μεγαλος πολεμος κ37

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34286
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser17773

Το χιουμορ σας με ανατριχιασε.... ΠΥΞΙΔΑΑΑΑΑΑΑ ΜΕ DRONEEEE ΑΠΟ αλοοοχαααααααα!!!


Σαββα γελασα με το καλοκαρι να ξερεις... αληθεια...παντως αυτο που εγρραψα πηγαινε λιγο και για σενα....νταξει πηγαινε και λιγο για τον AceQuad... πφφφφφφ νταξει... καταλαβατε...φευγω ειμαι νουμπας για το ποστ!!!
 

DeletedUser

Ευτυχώς παίζω με πολλούς λογαριασμούς, διότι αν έπαιζα με έναν θα είχες πατήσει ήδη διαγραφή ...

Αφού έβγαλες και συμπέρασμα ρε σπίρτο , ανάμενε την πυξίδα ... θα φροντίσω να στην παραδώσω εγώ ο ίδιος .




υγ: κουράζεις ....

Αυτες οι υποσχεσεις μου αρεσουν.Θα ανυπομονω λοιπον μεγαλε και ανωνυμε παικτη.
 

DeletedUser34109

Το χιουμορ σας με ανατριχιασε.... ΠΥΞΙΔΑΑΑΑΑΑΑ ΜΕ DRONEEEE ΑΠΟ αλοοοχαααααααα!!!


Σαββα γελασα με το καλοκαρι να ξερεις... αληθεια...παντως αυτο που εγρραψα πηγαινε λιγο και για σενα....νταξει πηγαινε και λιγο για τον AceQuad... πφφφφφφ νταξει... καταλαβατε...φευγω ειμαι νουμπας για το ποστ!!!

χωραει βελτιοση; να το τρεξω αμα ειναι μπας και σμπρωξουμε καλοκαιρι ερχετε..
ΑΧΝΕΝΕ
 

DeletedUser33112

Πόνος , απόγνωση και δυσκοιλιότητα για τους OUT ...

Που να δεχόντουσαν πάλι πλάνο και στα βάρβαρα και να τους ξανάπιανε και η πρεμούρα ...

αν και δεν ξερω ποιος νουμπας εισαι παλι εσυ πρεπει να εχεις τεραστια δυσκοιλιοτητα οντως!!!με ελληνικο και ενα μπουκαλι μιλκο θα σε παει πλυντηριο σιγουρα!!!

τωρα για κατι πλανα βαρβαρα που λες...

οταν δεν μπορεις να κανεις πλανο σε εχθρικα χωρια(αν θυμαμε τελευταιο πλανο σας πρεπει να ηταν την εποχη της μπουμπουλινας)τοτε κανεις πλανο σε ευκολα χωρια οπως βαρβαρα!!!αλλα μεχρι και εκει ειστε για κλαματα!!!τα πιο ευκολα χωρια δεν τα γεμησατε αμυνες ωστε να κανετε ενα δυνατο πυρηνα εκει(αν θυμαμε καλα 30 χωρια)και να μας κανετε ζημια...καταντια τεραστια μιλαμε για τραγωδια!!!θυμαμε στειλατε ενα παιχτη contor η χοντορ να παρει βαρβαρα μεσα μας(παιχταρας μια και κουβαλαγε στις πλατες του ολη την νιωστε)και ο τυπος 3-4 μερες οχι δεν εβαλε δορυ αλλα ειχε ξεχασει να τραβηξει και τα επιθετικα απο το νομπλαρισμα...αν θυμαμε καλα ηταν τελευταιος που εχασε τα χωρια!!!βασικα δεν νομιζω να ειδε οτι τα ειχε παρει..(ειχε ριξει το βαρος στο επομενο πλανο + οτι επρεπε να κουβαλησει κι αλλα χωρια)

ακομα ποναω σε παρακαλω σταματα...
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
δεν ειπαμε ποτε οτι ειμαστε η σουπερ φυλη αγαπητε σταθη. απλα βρεθηκαμε σε αυτη τη φυλη .αυτο δε σημαινει οτι καποια παιδια υστερουν παικτικα απο καποιους δικους σας .εσεις ανοιξατε το ποστ οχι εμεις.ασε που το ποστ ειναι για μενα τον κανιβαλο και μου το κανατε ρημαδι
 

DeletedUser27373

Ρόδα είναι και γυρίζει και έχει ήδη ξεκινήσει ...

Πήγαινε βάρα και τους τελευταίους ανενεργούς , διότι μετά αρχίζουν τα δύσκολα ...
 

DeletedUser34109

μπραβο ρε μπλανκο ωραια τα λες, ειμαστε ολοι μαζι σου! μπλανκο για πρωθυπουργος!
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:


[aig]10 Πόντοι για Spamming

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
γυρισε ο αιγοκερος απο 3ημερο...ετοιμαστητε θα παει το δεκαρικο συννεφο !!!
 

DeletedUser

Ρόδα είναι και γυρίζει και έχει ήδη ξεκινήσει ...

Πήγαινε βάρα και τους τελευταίους ανενεργούς , διότι μετά αρχίζουν τα δύσκολα ...

Και αλλη υποσχεση.Αυτα ειναι,μονο σε παρακαλω,οταν φυγεις με την ωρα στα σκελια,αποκαλυψε μας το ονοματακι στον 37,ετσι να χουμε να σε θυμομαστε και να σπαμε πλακα.
 

DeletedUser28807

Μιας και δεν λετε που δεν λετε τιποτα, μην ανοιγω αλλο ποστ, γνωμη για νολαντερ;
 

DeletedUser

Τολη ειναι δυσκολη η θεση μου,αν θες σχολιαζω απο σκαιπ :p
 

DeletedUser33112

Ρόδα είναι και γυρίζει και έχει ήδη ξεκινήσει ...

Πήγαινε βάρα και τους τελευταίους ανενεργούς , διότι μετά αρχίζουν τα δύσκολα ...

δεν μας λες τουλαχιστον με ποιον εχουμε να κανουμε???να ξερουμε ρε παιδακι με ποιον μιλαμε!!!εκτος αν εισαι καμια απο αυτες τις κρυφες..

- - - Eνημερώθηκε - - -

δεν ειπαμε ποτε οτι ειμαστε η σουπερ φυλη αγαπητε σταθη. απλα βρεθηκαμε σε αυτη τη φυλη .αυτο δε σημαινει οτι καποια παιδια υστερουν παικτικα απο καποιους δικους σας .εσεις ανοιξατε το ποστ οχι εμεις.ασε που το ποστ ειναι για μενα τον κανιβαλο και μου το κανατε ρημαδι

φιλε αγγελε εδω κανεις λαθος!!!δεν βρεθηκατε σε αυτην την φυλη!!!εσεις την φτιαξατε!!!να θυμαμε καλα βγηκατε απο την φυλη για να παιξετε οι ενεργοι και αυτοι που θελουν!!!το θεμα ειναι οτι αυτο που κανατε εσεις ειναι να αλλαξετε το ονομα και να πεταξετε απο την αρχηγια τον σταρ!!!νομιζω ηταν ο μονος που δεν μπηκε στους νιωστε!!!οποτε ειναι λαθος να λες οτι βρεθηκατε σε αυτην την φυλη!!!εσευ με τον προμανατζερ φτιαξατε καινουργια φυλη και διαλεξατε τους παιχτες σας...το οτι μαζεψατε την σαβουρα και δεν καθαρισατε τους ανενεργους δεν φταιει κανεις περα απο εσας.
 

DeletedUser34286

σταθη ηταν ανενεργοι?η διπλοι λογαριασμοι? το καλοκαιρι μπηκε ο ηλιος καιει προσοχη στα ΜΠΑΝακια φιλοι καλες μαχες.αγγελε σε λιγο καιρο παλι διπλα σου θα ειμαστε και θα κλες
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
σταθη ηταν ανενεργοι?η διπλοι λογαριασμοι? το καλοκαιρι μπηκε ο ηλιος καιει προσοχη στα ΜΠΑΝακια φιλοι καλες μαχες.αγγελε σε λιγο καιρο παλι διπλα σου θα ειμαστε και θα κλες

δε μου λες και ποιος εισαι φιλε περιεργε νουμπα μια και με ξερεις γιατι εγω δε ξερω ποιος εισαι

αγαπητε σταθη για να κανεις ξεσκαρταρισμα σε μια φυλη χρειαζεσαι χρονο και ηρεμια και οπως γνωριζεις εμεις δεν την ειχαμε απο αρχης παιχνδιου.μονο με ενστικτο παιζουμε τοσο καιρο και τιποτα αλλο
 

DeletedUser33112

εγω πιστευω δεν θελατε να το κανετε..δεν γινεται να μου λες οτι τοσους μηνες δεν μπορουσατε να το κανετε ενω μετα το πλανο μας πανω σου νομπλαρες 50 χωρια!!!προσωπικα δεν με νοιαζει να νομπλαρεις και 100 και 200 ειναι δικο σας θεμα και ουτε στην λεω για τα εσωτερικα σου!!!απλα αν θες να κανεις ξεσκαρταρισμα το κανεις απο την αρχη με οποιες συνεπειες μπορουν να προκυψουν!!!επισεις μπορουσες απλα να μην τους βαλεις στην φυλη που φτιαξατε!!!ειμασταν αν θυμασε καλα παρα πολυ μακρια για να νομπλαραμε αυτους που θα θελατε να τρωγατε
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
δε θα σου απαντησω ουτε εσενα ουτε στα αλλα τρολλ που απλα κανανε ενα ποστ για να με μειωσουν. ολος ο λογαριασμος μου επαιξε αναγκαστικα μετωπο. εχετε κοντη μνημη. ξαφνικα θυμαστε απο το πλανο κ μετα. θα παιξω οπως μπορω υπερασπιζομενος τη παρεα μου που εσεις τους λετε ασχετους κ αλλα προσβλητικα σχολια.. οποιος θελει να μου τη πει μπορει να βρει το σκαιπ μου κ να μου πει οτι γουσταρει. πανηγυρι στο φορουμ δε θα γινω για κανεναν .αυτα απο εμενα τα υπολοιπα στο παιχνιδι.
κ ουτε θα ντραπω που εχασα 50 χωρια δεχομενος πλανο απο μια φυλη. κ μαλιστα 2 πλανα παρασκευη μιαο και τριτη ολοκληρο.

καλη συνεχεια και καλες μαχες σε ολους
 

DeletedUser33112

καταρχας δεν εφτιαξα κανενα ποστ εγω για να στην πω!!!απο την αρχη δεν πηρα θεση και η πρωτη απαντηση ηταν σε καποιον ακυρο!!!
τωρα για αλλη μια φαρα δεν καταλαβαινεις τι γραφω!!!ποιος σου ειπε να ντραπεις?παιχνιδι ειναι!!!και γιατι να σε μειωσουμε?τα βλεπεις λιγο διαφορετικα η μαλλον οπως θελεις να τα δεις!!!κατσε διαβασε λίγο τι γραφω και οταν καταλαβεις τι λεω δες τι απαντησες!!!επισεις δεν καταλαβαινω πο κολαει το (ξαφνηκα θυμαστε απο το πλανο και μετα)...επισεις ολα αυτα στα εχω πει και σκυπε δεν μπορω να καταλαβω γιατι λες οτι σε μειωνω?τεσπα αν θες καταλαβε τι γραφω αν δεν θες δικο σου θεμα!!!
 

DeletedUser34109

Μιας και δεν λετε που δεν λετε τιποτα, μην ανοιγω αλλο ποστ, γνωμη για νολαντερ;

ΕΚΛΑΣΕ ΚΑΝΕΙΣ?


[aig]30 μέρες εκτός φόρουμ
μετά από 3 ποστ ίδιου χαρακτήρα είναι κατανοητές οι προθέσεις σας.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
η απαντηση δε παει σε σενα σταθη.σε σενα θα απαντησω πριβε αν χρειαστει εκτος αν θες θεατες
 

DeletedUser27373

Θα πρέπει να τσοντάρουμε όλοι για χαρτομάντιλα σύντομα ... θα τους χρειαστούν και είναι κρίμα γιατί τους κάνω χάζι ...
 
Κορυφή