Γιά να τελειωνουμε με την πάρλα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser29315
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser29315

και για να παμε επιτελους μονο σε μαχες.

στον κ40 η πρωτη σοβαρη συμμαχια της clown αποφασιστηκε μεσω προτασης της διοικησης και με την συμφωνη γνωμη μου να ειναι η νος.συμμαχια της clown και επισημη σημαινει ταυτοχρονα,παμε μαζι μεχρι τελους οτι και να γινει.δυστηχως ομως αυτο δεν εγινε κατανοητο,η ισως να μην εγινε ξεκαθαρο.για εμας παντως αυτο ειναι παντα ξεκαθαρο.για αυτο και μειναμε μια φυλη χωρις ακαδημιες για αυτο και πολλα αλλα.η φυλη μπηκε στον κ40 να παιξει συγχρονες φυλετικες μαχες,ακολουθωντας προτυπα θρυλικων φυλων που εκλεισαν κοσμους.τις ξερετε ποιες ειναι,.

επειδη λοιπον απο καπου ολα ξεκινανε,η φυλη μας βημα βημα γνωριζει τους συμμαχους μας.ως αρχη με ενα απλο σπαμ.τα αλλα υπαρχει καιρος να τα δουμε και να κρινουμε.

και ενω λοιπον ολα πανε ρολοι αν εξαιρεσεις κανα 2 διεκδικησεις μεσα στην ηπειρο του αλλου που λυνονται απλα και χωρις πολλα πολλα,και ενω η φυλη μας λογω καποιων περιστατικων εχει αποφασισει να παει σε πολεμο με γκετο,με προθεση να ενημερωσει φυσικα πριν συμβει τους συμμαχους μας για αυτο,ενω λοιπον τα κανονια εχουν στραφει προς τα αριστερα,ξαφνικα ερχεται ο ουρανος και το σφοντυλι.γνωριζα εξ αρχης ολες τις συζητησεις με ολους τους αρχηγους φυλων.κατανοω ποια λεγονται ως μπλοφα και ποια ειναι αληθεια.

ποια ειναι η clown και η ηγεσια της?εγω προσωπικα μυνηματα αλλων δεν θα δειξω ποτε,δεν το εκανα ποτε.θα δειξω ομως ενα δικο μου μετα την πληροφορηση μου,οτι ετοιμαζεται χτυπημα και πισωπλατο.σαςσ παραθετω λοιπον το δικο μου μυνημα στον αρχηγο της νος.που απαντηθηκε απο κο.

tameios13 στις 13.07. και ώρα 13:05
Μήτσος.εχω θέμα με το πισι του άλλαξα τα φώτα.ειμαι από κιν.για αυτό είπα κάποια ώρα να πάω σε νετ.φιλε Κώστα δεν το ξέρω καλά το παιδί.ειμαι της παλιάς φουρνιάς.δεν προέκυψε ακόμα να μιλήσουμε σκάιπ.τρεχαμε και οι 2.πρεπει όμως,ο κόσμος προχωράει.και δυστυχώς με μεγάλη μου θλίψη και αυτός ο κόσμος τα ίδια.πολλα πισωπλατα..και σαπίλα.


σαν να του ελεγα,μην μπεις στην διαδικασια να παιξεις μαζι μας ετσι.απαντηση καμια,και ποτε.κανενα προβλημα.

εξακολουθω να εκτιμω καθε αρχηγο φυλης γιατι αναγνωρισω το τρεξιμο και την ευθυνη που εχει.καμια κακια απολυτως.αν και 1 αρχηγος φυλης εδω μονο με αντιμετωπισε με σεβασμο και ειλικρινεια.το ονομα αυτου profesoras.η φυλη σας βλεπει σαν αντιπαλους και οχι σαν πραγματικους εχθρους.καλες μαχες σε ολους μας και ας κερδισει ο καλυτερος.ελπιζω πλεον να βλεπουμε μονο στατιστικα και ωραιους αντιλογους.με νοημα.
 

DeletedUser32711

"Προσπαθεί να πείσει ο γάιδαρος πως είναι ο πετεινός κεφάλας."

Καλά μας δουλεύεις;; Πάτε να χρυσώσετε το χάπι της βρωμιάς που θέλατε να παίξετε στην NOS εδώ και καιρό;;;; Επειδή παίξατε ύπουλα στους συμμάχους σας θέλετε τώρα οπωσδήποτε να τους βγάλετε σκάρτους για να φύγει η προσοχή απο την δική σας δόλια συμπεριφορά; Η ρετσινιά δεν βγαίνει ούτε το χαπί χρυσώνει αγαπητέ tameie και για όσους έχουν στοιχειώδη νοητική ισορροπία, ξέρουν και βλέπουν ποιός έπαιξε πισώπλατη μαχαιριά σε ποιόν.

Λες να τελειώνουμε με την πάρλα αλλά εσείς κάνετε οτι μπορείτε με πάρλα και σπαμάρισμα για να απεκδυθείτε των ευθυνών σας και να πείσετε με το στανιό τους εαυτού σας και τους άλλους οτι ήθελε η ΝΟΣ να σας βαρέσει πρώτα μήπως και φύγουν οι ενοχές σας. Εθελοτυφλείτε στο οξύμωρο των ενεργειών και προθέσεων σας ως να λετε: " Επειδή φοβάμαι μην μου τη "φέρει" ο σύμμαχος του τη "φέρνω" εγώ πρώτος!!". Αντιφατικό και τραγελαφικό.

Πριν τις 13 Ιουλίου του μηνύματος που παρέθεσες και εσύ και ο blacko σε άλλο φόρουμ, εσείς είχατε ήδη πάρει βάρβαρα (βάρβαρα!!! ποιοι;;οι "παιχταράδες" της clown) σε όλη τη γραμμή συνόρων με την NOS και βγάζατε αρίστους μόνο εκει πέρα και παραμυθιάζατε οτι πατε για GHETTO. Ολοι οι μεγάλοι και ενεργοί λογαριασμοί σας είχαν ανέβει εκει πάνω. Και τώρα εσύ θέλεις να μας πείσεις οτι εμεις κάναμε κάποιου είδους "αρχή" να σπάσουμε τη συμμαχία πρώτα;; Αυτά να τα πεις μόνο στα δικά σας ανδρείκελα που μπαίνουν μόνο και μόνο για να βρίζουν και να εξευτελίζουν γυναίκες και παίχτες μπας και νιώσουν καλύτερα με τις συνειδήσεις τους οτι βαράνε άξια 40 βλάχοι 2 νοματέους και νομίζουν κιολας πως κανουν κατι σπουδαιο.

Από αυτό κιόλας καταλαβαίνεις ποιός είναι υποχθόνιος και χαιρέκακος:Το ποιά φυλή/φυλές κρύβουν τέτοια χαρακτηριστικά φαίνεται απο τα ποστ των υποστηρικτών τους. Δεν χρειάζεται καν να πουμε για το ΑΝ και ΠΩΣ και ΙΣΩΣ σας βάραγε πρωτα η NOS που δεν υπήρχε περίπτωση να γινότανε αν δεν κάνατε εσείς πρώτα κίνηση. Ακόμα και αν θα το ήθελε κάποιος αρχηγός να σας βαρέσουμε αναίτια, τα υπόλοιπα άτομα της διοίκησης δεν θα το δεχόντουσταν χωρίς προηγούμενη σοβαρή αφορμή(όχι λόγια) από εσάς. Και αυτό σας είπαμε κιόλας. Αλλά εσείς είχατε ήδη δρομολογήσει τα βρώμικα σχέδια σας.

Και για ποιά αρχή μιλάς απο εμας; Βασιζόμενος σε λόγια που ειπώθηκαν αφου εσείς είχατε ήδη ξεκινήσει προετοιασίες πολέμου εναντίον της NOS παίρνωντας βάρβαρα στα σύνορα μαζί τους και αφού η NOS εξέταζε σενάρια πολέμου μαζί σας ως φυσική αντίδραση στις δικές σας υποχθόνιες ενέργειες....ή και σε λόγια που μπορεί να ήταν μόνο υποψίες και μπλόφες απο κάθε μεριά. ΠΟΤΕ όμως δεν σας υπονομεύσαμε στην πράξη τους συμμάχους μας. Βαρέσαμε Κ44 και εσείς υποτίθεται πως θα βαράγατε Κ54 οπως είχε συμφωνηθεί. Αν δεν σας άρεσε αυτό κύριοι μπορούσατε απλά να το πείτε. Οχι να βγαίνετε όμως στο εξτέρναλ μεθεόρτια και να λέτε πως για μας η δουλειά στον Κ44 ήταν εύκολη ενώ για σας δύσκολη και μετα ως άλλοι προφήτες να θεωρείται δεδομένο κιολας πως θα σας βαράγαμε πάνω στη δική σας φθορά. Φτάνουν πια τα παραμύθια και τα αποτυχήμενα ποστ που προσπαθούν να πείσουν οτι η βρωμιά σας ήταν δικαιολογημένη. Δεν πείθεται λογικά σκεπτόμενους ανθρώπους.

Και αφού έχετε κάτσει πάνω για τα καλά σε κουβένετες που δίνουν και παίρνουν συνέχεια σε ενα πολεμικό και διπλωματικό παιχνίδι δεν είχατε καν την στοιχειώδη αξιοπρέπεια να απαντήσετε τουλάχιστον ειλικρινά στις κουβέντες των διοικητών της NOS, των συμμάχων σας. Μιλάμε οτι ήσασταν τόσο καλοι σύμμαχοι. Μόνο υποκρισία ήσασταν. Σας έλεγαν οτι δεν υπάρχουν τέτοιες προθέσεις και εσείς κάνατε τις πάπιες και οτι όλα εντάξει και μέσα σε λίγες ώρες βαρέσατε μετά τα μεσάνυχτα και με λυσιμο της συμμαχίας επι τόπου. Φοβερό κόλπο!

Οπότε κε Ταμείε, η πρώτη σου παράγραφος στο ποστ σου είναι μεγάλο παραμύθι και δεν πείθει κανέναν. Δεν ξέρω αν ήταν αποκλειστική ευθύνη σου να κάνετε κωλοτούμπα στους συμμάχους και δεν μπορώ να σε θεωρήσω αποκλειστικό υπεύθυνο για αυτήν την κίνηση.

Επίσης να πω πως δεν γκρινιάζω με αυτά που γράφω ουτε κλαίγομαι. Λέω αυτά που πιστεύω πως είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα:
Θέλατε να μας την φέρετε μεγιά σας και χαράς σας! Μην νομίζετε όμως πως κάνετε κάτι σπουδαίο με τις φυλετικές σας αγκαλίτσες. Και πάλι καμάρι σας!(δεν ξέρω αν είναι όμως και τιμή σας)

Μου αρέσει να λέγονται τα πράματα με το όνομά τους και να λάμπει η αλήθεια. Φέρατε προσωπικές βεντέτες συγκεκριμένων παιχτών απο άλλους κόσμους και την πληρώνουν άλλοι.

Καλές φυλετικές αγκαλίτσες στον συρφετό των σπουδαίων παιχτών σας.

ΥΓ. Απολογούμαι γιατί είπα πως δεν θα ξανακάνω ποστ στον κ40 αλλά το έκανα. Βλέπεις...καμιά φορά θές να αντιδράσεις με τα απαράδεκτα που βλέπεις..οχι ξανα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34473

ρε λορδε αχρηστε δεν βαριεσαι να γραφεις τοσες εκθεσεις;
 

DeletedUser34473

ολο βλακειες λες ρε λορδε σιγα μην σπαταλησουμε ενα 10λεπτο για να διαβασουμε παπαριες
 

DeletedUser

"Προσπαθεί να πείσει ο γάιδαρος πως είναι ο πετεινός κεφάλας."

Καλά μας δουλεύεις;; Πάτε να χρυσώσετε το χάπι της βρωμιάς που θέλατε να παίξετε στην NOS εδώ και καιρό;;;; Επειδή παίξατε ύπουλα στους συμμάχους σας θέλετε τώρα οπωσδήποτε να τους βγάλετε σκάρτους για να φύγει η προσοχή απο την δική σας δόλια συμπεριφορά; Η ρετσινιά δεν βγαίνει ούτε το χαπί χρυσώνει αγαπητέ tameie και για όσους έχουν στοιχειώδη νοητική ισορροπία, ξέρουν και βλέπουν ποιός έπαιξε πισώπλατη μαχαιριά σε ποιόν.

Λες να τελειώνουμε με την πάρλα αλλά εσείς κάνετε οτι μπορείτε με πάρλα και σπαμάρισμα για να απεκδυθείτε των ευθυνών σας και να πείσετε με το στανιό τους εαυτού σας και τους άλλους οτι ήθελε η ΝΟΣ να σας βαρέσει πρώτα μήπως και φύγουν οι ενοχές σας. Εθελοτυφλείτε στο οξύμωρο των ενεργειών και προθέσεων σας ως να λετε: " Επειδή φοβάμαι μην μου τη "φέρει" ο σύμμαχος του τη "φέρνω" εγώ πρώτος!!". Αντιφατικό και τραγελαφικό.

Πριν τις 13 Ιουλίου του μηνύματος που παρέθεσες και εσύ και ο blacko σε άλλο φόρουμ, εσείς είχατε ήδη πάρει βάρβαρα (βάρβαρα!!! ποιοι;;οι "παιχταράδες" της clown) σε όλη τη γραμμή συνόρων με την NOS και βγάζατε αρίστους μόνο εκει πέρα και παραμυθιάζατε οτι πατε για GHETTO. Ολοι οι μεγάλοι και ενεργοί λογαριασμοί σας είχαν ανέβει εκει πάνω. Και τώρα εσύ θέλεις να μας πείσεις οτι εμεις κάναμε κάποιου είδους "αρχή" να σπάσουμε τη συμμαχία πρώτα;; Αυτά να τα πεις μόνο στα δικά σας ανδρείκελα που μπαίνουν μόνο και μόνο για να βρίζουν και να εξευτελίζουν γυναίκες και παίχτες μπας και νιώσουν καλύτερα με τις συνειδήσεις τους οτι βαράνε άξια 40 βλάχοι 2 νοματέους και νομίζουν κιολας πως κανουν κατι σπουδαιο.

Από αυτό κιόλας καταλαβαίνεις ποιός είναι υποχθόνιος και χαιρέκακος:Το ποιά φυλή/φυλές κρύβουν τέτοια χαρακτηριστικά φαίνεται απο τα ποστ των υποστηρικτών τους. Δεν χρειάζεται καν να πουμε για το ΑΝ και ΠΩΣ και ΙΣΩΣ σας βάραγε πρωτα η NOS που δεν υπήρχε περίπτωση να γινότανε αν δεν κάνατε εσείς πρώτα κίνηση. Ακόμα και αν θα το ήθελε κάποιος αρχηγός να σας βαρέσουμε αναίτια, τα υπόλοιπα άτομα της διοίκησης δεν θα το δεχόντουσταν χωρίς προηγούμενη σοβαρή αφορμή(όχι λόγια) από εσάς. Και αυτό σας είπαμε κιόλας. Αλλά εσείς είχατε ήδη δρομολογήσει τα βρώμικα σχέδια σας.

Και για ποιά αρχή μιλάς απο εμας; Βασιζόμενος σε λόγια που ειπώθηκαν αφου εσείς είχατε ήδη ξεκινήσει προετοιασίες πολέμου εναντίον της NOS παίρνωντας βάρβαρα στα σύνορα μαζί τους και αφού η NOS εξέταζε σενάρια πολέμου μαζί σας ως φυσική αντίδραση στις δικές σας υποχθόνιες ενέργειες....ή και σε λόγια που μπορεί να ήταν μόνο υποψίες και μπλόφες απο κάθε μεριά. ΠΟΤΕ όμως δεν σας υπονομεύσαμε στην πράξη τους συμμάχους μας. Βαρέσαμε Κ44 και εσείς υποτίθεται πως θα βαράγατε Κ54 οπως είχε συμφωνηθεί. Αν δεν σας άρεσε αυτό κύριοι μπορούσατε απλά να το πείτε. Οχι να βγαίνετε όμως στο εξτέρναλ μεθεόρτια και να λέτε πως για μας η δουλειά στον Κ44 ήταν εύκολη ενώ για σας δύσκολη και μετα ως άλλοι προφήτες να θεωρείται δεδομένο κιολας πως θα σας βαράγαμε πάνω στη δική σας φθορά. Φτάνουν πια τα παραμύθια και τα αποτυχήμενα ποστ που προσπαθούν να πείσουν οτι η βρωμιά σας ήταν δικαιολογημένη. Δεν πείθεται λογικά σκεπτόμενους ανθρώπους.

Και αφού έχετε κάτσει πάνω για τα καλά σε κουβένετες που δίνουν και παίρνουν συνέχεια σε ενα πολεμικό και διπλωματικό παιχνίδι δεν είχατε καν την στοιχειώδη αξιοπρέπεια να απαντήσετε τουλάχιστον ειλικρινά στις κουβέντες των διοικητών της NOS, των συμμάχων σας. Μιλάμε οτι ήσασταν τόσο καλοι σύμμαχοι. Μόνο υποκρισία ήσασταν. Σας έλεγαν οτι δεν υπάρχουν τέτοιες προθέσεις και εσείς κάνατε τις πάπιες και οτι όλα εντάξει.

Οπότε κε Ταμείε, η πρώτη σου παράγραφος στο ποστ σου είναι μεγάλο παραμύθι και δεν πείθει κανέναν. Δεν ξέρω αν ήταν αποκλειστική ευθύνη σου να κάνετε κωλοτούμπα στους συμμάχους και δεν μπορώ να σε θεωρήσω αποκλειστικό υπεύθυνο για αυτήν την κίνηση.

Επίσης να πω πως δεν γκρινιάζω με αυτά που γράφω ουτε κλαίγομαι. Λέω αυτά που πιστεύω πως είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα:
Θέλατε να μας την φέρετε μεγιά σας και χαράς σας! Μην νομίζετε όμως πως κάνετε κάτι σπουδαίο με τις φυλετικές σας αγκαλίτσες. Και πάλι καμάρι σας!(δεν ξέρω αν είναι όμως και τιμή σας)

Μου αρέσει να λέγονται τα πράματα με το όνομά τους και να λάμπει η αλήθεια. Φέρατε προσωπικές βεντέτες συγκεκριμένων παιχτών απο άλλους κόσμους και την πληρώνουν άλλοι.

Καλές φυλετικές αγκαλίτσες στον συρφετό των σπουδαίων παιχτών σας.

ΥΓ. Απολογούμαι γιατί είπα πως δεν θα ξανακάνω ποστ στον κ40 αλλά το έκανα. Βλέπεις...καμιά φορά θές να αντιδράσεις με τα απαράδεκτα που βλέπεις..οχι ξανα.

Θύελα καλογραμμένων ασυναρτησιών που αποσκοπούν στο να κρύψουν την απουσία οποιουδήποτε σοβαρού και πειστικού επιχειρήματος. Με αυτό το προπέτασμα καπνού δεν καταφέρνεις τίποτα όλοι έχουν δει και έχουν κρίνει ποια είναι η αλήθεια γιατί τα γραπτά μένουν και τα λεγόμενά μας ως άντρες έχουν την ίδια αξία και βαρύτητα με τις πράξεις μας. Παραδεχτείτε ότι πήγατε να την κάνετε τη "μαγκιά" και αφήστε τις φτηνές δικαιολογίες για τις δήθεν προστριβές και διαφωνίες μεταξύ των μελών τις διοίκησης που όχι απλά δεν σας αθωώνουν αλλά σας υποβαθμίζουν ακόμα περισσότερο ως φυλή. Παρ' όλα αυτά ουσιαστικά παραδέχεσαι ότι μέλη της διοίκησής σας το έπαιξαν διπλό ταμπλό ευχαριστούμε γιατί πλέον δεν θα μπορούν να αναμασάνε οι υπόλοιποι δικοί σας παίκτες αυτή την καραμέλα ότι δήθεν δηλαδή ήταν στρατηγικός διπλωματικός σχεδιασμός εκ μέρους σας.

Υ.Γ. Μόνο οι δειλοί δεν απαντάνε...
 

DeletedUser29315

"Προσπαθεί να πείσει ο γάιδαρος πως είναι ο πετεινός κεφάλας."

Καλά μας δουλεύεις;; Πάτε να χρυσώσετε το χάπι της βρωμιάς που θέλατε να παίξετε στην NOS εδώ και καιρό;;;; Επειδή παίξατε ύπουλα στους συμμάχους σας θέλετε τώρα οπωσδήποτε να τους βγάλετε σκάρτους για να φύγει η προσοχή απο την δική σας δόλια συμπεριφορά; Η ρετσινιά δεν βγαίνει ούτε το χαπί χρυσώνει αγαπητέ tameie και για όσους έχουν στοιχειώδη νοητική ισορροπία, ξέρουν και βλέπουν ποιός έπαιξε πισώπλατη μαχαιριά σε ποιόν.

Λες να τελειώνουμε με την πάρλα αλλά εσείς κάνετε οτι μπορείτε με πάρλα και σπαμάρισμα για να απεκδυθείτε των ευθυνών σας και να πείσετε με το στανιό τους εαυτού σας και τους άλλους οτι ήθελε η ΝΟΣ να σας βαρέσει πρώτα μήπως και φύγουν οι ενοχές σας. Εθελοτυφλείτε στο οξύμωρο των ενεργειών και προθέσεων σας ως να λετε: " Επειδή φοβάμαι μην μου τη "φέρει" ο σύμμαχος του τη "φέρνω" εγώ πρώτος!!". Αντιφατικό και τραγελαφικό.

Πριν τις 13 Ιουλίου του μηνύματος που παρέθεσες και εσύ και ο blacko σε άλλο φόρουμ, εσείς είχατε ήδη πάρει βάρβαρα (βάρβαρα!!! ποιοι;;οι "παιχταράδες" της clown) σε όλη τη γραμμή συνόρων με την NOS και βγάζατε αρίστους μόνο εκει πέρα και παραμυθιάζατε οτι πατε για GHETTO. Ολοι οι μεγάλοι και ενεργοί λογαριασμοί σας είχαν ανέβει εκει πάνω. Και τώρα εσύ θέλεις να μας πείσεις οτι εμεις κάναμε κάποιου είδους "αρχή" να σπάσουμε τη συμμαχία πρώτα;; Αυτά να τα πεις μόνο στα δικά σας ανδρείκελα που μπαίνουν μόνο και μόνο για να βρίζουν και να εξευτελίζουν γυναίκες και παίχτες μπας και νιώσουν καλύτερα με τις συνειδήσεις τους οτι βαράνε άξια 40 βλάχοι 2 νοματέους και νομίζουν κιολας πως κανουν κατι σπουδαιο.

Από αυτό κιόλας καταλαβαίνεις ποιός είναι υποχθόνιος και χαιρέκακος:Το ποιά φυλή/φυλές κρύβουν τέτοια χαρακτηριστικά φαίνεται απο τα ποστ των υποστηρικτών τους. Δεν χρειάζεται καν να πουμε για το ΑΝ και ΠΩΣ και ΙΣΩΣ σας βάραγε πρωτα η NOS που δεν υπήρχε περίπτωση να γινότανε αν δεν κάνατε εσείς πρώτα κίνηση. Ακόμα και αν θα το ήθελε κάποιος αρχηγός να σας βαρέσουμε αναίτια, τα υπόλοιπα άτομα της διοίκησης δεν θα το δεχόντουσταν χωρίς προηγούμενη σοβαρή αφορμή(όχι λόγια) από εσάς. Και αυτό σας είπαμε κιόλας. Αλλά εσείς είχατε ήδη δρομολογήσει τα βρώμικα σχέδια σας.

Και για ποιά αρχή μιλάς απο εμας; Βασιζόμενος σε λόγια που ειπώθηκαν αφου εσείς είχατε ήδη ξεκινήσει προετοιασίες πολέμου εναντίον της NOS παίρνωντας βάρβαρα στα σύνορα μαζί τους και αφού η NOS εξέταζε σενάρια πολέμου μαζί σας ως φυσική αντίδραση στις δικές σας υποχθόνιες ενέργειες....ή και σε λόγια που μπορεί να ήταν μόνο υποψίες και μπλόφες απο κάθε μεριά. ΠΟΤΕ όμως δεν σας υπονομεύσαμε στην πράξη τους συμμάχους μας. Βαρέσαμε Κ44 και εσείς υποτίθεται πως θα βαράγατε Κ54 οπως είχε συμφωνηθεί. Αν δεν σας άρεσε αυτό κύριοι μπορούσατε απλά να το πείτε. Οχι να βγαίνετε όμως στο εξτέρναλ μεθεόρτια και να λέτε πως για μας η δουλειά στον Κ44 ήταν εύκολη ενώ για σας δύσκολη και μετα ως άλλοι προφήτες να θεωρείται δεδομένο κιολας πως θα σας βαράγαμε πάνω στη δική σας φθορά. Φτάνουν πια τα παραμύθια και τα αποτυχήμενα ποστ που προσπαθούν να πείσουν οτι η βρωμιά σας ήταν δικαιολογημένη. Δεν πείθεται λογικά σκεπτόμενους ανθρώπους.

Και αφού έχετε κάτσει πάνω για τα καλά σε κουβένετες που δίνουν και παίρνουν συνέχεια σε ενα πολεμικό και διπλωματικό παιχνίδι δεν είχατε καν την στοιχειώδη αξιοπρέπεια να απαντήσετε τουλάχιστον ειλικρινά στις κουβέντες των διοικητών της NOS, των συμμάχων σας. Μιλάμε οτι ήσασταν τόσο καλοι σύμμαχοι. Μόνο υποκρισία ήσασταν. Σας έλεγαν οτι δεν υπάρχουν τέτοιες προθέσεις και εσείς κάνατε τις πάπιες και οτι όλα εντάξει και μέσα σε λίγες ώρες βαρέσατε μετά τα μεσάνυχτα και με λυσιμο της συμμαχίας επι τόπου. Φοβερό κόλπο!

Οπότε κε Ταμείε, η πρώτη σου παράγραφος στο ποστ σου είναι μεγάλο παραμύθι και δεν πείθει κανέναν. Δεν ξέρω αν ήταν αποκλειστική ευθύνη σου να κάνετε κωλοτούμπα στους συμμάχους και δεν μπορώ να σε θεωρήσω αποκλειστικό υπεύθυνο για αυτήν την κίνηση.

Επίσης να πω πως δεν γκρινιάζω με αυτά που γράφω ουτε κλαίγομαι. Λέω αυτά που πιστεύω πως είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα:
Θέλατε να μας την φέρετε μεγιά σας και χαράς σας! Μην νομίζετε όμως πως κάνετε κάτι σπουδαίο με τις φυλετικές σας αγκαλίτσες. Και πάλι καμάρι σας!(δεν ξέρω αν είναι όμως και τιμή σας)

Μου αρέσει να λέγονται τα πράματα με το όνομά τους και να λάμπει η αλήθεια. Φέρατε προσωπικές βεντέτες συγκεκριμένων παιχτών απο άλλους κόσμους και την πληρώνουν άλλοι.

Καλές φυλετικές αγκαλίτσες στον συρφετό των σπουδαίων παιχτών σας.

ΥΓ. Απολογούμαι γιατί είπα πως δεν θα ξανακάνω ποστ στον κ40 αλλά το έκανα. Βλέπεις...καμιά φορά θές να αντιδράσεις με τα απαράδεκτα που βλέπεις..οχι ξανα.
Θα σου απαντήσω γιατί το προσπαθήσες τουλάχιστον.προσεξε.προταση μου.καντε άλλη μια Ακαδημία και μόλις γίνετε 5, γύριστε το σε ομάδα μπάσκετ.μετα 250 μέλη είναι καλά. Αλλά όχι για κ40.ξερω γω για κάνα κόσμο που θα κρατήσει 20 χρόνια.μετα αφού γίνετε 20 ακαδημίες κάντε και 5 συμμαχιες.και εσύ τώρα ήρθες εδώ να γράψεις για αγκαλίτσες.θα είχες ήδη κανιβαλιστει αν ήμουνα από κει.ναι όντως.καλα το λες μην ξαναγράψεις.σε θερμοπαρακαλουμε.βλεπεις και ακούς ότι θες εσύ.οχι την αλήθεια.κατσε ετοίμασε τα χωριά σου καλύτερα.ερχονται φαπές αβερτα
 

DeletedUser34473

Λορδε ασχετε πρεπει να χεις οριο κειμενων 1000χαρακτηρες εσυ ελπιζω μην γραψεις αλλη εκθεση γιατι βαριεμαι να διαβαζω βλακειες
 

DeletedUser33011

Αφήστε το παιδί , μάλλον του χει μείνει ψυχολογικό τραύμα από κ29 που έγινε κάτι παρόμοιο.

Έπαιξε και εκεί σε φυλη με παντελόνια, σπάει αδερφό ποίηση σε 1 μέρα με οργανωμένο πλανο αφότου τους βοήθησαν να καθαρίσουν ηπειρο , κανει ακαδημια dice για μαξιλαράκι και στρατολογεί απομεινάρια, κρυφές ακαδημίες σοκολάτες , στρατολογει ρουφιανους απο go οπως asimis ,troika κσι hannibal κτλπ και όταν στο τέλος τρώει τη φάπα από τους υπόλοιπους επειδή είναι ο εξυπνάκιας,κλαίγεται όπως η φυλη του και μιλάει για αγκαλίτσες.

Κ40 ομως

Πέρα από τη στρατολόγηση όλης της ηπείρου και το φάγωμα παικτών της, περα σπο το γεγονος οτι ολες οι φυλες ειχαν πολεμους που κρατησαν καιρο κσι εσεις απλα τρωγατε παικτες απο ακαδημιες, πέρα από το γεγονός ότι είχατε συμμαχία με clown (όχι σε) και κάνατε συμφωνίες με εμάς για το πως θα κινηθούμε αλλα και το οτι θα χτυπησετε τους ιδιους οταν μας χτυπουσαν γισ να τελειωνατε νωριτετα υπονομευοντας ουσιαστικά τους συμμάχους σας και πέρα από το ότι ο ίδιος ο ομηρος στο σκαιπ είπε ότι στο πόλεμο clown γκέτο θα περίμενε να τελειώσει για να κάνει κίνηση (με λίγα λόγια θα άφηνε τους συμμάχους να τρώνε ξυλο) τότε ναι ήσασταν πολύ σωστοί σα φυλη.

Συνέχισε πρόβατο να υποστηρίζεις την ηγεσια σου. Με τις π...ιες που έχουν παίξει οι φυλες που έχεις παιξει κάθε φορά που βγαίνεις εξτερναλ κράξιμο θα τρως, πυξιδιαρη πουθενά.
 

DeletedUser29315

Όλα αυτά που είπες είναι φήμες και μπλόφα.να ανακαλεσεις.αιτια πολέμου είναι τα Βαρβάρα στην 55.εκει στα σύνορα.εκει χάνεις την εμπιστοσύνη.αυτα που ανέφερες είναι ασήμαντα.μην το γελάς.θα το διαβάσεις όπου να ναι και εδω θα είμαστε.παμε 2πιτογυρα αν θες στοίχημα.
 

DeletedUser25211

Όλα αυτά που είπες είναι φήμες και μπλόφα.να ανακαλεσεις.αιτια πολέμου είναι τα Βαρβάρα στην 55.εκει στα σύνορα.εκει χάνεις την εμπιστοσύνη.αυτα που ανέφερες είναι ασήμαντα.μην το γελάς.θα το διαβάσεις όπου να ναι και εδω θα είμαστε.παμε 2πιτογυρα αν θες στοίχημα.


Εκει στην clown τα βαρβαρα τα εχετε κανει ψωμοτυρι ! Αυτα τα κακομοιρα με τους 126 ποντους ειναι κολπο κ τα τρωτε !
 

DeletedUser34530

κριμα σε tameios13 , που καμαρωνει και για την φιλια του με Βασιλη.. προσθπαθει να κανει το μαυρο ασπρο.. τα επιχειρηματα σας ειναι παραλογικοι συλλογισμοι.. του τυπου αν, ως NOS θα κανατε αυτο, και αν μετα απο αυτο γινοταν εκεινο, τοτε μετα ισως να ενεργουσατε ετσι.. οποτε εμεις οι clown ( διωχνω συνειρμους που μου ερχονται :) ) που μονοι μας δεν την πεφταμε πουθενα (αληθεια τι κανατε μεχρι 15 Ιουλιου ακριβως για να τιμησετε την συμμαχια σας ?), ειπαμε 2 τα μεσανυχτα να σας την πεσουμε (μαζι με ολο τον server).. P.S. ..Ακρiβως "tameie13" , συμπεριφορα QQ, Bασιλη, και παλιας φρουρας.. τις καλησπερες μου, ή μαλλον τις καληνυχτες μου.. βριστε λιγο ακομα
 

DeletedUser29315

κριμα σε tameios13 , που καμαρωνει και για την φιλια του με Βασιλη.. προσθπαθει να κανει το μαυρο ασπρο.. τα επιχειρηματα σας ειναι παραλογικοι συλλογισμοι.. του τυπου αν, ως NOS θα κανατε αυτο, και αν μετα απο αυτο γινοταν εκεινο, τοτε μετα ισως να ενεργουσατε ετσι.. οποτε εμεις οι clown ( διωχνω συνειρμους που μου ερχονται :) ) που μονοι μας δεν την πεφταμε πουθενα (αληθεια τι κανατε μεχρι 15 Ιουλιου ακριβως για να τιμησετε την συμμαχια σας ?), ειπαμε 2 τα μεσανυχτα να σας την πεσουμε (μαζι με ολο τον server).. P.S. ..Ακρiβως "tameie13" , συμπεριφορα QQ, Bασιλη, και παλιας φρουρας.. τις καλησπερες μου, ή μαλλον τις καληνυχτες μου.. βριστε λιγο ακομα
1 και τέταρτο ήτανε.
 

DeletedUser34530

Ααα ,καταλαβα τρολλαρεις ..αρα εξαρχης τρολλαρες με την αρχικη αναρτηση σου στο post,, σορρυ βρε.. σε παρεξηγησα .. νομιζα οτι μιλουσες σοβαρα.. ειπα κι εγω .. τετοιες ασυναρτησιες
 

DeletedUser31340

O μονος που τρολλαρει εδω εισαι εσυ ξεφτιλισμενε που μπαινεις στο external με ψευτικο acc χωρις να ξερουμε ποιος εισαι και λες για τον tameio
 

DeletedUser34530

O μονος που τρολλαρει εδω εισαι εσυ ξεφτιλισμενε που μπαινεις στο external με ψευτικο acc χωρις να ξερουμε ποιος εισαι και λες για τον tameio

Μαλιστα.. λοιπον παιδες ειμαι σιγουρος οτι καποιοι ειστε παρα πολυ καλοι παικτες στο game και σιγουρα η συντριπτικη πλειψηφια και στις φυλες σας ειστε αξιοπρεπεις ανθρωποι.. δεν αξιζει λιγα τετοια ατομα να στιγματιζουν τις φυλες μας και ολα τα υπολοιπα μελη..
 

DeletedUser29315

Μαλιστα.. λοιπον παιδες ειμαι σιγουρος οτι καποιοι ειστε παρα πολυ καλοι παικτες στο game και σιγουρα η συντριπτικη πλειψηφια και στις φυλες σας ειστε αξιοπρεπεις ανθρωποι.. δεν αξιζει λιγα τετοια ατομα να στιγματιζουν τις φυλες μας και ολα τα υπολοιπα μελη..
Όταν οι άλλοι,θα ψάχνουν για αρχηγό.εμεις θα σε φωνάζουμε ξανά πρωθυπουργό.περιμενεις σοβαρή αντιμετώπιση όταν βγαίνεις εδώ και μιλάς για καμαρωματα,για βασιλη για QQ.μην φροντιζοντας πρώτα να επιδείξεις τον κατάλληλο σεβασμό.ξεκινα πρώτα να τα λες στην φυλή σου,και μετά αγόρευε εδώ.το θέμα εδώ δεν είναι ο ταμειος.ειναι η λάμψη της αλήθειας.μην το πας όπου θες.δεν απευθύνεσαι σε κοινό με χαμηλή νοημοσύνη.ουτε να παραπονιεσαι αν τρολαρεσαι
 

DeletedUser29831

Για να παραδέσουμε τα στοιχεία ένα ένα.Ως πάικτης της clown έως στιγμής έχουμε την ηγεσία της clown να παραδέτει καποια στοιχεία ασχέτως άμα είναι αληθή η όχι και καμμία απάντηση από την ηγεσία της NOS.Μόνο ο Nightelf προσπάθησε να δώσει κάποιες απαντήσεις αλλά και εκείνες μπάζουν από παντού και λέει πως δεν ξαναγράφει εχτερναλ τι να πει άλλωστε.Ο μέλος της clown όμως και έχοντας συμμετεχει σε κλησεις σκαιπ όπου η ΝOS παραδέχετε τις λαμογιές τις είναι αποροίας αξιο πως ακομά τα μέλη της είναι σε αυτή την φιλη.
Και τα καλυτερα έρχονται πετάνε παίκτες ως δήθεν ρουφιάνους ενώ στην πραγματικότητα δεν ειναι.Tελευταιο θύμα ο συγκεκριμένος παίκτης
66d0b079bc004faf8681af5f0260b58c.png

e95e3aeaa01d403dba30d763ca76e314.png


Αυτοί είναι η ΝΟΣ και αυτό είναι μόνο ενα από τα πολλά μηνύματα προς clown παικτών της NOS.Τουλάχιστον οι παίκτες της οι οποιοι στηριζονται από την ηγεσία τα ονόματα είναι γνωστά ας παραδεκτόυνε τα λάθη της ηγεσίας και να μην λένε φθηνές δικαιολογίες και ας παραδεκτούνε πως δεν θέλουν να χάσουν τα χωριά τους.Οσο για το επίπεδο αυτών των παικτών τα αποτελέσματα φαίνονται παρακάτω 3 φυλες στακάρουνε επιλεκτικα τα καλά παιδιά της ηγεσίας και οι υπολοιποι απλά κλαίνε
b6345137ad1e49c8b01727a72fe65e52.png
 

DeletedUser33011

Απο πλευρας μου το μονο που ισως ειναι να πω ειναι ενα μπραβο στα παιδια που συνεχιζουν και παιζουν μεσα στο καλοκαιρι, ειτε γινονται λαθη παικτικα ειτε οχι. Καλοκαιρακι ειναι, δυσκολη περιοδος, αδειες, οικογενειες, διακοπες κτλπ.

Αν και δε καταλαβαινω το πως μπορουν ακομα και υπερασπιζονται τη διοικηση αυτη, λες και ειναι βαλτοι απο τους ιδιους ή τους πληρωνουν. Μια διοικηση η οποια δε βγηκε ποτε επισημα να δηλωσει τιποτα. Νομιζω οτι πανω απο ολα το αξιζουν οι ιδιοι οι παικτες της ΝΟΣ που παιζουν και το παλευουν ακομα, μια εξηγηση απο πλευρας ηγεσιας, μπροστα ομως σε ολους. Γιατι μεσα στο φυλετικο φορουμ κυριε Duplex μπορεις να πουλησεις ο,τιδηποτε θελεις, αλλα το θεμα ειναι να δουμε αν μπορεις με αποδεικτικα στοιχεια να πεισεις τους ιδιους σου τους παικτες οτι εισαι καθαρος μπροστα μας.

Αλλα τι λεω, ξερεις οτι δεν ησουν σωστος και δε βγαινεις για μη γινεις πιο ρομπα απο οτι εχεις γινει τωρα.

Σιγα σιγα σε πλησιαζουν οι clown, προσεχε γιατι σε λιγο καιρο θα επικρατησει ''κολαση'' εκει γυρω.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή