μεγαλος πολεμος κ37

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34286
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2415

+1 απο μενα σπυριδονικο. συγκινηθηκα με την ρητορικη σου γλωσσα. παρε την παρεα σου και παιξτε κανενα ποκερ γιατι με τις φυλετικες εισαι τεταρτοξαδερφος..

Υ.Γ
Οσο για την παρεα σου απο τους πρωην μαο μικραινει.. πολλα παραπονα καθε μερα εκφραζοντε.. κοιτα να φτιαξεις το "τσαρδι σου" και μετα κλεινεις κοσμο ...στο τελος μονος θα μεινεις απο τους πρωην μαο αφου το κανιβαλισμα παει με ταχυτητα "μαραθονιου"

Κραζεις.... Θαυμαζεις..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34699

Καλησπερα σας κυριε Νικο μας και σας ευχαριστουμε για την συμμετοχη σας.

Δεν λεω καλος ο μακροσκελης και επισημοποιημενος λογος με εκφρασεις τυπου "τα παραπάνω γραφτήκανε με μεγάλη αγαπη και εκτίμηση" ,
"Δεν πρόκειται να ξαναγράψω , οπως δεν απαντώ και στο παιχνιδι" και σιγουρα κερδιζουν την εντυπωσεις με την σοβαροφανεια τους.

Ομως εδω παιζουμε φυλετικες, καλως ή κακως διαλεξες να παιξεις ενα παιχνιδι που περιεχει εντονα το στοιχειο της προπαγανδας.

Για αυτο θα σου προτεινα να αφησεις τις ιστοριες περι δικαστικης οδου και να ακολουθησεις την Ιερα οδο μηπως κανεις και καριερα γιατι με τις φυλετικες τεταρτοξαδερφος που ειπε και ο τουρλου.

Επισης αυτα περι μαραθωνιου θα ηθελα να κατσεις και να τα σκεφτεις μονος σου, διαλεξες ενα ζωο να σε εκπρωσωπει (δεν αναφερομαι στον περιεργο νοοβα) , τον πανθηρα. Ο οποιος φημιζεται για την ταχυτητα και τα αντανακλαστικα του και οχι για την αντοχη του (ασχετα που δεν επεδειξες ουτε ταχυτητα ουτε ανταλακλαστηκα στην αμυνα σου).

ΥΓ σιγουρα δεν εχεις ανεπτυγμενη την αισθηση του χιουμορ για να ερχεσαι να ρητορεψεις για πρωτη φορα στο εξωτερικο φορουμ μετα απο χιουμοριστικο ποστ
ΥΓ2 χαιρομαι ιδιαιτερα που ανεφερες μονος σου στην ιδια προταση τις λεξεις Λουτσος και γλωσσα, θα σου ξυπναει προσφατες αναμνησεις υποθετω!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34437

ωραιο το πλανο απο cxc μιας που απο χθες εχω δωσει κωδικους σε ενα παλιο παικτη και φιλαρακι μου να παιζει θελω να ευχαριστισω και δημοσια φιλους και εχθρους για τις λιγες μαχες που εχουμε δωσει λογο οικογενειακων υποχρεωσεων και επαγγελματικων αποχωρισα ασχοληθεικα λιγο στην αρχη υου κοσμου μετα χαλαρα το βλεπατε και απο φακε και πλανα που εστελνα καλες μαχες να εχετε

Το βλεπαμε απο τις φεηκ σου που εβαζες το 1/3 απο ολη τη φυλη το οτι "δεν ειχες χρονο". Αυτο το πραγμα που ολοι εχουν υποχρεωσεις μολις τα μπλε αρχισουν και γινονται κοκκινα, εμενα με ξεπερναει παντως...
 

DeletedUser2415

Καλη συνεχεια αντρεα -1 καλος παικτης για την ουτ
 

DeletedUser34437

ναι λαζαρα δεν ειχα χρονο θα σταματουσα πριν 3 μηνες και εμεινα εδω με τα παιδια οσα για τις φεικ δεν εβαζα και πολλες αναλογα με το τι επρεπε να βαζω με κρατουσαν τα παιδια στον λογαριασμο και δεν ηταν ενεργος.δεν ειναι μονο ο χρονος αλλα ερχετε και το παιδακι μου

Δεν σου ειπα να μου εξηγησεις ρε :p
Καλη συνεχεια οπως και να εχει
 

DeletedUser34437

Περιμενα τον Τολη να γραψει μετα το πλανο σας, δεν εγραψε. Περιμενα να γραψει μετα το δικο μας, παλι δεν εγραψε.
Εεε ποσο να αντεξω?
Φαγαμε πλανο απο εσας με φουλ δυναμη, πηρατε δεν πηρατε 5-10 χωρια, δεν ειμαι και σιγουρος, ισως λεω και πολλα. Φαγατε πλανο μας με φουλ δυναμη, ακομη προσπαθειτε να ανταπεξελθετε απο το σοκ.
Παρτε τα στατιστικα και τα συμπερασματα δικα σας

Υ.Γ. γαληνεεε?? νιαουυυυ

41fc6ba787a4484aafb45b1bbf844f1e.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34699

Λαζαρε ημουν ετοιμος να γραψω αλλα ρε φιλε να σου πω κατι; Θυμωσα.

Πες με εγωιστη αν θες αλλα δεν γινεται να κατσω να αφιερωσω 5-10 λεπτα για να γραψω για καποιους που δεν ξοδεψαν ουτε 5-10 λεπτα να σκεφτουν αν το πλανο τους εχει προοπτικες ή παλι κοκκινες θα φανε.

Ειναι το λιγοτερο αγενες εκ μερους τους αυτο που συμβαινει.
Αν ο σωτηρακης βγαζει πλανο με τον γνωστο πατροπαραδοτο τροπο, κλεινω τα ματια γυρναω τρεις φορες βαζω το χερι στον χαρτη και οπου δειξω ριχνω 1000 νουκ και ελπιζω , εγω γιατι να δωσω μεγαλυτερη προσπαθεια απο αυτον για ενα ποστ στο φορουμ;
Αν ο gaseus θεωρει πως σε αμυντικο πλανο -130 χωρια οτι : "ε δεν πηγε και ασχημα για μας" , εγω τι να κανω να βγω να τον πεισω για το αντιθετο; Τρωτε τοσο κουτοχορτο εκει που μπορει να σας πεισουμε και οτι το βαρυ ειναι επιθετικη μοναδα (oups καποιοι ηδη παιζουν σε κοσμο με ταχυτητα 1 με νουκ βαρυ).

Ειχα φτιαξει ενα βιντεακι πριν κανα μηνα ετσι για τον χαβαλε για μεταξυ μας και ελεγα να μην το ποσταρω εξτερναλ, αλλα οταν κανουν επιθετικο πλανο, και βγαινουν ακριβως οσα ειχα πει (καταφεραν να βγουν -1 σε δικο τους πλανο). Οριστε χαρισμα σας.
http://www.captiongenerator.com/224712/K37
(σορρυ για τα greeklish το site δεν αναγνωριζε ελληνικα)

ΥΓ1 out σαγαπαω , out εισαι μια, πλανο 100 χωρια δεν εχασε καμια.
ΥΓ2 Γελαει το συμπαν με το χωριο που χασατε απο φουρνιε στον ριμ της 45.
ΥΓ3 γιαννηςμ κανε καμια βουτια να ταιστητε κουτοχορτο οτι μπορειτε. Αλλοι 10 χωρια βραδυ σε ενα μηνα. Αλλοι 100 χωρια πρωι σε μια μερα.
ΥΓ4 Και επειδη πλεον εχει γινει παραδοση μετα απο καθε ανταλλαγη πλανων να κανιβαλιζεται καποιος, ΨΗΦΙΣΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΗΝ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ OUTCOMPASS 137 με συστημα gps για ασφαλη πλοηγηση ως τον κ43.
http://www.strawpoll.me/11813485
 

DeletedUser34699

Καλησπερα σας και καταρχην να ζητησω συγγνωμη απο τον κυριο αιγωκαιρο για το double post αλλα δεν φταιω εγω που καποιοι τωρα που σφιξαμε ειναι πιο εξαφανισμενοι απο playstation 4 την black friday.

Δεν θα πω πολλα σημερα μιας και λογικα ηδη καποιοι εχουν αρχισει να διαβαζουν το φορουμ του κοσμου 44..

Απλα οτι σιγα σιγα απο το σταδιο του ντερμπι, περασαμε στο να γερνει λιγο η ζυγαρια και σιγα σιγα φτασαμε στο να ειστε αστειοι.

Ημερα πλανου για την cxc με τα απομειναρια απο το πλανο της προηγουμενης βδομαδας με τα 100+ χωρια.

Ειπαμε να τεσταρουμε αντιδρασεις σε ενα σημειο του χαρτη το οποιο δεν ειχε ξαναχτυπηθει ποτε απο την αρχη του κοσμου.

Γενικα ολοι λιγο πολυ πιστευαμε οτι παμε για κοκκινιστο με ρυζι αλλα τελικα καταληξαμε σε σνιτσελ με πατατες.

Χωρις πολλα λογια τα στατιστικα της σημερινης μερας

Πλευρά 1:
Φυλές: CxC, CxC.
Πλευρά 2:
Φυλές: OUTMAO, ΟUTMAO, ΟUT.

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 60
Πλευρά 2: 18
Διαφορά: 42

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 563,098
Πλευρά 2: 172,441
Διαφορά: 390,657

chart


ΥΓ respect για την οποια προσπαθεια κατεβαλε ο σνιτσερ δεδομενου οτι δεν ηταν ον για καποιες μερες. Γιωργο μακαρι να σου ανοιξε ο δρομος για το πτυχιο αγορινα.
ΥΓ2 respect σε death dealers που με 10 αμυντικα σε καθε χωριο καταφερε οτι χωριο δεν στακαρε να το χασει.
 

DeletedUser34699

Πλανο μετα απο ειρηνη για την CxC και +165 :p χωρια , και επδ τελευταια πολυ ησυχια εχει πεσει, το θεμα μας για σημερα θα ειναι μεγαλα, βαρυγδουπα, καρυδατα και σοφα λογια που εχουν γραφτει κατα καιρους απο τον καθε πικραμενο στο φορουμ του κ37, are you ready? Let's do this.
Πλευρά 1:
Φυλές: CxC, CxC.
Πλευρά 2:
Φυλές: OUTMAO, ΟUT., ΟUTMAO

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 187
Πλευρά 2: 22
Διαφορά: 165

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,799,699
Πλευρά 2: 223,008
Διαφορά: 1,576,691

chart



Στο τελος ξυριζουν το γαμπρο και ακομα δεν εχουμε ουτε αρραβωνα απο καμια πλευρα. Τσιλλ μποιζ.

stofi, 5. Μαρ 2016

και που ειστε...σκυλι που γαυγιζει δεν σημαινει οτι δαγκωνει...επειδη γαυγιζετε λοιπον και οι ΜΑΟΜΑΟ παιζει ουτε να τα διαβαζουν

aloxa01, 6. Μαρ 2016


Dett να τα χιλιασεις αγορινα γιατι εφοσον ειδες το προφιλ μου εγω το εχω κανει ηδη(1828 στον αριθμο). Παω να παρακαλεσω να μου δωσουν κανενα εσωτερικο ή πρωην βαρβαρεμενο να στησω λογαριασμο. Οπου λαλουν πολλοι κοκοροι αργει να ξημερωσει...

castamere, 15. Μαρ 2016

Ο Κοσμος εχει ψωμι ακομα, μην ειστε τοσο ανετοι και σιγουροι. Εχετε το προβαδισμα αυτη την στιγμη αλλα ο καιρος γαρ εγγυς οπως λενε στο χωριο μου.

Ο Βαπτιστής, 27. Μαρ 2016

Εχω την αμυδρα εντυπωση οτι cxc παλι θα χασει οπως εχασε και στον κ16 .Και ξερεις γιατι εχασες στο κ16 γιατι φαγατε πολυ ξυλο ,τα περι ρυθμισεων ειναι μουφες ,ολοι ξεραμε τις ρυθμισεις.

elisisi, 16. Μαρ 2016

Το καλοκαιρακι δεν μπηκε καλα καλα και ηδη αρκετοι πηγανε για ΜΠΑΝακια.
Οσο για τα βαρβαρα, μια ματια στο αρχειο των φυλων δειχνει ξεκαθαρα ποια φυλη ειναι καννιβαλοι και βαρβαροφαγοι. :cop:
Μαλιστα η συγκεκριμενη φυλη στη καταταξη πολεμων φυλων αδικειται καθως δεν υπαρχει επιλογη για κυρηξη πολεμου στα βαρβαρα με αποτελεσμα να εχει μεινει κατω κατω στην εν λογω καταταξη.

adams ban-kai, 13. Μαρ 2016

e07e527ea0c4443daf687f0c49b48990.png

Πωπω ησυχια.. μονο κατι κοτες ακουω απο το παραθυρο αλλα αναρωτιεμαι ποιες ειναι (ειμαι απο χωριο για αυτο)
περιεργο γιατι αυτες οι κοτες πριν λιγο καιρο ηταν ταυροι και δεν μασαγανε αλλα τωρα μαλλον βγαλανε πουπουλα και
κανουν αυγουλακια..Ο κυριος τουρλου ηξερε τι πατατα πηγαινε να κανει και για να μπορει να καλυψει και αυτον
αλλα και τους δικους του ειχε πει να μην ξανασχοληθει αλλο μελος της φυλης με το εξωτερικο.
κριμα γιατι εσεις το ξεκινησατε και τωρα που θελουμε κουβεντα αγνοειστε. πολυ αντρικο :clap:

ΙπταμενοΤσουρεκι, 14. Μαρ 2016


πολυ ησιχια εχει πεσει εδω μεσα

periergos noobas, 30. Ιουν 2016

Και οι 2 μεριες μιλαμε μεσα στο παιχνιδι δεν χρειαζομαστε το εξωτερικο.

castamere, 1. Ιουλ 2016

25 κρατημενα χωρια απο νιωστε,απο τα 40 που βαραγαμε,Καλο το λεω.(ΟΥΤ ειμαι).
Εσεις μετα το απολυτα επιτυχημενο πλανο στα βαρβαρα,θα ξαναβαρεσετε συντομα ή ειχατε απωλειες;

AceQuad, 15. Μαρ 2016


Τωρα μην μου λες για συμφωνιες και τετοια,σου εχω απαντησει παραπανω τι κανετε σε καθε κοσμο για να τον κλεισετε.


AceQuad, 15. Μαρ 2016


AceQuad <3 καλη πρωτη θεση στον 37 αμα παιζεις...

-Sweetest Love x3, 16. Μαρ 2016

Stam,νο1 σε αμυντικες απωλειες το ακκ που παιζω co στον κ37.

AceQuad, 17. Μαρ 2016

Επιπλεον,οταν θα ερθει η στιγμη να βαρεσω cxc θα μιλησουμε,για την ωρα διασκεδαζω με τα τσιρακια σας τους νιωστε.Btw δεν πανηγυρισα πουθενα,αλλον μαλλον τον βαρανε και εχει χαζεψει ;)

AceQuad, 18. Μαρ 2016

Η γκρι φυλη πλεον χανει χωρια με σταθερο ρυθμο,και τα περιθωρια για αυτους στενευουν.

AceQuad, 19. Μαρ 2016

Αντε βαλε κανα τρενο τωρα σε κανα βαρβαρο,μπας και παρεις κανα χωριο στην κ55.

AceQuad, 19. Μαρ 2016

Μας εχετε ταραξει στην φαπα Τολη :p

AceQuad, 16. Ιουν 2016


Κατι μου λεει πως εισαι ασχετος...(http://gr.twstats.com/index.php?page=search) :noob:

AceQuad, 20. Ιουν 2016

Αυτες οι υποσχεσεις μου αρεσουν.Θα ανυπομονω λοιπον μεγαλε και ανωνυμε παικτη.

AceQuad, 21. Ιουν 2016


Και αλλη υποσχεση.Αυτα ειναι,μονο σε παρακαλω,οταν φυγεις με την ωρα στα σκελια,αποκαλυψε μας το ονοματακι στον 37,ετσι να χουμε να σε θυμομαστε και να σπαμε πλακα.

AceQuad, 21. Ιουν 2016


Παρεπιπτοντως,επειδη εισαι υπερβολικα ασχετος για να το παρατηρησεις,τα χωρια που σας παιρνουμε ενω μας "καθυστερειτε" ειναι τα χωρια που μας επιτρεπουν να μπορουμε να χτυπαμε cxc και να παιρνουμε χωρια μεσα σε πυρηνες τους.Οποτε ασχετε,σας ευχαριστουμε για την "καθυστερηση"!

AceQuad, 24. Ιουν 2016

Το νειμ μου υπαρχει προφιλ,κατσε και ψαξτο κουκλα μου ;)
Αν θες να σε διευκολυνω,ειμαι αυτος που σε εναν πολεμο μεταξυ των φυλων μας,σας εχω κανει τα παλιοκοριτσα μου(του επαγγελματος σου ιδιωμα ειναι) και αραζω στην πρωτη θεση των στατς στον πολεμο.
Οσοι σοβαροι χρειαζεται να το ξερουν,το ξερουν,εσυ ανεκδοτο εισαι που νομιζεις οτι κανεις κατι αλλο εκτος απο το να μας διασκεδαζεις.

AceQuad, 24. Ιουν 2016

Οσο για το ποιος τον εχει βαλει,σε ποιον και τι ιδιοτητα εχει ο καθενας,θα μπορουσα να σου απαντησω,αλλα δυστυχως το αφεντικο εδω του φορουμ θα με αποκλησει για καιρο.

AceQuad, 24. Ιουν 2016

Απορια:θα κατσεις να παιξεις οσο εκατσες και κ36 ή οταν τελειωσουν τα τσαμπα θα την κανεις;

AceQuad, 28. Ιουν 2016

Το παιχνιδι ο καθενας διαλεγει πως θα το παιξει, τι θα παρει και τι θα δωσει. Η ΜΑΟ ειναι οικογενεια και πραττει αναλογα.

Υ.Γ το σκαιπ ρουμ της ΜΑΟ αριθμει 57 ατομα.

castamere, 15. Μαρ 2016

Ελα ρε Τολη εδω εισαι εσυ;; Γιατι ειχες παει για μπαν-ακι πριν καιρο χωρις να ηταν καλος ο καιρος(τωρα που εφτιαξε ευκαιρια ειναι μπες 39 και ξερεις εσυ)

HATEMOST, 5. Απρ 2016

αγγελε σε λιγο καιρο παλι διπλα σου θα ειμαστε και θα κλες

periergos noobas, 21. Ιουν 2016


!βλεπω ξεκινατε πλανο!!!κατι μου λεει οτι θα ειναι σαν το προηγουμενο που βγηκε πριν την ανασταση που πηρατε 1 χωριο!!!

peligroso, 24. Ιουν 2016


τα πηγατε και εσεις μια φορα καλα και θα το πουν και οι πετρες τοσο καιρο που εισασταν να βαλετε στατιστικα?μηπος δεν σας συμφερε βαλτε γεννικα στατιστικα απο την αρχη του κοσμου να δουμε τι γινεται

periergos noobas, 28. Ιουλ 2016

τα καλημερουδια μου στους βαρβαροφαβανες και αξιολατρευτους κανιβαλους καθως παρατηρουσα τον χαρτη ειδα οτι εχει φυγει ο μεγαλος πυρηνας των ανιωθων σιγουρα δεν νιωθουν πρωτη φορα βλεπω να τους περνεις χωρια και να πηγενουν να περνουν αλλα τοσα απο κανιβαλισμους και διπλασια βαρβαρα βλεπωντας 1 λογαριασμο να χανει χωρια (gabriel) καμια 50 απο ενα καλο οργανομενο πλανο της ουτ αλλη νουμπαδες αυτοι εχει ξαναφτασει στα 100 χωρια παλι εχω και κατι ωραια σταστιστικα αν τα θελετε τα βλεπω και γελαω

periergos noobas, 18. Ιουν 2016

φιλαρακι εσυ νομιζω για εσσωτερικα δεν πρεπει να μιλας γιατι μετα απο το πλανο που σου καναμε και ειχες απο 3 φυλες αμυνες εχασες 50 χωρια και πηγες πισω και πηρες αλλα 70 εσσωτερικα.

loukoums, 11. Νοε 2016
(to be continued)
 

DeletedUser34699

οταν δεν μπορεις να κανεις πλανο σε εχθρικα χωρια(αν θυμαμε τελευταιο πλανο σας πρεπει να ηταν την εποχη της μπουμπουλινας)τοτε κανεις πλανο σε ευκολα χωρια οπως βαρβαρα!!!αλλα μεχρι και εκει ειστε για κλαματα!!!

peligroso, 21. Ιουν 2016


!δεν παιζουμε με σκριπτακια βρε ανυπαρκτε!!!τι να τα κανουμε?πλανο δεν κανεις φακε δεν στελνεις τρως πλανο κοβεις 10 αριστους οι 6-7 ειναι φακε χανεις 70 χωρια ρικλειμ δεν κανεις...τι να τα κανουμε βρε αμπαλε τα σκριπτακια???σας εβαζε ο αλλος τρενο φακε και χασατε χωριο...μηπως και αυτος ειχε σκριπτακια???

peligroso, 24. Ιουν 2016

Οσο για το αν καθυστερησαν 10+ τοσα πλανα οι Νιωστε την ΟΥΤ οφειλουμε να πουμε ενα μεγαλο μπραβο στους κτιστες της Νιωστε, ειστε οι γρηγοροτεροι βαρβαροφαγοι και οι ακομη γρηγοροτεροι κτιστες.
Πραγματικα εκει στην Ουτ δεν προλαβαιναν να νομπλαρουν ο καημενος ο Λολομπα 3 πυξιδες εφαγε

adams ban-kai, 25. Ιουν 2016

Είμαι σίγουρος ότι όλο αυτό το σκηνικό ,είναι στρατηγική επιπεδου που έχει βασιστεί στο πρότυπο αλλαξοκωλιά . Περιμένω εναγωνίως να δω τις εξελίξεις και κυρίως να γελάσω με την παγίδα που στήσατε στην OUT . Πολύ περίεργος είμαι να δω γιατί τους αφήσατε να πάρουν το μυστικό από την ακαδημία σας σήμερα ..η μήπως πουλάτε φούμαρα για μεταξωτές κορδέλες και εμείς μασάμε ταραμά ?

periergos noobas, 6. Απρ 2016

Φαινεται εκει στην ακαδημια της cxc τους εχουν μαθει ότι με τόσα δεν πεφτει και φυσικα ο τυπος άραξε.
Επισης η CXC κανει τεστ στα snipes. Σε πολλά χωρια που παίρνουμε απο τις ακαδημιες της, NMS και NIΩΣΤΕ, ερχοντουσαν fake τρενα με κοψιμα αναμεσα στα κριάρια.
Υπάρχει όμως λογική εξηγηση για 'υτό, εκαναν επίδειξη στα παιδιά της ακαδημιας τους πως κόβετε το fake τρένο μπας και καταλαβουν τι είναι το κόψιμο.

adams ban-kai, 7. Απρ 2016

Οχι κακουλης ειναι
6fde99846efa41ff938cce3e18ad2724.png

μου την ειπες για τις απωλειες σοβαρα τωρα πριν καν παιξουμε ξυλο μεταξυ μας και αφου εχω μπει 1.5 μηνα μετα απο σενα στο παιχνιδι στο ριμ με αντιπαλη φυλη τους νιωστε ;;; ποπο εισαι βλααααακας, ριξτε μου δεκα ποντους ποινης για τον μαλααακα αληθεια σας παρακαλω

Turbobusa, 27. Ιουν 2016



Χαρείτε όσο μπορείτε και προλαβαίνετε γιατί αυτος ο κόσμος ειναι δικός μας , όσο και αν σας κακοφαίνεται << Κύριοι >>
Αυτόν τον κόσμο θα τον κερδίσει η παρέα και όχι η κακία , ο φθόνος , η υστεροβουλία , η ρουφιανιά , η υπεροψία και η αλαζονεία που σας χαρακτηρίζουν

Παικτικά δεν χρείαζεται να αναφέρω τίποτα , γιατί σε εναν μαραθώνιο 42 χλμ αυτός που οδηγεί την κούρσα στα πρωτα 10 χλμ δεν εχω δει ποτέ να πανηγυρίζει , πανηγυρίζει αυτος που κόβει το νήμα και δυστυχώς το μόνο νήμα που θα δουν πολλοί απο εσάς ειναι το οδοντικό που πολυ αμφιβάλλω αν το χρησιμοποιούν κιόλας ...

Spyridisnikos, 16. Νοε 2016

Οπως καταλαβαινετε πολλοι περασαν και καναν το κομματι τους, μιλησαν σοβαρα, τρολλαραν, δωσαν υποσχεσεις και απειλες. Μιλησαν για στρατηγικες, για ηθος, για παιχτικες ικανοτητες , ακομα και τους mod επιχειρησαν να κανουν. Λιγοι εως ελαχιστοι(εως και κανενας) ειναι σημερα εδω μαζι μας ομως για να μας πουν το οτιδηποτε. Ειπατε πολλα , αλλα λιγα σκεφτηκατε και επειδη απο αυτα που λεμε κρινομαστε, ελπιζω την επομενη φορα να ειστε πιο προσεχτικοι πριν ανοιξετε το στομα σας.


ΥΓ
Αμα δεν παρουμε εμεις τον κοσμο , ποιος θα τον παρει? Εσυ μηπως?
Με την μεχρι τωρα πορεια σου πιστευεις οτι αξιζεις να κερδισεις τον κοσμο? Αντικειμενικα μιλωντας παντα κοιτωντας κατακτησεις φυλων και στατιστηκα και τα λοιπα..

Κουνιέστε Κουνιέστε, 15. Ιουλ 2016
 

DeletedUser31670

Καταντησε κουραστικο Τολη να μην απανταει κανεις..Μα γιατι χαθηκαν???Που ειναι ολοι αυτοι??Ακομη παλευουν να κοψουν κανα τρενο?Η μηπως κοιτανε να βαλουν καμια αμυνα γιατι ξεχασαν να το κανουν στην ειρηνη??Κρυφτηκαν???Η μηπως εγιναν η LOD του κ26?Ειναι κοντα το ομολογω στα 300χωρια χαμενα....Προσπαθουνε να την φτασουν,αλλα βλεπω να μας λενε δικαιολογιες εγω το παρατησα πριν φτασετε κοντα μου....
 

DeletedUser

Τολη αγορινα μου, αρχικα συγχαρητηρια για την υπομονη να κατσεις να τα μαζεψεις ολα αυτα και να τα οργανωσεις.(Αν γουσταρεις εχω και κατι εργασιες για την σχολη,τι χρημα χρειαζεσαι πες μου μονο).

Τωρα για την ιστορια,γιατι ελαχιστοι ξερετε,εγω σαν Σωτηρης διωχθηκα απο την φυλη Ουτ πριν τελειωσει το καλοκαιρι,με τις κατηγοριες οτι:
Α)Παρακινουσα παικτες να πατησουν διαγραφη(μου ειχε στειλει μηνυμα ο αντρεας απο λουκουμς επειδη ειχε εναν τσακωμο με εναν απο την φυλη,και μου ειχε πει οτι σκεφτοταν να πατησει διαγραφη,και του ειχα απαντησει οτι απλα δεν ειχα καποιο δυνατο επιχειρημα για να τον αποτρεψω απο το να το κανει)
Β)Δεν ημουν σωστο μελος της φυλης(σε μια συζητηση στο σκαιπ,που φωναζα να κανιβαλισουν ολα τα παρασιτα που ποτε δεν στελνανε αμυνες,ειπα οτι στην τελικη βαρεθηκα να το λεω γιατι δεν θα χαλασει το ονομα δικιας μου φυλης,εγω δικια μου φυλη(οχι κτηση αλλα παρεα) θεωρω την σολ,και οχι την ουτ,και οτι η ουτ ηταν των παιδιων που την ξεκινησαν στον 20 και την συνεχσαν στον 26).

Ελαχιστοι σεβαστηκαν οσα εκανα οσο ημουν μελος της ουτ,και αυτοι οι ελαχιστοι οταν ακουσαν ολα αυτα δεν βγηκαν ποτε να με υποστηριξουν,ουτε καν να με ακουσουν,ιδιαιτερα κιολας οταν ειπα για ενα ξεσκαρταρισμα,και μου ειπε ενα μελος της διοικησης χαρακτηριστικα (δεν θελω να κατονομασω,αλλα μην με προκαλεσετε να το κανω),"αν θες να λειτουργεις ετσι πηγαινε στην cxc που ειναι ολοι προβατα".

Γι αυτο λοιπον αγαπητε Τολη,καλυτερα πρωτα να μαθαινεις ολα τα σκηνικα και μετα να βγαζεις την χολη που τοσο πολυ γουσταρεις να βγαζεις.Και επιτελους get a life τοσο καιρο εχεις να με ακουσεις σε εξτερναλ και σε σκαιπ και κραζεις;

P.S.Ο κινεζος κουβαλαει!
 

DeletedUser34699

Οχι σωτηρακη μου , ηθελα να το γραψω στο ποστ και το αμελησα, δεν εχω καποιο προσωπικο μαζι σου , ουτε σε στοχοποιω ουτε τιποτα, απλα οταν εχεις μεγαλη γλωσσα και απο τα 50 ποστ που εχουν κανει ατομα απο την φυλη σου (η την φυλη που σε διωξανε τελος παντων) τα 40 ειναι δικα σου, και μαλιστα εριστικοτατα , θα βρεθεις εσυ στην σεντρα δυστυχως!

Σε αντιθεση με την πρωην φυλη σου , που μονο να μιλαει για ηθος ξερει, εμεις ρουφιανος στα skype room δεν εχουμε. Οποτε τα σκηνικα αν δεν βγειτε να μας τα πειτε δεν μπορουμε να τα μαθουμε.

Καρυδατη κινηση που βγηκες και μιλησες δημοσια και μαγκια σου, περιμενουμε και τους υπολοιπους να βγουν απο την τρυπα τους.
 

DeletedUser

Γνωριζεις οτι τα μισα και παραπανω απο αυτα που ελεγα ηταν μονο και μονο για να αναβουν λιγο τα πνευματα και να εχει ουσια το εξτερναλ(ηταν η εποχη αν θυμασαι που το αφεντικο σου σας ειχε μαντρωσει),οποτε το να αναφερεσαι παλι σε αυτα πστευω ειναι τουλαχιστον μικροπρεπες απο μερος.Βεβαια κατι διαφορετικο δεν περιμενα,αλλα ενταξει δεν κραταω κακια.
Το αν θα βρεθω στη σεντρα οπως λες,δεν με πολυαπασχολει και πολυ,ολα οσα εχω πει ειτε σας αρεσουν ειτε οχι,ισχυουν και παντα λεω την αληθεια οπως την ειπα και τωρα,χωρις να χρειαστει ποτε να βρεθω στο σημειο να ντραπω ή να μετανιωσω οσα εχω πει.
Το μονο που μετανιωσα στον συγκεκριμενο κοσμο,ειναι που αφιερωσα ωρες και ξενυχτησα για μια φυλη η οποια δεν αναγνωρισε ποτε τιποτα,με εκραξε,με εδιωξε και στο τελος δυστυχως βγηκα αληθινος.

Απο κει και περα,δεν θα ξανασχολιασω εδω περα,δεν εχει και νοημα πλεον,το αποτελεσμα εχει κριθει(εδω και καιρο),εγω απεχω τοσο καιρο οποτε δεν με ενδιαφερει και οτι συζητιεται για μενα και σαν συμβουλη προς εσενα Τολη,το τι εχει πει ο καθενας και ποτε να το συγκρινεις με τις τοτε καταστασεις που το ειπε.
Διαφορετικα δειχνεις οτι δεν εχεις και τι αλλο να κανεις στη ζωη σου και απλα θες να κερδιζεις βλεματα.

Καλη συνεχεια σε ολους και καλες μαχες(οσες απεμειναν).
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Για να παιρνετε χωρια απο τους ανενεργους της μαο ειστε πολυ καλοι, το αστειο ειναι οτι βγαινετε να πανηγυρισετε λες και κανατε κατι σπουδαιο.
Κοτουλες ειστε ολοι εκει μεσα με αρχηγο την αρχηκοταρα-μπαρμπα Μητσο που βγαινει και κανει διακηρυξεις οτι θα μπει σε κοσμους και μετα το κανει γαργαρες.
 

DeletedUser34437

Για να παιρνετε χωρια απο τους ανενεργους της μαο ειστε πολυ καλοι, το αστειο ειναι οτι βγαινετε να πανηγυρισετε λες και κανατε κατι σπουδαιο.
Κοτουλες ειστε ολοι εκει μεσα με αρχηγο την αρχηκοταρα-μπαρμπα Μητσο που βγαινει και κανει διακηρυξεις οτι θα μπει σε κοσμους και μετα το κανει γαργαρες.
Εσύ τώρα τι πεταγεσαι? Αμα πιστευεις οτι εισαι παικτουρα μεγαλη μπες και αλλαξε τα δεδομενα του κοσμου. Αμα δεν μπορεις, τοτε μην πεταγεσαι να το παιζεις και καποιος. Ολος ο σερβερ γελαει μαζι σου καημενε με τα ρομποτακια σου.
Αντε τραβα παρε κανενα εσωτερικο στον κ42
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Εσύ τώρα τι πεταγεσαι? Αμα πιστευεις οτι εισαι παικτουρα μεγαλη μπες και αλλαξε τα δεδομενα του κοσμου. Αμα δεν μπορεις, τοτε μην πεταγεσαι να το παιζεις και καποιος. Ολος ο σερβερ γελαει μαζι σου καημενε με τα ρομποτακια σου.
Αντε τραβα παρε κανενα εσωτερικο στον κ42
http://prntscr.com/dvxvyt περιμενουμε....
 
Κορυφή