Κοσμος 42

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31340
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

bill generator καταλαβαίνεις ότι σε κράζουν όλοι; Όχι δεν με έβαλε κανείς να απαντήσω

Το "όλοι" προσδιορίζεται από τον αριθμό 3 ατόμων ίσως 4 άντε και 1-2-3 που ενδεχομένως να εμφανιστούν αργότερα εκ των οποίων όλοι είναι αρκετά μικρότεροι(και το ότι δεν καταφέρνουν να απαντήσουν με επιχειρήματα επίσης σημαντικό) και που δεν έχουν παίξει καν μαζί μου-απέναντι μου?Θα έπρεπε να με πειράζει και πολύ που με 'κράζουν'? :p


Σε λίγο θα πεις ότι τους πληρώνω για να γράφουν σκουπίδι , πες το μπας και το πιστέψεις και τα βρεις με τον εαυτό σου .

Ποιο πάνω μου είπες ότι όσοι με ξέρουν με κοροιδεύουν , μάλλον άλλον φαίνεται να κράζουν όσοι τον ξέρουν , όταν θα καταλάβεις πόσο κομπλεξικός είσαι έλα να ξανά μιλήσουμε , αλλά εντάξει σε καταλαβαίνω , όταν καταλαβαίνεις ότι έχεις χαλάσει 7 χρόνια από τη ζωή σου και δεν παίρνεις ούτε αναγνώριση και παραμένεις ένας άσχετος είναι δικαιολογημένο το κόμπλεξ.

Σε λίγο θα πεις ότι τους πληρώνω για να γράφουν σκουπίδι , πες το μπας και το πιστέψεις και τα βρεις με τον εαυτό σου .
Τώρα ρε τρελούλη δεν ξέρω αν πρέπει να συνεχίσω να σε λυπάμαι για το μυαλό που δείχνεις να έχεις ή για το γεγονός ότι μεταφράζεις τα πράγματα όπως εσύ θες επειδή ζορίζεσαι.Προυτς προυτς

Ποιο πάνω μου είπες ότι όσοι με ξέρουν με κοροιδεύουν , μάλλον άλλον φαίνεται να κράζουν όσοι τον ξέρουν
Με κράζουν όσοι με ξέρουν.Με ξέρουν δηλαδή 3 άτομα που όπως είπα και προηγουμένως δεν έχουν παίξει καν μαζί μου ή απέναντι μου και στηρίζονται σε διάφορες μαρτυρίες άλλων κομπλεξικών που δε με γουστάρουν.Και ξαναρωτάω θα έπρεπε να με πειράζει δηλαδή αυτο?Σκέψου μόνο ότι είσαι τόσο χαζάδας που βγάζει μάτι ότι όσο "σκουπίδι" και μπλα μπλα με αποκαλείς σε έχω ζορίσει αρκετά για να με συζητάς στο skype με τους άλλους.Μην ξεπέφτεις άλλο ρε τρόγλη.

όταν θα καταλάβεις πόσο κομπλεξικός είσαι έλα να ξανά μιλήσουμε ,
Δήλωσα κάπου πως δεν είμαι?Την αυτοκριτική μου την έχω κάνει αλλά δεν περιμένω από αμούστακα παρθένα πιτσιρίκια άποψη.Sorry brah

λλά εντάξει σε καταλαβαίνω , όταν καταλαβαίνεις ότι έχεις χαλάσει 7 χρόνια από τη ζωή σου και δεν παίρνεις ούτε αναγνώριση και παραμένεις ένας άσχετος είναι δικαιολογημένο το κόμπλεξ.

Ο ένας έχει θέμα με την γραμματική ο άλλος με τα μαθηματικά.Φέρτε μνημόνια ρε αυτη είναι η παιδεία μας.Χοντρικά μαζί με τα διαλείμματα που έκανα από το παιχνίδι μαξ 4,5 χρόνια έπαιξα αλλά όχι πως έχει σημασία.Την αναγνώριση βασικά έχεις καταλάβει ότι μου την δίνεις εσύ τόσες ώρες?Αν ήμουν άσχετος σκουπίδι χωρίς αναγνώριση κτλ δεν θα είχες ασχοληθεί τόσο.Thats the problem και επειδή σήμερα το βράδυ μου ρθε υπενθύμιση γιατί τόσο καιρό δεν έδινα δεκάρα για κάτι losers σαν και σένα θα το κλείσω εδώ και θα ξανασχοληθώ όταν θα καταφέρεις να απαντήσεις με επιχειρήματα παρότι δείχνεις αρκετά ανίδεος.Με λες άσχετο μου χρέωσες δε ξέρω και εγώ τι.ότι είμαι κακός παίχτης μπλα μπλα ότι έπαιζα σε ακκ άλλων με 4-5 coplay κτλ.Πέρα από κ15 με γιωργο1313 και κ22 με τον τσιχλα που αλλού έπαιξα με coplay αγορίνα μου?Μιας και ξέρεις την ιστορία μου σε ποιον κόσμο ήμουν κομπάρσος ας πούμε?Μπορείς να αιτιολογήσεις ας πούμε κάτι από αυτα?Τι με κάνει άσχετο και εσένα καλύτερο?Μπορείς να απαντήσεις χωρίς χαρακτηρισμούς σε αυτα που ρωτάω?Ή είσαι τόσο ζορισμένος που το χάνεις?

