μεγαλος πολεμος κ37

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34286
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34437

μεγααααληηη παικτουρα ο Partacas ας πουμε δηλαδη τωρα

στον παρτακα δεν παιζεις; μπαν δεν εφαγες στον κ37 για παρανομο λογισμικο;;; και μιλας ρε ******ιοζη; τουλαχιστον εμεις παιζουμε καθαρα οχι σαν και σενα

Τοσο καιρο διαβαζω τα σχολια σας και λυπαμαι πραγματικα για το επιπεδο σας. Δεν βλεπετε να παιξετε ενα παιχνιδι να το ευχαριστηθειτε και αρχιζετε τα παιδιαρισματα και τις ψευτομαγκιες στο φορουμ. Για οσους δεν με ξερουν, ειμαι ο Λαζαρος, και παιζω τον Partaca. Για οσους λενε για το ακκ μου, τους προκαλω αν πιστευουν οτι χρησιμοποιω οτιδηποτε στο παιχνιδι να κανουν αιτηση, οπως εκαναν δεκαδες ατομα τοσους μηνες αλλα το ακκ μου ειναι ακομη εκει. Για οσους αμφισβητουν τις ικανοτητες μου στο παιχνιδι, μπορουν να κοιταξουν και τα στατιστικα μου αλλα και τις απωλειες μου. Οσοι δεν πιστουν ουτε με αυτα, μπορουν να κοπιασουν να μου παρουν χωριο οπως επισης επιχειρησαν πολλοι.
Δεν θα μπω στον κοπο καν να απαντησω σε σχολια που θα ριξουν το επιπεδο που μιλαω. Οποιος διαφωνει με οσα λεω, μπορει να τοποθετηθει με επιχειρηματα. Παιζω ενα παιχνιδι και το ευχαριστιεμαι. Σας συνιστω να κανετε το ιδιο και να αφησετε τις ανωριμοτητες. Οποιος θελει να με βρισει ή να με μειωσει, ας στειλει στο παιχνιδι να του πω το σκαηπ μου να μιλησουμε ελευθερα.

Λαζαρος(Partacas)
 

DeletedUser34286

Τοσο καιρο διαβαζω τα σχολια σας και λυπαμαι πραγματικα για το επιπεδο σας. Δεν βλεπετε να παιξετε ενα παιχνιδι να το ευχαριστηθειτε και αρχιζετε τα παιδιαρισματα και τις ψευτομαγκιες στο φορουμ. Για οσους δεν με ξερουν, ειμαι ο Λαζαρος, και παιζω τον Partaca. Για οσους λενε για το ακκ μου, τους προκαλω αν πιστευουν οτι χρησιμοποιω οτιδηποτε στο παιχνιδι να κανουν αιτηση, οπως εκαναν δεκαδες ατομα τοσους μηνες αλλα το ακκ μου ειναι ακομη εκει. Για οσους αμφισβητουν τις ικανοτητες μου στο παιχνιδι, μπορουν να κοιταξουν και τα στατιστικα μου αλλα και τις απωλειες μου. Οσοι δεν πιστουν ουτε με αυτα, μπορουν να κοπιασουν να μου παρουν χωριο οπως επισης επιχειρησαν πολλοι.
Δεν θα μπω στον κοπο καν να απαντησω σε σχολια που θα ριξουν το επιπεδο που μιλαω. Οποιος διαφωνει με οσα λεω, μπορει να τοποθετηθει με επιχειρηματα. Παιζω ενα παιχνιδι και το ευχαριστιεμαι. Σας συνιστω να κανετε το ιδιο και να αφησετε τις ανωριμοτητες. Οποιος θελει να με βρισει ή να με μειωσει, ας στειλει στο παιχνιδι να του πω το σκαηπ μου να μιλησουμε ελευθερα.

Λαζαρος(Partacas)


να και ενας σοβαρος εδω μεσα σε συνχερο φιλε λαζαρε
 

DeletedUser

Τοσο καιρο διαβαζω τα σχολια σας και λυπαμαι πραγματικα για το επιπεδο σας. Δεν βλεπετε να παιξετε ενα παιχνιδι να το ευχαριστηθειτε και αρχιζετε τα παιδιαρισματα και τις ψευτομαγκιες στο φορουμ. Για οσους δεν με ξερουν, ειμαι ο Λαζαρος, και παιζω τον Partaca. Για οσους λενε για το ακκ μου, τους προκαλω αν πιστευουν οτι χρησιμοποιω οτιδηποτε στο παιχνιδι να κανουν αιτηση, οπως εκαναν δεκαδες ατομα τοσους μηνες αλλα το ακκ μου ειναι ακομη εκει. Για οσους αμφισβητουν τις ικανοτητες μου στο παιχνιδι, μπορουν να κοιταξουν και τα στατιστικα μου αλλα και τις απωλειες μου. Οσοι δεν πιστουν ουτε με αυτα, μπορουν να κοπιασουν να μου παρουν χωριο οπως επισης επιχειρησαν πολλοι.
Δεν θα μπω στον κοπο καν να απαντησω σε σχολια που θα ριξουν το επιπεδο που μιλαω. Οποιος διαφωνει με οσα λεω, μπορει να τοποθετηθει με επιχειρηματα. Παιζω ενα παιχνιδι και το ευχαριστιεμαι. Σας συνιστω να κανετε το ιδιο και να αφησετε τις ανωριμοτητες. Οποιος θελει να με βρισει ή να με μειωσει, ας στειλει στο παιχνιδι να του πω το σκαηπ μου να μιλησουμε ελευθερα.

Λαζαρος(Partacas)

Μια απορια και μια παρατηρηση.

Απορια:θα κατσεις να παιξεις οσο εκατσες και κ36 ή οταν τελειωσουν τα τσαμπα θα την κανεις;
Παρατηρηση:μην λες εσυ για ψευτομαγκιες,που στελνεις μηνυματα αποτυχημενης αυτοπροβολης οταν παιρνεις χωρια δηθεν για να δειξεις οτι εισαι καποιος που νομπλαρες ανενεργο απο ουτ.Ειναι τουλαχιστον λυπηρο.

Ξαναβαλε λοιπον την μασκα που φορας και στο παιχνιδι,και ασε τις ευγενειες σε ανθρωπους που εχουν τα μυαλα μεσα στο κεφαλι τους.
 

DeletedUser29319

Τοσο καιρο διαβαζω τα σχολια σας και λυπαμαι πραγματικα για το επιπεδο σας. Δεν βλεπετε να παιξετε ενα παιχνιδι να το ευχαριστηθειτε και αρχιζετε τα παιδιαρισματα και τις ψευτομαγκιες στο φορουμ. Για οσους δεν με ξερουν, ειμαι ο Λαζαρος, και παιζω τον Partaca. Για οσους λενε για το ακκ μου, τους προκαλω αν πιστευουν οτι χρησιμοποιω οτιδηποτε στο παιχνιδι να κανουν αιτηση, οπως εκαναν δεκαδες ατομα τοσους μηνες αλλα το ακκ μου ειναι ακομη εκει. Για οσους αμφισβητουν τις ικανοτητες μου στο παιχνιδι, μπορουν να κοιταξουν και τα στατιστικα μου αλλα και τις απωλειες μου. Οσοι δεν πιστουν ουτε με αυτα, μπορουν να κοπιασουν να μου παρουν χωριο οπως επισης επιχειρησαν πολλοι.
Δεν θα μπω στον κοπο καν να απαντησω σε σχολια που θα ριξουν το επιπεδο που μιλαω. Οποιος διαφωνει με οσα λεω, μπορει να τοποθετηθει με επιχειρηματα. Παιζω ενα παιχνιδι και το ευχαριστιεμαι. Σας συνιστω να κανετε το ιδιο και να αφησετε τις ανωριμοτητες. Οποιος θελει να με βρισει ή να με μειωσει, ας στειλει στο παιχνιδι να του πω το σκαηπ μου να μιλησουμε ελευθερα.

Λαζαρος(Partacas)

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑ ΡΙΞΤΕ ΜΟΥ ΜΠΑΝ ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΟΙΝΗΣ, ΡΙΞΤΕ ΤΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΒΓΗΚΕ Ο ΠΕΘΑΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΦΤΙΑΞΕ ΑΚΚΑΟΥΝΤ ΓΙΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ...

μαρεσει που λες οτι τα διαβαζες τοσο καιρο...απο ποιο ακκουντ ρε;;;
ΛΑΖΑΡΕΕΕ ΔΕΒΡΟ ΟΞΟΟΟΟ...

παω λιγο τουαλετα συνεχηστε...
 

DeletedUser34437

Μια απορια και μια παρατηρηση.

Απορια:θα κατσεις να παιξεις οσο εκατσες και κ36 ή οταν τελειωσουν τα τσαμπα θα την κανεις;
Παρατηρηση:μην λες εσυ για ψευτομαγκιες,που στελνεις μηνυματα αποτυχημενης αυτοπροβολης οταν παιρνεις χωρια δηθεν για να δειξεις οτι εισαι καποιος που νομπλαρες ανενεργο απο ουτ.Ειναι τουλαχιστον λυπηρο.

Ξαναβαλε λοιπον την μασκα που φορας και στο παιχνιδι,και ασε τις ευγενειες σε ανθρωπους που εχουν τα μυαλα μεσα στο κεφαλι τους.

Φιλε τον κ36 τον αφησα γιατι ειχα ασυμφωνιες με την διοικηση. Αν νομιζεις οτι παιζω για τα τσαμπα χωρια, δες τα στατς μου στον κ37 νομιζω. Οσο για μασκες κτλπα, καμια μασκα δεν φοραω. Καμια αυτοπροβολη επισης, τα μηνυματα τα κανω καθαρα γιατι βαριεμαι στο pc μεχρι να σκασουν οι κοκκινες σας, μ'αρεσει να κανω διαλογο και να γνωριζω κοσμο. Οποιος δεν γουσταρει, κανει αποκλεισμο το ακκ μου και τελος.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑ ΡΙΞΤΕ ΜΟΥ ΜΠΑΝ ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΟΙΝΗΣ, ΡΙΞΤΕ ΤΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΒΓΗΚΕ Ο ΠΕΘΑΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΦΤΙΑΞΕ ΑΚΚΑΟΥΝΤ ΓΙΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ...

μαρεσει που λες οτι τα διαβαζες τοσο καιρο...απο ποιο ακκουντ ρε;;;
ΛΑΖΑΡΕΕΕ ΔΕΒΡΟ ΟΞΟΟΟΟ...

παω λιγο τουαλετα συνεχηστε...

Ο πεθαμενος, χμμμ. Προσπαθω να το εξηγησω αλλα δυσκολευομαι. Πεθαμενος καποιος αλλος θα ειναι μαζι με την φυλη του μολις χτυπηθουν. Τα διαβαζα απο το ακκ του αδερφου μου εδω στο φορουμ, ποτε δεν ειχα διαθεση να γραψω κατι, αλλα οταν λεγονται πραγματα για μενα, νιωθω οτι πρεπει να επεμβω.
Τωρα αν δεν εχετε ζωη ή κατι αλλο να κανετε, παρα να φλυαρειτε, φορτωστε μου καμια φεηκ, μονο αυτο κανετε εξαλλου. Οι κανονικες σας ποτε δεν γυρισαν πισω εξαλλου :p
 

DeletedUser17773

εγω παντος μαγκες μετα απο αυτα που εγραψε το αλανι εδω περα φοβηθηκα...βασικα νιωθω οτι αν μου παρουν τα χωρια στις φυλετικες ειναι σαν να μου παιρνουν τα νεφρα ή το οξυγωνο...ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ... ρε νουμερα.... εεεεε αμα χασω φυλετικες η πυροσβεστικη μου βαζει τραμπολινο κατω απο το σπιτι μου γιατι ειμαι ενας μεγαλος ασχετος και ολο χανω και την προηγουμενη φορα πηγα να αυτοκτονισω...καλα εκανες αλανι και επρεπε να επεμβεις...μπατσος και εσυ;;;; χααχαχαχχαχα οκαυ σταματαω αυτο ηταν αστειακι για τον προοοομαναζζζεεεεεερρρρ.... οταν λοιπον ξεχωρησετε και εσεις το ξεκατινιασμα και τον χαβαλε εδω με το παιχνιδι και τον κ37 και την πραγματικη ζωη τοτε ξαναμιλαμε...γιατι εδω βλεπω εναν που χαχανιζει και σπαει πλακα (εμενα) με 4-5 που νιωθουν οτι αν δεν ατικρουσουν τον αλλον ο εγωισμος δεν θα τους αφησει να πανε ουτε για κατουρημα...οπως και να εχει...αυτα και απο μενα...ξενερωσα βαρεθηκα γεια!!
 

DeletedUser34437

εγω παντος μαγκες μετα απο αυτα που εγραψε το αλανι εδω περα φοβηθηκα...βασικα νιωθω οτι αν μου παρουν τα χωρια στις φυλετικες ειναι σαν να μου παιρνουν τα νεφρα ή το οξυγωνο...ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ... ρε νουμερα.... εεεεε αμα χασω φυλετικες η πυροσβεστικη μου βαζει τραμπολινο κατω απο το σπιτι μου γιατι ειμαι ενας μεγαλος ασχετος και ολο χανω και την προηγουμενη φορα πηγα να αυτοκτονισω...καλα εκανες αλανι και επρεπε να επεμβεις...μπατσος και εσυ;;;; χααχαχαχχαχα οκαυ σταματαω αυτο ηταν αστειακι για τον προοοομαναζζζεεεεεερρρρ.... οταν λοιπον ξεχωρησετε και εσεις το ξεκατινιασμα και τον χαβαλε εδω με το παιχνιδι και τον κ37 και την πραγματικη ζωη τοτε ξαναμιλαμε...γιατι εδω βλεπω εναν που χαχανιζει και σπαει πλακα (εμενα) με 4-5 που νιωθουν οτι αν δεν ατικρουσουν τον αλλον ο εγωισμος δεν θα τους αφησει να πανε ουτε για κατουρημα...οπως και να εχει...αυτα και απο μενα...ξενερωσα βαρεθηκα γεια!!

Μαλλον δεν εχουμε την ιδια αισθηση του χιουμορ τοτε. Δεν προσεξα καπου να εχω προσβαλει εδω στο φορουμ τον οποιοδηποτε και ουτε εδωσα δικαιωμα να με προσβαλει ο οποιοσδηποτε. Αν ξενερωσες, βαρα λιγο να σου περασει!


[aig]Προειδοποίηση
4. Προκλητικό Περιεχόμενο
Η αναφορά σε φαρμακευτικές ουσίες επιτρέπεται, αλλά σχόλια που αναφέρονται στην χρήση απαγορευμένων ουσιών καθώς και στην διακίνησή τους απαγορεύονται αυστηρά.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34437

[aig]Προειδοποίηση
4. Προκλητικό Περιεχόμενο
Η αναφορά σε φαρμακευτικές ουσίες επιτρέπεται, αλλά σχόλια που αναφέρονται στην χρήση απαγορευμένων ουσιών καθώς και στην διακίνησή τους απαγορεύονται αυστηρά.


By aigokairos[/aig][/QUOTE]

Βαρα λιγο = Βαρα στο παιχνιδι, ριξε νιουκ, πώς το λεμε? χαχαχαχα
 

DeletedUser34290

Και οι 2 μεριες μιλαμε μεσα στο παιχνιδι δεν χρειαζομαστε το εξωτερικο.
 

DeletedUser34286

EΣΚΑΣΕ ΤΟ ΠΛΑΝΟ ΑΠΟ ΑΟΥΤ ΣΕ ΝΙΩΣΤΕ ΚΑΙ CXC ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΛΑΝΟ ΑΠΟ ΝΙΩΣΤΕ ΚΑΙ ΣΕΣΕ ΣΤΟΥΣ ΑΟΥΤ ΚΑΙ ΜΑΟ ΣΤΟΥΣ ΑΟΥΤ ΠΗΡΑΝΕ ΚΑΤΙ ΛΙΓΑ ΚΑΠΟΙΑ ΤΑ ΠΗΡΑΝΕ ΠΙΣΩ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ ΦΩΤΙΑ ΤΟ ΠΡΕΜ
 

DeletedUser30377

Λάζαρε (Partaka) να σε ρωτήσω κάτι. Εσεις στην φυλή σας με το που χάσει κάποιος χωριο τον νομπλάρετε φίλε μου; Είπες οτι ευχαριστιεσαι το παιχνίδι και οτι μ αυτο τον τροπο το σέβεσαι όμως φίλε μου για ποιο λόγο παίρνεις χωρια παιχτών που εσύ τους βάζεις στην φυλή επειδή χάνουν κάποια χωρια; όλοι έχουμε χάσει και όλοι προσπαθουμε έίτε να τα ξαναπάρουμε είτε να μην χάσουμε περισσοτερα. Λοιπόν (όπως είπε και ενας εδω μεσα) ας ξαναφορέσουμε τις μάσκες τωρα να μπούμε στο παιχνίδι να αλληλοχτυπηθούμε. Εκει το πυρηνάκι που έχεις δημιουργήσει θα το φάω :)
 

DeletedUser34437

Λάζαρε (Partaka) να σε ρωτήσω κάτι. Εσεις στην φυλή σας με το που χάσει κάποιος χωριο τον νομπλάρετε φίλε μου; Είπες οτι ευχαριστιεσαι το παιχνίδι και οτι μ αυτο τον τροπο το σέβεσαι όμως φίλε μου για ποιο λόγο παίρνεις χωρια παιχτών που εσύ τους βάζεις στην φυλή επειδή χάνουν κάποια χωρια; όλοι έχουμε χάσει και όλοι προσπαθουμε έίτε να τα ξαναπάρουμε είτε να μην χάσουμε περισσοτερα. Λοιπόν (όπως είπε και ενας εδω μεσα) ας ξαναφορέσουμε τις μάσκες τωρα να μπούμε στο παιχνίδι να αλληλοχτυπηθούμε. Εκει το πυρηνάκι που έχεις δημιουργήσει θα το φάω :)

Γιατι φιλαρακι μου ο ιδιος ο παικτης μου ειπε οτι θελει να παρω τα χωρια του, οπως και εκανα και οπως ειχα ενημερωσει την ομαδα διαχειρισης. Οσο για το πυρηνακι μου εκει, να κοπιασετε, το ξερω οτι σας τσουζει.
Τωρα για τις μασκες, φορεστε τις μασκες σας γιατι μονο με μασκα πρεπει να κυκλοφορειτε τετοια καρναβαλι που ειστε
 

DeletedUser34437

Δεν μιλας ωραια και θα σε μαλωσω.

Ε μα ειναι πραματα αυτα? Δεν μου στειλατε προσκληση για την πρωινη κηδεια :(
Δεν πειραζει, δεν ξερατε οτι εγω την διοργανωσα μαλλον :D Αντε τωρα 2 βδομαδες διακοπες μεχρι να ξαναγεμισετε!
Και κατι ακομη, αφου ριχνετε που ριχνετε τα επιθετικα απο Warriors πανω μου, ριχτε τα τουλαχιστον απο τις 7 το πρωι μεχρι τα μεσανυχτα, οχι νυχτερινη. Μου εριξε ο αλλος το καταπελταδικο μες την νυχτερινη. Τζαμπα κοπος
 

DeletedUser34437

Εκει το πυρηνάκι που έχεις δημιουργήσει θα το φάω :)

Άντε στο κλουβί σου πάλι Τιτάνα, θα είμαι ο Διάς σου. Σου ξανανοίγω σε 2 βδομαδες να ξαναρίξεις οτι εχεις να γραψω απώλειες και ξανα στο κλουβί σου μετά. Άντε νάνι να δεις όνειρο οτι παίρνεις κανα χωριο. Ουπς, συγνωμη. Χωρια παίρνουν οι ΜΑΟ και μάλιστα έχουν και ποικιλία στα νομπλαρίσματα. Βάρβαρα, βάρβαρα και βάρβαρα. Αααα και για τους μεγαλοκαρχαρίες, εσωτερικά. Καλή συνέχεια αγόρια ;)
 

DeletedUser30377

Όπου θα πηγαίνεις να παίρνεις χωριό εκεί κάτω Partacas θα με βλέπεις μπροστά σου. Συγγνώμη αν σε ξενερώνω :) Όσο για τα χωριά στο πυρήνα αν είχα περισσότερα θα σου είχα πάρει τα δύο πίσω (Φάνη και το από κάτω) που ήταν άδεια τελείως επειδή προσπαθούσες να κρατήσεις σαν τρομαγμένο γατάκι τα πιο μέσα ( Μια θαλασσα μικρή, το Παραμυθιάζομαι και το Ζωη κλεμμένη) Μην μιλάς λοιπόν σαν κάποιος σπουδαίος που έκοψες τρένα εδώ στο φόρουμ το βλέπουν και άνθρωποι που δεν ξέρουν τι ξενέρες έχεις φάει, που προσπαθεις να μου πάρεις ανιχνευσεις κάτι μήνες.
 

DeletedUser34437

Όπου θα πηγαίνεις να παίρνεις χωριό εκεί κάτω Partacas θα με βλέπεις μπροστά σου. Συγγνώμη αν σε ξενερώνω :) Όσο για τα χωριά στο πυρήνα αν είχα περισσότερα θα σου είχα πάρει τα δύο πίσω (Φάνη και το από κάτω) που ήταν άδεια τελείως επειδή προσπαθούσες να κρατήσεις σαν τρομαγμένο γατάκι τα πιο μέσα ( Μια θαλασσα μικρή, το Παραμυθιάζομαι και το Ζωη κλεμμένη) Μην μιλάς λοιπόν σαν κάποιος σπουδαίος που έκοψες τρένα εδώ στο φόρουμ το βλέπουν και άνθρωποι που δεν ξέρουν τι ξενέρες έχεις φάει, που προσπαθεις να μου πάρεις ανιχνευσεις κάτι μήνες.

Αλλο να χανεις 500 ανιχνευτες κι αλλο να χανεις 30 νιουκς. Νομιζω τα στατς μιλανε απο μονα τους για οποιον θελει να κοιταξει αφου οπως λες εδω βλεπουν ανθρωποι που δεν ξερουν :p Οσο για το βαρβαρο που πηρες, πω πωωω, εχασα 3 αριστοκρατες με 30 βαρια τον καθενα. Μιλαμε μεγαλη ξενερα εεε. Ασε μας ρε Τιτανα, που περιμενες να κανεις κατι για να γραψεις εδω.
Θα μου ειχες παρει τα 2 χωρια πισω που ειναι αδεια αλλα διασταυρώθηκαν οι πλανητες και ανεβηκε η σταθμη του νερου και καθως ελιωναν οι παγοι ηταν αδυνατο και παραμυθια της Χαλιμας. Τι θες να εχω αμυνες στα χωρια που ειναι κοντα σας? Αφου για να παρετε χωριο πρεπει να μου πεσει το ιντερνετ 2 χρονια :p
 

DeletedUser30377

Καταρχάς αν έγραφα οτι κάνω δεν θα είχα μόνο 5 δημοσιευσεις στα τοσα χρονια που εχω λογαριασμό στο φορουμ και ούτε ποτε μίλησα με κανεναν γιατι δεν χρειάστηκε, ότι έλεγαν ήταν αληθεια. Στην δικιά σου περιπτωση απλα προσπαθεις να δείξεις την ανωτερότητα σου χωρις λόγο. Να σου θυμήσω οτι τα χωρια που εχεις (στον πυρηνα που λεω) τα πήρες απο παλιούς ZEUS. Δεν τα είχαμε εμεις. Γιατι αν τα είχαμε δεν θα ερχοσουν με τόση ανεση. Επιπλεον λες οτι δεν σε νοιαζει το βαρβαρο. ΕΤΡΕΞΕΣ ομως να το παρεις. Και αν το έπερνες θα έλεγες σας έπιασα στον υπνο!! . Αρα λοιπόν δεν χρειάζομαι να γραψω κάτι στο φορουμ για να φανω στους άλλους γιατί εγω μιλάω σε σενα συγκεκριμένα. Και δεν ήταν μία η ξενερα μην ξεχνας τις άλλες μεσα στο Πάσχα με τον psixovgaltis να σας αφηνει τα χωρια του και να μην μπορείς να πάρεις χωρια. Που στέλναμε αριστους με 1000 δορια και τράβαγες τις αμυνες απο μεσα. Αυτά μην τα ξεχναμε :) . Και επειδη δεν θέλω να το κουράσω το ζητημα άλλο και τους αναγνωστες μας θα φανούν όλα μέσα στο παιχνίδι. Πάντως κόσμο δεν παίρνετε :)
 
Κορυφή