως αντικειμενικά πιο αδύναμη φυλή για τα νυν Cookies(Two Face κλπ) αυτή έδωσαν την πλεον κραγαλέα αφορμή για πόλεμο μιας και είχαν αρχίσει τις άπειρες στρατολογήσεις μέσα στην ηπειρό μας απο SUMMER και αλλες φυλές που βαράγαν διάλυση. Άσε που το επιχείρημά σου δεν στέκει κάν σαν σημείο. Τι σημαίνει αυτό που είπες δηλαδη..οτι δεν έπρεπε να τους βαρέσουμε;; Εσείς δεν τους βαράγατε;;

3)Αυτή ήταν η συμφωνία και της συμμαχίας με τους clown. Δεν επιβλήθηκε κάτι σε αυτό...Εσείς άλλωστε υποκρινόσασταν στο εξτερναλ οτι είστε καλύτεροι απο ολους και θα χτυπηθήτε μεταξύ σας. Ο Φαρισαϊσμός στο μεγαλείο του εδώ. Αν δεν ήθελε η clown να χτυπηθεί μαζί σας απλά ας το έλεγε στους συμμάχους της να γινόταν νέα συμμαχία.

4)Παντα γινονται συνομιλιες μεταξυ διπλωματών. Δε λεεί τίποτα. Αν αυτές χρησιμοποιηθούν για να πετύχουν κάποιοι υποχθόνιους στόχους είναι δικό τους πρόβλημα. Απλές συνομιλίες πάντως δεν είναι ποτέ αρκετά σοβαρός λόγος για να σπάσεις συμμαχία και να κυρήξεις πόλεμο με ενος μηνος προετοιμασία. Μια τέτοια πρόφαση απλα προδίδει τις πραγματικές προθέσεις σου.

5)Λίγο δύσκολο να στηθεί πρώτα ..πολυ νωρις για κατι τετοιο...εκτός αν μιλάς για τρίχες στήσιμο σε εσάς αφού απο αρχές Ιουλίου έρχονταν προς την NOS..πριν καν δηλαδή γίνουν οι συνομιλίες..ασε τα σάπια και μιλα καθαρά. Δεν υπάρχει πρόβλημα. Παραδεχτείτε την πρόωρη αγκαλιά σας. Όλα στο παιχνίδι είναι. Γιατί όμως τόσο κόμπλεξ να το παραδεχτείτε δεν το καταλαβαίνω.Μήπως φοβάστε μην αμαυρωθεί κάπου η υπόληψή σας;;;Δεν ξέρω...:confused:

6)Θέλαμε να στρατολογήσουμε ή στρατολογήσαμε;;; Έχει διαφορά.

7)Το γράφει αυτό λίγες ώρες πριν σπάσουν τη συμμαχία και απλά κάνει πνεύμα. Αλήθεια αυτό το σημείο είναι λιγο άκυρο...ολα τα άλλα υποτίθεται οτι προσάπτουν κάτι στη NOS...το συγκεκριμένο μάλλον στους clown προσάπτει..μιας και την έφεραν στους συμμάχους. τους.

8)Μπινιές ουσίας δεν υπήρξαν απο εμάς ποτέ απο όσο καταλαβαίνει κάποιος νοήμων και απο τα παραπάνω οπότε..απλα πες εδώ οτι φοβόταν η κάθε επικρατούσα φυλή μιας ηπείρου να τα βάλει απο μόνη της με NOS και έτσι αποφασίσατε να τα βάλετε όλοι μαζι σαν κυρίες φουστανελάτες. Ας όντως είχαν οι clown τόσο ντέρτι με τα "καμώματα" της NOS και νομίζαν οτι ήταν τόσο καλή σαν φυλή ας έκανα ΣΕ με έσας και ας βάραγαν εμάς μόνοι τους να βλέπαμε πόσα απίδια πιάνει ο σάκος. Ας βαράγατε εσείς cookies και μετά βλέπατε...Αλλα σίγα μην μπουν σε σοβαρές ιστορίες οι χαχανουληδες και τα τρολακια των εξτερναλ..άλλωστε και οι cookies κρυφή ακαδημία των clown ηταν και γκρέμισαν τους TwoFace εκ των εσω..ετσι για να τα λέμε όλα και ποιοι κάνουν φυλετικές αγκαλίτσες πριν καν ξεκινήσει καλα καλα ο κόσμος...

9)Αυτό είναι αλλο ενα προπαγναδιστικό χορατό για να χαιδεύετε τα αυτιά των πειθήνιων ανδρίκελών σας αλλα και των ιδιων των εαυτών σας. ΠΟΤΕ ο Όμηρος δεν είπε κατι τέτοιο. Προσπαθείτε να πείσετε τους εαυτού σας οτι δεν εχετε κάνει φυλετική αγκαλία μπας και σωθεί καμιά υπόληψη..και παλι μεγιά σας και χαρά σας αλλά μάθετε να λέτε και τα πράγματα με το όνομά τους.
 

DeletedUser32711

Να το πούμε και αυτο...Night-Watch συμμαχια με την υπολοιπη φανταστική αγκαλία!Πάμε παιδιά γερά για την μεγάλη αγκαλιά!
Αγάπη μόνο!
 

DeletedUser

Ε οχι και οτι μετρησαμε 40 μερες για να πεσει το πλανο στα 40 του πεθερου σου, ετυχε. Παιχνιδι ειναι, αν περιμεναμε ποτε μπορει ο καθενας σας δεν θα γινοταν ποτε πλανο (εξεταστικες, δουλειες, ποταρες κτλ). Ολα τα υπολοιπα εχουν κουρασει, δεν πειθετε δεν σας πειθουμε, σεβαστο. Παιξτε το παιχνιδι σας, παρτε τα βαρβαρα σας και σιγα σιγα θα τους βρουμε και τους αριστοκρατες.
 
Κορυφή