Όλη η αλήθεια για τον κ40

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34550
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32711

Ωραίος!
Προοδεύομε!! μιας και σταματησες να σπαμαρεις πυξίδα και πυξίδα. Μένει τωρα να σου δωσουμε να καταλαβεις γιατι 200 νοματέοι κανουν μια τεραστια φυλετική αγκαλιά που οτι και αν εκανε η ΝΟΣ απλά ωχριά!

ΥΓ. Το παιχταραδες ήταν σε εισαγωγικα.
 

DeletedUser

Παντως οσο παικτακια της σειρας και να ειμαστε μεχρι στιγμης μας βλεπω μπροστα. Με χαρα ειδα επισης την αναλυση σας και τον καημο σας για το πώς θα κλεισουμε τον κοσμο (μαλλον το εχετε για σιγουρο). Παιξτε το παιχνιδι σας, παρτε τα βαρβαρακια, τα δεντρακια και τις λιμνουλες σας και σταματηστε να στελνετε κυκλικα με τα fake print.
 

DeletedUser32711

Μπροστά παει πάντα η φυλετική αγκαλιά. Δεν το ξερες; Εχεις πολλα να μάθεις!

Τα κυκλικα θα πρέπει να τα σταματήσουν καποιοι αλλοι πρώτα.
Τώρα το αν ειναι fake εγώ προσωπικά δεν το ξέρω. Μια χαρα μέσα στα πράματα που φαίνονται πάντως και σας φωτογραφίζει υπέροχα.
Αυτό που ξέρω σίγουρα είναι οτι αυτα δεν είναι από μέλος της φυλής μας.
 

DeletedUser32711

μια φορα NOS ειδα και ενα σωρο αλλες..τωρα πως βγαζεις εσυ συμπεράσματα ειναι προφανες οτι εχεις σκοπιμοτητα και παρωπίδες.
 

DeletedUser33011

1η φορα ΡΙΜ ακαδημια σας http://gr.twstats.com/gr40/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=58

2η φορα
Καμμία ΝOVUS 15th June 2016 - 15:08:51 1,547
ΝOVUS Καμμία 18th June 2016 - 15:12:10 1,764

3η φορα
Καμμία XAINHS 31st July 2016 - 01:05:34 613
XAINHS ΝOVUS 03rd August 2016 - 03:05:41 698
ΝOVUS Καμμία 07th August 2016 - 21:05:55 1,158

Σκοπιμοτητα και παρωπιδες ειπε ο λορδος μαποελφ, εδω γελαμε παιδια
 
  • Like
Αντιδράσεις: kotos

DeletedUser

Πάντως οφείλω να ομολογήσω κύριε 5μπροστα οτι προσπαθησες να κρυφτεις. την ουρά σου κ την βρώμα που κουβαλάς εσύ και τα υπόλοιπα σολάκια τελικά δεν καταφερατε να την κρύψετε.. παντού τα ίδια κάνετε. οπου σολ κ βρωμιά.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Πάντως οφείλω να ομολογήσω κύριε 5μπροστα οτι προσπαθησες να κρυφτεις. την ουρά σου κ την βρώμα που κουβαλάς εσύ και τα υπόλοιπα σολάκια τελικά δεν καταφερατε να την κρύψετε.. παντού τα ίδια κάνετε. οπου σολ κ βρωμιά.
σωστος ο ΜΟΥΛΟΣ
 

DeletedUser

βγηκε τωρα ο πικραμενος να μιλησει για σολ και βρωμιες. ασε μας ρε μουλε
 

DeletedUser

νικολάκη βάλε κανα **** να φαρμάρεις και μην μιλάς. κότος αντε στο κοτετσι σου.
 

DeletedUser32711

Εναν λογαριασμο που μπαίνει παντου ειδα εγω και οπου τον βγάλει....τωρα βεβαια εσεις θα τα ερμηνεύσεται όπως σας βοελευει φυσικα. Δεν περίμενα και ποτε κάτι καλύτερο απο ατομακια με κυρια επιδίωξη τις φυλετικες αγκαλιτσες σε παιχνιδι για φυλετικες μάχες.
Αλλή μια πασιφανή προσπάθεια να πάτε το θέμα πέρα απο τις διηπειρωτικές και παντός επιστητού αγαπούλες σας ειναι αποτυχημένη.
 

DeletedUser

ειδαμε και την ΝΟΣ που μπηκε να κλεισει ηπειρο με 3 ακαδημιες και την ΡΙΠ , εγιναν ανελεητες μαχες για να κλεισετε ηπειρο, διδαξε μου σε παρακαλω. στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σκοινι. ε οχι και να μας την λετε για αγκαλιες. μουλε δεν σε βλεπω λεω ουτε καν νταμπ.

ΥΓ Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κραζει για ****ακια
 

DeletedUser32711

Εδω μιλαμε για κόσμο που κλείνετε με φυλετικες αγκαλίτσες και ακομα προσπαθείτε με σπαμ να μας πατε στον ιδιο βαρετό φαύλο κύκλο. Πατε να κλεισετε κοσμο με φυλετικές αγκαλίτσες. Μα γιατί ντρέπεστε τοσο πολυ να το παραδεχτείτε;; Είναι τοσο κακό;;; Γιατι ενοχλείστε;; Τελικά λέτε για μας οτι κλαιγόμαστε αλλα ολο το κλαμα ερχεται απο εσας τους 200 νοματέους.
Αντε παμε σπαμ και φυλετικές αγκαλιτσες τωρα! Βουρ τωρα σε οσους σας πετανε την αληθεια στα μουτρα.
Αγάπη μόνο!

ΥΓ. Το οτι οι αγκαλίτσες χαλιέστε και απο καποια στακ που τα περισσοτερα κιολας ειναι του ιδιου λογαριασμου με κάνει και κλαιω απο γελιο..πραγματικά όμως.
 

DeletedUser

Λορδε θες να ερθεις και συ απο δω να παρθουμε ολοι μαζι αγκαλια να γινουμε 201?
Το τουρμπινα παιρνει ΝΟΣ ποιος το κανει το καμος

 

DeletedUser33011

Τα εχω ξαναπει, ο μαποελφ εχει ενα θεμα με τις αγκαλιες απο τον κ29.

Βρε ανθρωπε, τα ιδια κολπα παλι λαθος τα εκανες? Πως τα καταφερες παλι? Μια φορα σωστα να κανεις αγκαλια δε ξερεις... Πας να το παιξεις μαγκας και παλι τρως φαπ. Φαπ, φαπ, φαπ (παρεα με τον μρ. ΦΑΠιουλους), κανετε ωραια φυλη. Μηπως ειναι κολπο? Μηπως ειστε μαπες? Μηπως τρωτε φαπες?
 
  • Like
Αντιδράσεις: kotos

DeletedUser

Λορδε τελικα θα ερθεις ή να σου βαλω και αλλα ρομαντικα τραγουδακια?



 

DeletedUser32711

Βρε ανθρωπε, τα ιδια κολπα παλι λαθος τα εκανες? Πως τα καταφερες παλι? Μια φορα σωστα να κανεις αγκαλια δε ξερεις...

Αν ναι θυμήθηκα. Εσύ είσαι αυτός που εναν κόσμο χωρίς αγκαλίτσα δεν μπορεί να κλείσει. Και στον κ29 εκανες αγκαλια. Σώστα. Έχεις δίκιο.Δεν ξέρω να κλείνω κοσμο με αγκαλίες. Για πες μου εσυ μιας και είσαι εμπειρος μονο σε αυτό.

Κα με σαντιγυ διαίτης. Διαίτης!
 
Κορυφή