ΚΛΕΙΣΙΜΟ Κ-35. ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Καλησπέρα σε όλους...Καταρχάς θέλω να ξεκινήσω ευχαριστώντας τα παιδιά που με στηρίξανε στον K-35 και καταφέραμε να φτάσουμε στο σημείο που βρίσκεται ο κόσμος τώρα, δηλαδή στην αντιστροφη μέτρηση για κλείσιμο του κόσμου..

Ο K35 για εμενα ήταν ένας ωραίος κόσμος με αξια, είχε λαό, είχε διασκέδαση αν και λίγο μικρός από τα παλιά φαινόμενα αλλα σε σύγκριση με αυτούς που βγαίνουν τώρα ήταν αρκετά καλός.

Θέλω να ευχαριστήσω ιδιατέρα τους ιδρυτές που κάθισαν μαζί μου και ξόδεψαν χρόνο σε όλη την οργάνωση της φυλής (albus,mitsosr1,black mamba,ace1) και γενικά θέλω να αφιερώσω αυτό το κλείσιμο σε όλα τα παιδιά που έπαιξαν μαζί μας και δεν έμειναν μέχρι τέλος μαζί μας για διαφορους προσωπικούς λόγους.

Επίσης την προσωπική νίκη της φυλής θέλω να την αφιερώσω δημοσια στον θείο μου, που τον αγαπούσα και ήταν ένας από τους σημαντικότερους ανθρώπους της ζωής μου, που τον χάσαμε παραμονή τον γενεθλίων μου 31/1/12 όταν είχα την δικη μου φυλή στον K17 και είχα δώσει τότε υπόσχεση ότι θα προσπαθήσω να τελειώσω τον κόσμο για να το αφιερώσω σε αυτόν.Δεν τα κατάφερα όμως... και όμως γύρισα για να τελειώσω την υπόσχεση την μεγάλη που είχα πει, μια υποσχεση που την κρατούσα μυστική για μένα που δεν ήθελα να την πω σε κανένα μέχρι να καταφέρω αυτό που ήθελα και τα κατάφερα τώρα, 4 χρονια μετά στον k35...

Θα σε θυμάμαι για πάντα θείε μου, εύχομαι να είσαι πάντα καλά από ψηλά και να με προσεχεις.

Ακόμα μια αφιερώση που θα ήθελα να κάνω είναι σε ένα φίλος που δεν θα ξεχάσω ποτε (8kiaorkas) ο πρώτος ιδρυτής μαζί μου της REC. κολλητός από τα παλιά αφιερωμένο και για σένα φιλε μου!..

μην σας κουράζω άλλο,

Αυτά από εμενα..ευχαριστώ όλους όσους με στηρίξανε και με στηρίζουνε ακόμα, να είστε πάντα καλά..

Καλο καλοκαίρι σε όλους και εύχομαι ότι καλύτερο στην ζωή σας.

Ένα μικρό βιντεάκι για το τι ακολούθησε και η αφιερώση μας από την συμπαίχτρια μας StellaGzpsi που την ευχαριστώ και αυτήν προσωπικά.

https://www.youtube.com/watch?v=rXlcEjyTxbI&feature=youtu.be

Με εκτίμηση
Όμηρος
Assassin of death


 
Τελευταία επεξεργασία:

YamiYugi

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Με τη σειρά μου και εγώ θέλω να ευχαριστήσω και εγώ όλους τους συμπαίχτες για μου όλες τις ωραίες στιγμές που μου χάρισαν στον κόσμο αυτό!Ακόμη θέλω να ευχαριστήσω τα ιδρυτικά μέλη που είχαν την υπομονή και κάθε μέρα μου μάθαιναν καινούρια πράγματα σχετικα με το παιχνίδι!!Τι έμεινε να πω... Καλή συνέχεια στις ζωές σας και ό,τι με χρειαστείτε εντός ή εκτός παιχνιδιού θα είμαι παρών!!

Ο φίλος σας,
Δαμιανός
 

DeletedUser33988

Θέλω και εγώ να πω ένα ευχαριστώ με την σειρά μου...Θέλω να ευχαριστήσω αρχικά τον black mamba που πρώτος μου έδωσε την επιλογή να είμαι σε αυτή τη φυλή. Έπειτα θέλω να ευχαριστήσω τον Όμηρο για την βοήθεια,την στήριξη του....και που ανέχτηκε την γκρίνια μου :p
Όπως επίσης και τον Μήτσο που πιστεύω ξέρει ότι αν και μεγάλη γκρινιάρα αχάριστη δεν είμαι. Εαν δεν έπαιζαν αυτοί οι τρεις το έχω σίγουρο πως ούτε εγώ αλλά ούτε και η παρέα μου θα φτάναμε σε αυτό το σημείο,το κλείσιμο του κ35.

Επίσης ένα τεράστιο ευχαριστώ στα παιδιά που δεν έμειναν για το κλείσιμο αλλά παρ όλα αυτά τα έδωσαν όλα όσο έμειναν και σίγουρα η βοήθεια τους μέτρησε πολύ.Όπως επίσης και στα co play μας,που μπορεί να μην φαίνονται τα ονόματα τους έδωσαν όμως και αυτοί τον ίδιο αγώνα μαζί μας για να φτάσουμε ως εδώ!


Μπορεί να είχαμε μερικές βαβούρες και προβληματάκια,μπορεί κάποιοι να μην είμαστε στην φυλή από την αρχή του κόσμου,νομίζω όμως όλοι δεθήκαμε και συνεργαστήκαμε σωστά και από όλο αυτό έμειναν φιλίες και καλές αναμνήσεις.
Ελπίζω κάποια στιγμή να παίξουμε πάλι όλοι μαζί κάπου,και με όσους μείναμε στο κλείσιμο,αλλά και με όσους αποχώρησαν για προσωπικούς τους λόγους!

Καλή συνέχεια να έχετε όλοι στις ζωές σας.Να είστε καλά και εύχομαι οι μάχες που θα έχετε να είναι μόνο στο παιχνίδι,στην ζωή σας να έχετε απεριόριστη ηρεμία.

Με εκτίμηση
Στέλλα
 

DeletedUser

Ομηρακο γυρισες στον κ35 για να παιξεις βρωμικα μπας κ κλεισεις κοσμο για τον πεθαμενο τον θειο? ειδες οτι κ17 δεν τα καταφερνες χωρις να παιξεις βρωμικα και εδω το γυρισες? ασε τον θειο πιασε το τζοκερ. επισης δεν μετραει ο κ35, τον κ17 του υποσχεθηκες. οποτε ουτε καν εκπληρωσες την υποσχεση. Δεν εχω να πω κατι αλλο, συγχαρητηρια γιατι σε ορισμενους οντως αξιζουν και καλη συνεχεια, ειτε σε αλλο κοσμο αν μπειτε ή σε ο,τι αλλο κανετε.


[aig]10 Πόντοι

2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

Θέλω να καταλάβετε ότι η αναφορά σας στον εκλιπόντα ήταν ένας ατυχής τρόπος να πειράξετε τον συμπαίχτη σας.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33957

Θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα παιδια που μας σστηριξαν απο την αρχη μεχρι το τελος και οτι παμε και για συνεχεια!!

Στην συνεχεια...
Ομηρακο γυρισες στον κ35 για να παιξεις βρωμικα μπας κ κλεισεις κοσμο για τον πεθαμενο τον θειο? ειδες οτι κ17 δεν τα καταφερνες χωρις να παιξεις βρωμικα και εδω το γυρισες? ασε τον θειο πιασε το τζοκερ. επισης δεν μετραει ο κ35, τον κ17 του υποσχεθηκες. οποτε ουτε καν εκπληρωσες την υποσχεση. Δεν εχω να πω κατι αλλο, συγχαρητηρια γιατι σε ορισμενους οντως αξιζουν και καλη συνεχεια, ειτε σε αλλο κοσμο αν μπειτε ή σε ο,τι αλλο κανετε.

Λοιπον πασα μου για πες ρε φιλε ποιος κακομηρης κλαψιαρης εισαι που εφαγε πυξιδα και τωρα βγηκε να κλαφτει; Τι ακριβως καναμε βρωμικο; Που πηραμε σβαρνα με ενα πλανο την dxl η που φαγαμε τους μαπες που ειχαν προμηθευτη διαφορα bot και κλαιγοντουσαν στο τελος; Αντε τραβα στο λαγουμι σου και εσυ και ξανα ελα αργοτερα για καμια πυξιδα ακομα. Α και αν οντως καναμε κατι βρωμικο κλπ κλπ βγες με το ονοματακι σου και πες μας ποιος εισαι που επαιξες και γτ κλαις πανω απο ολα.
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Σε ένα post που απολύτως δεν σε αφορά μπαίνεις και σχολιάζεις και ούτε καν σέβεσαι Ανθρώπους.
Σε ένα post που δεν μας αφορά η δικη σου γνώμη δείχνεις την αλαζονεία σου γράφοντας κάτι απλά για να κανεις εντύπωση.
 

DeletedUser

Ο Ομηρος ξερει και ποιος ειμαι και που επαιξα, ρωτα τον και θα σου πει. Ομηρε σεβομαι αυτους που το αξιζουν και συ δεν αξιζεις τιποτα, πριν αρχισεις τα κολπακια μια χαρα σε σεβομουν. Αν δεν ηθελες να γραψει ο καθενας ας μην εβγαινες στο εξωτερικο. Ελευθερια λογου εχουμε, οποτε ξυδακι. Επισης ξερει ο Ομηρος τι βρωμιες εκανε.

ΥΓ Δεν θα ξαναγραψω ο,τι ειχα να πω το ειπα, αν θες ξανα να σου δειξω αλαζονεια ελα σκαιπ
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Δεν έχω την πραγματική ιδέα ποιος είσαι.Αλλα για να ασχολείσαι ακόμα θα υποθέσω πως είσαι κάποιος που έχασε?

Εσύ από μονος σου δείχνεις το επίπεδο σου μονο και μονο που δεν σέβεσαι ανθρώπους.

Το ξυδάκη μου φαίνεται το χρειάζεται κάποιος άλλος.
http://prntscr.com/bfc0ge
την καλημέρα μου!
 

DeletedUser33988

Ο Ομηρος ξερει και ποιος ειμαι και που επαιξα, ρωτα τον και θα σου πει. Ομηρε σεβομαι αυτους που το αξιζουν και συ δεν αξιζεις τιποτα, πριν αρχισεις τα κολπακια μια χαρα σε σεβομουν. Αν δεν ηθελες να γραψει ο καθενας ας μην εβγαινες στο εξωτερικο. Ελευθερια λογου εχουμε, οποτε ξυδακι. Επισης ξερει ο Ομηρος τι βρωμιες εκανε.

ΥΓ Δεν θα ξαναγραψω ο,τι ειχα να πω το ειπα, αν θες ξανα να σου δειξω αλαζονεια ελα σκαιπ

Ομπο κακιεεεεεες καλέ τι τσούξιμο είναι αυτό?απαπαπα Εγώ από την πλευρά του Όμηρου μια καλή και καθαρή διπλωματία είδα,τώρα τις βρωμιές που λες....ντάξει δεν είχε καθαρίσει το παιδί το ποντίκι του πριν το κλικ των αριστοκρατών.Ε δεν θα τον πούμε και βρωμίλο γι αυτό!
Άραγε εσένα σε νομπλάραμε?Νομπλάραμε κανα φιλαράκι σου? Ποιος ξέρει....Ψυχραιμία,ξυδάκι και περάστηκα,τα πρώτα 180 είναι δύσκολα μετά συνηθίζεις.
Πέρα από όλα αυτά όμως καλό είναι να μην σκορπάς χολή σαν την τελευταία κατίνα του χωριού. Βλέπεις ένα ποστ που γράψαμε άτομα της φυλής,υπάρχει ένα ευχάριστο και συγκινητικό ανάμεσα μας κλίμα και έρχεσαι να μας πεις και εσύ την καΐλα σου! Αυτό αλαζονεία δεν είναι,κακία και ζήλια λέγετε! Πάρε τα κόμπλεξ σου λοιπόν και ότι έχεις να πεις έλα να μας το πεις με το ονοματάκι σου!
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Συγχαρητηρια που κλεισες τον κοσμο, μπραβο οσα λες και συγχαρητηρια για την επιτευξη του στοχου σου/των στοχων σου αλλα μεχρι εκει. Οχι και ωραιος κοσμος με αξια ο 35 και πιο καλος απο αλλους που βγαινουν τωρα. Συμμαχια με τα 3/4 του κοσμου ειχες...
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Συγχαρητηρια που κλεισες τον κοσμο, μπραβο οσα λες και συγχαρητηρια για την επιτευξη του στοχου σου/των στοχων σου αλλα μεχρι εκει. Οχι και ωραιος κοσμος με αξια ο 35 και πιο καλος απο αλλους που βγαινουν τωρα. Συμμαχια με τα 3/4 του κοσμου ειχες...

Κανεις λαθος φιλε, πολεμησαμε στην αρχη την VIP οταν ειχε παρει στρατολογηση ολο το χαρτη και οταν ηταν 1η ηπειρος στην 45, μετα πολεμησαμε την ASSASSINS που βγηκε στο ριμ μας και επαιζε αμυνα.
Στην συνεχεια προχωρησαμε στην 55 νωριτερα απο ολους σε αλλη ηπειρο εναντιων DXL και WANTED και μετα προχωρησαμε στην 45 εναντιων τις μαπες.
 

DeletedUser



όταν είχα την δικη μου φυλή στον K17 και είχα δώσει τότε υπόσχεση ότι θα προσπαθήσω να τελειώσω τον κόσμο για να το αφιερώσω σε αυτόν.Δεν τα κατάφερα όμως... και όμως γύρισα για να τελειώσω την υπόσχεση την μεγάλη που είχα πει, μια υποσχεση που την κρατούσα μυστική για μένα που δεν ήθελα να την πω σε κανένα μέχρι να καταφέρω αυτό που ήθελα και τα κατάφερα τώρα, 4 χρονια μετά στον k35...




Κλάμα μόνο. Αυτο νομίζω αξίζει να πάει στην Ανίτα Πάνια. Θεωρώ θα είχε κάνει υψηλά νούμερα τηλεθέασης.Όμηρε της καρδιάς εγώ θα σε στηρίξω ματάκια μου <3
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή