Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΦΥΛΗ D.N.D

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34549
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33570

Μετρια φυλη η Dnd με μετριους παιχτες..παικτικο επιπεδο υπο του 5 με αριστα το 10. Για αυτο ετοιμαστειτε για πυξιδες..πρωτος εσυ ταραχη ..μετριοτατε.

Κατι τετοια ποστ ειναι που μ΄αρεσουν!!
Εχω μια τεραστια συλλογη απο τετοια σχολια...
Το ωραιο ειναι οτι "τα γραπτά μενουν"
Εδω ειμαι παιχταρα μου και περιμενω να με διδαξεις και εσυ...χαχαχαα
 

DeletedUser

σιγα μη σου κανω τη χαρη να σε διδαξω ..και εσενα..για μαθηματα να περιμενεις τη σειρα σου.
Αλλος ενας ανωνυμος που φτιάχνει προφιλ για να κάνει σχολια τυπου "είμαι παικταρας"...

Δεν αντιλεγω στα λεγόμενα σου απλα εχουν περάσει αρκετοι του λογου σου.Αν έχεις κατι αξιολογο να πεις ,πες μας ποιος είσαι στον κ36......
 

DeletedUser16890

Εχεις δικιο να μη θυμασαι. Δεν σας συμφαιρει φιλαρακο
ΑΛΛΑ υπαρχει και το φορουμ και ειναι αδιαψευτος μαρτυρας

1 Η συμαχια που εσπασε
c9uj42
http://prntscr.com/c9uj42
2 Η συμφωνια για το Πασχα που δεν κρατηθηκε http://prnt.sc/c9v0mv

ΟΥΠΣ!! Τι εγινε βρε παιδια; Βαρεσατε 2 μερες νωριτερα?:rolleyes:
ΑΑΑΑ ναι ξερω δεν εισαατε εσεις καποιοι αλλοι το αποφασισαν αντι για σας γιατι εσεις δεν εισασταν στη διοκηση και τα γνωστα ωραια που μας λετε καθε τοσο.o_O

Αν ψαξω λιγο θα βρω και την δηλωση του Βουβουζελα που επισεις λεει οτι δεν ειναι αυτος ο Δουκας αρα δεν φταιει...:eek:

Ε! Λοιπον και εμεις δε φταιμε με το ζορι μας εβαλαν να χτυπησουμε νωριτερα, μας εσκισαν τα ρουχα μας μας απειλησαν οτι θα νομπλαρουν ολους τους συμπαιχτες. Τα φανατσματα των φυλετικων το εκαναν!!!
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:D:D:D:D:D:D:D


Λοιπον αν εισασταν dnd θα ειχατε εμπιστοσυνη στην dc μετα απο αυτο και θα καθοσασταν να περιμενετε με το σταυρο στο χερι οπως καναμε στις 2 προηγουμενες φορες?

Μηπως ελπιζατε οτι ειμαστε τοσο ****ι που θα περιμενουμε για αλλη μια φορα την ληξη για να μας χτυπησετε?
:oops::oops::oops::oops:

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΦΗΣΤΕ ΤΗΝ ΚΛΑΨΑ ΚΑΙ ΠΟΛΕΜΗΣΤΕ



καλο είναι να λες ότι θες αλλα όχι και ανακρίβειες

πρώτον δεν σου έσπασα καμια συμμαχία απροειδοποίητα σε κάλεσα στο σκύρε και σου είπα ότι θα χτυπηθούμε και δώσαμε και ημερομηνία την οποια έσπασε ο κροκάλας

ήξερες 3 μέρες πριν ότι θέλανε να στρατολογήσουν την nes γιατί εγώ στο είπα

ανέλαβα όλη την ευθύνη γιατί κανεις δεν ήθελε να την αναλάβει
και φυσικά σταμάτησα όταν στρατολογήθηκε και δεν τήρησαν και την ημερομηνία έναρξης

την ειρήνη ο vouvouzelas την έσπασε 2 μέρες νωρίτερα ??
2 ώρες θες να πεις

κάπου άκουσα ότι έριχνα επιθέσεις από την στιγμή που σταμάτησα ? όχι παιδιά άλλος έπαιζε τον λογαριασμό

επίσης ότι ο δημήτρης σε έστελνε σε μένα και εγώ στον δημήτρη ? παιδιά δεν έπαιζα

για βρείτε μου την λαμόγια κύριε τέο που έκανα εγώ ?

για όλα ήσουν ενήμερος γιατί φουστικα δεν χτυπάω

μικρά γράμματα αυτά


δεν με πείραξε που σπάσατε την s.e και ούτε που πήρατε χωρια άδεια καλο μας κάνατε τσάμπα άμυνες θα κράταγαν
με πείραξε που λέτε ότι νάνε και ειδικά άτομα που έχω παίξει μαζί ταραχή mparagkoynta βαρεμένος και φυσικά ο τέο

καλή συνεχεια κορίτσια
 

DeletedUser33711

..αν θυμασαι απο κ29..

Πες οτι εισαι πικραμενος βρε πουλακι μου και βγαζεις χολη...

Ξιδακη <3

Σιμο , αυτο που εγινε ουσιαστικα δεν ηταν απαντηση προς τα εσενα ηταν απαντηση προς την φυλη σου. Εσυ οντως εφυγες σταματησες κλπ. Η υπολοιπη φυλη σου πηγε μαζι με τον Μητσο ομως και μας την εφερε όλοι εκεινοι δεν ειδα να αντιλεγουν στο σπασιμο της συμμαχιας και την στρατολογηση του εχθρου μας-και ξαναλεω εαν απλα τους τρωγατε δε θα ηταν τοσο λαμογια- μας αναγκασατε να σας χτυπησουμε και καλα την ακαδημια που βαρουσαμε 3 μηνες!!! ποια ειναι η αναληθεια λοιπον? το οτι μας το ειπες δυο μερες πριν δεν αλλαξε κατι η DnD ηταν προετοιμασμενη για αυτο το ενδεχομενο ενα μηνα πριν!!

Αυτη ειναι η DnD και για αυτο ειναι εδω που ειναι. Ο μοναδικος λογος που παιζουμε αυτη τη στιγμη ειναι η παικτικη ικανοτητα της DnD, και πειτε οτι θελετε αυτο που εκανε η DnD σε αυτο τον κοσμο το εκανε με πολεμο και πολυ ξυλο.

Με λιγα λογια , κανεις απο εδω μεσα δεν εχει κατι προσωπικο μαζι σου ισα ισα το αντιθετο εισαι απο τις ελαχιστες φιγουρες που προσωπικα σεβομαι και εκτιμω και παικτικα απο την DC. Εσυ,η Στελλα και ο Νασος.
 

DeletedUser33570

Σίμο,
Άμα ήθελε να κανει η DnD φουστια που να της έδινε ουσιαστικό πλεονέκτημα, ΔΕΝ ήταν αυτο το timing.

Αμα θελαν τα παιδια να κανουν φουστια που να Πιασει Τοπο - εκει που ειχατε σπασει σε 30 φυλες και κανατε αυτή την τόσο ριζική αλλαγη στα χωρια των παιχτων σας, με γραμμικους πυρηνες, με στενό μετωπο ο καθενας μπροστα και ολοι αναπτυγμενοι προς τα πισω όμορφα!
Θα το εκανε στις 15 -18 Αυγούστου!
Ξερεις φανταζομαι τι θα ειχε γινει... δεν θελω να το αναλυσω,ουσιαστικα ο Κ36 θα εχει γυρει πλεον για τα καλα!

Η Σ.Ε. τηρηθηκε και μάλιστα ΔΕΝ ξερω εάν ειχαμε δωσει εμεις (με τετοιας εκτασης ανακατανομή χωριών) τετοια ευκαιρια στην αντιπαλη φυλή - εάν θα επικρατουσαν τα παντελονια ή τα ΛΑΜΟΓΙΑ.

Σε θεωρω απο τα λιγα παντελονια του server και σε σεβομαι γιατι χαιρεσαι το game, αλλά αυτα που καναν όλοι πριν - αλλά και κάπου υπό την διακριτική ανοχή σου, δεν συγκρινονται ουτε στο μικρο δακτυλακι.Ολα αυτα τα λαμογια θα είχαν λακισει όταν βλεπαν 3 ηπειρους κοκκινους! Κανενας τους ποτε δεν πολεμησε με δεδομενη την ήττα, ολοι με τις φουστιες έρχονται να και κοκορευονται για τα επιτευγματα τους σε προηγουμενους κόσμους.

Ναι από την άλλη, δεν θα διαφωνησω μαζί σου - ήταν μια φουστια, αλλά πιο πολύ δεικτική φουστιά, χωρις κανενα ουσιαστικό πλεονεκτημα!

Δεν περιμενα πάντως να σε πειραξει τοσο αυτο - όταν όλο τον προηγουμενο καιρο ανεχόσουν σιωπηρά πολυ χειροτερα.
 

DeletedUser33711

Τι εννοεις ποναει ? Το οτι ενωσαν ολο τον χαρτη για να κερδισουν ? Αυτο δε θα το υπερεφανευομουν εγω,και σιγουρα δε θα στεναχωριομουν εαν εχανα κιολας. Η νικη νικη, μπραβο σε αυτους που οργανωσαν και κερδισαν αλλα οχι και να χαιρεσαι με τετοιο πραγμα... Για λυπη

Η μοναδικη φυλη που καταφερε να γυρισει μια τετοια κατασταση ειναι η DnD και αυτο μαλλον ποναει πραγματικα <3
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Xαχαχαχαχα ενταξει για αυτο ποτε δεν προκειται να γινουν παικτες τα ντιντακια .Οσες πυξιδες και να φανε μυαλο δεν βαζουν. Ου να μου χαθειτε ,εχω βαρεθει να με δικαιώνεται πια αχρηστα παλιονουμπα .
 

DeletedUser21068

Μην μπερδευεστε πουλάκια μου , στην ειρηνη του Πάσχα όλα ηταν σωστα απο μεριας δοιηκησης .
Εγω εβγαλα το πλάνο , εγω το μοιράσα εγω όλα , οποτε ξέρω ακριβος τι έχει γίνει.
Όπως και με τα παντελονια που φοράω ενημέρωσα άμεσα τον αρχηγο της εχθρικής φυλης για πίες επιθέσεις που ερχόντουσαν μέσα στην ειρήνη ηταν κανονικές και πίες ήταν φείκ.
Υπάρχει σε αρχείο η αναφορά αυτη άλλωστε που ενημέρωσα οτι κάποιοι παίκτες μας στον αριθμό τον 2 ατομών βιάστηκαν να εκτελέσουν το πλάνο , και δεν ξεκινησαν στους χρόνους που θα έπρεπε και είχα δωσει και καλα να ξεμπερδευουν γρήγορα τα γνωστα "παιδάκια" που δνε μπορείς να βασιστείς σε αυτους και φυσικά είναι ακόμα στον χάρτη όπως βλέπω.
Το πλάνο το κανονικο της φυλής που άνηκα έσκασε την επόμενη μερα μετα την λήξη της ειρήνης. και κάποιες επιθέσεις που μπήκαν φείκ ειναι γιατι οι ιδιοι τρέξανε το σκριπτ φείκ που ειχε μοιραστει. μετα απο ανταπώδωσει νουκ και φείκ της DND στις 21:00 ωρα και 3 ωρες πριν την ληξη της Σ.Ε. εβγαλα ανακοινωση εγω ο ιδιος να τρέξει απ όλους και το δικο μας σκρίπτ φείκ που ακόμα και γι αυτο ενημέρωσα οτι οτι μπηκε πριν τις 12 ητανα πο το σκρίπτ φείκ στην αντίπαλη φυλη και εδωσα ενημερωτικα ποια είναι τα νυκε που ξεκίνησαν νωρίτερα.
Οτι χρόνοι παραβιαστηκαν πρίν απο αυτη ενημερωθηκαν τι και που είναι ακριβός στον αρχηγο της DND .

Ενολίγης δεν παραβιαστηκε καμια Σ.Ε. απο μεριά μου οταν ημουν στην δοικηση αυτης της φυλής , αφιστε αυτη την καραμέλα για το πάσχα. Δυο μεμονομένα άτομα ηταν που εκανα του κεφαλιου τους και ξέρετε πως είναι μέσα στο παιχνιδι και αυτα και όχι λαθος χειρισμος τις δοιήκησης της τότε φυλής που αποτελόταν απο εμένα τον φιλιπσάν , σνιπέρ , πούτιν.
Δεν θα χαλουσα τα παντελονια μου ούτε εγω ουτε κανενας απο τους άλλους 3 για μια μέρα.

Να λέμε τα πράγμτα όπως έχουν λοιπόν και ας μην παίζω στον κ36 πλέον.

Καλές μάχες σε όλους .
 
Κορυφή