Τα υπαρξιακα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser22409
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser22409

Μια και δεν θα εχουμε να κανουμε κατι και η αγαπημενη μας Αγγελικη δεν μπορει να κανει χωρις ποσταρισμα ειπα να ανοιξω εδω ενα ποστ να μπορει να γραφει το κοριτσι ελευθερα για να μη μας χαλαει τα υπολοιπα ποστ.

Μπερετουλα μου καλη ελα απο εδω να κραξεις την DnD.
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33570

Σε εμάς την νεολαία - μπορει καποιος να μας κανει μια αναλυση.

Ποιο ειναι το θεμα της, πως δημιουργηθηκε, γιατι τόσος πονος...?

Μηπώς ήταν ανάδρομος ο Ερμής, μην ειναι οι καμποι τα βουνα, μηπως το λαχταρισαν το κοριτσι και λασκάρισε...
 

DeletedUser22409

Ε να εφαγε πορτα στο κεφαλι στον 28 και μετα οι σιχαμενοι της ξαναδωσαν πορτα στον 29 που ειρθε παρακαλετα και ποναει ακομα το κεφαλακι απο την κουτουλια.

Πονεσε το καημενουλι το κοριτσακι τοσο πολυ που εκατσε και χαλασε το παιχνιδι ολων στον 29
Αλλα ξερεις εμεις δεν κραταμε κακια πονεμενο κοριτσι ειναι αστο να πει το πονο του να ξεσκασει γιατι οπως βλεπεις ακομα την ποναει ηταν πολυ δυνατο το χτυπημα

Υπομονη καλη μου ο χρονος λενε γιατρευει τις πληγες
 

DeletedUser33570

Μπα... σαν να μην μου τα λες ολα...

Δεν μπορει να ειναι αυτός ο λόγος!
Σε ενα κοσμο αντιπαλοι στον άλλο φιλοι κ συμμαχοι, έτσι πάει εδώ.
Προσωπικά σεβομαι περισσοτερο τον χρονο του αντιπάλου με γλενταει ή τον γλεντάω (αλλά το παλευει) παρα του αδιαφορου συμπαίχτη...
Μαλλον κατι άλλο εχετε κανει και ντρεπεστε να το πειτε...

Θα τη μάθω την αληθεια, γιατι δεν ειναι άσχετη σαν παιχτρια κάτι εχετε κανει εδω...
 

DeletedUser22409

Ποιος δεν ειναι ασχετος? Η Αγγελικη?

χαχαχχαχαχαχαχαχααχα να σαι καλα με κανες και γελασα
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Το γελιο ειναι οτι στο κ32 που ετρεμες μηπως ειμαι εκει και ξανα χασεις ,και ειχες βγει στο φορουμ και ήσουν πεπεισμενη οτι παιζω τον λογαραισμο Ταραχη !!!!Χαχαχαχαχα το τι γελιο ειχες προσφερει τοτε δεν λεγεται και συνεχίζεις φυσικα μεχρι σημερα . Πες μας πως ενιωσες οταν εχασες απο εμενα ? Γιατι δεν προσπαθεις να το ξεπερασεις ψαχνοντας κανενα ποκεμον που ειναι και της μοδας και τελος εμαθες που ειναι το εντερ στον υπολογιστη ή ακομα?.Ουτε με εδιωξες απο το κ28 ουτε ολα τα ψεμματα που λες κατα καιρους σε αλλους ,φασκεις και αντιφασκεις συνεχως ,πχ οταν λεω φαγατε πυξιδα στο κ28 λες δεν παιζατε κ28 τωρα λες με εδιωξες βρε καημενη αφου εφυγα οταν κανατε στρατολογησεις εχθρων με το καλημερα σας χαχαχαχα .Οταν εγω θελω να παιξω φυλετικες εχω και το τιμ και τις γνωσεις για να σας κερδισω. Το ενιωσες στο πετσι σου και ακομα δεν μπορεις να καταλαβεις πως το εκανα στο κ29 και κερδισα την σουπερ φυλη σας .χαχαχαχα Ωχ μωρε εχασα ενα λεπτο απο την ζωη μου για να σου δωσω μια απαντηση που δεν εχει και σημασια.. αφου εχασα τον πολιτιμο χρονο μου μαζι σου θα σου πω μια αληθεια και σκεψου την αν μπορεις , Φτανεις στην συνταξη ζησε λιγο γιατι τικ τακ ο χρονος τελιωνει και αυτο που ψαχνεις δεν θα το βρεις στις φυλετικες ,δεν εισαι gamer οπως οι περισσοτεροι εδω ,δεν ξερεις ουτε προκειται να μαθεις φυλετικες εσυ απλα πασχεις απο ατελιωτες ωρες μοναξιας και προσπαθεις να κανεις μια αποσυνδεση απο την πραγματικοτητα .
 

DeletedUser33711

Στον 29 δεν εγινε ενωση ολων των Τελος εναντι της DnD? Μεχρι και τα μελη της νικητριας φυλης σε κραζανε για το πως καταντησε ο κοσμος στη μανια σου να κερδισεις τη DnD. Και εγω σου λεω μπραβο , ειναι τετοια η μορφη που σου δινει τη δυνατοτητα να το κανεις και καλα εκανες, ολοι κραζουν αυτα που κανουν εδω μεσα... Παρολα αυτα, εγω δε θα τον περηφανευομουν τον 29 να σου πω την αληθεια...

Αλλα εχει γουστο που κραζεστε οποτε συνεχιστε ελευθερα :D
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εγω το μονο που εκανα στον κ29 ηταν να ακολουθησω τον ιδιο δρομο με αυτους αγαπητε aser.Εκλεισαν την ηπειρο πρωτοι σε λιγοτερο απο μηνα ,χτυπώντας την αδερφικη τους και στρατολογοντας και μετα πηραν τον κεντρο με ενωση λολ.και ειχαν και μια Ακαδημια στην αλλη ηπειρο αρα ειχαν μεσα σε ενα μηνα το 50% του κοσμου ,ηταν πανευκολο να ενωσεις το αλλο 50% .Στην συνεχεια εφαγαν 2 -3 εβδομαδες ξυλο και τα πρατησαν.

Το ιδιο εκαναν και στο κ32 ,γνωστη νουμποτακτικη απλα δεν βρεθηκε καποιος εκει να τους σταματησει .Πολεμησαν στον κ32 ? Ενωση της ενωσης εκαναν .Τι να κραξουν μωρε οι ασχετοι αφου αυτοι ετσι παιζουν θα καθομουν να τους κοιτουσα,διπλωματικα ηθελαν να κλεισουν ,σουπερ πολυ ξεκουραστα μπορω να το κανω και εγω χαχαχα.

Υγ Ποια ηταν τα μελη της νικητριας φυλης που με κραξανε?Γιατι η νικητρια φυλη ημουν εγω χαχαχα
Τι λες μωρε ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33711

Απο τη στιγμη που ακολουθεις τον δρομο της DnD μαλλον εισαι φαν...

Κραζεις για ασχετοσυνη αλλα οσοι μπηκαν 36 εφυγαν και οσοι ειναι χανουν για την ωρα τουλαχιστον... Και ενας απο τους ητημενους εισαι και εσυ , μπορει να μην το παραδεχεσαι αλλα πισω απο τη Nes υπηρξες και ξερω και για συνομιλιες που κανονιζες με λοκα,

για αλλον εναν κοσμο βλεπεις πλατη τη DnD
και αυτο πονει...
και αυτο πονει...
 

DeletedUser22409

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Πλακα εχεις γλυκια μου χαχαχαχαχα
εισαι τοσο σχετικη που ντρεπεσε να πεις σε ποιο λογαριασμο παιζεις αν παιζεις για να μη σε πανε πυξιδα την πρωτη βδομαδα.
Γλυκια μου Αγγελικη βαλε λιγο παγο βαζελινη αλοη μπορει να περασει ο πονος.

Περαστικα

Υ.Γ καλα που εχουμε και την Μπερετουλα και γελαμε ποτε ποτε
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Φιλακια πολλα και ονειρα γλυκα


10 πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

By aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Αser ναι πονανε οι κοιλιακοι απο τα γελια ,βρε κουτο ξεχνας οτι εγω τους εκανα φυλη στο κ24 ,ενα ματσο νουμπακια ηταν που δεν ηξεραν ουτε πλανο να βγαζουν και ετρεχαν και με παρακαλουσαν μπας και παρουν τον κοσμο χαχαχαχαχα Πες μου ενα κοσμο που εχει παιξει ενας απο αυτους και δεν εχει φαει πυξιδα ? Α ναι στο κ32 που εγλυψαν τους παντες για να χτυπησουν ΜΑΟ χαχαχαχαχαχα

Ελενιτσα τικ τακ τικ τακ
13669691_1548716981839401_2876604016134377996_n.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33711

Για πες μου , εσυ που εγλειφες με τη Nes τη Loca, εσυ που εγλειψες το φουμαλ στον 29 τι εκανες ..? Κραζεις αλλα θαυμαζεις απο οτι φαινεται... Ουτε εσυ μπορεσες πουθενα να τους νικησεις στα ισα. Επαιξες πουθενα 50-50 με DnD και κερδισες ? Δε νομιζω

Επισης οταν ακουω οτι ενα ατομο εκανε-κουβαλησε μια φυλη ειναι οτι πιο αστειο.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Aser πραγματικα εισαι εκτος τοπου και χρονου . Αν με ηξερες εστω και λιγο θα καταλαβαινες οτι δεν πρεπει να γραφεις τοσες ανακριβιες ,ετσι για να πεις και εσυ οτι κατι ειπες . Νες -Λοκα γνωριζω ελαχιστα τι γινεται μεσα απο το φορουμ και απο 2-3 ατομα που δεν παιζουν πια .Οσο για το Φουμαλ αυτος μου πεταξε την επιτηρηση φιλαρακι οχι εγω σε αυτον . Αρα καπως λαθος τα ξερεις και βαριεμαι και να τα εξηγω .
 

DeletedUser33711

Βρε κουκλα μου , αφου μου εχουν πει οτι τους επαιρνες κλησεις στο σκαιπ και τους παρακαλουσες στον 36 να γινει αυτο που εγινε με το 3β1.


Αλλα δε στη χαλαω, εγω για τον 29 εμαθα οτι εκλεισε τον κοσμο ο φουμαλ και οχι εσυ. Το μονο που ηξερα για σενα ειναι οτι κανονισες την πιο γελοια ενωση των φυλετικων για να φας μια νουμποφυλη κατα τη γνωμη σου... Δε μπορουσες να τη κερδισεις μονη σου και ενωσες ολο τον κοσμο... Τοσο παικτουρα, ρε γελανε και οι πετρες... Και σε κουβαλησε ο φουμαλ και λες οτι κερδισε η δικια σου φυλη, ντροπη
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ποιος πουλακι μου τα λεει αυτα ?
Ο Φουμαλ τα ειχε παρατησει πριν καν κανω συμμαχια μαζι τους .Η συμμαχια κλειστηκε με αλλον δουκα που τα παρατησε και αυτος αφου εδωσε τον λογαριασμο στον Αλεξ και ειδοποιηθηκε ο φουμαλ και μου πεταξε την επιτηρηση.
Μεχρι εκεινη την περιοδο δεν ειχα πολεμο με dnd αγορι ,εκτος απο εναν λογαριασμο ειμαστε μια ηπειρο μακρια χαχαχαχα αν σου λεω δεν ξερεις τι σου γινεται ειναι γεγονος .
 

DeletedUser34473

Μολις ειδα τιτλο υπαρξιακα σκεφτηκα Θεωρημα Bolzano, Θωρημα Rolle και ΘΜΤ
σορυ αλλα δεν κρατηθηκα
 

DeletedUser22409

Ποιος πουλακι μου τα λεει αυτα ?
Ο Φουμαλ τα ειχε παρατησει πριν καν κανω συμμαχια μαζι τους .Η συμμαχια κλειστηκε με αλλον δουκα που τα παρατησε και αυτος αφου εδωσε τον λογαριασμο στον Αλεξ και ειδοποιηθηκε ο φουμαλ και μου πεταξε την επιτηρηση.
Μεχρι εκεινη την περιοδο δεν ειχα πολεμο με dnd αγορι ,εκτος απο εναν λογαριασμο ειμαστε μια ηπειρο μακρια χαχαχαχα αν σου λεω δεν ξερεις τι σου γινεται ειναι γεγονος .

Πως λες οτι κερδισες μια φυλη και τους πηγες πυξιδα απο την στιγμη που ουτε 1 σπαθακι δε σηκωσες στον 29 σε κανενα απο εμας. Το επιβεβαιωνεις και μονη σου εδω.
Σε βαρβαρα εκανες πλανο και υπεριφανευεσαι οτι μας κερδισες

Τωρα μπορεις να μας εξηγησεις γιατι εχεις κολλημα και εμπαθεια με την dnd αφου οπως λες δεν αξιζει?

Ξεχασα καλη μου ΠΟΝΑΕΙ η πορτα στο κεφαλι βαλε παγο θα περασει με μερικα χρονια..

χαχαχαχαχαχαχαα γελανε και οι πετρες κοπελια.

Και ναι σε χρησιμοποιησαμε στον 24 και σε πεταξαμε σαν λεμονοκουπα στημενη γιατι μονο για το χαβαλε στο εξωτερικο φορουμ κανεις. Παικτικη ικανοτιτα ΟΟΟΟΟΟ.

χαχαχαχχα
Περαστικα και παλι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Κανε μας λίγο νιαου . Κάθε βράδυ πριν κοιμηθώ διαβάζω φόρουμ φυλετικών . Δεν το βαριέμαι ποτέ. Το χιούμορ σου είναι μινιμαλιστικό. Αγγίζει τα όρια της Ντοστογεφσκικής προσέγγισης! Εθνική κληρονομιά!Εμετουλακος.

Υγ Πυξιδες παντου μανταμ .
 

DeletedUser33570

Κάποια κοπελια εδω πονάει... πολύ.
Συνηστω για τα νευρα : Ξιδακι!

Για τον πόνο δυστυχώς... δεν υπαρχει κατι άμεσα δραστικό,
Ισώς ο χρόνος να λειάνει και να απαλυνει τις τραυματικές εμπειρίες που πιθανόν να σου εχουν δημιουργηθεί κατα το παρελθον...

Οσο λιγοτερο μιλάς -τοσο λιγότερο πονάς!
 
Κορυφή