clown vs NOS

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33703

Πλευρά 1:
Φυλές: N.O.S., Ν.O.S.
Πλευρά 2:
Φυλές: Χωριά βαρβάρων (Γκρίζα φυλή)

Timeframe: 21/08/2016 00:00:00προς21/08/2016 12:30:45

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 16
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 16

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 38,038
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 38,038

chart


Σήμερα έχουμε ένα πλανάκι από τους N.O.S. στην γκρίζα φυλή και τα έχει πάει πολύ καλά , ακόμα το πλάνο είναι σε εξέλιξη βέβαια.
 

DeletedUser34250

Εγώ σε έβαλα στο MATRIX μην το ξεχνάς Κωστάκη μου..Από τον 17 έχεις χαθεί...Καλώς ήρθες πίσω Κύριε Κώστα...
 

DeletedUser34250

Μην είσαι περίεργος θα σου πω εν καιρό..τη λέει εδώ που παίζεις? Με τον Αφρικανό? Τον Νικολάκη?
 

DeletedUser34250

Απάντησε με θεέ της Αιγύπτου σε παρακαλώ!!!!
 

DeletedUser34250

Κλείσε πρώτα Νικολάκη τον 42 και στον 40 βλέπουμε....έχει ακόμα βάρβαρα πολλά ο κόσμος,,,,
 

DeletedUser34250

Θα τα αναγκάσω να πάνε 42 μέσω του 41 τόσο άχτι τα έχω τα απαίσια γκρι χωριουδακια...θα τα δείξω εγώ δεν θα αφησω κανένα γκρι όλα μπλε στρουμφακια θα τα κάνω...Νίκο θα τα ετοιμάσω για εσένα βρε να πιάσεις το ποσοστό χαχαχα
 

Εarendil

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
Παιδιά οι ρουφιάνοι μας , μας έδωσαν κάτι πληροφορίες από το φυλετικό φόρουμ των N.O.S.

20c57f89fea24be985f183edffc5e1ad.png
του Assassin Of Death την απάντηση γιατί δεν την βάζεις ;

κωλόπαιδο είναι αυτός και τον έχετε στην απέξω ;;;;;

Έλεος ποια με αυτήν τη λογοκρισία !


10 πόντοι
2. Συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.

By aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29831

Σοβαρέ μην κλαίς θα σπάσεις κανά νύχι..Περιμένουμε να διαβάσουμε το Κλασσικο κατεβατο του Assasin of Death για το υπερπλάνο των ΝΟΣ

1 Υ.Σ Σαββατοκύριακο στα χωριά της NOS
2 Y.Σ Φαμπουλας was here!!!
 

DeletedUser

ελπιζω μετα το τελειως αποτυχημενο πλανο των ΝΟΣ και το πετυχημενο απο πλευρα μας να μην πατησετε διαγραφαρες, εστω μεχρι να ανοιξει ο κ42 να εχουμε να ασχολουμαστε. Επισης βαλτε και καμια φεικ οταν κανετε πλανο, δεν βλαπτει ;)
 
Κορυφή