Penarrubia μάγκες όταν κλείσετε τα 18 να πάτε φάση έχει φέτος.Βρουμ βρουμ

p.s Μπαλόμπαλα μόνο WL θρησκεία
 

DeletedUser33703

Ναι άλλη όρεξη δεν είχα να σε συζητάω στο skype νούμερο , τόσο μεγάλη ιδέα έχεις για τον εαυτό σου ;
Πες μου έναν κόσμο που έχεις παίξει από την αρχή με δικό σου λογαριασμό και τερμάτισες , και αν δεν τερμάτισες έπαιξες μέχρι να χάσει η φυλή σου και έκανες πορεία σε έναν κόσμο , και μην μου αναφέρεις τον Billsnake στην qq γτ έτοιμο τον πήρες τον λογαριασμό και του άλλαξες όνομα , αν και αν καταλάβω από την τελική θέση σου στον κόσμο κομπαρσιλίκια έκανες και εκεί .

Όσο για την DRUIDS του κ5 δεν τους συζητάω καν , όλοι άσχετοι και αν νομίζεις ότι κάνω λάθος φέρτους μου κ42 να δούμε τι απίδια πιάνουν .

Στην GoSu αν έπαιξες μέχρι το τέλος που δεν το νομίζω (και εκεί περαστικός ήσουν) έφαγες πυξίδα , τώρα αν στους άλλους κόσμους έκλεινες με δικό σου ακκ όπως στον κ22 ή στον κ18 να είσαι σίγουρος ότι θα το ήξερα όπως θα το ήξεραν και άλλοι .

Να είσαι σίγουρος ότι τα ονόματα που έχουν πρωταγωνιστήσει στους παραπάνω κόσμους που γράφεις στην υπογραφή σου τα έχω γνωρίσει είτε σαν εχθρούς ,είτε σαν συμπαίκτες , και με την qq και με την nobles όπως και με την nv , και τα εκτιμώ και ποτέ δεν θα ερχόμουν σε αντιπαράθεση μαζί τους όπως αυτοί μαζί μου (τώρα κάτι παικτάκια σαν και εσένα - σκουπίδια που δεν έχουν κάνει τίποτα και απλά κρύβονται πίσω από μεγάλες φυλές δεν μου λένε κάτι) το ζητούμενο είναι να κάνει η φυλή όνομα από εσένα και όχι εσύ από την φυλή , για αυτό τον λόγο θα παραμείνεις και μέτριος.

Άντε κρύψου στο καβούκι σου τώρα και μην το συνεχίζεις αν θες να το πουλήσεις μούρη σε περιμένω στον κ42 όπως σου είπα , εγώ παίζω και μιλάω στο εξωτερικό δεν είμαι παρατηρητής .
 

DeletedUser

Ναι άλλη όρεξη δεν είχα να σε συζητάω στο skype νούμερο , τόσο μεγάλη ιδέα έχεις για τον εαυτό σου ;
Πες μου έναν κόσμο που έχεις παίξει από την αρχή με δικό σου λογαριασμό και τερμάτισες , και αν δεν τερμάτισες έπαιξες μέχρι να χάσει η φυλή σου και έκανες πορεία σε έναν κόσμο , και μην μου αναφέρεις τον Billsnake στην qq γτ έτοιμο τον πήρες τον λογαριασμό και του άλλαξες όνομα , αν και αν καταλάβω από την τελική θέση σου στον κόσμο κομπαρσιλίκια έκανες και εκεί .

Όσο για την DRUIDS του κ5 δεν τους συζητάω καν , όλοι άσχετοι και αν νομίζεις ότι κάνω λάθος φέρτους μου κ42 να δούμε τι απίδια πιάνουν .

Στην GoSu αν έπαιξες μέχρι το τέλος που δεν το νομίζω (και εκεί περαστικός ήσουν) έφαγες πυξίδα , τώρα αν στους άλλους κόσμους έκλεινες με δικό σου ακκ όπως στον κ22 ή στον κ18 να είσαι σίγουρος ότι θα το ήξερα όπως θα το ήξεραν και άλλοι .

Να είσαι σίγουρος ότι τα ονόματα που έχουν πρωταγωνιστήσει στους παραπάνω κόσμους που γράφεις στην υπογραφή σου τα έχω γνωρίσει είτε σαν εχθρούς ,είτε σαν συμπαίκτες , και με την qq και με την nobles όπως και με την nv , και τα εκτιμώ και ποτέ δεν θα ερχόμουν σε αντιπαράθεση μαζί τους όπως αυτοί μαζί μου (τώρα κάτι παικτάκια σαν και εσένα - σκουπίδια που δεν έχουν κάνει τίποτα και απλά κρύβονται πίσω από μεγάλες φυλές δεν μου λένε κάτι) το ζητούμενο είναι να κάνει η φυλή όνομα από εσένα και όχι εσύ από την φυλή , για αυτό τον λόγο θα παραμείνεις και μέτριος.

Άντε κρύψου στο καβούκι σου τώρα και μην το συνεχίζεις αν θες να το πουλήσεις μούρη σε περιμένω στον κ42 όπως σου είπα , εγώ παίζω και μιλάω στο εξωτερικό δεν είμαι παρατηρητής .

Όλο λέω να σε αφήσω αλλά πραγματικά η αναπηρία σου είναι αμέτρητη :D

Ναι άλλη όρεξη δεν είχα να σε συζητάω στο skype νούμερο , τόσο μεγάλη ιδέα έχεις για τον εαυτό σου ;
Είμαι ένας από τους καλύτερους.Σ'αρέσει δε σ'αρέσει και όσο πετάγονται τα γιουσουφάκια σου και όσο ασχολείσαι κ εσύ μαζί μου με επιβεβαιώνεις.Μου τονώνεις τον εγωισμό.Πως είναι πχ όταν έχεις χωρίσει και την πέφτεις στα 'στανταράκια' και εκείνες λένε αμέσως ναι?Κάπως έτσι. Ωπα ξέχασα.Εσύ δεν έχεις ιδέα από αυτα γιατί είσαι ο καλύτερος όλων στο tw ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Πες μου έναν κόσμο που έχεις παίξει από την αρχή με δικό σου λογαριασμό και τερμάτισες , και αν δεν τερμάτισες έπαιξες μέχρι να χάσει η φυλή σου και έκανες πορεία σε έναν κόσμο

Η πορεία ας πούμε στον κ15 τα λέει όλα.εκεί που εσύ έγινες ξεφτίλα εγώ έκανα από την αρχή μέχρι το τέλος κουμάντο.Και ο κ13 έτσι ήταν επίσης μετά έκανα απλά επιστροφές.Όταν για παράδειγμα είσαι φιλαράκι με τον Λευκό Τίγρη και σου λέει ο Θανάσης να μπεις να παίξεις πως να πεις όχι? κ22 πάλι τι έκανα? χιχιχιχιχι Btw λες ότι έπαιξα μέχρι να χάσει η φυλή μου.Απλά μαθηματικά που πραγματικά είσαι άσχετος έχω παίξει 9 κόσμους.Έχω κλείσει τους 4.ο 5ος είναι ο κ19 που έπαιξα start up με τον Λεωνίδα και μετά το παράτησα.Κ5 έμαθα τα βασικά των βασικών που και πάλι την περίοδο που έπαιξα μόνο κομπάρσος δεν ήμουν.Τα είπαμε κ νωρίτερα 4-5 επιτηρήσεις έπαιζα και λογαριασμό με 1000 χωριά.Μόνο αυτο να σκεφτείς.Αυτο εσύ δε θα το κάνεις ποτέ μικρέ.ΜΑ ΠΟΤΕ.Για κ10 τι να πω.Ξεκάθαρα ο κόσμος που πρωταγωνίστησα για πολλούς λόγους.Άλλωστε γιαυτο και έκλεισα τον κ17 ^.^

ναφέρεις τον Billsnake στην qq γτ έτοιμο τον πήρες τον λογαριασμό και του άλλαξες όνομα , αν και αν καταλάβω από την τελική θέση σου στον κόσμο κομπαρσιλίκια έκανες και εκεί .

Έτοιμο τον πήρα ναι...Διαλυμένος στο φουλ αλλά επειδή πάλι δεν θυμάσαι σου λέω.Για τον κ17 ρώτα τον Chess με ποιον ήταν δίπλα δίπλα και παίζανε αφότου μπήκα.Την θέση μου στη qq την κέρδισα και γιαυτο μπήκα και στους nobles μετά κάτι που πάλι δε θα καταφέρεις.Και καλώς ή κακώς δε θα καταφέρεις ούτε τα μισά με τα bots ^.^

Στην GoSu αν έπαιξες μέχρι το τέλος που δεν το νομίζω (και εκεί περαστικός ήσουν) έφαγες πυξίδα , τώρα αν στους άλλους κόσμους έκλεινες με δικό σου ακκ όπως στον κ22 ή στον κ18 να είσαι σίγουρος ότι θα το ήξερα όπως θα το ήξεραν και άλλοι .

Το κακό με σένα είναι ότι νομίζεις με αυνανάκια όπως αυτα που κάνεις παρέα.Θα το ήξεραν και άλλοι.Ποιοι άλλοι? ο latestart που απλά μπήκε να σε γλείψει ή ο Τσάκωνας? Αυτο που δε καταλαβαίνεις είναι όσοι με ενδιέφερε (τότε) να γνωρίζουν το γνώριζαν.Δεν περιμένω από μπαλότσες σαν κ σένα καμία αναγνώριση.Μπορείς να το καταλάβεις ή είσαι τόσο γκα γκα ?

το ζητούμενο είναι να κάνει η φυλή όνομα από εσένα και όχι εσύ από την φυλή , για αυτό τον λόγο θα παραμείνεις και μέτριος.
Το να παίζεις πολύ φυλετικές σου χαλάει το μυαλό και φτιάχνεις ότι ναναι στο μυαλό σου.Νομίζω όσοι σε ξέρουνε και έχουνε λίγο iq καταλαβαίνουν πόσο θέμα έχεις γενικά με την αντίληψη.Τελικά μας ψεκάζουν? Ο Κασιδιάρης ο φίλος σου τι λέει για αυτα?

Άντε κρύψου στο καβούκι σου τώρα και μην το συνεχίζεις αν θες να το πουλήσεις μούρη σε περιμένω στον κ42 όπως σου είπα , εγώ παίζω και μιλάω στο εξωτερικό δεν είμαι παρατηρητής .

Όσο ασχολείσαι μαζί μου γιατί να κρυφτώ βρε?Να νομίζεις ότι σε φοβάμαι κιόλας ρε φλώρε? Χιχιχιχιχιχι lmao πραγματικά θες φιλόλογο να σε κάνει λίγο μπαλόμπαλα όπως παλιά

Μένω εδώ γιατί τα όνειρα τα έκανα μαζί σουυυυυυυυυυ Νικολάκηηηη!


10
Πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα).

By aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Όσο για την DRUIDS του κ5 δεν τους συζητάω καν , όλοι άσχετοι και αν νομίζεις ότι κάνω λάθος φέρτους μου κ42 να δούμε τι απίδια πιάνουν

Ρε φιλε παρατηρω απο χθες την κοντρα που χετε με το Βασιλη αλλα μετα απο αυτο δεν γινεται να μην σχολιασω.
Πως γινεται εσυ που λες οτι οι φυλετικες εχουν εξελιχθει(καλως η κακως εχεις δικιο) να γινεται να λες "φερτε τους DRUIDS στον 42 να δουμε τι απιδια πιανουν"; Για τον κοσμο 5(2009 η και νωριτερα) οι DRUIDS ηταν θεωρητικα οργανωμενη φυλη. Μιλαμε για κοσμους που η καθε φυλη καλουταν να διαχειριστει 200+ μελη σε πανω απο 4 ηπειρους. Πλεον οι φυλες σε κοσμους 4 ηπειρων δυσκολευονται να διαχειριστουν 60 μελη και απο τα 20 ακκ μετωπου κουβαλανε οι 5 που μοιραζονται επιτηρησεις τα υπολοιπα 15 ακκ.

Η SOL για τα δεδομενα του .gr στους τελευταιους 10 κοσμους ειναι μια πολυ καλη αλλα συγχρονως "βρωμικη φυλη". Μπειτε κοντραριστειτε με DnD, με CxC, ακομα και με OUT και κλειστε τα στοματα σε οσους σας αμφισβητουν. Και στον 36 αν θυμαμαι καλα που ενας αριθμος ΕΝΕΡΓΩΝ μελων της SOL βοηθησε για ενα διαστημα την LOCA(που ονομαστηκε DC) ειχατε(δεν ξερω αν παιζετε ακομα στον κοσμο) εντελως αποτυχημενη πορεια.
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Πολυ κουραστικο θρεντ ετσι οπως κατεληξε


Και να σκεφτει κανεις οτι το πρωτο ποστ ηταν μια προταση για τον 42 ενω το δευτερο μια ερωτηση


Αντε soldierdruid βρες την ορεξη και την παρεα να μπεις στον επομενο κοσμο γιατι βλεπω πολυ μισος απεναντι σου και απορω γιατι
 

DeletedUser33703

Ρε φιλε παρατηρω απο χθες την κοντρα που χετε με το Βασιλη αλλα μετα απο αυτο δεν γινεται να μην σχολιασω.
Πως γινεται εσυ που λες οτι οι φυλετικες εχουν εξελιχθει(καλως η κακως εχεις δικιο) να γινεται να λες "φερτε τους DRUIDS στον 42 να δουμε τι απιδια πιανουν"; Για τον κοσμο 5(2009 η και νωριτερα) οι DRUIDS ηταν θεωρητικα οργανωμενη φυλη. Μιλαμε για κοσμους που η καθε φυλη καλουταν να διαχειριστει 200+ μελη σε πανω απο 4 ηπειρους. Πλεον οι φυλες σε κοσμους 4 ηπειρων δυσκολευονται να διαχειριστουν 60 μελη και απο τα 20 ακκ μετωπου κουβαλανε οι 5 που μοιραζονται επιτηρησεις τα υπολοιπα 15 ακκ.

Στο πρώτο κομμάτι έχεις δίκιο αλλά εφόσον συμφωνείς και εσύ πως το παιχνίδι έχει εξελιχθεί εφόσον αν θέλουμε να συγκρίνουμε κάποιον με κάποιον άλλο θα το πάμε σίγουρα με τα τωρινά δεδομένα και όχι με τα δεδομένα του κ5 γτ κάποιος που ήταν καλός στον κ5 αν δεν έχει εξελίξει τον παιχνίδι του στον κ42 δεν θα είναι καλός ας πούμε αν μπει .
Επίσης πάλι πολλοί καλοί παίκτες οι οποίοι έπαιζαν από παλιά έχουν μπει κατά καιρούς σε καινούργιους κόσμους μετά από πολύ καιρό και έχουν καταφαίρει να ανταπεξέλθουν και με το παραπάνω , δύο τρανά παραδείγματα είναι ο chessknigh και ο speeda , οπότε αν πραγματικά κάποιος ξέρει το παιχνίδι δεν θα το ξεχάσει ούτε στον κ42 , ούτε στον κ100 .
Οι DRUIDS για εμένα μπήκαν στον κ31 , δοκιμάστηκαν και απέτυχαν παταγωδώς .

Η SOL για τα δεδομενα του .gr στους τελευταιους 10 κοσμους ειναι μια πολυ καλη αλλα συγχρονως "βρωμικη φυλη". Μπειτε κοντραριστειτε με DnD, με CxC, ακομα και με OUT και κλειστε τα στοματα σε οσους σας αμφισβητουν. Και στον 36 αν θυμαμαι καλα που ενας αριθμος ΕΝΕΡΓΩΝ μελων της SOL βοηθησε για ενα διαστημα την LOCA(που ονομαστηκε DC) ειχατε(δεν ξερω αν παιζετε ακομα στον κοσμο) εντελως αποτυχημενη πορεια.

Καταρχήν θα ήθελα να μου πεις από που προκύπτει ο χαρακτηρισμός ''βρώμικη'' , εσύ μάλιστα έχεις παίξει για λίγο στην SOL και ξέρεις πολύ καλά αν είναι βρώμικη φυλή ή όχι .
Αν πιστεύεις ότι δεν έχουμε κοντραριστεί με καμία καλή φυλή ως τώρα που εγώ διαφωνώ πάνω σε αυτό έρχεται να σε διαψεύσει ο κ42 που θα σου κάνει το χατήρι γτ θα κοντραριστούμε με την 2η φυλή κατά σειρά στην λίστα σου και όχι μόνο .
Όσο για τον κ36 το αφήνω ασχολίαστο , μπήκαμε 5 άτομα σε λογαριασμούς από τους οποίους παίξαμε για ένα μήνα οι 2 και μετά μαλώσαμε με τον Βουβουζέλα και φύγαμε , αν αυτή θεωρείτε κακή αποτυχημένη πορεία της SOL τότε πάω πάσο .
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Οποιος νομιζει οτι ειναι καλος παικτης ή οτι εχει καλη φυλη να μπει στον 42 που εχει ολες τις προοπτικες για να ειναι ενας πολυ δυνατος κοσμος. Ανοιγει φθινοπωρο θα μπουν αρκετοι παικτες και σιγουρα 3-4 αξιομαχες φυλες, οι συγχρονες φυλετικες ειναι σιγουρα ανωτερες απο τους παλαιοτερους κοσμους οποτε κατι ξεχασμενοι νουμπαδες απο κ1-2-3-4-5 καλο ειναι να μην μιλανε.
οι φυλες που κλεινανε τους κοσμους σιγουρα μεχρι κ20-21 στους τωρινους κοσμους δεν θα εφταναν ουτε μεχρι τον τελικο, παλια εμπαινε ενας chess και νομπλαρε οτι εβρισκε διπλα του σημερα δεν γινεται να το κανει αυτο, παλια τρενα εκοβαν 1/50 τωρα κοβουν 7/10!
Απο τους παλιους κοσμους εχουν επιβιωσει ελαχιστοι παικτες και αυτοι ειναι σιγουρα αρκετα κατω σε αποδοση συγκριτικα με τους παλιους κοσμους. Χιλιες φορες κοσμος με 4 ηπειρους 2 πολυ δυνατες φυλες και 4-5 μετριες παρα κοσμος με 30 ηπειρους και φυλες με 10 ακαδημιες..αυτα τα λιγα απο μενα.

