μεγαλος πολεμος κ37

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34286
  • Ημερομηνία έναρξης

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
Εγω με τη σειρα μου ενα εχω να πω !!

Επιτελους θα κοιμηθωωωωωω!!!!
 

DeletedUser34699

Εγω ξερω οτι ο Σπυριδης σας πονεσε πολυ...


spyridisnikos ----> παίκτης με τριακόσια τριάντα έξι (336) χωριά αυτήν την στιγμή που μιλάμε στον κόσμο 37.

Πλευρά 1:
Παίκτες: spyridisnikos
Πλευρά 2:
Φυλές: OUTMAO, MAOMAO, ΜΑΟ, ΜΑΟMAO, ΟUT., ΟUTMAO

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 460
Πλευρά 2: 63
Διαφορά: 397

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 4,298,461
Πλευρά 2: 570,527
Διαφορά: 3,727,934

chart


Αφήνω αυτό εδώ... ουδέν σχόλιο.. τα συμπεράσματα δικά σας.


Πλευρά 1:
Παίκτες: spyridisnikos
Πλευρά 2:
Φυλές: CxC, CxC.

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 71
Πλευρά 2: 218
Διαφορά: 147

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 655,471
Πλευρά 2: 1,982,852
Διαφορά: 1,327,381

chart


Κοιτα μαλλον εσας σας εχει πονεσει πολυ περισσοτερο (στα 71 τα 69 παιζει να ναι ρεκλειμ)
 

DeletedUser34425

Μιας και έφτασε το τέλος του κόσμου θα ήθελα και εγώ να πω κάποια πράγματα που ειλικρινά με έχουν κάνει να ευχαριστηθώ ακόμη περισσότερο το γεγονός ότι όλοι οι άχρηστοι των OUTMAO θα πάνε πυξίδα (ονόματα δεν χρειάζονται, όλοι ξέρουν ποιοι ασχολήθηκαν στον κόσμο και ποιοι έγιναν μάγκες από βάρβαρα και κανιβαλίσματα). Αρχικά, το προφίλ της φυλής σας αποτελεί την μέγιστη ξεφτίλα που θα μπορούσε να διαβάσει κάποιος. Είναι πραγματικά αστείο και ταυτόχρονα λυπηρό το ότι πριν 3-4 μήνες έβγαινε η διοίκησή σας στο external και ανακοίνωνε ότι θα κλείσετε τον κόσμο με απόλυτη σιγουριά, και τώρα που τελείωσε ο κόσμος γράφετε ''εμείς για την πλάκα μας και τον χαβαλέ μας παίζουμε από την αρχή του κόσμου και όχι για να πολεμήσουμε'' και άλλες παρόμοιες δικαιολογίες επιπέδου τρίτης (το πολύ) δημοτικού. Αλλά έτσι είναι, 1 + χρόνο καίγεστε όλη μέρα και τελικά θα πάτε όλοι πυξίδα, οπότε καταλαβαίνω ότι θα κάνετε ο,τι μπορείτε για να μειώσετε την ήττα σας και να δείξετε σε όλους ότι δεν σας έχει τσούξει. Έπειτα, θα γίνω λίγο πιο συγκεκριμένος γιατί μου έχει κάνει εντύπωση το πόσο ******ιόζης μπορεί να γίνει ένας άνθρωπος μετά από μία ήττα σε έναν κόσμο (γκούχου peligroso γκούχου). Ο παίκτης αυτός αφού έβγαινε στην αρχή και στα μέσα του κόσμου στο external και ήταν όλο υποσχέσεις και υπεροψία, αφού τελικά κατάλαβε ότι δεν θα κλείσει κόσμο και θα πάει πυξίδα, αποφάσισε να το ρίξει στις προσβολές και να προσπαθήσει να τους πείσει όλους (εντός και εκτός παιχνιδιού) ότι δεν ασχολήθηκε με τον κόσμο και μπήκε για να κάνει τον χαβαλέ του. Το πρόβλημά με κάτι τέτοιους τύπους, ειδικά όταν είναι στην διοίκηση, είναι ότι παίρνουν στο λαιμό τους όλα τα άτομα της φυλής με το κάνουν τέτοιες δηλώσεις στο προφίλ της φυλής. Και το λέω αυτό γιατί υπήρχαν αρκετά άτομα από τους OUTMAO που και κάηκαν και ασχολήθηκαν πολύ περισσότερο από τον παίκτη αυτό, και στο τέλος βγήκαν και αναγνώρισαν την ήττα τους σαν άνθρωποι και δεν συμπεριφέρθηκαν σαν παιδάκια δημοτικού που δεν μπορούν να παραδεχτούν την ήττα τους. Εγώ προσωπικά το θεωρώ ντροπή να βγαίνει αυτός ο παίκτης που ήταν άφαντος σε όλο τον κόσμο και έφτασε στην πρώτη τριάδα της κατάταξης στο κλείσιμο του κόσμου μετά από του κόσμου τα κανιβαλίσματα και να κατηγορεί προσωπικά εμένα ή τον Άγγελο (gabriel) που καήκαμε σε όλο τον κόσμο ότι εμφανιστήκαμε στο τέλος για να μαζέψουμε χωριά. Αν έχεις κόμπλεξ και τρελένεσαι που θα πας πυξίδα μετά από τόσο κάψιμο, καλύτερα να κοιτάξεις τι έκανες λάθος και να βελτιωθείς παρά να το ρίξεις στις προσβολές και να μειώνεις τους άλλους προκειμένου να νιώσεις καλύτερα με τον εαυτό σου. Πόσο μάλλον όταν είσαι και στην διοίκηση, πρέπει να είσαι πολύ ξεφτίλας για να κάτσεις να γράψεις τα κόμπλεξ σου στο προφίλ της φυλής. Μπορεί βέβαια απλά να μην καταλαβαίνεις ότι όταν γράφεις κάτι τέτοιο, μιλάς εκ μέρος μίας ομάδας ατόμων (OUTMAO) και τους εκφράζεις και αυτούς μέσα από αυτά που γράφεις. Αν πάλι θεωρείς ότι είμασταν άφαντοι και εμφανιστήκαμε στο τέλος για να μαζέψουμε χωριά μπορείς να κοιτάξεις τα stats και τις απώλειές μας για να καταλάβεις τις βλακείες που γράφεις.
Τέλος, θα ήθελα να ξεκαθαρίσω ότι το ποστ αυτό το έγραψα με αφορμή την αναφορά του ονόματος μου στο προφίλ της φυλής OUTMAO, και μέσα σε αυτό σαφώς και δεν αναφέρομαι σε όλα τα μέλη της OUTMAO αλλά μόνο σε αυτόν/αυτούς(peligroso) που έγραψαν αυτά που έγραψαν στο προφίλ της φυλής.
Καλή συνέχεια στον κόσμο! ...oh wait..

ΥΓ 1: Το ποστ της φυλής για όποιον δεν το έχει δει και βαριέται να το ψάχνει.
ΥΓ 2:
Πλευρά 1:
Παίκτες: peligroso
Πλευρά 2:
Φυλές: OUTMAO, MAOMAO, ΟUT., ΟUTMAO, ΜΑΟ, ΜΑΟMAO

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 333
Πλευρά 2: 65
Διαφορά: 268

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 3,063,900
Πλευρά 2: 515,535
Διαφορά: 2,548,365

chart
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Καλά αυτό που βάζετε στατς των παιχτών εναντίον της ίδιας της φυλής τους και τους ΜΗΔΕΝΙΖΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ πολύ το γουστάρω...

:D:D:D:D:D
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
οποιος εχει ορεξη μπορει να ξεκινησει να διαβαζει αυτο το ποστ απο την αρχη..ειναι απλα απολαυση να βλεπεις ειρωνιες στυλακια του στυλ θα σας καταπιουμε κλπ κλπ..

οσο για τα ζομπι που λεγετε στο προφιλ της μαο να αναφερω οτι αυτα τα ζομπι προσπαθησατε να εξαφανισετε στη 44 κανοντας πλανα ξανα και ξανα!μηνες μετα ειμαστε ακομα εδω και εσεις ψαχνετε να βρητε που πηγανε ολα αυτα τα κοπλευ που περασανε απο τους λογαριασμους σας κατα καιρους. εγω προσωπικα θα παρω οσα χωρια κανω κεφι γιατι ξενυχτησα εγινα αντικειμενο πλακιτσας και ειρωνιας,γιατι καηκα και επαιξα στα κοκκινα συνεχως . οποιος δε μπορει να το βλεπει να κλεισει το πσ γιατι εχω παραγγειλει πιτσα μπυρες και εχω και 200 αριστους ....and the winner is!!!!
 

DeletedUser27373

Εγώ για ένα στεναχωρήθηκα πάντως... που την κοπάνησε ο ιπποτακος πριν του ρίξω την πυξίδα που του είχα υποσχεθεί ...

Συμβιβάζομαι και με την peligrosena πάντως ... ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει ...
 

DeletedUser34990

Γεια σας και από μένα. Είδα το εξής αστείο στην αρχή της τελευταίας σελίδας και δεν άντεξα:
"Τον κόσμο δεν τον κερδίσατε παιχταραδες , τον χάσαμε"
Τέτοιες ατάκες δείχνουν ότι κάποιος δεν τα έχει καλά με τον εαυτό του, δεν έχει αποδεχτεί την ήττα του και δεν ξέρει να παίζει. Δείχνουν κόμπλεξ.

Παρόλα αυτά θα συμφωνήσω απόλυτα ότι τον κόσμο τον χάσατε. Δεν εξηγείται αλλιώς, όταν πριν από πάνω από ένα χρόνο, τα παιδιά των ΜΑΟ, οι ΗΑΚ δεν την πάλευαν με μία μικρή φυλή (T.D.) στην Κ55 και αναγκάστηκαν να καλέσουν τον μπαμπάκα τους ΜΑΟ για να καθαρίσει. Μια φυλή που δεν είναι φυλή αλλά τσούρμο είναι λογικό να χάσει τον κόσμο από μία φυλή ΦΥΛΗ. Και πολύ καλά έκαναν οι CxC και χτύπησαν στην αδύναμη πλευρά του τσούρμου, χτυπάς τον εχθρό σου εκεί που είναι πιο αδύναμος και παίζεις άνετη άμυνα πάνω.

Τον χάσατε λοιπόν τον κόσμο από τους καλύτερους, είτε σου αρέσει είτε δεν σου αρέσει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή