Κοσμος 42

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31340
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Δίνω Πανελλήνιες , είμαι 15 χρονών και με λένε Νικολάκη από Θεσσαλονίκη , καλά εσύ είσαι μεγάλο θηρίο , ρε μήπως είσαι κανένας πράκτορας της ΕΙΠ και μας το κρύβεις ;
Τώρα όσο για τον κ1 και τον κ5 δεν μπορώ να ακούω άλλες ιστορίες πραγματικά , τώρα κάνεις τίποτα καλύτερο από το να τρως πυξίδες γτ στον τελευταίο σου κόσμο τον 31 που ήταν σχετικά καινούργιος κόσμος την έφαγες .

Το ότι έπαιζες κομπάρσος σε όλους τους κόσμους δεν το λέω μόνο εγώ , μου το έχουν πει αρκετοί .
Αν ήθελα έπαιζα σε όποια φυλή ήθελα ; Αλλά για ποιο λόγο να παίξω αλλού εφόσον παίζω στην καλύτερη φυλή αυτή την στιγμή ;

Τώρα όσο για την qq , είχα στο μέτωπο την Dark seeker στον κ30 η οποία ήταν αρχηγός στην αντίπαλη φυλή όπως και στον κ33 είχα αντίπαλο και επίσης αρχηγό στην αντίπαλη φυλή τον chessknight , μπορείς να ρωτήσεις και τους 2 για να στο επιβεβαιώσουν .
Στον κ30 έπαιζα με όλο τον χάρτη κόκκινο και με τριπλό μέτωπο και τον 33 τον έκλεισα .

Είπαμε Βασιλάκη τα υπόλοιπα in game , θα σε περιμένω στον κ42 κομπάρσε της δεκάρας , θα μπουν καλές φυλές οπότε κάπου θα βρεις να κρυφτείς .


Δίνω Πανελλήνιες , είμαι 15 χρονών και με λένε Νικολάκη από Θεσσαλονίκη , καλά εσύ είσαι μεγάλο θηρίο , ρε μήπως είσαι κανένας πράκτορας της ΕΙΠ και μας το κρύβεις ;
Είσαι τόσο ****ς που δε μπορείς να καταλάβεις ούτε τα πιο απλά πράγματα που λέω.Εγώ στη θέση σου θα ντρεπόμουν πάντως :)

Τώρα όσο για τον κ1 και τον κ5 δεν μπορώ να ακούω άλλες ιστορίες πραγματικά , τώρα κάνεις τίποτα καλύτερο από το να τρως πυξίδες γτ στον τελευταίο σου κόσμο τον 31 που ήταν σχετικά καινούργιος κόσμος την έφαγες .

Η διαφορά μας είναι ότι στον 15 η φυλή μου σε έστειλε για βρούβες.πιάνεται για 1-0 ή όχι? όταν θα καταλάβεις επίσης ότι στον κ31 δεν έπαιξα τότε θα χεις ανεβάσει το iq σου.Μέχρι τότε συναγωνίζεσαι τα αχλάδια.

Το ότι έπαιζες κομπάρσος σε όλους τους κόσμους δεν το λέω μόνο εγώ , μου το έχουν πει αρκετοί .
Και μένα αρκετοί μου έχουν πει ότι ότι έχεις κάνει είναι με bot και ότι μόνο οι co σου αξίζουν ενώ εσύ είσαι σκουπίδι.No big deal.Βέβαια το ότι το λες εσύ δε σημαίνει πως ισχύει.Η διαφορά μας είναι ότι κάποιες αξίες όπως την ειλικρίνεια τις έβαλα και μες το παιχνίδι και αυτο πολλούς τους πόνεσε.Εσύ πάλι μετά από τον 30 έδειξες ότι εκτός από άσχετος είσαι και τσάτσος.

Αν ήθελα έπαιζα σε όποια φυλή ήθελα ; Αλλά για ποιο λόγο να παίξω αλλού εφόσον παίζω στην καλύτερη φυλή αυτή την στιγμή ;

eh.είναι σαν να καταργηθούν όλα τα πρωταθλήματα ποδοσφαίρου και να μείνουν το Ελληνικό,το Αλβανικό,το Αιγυπτιακό και να σου πω εγώ που παίζω στο Ελληνικό ότι παίζω στο καλύτερο πρωτάθλημα του κόσμου..eh..eh... dude pls

Τώρα όσο για την qq , είχα στο μέτωπο την Dark seeker στον κ30 η οποία ήταν αρχηγός στην αντίπαλη φυλή όπως και στον κ33 είχα αντίπαλο και επίσης αρχηγό στην αντίπαλη φυλή τον chessknight , μπορείς να ρωτήσεις και τους 2 για να στο επιβεβαιώσουν .
Και εσύ μπορείς να ρωτήσεις με ποιον έπαιζε δίπλα δίπλα ο chess,με ποιον έβγαλε συγκεκριμένο πλάνο και εκεί κατέρρευσαν και στο τέλος κλείσαμε τον κόσμο τότε.Μάντεψε.με μένα τον κομπάρσο.

Είπαμε Βασιλάκη τα υπόλοιπα in game , θα σε περιμένω στον κ42 κομπάρσε της δεκάρας , θα μπουν καλές φυλές οπότε κάπου θα βρεις να κρυφτείς .

Λες πολλές ανακρίβειες και είναι ενδεικτικό.
1 από όλα αυτα που λες θα το αιτιολογήσεις? ΦΟΥΛ στην αερολογία είσαι!ΉΜΑΡΤΟΝ με την παιδεία που σας δώσανε!Μυαλά σαν και το δικό σου μας φέρανε εδώ ως Ελλάδα.Για λύπηση είσαι μικρέ....Για λύπηση ! :)
 

DeletedUser33703

Δεν ασχολούμαι άλλο γτ πραγματικά είσαι ποιο βλάκας και από τα μαρούλια . Ότι έχεις πει μα ότι έχεις πει είναι ανακρίβεια και δεν ισχύει , μάλλον έχεις μείνει πολύ πίσω στον κ15 .

Τώρα από εκεί και πέρα δεν θα καθίσω να αποδείξω κάτι σε εσένα γτ πραγματικά δεν αξίζει , όταν αποφασίσεις να παίξεις τότε ξανά μιλάμε , το να είσαι παρατηρητής και να μιλάς για 7 χρόνια πριν είναι πολύ εύκολο .

Το ποιος είναι για λύπηση ας το κρίνουν άλλοι .
 

DeletedUser

Δεν ασχολούμαι άλλο γτ πραγματικά είσαι ποιο βλάκας και από τα μαρούλια . Ότι έχεις πει μα ότι έχεις πει είναι ανακρίβεια και δεν ισχύει , μάλλον έχεις μείνει πολύ πίσω στον κ15 .

Τώρα από εκεί και πέρα δεν θα καθίσω να αποδείξω κάτι σε εσένα γτ πραγματικά δεν αξίζει , όταν αποφασίσεις να παίξεις τότε ξανά μιλάμε , το να είσαι παρατηρητής και να μιλάς για 7 χρόνια πριν είναι πολύ εύκολο .

Το ποιος είναι για λύπηση ας το κρίνουν άλλοι .

Δεν ασχολούμαι άλλο γτ πραγματικά είσαι ποιο βλάκας και από τα μαρούλια . Ότι έχεις πει μα ότι έχεις πει είναι ανακρίβεια και δεν ισχύει , μάλλον έχεις μείνει πολύ πίσω στον κ15 .

Εύχομαι να τρολλάρεις.Τίποτα παραπάνω μικρέ.Με τέτοια μυαλά δεν μου κάνει εντύπωση για το ότι όσοι σε ξέρουν σε κοροιδεύουν για αυτα που λες.Εύχομαι να βρεις κάποιον φίλο ή κάποια κοπέλα και να καταλάβεις 5 πράγματα.Ολοψύχως στο εύχομαι. Καλή συνέχεια !
 

DeletedUser33911

Αφρικανε σου εχω πει να μην μιλας και να μην ασχολεισαι με σκουπιδια και νουμπαδες!Αντε καλες μαχες στον κ42 να εχουμε κι ελπιζω να επανελθουμε στην ουσια αυτου του ποστ......
 

DeletedUser

Αφρικανε σου εχω πει να μην μιλας και να μην ασχολεισαι με σκουπιδια και νουμπαδες!Αντε καλες μαχες στον κ42 να εχουμε κι ελπιζω να επανελθουμε στην ουσια αυτου του ποστ......

