Πολεμος Κ36-Στατιστικα και αποψεις

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2749
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16890

πρέπει να καταλάβετε κάτι είναι στην dc 35 άγνωστοι λογαριασμοί δεν ξέρουν ο ένας τον άλλον δεν έχουν παίξει ποτε μαζί

το ότι παίζουν εναντια σε μια φυλή που σε κάθε κόσμο το 80% είναι τα ίδια άτομα και μέχρι τώρα παίζουν είναι αξιοθαύμαστο

στον κόσμο μπήκα απλά να χαβαλεδιασω μετά από 2 χρονια που έκανα παύση από τα άπειρα ξενύχτια και βρέθηκα να διήκω μια φυλή με 30 προβλήματα μετρημένα
τα προβλήματα διορθώνονται έχουν μείνει 3 θα διορθωθούν στην πορεία

γκρίνια δεν υπάρχει όλα είναι υπό έλεγχο

επειδή τον σάκη τον ξεχνάω πάντα μπορώ να σας πω ότι είναι ένα πολύ καλο παιδί και έχει καεί αρκετά και έχουμε καεί και μαζί εναντια στην cxc και αντίπαλοι στον k8 οποτε σας το λέω με βεβαιότητα

δεν έκανα λάθος που βγήκα από εδώ και δεν με νοιαζει αν χάσουμε .. χάρηκα που γνώρισα τα παιδιά είναι πολύ όμορφοι χαρακτήρες ( για μερικούς από εσάς είχα την ίδια γνώμη και ας μου λέγανε ότι είναι λαμόγια δυστυχώς μου το αποδείξανε ) .

μην νομίζετε ότι θα μας κερδίσετε αν μας κερδίσετε τόσο εύκολα και 300 χωρια ακόμα να χάσουμε στους επόμενους μήνες όλα γυρνάνε αν το θέλουν οι συγκυρίες
 

DeletedUser33570

Aδικο είναι που δεν έπεσαν μπαν και στoυς ντιντιδες ,γιατί ειναι γνωστό οτι παίζουν με τα **** που εχουν προμηθευτει απο τον ches Οταν έφαγε μπαν ο ches χέστηκε πάνω του το Τεολινι και έστελνε μηνύματα για να σωθεί ,χαχαχαχα

Xαρακτηρα τα σκουπιδια των φυλετικων?Αυτοι δεν εχουν ουτε ενα φιλο στις φυλετικες θες να σου θυμησω τι ΕΧΟΥΝ κανει και τι συνεχιζουν να κανουν.Ποσοι εχετε μεινει εκει 5-6 και πολλους λεω .Τι χαρακτηρα να δειξουν αφου ειναι σκατοψυχοι μεχρι και μικρα παιδια βριζουν αντε μην τα θυμηθω τωρα ,με τους αμπαλους .
.........................

Κατ΄αρχας ΔΕΝ ειναι η DnD 5-6 άτομα που λες!
Πιθανον να γνωριζεις μονο 5 -6 ατομα... αλλά είσαι εντελώς εκτος πραγματικότητας.
Πιθανον να θεωρεις οτι, μονο αυτοι που γνωρίζεις εσυ αξιζουν... και όλοι οι άλλοι ειναι άχρηστοι... αλλά & εκει είσαι εκτος πραγματικοτητας.

Το οτι έχεις θεμα με τον ΤΕΟ, Σοφια & Ελένη και αυτό φαινεται στα ποσταρισματα σου, αλλά για τον εν λόγο Κ36 τα ψυχολογικά σου είναι εντελώς αδιάφορα.

Γινεσαι λιγο γραφική ποσταρωντας συνεχως τις ιδιες κατηγορίες...
Όσοι έχουν τις ιδιες απόψεις με σενα, πιθανόν να το βρικσουν διασκεδαστικο, όσοι όμως δεν γνωριζουν τι εχει συμβει, πραγματικά κουράζεις...
Δεν πιστευω οτι καθετε κανεις να διαβασει αυτα που γραφεις... ειναι επανάληψη τα ίδια κ τα ίδια...

