clown vs NOS

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34502

πολλα αμυντικα εγω προσωπικα ακομη φτιαχνω τα 12 αμυντικα που χα στειλει για στακ πριν 2 βδομαδες .3 παλαδιν 2 καταπελταδικα και 9 γεματα αμυντικα ειχα πασαρει στον λορδο για αυτο κιολας επαιζε με σνιπε κ ρεκλαιμ γτ ειχε πανω απο 40 αμυντικα της φυλης πανω του και εχει 5μ απωλειες
 

DeletedUser

Οοοο μεγαλε blacko τα εχεις μεγαλα ρε φιλε!!! Χτυπας πισωπλατα και χερεσαι με τα 32 χαχαχαχαχαχαχα ποσο πιτσιρικι εισαι...

Παρακαλω μια ενημερωση τι ληγμενα σας δινουν εκει στην ΝΟΣ. Τα πιστευετε οντως αυτα με τα πισωπλατα? Αντι να σειεται ο γαιδαρος σειεται το σαμαρι ή αλλιως, εβγαλε και η ΝΟΣ οπισθια και αφοδευσε τον κοσμο ολο. Η ηγεσια σας (της συμμαχικης ΝΟΣ δηλαδη για να καταλαβαινομαστε) πηγαινε να το παιξει διπλο ταμπλο και να κλεισει συμμαχια με τους εχθρους μας. Και εμεις τα παλιοπαιδα το πηραμε χαμπαρι. Μηπως επρεπε να ζητησουμε κ συγγνωμη? Παρτε το χαμπαρι οταν πατε να το παιξετε υπουλα σας γυριζει μπουμερανγκ. Οσο για τον λορδο nightelf ναι ειχε πολλες αμυνες (οχι απαραιτητα βοηθειες απο την φυλη του), αυτο φαινεται και απο τις απωλειες ως αμυνομενος που εγραψε, εκτος αν τις εγραψε κανοντας ρικλειμ (ΜΠΕΕΕΕΕΕ). Επαιξε πολυ καλα παντως και μπραβο του.


Ετσι σου εχουν πει να λες??? Αν πιστευεις οτι μεσα σε ενα βραδυ δεν εγινε πισωπλατα εχεις μπετο στο μυαλο σου...

Περιμενατε και καμια 10ημερη προειδοποιηση πιτσουνακια μου? Μηπως να τον ξεκινησουμε τον πολεμο Νοεμβρη να εχουν πεσει και οι ζεστες? Οταν σαν φυλη δεν εχετε μπεσα μην περιμενετε τετοιες πολυτελειες, οπως στρωσατε θα κοιμηθειτε.

πολλα αμυντικα εγω προσωπικα ακομη φτιαχνω τα 12 αμυντικα που χα στειλει για στακ πριν 2 βδομαδες .3 παλαδιν 2 καταπελταδικα και 9 γεματα αμυντικα ειχα πασαρει στον λορδο για αυτο κιολας επαιζε με σνιπε κ ρεκλαιμ γτ ειχε πανω απο 40 αμυντικα της φυλης πανω του και εχει 5μ απωλειες

Ε ναι μονο ο hedrix εχει μεγαλυτερο αμυνομενο, επαιξε κ αυτος καλη αμυνα απο ο,τι ειδα παντως (ποσα του πηρατε?). Για να ειχε τοσες νικημενες μοναδες ως ΑΜΥΝΟΜΕΝΟΣ ο nightelf ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ του παιχνιδιου σημαινει οτι ειχε πολλες αμυνες (ειτε δικες του ειτε τις φυλες, ποσως με ενδιαφερει). Ολα τα αλλα ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε.

Ολο το μετωπο στακαρισμενο και χασαμε 38 χωρια??? Αλλου πες τα αυτα άσχετε!!! Μην συνεχιζεις δεν μπορω αλλο απο το γελιο...

Σε λιγο θα μας πεις κιολας οτι τα ειχατε ολα αδεια.

Το +37 ειναι πολυ καλο για αρχη και μπραβο στα παιδια που συμμετειχαν στο πλανο ειτε με επιθετικα ειτε με αριστους. Θα δουμε πως θα παει και το 2ο πλανο, αλλωστε ειναι πολυ νωρις ακομα. Ελπιζω στο δευτερο πλανο να μην τα εχετε αδεια αλλα να στακαρετε και τιποτα (ΜΠΕΕΕ).

ΥΓ Καλες μαχες να εχουμε

 

DeletedUser33703

Ολο το μετωπο στακαρισμενο και χασαμε 38 χωρια???

Είδες σου φαίνεται και εσένα περίεργο ε ; νταξ πάλι καλά να λες γιατί ότι καθαρίστηκε πάρθηκε , το μόνο κόψιμο που γνωρίζεται είναι αυτό στον WC βλέπεις

Αλλου πες τα αυτα άσχετε!!! Μην συνεχιζεις δεν μπορω αλλο απο το γελιο...

Ε όχι και άσχετος με πληγώνεις , κοπελιές και παλικάρια γίναμε μαλλιά κουβάρια ;
 

DeletedUser33703

Εντάξει δεν μπορώ να πω τα παιδιά το παλεύουν , μπας και σώσουν λίγο τα στατιστικά αλλά και πάλι δεν το βλέπω.

359cb47280f14e62865f660d244f054a.png

a785f50513394a2fa30bb66b9c57aaf9.png


Εντάξει και το δικό μας χθεσινό πλάνο αποτυχημένο ήταν μιας και πήραμε 3 χωριά από τα 11 .
Αλλά τουλάχιστον βγάλαμε τον αρχηγό σας από το μέτωπο

συνεχίστε τα ποιοτικά νοπλαρίσματα ...
 

Εarendil

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
Εντάξει δεν μπορώ να πω τα παιδιά το παλεύουν , μπας και σώσουν λίγο τα στατιστικά αλλά και πάλι δεν το βλέπω.

359cb47280f14e62865f660d244f054a.png

a785f50513394a2fa30bb66b9c57aaf9.png


Εντάξει και το δικό μας χθεσινό πλάνο αποτυχημένο ήταν μιας και πήραμε 3 χωριά από τα 11 .
Αλλά τουλάχιστον βγάλαμε τον αρχηγό σας από το μέτωπο

συνεχίστε τα ποιοτικά νοπλαρίσματα ...
Συνεχίζεται να υποτιμάτε αντιπάλους και δεν θα σας βγει σε καλό .
 

DeletedUser33911

Ενταξει μωρε τα παιδια το παλευουν οσο μπορουνε μην ειστε σκληροι μαζι τους.....Ενταξει το παιζουν λιγο μαγκια με ονομασιες χωριων τυπου "κοκκινιστο" κτλ κτλ αλλα μεχρι να τελειωσει η μερα του τα παιρνω τα χωρια του ομηρου και τον κανω και πλακα ενω κανει βολτες το φαναρι του...Δεν πειραζει κυριοι ασχετοι συνεχιστε ετσι προσφερετε αφθονο γελιο γτ παικτηκα ο κ33 δεν ειχε τοσο ασχετους παιχτες σαν εσας....

Υ.Γ. : Ακομα περιμενω τον Duplex Effectus να γραψει τπτ εδω μεσα να γελασω...Να του πω ρε παιδι μου Dreamer bill.....Να του ξαναθυμισω κανα 2 πραγματακια......ΝΤΟΥ
 

DeletedUser33703

Πλευρά 1:
Φυλές: clown, GHETTO, C.C.H
Πλευρά 2:
Φυλές: N.O.S, N.O.S., Ν.O.S.

Timeframe: 29/07/2016 01:16:05προς16/08/2016 12:42:29

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 135
Πλευρά 2: 81
Διαφορά: 54

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 867,813
Πλευρά 2: 479,905
Διαφορά: 387,908

chart


Να πω ότι κανονικά το σκορ είναι +63 απλώς έχει διαγραφεί μία ακαημία της N.O.S. και δεν μπορεί να συμπεριληφθεί στα στατιστικά.
 

DeletedUser17325

Ούτε ξέρω ποιοί πάιζουν κ40...Ούε ποιές είναι οι φυλές. Μετά από ένα 4μηνο που είχα να περάσω απο εξτέρναλ βλέπω tameios13 και clown. Οκ κλείστε τον κόσμο. Έχουμε ήδη νικητή. :p
 

DeletedUser34538

Ούτε ξέρω ποιοί πάιζουν κ40...Ούε ποιές είναι οι φυλές. Μετά από ένα 4μηνο που είχα να περάσω απο εξτέρναλ βλέπω tameios13 και clown. Οκ κλείστε τον κόσμο. Έχουμε ήδη νικητή. :p

αρχηγάρα ο τύπος καμία αντίρρηση και ρισπέκτ.αλλα ρε παιδί μου,μπές και σέ κάνα κοσμο της προκοπής.γιατί λείπεις πάντα από τά μεγάλα γεγονότα ώς αρχηγός φυλής?καί μπαίνεις πάντα ώς παίκτης?γιατί δέν μπαίνεις νά δείξεις την αξία σου σε αυτούς που λές και ξαναλές δάσκαλους?μήπως φοβάσαι?μήπως τελικά όντως η σύγκριση,πού γίνεται μέ κάποιους έιναι όπως λές εσυ..ατυχης?μα και κάτι ονόματα στα χωριά σου του στυλ..΄"φέρτε μου τόν τουρλουμπούκι" η κάτι δηλώσεις έιμαι ο καλύτερος στόν κόσμο.΄ απλά λόγια να τά θεωρήσουμε?κύριε ταμείε εμείς σε προκαλούμε κ42 και σού υποσχόμαστε την πιό γλυκιά πυξίδα.στην αγαπημένη σου 55 θα είμαστε.μιάς και έχεις τήν ευκαιρία σου να παίξεις καί σέ ενα σοβαρό κόσμο και νά μας αφήσεις γρήγορα εσύ και η νουμποclown σου.

με αγάπη..ένας παλιός φίλος.
:)
 

DeletedUser33011

αρχηγάρα ο τύπος καμία αντίρρηση και ρισπέκτ.αλλα ρε παιδί μου,μπές και σέ κάνα κοσμο της προκοπής.γιατί λείπεις πάντα από τά μεγάλα γεγονότα ώς αρχηγός φυλής?καί μπαίνεις πάντα ώς παίκτης?γιατί δέν μπαίνεις νά δείξεις την αξία σου σε αυτούς που λές και ξαναλές δάσκαλους?μήπως φοβάσαι?μήπως τελικά όντως η σύγκριση,πού γίνεται μέ κάποιους έιναι όπως λές εσυ..ατυχης?μα και κάτι ονόματα στα χωριά σου του στυλ..΄"φέρτε μου τόν τουρλουμπούκι" η κάτι δηλώσεις έιμαι ο καλύτερος στόν κόσμο.΄ απλά λόγια να τά θεωρήσουμε?κύριε ταμείε εμείς σε προκαλούμε κ42 και σού υποσχόμαστε την πιό γλυκιά πυξίδα.στην αγαπημένη σου 55 θα είμαστε.μιάς και έχεις τήν ευκαιρία σου να παίξεις καί σέ ενα σοβαρό κόσμο και νά μας αφήσεις γρήγορα εσύ και η νουμποclown σου.

με αγάπη..ένας παλιός φίλος.
:)

Γεια σου φιλε δικαστα, που μπορω να κανω αιτηση να μπω στη φυλη σας? Τι κριτηρια εχετε? Ομολογω οτι η προκληση φανηκε αρκετα σοβαρη και ενθουσιαστικα με τη σοβαροτητα που προσδιδει το κειμενο. Φανταζομαι αναλογη και της φυλης σου.

Υποβαλλω τα σεβη μου αρχοντα. Σε εκληπαρω, δωσε μου λιγο σημασια και ευκαιρια να μπορεσω και εγω να γευτω τους γλυκους καρπους που θα αποφερει μια νικη στο 42 μεσω της φυλης σου!
 

DeletedUser29315

αρχηγάρα ο τύπος καμία αντίρρηση και ρισπέκτ.αλλα ρε παιδί μου,μπές και σέ κάνα κοσμο της προκοπής.γιατί λείπεις πάντα από τά μεγάλα γεγονότα ώς αρχηγός φυλής?καί μπαίνεις πάντα ώς παίκτης?γιατί δέν μπαίνεις νά δείξεις την αξία σου σε αυτούς που λές και ξαναλές δάσκαλους?μήπως φοβάσαι?μήπως τελικά όντως η σύγκριση,πού γίνεται μέ κάποιους έιναι όπως λές εσυ..ατυχης?μα και κάτι ονόματα στα χωριά σου του στυλ..΄"φέρτε μου τόν τουρλουμπούκι" η κάτι δηλώσεις έιμαι ο καλύτερος στόν κόσμο.΄ απλά λόγια να τά θεωρήσουμε?κύριε ταμείε εμείς σε προκαλούμε κ42 και σού υποσχόμαστε την πιό γλυκιά πυξίδα.στην αγαπημένη σου 55 θα είμαστε.μιάς και έχεις τήν ευκαιρία σου να παίξεις καί σέ ενα σοβαρό κόσμο και νά μας αφήσεις γρήγορα εσύ και η νουμποclown σου.

με αγάπη..ένας παλιός φίλος.
:)
Σωτήρακη,από τότε που ήρθε το πριμ στο παιχνίδι,έκανε και η μύγα φολο και έχεσε τον κόσμο ολο.δεν έχεις φάει ακόμα σε σταρτ απ παιχνιδιού 5απλό μπακ ταιμ απο νουμποκλοουν να πεις τον δεσποτη Παναγιώτη.για αυτό βγάζεις και γλώσσιτσα.η πρόκληση σου ή πρόσκληση αν θες απορρίπτεται.θα την δεχομουνα μόνο αν ήτανε από τους δάσκαλους μου όπως είπες.να έχει και νόημα.εκτος και αν είσαι ένας από αυτούς που δεν το πιστεύω φυσικά.σε ευχαριστώ πάντως για το κόπλιμαν.και ποτέ δεν είπα ότι είμαι ο καλύτερος στον κόσμο.ειπα απλά ότι αυτό που πιστεύω είναι ότι δεν υπάρχει κάποιος καλύτερος από μένα.ανταποδιδω την αγάπη.;)
 

DeletedUser33703

κύριε ταμείε εμείς σε προκαλούμε κ42 και σού υποσχόμαστε την πιό γλυκιά πυξίδα.στην αγαπημένη σου 55 θα είμαστε.μιάς και έχεις τήν ευκαιρία σου να παίξεις καί σέ ενα σοβαρό κόσμο και νά μας αφήσεις γρήγορα εσύ και η νουμποclown σου.

με αγάπη..ένας παλιός φίλος.
:)

Βρε αγορίνα μου γλυκιά τι τους θες τους δύσκολους κόσμους ; Υπάρχει ολόκληρος κ39 υπάρχει ο κ41 ανοιχτός , για εσάς τους άσχετους ανοίγουν αυτοί οι κόσμοι , δηλαδή να μπείτε στον κ42 να παίρνεται τα βάρβαρα να μην μπορούμε να φαρμάρουμε; αφού πυξίδα θα πάτε στο τέλος.
 

DeletedUser29831

SOLαριουμ υα πάθετε στον 42 και το ξέρετε ο Βασιλιάς ήλιος είναι ανίκητος

SOL θα λέτε και θα κλέτε
 

DeletedUser34439

http://prntscr.com/c67eb1

Κύριε Assasin τι γίνεται κρύφτηκες?
Σου έπεσε βαρύς αυτός ο κοσμος? :D

τελευταία πολυ κανίβαλο ρε παιδία τι έγινε τώρα καταλάβατε οτι μαζέψατε οτι νουμπά υπήρχε?
 

DeletedUser33703

Πλευρά 1:
Φυλές: C.G., *CG*
Πλευρά 2:
Φυλές: N.O.S., Ν.O.S.

Timeframe: 20/08/2016 07:00:01προς21/08/2016 00:00:01

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 44
Πλευρά 2: 8
Διαφορά: 36

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 347,439
Πλευρά 2: 64,570
Διαφορά: 282,869

chart


Δεν πήγε και άσχημα σήμερα έτσι;
Υ.Γ.
sovaros μάλλον κάποιος έπεσε μέσα 100% στις προβλέψεις του

3cc3ed96d95b4a30b67677922176c85a.png


Σε 20 μέρες πολέμου ... μάλιστα , εντάξει καλά τα πάτε ΄.
 

DeletedUser33911

Ανεβαστε και στατιστικα βαρβαροφαγιας τις τελευταιες 24 ωρες απο νος να γελασουμε....Νομιζουν οτ ετσι θα καθυστερησουν το αναποφευκτο....Σε λιγο δε θα εχουν βαρβαρο να φαρμαρουν...Πανε παιχτες εσωτερικο και σε καποιους νουμπαδες τους δινουν αδεια για βαρβαρα και μετα απο λιγες μερες τους πανε εσωτερικο και αυτους γιατι χασαν χωρια στο μετωπο....
Υ.Γ: Ελπιζω να μην πατησετε διαγραφες γιατι θελω να παω αρκετους απο εσας πυξιδα!!
 
Κορυφή