Είπε η παιχτάρα ο dreamer :D lmao
 

DeletedUser31340

Αςν δωθει καμια ποινη στον Βασιλακι... Και βασιλακι για να αναφερεις το επωνυμο μου εδω θα πρεπει να ζηλευεις πολυ επειδη ειναι ωραιο, αν θες σε υιοθετω και σου δινω το επωνυμο μου αν εχεις τοσο μεγαλη τρελα για αυτο. Θα σου προτεινα να γυρισεις στο κλουβακι σου γιατι πολλα μας τα εχεις κανει με τις αχλαδολογιες σου εδω περα και οτι λες δεν ισχυει.


Αααα και για το pg που λετε ο βασιλακης (με μικρο β παντοτε) ηταν πιο περαστικος απο ποτε τον ειχανε βαλει οταν τα ειχε ψιλοπαρατησει ο Γιαννης και ο Ακης και ο λογαριασμος ηταν ετοιμος για διαγραφη
 

DeletedUser

Αςν δωθει καμια ποινη στον Βασιλακι... Και βασιλακι για να αναφερεις το επωνυμο μου εδω θα πρεπει να ζηλευεις πολυ επειδη ειναι ωραιο, αν θες σε υιοθετω και σου δινω το επωνυμο μου αν εχεις τοσο μεγαλη τρελα για αυτο. Θα σου προτεινα να γυρισεις στο κλουβακι σου γιατι πολλα μας τα εχεις κανει με τις αχλαδολογιες σου εδω περα και οτι λες δεν ισχυει

]Αςν δωθει καμια ποινη στον Βασιλακι..

Από τη στιγμή που λες στον είναι Βασιλάκης. Αν έλεγες στο (το) θα ήταν Βασιλάκι. Φέτος νομίζω έδωσες και εσύ πανελλήνιες Τεό..Τα βασικά !

Και βασιλακι για να αναφερεις το επωνυμο μου εδω θα πρεπει να ζηλευεις πολυ επειδη ειναι ωραιο,
Εεεε ναι...Μη ξεχνάς έτσι λεγόταν και ο ηθοποιός ο οποίος ήταν από τους αγαπημένους μου.

αν θες σε υιοθετω και σου δινω το επωνυμο μου αν εχεις τοσο μεγαλη τρελα για αυτο
No thanks

Θα σου προτεινα να γυρισεις στο κλουβακι σου γιατι πολλα μας τα εχεις κανει με τις αχλαδολογιες σου εδω περα και οτι λες δεν ισχυει
Υποθέτω είσαι της sol όπως και ο dreamer οπότε δε μου κάνει εντύπωση που θίχτηκες . Βέβαια από μικρός είχες την φήμη του γλείφτη.Πάρε παράδειγμα παλαιότερα στον extreme,τον Λούη τον timetolose ίσως και τον Λεωνίδα..Μια εποχή ακόμα και μένα με τον Συνοριακό..Δεν περιμένεις να σε πάρω στα σοβαρά έτσι?Λάθος που σου απάντησα εξ'αρχής μετά θυμήθηκα ότι είσαι ο Θοδωρής.
Το χειρότερο είναι ότι αν όχι όλα τα περισσότερα που λέω ισχύουν..Και ξέρεις τι λένε..Η αλήθεια πονάει. Γιαυτο κάνε το χαβαλέ σου παίξε το παιχνίδι το οποίο από μικρός έβριζες μαζί και τον mad και όλους τους διαχειριστές,εύχομαι στις πανελλήνιες να χεις πιάσει τη σχολή που θέλεις και να κάνεις καλή φοιτητική ζωή. Βίβες
 

DeletedUser33703

Να σου πω ψηλέ εκτός από μηνύματα μαζεύεις και likes ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: kotos