Και το πιο σημαντικό απο όλα ειναι οτι δεν λες κατι για τον Κ36.

Εάν πιστευεις οτι εχει τελειωσει... ναι εχεις δικιο... αυτο πιστευω και εγω!
Εαν πιστευεις οτι, εάν επαιζες εσυ θα τα εφερνες ολα τουμπα - μπες μεσα και καντα ΟΛΑ λιμπα!
Εάν πιστευεις οτι, αυτοι που παιζουν, διαβάζοντας τα κειμενα σου θα σπινταρισθουν - θα παρουν κατι σαν την ΣΟΥΠΕΡΜΑΝΤΟΛΙΝΗ (του Βουτσα...) και θα φερουν τα πανω -κατω....

Δυστυχώς θα σε απογοητευσω.. πάλι εισαι εκτος πραγματικότητας.

Δεν εξεταζω τι εχει γινει στο παρελθον, εάν εχεις να πεις κατι για τα γεγονότα στον Κ36 τοτε ειμαι όλος αυτια
(Εκτος των μπαν..εεε...ημαρτον.. Μακαρι να μπαναρονται απο παντου οσοι παιζουν ετσι...)
 

DeletedUser33711

Aδικο είναι που δεν έπεσαν μπαν και στoυς ντιντιδες ,γιατί ειναι γνωστό οτι παίζουν με τα **** που εχουν προμηθευτει απο τον ches Οταν έφαγε μπαν ο ches χέστηκε πάνω του το Τεολινι και έστελνε μηνύματα για να σωθεί ,χαχαχαχα

Εισαι πολυ ασχετη για να πιανεις στο στομα σου τον Κωστα.

Κατα τα λοιπα , Σιμο δε θελω να σε στεναχωρησω αλλα οι μισοι σου παικτες ειναι πρωην DnD με ψυχολογικα που θελουν να πυξιδιασουν την DnD. Αρα εχουν παιξει και ολοι μαζι καποτε και γνωριζουν ο ενας τον αλλον. Τους εβλεπα και στην αρχη του πολεμου που επαιζαν 3β1 και δεν ειχαν κανεναν προβλημα και ειχαν ολον τον χαρτη υπερ τους πως τα πηγαν.

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΓΥΡΙΣΕ ΤΟΥΜΠΑ


ΥΓ1: Κρινεις εσυ τη συμπεριφορα των DnD που εκπροσωπεις την DC-LOCA με
  1. σπασιμο συμμαχιας-
  2. στρατολογηση του εχθρου του συμμαχου-
  3. σπασιμο δυο φορες της ειρηνης.
ΡΕ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ? Εαν θελαμε να σας κανουμε ζημια και οχι απλα να προλαβουμε το πιθανον ιδιο σχεδιο σας και την τριτη φορα, θα σας χτυπουσαμε 15αυγουστο που εισασταν ολοι εκτος φυλης και ουτε αμυνες δε θα μπορουσατε να στειλετε.
ΥΓ2: Εγω θυμαμαι μηνυματα στο λογαριασμο οταν εγινε το 3β1 , ελα μαζι μας θα χασετε κλπ. Κανεις δεν το πιστευε. ΜΟΝΟ Η DND
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
@aser άντε να δεις αν ερχομέ. Εσυ είσαι άσχετος γιατί δεν ξέρεις με ποιον μιλας .Για την ιστορία άσχετε στον κ7 έφαγε μια ραδιοπυξίδα δέκα μετρά ,στον κ16 μας παράτησε κλαίγοντας και ελεγε οτι δεν ξανά παίξει ποτέ φυλετικές και δεν άφησε ούτε επιτήρηση και στον κ24 του παρείχα δωρεάν ψυχολογική υποστήριξη γιατί κάθε βράδυ τα παρατούσε .Μάζεψε την γλωσσίτσα σου λοιπόν .

@ταραχη αν κουραζεσε να μην διαβάζεις, άλλωστε ο χρόνος απάντησης σου είναι πολύ μεγάλος και αν αναλογιστώ ότι είσαι λάτρεις του εξωτερικού συνεπάγεται ότι το σκιλ σου έχει πέσει κατακόρυφα .Ότι λέω είναι απλά η πραγματικοτητα αποδεδειγμενη ξανά και ξανά ,όσο και να ωραιοποιείς τα πράγματα δεν πειθεις. Νουμπακια αμπαλοι που έχουν μεγάλη γλωσσά .Επίσης εσένα και άλλους εκει δεν τους κατατάσσω σε αυτή την κατηγορία .Δεν υπαρχει φυλη σε κανενα κοσμο που δεν μπορεί να πάρει κόσμο, όταν όλη η αντίπαλη φυλη τρώει μπαν και τα παρατάει ,τι να κάνουμε τώρα? έτσι είναι .Επρεπε να ειχε κλείσει από τότε που βγήκαν τα βαρβαρα αλλά είναι ανίκανοι να πάρουν και βάρβαρα μπαναρισμενα.

@Θεια pseiloritis και την Παξινου Κατινα την έλεγαν άρα ο χαρακτηρισμος σου με αφήνει αδιάφορη ,τώρα αν γνωρίζεις την Παξινου αμφιβάλω αλλά από ότι είδα με τις σωστές παρατηρήσεις μου κάτι μαθαίνεις,οχι οτι δεν έχεις λάθη γλωσσικά αλλά λιγότερα άσε που το δεύτερο μάθημα το χρεώνω χαχαχαχα, εκτός αν βάζεις κάποιον άλλο να σου γράφει τα κείμενα ,όπως μου είπαν γατακι χαχαχαχαχα.
Εχω τόσους φίλους μανδαμ που μπορώ να κλείσω οποίον κόσμο θέλω, όταν θέλω ,όπως θέλω .Οι πυξιδουλες σας είναι λόγο φυλετικών φιλιών σε αντίθεση με εσάς που έχετε τον ανθρωποδιωχτει .Ανευ σημασίας αλλά σημαντικό αφού το αναφέρεις .Όσο βγαίνεις και το παίζεις παικτουρα θα βγαίνω να γράφω την άποψη μου ,προμπλεμ? Άλλωστε με διασκεδάζει και η διασκεδάσh είναι ο σκοπός του παιχνιδιού ,δεν θα πάρω την άδεια σου ,μηδενικό των φυλετικών . Περι υπαρξιακών και αποτυχίας της ζωής και άλλες κοτσάνες που γράφεις άπλα με κάνεις και γελάω δυνατά .Ποιος έχει υπαρξιακά και ποιος με ψάχνει απεγνωσμένα σε κάθε κόσμο που μπαίνει αν είμαι εκεί είσαι εσύ και το τεουλινι ,οχι εγώ γιατί με τρέμετε. Οσο για την ζωη μου είναι όλα σούπερ και το ξέρεις καλά και αυτό ζήλεψες .Η ζωή μας είναι ροζ και ξυπνάμε και κοιμόμαστε με τραγουδάκια παραμυθία και γελια και δεν θα την άλλαζα με τίποτα .Εσυ παίξε φυλετικές γιατί αυτό είναι το καλύτερο που έχεις να κάνεις, εγώ έχω τόσο δουλειά αυτή την περίοδο και σαν μαμά και σαν επαγγελματιας όσο δεν φανταζεσε νουμπακι .
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33711

@aser άντε να δεις αν ερχομέ. Εσυ είσαι άσχετος γιατί δεν ξέρεις με ποιον μιλας .Για την ιστορία άσχετε στον κ7 έφαγε μια ραδιοπυξίδα δέκα μετρά ,στον κ16 μας παράτησε κλαίγοντας και ελεγε οτι δεν ξανά παίξει ποτέ φυλετικές και δεν άφησε ούτε επιτήρηση και στον κ24 του παρείχα δωρεάν ψυχολογική υποστήριξη γιατί κάθε βράδυ τα παρατούσε .Μάζεψε την γλωσσίτσα σου λοιπόν ....

Ολοι μα ολοι αναφερονται στον Chessknight ως εναν απο τους καλυτερους παικτες που εχει περασει απο τον ελληνικο σερβερ...

Δεν εχω ακουσει ποτε και απο κανεναν καλο λογο για την παικτικη σου αξια. Σου αναγνωριζω οτι εισαι η μεγαλυτερη τρολ του εξωτερικου φορουμ και σιγουρα η πιο φαντασμενη ψυχολογα... Ασε μας απο δω μεσα ΑΣΧΕΤΗ πιανεις στο στομα σου ιερα τερατα. Ουστ απο δω
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Χαχαχαχα τι λες βρε ασχετε νουμπα ποιοι ειναι οι ολοι ?Αυτοι που δεν ξερουν οτι παιζει με **** .Το μπαν που εφαγε στο κ33 για το **** το ξεχασες .Που επαιξε μετωπο και κάθισε ?Αντε βρε άσχετε που εχεις και άποψη περι φυλετικων .Εγω ασχετη ειμαι αλλα στην φυλή που παιζεις τωρα εχω ριξει πυξιδες αρα πιο άσχετοι είναι αυτοι χαχαχαχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33711

Δεν εριξες καμια πυξιδα νουμπου, ενωσες ολο τον χαρτη για να τους κερδισεις σε 1β1 εισαι πιο ανυπαρκτη και απο αμοιβαδα. Και δεν τους κερδισες με πολεμο αλλα με διπλωματια, και δεν τους κερδισες καν εσυ αλλα σε κουβαλησε ο Φουμαλ ΑΣΧΕΤΗ.

Οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια. Τα **** δεν κανουν τον παικτη. Αισχος των φυλετικων βγαζεις και γλωσσα
 

DeletedUser22409

Ναι ναι καλη μου Αγγελικουλα - κατινα των φυλετικων οτι πεις. γλυκια μου ασχετουλα

Ο γιατρος λεει να λεμε ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ
Ειναι πλεον ανθρωπιστικο το εργο μας οσο αφορα την Αγγελικη
Οτι πεις καλη μου. Εχεις δικιο!!

Βασιλη μη την λες ασχετη θα της χαλασεις το ονειρο και μετα δεν θα μπορει να ζησει στην πραγματικοτιτα.

Ολος ο σερβερ αναγνωριζει ποσο ΠΡΟ ειναι στο ξεκατινασμα στο φορουμ ..
:D:D:D:D:D:D:D:D

Α καλη μου πανω στον πανικο σου και τα νευρα σου ξεχασες να ανοιξεις τον Μπαμπινωτη και εκανες καποια ορθογραφικα διορθωσε τα μη τα δουν και γινεις ρομπα οχι τιποτα αλλο αλλα το παιζεις και μορφωμενη τρομαρα σου << παικτουρα>> <<τον ανθρωποδιωχτει >> << η διασκεδάσει>> <<λογο φυλετικών φιλιών>> και καμποσα αλλα.

Βλεπεις εγω ποσο φροντιζω για το ιματζ σου.?
φιλακια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Oταν μιλάνε οι πυξιδουλες μου πολύ τις χαίρομαι ,aser εσυ γιατί κλαις σε ξέρω ή καλύτερα σε ξέρει κανείς εδώ μέσα? .Ελα μωρέ ένωσα τον κόσμο και αυτό τι είναι κατηγορία ???χαχαχαχαχα Βρε ασχετε παιζω και κερδιζω στις φυλετικές απο το κ2 για ενα κοσμο κανεις ετσι? Αλλα ας τρολλαρω λιγο ακομα ...λοιπόν εγω η άσχετη που δεν εχει φιλους ενωσε τον κοσμο πως γινεται να ενωσω τους πάντες και να μην είναι φίλοι μου ,τελικα εχω φιλους ή δεν εχω μαρ Ελενη? χαχαχαχαχα Τα νουμποντιντακια στο κ32 τι εκαναν aser πληγωμένο νουμπακι ή στο κ29 τι έκαναν ?Ενώθηκαν με μια φυλή και πήραν το κέντρο σε μια νύχτα και στρατολογουσαν και έταζαν συνεχεία άλλα επειδή ξέρω τι νουμπια είναι τους πρόλαβα ,είναι προβλέψιμοι δεν έχουν και άλλο σχέδιο οι Ασχετοι .Τι άλλα νέα θα τον πάρετε τον κόσμο χωρίς αντίπαλο ??? Ου να μου χαθειτε άσχετοι ,τελειωμένοι,κουλούρια των φυλετικών .
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser22409

Καλη μου μη συνχιζεσαι στην κατασταση σου.

Ειπαμε λεμε Ναι σε οτι πεις συμφωνουμε εχεις δικιο ολοι ειμαστε ασχετοι εκτος απο σενα .
Αντε τωρα ασε εμας τους νουμπαδες να περασουμε την ωρα μας και πηγαινε να κανεις νανακια μη μας παθεις και τιποτα.
καληνυχτα γλυκια μου και προσεξε μη ξεχνας τον Μπαμπινιωτη οταν γραφεις ετσι?
 

DeletedUser2088

Ομολογώ ότι όλοι κάνετε ένα διασκεδαστικό διάλογο κρατώντας τους κανόνες,
αλλά είστε στην κόψη του ξυραφιού.

Παρακαλώ να κατεβάσετε τους τόνους, γιατί είναι θέμα χρόνου να χάσετε τον έλεγχο.
 

DeletedUser21068

Εγω ζήτησα λογαριασμό να μπω απο αρχές Οκτωμβρίου που ηρεμώ κάπως απο την σεζόν , αλλα έφαγα άκυρο απο την DC .
Like.
 

DeletedUser22409

Γραμματικής Πέμπτης και Έκτης Δημοτικού είναι όχι λεξικό του Μπανιωτη χαχαχαχαχαχα .Τόσο πιαααα ....? :p:p:p:p

http://ebooks.edu.gr/courses/DSDIM-E104/document/4bd94046bspo/52404c085nvo/52404c4eh5kw.pdf

Α καλη μου τωρα καταλαβα . Ακομα στο Δημοτικο εισαι.

Συγνωμη δεν το ειχα καταλαβει οτι κοντευεις να παρεις συνταξη απο το Δημοτικο.
:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Μπράβο σπίρτο πάλι ξεπέρασες τον τιποτένιο φυλετικό εαυτό σου !!!Πάμε πάλι και συγκεντρωσου σε αυτό που διαβάζεις χαχαχαχα .Γνώσεις Δημοτικού ήταν τα λάθη που έκανες βρε βαρβαροκαλλιεργητη , ,τώρα το κατάλαβες ή να το ζωγραφίσω ? .
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser20435

Εγω ζήτησα λογαριασμό να μπω απο αρχές Οκτωμβρίου που ηρεμώ κάπως απο την σεζόν , αλλα έφαγα άκυρο απο την DC .
Like.
ζητα απο μας ,δεν ξερω εαν υπαρχει, ομως μονον ετσι θα μπορουσες να ολοκληρωσεις ενδοξα την πορεια σου στον κ36
 

DeletedUser21068

ζητα απο μας ,δεν ξερω εαν υπαρχει, ομως μονον ετσι θα μπορουσες να ολοκληρωσεις ενδοξα την πορεια σου στον κ36

Φίλτατε τέρας μιάς και έχουν τελείωσει η διαμάχες μας να σου μιλάω σωστά !
Θα ήμουν πρόθυμος να παίξω ξανα στον κ36 , αλλα φορόντας την ιδια φανέλα , δεν θα έκανα ποτέ κάτι τέτοιο στον εαυτό μου προπάντων πόσο μαλλον στο κόπο και το χρόνο που χαλασα για να σας πολεμίσω.

Η πάλια μου φυλη χρειάζετε άμεσα ενεργους λογαριασμους , δεν μπορεί στα αμυντικα πλάνα να παίζουν μόνημα 4 παίκτες και οι αλλοι να λουφάρουν μέχρι να φτάσει η σειρα τους και να αφησουν επιτηρηση , δεν ειναι ετσι το παιχνίδι . Τωρα που τα φιλαράκια τους την έχουν κάνει για τα καλα , μιλάω για αυτα τα παιδια που μπηκαν τον χειμωνα σε διαφορους λογαριασμους , σε αυτους που εσπειραν την διχώνια αναμεσα σε εμενα και στα παιδια που ασχολουντε ακόμα , μιλάω γι αυτους που με κάνανε να σταματήσω και κανένας δεν γύρησε να τους επιρίψει ευθύνες και τώρα τους έχουν παρατησει μόνους του ξανα , έλεγα μπάς και βοηθουσα όσο μπορούσα και εγω αλλα η αλαζονια τους , και τα πιστευω τους πήραν την αποφαση να μην μου δωθεί λογαριασμος ωστε να βοηθισω γιατι " εγώ " τους πρόσφερα μονο κακό . που αν δεν ημουν εγω θα ειχε κλεισει ο κόσμο απο τον Φεβρουάριο.. thats all.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
blacko νομιζω εμεις ειμαστε αυτοι που σπειραμε τη διχονοια ...
 

DeletedUser20435

Φίλτατε τέρας μιάς και έχουν τελείωσει η διαμάχες μας να σου μιλάω σωστά !
Θα ήμουν πρόθυμος να παίξω ξανα στον κ36 , αλλα φορόντας την ιδια φανέλα , δεν θα έκανα ποτέ κάτι τέτοιο στον εαυτό μου προπάντων πόσο μαλλον στο κόπο και το χρόνο που χαλασα για να σας πολεμίσω.

Η πάλια μου φυλη χρειάζετε άμεσα ενεργους λογαριασμους , δεν μπορεί στα αμυντικα πλάνα να παίζουν μόνημα 4 παίκτες και οι αλλοι να λουφάρουν μέχρι να φτάσει η σειρα τους και να αφησουν επιτηρηση , δεν ειναι ετσι το παιχνίδι . Τωρα που τα φιλαράκια τους την έχουν κάνει για τα καλα , μιλάω για αυτα τα παιδια που μπηκαν τον χειμωνα σε διαφορους λογαριασμους , σε αυτους που εσπειραν την διχώνια αναμεσα σε εμενα και στα παιδια που ασχολουντε ακόμα , μιλάω γι αυτους που με κάνανε να σταματήσω και κανένας δεν γύρησε να τους επιρίψει ευθύνες και τώρα τους έχουν παρατησει μόνους του ξανα , έλεγα μπάς και βοηθουσα όσο μπορούσα και εγω αλλα η αλαζονια τους , και τα πιστευω τους πήραν την αποφαση να μην μου δωθεί λογαριασμος ωστε να βοηθισω γιατι " εγώ " τους πρόσφερα μονο κακό . που αν δεν ημουν εγω θα ειχε κλεισει ο κόσμο απο τον Φεβρουάριο.. thats all.

συγχαρητηρια δημητρη για αλλη μια φορα δεν διστασες να εκθεσεις και να εκτεθεις ,θετωντας τα πραγματα στην σωστη τους διασταση, εκθετωντας για αλλη μια φορα τους πρωην συμπαικτες κι οσους νεους δεν σε ηθελαν ξανα σε ηγετικη θεση οπως καταλαβαινω απο τα γραφομενα σου
 
Κορυφή