GHETTO vs Τσιρκο

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33580
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

...ΚΑΙ ΒΑΛΤΕ ΤΟ ΚΑΛΑ ΜΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ...
...ΤΟ GHETTO ΘΑ ΝΑΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΣΑΣ...
 

DeletedUser

Εσύ κάποιον μου θυμίζεις....

Και εμενα καποιον μου θυμιζεις... Τυχαιο; Δεν νομιζω... Ας μην σπαμαρουμε ομως ειναι ασκοπο το τσιρκο ειναι τελειωμενο να μαζεψετε τα αντισκηνα σας και να την κανετε για τον Κ41 οπως η LSD οσο ειναι καιρος μπας και γλιτωσετε τον διασυρμο!!!
 

DeletedUser29315

Ηρθε η ωρα κυριοι..αφου αθετησατε οποια συμφωνια ειχατε κανει μαζι μας ..και αφου θελετε να παιξετε ετσι,ειμαστε εδω να εκπληρωσουμε τις επιθυμειες σας και να γινουμε οι εφιαλτες σας.

Ηρθε η ωρα να γυρισετε πισω στο τσιρκο μαζι με τους υπολοιπους clown.Καλες μαχες να εχουμε αν και το παιχτικο επιπεδο της φυλης σας ειναι μετριο προς κακο.
Και λίγα είπες.Δεσμευομαι απο σημερα να κανουμε οτι μπορουμε να σας φτασουμε.κινηση πρωτη.φορουμ ((στρατοδικειο)).εχουμε μεινει πισω μπροστα σας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

τελικα μονο στα λογια ειστε?? βαλτε κανα στατιστικο να δουμε τι κανετε
 

DeletedUser

Και εμενα καποιον μου θυμιζεις... Τυχαιο; Δεν νομιζω... Ας μην σπαμαρουμε ομως ειναι ασκοπο το τσιρκο ειναι τελειωμενο να μαζεψετε τα αντισκηνα σας και να την κανετε για τον Κ41 οπως η LSD οσο ειναι καιρος μπας και γλιτωσετε τον διασυρμο!!!

Να μαζέψω και εγώ το αντίσκηνο ρε Νίκο?
 

DeletedUser32953

Αυτο που Ghetto Πανε μαζι με clown με ξεπερναει!!!! Εισαστε στην 54 χωρις καμια ελπιδα,ακουσατε τα παπατζιλικια των clown και αν καταφερετε θα φατε και εσεις λιγο τυρακι... ΞΥΠΝΑΤΕ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ clown ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ..!!!
 

DeletedUser34504

="pankos13, post: 447073, member: 32953"]Αυτο που Ghetto Πανε μαζι με clown με ξεπερναει!!!! Εισαστε στην 54 χωρις καμια ελπιδα,ακουσατε τα παπατζιλικια των clown και αν καταφερετε θα φατε και εσεις λιγο τυρακι... ΞΥΠΝΑΤΕ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ clown ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ..!!![/QUOTE]
Μιλανε οι NOS για ρουφιάνους και γελάει και το παρδαλό κατσίκι!!!
 

DeletedUser32953

Ξυπνησουμε δε ξυπνησουμε και θα κλεισουμε και τη τσαπου θα τη φας και θα ειναι 20 εκατοστα και θα σου αρεσει.

Εχουμε προγραμμα

Τωρα κλαψιαρη βουλωσε το γιατι κανεις σαν γκομενα με περιοδο,και μας εχεις πρηξει τις μπαλες ..
Πο ποο παναγιαα μου φοβήθηκα.. Ρε πιτσιρικια σταματήστε να ασχολείστε απο το πληκτρολογιο νουμπακια
 

DeletedUser32953

τη παναγια δε θα τη ξαναπιασεις στο στομα σου.Την ΠΑΝΑΓΙΑ.

Σκασε ρε μαπα πυξιδα θα φας


Εσυ πολυ αγριος εισαι απο το πληκτρολογιο και εχω φοβηθει,μαλλον ηδη σκεφτομαι να πατησω διαγραφη με την τρομαρα που εχω παρει!!!!! ΤΟ ΣΚΑΣΕ ΘΑ ΤΟ ΛΕΣ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΕΚΕΙ ΑΡΜΟΖΕΙ...

10 Πόντοι για 2. Συμπεριφορά

By aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2088

Κυρίες και κύριοι,
παρακαλώ να είστε εντός θέματος και να σέβεστε τους κανόνες του φόρουμ.

Και οι μπαναρισμένοι/ες μην κάνετε δεύτερους λογαριασμούς,
σε εσάς δεν θα περιμένω να μαζευτούν 30 πόντοι για να σας μπανάρω πάλι.


Ο παίχτης
hodor εκτός του μήνα,
άλλον έναν χρόνο εκτός φόρουμ για απαράδεκτη συμπεριφορά,
το μήνυμά του διαγράφηκε.
 

DeletedUser34473

σωστη αποφαση σου την εμπαινε πολυ ο χοντορ
 

DeletedUser34504

Κυρίες και κύριοι,
παρακαλώ να είστε εντός θέματος και να σέβεστε τους κανόνες του φόρουμ.

Και οι μπαναρισμένοι/ες μην κάνετε δεύτερους λογαριασμούς,
σε εσάς δεν θα περιμένω να μαζευτούν 30 πόντοι για να σας μπανάρω πάλι.

Ο παίχτης
hodor εκτός του μήνα,
άλλον έναν χρόνο εκτός φόρουμ για απαράδεκτη συμπεριφορά,
το μήνυμά του διαγράφηκε.
Εγώ στην θέση σου 2 χρόνια όχι μόνο 1 !!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser25211

Αυτο που Ghetto Πανε μαζι με clown με ξεπερναει!!!! Εισαστε στην 54 χωρις καμια ελπιδα,ακουσατε τα παπατζιλικια των clown και αν καταφερετε θα φατε και εσεις λιγο τυρακι... ΞΥΠΝΑΤΕ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ clown ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ..!!!


Ρουφιανος κλοουν κ ταμειος δεν πανε μαζι ! Μαλλον καποιος λαθος κανεις !
 
Κορυφή