Πολεμος Κ36-Στατιστικα και αποψεις

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2749
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34520

Παίζω φυλετικές και 2 χρόνια παραπάνω απο το νούμερο εεε απο την κυριά πρίξω και ο Βασίλης (aser) είναι πολύ καλύτερος μου.
Και έχω κλείσει κόσμους και κόσμους εκτός Ελλάδας και βλέπω να χαίρεται η αλλή που έκλεισε Ελληνικούς σέρβερς.
Το παιχνιδι θέλει μυαλο πάνω απ όλα χρόνο και υπομονή οτι παίζουμε 10 χρόνια+ tw δεν μας κάνει καλους παίκτες , καμένους μας κάνει !

Επειδη λέω για το Βασίλη ξέρει η LOCA είμαι ρουφιάνος. ούρτ !


με αυτα που γραφεις δεν το κοβω να εκλεισες κοσμους φιλαρακο.μπορει να εκλεισες καμια εξωπορτα μην μπαινει κρυο αλλα κοσμους δυσκολα....γραφεις για καποιον οτι ειναι καλυτερο σου και μαλιστα ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ.για εξηγησε και μας τους αγλαους.τι εννοεις?τι ειναι αυτο που κανει που δεν μπορεις να κανεις εσυ?εκτος αν(επειδη εσυ το εγραψες)το παιχνιδι θελει μυαλο κ πιστευεις πως υστερεις σε αυτον τον τομεα...συ ειπας!
 

DeletedUser16890

Πλευρά 1:
Φυλές: DnD
Πλευρά 2:
Φυλές: ~DC~

Timeframe: 28/08/2016 07:00:00προς29/08/2016 00:00:00





Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 63
Πλευρά 2: 52
Διαφορά: 11

chart




Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 623,196
Πλευρά 2: 514,752
Διαφορά: 108,444

chart



θα τα βλέπει ο βουβουζελας και θα γελάει τουλάχιστον αυτός όταν σας έσπασε την ειρήνη σας πείρε 100 χωρια και έκανε τον φίγκο να τα παρατήσει

βαρέσατε γεμάτοι πρώτοι χωρίς να είμαστε έτοιμοι και πήρατε 11 χωρια ?

συχαρητήρια για το ποιο προβλέψιμο πλάνο που έχω δει πριν σπάσετε την ειρήνη ήξερα ότι θα πάτε για χελκον

σσσσσ ξεκινάει το δικό μας τώρα

καλές μάχες να έχουμε
 

DeletedUser33570

Κατ΄αρχάς μπράβο για την αμυντική λειτουργια της φυλής σας.

Φανηκε οτι γνωριζατε τον στοχο απο νωρις, δεν καναμε βεβαια και εμεις κατι για να το δυσκολέψουμε.

Να πω την αληθεια δεν περιμενα να παρουμε ουτε χωριό!
Όχι τοσο γιατι το πλανο ήταν λειψό, αλλά γιατι ήταν πολύς 1 μηνας ησυχίας για να σκασει πλανο και να παρει καποιος 50-100 χωρια.

Επειδή τωρα αναφέρεις το Δημητρακη... η λογική του θα σου έλεγε οτι πηραμε 63 χωρια σε αυτο το πλανο...και απλά πηρατε στο ρεκλεϊμ τα 52....(τα εχει γραψα αυτα ΕΔΩ στον Κ36...χαχαχαχαα).
Αντε βγάλε ακρη τωρα... και μονο που αναφερθηκα στον Δημητράκη με πιασαν τα γέλια...

Παρόλα αυτα δεν μπορουμε σε καμια περιπτωση να μιλησουμε για Success Story.

Στα θετικα σας, βάζω οτι αμυνθηκατε μαζικα σαν φυλή - ειναι καλο δειγμα αυτο - σε σχεση με το τι βλεπαμε πριν (στάκα ο Δημητρακης και αδειοι ολοι οι λοιποι δίπλα...)
Στα αρνητικα βαζω οτι βλεπατε αριστους απο 80 ωρες και παρολα αυτα χασατε χωρια, ενω ουσιαστικα οι στοχοι για νομπλ δεν ήταν πολλοί - μην πω ότι ήταν και λιγοι για τετοιο πλανο.

Αυτο έδωσε 1 πολυ ωραιο αμυντικο επιτευγμα στο Helcon, ο οποιος δεν μπορω να πω πως εδειξε κατι στα χωρια που εσπάσαν...

Ναι, τωρα ειναι η σειρα σας, θα πρέπει λοιπόν να κρατησετε 11+1 χωρια για να παρετε τον 1ο γύρο!
Δεν δείχνει να ειναι δυσκολο!

Προσοχή μονο γιατι μπορει να ειναι δυσκολο ακόμα και το 1 χωριο...

Καλη επιτυχια στο πλανο σας.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ωχ μωρε Ταραχη πας να κανεις τους ντιντιδες παικτες?Αφου ειναι ασχετοι μην ασχολησε ,να σου γνωρισω 5- 6 παρεες παιδιων να κανετε μια φυλη της προκοπης να καεις και να το ευχαριστηθεις?.Καθεσε καιγεσε για τους αχρηστους ,μεγα λαθος ,ασε που οι μισοι παικτες και πλεον τα παρατησαν το καλοκαιρι και οι λογαριασμοι ειναι στο ελεος ...το ξερεις
 

DeletedUser33711

Μπες 42 εσυ να φας πυξιδα , μπες με το ονομα σου ομως ...
 

DeletedUser22409

Σιγα μη μπει με το ονομα της να γινει φαρμα μολις τελειωσει η προστασια αρχαριων.

Καλη μου παλι με παρασυρες να ξεφυγω απο το θεμα.
Εδω σχολιαζουμε τα αποτελεσματα των πλανων αν εχεις να γραψεις κατι καλως για τα υπαρξιακα σου υπαρχει αλλο ποστ ολο δικο σου.;););););)

Οσο για το πλανο μπορω να πω οτι μια χαρα καταφερατε και στακαρετε τα χωρια αν δε το κανατε δεν θα ειχατε πια καμια ελπιδα.
Βλεπατε αριστονουκ σε ολα τα χωρια απο 60+ ωρες.
Καλο παιχνιδι και μπραβο του γιατι το παλεψε ολη τη διαρκεια του πλανου εγινε απο τον παιχτη Shipboy
ο helcon που δεχοταν πλανο δεν εδειξε και πολλα πραγματα

Τωρα ειναι η σειρα σας για να δουμε τι θα κανετε.
:):):):)
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ρε την θειτσα που εμαθε και το φάρμ .Τι φαρμ κανεις ?Δωσε μας κανενα στοιχειο να γελασουμε.
Βρε γατακια γιατι με κανετε να γελαω ?Το να φατε πυξιδα με τετοιο αδοξο τροπο δεν εχει ξανα γινει στις φυλετικες .Μπαινω με ενα χωριο, χωρις φυλη, φτιαχνω φυλη με αγνωστους και σας παιρνω τον κοσμο και τρεχετε να σωθειτε και κλαιτε και απο τοτε φιλατε κατουρημενες ποδιες μπας και σας παρουν στα σοβαρα χαχαχαχαχαχα αλλα τα ιδια γιδια είσαστε ακομα ,μπαστουνοβλαχοι γιδοβοσκοι βαρβαρων και συλλεκτες ανενεργων ψοφιμιων .Εδω παιζεται σε ενα κοσμο που ο αντιπαλος τα παρατησε προ καιρου και ακομα να τον κλεισετε .Χαχαχαχαχα Βρε χαιβανια τρεχετε μονοι σας και έρχεστε δευτεροι ,τι στατιστηκα να δουμε ?Ου ρε που θα μιλησεις και για τον helcon τον ξερεις αυτον τον παικτη ,ξερεις που επαιζε ,με ποιους,πως παιζει ?Εσυ το τιποτα θα κρινεις τον helcon?
ΥΓ θα ξαναμπω μονο αν μου υποσχεθητε οτι μαθατε να παιζετε αλλιως βαριεμαι να δέρνω για δευτερη φορα αμπαλους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Δεν ειναι τιποτα μωρε κλανουν μεντες καθε φορα που γραφω.
 

DeletedUser33711

....θα τα βλέπει ο βουβουζελας και θα γελάει τουλάχιστον αυτός όταν σας έσπασε την ειρήνη σας πείρε 100 χωρια και έκανε τον φίγκο να τα παρατήσει

βαρέσατε γεμάτοι πρώτοι χωρίς να είμαστε έτοιμοι και πήρατε 11 χωρια ?

συχαρητήρια για το ποιο προβλέψιμο πλάνο που έχω δει πριν σπάσετε την ειρήνη ήξερα ότι θα πάτε για χελκον

σσσσσ ξεκινάει το δικό μας τώρα

καλές μάχες να έχουμε

Χαχαχαχαχαχαχαχα, ισχυει θα μπει ο μητσος να δει τι εκανες και θα κλαιει απο τα γελια !! Μεγαλοι πλαναρχες μου..Ερχονται στατιστικα στο τελος της ημερας για να ειμαστε σωστοι...

ΜΑΚΡΑΝ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΛΑΝΟ ΤΟΥ 36 ( πραγματικο αισχος και καρφωμενο το πλανο στη μεση της 45 http://prntscr.com/cdz643 )

Ελεγα σε γνωστους που ξερουν το παιχνιδι , εαν ειναι τοσο χαζα εξυπνο το πλανο σας ή ειναι απλα ****. Τελικα με επιβεβαιωσατε σας ευχαριστω.
 

DeletedUser16890

όπως προανέφερε ο φτιαρις ήταν άθλιο το πλάνο πρόχειρο και πήγε χαλια αναμενόμενο δεν τρέχει 1-1 στα χαλια πλανα αναμένουμε 2 καλά από δντ και dc καθώς φαίνεται ότι ακόμα δεν έχουν ξεφύγει από τις παραλιες και τα ξύδια του καλοκαιριού και επιθετικά δεν έχουμε δει τίποτα παρα μονο από αμυντικά

ωραία άμυνα ξεκούραστη πάμε για την συνεχεια καλές μάχες να έχουμε


για ένα περίεργο λόγο το fake πλάνο πηγε καλύτερα σε συγκομιδή χωριων από το κανονικό



Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~
Πλευρά 2:
Φυλές: DnD

Timeframe: 04/09/2016 00:00:00προς05/09/2016 02:24:18

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 80
Πλευρά 2: 86
Διαφορά: 6

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 62
Πλευρά 2: 58
Διαφορά: 4

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 726,279
Πλευρά 2: 765,969
Διαφορά: 39,690

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 592,941
Πλευρά 2: 553,230
Διαφορά: 39,711

chart
 

DeletedUser21068

Aν εξεραίσουμε τον έρωτα που νιωθει ακόμα ο ταράχη για εμένα , αν και δεν ηρθε να τον πάω διακοπές τα 2 μας φέτος..

Βλέπω ένα ωραίο κλίμα και απο της δυο μεριές και αυτο είναι καλό , μπράβο σε όλους για αυτο.

Όσο για τις στάκες μου Ταράχη , ναι σε έσενα μιλάω που εχεις 2 λογαριασμους στο εξωτερικο φορουμ για να κραζεις και τον ιδιος σου τον ευατο τα ξέρεις τα ξέρουμε όλοι μην τα ξαναγράφω , δεν μπορείς να μιλάς ΕΣΥ για στάκες. είδικα σε εμένα που όλες η αμυνες μου ήταν μόνημα στην φυλη , που τα μόνα χωρια που είχα αμυνες ηταν αυτα μέσα σας και δεν αξιοθηκατε να πάρετε ουτε ένα , οτι μου πηρατε ητανα απο ρεκλειμ σε ρεκλειμ , που οταν σταμάτησα είχα της περισσοτερες απωλειες σε βοηθειες στο δίπλο απο τον δευτερο του κόσμου. Οποτε ασε αυτη την καραμέλα βρε κακομοιρή και μπές με τον 2ο σου ακουντ να κραξεις λιγο τον εαυτο σου μην ξεχνίεσαι !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Παίζω φυλετικές και 2 χρόνια παραπάνω απο το νούμερο εεε απο την κυριά πρίξω και ο Βασίλης (aser) είναι πολύ καλύτερος μου.
Και έχω κλείσει κόσμους και κόσμους εκτός Ελλάδας και βλέπω να χαίρεται η αλλή που έκλεισε Ελληνικούς σέρβερς.
Το παιχνιδι θέλει μυαλο πάνω απ όλα χρόνο και υπομονή οτι παίζουμε 10 χρόνια+ tw δεν μας κάνει καλους παίκτες , καμένους μας κάνει !

Επειδη λέω για το Βασίλη ξέρει η LOCA είμαι ρουφιάνος. ούρτ !
Ολοι ειναι καλυτεροι απο εσενα ρε kouman δεν θελει πολυ κοπο και πολυ μυαλο για να το καταλαβεις.Κανε μας την χαρη λουζερ των φυλεικων ,που εχεις κλεισει και κοσμους σε ξενους σερβερ χαχαχαχαχα που εκλεισες στην Ζιμπάμπουε που δεν παιζει κανεις?Παλιονουμπο με μεγαλη γλωσσα εισαι και χαμηλη αυτοεκτιμηση που προσπαθεις μειωνοντας τους αλλους να νιωσεις καλυτερα ειδικα αν ειναι γυναικα ο συνομιλητης σου ,λυσσας .
 

DeletedUser33570

Aν εξεραίσουμε τον έρωτα που νιωθει ακόμα ο ταράχη για εμένα , αν και δεν ηρθε να τον πάω διακοπές τα 2 μας φέτος..

Βλέπω ένα ωραίο κλίμα και απο της δυο μεριές και αυτο είναι καλό , μπράβο σε όλους για αυτο.

Όσο για τις στάκες μου Ταράχη , ....

Έλα ρε Δημητράκη.... που χαθηκες εσυ?
Εταζες εδώ πολλά, υπάρχεις κάπου τώρα...
Μάλλον η χημεία... θα φταίει ωρέ...

Η αλήθεια ειναι οτι, ΟΙ ΠΑΝΤΕΣ γελαγανε με τις στάκες σου... (πιο πολύ μάλιστα απο LOCA-DC που στα χώναν και οι ίδιοι εδώ στο φόρα...) αλλά και τωρα να σκάγαμε πλανο, τείχος δεν θα κουνιόταν...χαχαχα

Όσο για το αφηγημα με τα account αμα σου άρεσε τόσο πολύ - έχω να σου μάθω κιάλλα πολλά!
Δεν ηξερα πως θα είχε τόση επιτυχία...:p
 

DeletedUser21068

Έλα ρε Δημητράκη.... που χαθηκες εσυ?
Εταζες εδώ πολλά, υπάρχεις κάπου τώρα...
Μάλλον η χημεία... θα φταίει ωρέ...

Η αλήθεια ειναι οτι, ΟΙ ΠΑΝΤΕΣ γελαγανε με τις στάκες σου... (πιο πολύ μάλιστα απο LOCA-DC που στα χώναν και οι ίδιοι εδώ στο φόρα...) αλλά και τωρα να σκάγαμε πλανο, τείχος δεν θα κουνιόταν...χαχαχα

Όσο για το αφηγημα με τα account αμα σου άρεσε τόσο πολύ - έχω να σου μάθω κιάλλα πολλά!
Δεν ηξερα πως θα είχε τόση επιτυχία...:p

Τρελό αγόρι , η πρώην φυλή που ήμουν νομίζει διάφορα , μετά απο όσα έκανα γι αυτους βγήκα και ρουφιάνος thats all γι αυτο βλέπεις να λένε για εμένα εδω μέσα οι δικοί μου , δεν βρέθηκε κανένας απο εσάς να πεί και το αντίθετο , φοβόσασταν μήπως γυρίσω πίσω οπότε κρατήσατε αυτο να αιωρείται πρός όφελος σας. Καλά κάνατε διπλωματιά είναι και αυτό .

Τωρα του που χάθηκα είχα μια δυσκολη σεζόν και ακόμα τρέχω , αυτα που έλεγα τα ίδια λέω αλλα σας παρακολουθω στον ελαχιστο ελευθερο χρόνο μου , όπως και αν εχει εμ τρωει αυτος ο χάρτης του gr.36 , έταξα πολλα ο άτιμος αλλά εβαλα την ζωή πρώτα απο ένα παιχνιδι μεταξυ μας τώρα καλά έκανα ετσι ;

Όσο για το αφηγηματάκι σου , τα λατρευω και πέρα απο την ιντριγκα του παιχνιδιου , πάω κατι τυπάκους σαν εσένα που δεν στέκουν και πολύ :p
 

DeletedUser33570

Σήμερα έχει πάρτυ!!:D

Πολυ χάλια αμυντική λειτουργια της DC και στα 2 μέτωπα.
Το μονο που σας εσωσε ειναι -ο- απο μηχανης θεος!!
Επι 2 ωρες ++ προσωπικα ΔΕΝ μπορουσα να μπω στον Ελληνικο σερβερ... (και πολλά παιδια που τα λεγαμε σκαϊπ, ειχαν το ιδιο προβλημα 11:20 - 14:00) πως δεν έσπασα τον pc ενας θεος το ξερει...
Παρολα αυτα 1 παιχτης που δεν περιμεναμε να σπασει εσπασε και ο άλλος απέδειξε τα αναμενομενα...

ΥΓ
Δημητρακη, σορρυ ρε φιλε - αλλά δεν σε θεωρω κατι αξιόλογο.
Παιζω πολλά χρονια και εγω - τα ειχε φερει ετσι η τυχη να μην συναντηθουμε ποτε σε κόσμο, η αληθεια ειναι οτι καλα σχόλια δεν ακουγα για σενα, τελικα οι κασανδρες αυτη τη φορα αποδειχθηκαν αληθής.
 

DeletedUser22409

Σημερα ελαβε χωρα το 2ο πλανο της DnD μετα την ειρηνη του καλοκαιριου.
Τα πραγματα δεν πηγαν και τοσο καλα για την αντιπαλη πλευρα.
Τα στατς ειναι το αποτελεσμα το μεχρι τωρα γιατι το πλανο δεν εχει τελειωσει, υπαρχουν αριστοι στο δρομο και απο τις 2 πλευρες
Η ουσια ειναι ομως οτι ειχε μεγαλη επιτυχια για την dnd


Πλευρά 1:
Φυλές: DnD
Πλευρά 2:
Φυλές: ~DC~

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 60
Πλευρά 2: 15
Διαφορά: 45

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 559,890
Πλευρά 2: 128,072
Διαφορά: 431,818

chart


:):):):):):):):):):):):):):)

Να δουμε και τα συγκεντρωτικα αποτελεσματα απο την ληξη της ειρηνης μεχρι σημερα.

Πλευρά 1:

Φυλές: DnD
Πλευρά 2:
Φυλές: ~DC~

Timeframe: 23/08/2016 00:00:00προς11/09/2016 20:34:18

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 241
Πλευρά 2: 155
Διαφορά: 86

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2,272,407
Πλευρά 2: 1,428,574
Διαφορά: 843,833

chart


Ευτυχως που ειμαστε ασχετοι και νουμπαδες και εχουμε παρει μονο 86 χωρια σε 15 μερες περιπου
φανταστητε να ειμασταν και ΠΡΟ!!!



:p:p:p:p:p:p:p:p:p
 

DeletedUser

Η DnD βρηκε την ανώτατη ώθηση-δύναμη που χρειάζεται και με αυτό το μυστικο δεν χανει...
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Σημερα ελαβε χωρα το 2ο πλανο της DnD μετα την ειρηνη του καλοκαιριου.
Τα πραγματα δεν πηγαν και τοσο καλα για την αντιπαλη πλευρα.
Τα στατς ειναι το αποτελεσμα το μεχρι τωρα γιατι το πλανο δεν εχει τελειωσει, υπαρχουν αριστοι στο δρομο και απο τις 2 πλευρες
Η ουσια ειναι ομως οτι ειχε μεγαλη επιτυχια για την dnd

Το σίγουρο είναι ότι παίρνεις ΚΟΥΛΟΥΡΙ στα νεα Ελληνικά για μια ακόμα φορά. Η Παρα-μόρφωση είναι εμφανή .
Διαβάζουν και παιδάκια που κρίνεται το μέλλον τους από τα γραπτά τους μην τα τυφλώνεις .

"Έλαβε χωρά" χαχαχα λαμβάνει χώρα είναι η έκφραση συν χρονικός προσδιορισμός, όχι στην αρχή της πρότασης που τον έγραψες βρε βαρβαροφαγε ,άσε που το έλαβε είναι αόριστος και δεν προσδιοριζεται με το σήμερα ,τι να πω ?Όλα λάθος.


Τα στατς ειναι το αποτελεσμα το μεχρι τωρα γιατι το πλανο δεν εχει τελειωσει

Έκλαψα από τα γέλια παλι. Δεν βάζουμε παντού "είναι" ,αλλά το σωστό ρήμα πχ καταγράφουν ή δηλώνουν . ...και το επόμενο μαργαριτάρι ..."το μέχρι τώρα " μέχρι στιγμής λέμε όχι "το μέχρι τώρα "

Η ουσια ειναι ομως οτι ειχε μεγαλη επιτυχια για την dnd


Ξέχασες να γράψεις το αντικείμενο σε αυτή την πρόταση, ποιος είχε ? Αν βαριέσαι να το γράψεις βάλε κομμα και όχι τελεία στην προηγούμενη προταση.
Να δουμε και τα συγκεντρωτικα αποτελεσματα απο την ληξη της ειρηνης μεχρι σημερα.

Ευτυχως που ειμαστε ασχετοι και νουμπαδες και εχουμε παρει μονο 86 χωρια σε 15 μερες περιπου
φανταστητε να ειμασταν και ΠΡΟ!!!



:p:p:p:p:p:p:p:p:p

τη ληξη οχι την ληξη

φανταστείτε οχι φανταστητε
ήμασταν οχι ειμασταν

Καλά προ δεν θα γίνεται ποτέ ,θέλει μυαλό , άσχετοι νουμπαδες χωρίς αντίπαλο είστε.
Αντε τώρα να δεις αν έχουν προβατάκια τα βάρβαρα.

10 πόντοι
2.β. Γραμματική/ορθογραφία
Δεν επιτρέπεται ο σχολιασμός της γραμματικής/ορθογραφίας ενός άλλου μέλους. Αν η γραμματική/ορθογραφία ενός μέλους δεν είναι κατανοητή, παρακαλούμε να το αναφέρετε χρησιμοποιώντας την "αναφορά", ώστε ένας διαχειριστής του παιχνιδιού ή του φόρουμ να μπορέσει να τη διορθώσει.

By aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή