μεγαλος πολεμος κ37

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34286
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Το οτι μιλατε μετα απο ολα αυτα που εχουν γινει με τους ρουφιανους που δωσανε το πλανο μας ;;; Αυτο πως σας φαινεται ;;

Ρε δεν παμε καλα μου φαινεται εδω περα !!

Εχετε στομα κ μιλατε ρε μαγκες ;;;

Θελετε να κολλησω εδω πριντ σκριν να δειτε τι εννοω ;; Ή θα το παιξετε κοκορια για πολύ ωρα ακομα ;;;
 

DeletedUser27373

Εσύ κοίτα καλύτερα να κόψεις καμιά ανίχνευση πρώτα και μετά ασχολήσου με τα υπόλοιπα.
 

DeletedUser

Εχεις προβλημα εσυ αδερφε !
Σορρυ !
Που κολλαει αυτο που λεω εγω με αυτο που μιλας εσυ ; Εγω μιλαω για αλλο πραγμα , κ εσυ μιλας για αλλο , οποτε δεν γινεται να κανουμε συζητηση .
 

DeletedUser28807

Sir stefανακη
14962550_1789841987965884_7016467583154443981_n.jpg
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
χαρα στον αντρα που φαρμαρει την Στελλα
 

Ιταλος

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
θα μιλησετε για ρουφιανο μωρε που σας δινουν τους χρονους απο τα κοψιμματα και σηκωνετε 18 αριστους σ ενα χωριο..ντροπη μαγκες!!!
 

DeletedUser

Σοβαρα μιλας τωρα ;;;;

http://prnt.sc/clwvcp .
Μετα απο αυτο εδω το μνμ βγαινετε στο εξωτερικο κ το παιζετε παιχταραδες κ Cxc Members Club λες κ κοβετε μισθο εκει μεσα ενω στην πραγματικότητα 4-5 ατομα ειναι αυτοι που είναι η CxC , κ δεν υπαρχει μονο σε εσας παντου υπαρχουν. Εγω παντως αν ημουν στην θεση σας δεν θα μιλαγα καθολου . Αληθεια ειναι ντροπη να βγαινετε κ να το παιζετε εδω ιστοριες και να ειρωνευεστε ,

http://prnt.sc/czjb97
http://prnt.sc/czjbfw
http://prnt.sc/czjbnx

Ενταξει τωρα ;; Νιωθετε καλυτερα εσεις παιχταραδες που μετα απο αυτο βγηκατε εδω κ λεγατε οτι σε αυτο το πλανο πηραμε 7 χωρια απο εκει που παιρναμε 0 ;
Κομπλε τωρα ;;
Παιζετε τον κοσμο για να γραψει στο τελος Νικη χωρις να παλεψεις ή απλα να παιξεις το παιχνιδι ;;

Το καθε σκουπιδι που στην ζωη του νιωθει τοσο μα τοσο αχρηστος κ ασημαντος βγαζει εδω μεσα τα ψυχολογικα του , κ εσεις πανηγυριζετε με τον καθε ρουφιανο !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Ιταλος

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Χαχαχα για ψυχολογικα και κομπλεξ δν νμζω να μπορεις να μιλησεις δες ποσο ηρεμα κανουμε εμεις συζητηση και δες το παθος που βγαζεις εσυ...


επισης τα prnt.s δν λενε κατι και εγω μπορω να μιλαω στον εαυτο μου στο σκαιπ ευκολα!!
 

DeletedUser

Οκ !
Εσεις εδω μεσα θελετε να με βγαλετε τρελο μου φαινεται μαγκες !
Μακη , δεν ξερω αν εισαι εσυ , παντως τα πριντ σκριν μου τα εστειλε ο τουρλου στο σκαιπ ... Για να ξερεις ! Ειχαμε κανει μια συζητηση !
Δεν νομιζω να βγαζω κανενα παθος .
Απλα λεω τα πραγματα οπως εχουν κ δεν θελω να εχω προσωπικη συζητηση εδω μεσα με κανεναν . Γενικα γραφω για να εχουν ολοι μια εικονα για το τι ακριβως γινεται μεσα σε αυτο το κωλοπαιχνιδο !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Ιταλος

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Ουτε ο Μακης ειμαι ουτε ο Παυλος ειμαι φιλε...δεκτη η γνωμη σου παντως

καλη σου συνεχεια!!
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
τελικα η ηθικη ειναι αναλογα απο ποια πλευρα την βλεπει καποιος..
ελα δημιουργε του ποστ ...πες μας ποσο ανηθικο ειναι να χανεις 50 χωρια κ να περνεις εσωτερικα..... νουμπα κ περιεργε μαλιστα...
 

DeletedUser28807

Οχι αγγελε δεν νομιζω να σου απαντησει, γιατι εχει την βουρτσα στο στομα απο χθες (μανια να πλενει τα δοντια του με ασπρα παχυρευστα υγρα) :eek:

Για αυτο ας τα παρουμε με την σειρα μονοι μας.

Την τελευταια βδομαδα ετρεχε πλανο της CxC. Ο πολυπειρος και εξαιρετικα ευφυης δουκα της φυλης maout το ειχε ψιλιαστει και ειχε φροντησει να οργανωσει πολυ καλα την αμυνα του.
Τα πραγματα ηταν απλα, οι στοχοι ηταν 100, λεει λοιπον ο νικολακης, παιδια ποσα φαναρια εχουμε;
-50 , του απαντανε.
-Να παρουμε και απο τα καφε του χαρτη , λεει ο νικολακης
-Δεν γινεται τα καφε τα εχουμε στειλει στον compreti , του απαντησαν (oups)
-Δεν γαμιεται στα 50 θα βαλουμε τα φαναρια και τα αλλα μισα θα τα παιξω το πρωι αμυνα με πρινοβλ, κοψιματα και ρικλεημ.

Ξημερωνει λοιπον χθες, και κανει κλεισει ο σωτηρακης στον νικολακη για να δει πως παει το αμυντικο του πλανο.
Βρε του κανει κληση, βρε του ξανακανει κληση, πουθενα ο νικολακης.

Καποιοι κακοπροαιρετη εσπευσαν να πουν οτι τραβηξε καλωδιο, εκλεισε το πισι και χορευε γυρω του , καποιοι ακομα και οτι κρυφτηκε στην ντουλαπα του μπαλιαγκερι.

Ολα αυτα ειναι σαχλαμαρες, ομως εγω θα σας πω και παλι την αληθεια. Ειχε βγει στον λευκο τον πυργο και πανηγυριζε την νικη του Τραμπ (δεν το περιμενε και ο ιδιος τετοια επικρατηση οποτε δεν το ειχε προβλεψει οταν εστηνε την αμυνα του).

Τελος πολλα συγχαρητηρια αξιζουν στον δουκα της maout καθως δεν δειχνει να τα παραταει. Μαλιστα ακουλουθει ενα γνωστο ποδοσφαιρικο ριτο που λεει "γκολ εσεις, σεντρα εμεις"
72e648cc5bda493e9d6711a63fb56c85.png



υ.γ1 δεν πειραζει κ.νικολακη, εμαθα καπου δηλωσατε οτι το παιξατε πολυ καλα το πλανο , απλα χρειαζοσταν λιγες ακομα αμυνες (κ.mad ανοιξτε παρακαλω επιλογη ωστε να μπορει να δεχτει βοηθειες και απο αλλους κοσμους)
υ.γ2 πολλα συγχαρητηρια και στον φιλο μου τον κοτερακια που εχασε χωρια στο φεηκ πλανο:cool:
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
φιλαρακι εσυ νομιζω για εσσωτερικα δεν πρεπει να μιλας γιατι μετα απο το πλανο που σου καναμε και ειχες απο 3 φυλες αμυνες εχασες 50 χωρια και πηγες πισω και πηρες αλλα 70 εσσωτερικα.

ενω εσυ που εχεις φαει ολη την αουτ πρεπει να μιλας .... μιλαμε δεν υπαρχεις...
 

DeletedUser27373

Ρε μπακλαβά , εσύ τι μιλάς ? μισό λεπτό να αφιερώσει κάποιος να δει τις κατακτήσεις σου και θα σε μπερδέψει με cxc λόγω των τόσων χωριών που έχεις πάρει από αουτ
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
ναι αλλα εγω δεν ειπα ποτε κατι για κανενα για εσσωτερικα εσυ βγηκες και ειπες πρωτος

διαβασε την ερωτηση μου σε παρακαλω παλι... μη βιαζεσαι απλα να μου την πεις..

ρωταω λοιπον. οταν καποιος χανει χωρια σε πλανο ειναι ηθικο η ανηθικο να περνει εσωτερικα για να ανεβει παλι;

αν θες μου λες
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
βδομαδα πλανου της CxC

Πλευρά 1:
Φυλές: CxC, CxC.
Πλευρά 2:
Φυλές: MAOMAO, OUTMAO, ΟUT., ΟUTMAO, ΜΑΟMAO

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 120
Πλευρά 2: 20
Διαφορά: 100

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,104,814
Πλευρά 2: 173,128
Διαφορά: 931,686

chart
 

DeletedUser34699

Ευχαριστουμε μεσα απο τα βαθη της ψυχης μας την innogames για το τριημερο event με τους πανθηρες.

Το ευχαριστηθηκαμε με την ψυχη μας, συγχαρητηρια στην εταιρια για την αρτια οργανωση του και ελπιζουμε να χουμε και αλλα τετοια.
Πλευρά 1:
Φυλές: CxC, CxC.
Πλευρά 2:
Παίκτες: spyridisnikos

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 86
Πλευρά 2: 4
Διαφορά: 82

chart


351b6dc527634d92ae4f05a00c89f5d5.png


Υγ προς greenpeace στα γυρισματα αυτης της ερωτικης ταινιας δεν πληγωθηκε κανενας πανθηρας
 

DeletedUser32955

Καλησπέρα απο μένα , πρώτη φορά μπήκα στο εξωτερικό φόρουμ άσχετα αν το ονομά μου έχει αναφερθεί πολλές φορές εδω μέσα ,
ακόμα και όταν μας παρακαλούσε κλαίγοντας ο κο του αρχηγού σας να μην ακολουθήσουμε , ο νολάντερ και εγώ , την δικαστική οδό για κατι φωτογραφίες που είχε ανεβάσει ....

Απλώς μου ανέφεραν κάποιοι φίλοι μου οτι αυτές τις μέρες γράφονται διάφορα για μένα και ειπα να τα δω ο ίδιος ... Και μια και τα είδα σκέφτηκα να απαντήσω

Κανείς και κυρίως εγώ δεν αμφισβήτησα την αποτελεσματικότητα του πλάνου που δέχτηκα , και των μίνι πλάνων που ακολούθησαν
Όσοι με γνωρίζετε συμπαίκτες και << εχθροί >> ξέρετε οτι εχω ανεπτυγμένη την αίσθηση του χιούμορ και του χαβαλέ και είμαι δεκτικός σε αυτα στον μέγιστο βαθμό

Δυστυχώς εδω μέσα διάβασα κάποια σχόλια που απέχουν πολύ και απο τα δύο που προανέφερα παραπάνω
Στο παιχνίδι με όποιο τροπο και αν το παίζει ο καθένας , νόμιμο ή παράνομο , θα δεχτώ την απώλεια χωριού μου και με βάση μονο αυτό το κριτήριο εχω άποψη για τους περισσότερους απο τους κόκκινους αντιπάλους μου
Ο τρόπος συμπεριφοράς σας ομως εδώ μεσα με κάνει να νιώθω χαρούμενος και ικανοποιημένος που ειμαι συμπαίκτης με τα παιδιά της φυλής μας και αντίπαλος με εσάς

Η ποιότητα και οι χαρακτήρες των συμπαικτών μου ειναι τέτοια που οι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ απο εσάς θα την ζηλέυατε και προφανώς επειδή γνωρίζετε πολύ καλά οτι ΠΟΤΕ δεν πρόκειται καν να αγγίξετε το επίπεδο μας ...
Ικανοποιείτε αυτήν την έλλειψη σεβασμού προς τους αντιπάλους σας , με τον μοναδικό τροπο που ξερετε , για να βελτιώνεςτε σαν << άνθρωποι - παίχτες >> ,
Να παίρνετε τα χωρια μας ...γιατι στην πραγματική ζωή ξέρουμε ολοι πολύ καλά τι θα παίρνατε ....

Χαρείτε όσο μπορείτε και προλαβαίνετε γιατί αυτος ο κόσμος ειναι δικός μας , όσο και αν σας κακοφαίνεται << Κύριοι >>
Αυτόν τον κόσμο θα τον κερδίσει η παρέα και όχι η κακία , ο φθόνος , η υστεροβουλία , η ρουφιανιά , η υπεροψία και η αλαζονεία που σας χαρακτηρίζουν

Παικτικά δεν χρείαζεται να αναφέρω τίποτα , γιατί σε εναν μαραθώνιο 42 χλμ αυτός που οδηγεί την κούρσα στα πρωτα 10 χλμ δεν εχω δει ποτέ να πανηγυρίζει , πανηγυρίζει αυτος που κόβει το νήμα και δυστυχώς το μόνο νήμα που θα δουν πολλοί απο εσάς ειναι το οδοντικό που πολυ αμφιβάλλω αν το χρησιμοποιούν κιόλας ...

Ολα τα παραπάνω γραφτήκανε με μεγάλη αγαπη και εκτίμηση και προφανώς θα ενοχλήσουν μόνο αυτους που πρέπει να ενοχληθούν
Τους υπόλοιπους σωστούς αντιπάλους μου τους χαιρετώ με σεβασμό και τους περιμενω να << μιλήσουμε >> με τα τσεκούρια μας

Υ.Γ. Δεν πρόκειται να ξαναγράψω , οπως δεν απαντώ και στο παιχνιδι
Υ.Γ2 θα παρακαλούσα οποία απαντηση , δοθεί απο συγκεκριμένο παικτη , να ελεγχθεί πρωτα ορθογραφικά γιατι πρεπει να σεβόμαστε την ελληνική γλώσσα μας ( Λούτσο δεν εννοώ αυτη που εχεις στο στόμα σου )
Υ.Γ3 ευχαριστω για τον χρονο που αφιερώσατε να διαβάσετε αυτα που έγραψα και να ξερετε οτι ολα τα παραπάνω δεν γραφτήκανε για να προσβάλλω κανέναν ,
Αλλωςτε η αληθεια δεν προσβάλλει ... Αποκαλύπτει ...μόνο

Spyridisnikos
 
Κορυφή