Τα υπαρξιακα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser22409
  • Ημερομηνία έναρξης

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ρε Λεγκο θα ενηλιωθεις ποτε?Σαν να διαβαζω ποστ δεκαπενταχρονου ειναι .Πονανε οι κοιλιακοι απο τα γελια ειναι γεγονος και χιλιοειπωμενο .Βρε καημενα ειστε η μονο φυλη που ξεφτυλλιστηκε τοσο στις φυλετικες .Γουσταρει η Beret παιρνεται κοσμο ,δεν γουσταρει ,την εκνευρισατε ?αι σιχτιρια μπαινει στον επομενο κοσμο και σας πυξιδιαζει ολους χαχαχαχαχαχαχαχα.Επισης εχετε και αλλη μια θλιβερη πρωτια ειστε η μονη φυλη που σας χτυπανε πρωην μελη σας βλεπε beret ,loka .Τι φαση?
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser22409

Κανε μας λίγο νιαου . Κάθε βράδυ πριν κοιμηθώ διαβάζω φόρουμ φυλετικών . Δεν το βαριέμαι ποτέ. Το χιούμορ σου είναι μινιμαλιστικό. Αγγίζει τα όρια της Ντοστογεφσκικής προσέγγισης! Εθνική κληρονομιά!Εμετουλακος.

Υγ Πυξιδες παντου μανταμ .


Αχ καλη μου κατανοω σε πειραξε και η ζεστη εκτος την πορτα στη μαπα..


Ξαπλωσε λιγο μπορει να σου περασει. Εχεις και αυπνιες βλεπω

Φαε κανα γαλακτομπουρεκο μια παστα ενα συκαλακι γλυκο να σου περασει και η ξυνιλα

Δε θελουμε να παθεις τιποτα γιατι θα ειναι βαρετα στο εξωτερικο.
Αν παθει κατι ο κλοουν του εξωτερικου ποιος θα μας κανει να γελαμε?

Αγαπαμε στηριζουμε Μπερετουλα!!!!!

Φιλια πολλα και υπομονη θα περασει που θα παει?

:D:):)

Υ.Γ
Ρε Λεγκο θα ενηλιωθεις ποτε?Σαν να διαβαζω ποστ δεκαπενταχρονου ειναι
εχεις και θεμα με την οραση καλη μου απο τον πονο απαντας σε ποστ του ταραχη και τον λες Λεγκο? Δεν ειμαι ο ταραχη καλη μου πρεπει να το προσεξεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Οι φαντασιωσεις πρεπει να κανουν λιγο πιο υποφερτει την υπαρξη σου ,μιας και μιλησες για υπηρξιακα.Μετα απο τοσα χρονια φυλετικες ΕΓΩ επιλεγω με ποιον θα παιξω και ποιον θα πυξιασω ,οπως με μεγαλη επιτυχια εκανα.Φυσικα οταν σας πυξιδιασα δεν περιμενα να σας πειραξει τοσο πολυ .Ενταξει μια ακομα πυξιδα ηταν για εσας μεσα στις πολλες που εχετε φαει μωρε ,πως κανεις ετσι πια ?Πω πω πω τερμα βαρετη ακομα και οταν γραφεις !!!!!!


Περαστικα
 

DeletedUser22409

Χμ νομιζω το χεις χασει λιγο καλη μου. Εχεις εκευριστει; Χαλαρωσε θα παθεις τιποτα μη συνχιζεσε, διαβασε ξανα το ποστ σου καλη μου.
Α μη γυρισεις πλευρο στο υπνο σου θα χασεις το ονειρο της Προ παιχτριας που δινει πυξιδες..

Υ.Γ Ευχαριστουμε που μας διασκεδαζεις οσο περιμενουμε την ληξη της ειρηνης
Φιλακια και μη ξεχνας τα παυσιπονα.
 

DeletedUser33711

Μετα απο τοσα χρονια φυλετικες ΕΓΩ επιλεγω με ποιον θα παιξω και ποιον θα πυξιασω ,οπως με μεγαλη επιτυχια εκανα.

Κλαμα :D

Προτεινω να βγεις και στο φορουμ του νετ ειναι κριμα να εχουμε τετοιο μπουμπουκι και να μην το προωθουμε και διεθνως !! Ανεπιφυλακτα θα κανεις μεγαλη καριερα και στο ξενο φορουμ...
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Πριν βγει ο ελληνικος σερβερ έπαιζα στο νετ aser χαχαχαχαχα .
 

DeletedUser33711

Μα δε λεω να πας να παιξεις τι να παιξεις δηλαδη... , στο φορουμ πρεπει να μιλας δεν εχουν τετοια μασκοτ εκει !!!
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ασερ αυτους που εσυ τους θεωρεις παικτες εγω τους εκανα και ετρεχαν και εφυγαν κλωτσιδων απο τον κοσμο για αυτο κανε λιγο ησυχια σε βαρεθηκα.
 

DeletedUser22409

ΑΑΑΑ!! εδω εισαι καλη μου?

ανησυχησα τοσες μερες χωρις να γραψεις. Τι επαθες? χαλασε το πσ?

Ελα και νεκρωσε το φορουμ, χωρις εσενα δεν υπαρχει τζερτζελες και ειναι βαρετο

Σε βλεπω ομως λιγο πεσμενη. Που ειναι το παλιο κραξιμο κατα της dnd?
Εχεις χασει την φορμα σου η μου φαινεται?
:(:(:(:(:(
 
Κορυφή