clown vs NOS

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32953

Είστε για πολλα γελια μασκαραδες... Τις φουστες πιο ψηλα απο το γονατο να φαίνεται λιγο μπουτακι και κολλαρακκκιιιι....
 

DeletedUser33965

Ο μεγαλυτερος ρουφιανος του κ30(ντουμπλεξ) και ο μεγαλυτερος χεστης αρχηγος στον gr(Ομηρος) ενωσαν τις δυναμεις τους για να κλεισουν ενα κοσμο με φουστιες,στρατολογησεις,ενωσεις και πισωπλατες συμφωνιες.
Ατυχησαν ομως,γιατι οντας εντελως ****ι,δεν σκεφτηκαν τις σχεσεις που θα ειχανε μεταξυ τους μελη των 3 αλλων φυλων.Τωρα,απεδειξαν οτι δεν μπορουνε να κανουν πραξη οσα ταξανε στα μελη τους,και για να μην βγουν πιο ****ι απο οσο ηδη ειναι,παει ο ρουφιανος(ντουμπλεξ) και βγαζει ανακοινωση στη φυλη του,γεματη ψεματα και λασπολογιες προσπαθωντας να το παιξει και "παρθενα".
Βρε πουθεναδες,η βρωμια σας ειναι γνωστη παντου,μην κλαιτε που απλα βρεθηκαν καποιοι πιο εξυπνοι απο εσας και καταλαβαν τι πατε να κανετε σε αλλον εναν κοσμο.Τουλαχιστον μαζεψτε οση αξιοπρεπεια σας εχει μεινει,και παλεψτε μεχρι τον σεπτεμβρη,μπας και οταν αργοτερα μιλαμε για σοβαρους κοσμους,να αναφερθει και λιγο ο κ40.

Πρόσεξε μην ξυπνήσεις απότομα απο το όνειρο και πάθεις τίποτα φιλαράκι! NOS εναντίων όλων. Θα φάτε καλά. Μέσα σε 3 ημέρες δεν βγάζεις συμπεράσματα.

ΝΤΟΥΥΥ
 

DeletedUser

Πρόσεξε μην ξυπνήσεις απότομα απο το όνειρο και πάθεις τίποτα φιλαράκι! NOS εναντίων όλων. Θα φάτε καλά. Μέσα σε 3 ημέρες δεν βγάζεις συμπεράσματα.

ΝΤΟΥΥΥ
Φιλαρακι,υπαρχουν και οι αποδειξεις για οσα λεω.Οι αρχηγοι σου βλεπεις,φορεσανε τα φουστανακια τους και κρυφτηκανε,αντε πασακα μου κανε και συ το ιδιο και ελπιζω να αντεξεις μεχρι 15αυγουστο.
 

DeletedUser33703

Ας ανεβάσουμε λίγο στατιστικά από τα πλάνα τα οποία έγιναν ...

Μετά από το σημερινό πλάνο των clown στους NOS και ένα αποτυχημένο πλάνο από τους NOS στους clown τα στατιστικά είναι τα εξής

Πλευρά 1:
Φυλές: clown
Πλευρά 2:
Φυλές: N.O.S., N.O.S, Ν.Ο.S., Ν.O.S.

Timeframe: 31/07/2016 07:00:00προς31/07/2016 23:59:59

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 28
Πλευρά 2: 10
Διαφορά: 18

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 170,146
Πλευρά 2: 57,138
Διαφορά: 113,008

chart


και για να μην τους αφήνουμε παραπονεμένους και λένε ότι δεν ανεβάζουμε τα χωριά που παίρνουν
ας δούμε και τα πλάνα μεταξύ C.C.H και NOS

Πλευρά 1:
Φυλές: C.C.H
Πλευρά 2:
Φυλές: N.O.S., N.O.S, Ν.Ο.S., Ν.O.S.

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 6
Πλευρά 2: 13
Διαφορά: 7

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 41,006
Πλευρά 2: 85,893
Διαφορά: 44,887

chart


αύριο αναμένουμε πλάνο από GHETO σε NOS ...
 

DeletedUser34422

Πήρατε τόση χαρά που το γράψατε κατευθείαν στο εξτέρναλ; Όσο εσείς θα περνάτε τον χρόνο σας κατινιάζοντας και αναλύοντας τις «βρωμιές» που λες, εμείς θα παίρνουμε τα χωριά σας. Εσύ υπόσχεσαι με λόγια «πυξίδες», εμείς θα τις κάνουμε πράξη φίλε. Καλές μάχες να έχουμε.

@cpt gpasxalis
http://prntscr.com/c08tej
Γελάνε και οι πέτρες μαζί σου...

Εδώ ένα ρικλειμ δεν ξέρεις να κάνεις,θες να κλείσεις και κόσμο;;;
 

DeletedUser33965

@cpt gpasxalis
http://prntscr.com/c08tej
Γελάνε και οι πέτρες μαζί σου...

Εδώ ένα ρικλειμ δεν ξέρεις να κάνεις,θες να κλείσεις και κόσμο;;;

Μιλάς για εκείνο που στο άφησα με 2? Εμάς μας τρέχουν πόροι απο τα μπατζάκια υπάρχει πρόβλημα; Μη λές μεγάλα λόγια γιατι η τιμωρία θα έρθει
 

DeletedUser34422

Μιλάς για εκείνο που στο άφησα με 2? Εμάς μας τρέχουν πόροι απο τα μπατζάκια υπάρχει πρόβλημα; Μη λές μεγάλα λόγια γιατι η τιμωρία θα έρθει

Ναι μιλάω για εκείνο το χωριό που έφαγες ξανά κόκκινη.
Σε 4-5 μέρες δε θα έχεις καν χωριά στο μέτωπο και τολμάς και δίνεις τέτοιες υποσχέσεις;;;:D
 

DeletedUser34343

Μιλάς για εκείνο που στο άφησα με 2? Εμάς μας τρέχουν πόροι απο τα μπατζάκια υπάρχει πρόβλημα; Μη λές μεγάλα λόγια γιατι η τιμωρία θα έρθει

4 χωρια μετωπο.και στα 4 βαλατε τουλαχιστον απο ενα τρενο και δεν πηρατε τιποτα.αν ειναι ετσι η τιμωρια φερνεεεεεεεεεεεεε
 

Εarendil

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
Κυρίες και κύριοι παίξτε το παιχνιδάκι σας και αφήστε τα άστοχα κουτσομπολιά.

Το παιχνίδι δεν κερδίζεται στο external.

Και μην ξεχνάτε , το πρώτο λιθαράκι της ήττας είναι η υποτίμηση του αντιπάλου!!!!
 

DeletedUser29750

Αχ κυρ Πασχάλη μια ζωή στην λάθος μεριά .. Αποτυχημένος , πυξίδα πάντα πάντα έτσι ελπίζω κάποτε αυτή η γρουσουζιά που σε ακολουθεί να εξαφανιστεί και να νικήσεις και κανέναν κόσμο.. Διότι λόγο της πυξίδας που βλέπεις συνεχώς έχεις οδηγηθεί να βλέπεις ονοιρα που δεν πρόκειται να πραγματοποιηθουν ποτέ .

Αχ. Τι ψυχικός πόνος είναι αυτός .
Αν θες μπορώ να σου συστήσω έναν καλό ψυχολόγο





Forget about me
Just do your best
to forget about
me.

OPEN YOUR EYES
I see you,
but you can't see,
my hands around your throat from the back seat.
YOUR HEART BEATS
to the rhythm of the engine sputtering
it's running on empty.

And you've driven to far
to make it home now
isn't it so bizarre
that the person who made you can so easily break you
and no one can fucking save you.

You're broken
and you're hoping

but no one
can save you.
"I'm here 'cause I need you back.."
HA HA You fucking wish.
You fell for
all my bullshit
"Oh please just one more chance.."
HA HA You stupid bitch.

HA HA

You can't break the cycle that binds you,
so take my hands I'm right here behind you
NOW.

Take my hands,
SQUEEZE
with me.

Take my hands
and bleed
with me.

Forget about me
Just do your best,
to forget about
me.

And every time I laughed
I laughed at you
You gave me your heart
Yeah, you fucking fool.

Everything I ever said,
it meant nothing
Took everything you had to give
and gave nothing.

You took a chance on me
You took a chance on you
and you
FAILED YOURSELF

10 πόντοι
1. Μόνο Ελληνικά
Όπως και με τα υπόλοιπα στοιχεία του παιχνιδιού, σε αυτό το forum γράφουμε μόνον Ελληνικά. Παρακαλούμε να περιορίσετε την χρήση κάποιας ξένης γλώσσας μόνο σε σύντομα quotes ή φράσεις (συνήθεις ξένες φράσεις και στην καθομιλουμένη) και μόνο όταν αυτό είναι απαραίτητο.

By aigokairos

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33965

Αχ κυρ Πασχάλη μια ζωή στην λάθος μεριά .. Αποτυχημένος , πυξίδα πάντα πάντα έτσι ελπίζω κάποτε αυτή η γρουσουζιά που σε ακολουθεί να εξαφανιστεί και να νικήσεις και κανέναν κόσμο.. Διότι λόγο της πυξίδας που βλέπεις συνεχώς έχεις οδηγηθεί να βλέπεις ονοιρα που δεν πρόκειται να πραγματοποιηθουν ποτέ .

Ούτε μια πυξίδα δεν έχω φάει σε όσους κόσμους έπαιξα. Κοιτάξτε τους εαυτούς σας κατίνες και αφήστε τους άλλους. Δεν θα σου δώσω αναφορά τι κόσμους έχω τελειώσει και πότε μου φτάνει που γνωρίζει η διοίκηση μου το πόσο καλός είμαι και τα παιδιά που έχω γνωρίσει εδω μέσα.
 

DeletedUser29750

όσο και να προσπαθείς μάταια το αίσθημα ήττας θα είναι πάντα μέσα σου.

δεν είναι ντροπή να τρως πυξίδα πάντα. (όπως εσύ) από τον τρόπο που παίζεις δεν γίνεται να έχεις νικήσει κανέναν κόσμο μόνο πυξίδα ή διαγραφή έχεις πάει

αχ καλέ μου : ( δεν πειράζει κάποτε ίσως μάθεις να παίζεις αν κ αμφιβάλω όποτε ελπίζω να μην σε συναντήσω στην φυλή μου στο μέλλον ποτέ διότι θα είσαι απλά ένα βάρος :(
 

DeletedUser34422

Ούτε μια πυξίδα δεν έχω φάει σε όσους κόσμους έπαιξα. Κοιτάξτε τους εαυτούς σας κατίνες και αφήστε τους άλλους. Δεν θα σου δώσω αναφορά τι κόσμους έχω τελειώσει και πότε μου φτάνει που γνωρίζει η διοίκηση μου το πόσο καλός είμαι και τα παιδιά που έχω γνωρίσει εδω μέσα.

Πόσο μέτρια διοίκηση είναι αυτή που νομίζει ότι είσαι και καλός κι'όλας;;;
Οι μέρες πλησιάζουν και μέτωπο δε θα έχεις πλέον. Νόμπλαρε στο ριμ όσο προλαβαίνεις...
 
Κορυφή