υγ. οσο κραζετε την SOL τοσο περισσοτερο θα σας ποναει!!
 

DeletedUser

Αντε soldierdruid βρες την ορεξη και την παρεα να μπεις στον επομενο κοσμο γιατι βλεπω πολυ μισος απεναντι σου και απορω γιατι

Για ζήλια μου κάνει.Τώρα αν είναι και μίσος τι να σου πω..Είναι μικρογραφία του κόσμου μας και το που φτάσαμε σαν χώρα.το πα και θα το λέω


Οποιος νομιζει οτι ειναι καλος παικτης ή οτι εχει καλη φυλη να μπει στον 42 που εχει ολες τις προοπτικες για να ειναι ενας πολυ δυνατος κοσμος. Ανοιγει φθινοπωρο θα μπουν αρκετοι παικτες και σιγουρα 3-4 αξιομαχες φυλες, οι συγχρονες φυλετικες ειναι σιγουρα ανωτερες απο τους παλαιοτερους κοσμους οποτε κατι ξεχασμενοι νουμπαδες απο κ1-2-3-4-5 καλο ειναι να μην μιλανε.
οι φυλες που κλεινανε τους κοσμους σιγουρα μεχρι κ20-21 στους τωρινους κοσμους δεν θα εφταναν ουτε μεχρι τον τελικο, παλια εμπαινε ενας chess και νομπλαρε οτι εβρισκε διπλα του σημερα δεν γινεται να το κανει αυτο, παλια τρενα εκοβαν 1/50 τωρα κοβουν 7/10!
Απο τους παλιους κοσμους εχουν επιβιωσει ελαχιστοι παικτες και αυτοι ειναι σιγουρα αρκετα κατω σε αποδοση συγκριτικα με τους παλιους κοσμους. Χιλιες φορες κοσμος με 4 ηπειρους 2 πολυ δυνατες φυλες και 4-5 μετριες παρα κοσμος με 30 ηπειρους και φυλες με 10 ακαδημιες..αυτα τα λιγα απο μενα.

υγ. οσο κραζετε την SOL τοσο περισσοτερο θα σας ποναει!!

Οποιος νομιζει οτι ειναι καλος παικτης ή οτι εχει καλη φυλη να μπει στον 42 που εχει ολες τις προοπτικες για να ειναι ενας πολυ δυνατος κοσμος.
Επειδή βλέπω το λέτε και το ξαναλέτε μήπως έστω ένας από εσάς θα μπορούσε να μου πει πέρα της sol ποια άλλη θεωρητικά καλή φυλή θα μπει?Να έχουμε μια ιδέα βρε παιδιά.

οι συγχρονες φυλετικες ειναι σιγουρα ανωτερες απο τους παλαιοτερους κοσμους οποτε κατι ξεχασμενοι νουμπαδες απο κ1-2-3-4-5 καλο ειναι να μην μιλανε.

Οι 'σύγχρονες' φυλετικές είναι ανώτερες γιατί δεν μπορούν να γεμίσουν ούτε τις πρώτες 4 ηπείρους ας πούμε ? Είναι ανώτερες όταν σε παλαιότερους κόσμους είχες να διαχειριστείς περισσότερα χωριά περισσότερες επιθέσεις και μπλα μπλα ? Με ποια λογική ακριβώς? Επίσης μιας και είστε πολύ καλοί στο παιχνίδι υπολόγισε τι 'βοήθεια' μας έδινε παλιά το παιχνίδι στο start up και δες τώρα.Απλά γέλιο.Σκέψου μόνο πως πράγματα που κάνεις στο παιχνίδι τα φέρανε άλλοι εδώ για σένα,ακόμα και το πιο απλό πλέον,το να στείλεις δηλαδή ένα τρενάκι.Καλώς ή κακώς είναι fact όλα εξελίσσονται αλλά σας αρέσει ή όχι ο gr δεν έχει εξελιχθεί έχει πέσει και είναι δείγμα πόσοι το παράτησαν και πόσοι το βαρέθηκαν.Το ίδιο θα κάνετε κάποια στιγμή.είτε σε 1 χρόνο είτε σε 2 κτλ

οι φυλες που κλεινανε τους κοσμους σιγουρα μεχρι κ20-21 στους τωρινους κοσμους δεν θα εφταναν ουτε μεχρι τον τελικο, παλια εμπαινε ενας chess και νομπλαρε οτι εβρισκε διπλα του σημερα δεν γινεται να το κανει αυτο, παλια τρενα εκοβαν 1/50 τωρα κοβουν 7/10!

Θεωρείς πως αν μπει ένας chess δεν μπορεί να το κάνει αν κάτσει να παίξει σοβαρά και καεί ? εσύ δηλαδή δεν μπορείς ? Επίσης αυτο που λες,πάλι καλά που γίνεται θεωρώ.Τόσα χρόνια υπάρχει το παιχνίδι θα έπρεπε κάποια στιγμή να γίνεται.

Απο τους παλιους κοσμους εχουν επιβιωσει ελαχιστοι παικτες και αυτοι ειναι σιγουρα αρκετα κατω σε αποδοση συγκριτικα με τους παλιους κοσμους.

Προφανώς όταν ο άλλος παίζει από κ3 πχ πόσα χρόνια να αντέξει τη ρουτίνα? Κάποια στιγμή το είπα και παραπάνω και εσύ και ο οποιοσδήποτε παίζει κάποια,αρκετά χρόνια θα το βαρεθεί.

Χιλιες φορες κοσμος με 4 ηπειρους 2 πολυ δυνατες φυλες και 4-5 μετριες παρα κοσμος με 30 ηπειρους και φυλες με 10 ακαδημιες..αυτα τα λιγα απο μενα.

Σκέψου μόνο ότι όλα είναι εφικτά αν ξέρεις να παίζεις είτε έχεις να αντιμετωπίσεις 2 φυλές είτε φυλές με 10 ακαδημίες.Τρανό παράδειγμα η bbq που τα διέλυσε όλα.Όρεξη να χεις να παίξεις και χρόνο και μια χαρά παίζεται το παίγνιο. Ελπίζω να μη θίχτηκες και εσύ.

Βρουμ βρουμ τα τρακτέρια
 

DeletedUser33703

Επειδή βλέπω το λέτε και το ξαναλέτε μήπως έστω ένας από εσάς θα μπορούσε να μου πει πέρα της sol ποια άλλη θεωρητικά καλή φυλή θα μπει?Να έχουμε μια ιδέα βρε παιδιά.

Αν θες στείλε μου ένα μήνυμα στο skype να σε ενημερώσω , δεν θέλω ακόμα να δημοσιοποιήσω τις πληροφορίες μου.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Καταρχήν θα ήθελα να μου πεις από που προκύπτει ο χαρακτηρισμός ''βρώμικη'' , εσύ μάλιστα έχεις παίξει για λίγο στην SOL και ξέρεις πολύ καλά αν είναι βρώμικη φυλή ή όχι .
Αν πιστεύεις ότι δεν έχουμε κοντραριστεί με καμία καλή φυλή ως τώρα που εγώ διαφωνώ πάνω σε αυτό έρχεται να σε διαψεύσει ο κ42 που θα σου κάνει το χατήρι γτ θα κοντραριστούμε με την 2η φυλή κατά σειρά στην λίστα σου και όχι μόνο .
Όσο για τον κ36 το αφήνω ασχολίαστο , μπήκαμε 5 άτομα σε λογαριασμούς από τους οποίους παίξαμε για ένα μήνα οι 2 και μετά μαλώσαμε με τον Βουβουζέλα και φύγαμε , αν αυτή θεωρείτε κακή αποτυχημένη πορεία της SOL τότε πάω πάσο .

Απ αυτο το λιγο που χα παιξει ησασταν οργανωμενη φυλη. Απλα ετυχε να πεσω πανω στα μπαν που επεσαν τοτε στον 30 σε σενα(αν δεν κανω λαθος). Καλες μαχες στον 42.
 

DeletedUser33703

Νόμιζα ότι είχες μπει και λίγο κ33 , αν μιλάς για τον κ30 και λες εμάς βρώμικη φυλή τότε τι να σου πω , μάλλον τα πράγματα δεν τα ξέρεις και τόσο καλά.
 

DeletedUser31340

Προτεινω αλλη μια ιδεα : Οποιος περναει τα 2.000μυνηματα να μην μπορει να ξαναγραψει το φορουμ με αυτον τον λογαριασμου ουτε να φτιαξει αλλον. Με αυτο τον τροπο ατομα οπως ο soldierdruid θα σταματησουν να πεταγονται παντου και να μιλανε χωρις να ξερουν ουτε το παιχνιδι ουτε τι λενε

Συμφωνειτε και εσεις;
 

The Lost Assassin

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
Προτεινω αλλη μια ιδεα : Οποιος περναει τα 2.000μυνηματα να μην μπορει να ξαναγραψει το φορουμ με αυτον τον λογαριασμου ουτε να φτιαξει αλλον. Με αυτο τον τροπο ατομα οπως ο soldierdruid θα σταματησουν να πεταγονται παντου και να μιλανε χωρις να ξερουν ουτε το παιχνιδι ουτε τι λενε

Συμφωνειτε και εσεις;
+1
 

DeletedUser

Προτεινω αλλη μια ιδεα : Οποιος περναει τα 2.000μυνηματα να μην μπορει να ξαναγραψει το φορουμ με αυτον τον λογαριασμου ουτε να φτιαξει αλλον. Με αυτο τον τροπο ατομα οπως ο soldierdruid θα σταματησουν να πεταγονται παντου και να μιλανε χωρις να ξερουν ουτε το παιχνιδι ουτε τι λενε

Συμφωνειτε και εσεις;
Καλά κλάμα μόνο μικρέ.Βλέπεις έχει σταματήσει το πανηγύρι και προκαλείς.Μέχρι εκεί φτάνεις.
Το ποιος είναι είναι κομπλεξικός φαίνεται περίτρανα εδώ.Πραγματικά σε επίπεδο κόμπλεξ ξεπερνάς επίπεδο μεγάλων κλόουν στην ιστορία των φυλετικών όπως ο τσιφανίδης.Απίστευτο και πραγματικά αξιοζήλευτο.
Το να μην έχεις εμπειρίες στα 17 σου δεν είναι κακό.Λογικά όμως τα φιλαράκια σου επειδή είναι και ωραία παιδιά κάτι έχουν κάνει και μένεις εσύ πίσω.Δε πειράζει ρε τρελούλη αλήθεια :)
Btw μπορεί να μην έχω κάνει απολύτως τίποτα στο παιχνίδι.Δεκτό.
Άποψη σου.Δεκτή.
Έχω κάνει πολλά παραπάνω από σένα. Γεγονός.
Τώρα βρες κάτι ακόμα,λίγο πιο πιασάρικο να απαντήσεις μέρες είχα να ασχοληθώ με το external.Και το να σε ζορίζω είναι μούρλια μικρέ ^.^

Οποιος περναει τα 2.000μυνηματα να μην μπορει να ξαναγραψει το φορουμ με αυτον τον λογαριασμου ουτε να φτιαξει αλλον.

Btw εγώ προτείνω όποιος έχει φάει αμέτρητα ban γιατί έμπαινε στο forum και έβριζε admins μαζί με τα σπίτια κ τις οικογένειες τους επίσης να μη μπορεί να ξαναγράψει στο forum.:D
 

DeletedUser31340

Δεν θα σχολιασω τι κανω στην real life μου και τι δεν κανω, ουτε για μενα ουτε για σενα απλα για να τα λες αυτα κατι σε τσουζει απο την real life σου και ξεσπας εδω περα κατακρινωντας τους αλλους

αντε φιλακια Βασιλακι
 

DeletedUser

13775446_630324930467249_207590075277098848_n.jpg

Το είδα και σε θυμήθηκα.
Να θυμάσαι δεν είναι κακό.Οπότε τα κόμπλεξ σου μη τα βγάζεις σε μένα Θοδωράκι χιχιχιχι
Άρχισε να βγαίνεις να γνωρίσεις νέα άτομα νέα μέρη και θα δεις όλα θα φτιάξουν μικρέ.Εγώ πραγματικά και ας ζορίζεσαι για χάρη μου σου εύχομαι τα καλύτερα μέσα από τη καρδιά μου και κάποια στιγμή να βρεις τον δρόμο σου όπως όλοι μας.Καλό υπόλοιπο καλοκαίρι να έχεις και που ξέρεις?Όλα είναι πιθανά.Η απάντηση θα δωθεί κάπου εκεί έξω,έτσι όπως πρέπει.Από την ίδια τη ζωή :) Γεια σου μικρούλιιιιιιιι
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή