Φυλές κ40

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34502

αλλη ορεξη να ειχα να ψαχνω σε πιο λογαριασμο παιζει ενας πουθενας. θα σε ρωτησω κατι απλο. εισαι 50αδα?
αχχ γινεσαι σατραπης και βιαιος ακου εκει πουθενας.50αδα ; οχι δεν ειμαι τοσο ψιλα βρε
 

DeletedUser29315

και μικρός είμαι και λίγο τρολλ είμαι
καλά κάνεις και εμπιστεύεσαι τους Nos μιας και τους ξέρεις ,αλλά δεν ξέρω αν ειναι αμοιβαίο γιατί αυτοί δεν σας εμπιστεύονται έχουνε ακουστεί και κάποια πράγματα πως σας αξιζεί να σας την φέρουνε πονηρά ,πως δεν ειστε σωστοί παίχτες πάντα παίζετε ύπουλα , έχετε αυτη τη στιγμη κρυφη ακαδημια τους C.C.H ,και τους βάζετε εμπόδια και περισσότερα αλλά σε γενικές γραμμές αυτα λέγονται
βεβαια ίσως και να σε συμφέρει αυτη η συμμαχία μιας και μπορεί να θέλεις να χτυπήσετε τους ghetto.
επειδη πρωτάρης δεν είσαι και τα ξερεις τα κόλπα καταλαβαινεις, καταλαβαίνω και αρκετοί καταλαβαίνουν ...







αν ο Mr.Fabulous σου είπε πως δεν στακάρανε το μέτωπο σας είναι ψεμα. Εδώ και καιρό γίνετε σιγά σιγά αλλά τώρα τελευταία εντόνως.
Γιατί ακούστηκε πως θα χτυπηθήτε με GHETTO και θελήσανε να το εκμεταλευτούνε

Δεν ζήτησα κανέναν να εμπιστευτεί καμια πληροφορία απλα βγήκα και έκραξα τους Nos μιας και έχω κάποιες πληροφορίες και καταλαβαίνω τι πάει να γίνει

δεν έχω κάποιο κόλημα ουτε κάποιο κέρδος δεν παίζω καν στο κόσμο απλά έχω κάποιους φίλους,σε διαφορες φυλές


και κατι για τους φιλους μου τους Nos
ρε καρντάσια εγώ ένα μικρό τρολλ είμαι που ίσως και να λέω μπούρδες εσείς τι πανικοβάλεστε καλείτε συμβούλια ψάχνεστε για κατασκόπους βγάζετε ανακοινώσεις,χαλαρώστε θα πάθετε και τίποτα

εσεις ξερετε αν λέω αλήθεια ή ψέματα.αλλα δυστηχώς για εσάς υπάρχουνε πόλλοι πληφοριοδότες στους κόλπους σας και διαρεύουν πάρα πολλά σε ολο το server

το αστείο της υπόθεσης κύριε Blacko είναι πως αν πριν στέλνανε άμυνες τώρα στέλνουνε τις διπλάσιες στο μέτωπο με εσάς

3 φορές μεγαλύτεροι απο την clown και τρομακρατούντε
αν εισασταν στα ιδια χωρια τι θα κανανε?
Αδερφε.εγω έχω μάθει να ακούω μόνο το ένστικτο μου.κανεναν άλλον.8χρόνια εδώ μέσα ύπουλα δεν φέρθηκαμε φυλη δική μου σε κανέναν.εχω όμως ένα μεγάλο ελάττωμα.οποιος προσπαθήσει να μας την φέρει πισωπλατα δεν μιλάω.τον αφήνω.απλα ξαφνικά γυρνάω απότομα..και με βρίσκει μπροστά του.το τι εστι βερυκοκο και πόσα απιδια πιάνει ο Σάκος θα το δούμε.η αλήθεια θα λάμψει.ολοι κάτω από τον ίδιο ηλιο του 40 είμαστε.
 

DeletedUser28887

Da Vinci army ρε μουνια


10 Πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο


By aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24813

"Αδερφε.εγω έχω μάθει να ακούω μόνο το ένστικτο μου.κανεναν άλλον"

Ας ελπίσουμε λοιπόν ότι το ένστικτο σου δεν συνάδει με τα λόγια ενός μικρού, χαμένου προπαγανδάτορα... Η NOS έχει ανθρώπους και μέλη που ουδέποτε δεν θα δέχονταν να γίνει αυτό που περιγράφετε....

"τον αφήνω.απλα ξαφνικά γυρνάω απότομα..και με βρίσκει μπροστά του"

Αυτό είναι λογικό νομίζω να κάνει τον καθένα δίπλα σου να αισθάνεται ανασφαλής.... Διότι η NOS ουδέποτε είπε κάτι τέτοιο... Παίρνεις τα λόγια ενός ηττημένου προπαγανδάτορα, βασίζεσαι πάνω του, τα επαναφέρεις σε ένα τελειωμένο φόρουμ και του δίνεις αξία.... Στο εξής θα πρέπει οποιαδήποτε αμφιβολία υπάρχει να συζητείται άμεσα μεταξύ ηγεσιών και όχι στο κεντρικό φόρουμ όπου ο κάθε χαμένος λέει το μοιρολόι του και ο κάθε κουλός τα δικά του. Και ευθέως, χωρίς υπονοούμενα και παρερμηνείες. Έτσι έμαθα και έτσι ξέρω να παίζω εγώ!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: kotos

DeletedUser29315

"Αδερφε.εγω έχω μάθει να ακούω μόνο το ένστικτο μου.κανεναν άλλον"

Ας ελπίσουμε λοιπόν ότι το ένστικτο σου δεν συνάδει με τα λόγια ενός μικρού, χαμένου προπαγανδάτορα... Η NOS έχει ανθρώπους και μέλη που ουδέποτε δεν θα δέχονταν να γίνει αυτό που περιγράφετε....

"τον αφήνω.απλα ξαφνικά γυρνάω απότομα..και με βρίσκει μπροστά του"

Αυτό είναι λογικό νομίζω να κάνει τον καθένα δίπλα σου να αισθάνεται ανασφαλής.... Διότι η NOS ουδέποτε είπε κάτι τέτοιο... Παίρνεις τα λόγια ενός ηττημένου προπαγανδάτορα, βασίζεσαι πάνω του, τα επαναφέρεις σε ένα τελειωμένο φόρουμ και του δίνεις αξία.... Στο εξής θα πρέπει οποιαδήποτε αμφιβολία υπάρχει να συζητείται άμεσα μεταξύ ηγεσιών και όχι στο κεντρικό φόρουμ όπου ο κάθε χαμένος λέει το μοιρολόι του και ο κάθε κουλός τα δικά του. Και ευθέως, χωρίς υπονοούμενα και παρερμηνείες. Έτσι έμαθα και έτσι ξέρω να παίζω εγώ!!!
ειναι τοσοι οι ανασφαλεις(αν εννοεις τους παικτες μου) που απο 10 που ξεκινησαν μαζι μου τον κοσμο εγιναν 50 που εκλεισαν την ηπειρο.η απαντηση μου ειναι στον συγκεκριμενο παικτη.το ενστικτο μου δεν παιζει μονο του φυλετικες.πιστευω κατανοητο.υπαρχει και διοικηση και παικτες.θα μου επιτρεψεις αξια να δινω σε απαντες.γιατι απαντες εχουν.με απλες αμφιμβολιες σχεσεις δεν χαλανε αδερφε.και γω οταν εγραψα πριν δεν απευθυνθηκα σε συγκεκριμενη φυλη.τα λογια του επιασα και μιλησα γενικα.καθαρος ουρανος...

μιλησε για 4 φυλες.τοποθετηθηκα για την clown.και την φιλοσοφια της.απλα.
 

DeletedUser

Κλασσικη τακτικη της ghetto,σπερνει διχονοιες και οπου πιασουν.

Στον κ40 μαλλον τα καταφερε.
 

DeletedUser31340

δεν ειναι οι ιδιοι του κοσμου 6 καμια ομοιοτητα. Ουτε ενας παιχτης της original ghetto δεν πρεπει να παιζει στον 40
 

DeletedUser34439

Ραγδαίες οι εξελίξεις γυρίσανε ολα τούμπα.
Κυριοι της Nos έπρεπε να το περιμένετε αυτό.
Νομίζατε πως θα τους φάτε όλους έναν έναν ενώ παράλληλα θα τους δουλευετε?
Αλλά όχι μόνο συμμάχους και άλλες φυλές ,αλλά και τους δικούς σας,καλείτε άτομα σε ένα κόσμο για τους φάτε εσωτερικα?
Θα βγούνε και αλλα στη φόρα...
Βέβαια ακόμη δεν έχει γίνει τίποτα ,ακούω πως ετοιμάζουνε και άλλα ,πως ετοιμαζουνε τον διασυρμό των αγαπημένων σας αρχηγών.
Κρίμα για αρκετά μέλη σας που δεν φταίνε για τίποτα για τις πονηριές που σχεδιάζατε.
Αλλά όπως στρώνεις κοιμάσε.
το επόμενο διάστημα θεωρώ πως θα υπάρχει κύμα αποχωρήσεων απο την Nos κάποιοι θα χτυπήσουνε κιολας την ιδια την φυλή τους


τελικά ο
tameios13
δεν πιάστηκε "κότσο" οπως νομίζατε και οι GHETTO καταλάβανε τι άτομα είστε







Αγαπητοί κύριοι
Duplex Effectus ( Κυριε Φωτη)
Assassin Of Death (Κυριε Ομηρε)

μην κρύβεστε ,πείτε την αλήθεια και στους δικους αλλα και σε όλο το κόσμο και φύγετε με αξιοπρέπεια.
 

DeletedUser28887

Και η απαράδεκτη συμπεριφορά της ΝΟΣ συνεχίζετε πέτανε παικτες να τους φανε σαν ρουφιανους και ψαχνουν να βρουνε ρουφιανο αλλά οποιος εχει την μυγα μυγιαζετε
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή