Ανακοινωση φυλης ROX

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34473
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34473

Συμφωνα με το συμβουλιο της φυλης ROX (Γιολακλης,καρακλημος,Χιαχιαχουνας και hodor) σας ανακοινωνουμε πως απο 1/8/2016 μπαινει σε εφαρμογη το μεγαλο σχεδιο για το κλεισιμο του κοσμου 41. Με την εξυπνση στρατιγικη και τα μεγαλα μυαλα μας θα εχουμε νικησει τον κοσμο μεχρι τις 25/8/2016. Οποια φυλη θελει να συμμετεχει σε αυτο το μοναδικο γεγογνος για τον ελληνικο σερβερ ας μου στειλει μυνημα

(Απαγορευω σε καθε ειδους σπαμμερ σαν τον Βασιλη να σχολιασουν το αγιο τουτο post μου

Με εκτιμηση Γιολακλης και ολη η ηγεσια της ROX

Y.Γ ευχαριστουμε θερμα τον loupe που εχει χωθει βαθια στην ηγεσια της *CY@ και μας δινει πληροφοριες σχετικα με τις κινησεις τους
 

DeletedUser34473

Ηταν δυσκολο να παρθει η αποφαση να σας καληνυχτισουμε γιατι ειστε ολοι θνητοι.
Ηταν η πρωτη και η τελευταια φορα που γινεται αυτο
Να χρωστατε ευγνωμοσυνη στον καρακλημο για αυτη την αποφαση. 14 ωρες και 59 λεπτα διαφωνουσε μαζι μας αλλα μας εκανε να αναθεωρησουμε σε ενα λεπτο
 

DeletedUser30659

Απο οτι φαινεται εχετε ακομα 10 μερες... επισης δεν εχουν βγει τα μυστικα για να κανετε τιποτα περιμενω εγωωωω
 

DeletedUser2879

Θυμαμαι μια εποχη που παιζαμε φυλετικες και δεν υπηρχε ακομα το Game of Thrones.
Ειδα καποια nicknames σχετικα δλδ.
Εχουν περασει οι εποχες χαχαχα
 

DeletedUser34473

ναι ρε φιλε δικιο εχεις
με εκτιμηση Δημητρης Σποργιτας
 

DeletedUser34473

Ναι ρε τρελε μου νουτελαααααα
με εκτιμηση Σποργιτας ξερεις πλεον ποιος
 

DeletedUser30659

Αναρωτιεμαι αν παιζεται ακομα στον 41μετα απο αυτα που εγιναν
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Γιατι ρε τι εγινε στον 41? Επειδη κυρα Γερακινα θελει αγκαλιτσες και χαδακια να ξενερωσουμε?
Εγω θελω αγαπη, αγαπη μονο και μια ζεστη αγκαλια για το χειμωνα.
 
Κορυφή