DeletedUser31340

Εδωσα πανελληνιες πραγματι και εγραψα 15.8 εκθεση αν εχεις αμφιβολλια για αυτο σου βαζω και πριντ...
Παμε παρακατω. Εγω ποιον εγέιψα; Για λεγε μου. Με τον εξτριμ δεν εχω μιλησει ποτε , με τον λουη παιζει να χα μιλησει 1-2φορες γιατι καπου ειμασταν στην ιδια φυλη, με τον Λεωνιδα το ιδιο εχουμε παιξει 2-3φορες στην ιδια φυλη και τον Γιαννη τον γνωρισα οταν παιζαμε co στον 12 με τον Συνοροιακο ο οποιος μου χε πει ο ιδιος να εμπαινα στο acc του, επισης θα πρεπει να ξερεις οτι με τον Γιαννη που και που μιλαμε ακομα και τωρα και ας εχει σταματησει τις φυλετικες 3-4 χρονια οποτε δεν λεγεται γλυψιμο αυτο.Και οσο για το τι εβριζα την Ο.Δ οπως λες παλια ηταν δικο μου θεμα γιατι εγω ετρωγα ban και οχι εσυ. Και η σχολη που πιανω ειναι πολιτικων μηχανικων στην Πατρα... για πες μας αληθεια εσυ σε ποια ζαμπονοκοπτικη βρισκεσαι τωρα Βασιλακι
 

DeletedUser

Να σου πω ψηλέ εκτός από μηνύματα μαζεύεις και likes ;

Όχι τίποτα από τα 2 :D. Εσύ πάλι όπως με ενημερώνουν από το κοντρόλ θα έπρεπε να μαζεύεις και λίγο μυαλό γιατί ξέμεινες.

Είπαμε καλή συνέχεια τι την ψάχνεις πάλι? Πωπω κλάμα τα πιτσιρίκια

Εδωσα πανελληνιες πραγματι και εγραψα 15.8 εκθεση αν εχεις αμφιβολλια για αυτο σου βαζω και πριντ...
Παμε παρακατω. Εγω ποιον εγέιψα; Για λεγε μου. Με τον εξτριμ δεν εχω μιλησει ποτε , με τον λουη παιζει να χα μιλησει 1-2φορες γιατι καπου ειμασταν στην ιδια φυλη, με τον Λεωνιδα το ιδιο εχουμε παιξει 2-3φορες στην ιδια φυλη και τον Γιαννη τον γνωρισα οταν παιζαμε co στον 12 με τον Συνοροιακο ο οποιος μου χε πει ο ιδιος να εμπαινα στο acc του, επισης θα πρεπει να ξερεις οτι με τον Γιαννη που και που μιλαμε ακομα και τωρα και ας εχει σταματησει τις φυλετικες 3-4 χρονια οποτε δεν λεγεται γλυψιμο αυτο.Και οσο για το τι εβριζα την Ο.Δ οπως λες παλια ηταν δικο μου θεμα γιατι εγω ετρωγα ban και οχι εσυ. Και η σχολη που πιανω ειναι πολιτικων μηχανικων στην Πατρα... για πες μας αληθεια εσυ σε ποια ζαμπονοκοπτικη βρισκεσαι τωρα Βασιλακι

Όταν επειδή έχεις κόμπλεξ λες Βασιλάκη και μάλιστα με ι και το γλείψιμο το μπερδεύεις με την γλυπτική είναι απορίας άξιο πως έγραψες και τόσο ^.^

Παμε παρακατω. Εγω ποιον εγέιψα; Για λεγε μου. Με τον εξτριμ δεν εχω μιλησει ποτε , με τον λουη παιζει να χα μιλησει 1-2φορες γιατι καπου ειμασταν στην ιδια φυλη, με τον Λεωνιδα το ιδιο εχουμε παιξει 2-3φορες στην ιδια φυλη και τον Γιαννη τον γνωρισα οταν παιζαμε co στον 12 με τον Συνοροιακο ο οποιος μου χε πει ο ιδιος να εμπαινα στο acc του, επισης θα πρεπει να ξερεις οτι με τον Γιαννη που και που μιλαμε ακομα και τωρα και ας εχει σταματησει τις φυλετικες 3-4 χρονια οποτε δεν λεγεται γλυψιμο αυτο.

Εντάξει τότε στα room που ήμουνα εγώ παρόν τότε στο skype άλλος τεο ήτανε.Το περίεργο θα ταν άτομα σαν κ σένα να το παραδεχτούνε κιόλας χαχαχαχα θα σου έβαζα ποστ ακόμα και στο φόρουμ αλλά έχεις αλλάξει καμιά 50αρια acc με την ρετσινιά του άσχετου που είχες.Τώρα δε ξέρω μπορεί να έχεις γίνει decent παίχτης πάντως.Ακόμα βέβαια θυμάμαι το acc "kebin mirallas" χιχιχιχιχ.

Και η σχολη που πιανω ειναι πολιτικων μηχανικων στην Πατρα... για πες μας αληθεια εσυ σε ποια ζαμπονοκοπτικη βρισκεσαι τωρα Βασιλακι

Μπράβο Τσάκωνα παιδί μου.Η διαφορά μας είναι ότι εγώ από χθες σας δουλεύω σου εύχομαι να πας καλά στις πανελλήνιες και κοίτα εσύ πως μιλάς "Βασιλάκη-Βασιλάκι".Πάρτο απόφαση φλωράκο πως εκτός ότι είσαι μικρούλι τόσο δα δεν ξέρεις.Πληροφορική Σπάρτης ήμουν αλλά μάντεψε.Πήγα στρατό.Εεεε Νικολάκη αγόρι μου?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31340

Τωρα το πως γινεται να σαουν στην σχολη και να σε πηραν στον στρατο ειναι αποριας αξιο... Για πες μας τι ελεγε στο σκαιπ εξυπνακια που μου λες για το kebin mirallas που το ειχα οταν ημουν 12 χρονων. Ειναι πολυ ηλιθιο να λες σε καποιον τι εκανε πριν 5-6χρονια σε ενα παιχνιδι στο διαδικτυο και δεν σε τιμα ιδιαιτερως αυτο. Ναι το 2010 μπορει να μουν πραγματι ασχετως οταν ειχα αρχισει το παιχνιδι 1 χρονο αλλα ενταξει υπαρχουν και αλλοι που εδω και 8 χρονια παιχνιδιου σαν εσενα δεν εχουν μαθει τιποτα.
 

DeletedUser

Τωρα το πως γινεται να σαουν στην σχολη και να σε πηραν στον στρατο ειναι αποριας αξιο... Για πες μας τι ελεγε στο σκαιπ εξυπνακια που μου λες για το kebin mirallas που το ειχα οταν ημουν 12 χρονων. Ειναι πολυ ηλιθιο να λες σε καποιον τι εκανε πριν 5-6χρονια σε ενα παιχνιδι στο διαδικτυο και δεν σε τιμα ιδιαιτερως αυτο. Ναι το 2010 μπορει να μουν πραγματι ασχετως οταν ειχα αρχισει το παιχνιδι 1 χρονο αλλα ενταξει υπαρχουν και αλλοι που εδω και 8 χρονια παιχνιδιου σαν εσενα δεν εχουν μαθει τιποτα.

Τωρα το πως γινεται να σαουν στην σχολη και να σε πηραν στον στρατο ειναι αποριας αξιο.
Έλα ντε να μας πει ο Νικολάκης.Αν διάβαζες τι έλεγε πριν το αφεντικό σου θα καταλάβαινες. Πρακτικά πάντως γίνεται αν έχεις αναβολή και την κόψεις.Ούτε αυτο δεν σου κόβει :p Daaaamn

Για πες μας τι ελεγε στο σκαιπ εξυπνακια που μου λες για το kebin mirallas που το ειχα οταν ημουν 12 χρονων.
Ούτε τα 18 έχεις κλείσει? ωχ αμάν Πέρα βρέχει δηλαδή
Ειναι πολυ ηλιθιο να λες σε καποιον τι εκανε πριν 5-6χρονια σε ενα παιχνιδι στο διαδικτυο και δεν σε τιμα ιδιαιτερως αυτο.
Και εσύ για ένα παιχνίδι στο διαδίκτυο κοίτα πόσο έχεις ζοριστεί και τι απαντάς μικρέ

Ναι το 2010 μπορει να μουν πραγματι ασχετως οταν ειχα αρχισει το παιχνιδι 1 χρονο αλλα ενταξει υπαρχουν και αλλοι που εδω και 8 χρονια παιχνιδιου σαν εσενα δεν εχουν μαθει τιποτα.

Ντάξει σκέψου το 11 και το 12 (το 10 από που προκύπτει δε ξέρω) ήσουν απλά πυξιδιάρης και άρχισες να μαθαίνεις τα βασικά και να μη τρως πυξίδες όταν ξεκίνησες να παίζεις co με 3-4 άτομα.Ξεχνάς εύκολα Τεό.Επίσης σκέψου ότι λες για 10..και έχουμε φτάσει 2016. ουαου παίζεις παραπάνω από μένα! Εύγε νεε μου όσο εγώ (πλέον) δουλεύω και αράζω έξω εσύ φαρμάρεις.Btw τα έχουμε ξαναπει.Στους κόσμους που έπαιξα απέδειξα αν έμαθα ή όχι.Το αν με θεωρείς καλό,μέτριο ή κακό εκτός ότι είναι προσωπική σου άποψη δεν με ενδιαφέρει.Όσο έπαιζα σοβαρά εσύ δεν υπήρχες στο tw και εδώ που τα λέμε δεν νομίζω πως υπάρχεις και τώρα.Θεωρητικά το αφεντικό σου κάααατι μπορείς να πεις ότι έχει κάνει έστω και με άλλων τις πλάτες.εσύ?
 

DeletedUser33703

Το να αποκαλείς πιτσιρικά κάποιον που είναι 3 χρόνια μικρότερο σου σε κάνει 3 πόντους μεγαλύτερο ;
Το κόμπλεξ σου μεγάλε δεν περιγράφεται , μάλλον πρέπει να σε βαρούσαν μικρό .

Τώρα για το ποιος είναι γλείφτης άστο γιατί ούτε εδώ δεν σε παίρνει , είχες πιάσει δουλειά από τα 17 σου.
Ήσουν γνωστό fan boy , για αυτόν τον λόγο δεν έγινες ποτέ μεγάλος παίκτης και όσα χρόνια και να παίξεις ακόμα δεν θα γίνεις και θα είσαι πάντα ένα fan boy κάποιου άλλου .

Δεν υπάρχουν αφεντικά στο παιχνίδι , επειδή εσύ έμαθες να είσαι κουτάβι μην παρομοιάζεις και τους άλλους με αυτόν τον τρόπο .

Τώρα όσο για το ότι έχω κάνει πράγματα με τα αχλάδια άλλων , εδώ είσαι πέρα βρέχει , από τους λογαριασμούς μου έχουν περάσει κατά καιρούς ονόματα που δεν θα τα δεις ούτε στα όνειρα σου που με βοηθούσαν γιατί με εκτιμούσαν και φυσικά τους εκτιμούσα και εγώ , και όχι ποτέ κανείς co-play δεν με κουβάλησε , πάντοτε στους λογαριασμούς μου κουβαλούσα εγώ .

Επίσης έχω παίξει με αντιπάλους που ήταν αφεντικά σου όπως λες και σε τράβαγαν με το λουρί με τους οποίους έχω έρθει σε αντιπαραθέσεις πολλές φορές και σε ανοιχτές προκλήσεις και σε πολύ δυνατές κόντρες στο παιχνίδι που με έχουν παραδεχτεί και τους έχω παραδεχτεί , η γνώμη σου πίστεψε με , με αφήνει παντελώς αδιάφορο
Για να γίνεις καλύτερος κοιτάς την γνώμη των καλύτερων και όχι των χειρότερων σου

Ίσως αν μιλήσεις 2-3 φορές ακόμη μαζί μου να μάθεις κάτι παραπάνω

Αντιός !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31340

Εγω μπορω να σου πω οτι βαρεθηκα να ασχολουμαι με τα κατακαθια των Φυλετικων σαν εσενα που υπαρχουν μονο και μονο για να λενε διαφορα στο φορουμ . Δεν θα μπω σε διαδικασια να σου απαντησω για τις αχλαδολογιες σου. Διαβαζωντας καποιος αυτα που λεμε καταλαβαινει ευκολα οτι εισαι μονο λογια βασιλακο
Μιλα μονος σου απο εδω και περα σιγα μην χαλασω ενα 5λεπτο απο την ζωη μου για να σου ξαναπαντησω. Αντε γιατι πολυ αξια σου εδωσα
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
ο δημιουργος του ποστ το εφτιαξε με σκοπο να ζητησει να ψηφισουμε για τις ρυθμισεις του επομενου κοσμου
πως καταληξαμε εδω ειναι αποριας αξιον

απο το να σκοτωνεστε στο εξτερναλ ειναι προτιμοτερο να μπει ο soldierdruid στον 42 και να λυσετε τις διαφορες σας εκει

θα μπουν και καλες φυλες μην το ξεχναμε αυτο;)
 

DeletedUser

o bill o generator ειναι κομπλεξας και πονεμενοςς τελοςςς.. μπιλλη αγορι μου πηγαινε σε κανα ψυχιατρο επειδη δεν σε βλεπω καλα. τοσα χρονια δεν αλλαξες. ουτε μετα απο την κλαψα που εριξες που επρεπε να κλεισεις φυλετικες, φβ, σκαηπ και ζητουσες συγχωρεση απ αυτους που "πληγωσες".. ποση καταντια πια; μηδενικο εισαι απ οτι φαινεται. και στις φυλετικες και στην ζωη σου. αντε γειαα
 

DeletedUser

Το να αποκαλείς πιτσιρικά κάποιον που είναι 3 χρόνια μικρότερο σου σε κάνει 3 πόντους μεγαλύτερο ;
Το κόμπλεξ σου μεγάλε δεν περιγράφεται , μάλλον πρέπει να σε βαρούσαν μικρό .

Τώρα για το ποιος είναι γλείφτης άστο γιατί ούτε εδώ δεν σε παίρνει , είχες πιάσει δουλειά από τα 17 σου.
Ήσουν γνωστό fan boy , για αυτόν τον λόγο δεν έγινες ποτέ μεγάλος παίκτης και όσα χρόνια και να παίξεις ακόμα δεν θα γίνεις και θα είσαι πάντα ένα fan boy κάποιου άλλου .

Δεν υπάρχουν αφεντικά στο παιχνίδι , επειδή εσύ έμαθες να είσαι κουτάβι μην παρομοιάζεις και τους άλλους με αυτόν τον τρόπο .

Τώρα όσο για το ότι έχω κάνει πράγματα με τα αχλάδια άλλων , εδώ είσαι πέρα βρέχει , από τους λογαριασμούς μου έχουν περάσει κατά καιρούς ονόματα που δεν θα τα δεις ούτε στα όνειρα σου που με βοηθούσαν γιατί με εκτιμούσαν και φυσικά τους εκτιμούσα και εγώ , και όχι ποτέ κανείς co-play δεν με κουβάλησε , πάντοτε στους λογαριασμούς μου κουβαλούσα εγώ .

Επίσης έχω παίξει με αντιπάλους που ήταν αφεντικά σου όπως λες και σε τράβαγαν με το λουρί με τους οποίους έχω έρθει σε αντιπαραθέσεις πολλές φορές και σε ανοιχτές προκλήσεις και σε πολύ δυνατές κόντρες στο παιχνίδι που με έχουν παραδεχτεί και τους έχω παραδεχτεί , η γνώμη σου πίστεψε με , με αφήνει παντελώς αδιάφορο
Για να γίνεις καλύτερος κοιτάς την γνώμη των καλύτερων και όχι των χειρότερων σου

Ίσως αν μιλήσεις 2-3 φορές ακόμη μαζί μου να μάθεις κάτι παραπάνω

Αντιός !

Το καλύτερο από όλα ξέρετε ποιο είναι? Ότι πουλάω ρε κουφάλες ακόμα και μετά από τόσο καιρό!Χιχιχιχι αν φέρετε να απαντήσουν 3-4 ακόμα θα σας λατρέψω !

Νικολάκη πιτσιρικά καλώς ή κακώς αποδεδειγμένα έχω κάνει παραπάνω πράγματα.Θα ήθελα πολύ να κάτσω να σου απαντήσω λεπτομερώς αλλά το iq σου είναι ανύπαρκτο στα χω πει και σε προηγούμενα ποστ όπως και όταν μου έστειλες και prive να τα βρούμε.Προφανώς και ζορίζεσαι σκουπίδι γιατί ότι και να κάνεις ingame δεν έχει αναγνώριση πλέον με τον βάλτο που έχετε κάνει για παιχνίδι.Fan boy έχω υπάρξει αλλά μόνο παιχτών οι οποίοι αποδεδειγμένα κάνανε πράγματα στο παιχνίδι και μάλιστα το εξέλιξαν κάτι που εσύ και τα γιουσουφάκια σου ΔΕΝ θα κάνετε ΠΟΤΕ.Άιντε στο λαγούμι σου γιατί όσο μου απαντάς μου δείχνεις πόσο σε ζορίσω και μιας και είσαι τόσο έξυπνος ψάξε σε κανένα βιβλίο ψυχολογίας πόσο % αφεντικό σου με κάνει.Φιλάκια φλωράκο

Εγω μπορω να σου πω οτι βαρεθηκα να ασχολουμαι με τα κατακαθια των Φυλετικων σαν εσενα που υπαρχουν μονο και μονο για να λενε διαφορα στο φορουμ . Δεν θα μπω σε διαδικασια να σου απαντησω για τις αχλαδολογιες σου. Διαβαζωντας καποιος αυτα που λεμε καταλαβαινει ευκολα οτι εισαι μονο λογια βασιλακο
Μιλα μονος σου απο εδω και περα σιγα μην χαλασω ενα 5λεπτο απο την ζωη μου για να σου ξαναπαντησω. Αντε γιατι πολυ αξια σου εδωσα

Εγώ σας δίνω αξία από την ανυπαρξία που σας δέρνει (πέρα από την έλλειψη εμπειριών σε άλλους τομείς).Τα είπαμε κομπλεξάκο καλή συνέχεια να χεις και καλές επιτυχίες.Και εδώ κολλάει η διαφορά ηλικίας ακόμα και 2-3 χρόνια.Μέσα σε 2 χρόνια σε αυτες τις ηλικίες αναπτύσσεις αρκετά τον χαρακτήρα σου και την ιδιοσυγκρασία σου.Αλλά εσύ Merino δεν είσαι ικανός να το καταλάβεις.

ο δημιουργος του ποστ το εφτιαξε με σκοπο να ζητησει να ψηφισουμε για τις ρυθμισεις του επομενου κοσμου
πως καταληξαμε εδω ειναι αποριας αξιον

απο το να σκοτωνεστε στο εξτερναλ ειναι προτιμοτερο να μπει ο soldierdruid στον 42 και να λυσετε τις διαφορες σας εκει

θα μπουν και καλες φυλες μην το ξεχναμε αυτο;)
Σκέψου πόσο ****ύληδες είναι που όλο αυτο το ξεκίνησε μια απλή ερώτηση για το που διάβασε ο τυροπιτούλης για το ότι θα μπούνε καλές φυλές στον 42.Τουλάχιστον εμετικοί.

o bill o generator ειναι κομπλεξας και πονεμενοςς τελοςςς.. μπιλλη αγορι μου πηγαινε σε κανα ψυχιατρο επειδη δεν σε βλεπω καλα. τοσα χρονια δεν αλλαξες. ουτε μετα απο την κλαψα που εριξες που επρεπε να κλεισεις φυλετικες, φβ, σκαηπ και ζητουσες συγχωρεση απ αυτους που "πληγωσες".. ποση καταντια πια; μηδενικο εισαι απ οτι φαινεται. και στις φυλετικες και στην ζωη σου. αντε γειαα

Είμαι κομπλέξας και πονεμένος εσύ δε ξέρω ποιος είσαι αλλά θίξαμε τον γκόμενο και είπες να γράψεις κ συ στο external? αχαχαχαχα Τσάκωνα ορίστε την αξία που μου δίνετε..Βάζετε να γράφουν στο εξωτερικό κάτι ξεχασμένα πτώματα.Βίβες παιδιά και ξιδάκι γιατί πάντα η ζήλια θα σας πονάει. α και κάτι τελευταίο


και Α και Ου...

10
πόντοι
5. Προσωπικά Δεδομένα

By aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34473

bill generator καταλαβαίνεις ότι σε κράζουν όλοι; Όχι δεν με έβαλε κανείς να απαντήσω
 

DeletedUser33703

Σε λίγο θα πεις ότι τους πληρώνω για να γράφουν σκουπίδι , πες το μπας και το πιστέψεις και τα βρεις με τον εαυτό σου .

Ποιο πάνω μου είπες ότι όσοι με ξέρουν με κοροιδεύουν , μάλλον άλλον φαίνεται να κράζουν όσοι τον ξέρουν , όταν θα καταλάβεις πόσο κομπλεξικός είσαι έλα να ξανά μιλήσουμε , αλλά εντάξει σε καταλαβαίνω , όταν καταλαβαίνεις ότι έχεις χαλάσει 7 χρόνια από τη ζωή σου και δεν παίρνεις ούτε αναγνώριση και παραμένεις ένας άσχετος είναι δικαιολογημένο το κόμπλεξ.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή