μεγαλος πολεμος κ37

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34286
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33112

14,90 δευτερολεπτα και παγκοσμιο ρεκορ ο λουτσος στην πεταλουδα!!!
συνεχισε την προπονηση στα μπανακια μπορεις να κανεις κι αλλο ρεκορ!!
να υποθεσω θιχτηκες που σου περνει την θεση ο προ?
 

DeletedUser34286

ποια θεση σταθη? δεν την χανει ειναι καλος στο γλυψιμο κανει καλη δουλεια
 

DeletedUser20254

Άραξε προ , δεν υπάρχει λόγος να χάνεις τον χρόνο σου ...

Υ.Γ. : βγάλε κυκλικό να μαζέψουμε λεφτά για τα χαρτομάντιλα ... γιατί θα μας γεμίσουν μυξούλες αργά ή γρήγορα

Καπου διαβασα για στοιχημα για τον εν λογο κουβαλητη, εγω λεω οτι ο εν λογο παικταρας ειναι ο κουβαλητης των Νιωστε ο παικταρας που μας εκοβε σε καθε πλανο και μονο 50 χωρια εχαναν. Ειναι επισης ο κουβαλητης του destroyer1000....!!!!! Ναι κυριες και κυριοι καλα ακουσατε κουβαλησε και εκει.

Οσο για το αν καθυστερησαν 10+ τοσα πλανα οι Νιωστε την ΟΥΤ οφειλουμε να πουμε ενα μεγαλο μπραβο στους κτιστες της Νιωστε, ειστε οι γρηγοροτεροι βαρβαροφαγοι και οι ακομη γρηγοροτεροι κτιστες.
Πραγματικα εκει στην Ουτ δεν προλαβαιναν να νομπλαρουν ο καημενος ο Λολομπα 3 πυξιδες εφαγε.

Α και poumanager (φτου δεν μπορω να το γραψω σωστα φυσικα δεν ταιριαζει το ονομα με τον τυπο) για τη λιστα σου, σου δινω ενα ολοκληρο ποντο, αντε και ενα σαντουιτς κερασμενο χωρις αναψυκτικο. Και πολυ ειναι.
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
θα παρακαλεσω τα παιδια απο νιωστε να σταματησουν να γραφουν σε αυτο το ποστ.καλη συνεχεια σε ολους κ καλες μαχες
 

DeletedUser34286

ο μπλανικ εχει μεγαλη ιδεα για τον εαυτο του λες να ειναι αυτος σταθη?
ο γκαπρι εγινε τουρλουμπουκι εδωσε εντολη να μην γραφουνε οι παιχτες τον νιωστε εδω. αχχ ποσα σας εχει μαθει η μεχαλη παικτρια τουρλουμπουκα σας εμαθε την αυστηροτητα
 

DeletedUser20254

θα παρακαλεσω τα παιδια απο νιωστε να σταματησουν να γραφουν σε αυτο το ποστ.καλη συνεχεια σε ολους κ καλες μαχες

Καλο θα ναι να τους παρακαλεσεις να μην επισκεπτονται και τα tw stats, απο το traffic που προκαλουν πεφτει συνεχως ο σερβερ.
 

DeletedUser

θα παρακαλεσω τα παιδια απο νιωστε να σταματησουν να γραφουν σε αυτο το ποστ.καλη συνεχεια σε ολους κ καλες μαχες

Οντως,ειδικα οι ασχετοι απο νιωστε(προπομανατζερ και μπλανκο) πρεπει να σταματησουν να γραφουν στο εξτερναλ.

Εσυ φιλε γκαμπριελ,εισαι ο μοναδικος απο τον συρφετο νιωστε με γνωσεις για το γκειμ,καθως και με ενα απολυτηριο λυκειου τουλαχιστον(οι αλλοι κοπηκαν στο δημοτικο) οποτε μπορεις να συμμετεχεις σε εναν διαλογο :)
 

DeletedUser17773

θα παρακαλεσω τα παιδια απο νιωστε να σταματησουν να γραφουν σε αυτο το ποστ.καλη συνεχεια σε ολους κ καλες μαχες

χαχαχαχαχαχαχαχααχχα...ΡΕΝ ΤΙ ΚΟ ΛΟ...

οσο για τον προοοομααανναατζιεεερρρ... ρε ψηλε σε ειχα για πιο κουλ ας πουμε... οπως και να εχει δειχνεις το κομπλεξικο προσωπο της αστυνομιας ακριβως... βασικα αυτο σαρεσει... αυτο γουσταρεις...εξουσια... και να βρισκουμε τι επαγγελμα κανεις πριν μας το πεις... ξερεις ποσους σαν και σενα ρε μαγκα αστυνομικους εχω βγει για καφε?? γιατι νταξει μπορει οι μισοι εδω μεσα το μονο πραγμα που κανετε ειναι να αλλαζετε καρτελες με τις τσ@ντες και τις φυλετικες καποιοι ομως εχουν και ζωη... και πιστεψτε με εκει περναμε την πραγματικη αξιολογηση... το γεγονος οτι καποιοι ερχονται εδω περα για να βιωσουν εστω και ελαχιστα την επιτυχια και το δειχνουν φανταστειτε ποσο πληκτικη ειναι η ζωη τους και ποσο πνιγμενοι στην αποτυχια και στα σκατα ειναι... οπως και να εχει γκετ α λαίφ μαγκες...ειδικα εσυ ΛΟΥΤΣΕ που την βρισκεις να μου λες ποσο ΑΣΧΕΤΟΣ ειμαι να ξερεις σκαω χαμογελακι καθε φορα που το διαβαζω...γιατι ξερω...και ξερεις... καλη συνεχειιιαααα λουλουλουλουλουλαλαλαλαλαλαλα


[aig]10 Πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι. Οτιδήποτε έχει να κάνει με την προσωπική ζωή του καθενός, θα τιμωρείται αυστηρά.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34286

Αν κατάλαβα καλά , τώρα διάβασα το θέμα ,ο κόσμος είναι όπως στον δεύτερο παγκόσμιο ..Οι νιώστε είναι η ΚΡΗΤΗ που έχει στόχο να καθυστερήσει στους γερμανούς , τους out δηλαδή , μέχρι να ετοιμαστούν οι ρώσοι που είναι οι cxc .. Φυσικά μέχρι να γίνουν όλα αυτά οι ΝΙΩΣΤΕ δεν θα υπάρχουν αλλα θα έχουν θα αναπολούν ότι μίλησαν στο skype με τα αστερια των cxc και θα νιωθουν και αυτοί κάτι τελικά ...
Ποια είναι η αλήθεια τώρα ...ΝΙΩΣΤΕ και out καλώς η κακώς βρέθηκαν στην ίδια ήπειρο παρέα με ια noumbofylh με αρχηγό τον NIHJON ..δεν 8ymaai το όνομα της . Η φυλή αυτή έκλεισε συμμαχία με τους out αλλα πολύ γρήγορα οι out κατάλαβαν τι τσιρκο ήταν και τους έδιωξαν .. Τους μάζεψαν οι ΝΙΩΘΩ που συγχρόνως έκαναν πραξικόπημα να διώξουν στον STAR από αρχηγό . Εκεί άρχισαν να μιλάνε και οι out με ΝΙΩΘΩ με δεδομένο ότι ο gabriel έλεγε παντού ότι μπήκε στον κόσμο να βαρέσει cxc .. Για αυτό τον άφηναν και οι out να μεγαλώνει αλλα και για το premium που αγόραζε μe το τσουβαλι .. Σημειώστε ότι οι out και πρωταγωνιστούν στον κόσμο και έχουν καταφέρει να μαζέψουν premium για τους 5 επόμενους κόσμους ..
Κάπου εκεί όμως εμφανίστηκε ο promanager .. Άρχισε την μια ****τούμπα πίσω από την άλλη άρχισε να φιλάει κατουρημένες ποδιές της cxc άρχισε να βλέπει το όνειρο του δηλαδή να γίνει και αυτός κάποιος ... Φυσικά και οι ακαδημίες ΝΙΩΘΩ είχαν γίνει 7-8 ..δεν θυμάμαι ακριβώς και κάπου εκεί χάλασε η δουλειά και οι ΝΙΩΘΩ δεν έγιναν out ..
Ήταν καλά τα πλανα τους ..ξέρουν να παίζουν η όχι είναι σημαντικό αλλα όχι η ουσία .. Η ουσία είναι ότι οι ΝΙΩΘΩ διάλεξαν να παίξουν υπέρ τρίτου και όχι για party τους . Πήραν σαν διοίκηση ευθύνες απέναντι σε δεκάδες παίχτες τους οποιους όμως πολύ απλά θυσίασαν όχι για να πάρουν μυστικά και να κερδίσουν αλλα για να μην κερδισουν οι out και να κερδίσει το αφεντικό με το όνομα cxc .
Ας τραγουδάει τώρα λοιπόν ότι θέλει ο manager . Ας σχεδιάζει επιστροφές σε επόμενους κόσμους . Σκεπτόμενος παίχτης μαζί του δεν ξαναπαίζει .
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
ο λουτσος τι φταιει ρε παιδια;
 

DeletedUser28807

Κοιτα νταξει δεν ξερω αν καυλωνεις κιολας που σου μιλαω, αλλα μια φορα εγω θα ντρεπομουν να βγω να μιλησω :rip:
0f97257da921427ba4f4e9c17d081132.png



[aig]10 Πόντοι
Απαράδεκτη συμπεριφορά


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17773

Κοιτα νταξει δεν ξερω αν καυλωνεις κιολας που σου μιλαω, αλλα μια φορα εγω θα ντρεπομουν να βγω να μιλησω :rip:
0f97257da921427ba4f4e9c17d081132.png

AAAAAAAAAAXXXX NAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.......... αυτο ηθελα σκισεεεε με μωροοοο μουυυυ.... βγαλ'τα βρακια μου ολα στην φοραααα...ξεφτιλισε με τρελιαρηηηηη μου....

με θελουνε ολοιιιι κοοοοοοοπλαυυυ η δεν με αντεχουν και φευγουν............ θες να παμε κοπλευ αντρα μου;;; μην με λες ασχετουλινι βρε γλυκε μου παρεξηγουμεεεεε.... προσπαθω και εγω να μαθω τα βασικα εδω περααααααααααααααα...

χμμμμμ...γκουχου...γκουχου φτουυυυααααα...

ποσα κιλα εισαι ρε;


[aig]10 Πόντοι
Απαράδεκτη συμπεριφορά


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28807

AAAAAAAAAAXXXX NAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.......... αυτο ηθελα σκισεεεε με μωροοοο μουυυυ.... βγαλ'τα βρακια μου ολα στην φοραααα...ξεφτιλισε με τρελιαρηηηηη μου....

με θελουνε ολοιιιι κοοοοοοοπλαυυυ η δεν με αντεχουν και φευγουν............ θες να παμε κοπλευ αντρα μου;;; μην με λες ασχετουλινι βρε γλυκε μου παρεξηγουμεεεεε.... προσπαθω και εγω να μαθω τα βασικα εδω περααααααααααααααα...

χμμμμμ...γκουχου...γκουχου φτουυυυααααα...

ποσα κιλα εισαι ρε;

Χωρις παρεξηγηση , αλλα αμα θες να κερασουμε μπουρδελακι να ξελαμπικαρεις μιλα να βοηθησουμε. Μονο μην ρωτησεις την κοπελας ποσο παει σε premium ε! (L)


[aig]10 Πόντοι
Απαράδεκτη συμπεριφορά


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17773

Χωρις παρεξηγηση , αλλα αμα θες να κερασουμε μπουρδελακι να ξελαμπικαρεις μιλα να βοηθησουμε. Μονο μην ρωτησεις την κοπελας ποσο παει σε premium ε! (L)

βρε λεγε ποσα κιλα εισαι και ασε τους οικους ανοχης που μου τους εχεις μαθει απ'εξω... θα μου πεις εσυ εμενα για ξελαμπικαρισμα ζουζουνι μου;;;; εεγω εσενα θελωωωω να μου βγαλεις τα ματια...ελα να ξελαμπηκαρουμε μαζι .... ασε τις φυλετικες αγαπη μου και ελα να μου δειξεις τι εστι Λουυυυττσοοοοοοοοοοοοοοοοοςςς ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!! λουτσα θα γινουμε εχει κα ι ζεστη...

τρελενομαιιιιιιι....


(ποσα κιλα εισαι δεν θα ξαναρωτησω)... επισης ποσα ντεσιμπελ εχει η φωνη σου... απλες και ομορφες απαντησεις... και που εισαι ασε τα μπιρδελα και συνεχησε το τροπαριο με το οτι ειμαι ασχετος γιατι δεν σου παει αυτο βρε...

ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣΣΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣΣΣ???? ΑΧΧΧ ΝΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙΙΙΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙΝΑΙΝΑΝΙΣΙΝΙΑΙ

ΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

DeletedUser29319

μεγααααληηη παικτουρα ο Partacas ας πουμε δηλαδη τωρα

στον παρτακα δεν παιζεις; μπαν δεν εφαγες στον κ37 για παρανομο λογισμικο;;; και μιλας ρε ******ιοζη; τουλαχιστον εμεις παιζουμε καθαρα οχι σαν και σενα

κατσε βγες να πεις για το οτι εφαγες για αλλον λογο μπαν και βλακιες,εφαγες μπαν,επαιζες βρωμικα γιατι προφανως δεν μπορουσες να παιξεις, αρα εισαι σκουπιδι τελος

ο αλοχα γιατι σε γλενταει ετσι;

ποσα κιλα εισαι δεν του ειπες γιατι ρωταει,ξερει κατι;
 

DeletedUser28807

Ολα τα ξερεις βλεπω, θα σαι θαυμαστρια λογικα. Εχει πολλα καλυτερα ακκαουντ απο τον παρτακα η ουτ και η μαο και σου κακοπεσε ε;

*Θέση Όνομα Φυλή Απώλειες αντιπάλων
37 Alοha OUT 1,88 εκ.


Τοσες ειχε ο παρτακας στα 10 χωρια. Καληνυχτα κανιβαλλοι δεν πλησιαζετε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29319

Τοσο αναγκη για αυτοπροβολη εχεις ρε φιλε;;; ειπα καληνυχτα ηδη σε σενα πιο πανω αν δεν το καταλαβες, εγω ειμαι ο Ρουφιανος των ΝΙΩΣΤΕ δεν βαραω...

μου την ειπες για τις απωλειες σοβαρα τωρα πριν καν παιξουμε ξυλο μεταξυ μας και αφου εχω μπει 1.5 μηνα μετα απο σενα στο παιχνιδι στο ριμ με αντιπαλη φυλη τους νιωστε ;;; ποπο εισαι βλααααακας, ριξτε μου δεκα ποντους ποινης για τον μαλααακα αληθεια σας παρακαλω

χααχχαχααχχαχααχαχαχα

σαλτα απο δω μωρη ψωνισμενη

ελα ξεφυγαμε δεν ξαναγραφω πες τα με την λουλου την αλοχα...


[aig]10 Πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34286

Ολα τα ξερεις βλεπω, θα σαι θαυμαστρια λογικα. Εχει πολλα καλυτερα ακκαουντ απο τον παρτακα η ουτ και η μαο και σου κακοπεσε ε;

*Θέση Όνομα Φυλή Απώλειες αντιπάλων
37 Alοha OUT 1,88 εκ.


Τοσες ειχε ο παρτακας στα 10 χωρια. Καληνυχτα κανιβαλλοι δεν πλησιαζετε.

λουτσο προσεχε θα σου βαλει ποινη ο τουρλουμπουκι που γραφεις ατο εξωτερικο
 
Κορυφή