Στιγμές κόσμου 3

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser289
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser15405

αλλος σπαμαρει αλλος θα φαει infraction δεν πιστευω!
 

DeletedUser13792

το λεω γτ και εγω για τον ιδιο λογο ειχα φαει ινφρακτιον πιο παλια..
 

DeletedUser

χμμμ καταρχην αυτο το ποστ ειναι μονο για στιγμες του Κ3 και καθεστε και βγαζετε την πικρα σας που κανενας παικτης σας δεν γραφεται σε αυτο ουτε φυσικα και η φυλη σας εκτος φυσικα οσον αφορα τον αριθμο των ακαδημιων σας..οσο για κανιβαλισμα και βαρβαροκατακτησεις ειστε η φυλη που δεν μπορει να μιλα--εξαλλου οι τοσες ακαδημιες και κατα συνεπεια τοσοι παικτες που υπαρχουν σε σας για αυτο το λογο υπαρχουν --δλδ να εξασφαλιζουν στα πιο δυνατα μελη σας σιγουρα χωρια οταν ερθει η ωρα τους να αποχωρησουν..
εκτος των παραπανω το θεμα ειναι και καπου αλλου --για να φτασει καποιος τα τοσα χωρια σημαινει οτι εχει βγαλει τοσους αριστους και παραπανω..αυτο και μονο λεει πολλα απλα καποιοι το θεωρουν ασχημο αφου δεν προκειται για ατομα απο τη φυλη τους..:eek:
 

DeletedUser

Τα τελευταια 35 τα εχει παρει απο Cruella de Vil και ολες πρασινες αναφορες.
Πολλα τα χωριουδακια αλλα 0 μαχουλες


Tribalwars Tribe Profile: All Your Base Are Belong To Us

OD Rank: 1.
(688,220,267 score)
OD Attack Rank: 1.
(351,945,186 score)
OD Defense Rank: 1.
(336,275,081 score)

The canibals

Δεν χρειαζεται νομιζω να σε συγκρινω ατομικα με τον κανιβαλλο dett-lol , μπορεις και μονος σου μεγαλο παιδι εισαι (λεμε τωρα).
 

DeletedUser

Μέχρι τώρα σας αγνοούσα επειδικτικά κ δν ήθελα να ποστάρω για την πάρτη σας άλλα με κουράσατε. Ειλικρινά δεν πιστεύω να υπάρχει πιο κλαψιάρικη φυλή από εσάς (συμπεριλαμβανομένων κ των 35-πόσες είναι τεσπα ακαδηδημιών σας).
Κλαίγεστε για τα πάντα κ προσπαθήτε συνεχώς να βρείτε ένα λόγο να μας την <<πείτε>>, στο χωριό μου αυτό το λένε μανία καταδίωξης <<κύριοι>>. Έχετε αποδεικτικά στοιχεία για κάποιο θέμα? Ε τότε απλά κάντε μία αίτηση υποστήριξης (από τις πολλές που κάνετε ούτως ή άλλως) κ άμα υπάρχει παρανομία, θα υπάρξουν κ οι κατάλληλες κυρώσεις. Δεν χρειάζεται αυτός ο κατακλισμός από αχρείαστα κ προβοκατορικά σχολία με μόνο στόχο να δημιουργήσετε δυσμενή κλίμα για την φυλή μας. Μου θυμίζεται κάτι σπαστικά παιδάκια που μέχρι να τους πάρει παγώτο ο γονιός τους σπάνε τα...νεύρα όλων των γειτόνων! Για να τελειώνω <<κύριοι>> μπόρει λόγω του υπερβόλικου πλυθησμού που μετράτε να μας πάρετε κάποια χώρια άλλα την φήμη μας δεν μπορείται να την κατακτήσετε όσα χωριά κ να πάρετε.. Άλλωστε κανείς δεν θυμάτε τους Πέρσες εν αντιθέση με τους 300 του Λεώνιδα που τους ξέρουν όλοι. :eek:
 

DeletedUser6091

Μην συνεχίζετε το spam γιατί βλέπω τις στιγμές του κόσμου 3 να μένουν εδώ που είναι μιας και θα τις κλειδώσω έτσι όπως το πάτε!​
 

DeletedUser

ΜΑΚΡΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ!!!!

Ram (479|173) alex6996 F609.88 18:15:58.967 29/10 <KIRIAKOS THE XESTER (402|778) K74 alex6996 στις 11-11 η ώρα 10:12 304:53:08

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΟΡΓΑΝΩΝΟΥΝ
ΧΑΑΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑ :D


Ram (479|173) alex6996 F553.82 18:15:39.170 29/10 <KIRIAKOS THE XESTER (219|662) K62 alex6996 στις 10-11 η ώρα 06:10 276:48:28
Ram (479|173) alex6996 F555.59 17:46:32.219 29/10 <KIRIAKOS THE XESTER (219|664) K62 alex6996 στις 10-11 η ώρα 06:34 277:12:21
Ram (479|173) alex6996 F559.65 18:03:00.756 29/10 <KIRIAKOS THE XESTER (216|667) K62 alex6996 στις 10-11 η ώρα 08:52 279:30:31
Ram (479|173) alex6996 F568.00 17:46:26.135 29/10 <KIRIAKOS THE XESTER (219|678) K62 alex6996 στις 10-11 η ώρα 12:46 283:24:33
Ram (479|173) alex6996 F607.85 18:03:13.308 29/10 <KIRIAKOS THE XESTER (388|774) K73 alex6996 στις 11-11 η ώρα 08:58 303:36:49
 

DeletedUser

Μπορεις να οργανωσεις τη ζωη σου...
Να πας σε βαφτισια, γαμους, σινεμα, μια εβδομαδιαια κρουαζιερα βρε αδερφε, και να εισαι πισω στην ωρα σου για τις επιθεσεις. λες να ειναι αριστοι???:D

Και χρησιμοποιησε και attack planer, ολες μεσα στην ιδια εβδομαδα πεφτουν :D

Παντως δεν ξερεις τι θα συσσωρευθει στην πορεια, και αυτα που στελνει μαλλον δεν εχει τι να τα κανει. το 1 επιθετικο δηλαδη... αν το εστειλε και αυτο.
 

DeletedUser

.....

http://gr.twstats.com/gr3/index.php?page=player&id=140726&mode=history

πολλά δεν είναι κοντά 20 μύρια ODD για 3 μερές? ειδικά όταν ο παίτκης δεν έχασε και χωριό??? :D

δείχνει καλή προετοιμαίσα και έγκαιρη αντιμετώπιση...

ειναι πολλα που δε δειχνει το twstats παντως και καλυτερα βεβαια :p
 

DeletedUser

όπως για παράδειγμα?

μμ πχ σε ποσα χωρια το πηρε αυτο το ODD(μπορει να ηταν και ενα δλδ) ,που ηταν αυτα τα χωρια ,ποιος τον βαραγε(μπορει να ηταν και ενα ατομο που του εστειλε 200 νουκ ετσι χωρις fake χωρις τπτ) ,απο ποιους πηρε αμυνες...
ολα αυτα δεν φαινονται στo twstats και θα επιμεινω στο καλυτερα που ειχα πει και πρωτα ;)
 

DeletedUser

Στο twstats αυτό δεν φαίνεται...
το καλύτερα είναι σχετικό...

Κάθε στοιχείο κάτι δείχνει, αν έχω μάθει καλά έσκασαν πάνω από 400 nuke από TB πάνω σε 10 χωριά...

επιχειρισιακά εάν ήθελαν τόσο πολύ τα χωριά απέτυχαν αφού δεν πήραν κανένα αλλά δεν έριξαν ούτε τοίχος...
(αυτό σημαίνει όχι μόνο πολλές απώλειες επιτιθέμενου αλλά και ελάχιστες αμυνόμενου)

εάν δεν ήταν ο στόχος αυτά τα 10 χωριά (ένας ξεκομμένος πυρήνας πχ, που δεν ήταν)

τότε μάλλον λάθος στήθηκε η επιχείρηση (μιλώντας πάντα 'εκ του ασφαλούς, δλδ εκ του αποτελέσματος...
 

DeletedUser18435

Επειδη αναφερεστε σε εμενα θα ηθελα να γραψω και εγω καποια πραγματα.
Το odd ανεβηκε κατα 27 εκατομυρια σε τρεις ημερες και αυτο χαρη και στις βοηθειες που ειχα μαζι με τις δικες μου αμυνες.
Δεχθηκα πανω απο 400 επιθεσεις κανονικες και παρα πολλες φεικ.
Τωρα αν ημουν ή οχι σε καποιο πλανο τους δεν το γνωριζω.Το μονο που γνωριζω ειναι οτι καθυστερησανε να μου επιτεθουν δινοντας μου τον απαιτουμενο χρονο να γεμισω με αμυνα τα χωρια (απο τις 60+ ωρες).Δηλ ηταν ολα αδεια και εκτεθιμενα για πολυ μεγαλο χρονικο διαστημα κατα το οποιο δεν δεχθηκα ουτε μια ανιχνευση.
Και το θεωρω ατοπο να εχω διπλα μου εκατονταδες χωρια των TB και οι κανονικες επιθεσεις τους να ερχονται απο τις 50+ ωρες.
Και το κυριοτερο δεν θελω να το παιξω γνωστης του παιχνιδιου......απλα την ωρα μου σκοτωνω με το παιχνιδι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΝΟΧΛΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΡΤΗ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΧΩΡΙΑ ΤΩΝ ΤΒ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ SAKAFIADES?
 

DeletedUser

ΠΟ ΠΟ... ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΕΙΜΟΥΝΑ ΕΓΩ Ο ΣΑΚ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ 47 ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΡΙΜ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΕΦΤΑΣΕ 54? :D
ΑΞΙΟΛΟΓΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ!
Ο ΝΙΚΟΣ(SEITANAZ) ΒΡΕΘΗΚΕ ΣΤΗΝ 15 ΔΗΛΑΔΗ?
 

DeletedUser

...

Στο twstats αυτό δεν φαίνεται...
το καλύτερα είναι σχετικό...

Κάθε στοιχείο κάτι δείχνει, αν έχω μάθει καλά έσκασαν πάνω από 400 nuke από TB πάνω σε 10 χωριά...

επιχειρισιακά εάν ήθελαν τόσο πολύ τα χωριά απέτυχαν αφού δεν πήραν κανένα αλλά δεν έριξαν ούτε τοίχος...
(αυτό σημαίνει όχι μόνο πολλές απώλειες επιτιθέμενου αλλά και ελάχιστες αμυνόμενου)

εάν δεν ήταν ο στόχος αυτά τα 10 χωριά (ένας ξεκομμένος πυρήνας πχ, που δεν ήταν)

τότε μάλλον λάθος στήθηκε η επιχείρηση (μιλώντας πάντα 'εκ του ασφαλούς, δλδ εκ του αποτελέσματος...


δε νοειται επιχειρηση που να περιλαμβανει 400 νουκ σε δεκα χωρια απο τις 60 ωρες!!!οπως ο ιδιος λεει δεν ηταν καν γεματα τα χωρια του και τα γεμισε για πλακα ειτε με δικα του ειτε με βοηθειες..απλα τσαμπα καψιμο νουκ ειναι και τσαμπα ODD για τον αμυνομενο οταν βαρας ενα πυρηνα δεκα χωριων και τπτ αλλο..
 

DeletedUser18435

δε νοειται επιχειρηση που να περιλαμβανει 400 νουκ σε δεκα χωρια απο τις 60 ωρες!!!οπως ο ιδιος λεει δεν ηταν καν γεματα τα χωρια του και τα γεμισε για πλακα ειτε με δικα του ειτε με βοηθειες..απλα τσαμπα καψιμο νουκ ειναι και τσαμπα ODD για τον αμυνομενο οταν βαρας ενα πυρηνα δεκα χωριων και τπτ αλλο..

Το να μηδενιζεις την προσπαθεια καποιου ειναι πολυ ευκολο.
Ο konilli (τι θυμηθηκα....) που ανοιξε το θεμα δεν το εκανε για να μειωσει καποιους "μεγαλους" παικτες και "γνωστες" του παιχνιδιου αλλα για να δειξει (πιστευω) οτι και πολλοι αλλοι κανουν μια αξιολογη προσπαθεια.

Το να θελανε να καψουν τα επιθετικα τους ή οχι ειναι δικο τους προβλημα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή