Φυλες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34473
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34473

Για πειτε μας την γνωμη σας για τις φυλες και τους παικτες που μπηκαν στον κοσμο αυτον
 

DeletedUser33011

Πολυ δυνατος κοσμος ο 41, με προοπτικες για ατελειωτο πολεμο, κοσμος που θα μπορουσε να θυμισει τις ενδοξες εποχες Κ1...

Οσο για τις φυλες, θεωρω οτι η φυλη των βαρβαρων βυσιγοτθοι, θα υπερισχυσουν, λογω μαζας κυριως.
 

DeletedUser33580


θα φας πυξιδα κ40 και εφτιαξες και τη φυλη ροζα στο κ41 ? μπλακο τρεχα τωρα που μπορεις γιατι ερχομαστε.

Ο κ41 μετα και το τελευταιο bug του παλαντιν εχει γινει πολυ απλως..οποιος θελει ανεβαινει τσακ μπαμ εφοσον μπορει να μεταφερει πορους απο αλλο κοσμο μετα το επιπεδο 8 .Δυστυχως η εταιρειαν δε φροντισε πληρως για την ομαλη διεξαγωγη του κοσμου καθως δε ρυθμισε σωστα τον παλαντιν
 

DeletedUser33818

Blacko μετά από απουσία μου 5-6 κόσμων πήρες αέρα μου φαίνεται.Επέστρεψε ο εφιάλτης σου. -Λ-
 

DeletedUser27572

http://prntscr.com/ccbx5l

γιατι ξερω οτι καπιοι απο εδο μεσα κρατατε πριντ με τα δικα σας νομπλαριζματα πανο μου για να λετε μετα απο χρονια στα παιδια σας κοιταξτε πηρα χωριο απο τον παιχταρα τον gkratsiani ετσι και εγω πλεων μεγαλους παικτες σαν τον blanko τους εχω στο αρχειο μου. Δεν παιζω σοβαρα το παιχνηδι αλλα παντα εχω ορεξη για χαβαλε και καζουρα οπως γνωριζετε οποτε θυμηθηκα τον external :p φημες λενε πως οι αναφορες με νομπλαριζματα στον blanko ειναι λιγοτερο σπανιες και απο κοκο αμμου στην σαχαρα, εχουν ολλοι απο μια. :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
αστειος απλα, το πριντ ειναι απο προπονηση της εθνικης σπιντ που σε ειχαμε για μασκοτ
σε εναν αγωνα προπονησης που παιζαμε 5-5 ετυχε να εισαι στους νικητες και σου βαλαμε νουκ και 3 αριστους και εσυ απλα εβαλες τον 4ο ενω ο Νικος δεν επαιζε καν.
δειχνεις ποσο κομπλεξ εχεις επειδη σε πεταξαμε βραδυ απο την εθνικη γιατι στους αγωνες σηκωνες μονο ποραδικα χωρις ιχνος στρατου και ετρωγες πυξιδες χωρις να μας δωσεις τους χρονους των τρενων
Οσοι παιξαμε εθνικη ξερουμε τι τρολλ εισαι...
 

DeletedUser33703

http://prntscr.com/ccbx5l

γιατι ξερω οτι καπιοι απο εδο μεσα κρατατε πριντ με τα δικα σας νομπλαριζματα πανο μου για να λετε μετα απο χρονια στα παιδια σας κοιταξτε πηρα χωριο απο τον παιχταρα τον gkratsiani ετσι και εγω πλεων μεγαλους παικτες σαν τον blanko τους εχω στο αρχειο μου. Δεν παιζω σοβαρα το παιχνηδι αλλα παντα εχω ορεξη για χαβαλε και καζουρα οπως γνωριζετε οποτε θυμηθηκα τον external :p φημες λενε πως οι αναφορες με νομπλαριζματα στον blanko ειναι λιγοτερο σπανιες και απο κοκο αμμου στην σαχαρα, εχουν ολλοι απο μια. :D

Ασχετούλη αυτό έγινε αν θυμάμαι καλά σε μία προπόνηση της εθνικής που σου βάλανε οι άλλοι 3 αρίστους και εσύ έβαλες τον 4ο;
και εσύ ακόμα κρατάς το print που με νόμπλαρες ; Μάλλον είσαι περισσότερο κομπλεξικός από ότι περίμενα
Δυστυχώς τις πυξίδες που έχεις φάει από εμένα ''σε speed'' δεν τις έχω στο αρχείο μου , τις έσβησα γιατί μου γέμιζαν τον σκληρό
 

DeletedUser27572

οπως τα λενε οι παραπανω παιχτουρες ειναι που κατεφεραν να πανε την εθνικη στην κορηφη (στον υπνο τους) και ειχαν εμενα σαν μασκοτ για να με λενε οτι εφταιγα για τις ηττες, μονο που αποχωρησα και βρεθηκε ακομα ποιο κατο στο επομενο τουρνουα αποτι τοτε που εφταιγα εγω για τις ηττες η εθνικη, πως καταφερατε βρε να ποιασει τοσο πατο παιχτουρες? πως καταφερατε να σας περνανε εθνηκες που δεν κατευαινουν καν στα τουρνουα? Εγω σας παρατησα οχι γιατι ειστε ασχετοι οπως λετε για μενα αλλα γιατι το προβλημα σας ειναι σημπερηφωρας και δεν διορθωνετε οσα τουρνουα και αν βγειτε τελευταιοι ακομα, εγω κανω πλακα στον εξωτερικο και παντου ενω εσεις τα περνετε σοβαρα, ειναι ενα παιχνηδι χαλαρωστε λιγο την βρησκετε δηλαδη ετσι οπως κανετε? τι ειστε αντρες ετσι οπως μηλατε? δεν μπορω να σας καταλαβω... λες και ειναι καμια επιστημη οι φυλετικες που γνωριζετε τις μυστικες τις τεχνικες, οσοι μοιναμε να παιζουμε τα ξερουμε ολλα τα κολπα το οτι δεν εχω δικια μου συνδεση και παιζω με lag δεν σημαινει οτι ειμαι ασχετος αλλα που να νοιωσετε εσεις τι σας λενε... λες και ευτεγα εγω που απο την κληση βγηκε η μιση ομαδα αρχησατε να κραζετε εμενα δεν ξερω ποιο ειναι το εξηλαστηριο θυμα τωρα αλλα ελπιζω να μην κανει την υπομονη που εκανα εγω, εδο τον βουβουζελα λεγατε ασχετο που ηταν ο καλυτερος στους speed επιδη σε εναν δεν πηγε καλα και επιδη σας εβρησε τον διοξατε εχω απειρα παραδειγματα και σιγουρα υπαρχουν και αλλα απο τοτε που εφηγα.
 

DeletedUser26663

Ακόμα υπάρχει άνθρωπος που μιλάει σοβαρά στους SOL?
Δεν γνωρίζω τα παιδιά από κοντά αλλά ότι και να γίνει πάντα έχουν μια καραμέλα να πετάξουν.
Δεν αναγνωρίζουν λάθη τους ούτε τίποτα. Ο εγωισμός τους είναι πιο πάνω από την εξυπνάδα τους και την λογική τους.
Δεν κάνω επίθεση αλλά "παιδάκια" εδώ και 2 χρόνια τα ίδια σας βαρεθήκαμε..
Πάντα κάποιος φταίει.. Για τα μπαν σας η ομάδα διαχείρισης , για τις πυξίδες; Η Χάιντι και τα Άστρα..
Ξεκολλάτε επιτέλους από το παιχνίδι. Παίξτε για πλάκα, κάντε γνωριμίες και διασκεδάστε..
 
Κορυφή