μεγαλος πολεμος κ37

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34286
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33112

δωστε λιγο σημασια στον ανυπαρκτο παιδια!!!που σπαμμαρει με μουφα ονομα
 

DeletedUser31309

καλα εσενα σταθη σε ξεφτιλισα στο σκαηπ τοσο πολυ που βγηκες στον κ36 στο εξωτερικο να γραψεις για την ομαδα που ειχαμε στον 31?
ενω ξερουν ολοι γιατι μπηκαν οι πιο πολλοι στον 37 και φυγαν απ νωρις και αρκετοι δεν μπηκαν καν βγαινεις και μιλας εσυ για τι στο εξωτερικο του κ36?

μην με κανεις να σε ξεφτιλισω και δημοσια...τις απαντησεις σου στο σκαηπ τις εχουν δει τα παιδια, ακομη γελανε...
ειδικα μετα την φραγη και τη διαγραφη που μου κανες στα καπακια...αντρακλας να σου πετυχει...!!!
αντε παιξε εκει γιατι σιγα σιγα γυριζει το παιχνιδι και σε λιγο καιρο θα χεις κρυφτει κι εσυ...

και αν θες μπες το σεπτεβρη κι εσυ με την υπαρχουσα ομαδα σου για να καταλαβεις και να δεις την κανονικη ομαδα που χω σχηματισει...

δεν χρειαζεται να απαντησεις κατι παραπανω γιατι θα σε παω εμπλοκη κι εδω κι αυτο το εννοω!!!
 

DeletedUser33112

με ξεφτηλισες!!!χαχαχχαχα με κανεις και γελαω!!!εισαι τοσο ενεργος που απαντησες μετα απο μια βδομαδα...λιγο ακομα θα γινοσουν κοκκινος και ισως και βαρβαρος.καλα στον 36 σε πειρανε χαμπαρι...γελαγανε μεχρι και οι δικοι σου οταν μας ειπες κ37 μπηκατε 5 παιχτες!!!εχω ξενερεωσει αφαανταστα που δεν πεταξες την τρομερη σου ατακα μπηκαμε για να σας καθυστερισουμε!!!θα με ξεφτηλισεις???σιγα μην με κανεις να βαλω και τα κλαματα!!!αντρακλας να σου πετυχει???μαλιστα το λες εσυ αυτο που ουτε το ονομα σου δεν ελεγες!!!ναι δεν ειμαι αντρας ειμαι γκειιιιι το λεω δημοσια!!!αντρακλα μου εσυυυυυυυυυυυυυυυυ στολη police χαπια γουιστρολ και γιναμε ο the rock...
που να παιξεις ρε συ κ42 ποιος να σε στυριξη?πια παρεα και τριχες μας λες???πιο ανενεργος και απο τον filetakia εισαι!!!
 

DeletedUser31309

με ξεφτηλισες!!!χαχαχχαχα με κανεις και γελαω!!!εισαι τοσο ενεργος που απαντησες μετα απο μια βδομαδα...λιγο ακομα θα γινοσουν κοκκινος και ισως και βαρβαρος.καλα στον 36 σε πειρανε χαμπαρι...γελαγανε μεχρι και οι δικοι σου οταν μας ειπες κ37 μπηκατε 5 παιχτες!!!εχω ξενερεωσει αφαανταστα που δεν πεταξες την τρομερη σου ατακα μπηκαμε για να σας καθυστερισουμε!!!θα με ξεφτηλισεις???σιγα μην με κανεις να βαλω και τα κλαματα!!!αντρακλας να σου πετυχει???μαλιστα το λες εσυ αυτο που ουτε το ονομα σου δεν ελεγες!!!ναι δεν ειμαι αντρας ειμαι γκειιιιι το λεω δημοσια!!!αντρακλα μου εσυυυυυυυυυυυυυυυυ στολη police χαπια γουιστρολ και γιναμε ο the rock...
που να παιξεις ρε συ κ42 ποιος να σε στυριξη?πια παρεα και τριχες μας λες???πιο ανενεργος και απο τον filetakia εισαι!!!


Τι ονομα να σου πω βρε αναπηρε...σου ειπα που ειμαι οποτε θες ερχεσε απλα παρε προφυλακτικα γιατι θα τσουξει...
Οσο αναφορα ποιοι θα με στηριξουν θα καταλαβεις...
Εδω 37 τα ξερεις σας καθυστερουμε...10 + πλανα μαζικα πανω μας κι ακομα υπαρχουμε...δεν χρειαζεται να παιζω ενεργα εδω...χαλαρα και εσενα θελω να σε δω γιατι γυριζει σου ξαναλεω...
Αλλα εισαι τοσο χεστης που πληρωνεις 40ευρα για σκριπτ να τα δινεις στη διαχειρηση να ρυχνουν μπαν...τοσα κιλα ξεφτιλας εισαι!!!
Αρνησου το και αυτο τωρα λουγκρα...

Και μην σε τσουζειη στολη μου...φορα τα στριγγακια σου κι εσυ...
Και πληρωνε να στον χωνουν οι cxc...χαχαχαχα
Καραξεφτιλα!!!


[aig]10 Πόντοι

2. Συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

καλα εσενα σταθη σε ξεφτιλισα στο σκαηπ τοσο πολυ που βγηκες στον κ36 στο εξωτερικο να γραψεις για την ομαδα που ειχαμε στον 31?
ενω ξερουν ολοι γιατι μπηκαν οι πιο πολλοι στον 37 και φυγαν απ νωρις και αρκετοι δεν μπηκαν καν βγαινεις και μιλας εσυ για τι στο εξωτερικο του κ36?

μην με κανεις να σε ξεφτιλισω και δημοσια...τις απαντησεις σου στο σκαηπ τις εχουν δει τα παιδια, ακομη γελανε...
ειδικα μετα την φραγη και τη διαγραφη που μου κανες στα καπακια...αντρακλας να σου πετυχει...!!!
αντε παιξε εκει γιατι σιγα σιγα γυριζει το παιχνιδι και σε λιγο καιρο θα χεις κρυφτει κι εσυ...

και αν θες μπες το σεπτεβρη κι εσυ με την υπαρχουσα ομαδα σου για να καταλαβεις και να δεις την κανονικη ομαδα που χω σχηματισει...

δεν χρειαζεται να απαντησεις κατι παραπανω γιατι θα σε παω εμπλοκη κι εδω κι αυτο το εννοω!!!

Σου δινουν καποιο βασικο μισθο για να κανεις την μασκοτ του εξτερναλ ή το κανεις εθελοντικα;

Παρεπιπτοντως,επειδη εισαι υπερβολικα ασχετος για να το παρατηρησεις,τα χωρια που σας παιρνουμε ενω μας "καθυστερειτε" ειναι τα χωρια που μας επιτρεπουν να μπορουμε να χτυπαμε cxc και να παιρνουμε χωρια μεσα σε πυρηνες τους.Οποτε ασχετε,σας ευχαριστουμε για την "καθυστερηση"!
 

DeletedUser31309

Σου δινουν καποιο βασικο μισθο για να κανεις την μασκοτ του εξτερναλ ή το κανεις εθελοντικα;

Παρεπιπτοντως,επειδη εισαι υπερβολικα ασχετος για να το παρατηρησεις,τα χωρια που σας παιρνουμε ενω μας "καθυστερειτε" ειναι τα χωρια που μας επιτρεπουν να μπορουμε να χτυπαμε cxc και να παιρνουμε χωρια μεσα σε πυρηνες τους.Οποτε ασχετε,σας ευχαριστουμε για την "καθυστερηση"!

Καλα εισαι τρως κουτοχορτο και δεν το ξερεις...που να ξερες γιατι σε αφηνουν...
Οσα και να παρεις θα κοπανατε εμας και θα χανετε νιουκακια...
Αντι να χετε ολη την 44 τωρα εχετε το 1/3 αυτης...
Ποια εισαι ομως δεν μας λες...

Πληρωνεις κι εσυ γι σκριπτακια για να χασεις με τα δαντελοτα σου??
Χαχαχαχα ειστε ξεφτιλες καποιοι απο κει οσο κι αν θες να με μειωσεις εμενα...εγω παιρνω παραπανω απο βασικο μισθο και γι αυτο καθομαι και σας ξεφτιλιζω εδω...
Εχω αρκετα ακομη τεντυ μποη...απλα δεν ξερω και ποιος εισαι...το σταθη τον ξερουν ολοι εχει φτιαξει το ονομα του απ τις πραξεις του...μαλλον κι εσυ...
Εγω απλα σας τα λεω να γελανε κι οσοι δεν τα ξερουν(εννοω αλλοι που δεν ειναι 37) γιατι του 37 σας εχουν κρεμασει σε καποιους κουδουνες!!!
 

DeletedUser27373

Άραξε προ , δεν υπάρχει λόγος να χάνεις τον χρόνο σου ...

Υ.Γ. : βγάλε κυκλικό να μαζέψουμε λεφτά για τα χαρτομάντιλα ... γιατί θα μας γεμίσουν μυξούλες αργά ή γρήγορα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33112

χχαχαχαχααχαχχα τι ειπε ρε ο ανθρωπος???ο σουπερ μαγκας λεει ελα στο αστυνομικο τμημα της κυψελης το ξερεις οτι εκει ειμαι!!!μιλαμε για μαγκια τωρα ετσι!!!σαν το κουβαλημα που ριχνει στον κ37!!!
πληρωνουμε 40αρια λεει για να περνουμε σκριπτακια και να τα δινουμε στην διαχειρηση!!!αχαχχαχα τι ειπε ρε ο ανθρωπος!!!
αυτα πιο στα λεει ελα πες μας να γελασουμε!!!
σωτηρη ποιος θα του δωσει μισθο ρε φιλε?ειναι ο γλυφτης που ψαχνει απεγνωσμενα να κανει 5-10 φιλους γιατι με το ονομα που εχει τον βριζουν μεχρι και οι δικοι του!!!θυμαμε παλια ηθελε ενωση για να βαρεσουμε οπως ελεγε την πιο σαπια φυλη και τον τουρλουμπουκι και τωρα τα εφερε ετσι το παιχνιδι που κανονικα θα επρεπει να γραφει απο το πρωι μεχρι το βραδυ μπας και φλυψει λιγο παραπανο και εστω τον συμπαθυσουν!!!

ναι οπως το ειπες το ονομα μου το εφτιαξα απο τις πραξεις μου!!!αν θυμαμε καλα οταν τα υπολοιπα μελη της ηγεσιας σου ερηξαν ακυρο βγηκες και μου ειπες ειμαστε τριπλασια φυλη και οτι θα βγουμε χαμενοι και κακως δεν κανουμε ενωση να διαλυσουμε την cxc!!!
βαραγατε μονο εσεις μεχρι που ηρθε το πρωτο πλανο και μπηκες στο καβουκι σου!!!απο τριπλασια φυλη που ησουν εφτασες να μας πεις οτι μας καθυστερεις!!οι ****τουμπες σου ειναι σαν να βλεπουμε ******ουνη!!!βλεπω ξεκινατε πλανο!!!κατι μου λεει οτι θα ειναι σαν το προηγουμενο που βγηκε πριν την ανασταση που πηρατε 1 χωριο!!!

τωρα ασε εμας και κατσε παιξε τον λογαριασμο σου!!!στειλε και κανενα μηνυμα σε κανενα παιχτη σας να του πεις παρε 2 βαρβαρα πισω στο ριμ και τα υπολοιπα να σας τα δωσει εσας
 

DeletedUser

Το νειμ μου υπαρχει προφιλ,κατσε και ψαξτο κουκλα μου ;)
Αν θες να σε διευκολυνω,ειμαι αυτος που σε εναν πολεμο μεταξυ των φυλων μας,σας εχω κανει τα παλιοκοριτσα μου(του επαγγελματος σου ιδιωμα ειναι) και αραζω στην πρωτη θεση των στατς στον πολεμο.
Οσοι σοβαροι χρειαζεται να το ξερουν,το ξερουν,εσυ ανεκδοτο εισαι που νομιζεις οτι κανεις κατι αλλο εκτος απο το να μας διασκεδαζεις.

Τσαμπα χωρια εισαι εσυ και ο συρφετος που ονομαζεις παρεακι,και τσαμπα χωρια θα παραμεινετε σε οποιον κοσμο και να μπαινετε.Τρωτε ενα πλανο ανα 2-3 βδομαδες και εισαι εσυ ο ντολμας που τρως τα φεικ και στακαρεις τα χωρια σου και μετα στελνεις ρεκλαιμς με φουλ αμυντικα.Α βρε ταραμα απεκτησες και αποψη για το γκειμ.

Οσο για την αυτοπροβολη σου για τον μισθο,σορρυ που δεν θα πουμε ουαου για να δωσουμε νοημα στη ζωη σου,εσυ και οι συναδελφοι σου ειναι αποδεδειγμενο οτι εχετε ενα κομπλεξ κατωτεροτητας,και σε καθε ευκαιρια αυτοπροβαλλεστε.Εχετε κουρασει γενικοτερα ;)

Οποτε ασε τα παραμυθακια κουκλιτσα μου και τις αερολογιες,και προσπαθησε στον κ42 να αποδειξεις οτι δεν εισαι το "παλιοκοριτσο" ολων των gr σερβερ,γιατι στον 31 πρωτη φορα γονατισες για ενωση και στον 37 εχεις ξαναγονατισει για να σε κουβαλησουν οι cxc.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33112

Άραξε προ , δεν υπάρχει λόγος να χάνεις τον χρόνο σου , τους έρχεται και είναι μακρύ και μυτερό ...

Υ.Γ. : βγάλε κυκλικό να μαζέψουμε λεφτά για τα χαρτομάντιλα ... γιατί θα μας γεμίσουν μυξούλες αργά ή γρήγορα

ειπε ο νουμπας και εσκασαν ολοι στα γελια και ζητανε προωρα τα χαρτομαντιλα για να σκουπισουν τα δακρυα τους απο το πολυ γελιο
 

DeletedUser

Άραξε προ , δεν υπάρχει λόγος να χάνεις τον χρόνο σου ...

Υ.Γ. : βγάλε κυκλικό να μαζέψουμε λεφτά για τα χαρτομάντιλα ... γιατί θα μας γεμίσουν μυξούλες αργά ή γρήγορα

Κουκλα,ακομα να πεις σε ποιο σκουπιδο ακκ των νιωστε παιζεις.Μην μας κρατας σε αγωνια,εχουμε βαλει στοιχηματα και πρεπει να ξερουμε ποιος ειναι διπλα σου για να ξεκινησει το μαζεμα.
 

DeletedUser31309

Αυτος που σου τα δωσε μου το πε...απλα δεν παραδεχεσαι τιποτα...
Οσο αναφορα το γκομενακι σου που σε καλυπτει τον acequad δεν ξερω ποιος παικτης εισαι ομως αυτο που βλεπω ειναι στον εχουν βαλει ασαλιωτα κι εσενα καποιοι δικοι μου συναδελφοι και μιλας ετσι για την ιδιωτητα μου...
Τουλαχιστον εγω εχω μια ιδιωτητα εσυ αραγε??
Ελα σαλτα τωρα φλορακια της μαμας και του μπαμπα!!!

Πληρωστε να χασετε...αυτο να βλεπουμε να το ευχαριστιεμαστε!!!
Τα χωρια μας δικα σας ομως θα πληρωνετε να σας τον βαζουμε...cxc και νιωστε...
Εχει μελλον εδω...θα τα ξαναπουμε!!προς το παρον απλα πληρωστε φλορακια!!!


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Κουκλα μου γιατι τοσο hate?
Μην κανεις σαν να τα ξερεις ολα,ανεκδοτο συνεχιζεις να δειχνεις.Σου εδωσα 2 στοιχεια,βαλε το σανο που πιανει τον κενο χωρο μεσα στο κεφαλι σου να δουλεψει και θα την βρεις την λυση.
Οσο για το ποιος τον εχει βαλει,σε ποιον και τι ιδιοτητα εχει ο καθενας,θα μπορουσα να σου απαντησω,αλλα δυστυχως το αφεντικο εδω του φορουμ θα με αποκλησει για καιρο.

Οσο για το πληρωστε για να χασετε,το λεει καποιος που χωνει τον μισθο του στο γκειμ,και το μονο που εχει καταφερει μεχρι τωρα,ειναι να γονατισει μπροστα απο τους cxc.Μεγαλο επιτευγμα τρελε,τα κοριτσια στα γνωστα στεκια θα ηταν περηφανα για σενα,κουκλα!

Αντε τωρα στη σπηλια σου,πανε χτισε λιγο τα χωρια,ζητα καμια αμυνουλα γονατιστη,γιατι βλεπω σε λιγο καιρο να κλαις.

Αααα και που'σαι,αλλαξε εσωρουχα για κ42,σε θελουμε καθαρη.Τα φιλια μου αγαπη!
 

DeletedUser33112

Αυτος που σου τα δωσε μου το πε...απλα δεν παραδεχεσαι τιποτα...
Οσο αναφορα το γκομενακι σου που σε καλυπτει τον acequad δεν ξερω ποιος παικτης εισαι ομως αυτο που βλεπω ειναι στον εχουν βαλει ασαλιωτα κι εσενα καποιοι δικοι μου συναδελφοι και μιλας ετσι για την ιδιωτητα μου...
Τουλαχιστον εγω εχω μια ιδιωτητα εσυ αραγε??
Ελα σαλτα τωρα φλορακια της μαμας και του μπαμπα!!!

Πληρωστε να χασετε...αυτο να βλεπουμε να το ευχαριστιεμαστε!!!
Τα χωρια μας δικα σας ομως θα πληρωνετε να σας τον βαζουμε...cxc και νιωστε...
Εχει μελλον εδω...θα τα ξαναπουμε!!προς το παρον απλα πληρωστε φλορακια!!!

τι να παραδεχτω βρε ασχετε???γελαει ολος ο κοσμος!!!εδω ειναι οι διαχειριστες εδω ειναι ο μαντ μπορουνε να σου πουνε αν εδωσα ποτε σκριπτακια εγω η οποσδηποτε αλλος!!!δεν παιζουμε με σκριπτακια βρε ανυπαρκτε!!!τι να τα κανουμε?πλανο δεν κανεις φακε δεν στελνεις τρως πλανο κοβεις 10 αριστους οι 6-7 ειναι φακε χανεις 70 χωρια ρικλειμ δεν κανεις...τι να τα κανουμε βρε αμπαλε τα σκριπτακια???σας εβαζε ο αλλος τρενο φακε και χασατε χωριο...μηπως και αυτος ειχε σκριπτακια???τι αλλη βλακεια θα πεταξεις για να γλυψεις κι αλλο!!!μιλαμε εισαι τραγικος!!!σε δουλευουν ολοι!!εχεις ριξει το επιπεδο σου στο -20!!!μιλαμε για μεγαλη φτηνια!!!
ξανα λεω εδω ειναι ο μαντ μπορει να σε ενημερωσει

πληρωστε λεει για να σας τον βαζουμε cxc και νιωστε!!!
καλα το τελευταιο νιωστε ηταν το καλυτερο ανεκδοτο!!!
για να παρετε χωρια βρε αμπαλε εσεις πρεπει να ειναι δικα σας και να τα πατε εσωτερικο!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31309

Επειδη εισαι τοσο τραγικος και δεν θελω να εκθεσω τριτο ατομο...οπως εσυ ξερεις ξερουν παρα πολυ καλα ολοι τι εχεις κανει δεν χρειαζεται να χουν σκριπτ καποιοι αυτα που λες ειναι περιττα...
Δεν ρωταω κανενα μαντ ξερω απο πρωτο χερι...
Ειναι νωρις ακομη γι πανηγυρι...ολα αυτα που λες τωρα ειμαι σιγουρος οτι θα τα λες και στο τελος οταν χασεις απο τους cxc..
Εμεις κραταμε το μικρο συνολο πλεον και περναμε την ωρα μας...
Καλο ειναι τωρα να χαιρεσαι που εστω γι λιγο ακομη εχετε υπεροχη σε χωρια και στο χαρτη...
Γιατι αργοτερα που θα αλλαξουν τα πραγματα θελω να δω τι και πως θα παιζεται και τι θα λετε!!!

Αλλα την δικαιολογια την εχεις μπιμπελο...οποτε θελω να δω και σε λιγο καιρο τι θα λες!!!
Μεχρι τοτε καλο πανηγυρι...!!!
 

DeletedUser33112

και γραφεις και γραφεις και ξανα γλυφεις και ξανα γλυφεις...και μαγκας και παιχταρας!!!δεν ξερω ποιον λες πρωτο χερι εσυ εγω ξερω τον μαντ εδω ειναι και μπορει να κανει και μια ερευνα!!!οπως λες κρατα το μιρο σου συνολο και περνα την ωρα σου!!!τωρα για cxc και τα γλυψηματα που λες μαλλον γελανε και αυτοι μαζι σου!!!βρηκανε αλλο ενα δουλικο που οταν μιλανε αυτος θα σκιβει το κεφαλι θα λεει ναι και θα του ριχνουν και μια καρπαζια για να τους πει ευχαριστω!!!επισεις παιχτηκα μαθε λιγακι να μιλας με τα δικα σου φρυδια και οχι των αλλων!!!μου θυμιζεις αστυνομικο που κανει τον μαγκα και μολις δει τα δυσκολα βγαζει κλοπ πτυσομενο και κανενα χημικο ληγμενο του 1999 που φοαραει την μασκα του και βαραει!!!

πιστευω ειναι ωρα να σταματησουμε να ασχολουμαστε μαζι σου!!!!εισαι το μεγαλυτερο καρναβαλι ο μεγαλυτερος γλυφτης )συναγωνιζεσαι τον λουτσο ανετα) και παιχτης που εκλεισε ενα κοσμο γλυφοντας τους παντες!!!σταματαμε να ασχολουμαστε μαζι σου!!!εισαι παιχτηκα ασχετος οποτε καλη συνεχεια και να πινεις πολλα νερα για να μην αφυδατωσει η γλωσσα σου απο το πολυ γλειψιμο


[aig]10 Πόντοι

2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.
4. Προκλητικό Περιεχόμενο
Οτιδήποτε είναι ακραίο, οτιδήποτε εκφράζει πολιτικές πεποιθήσεις,...........απαγορεύεται.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34286

μπηκε η κοτα (προνουμπ ) και λεει ******ες.πρεπει να εχει δωσει πολλα προστιματα καημενος κοσμακις
 

DeletedUser28807

και γραφεις και γραφεις και ξανα γλυφεις και ξανα γλυφεις...και μαγκας και παιχταρας!!!δεν ξερω ποιον λες πρωτο χερι εσυ εγω ξερω τον μαντ εδω ειναι και μπορει να κανει και μια ερευνα!!!οπως λες κρατα το μιρο σου συνολο και περνα την ωρα σου!!!τωρα για cxc και τα γλυψηματα που λες μαλλον γελανε και αυτοι μαζι σου!!!βρηκανε αλλο ενα δουλικο που οταν μιλανε αυτος θα σκιβει το κεφαλι θα λεει ναι και θα του ριχνουν και μια καρπαζια για να τους πει ευχαριστω!!!επισεις παιχτηκα μαθε λιγακι να μιλας με τα δικα σου φρυδια και οχι των αλλων!!!μου θυμιζεις αστυνομικο που κανει τον μαγκα και μολις δει τα δυσκολα βγαζει κλοπ πτυσομενο και κανενα χημικο ληγμενο του 1999 που φοαραει την μασκα του και βαραει!!!

πιστευω ειναι ωρα να σταματησουμε να ασχολουμαστε μαζι σου!!!!εισαι το μεγαλυτερο καρναβαλι ο μεγαλυτερος γλυφτης )συναγωνιζεσαι τον λουτσο ανετα) και παιχτης που εκλεισε ενα κοσμο γλυφοντας τους παντες!!!σταματαμε να ασχολουμαστε μαζι σου!!!εισαι παιχτηκα ασχετος οποτε καλη συνεχεια και να πινεις πολλα νερα για να μην αφυδατωσει η γλωσσα σου απο το πολυ γλειψιμο


[aig]10 Πόντοι

2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.
4. Προκλητικό Περιεχόμενο
Οτιδήποτε είναι ακραίο, οτιδήποτε εκφράζει πολιτικές πεποιθήσεις,...........απαγορεύεται.


By aigokairos[/aig]

Με ξερεις και απο χθες ρε μαπα και βγαζεις γλωσσα; Οι 3 που βγαινετε και γραφετε απο ουτ (πλην του σωτηρη) ειστε ενα περιγελος, που πανω απο μιση σοβαρη προταση δεν εχετε γραψει. Απορω πως δεν σας εχει βαλει πισω στο κλουβι σας κανας death dealers γιατι ρεζιλευεστε ολο και περισσοτερο.
 

DeletedUser34286

να ο λουτσος που κανει μπανακια γρηγοροτερα απο ολους να σας δουμε να παιζεται μονοι σε 1 κοσμο χωρις μπανακια και βρωμιες
 
Κορυφή