ο λύκος ,ο βοσκός και ο τεο

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33703

Οι μπεκάτσες της DnD βρήκαν τα σκούρα και άρχισαν την προπαγάνδα , ένα είδος προπαγάνδας που ξεπερνά τα όρια της παραμυθολογίας .

Ένας ''αρχηγός' της πλάκας που φοράει παντελόνια για να πηγαίνει στις συναυλίες της Lady Gaga (φόρα καμία φορμίτσα αγορίνα μου την άλλη φορά , μην σε στενεύει όταν θα χορεύεις και θα χτυπιέσαι με τα υπόλοιπα κοριτσάκια) ξεκίνησε να διαδίδει φήμες που εμένα προσωπικά όπως και τα υπόλοιπα μέλη της φυλής μου με προσβάλουν .
Ξεκίνησε λοιπόν να λέει πως εγώ και οι δικοί μου ζητήσαμε αρχικά λογαριασμούς από την DnD και πως μας έδωσαν και άκυρο .

Ρε ρεζίλια ; Είναι ποτέ δυνατόν να πιστέψει κανείς ότι θέλω να βουτηχτώ στα σκατά και στον βόθρο σας που τον έχετε ονομάσει και φυλή ; Και μάλιστα ρε μέτριοι ότι μου ρίξατε και άκυρο ;;;;

Μην πάτε να δείτε αν ερχόμαστε γιατί ήρθαμε και όσες φτηνές και ηλίθιες πονηριές και να κάνετε δεν πρόκειται να φύγουμε μέχρι να σας πάμε πυξίδα έναν έναν , με αυτά που κάνετε και λέτε τόσο ποιο πολύ μας πορώνεται .

[aig]10 Πόντοι για Άσχετος τίτλος θέματος.

By aigokairos.[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31486

Δεν νομιζω να ξαναεμφανιστουν μετα απο αυτο το ποστ οι δνδ.......

μηπως ομως ζητησατε κ απο dc?

λεω μηπως σαν νοοβ που ειμαι.....κ δν εχω ****..σαν εσας τους προ...
 

DeletedUser34147

Δεν νομιζω να ξαναεμφανιστουν μετα απο αυτο το ποστ οι δνδ.......

μηπως ομως ζητησατε κ απο dc?

λεω μηπως σαν νοοβ που ειμαι.....κ δν εχω ****..σαν εσας τους προ...

Βαλε τον εγκεφαλο στην θεση του και ξαναγραψτο μηπως βγαλει λιγο νοημα.
 

DeletedUser22409

Οι μπεκάτσες της DnD βρήκαν τα σκούρα και άρχισαν την προπαγάνδα , ένα είδος προπαγάνδας που ξεπερνά τα όρια της παραμυθολογίας .

Ένας ''αρχηγός' της πλάκας που φοράει παντελόνια για να πηγαίνει στις συναυλίες της Lady Gaga (φόρα καμία φορμίτσα αγορίνα μου την άλλη φορά , μην σε στενεύει όταν θα χορεύεις και θα χτυπιέσαι με τα υπόλοιπα κοριτσάκια) ξεκίνησε να διαδίδει φήμες που εμένα προσωπικά όπως και τα υπόλοιπα μέλη της φυλής μου με προσβάλουν .
Ξεκίνησε λοιπόν να λέει πως εγώ και οι δικοί μου ζητήσαμε αρχικά λογαριασμούς από την DnD και πως μας έδωσαν και άκυρο .

Ρε ρεζίλια ; Είναι ποτέ δυνατόν να πιστέψει κανείς ότι θέλω να βουτηχτώ στα σκατά και στον βόθρο σας που τον έχετε ονομάσει και φυλή ; Και μάλιστα ρε μέτριοι ότι μου ρίξατε και άκυρο ;;;;

Μην πάτε να δείτε αν ερχόμαστε γιατί ήρθαμε και όσες φτηνές και ηλίθιες πονηριές και να κάνετε δεν πρόκειται να φύγουμε μέχρι να σας πάμε πυξίδα έναν έναν , με αυτά που κάνετε και λέτε τόσο ποιο πολύ μας πορώνεται .

ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΤΡΑΛΑΡΙ ΤΡΑΛΑΡΟ ΕΧΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΛΑΚΑ.
Οταν δεν υπαρχει κατι ουσιαστικο αρχιζουν τα τρολ... χαχαχαχα

:rolf::rolf:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Οι μπεκάτσες της DnD βρήκαν τα σκούρα και άρχισαν την προπαγάνδα , ένα είδος προπαγάνδας που ξεπερνά τα όρια της παραμυθολογίας .

Ένας ''αρχηγός' της πλάκας που φοράει παντελόνια για να πηγαίνει στις συναυλίες της Lady Gaga (φόρα καμία φορμίτσα αγορίνα μου την άλλη φορά , μην σε στενεύει όταν θα χορεύεις και θα χτυπιέσαι με τα υπόλοιπα κοριτσάκια) ξεκίνησε να διαδίδει φήμες που εμένα προσωπικά όπως και τα υπόλοιπα μέλη της φυλής μου με προσβάλουν .
Ξεκίνησε λοιπόν να λέει πως εγώ και οι δικοί μου ζητήσαμε αρχικά λογαριασμούς από την DnD και πως μας έδωσαν και άκυρο .

Ρε ρεζίλια ; Είναι ποτέ δυνατόν να πιστέψει κανείς ότι θέλω να βουτηχτώ στα σκατά και στον βόθρο σας που τον έχετε ονομάσει και φυλή ; Και μάλιστα ρε μέτριοι ότι μου ρίξατε και άκυρο ;;;;

Μην πάτε να δείτε αν ερχόμαστε γιατί ήρθαμε και όσες φτηνές και ηλίθιες πονηριές και να κάνετε δεν πρόκειται να φύγουμε μέχρι να σας πάμε πυξίδα έναν έναν , με αυτά που κάνετε και λέτε τόσο ποιο πολύ μας πορώνεται .

Καταρχας.....ατομο >>> ποιος νομιζεις οτι εισαι εσυ και κρινεις? Εχεις καταλαβει οτι εισαι η μεγαλυτερη κομπλεξαρα των φυλετικων ετσι; Αυτο φαινεται απο τα ποστ σου και απο αυτο συγκεκριμενα. δεν θα μου κάνει καν εντύπωση εάν εσύ φόρας φουστάνια κάτω από αυτά ξέρεις να κρύβεσαι.... όλα τα κομπλεξ σου και τα ψυχολογικά σου να τα ξεπεράσεις με ιατρική βοήθεια... και όσον αφορά για τον τίτλο που έχεις δώσει ασχολίαστο... γιατί θα πρέπει και εγώ να σε χαρακτηρίσω κλεφτοκοτά μιας και το ιστορικό σου σαν κλεφτή λογαριασμών και πρεμιουμ δεν σε καθιστά το καλύτερο παιδί των φυλετικών. γιαυτό καλύτερα την άλλη φορά πριν μιλήσεις βάλε την μάπα σου μες στο χώμα να βρεις νερό και μετά έλα να μιλήσεις δημόσια για τα κόμπλεξ σου. που θα πεις βόθρο την DND που εσύ είσαι ο μεγαλύτερος συλλέκτης βοθρολυμματων
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ένας ''αρχηγός' της πλάκας που φοράει παντελόνια για να πηγαίνει στις συναυλίες της Lady Gaga (φόρα καμία φορμίτσα αγορίνα μου την άλλη φορά , μην σε στενεύει όταν θα χορεύεις και θα χτυπιέσαι με τα υπόλοιπα κοριτσάκια) .


ΕΕΕΕΕ οχι ρε μαν, ειναι δυνατον να πας με φορμιτσα σε συναυλια της Gaga?????????
Eισαι μπουρζοβλαχος τελικα ,μιλας και μαζευονται προβατα γυρω σου,εκπολιτίσου επιτελους!!
 

DeletedUser17325

Καλά, περιμένετε να βγάλετε άκρη με το αφρικανοπαιδο;
Λολ που θα έλεγε και ο darkling.
Προβλέπω έυκολα η φάση να γίνεται κ30.
Εδώ και κατι εβδομάδες μας τα έχουν πρηξει στο εξτερναλ με τα ερχομαστε, και στην καλυτερη θα πάνε για μπανια νωρίτερα απο οτι φανταζομαστε.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
εσυ για ποιο λογο γραφεις στο εξτερναλ? εχεις κανει ποτε κατι στις φυλετικες εκτος απο το να γραφεις αρλουμπες σε καθε ανοιχτο κοσμο?

απο τρολλ εχουμε πολλα στον σερβερ οι παικτες ειναι λιγοι :hmmm:
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Ένας ''αρχηγός' της πλάκας που φοράει παντελόνια για να πηγαίνει στις συναυλίες της Lady Gaga
Μια χαρά παιδί είναι ο Τεό ρε και απο αργηγός κομπλέ. Όσο για την Gaga τι να κανουμε; ολοι έχουν τα γούστα τους :p Τεό γερά μην τους ακούς, μονο φιγουρα ειναι, φατε ανενεργους γιατι ο Da Vinci τους κανει πλανα :p

Ξεκίνησε λοιπόν να λέει πως εγώ και οι δικοί μου ζητήσαμε αρχικά λογαριασμούς από την DnD και πως μας έδωσαν και άκυρο
Δεν παίζει με την καμία, εκτός αν το είπε κανας Βασίλης που είναι και φιλαρακια με τον Da

απο τρολλ εχουμε πολλα στον σερβερ οι παικτες ειναι λιγοι :hmmm:
To Μόνο Da Vinci ξέχασες :p Μόνο φωτιά Noob! lol

ΥΓ. Ρε γράφω απο συνήθεια στο external. Πάλι καλά που δεν παίζω κιόλας. Τελικά πήρατε λογαριασμούς; θα αλλαξει και ονομα η φυλη σε SOL ή μπα;
 

DeletedUser17325

Γιατί εσύ ρε καημένε ή ο Νικολάκης (ακομα χειροτερη περιπτωση ) έχετε πετύχει κάτι; Τον 33 κλείσατε αφου η μιση school πηγε για μπάνια. Στον κ30 είχατε τρομερή επιτυχία.

Αστεία δεν είναι αυτά που κάνετε. Αστείο είναι που στο μυαλό σας πιστεύετε πως κάτι κάνετε. Θα φτάσετε ποτε παικτες σαν τον Αργυρη του οποιου καποια στιγμη ηταν κο-πλει ο acequad στον k37 ; (τωρα λογικα θα εχει φαει ποδι ο Σωτηρακης) Του Marvel και τοσων μα τόσων αλλων; Πασά μου για να τους φτάσετε αυτους, δεν αρκουν σκριπτκακια και ****ακια. Χρειαζεται και μυαλο και σπιρτάδα. Οπου χωλένετε. Εσενα το λειζερ να σου βγαλω, δεν θα ξέρεις τι να κανεις και θα κλεισεις το πισι :rolf:

Btw είσαι και τόσο σαχλαμάρας που βρήκες να μου πεις <εκτος απο το να γραφεις αρλουμπες σε καθε ανοιχτο κοσμο?> Τη στιγμη που έχω 200 δημοσιεύσεις απο το 2009 με ενα και μονο ακκ στο εξτερναλ.
Εσύ και το παρεάκι σου απο την αλλη μας πρήζετε τα συκωτια καθε φορα με 50 ποστ την ημερα με τα ιδια και τα ιδια. Κουφιες απειλες τυπου "ερχομαστε", "ετοιμαστείτε για πυξιδες", κατι μπουρδες για ηλιους, και στο τελος τις τρωτες οι ιδιοι. IQ αμοιβάδας εχεις. Εύκολα...

Ριξ'τε μου το 10ποντο. Χαλάλι του πιτσιρικά που με κάνει και γελάω :rolf:
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Μια χαρά παιδί είναι ο Τεό ρε και απο αργηγός κομπλέ. Όσο για την Gaga τι να κανουμε; ολοι έχουν τα γούστα τους :p Τεό γερά μην τους ακούς, μονο φιγουρα ειναι, φατε ανενεργους γιατι ο Da Vinci τους κανει πλανα :p


Δεν παίζει με την καμία, εκτός αν το είπε κανας Βασίλης που είναι και φιλαρακια με τον Da


To Μόνο Da Vinci ξέχασες :p Μόνο φωτιά Noob! lol

ΥΓ. Ρε γράφω απο συνήθεια στο external. Πάλι καλά που δεν παίζω κιόλας. Τελικά πήρατε λογαριασμούς; θα αλλαξει και ονομα η φυλη σε SOL ή μπα;
οι παρανομοι καλο ειναι να μην μιλανε δημοσια γιατι γελανε και τα παρδαλα κατσικια
 

DeletedUser

Γιατί εσύ ρε καημένε ή ο Νικολάκης (ακομα χειροτερη περιπτωση ) έχετε πετύχει κάτι; Τον 33 κλείσατε αφου η μιση school πηγε για μπάνια. Στον κ30 είχατε τρομερή επιτυχία.

Αστεία δεν είναι αυτά που κάνετε. Αστείο είναι που στο μυαλό σας πιστεύετε πως κάτι κάνετε. Θα φτάσετε ποτε παικτες σαν τον Αργυρη του οποιου καποια στιγμη ηταν κο-πλει ο acequad στον k37 ; (τωρα λογικα θα εχει φαει ποδι ο Σωτηρακης) Του Marvel και τοσων μα τόσων αλλων; Πασά μου για να τους φτάσετε αυτους, δεν αρκουν σκριπτκακια και ****ακια. Χρειαζεται και μυαλο και σπιρτάδα. Οπου χωλένετε. Εσενα το λειζερ να σου βγαλω, δεν θα ξέρεις τι να κανεις και θα κλεισεις το πισι :rolf:

Btw είσαι και τόσο σαχλαμάρας που βρήκες να μου πεις <εκτος απο το να γραφεις αρλουμπες σε καθε ανοιχτο κοσμο?> Τη στιγμη που έχω 200 δημοσιεύσεις απο το 2009 με ενα και μονο ακκ στο εξτερναλ.
Εσύ και το παρεάκι σου απο την αλλη μας πρήζετε τα συκωτια καθε φορα με 50 ποστ την ημερα με τα ιδια και τα ιδια. Κουφιες απειλες τυπου "ερχομαστε", "ετοιμαστείτε για πυξιδες", κατι μπουρδες για ηλιους, και στο τελος τις τρωτες οι ιδιοι. IQ αμοιβάδας εχεις. Εύκολα...

Ριξ'τε μου το 10ποντο. Χαλάλι του πιτσιρικά που με κάνει και γελάω :rolf:

Sociopath προδοτη της doom Μην μιλας.
Επαιζες Doom κ30 Και κ36 και το επαιζες στο εξωτερικο αντικειμενικος ενω εισαι μαθητης τους darkling.
Γιατι ντρεπεσαι να πεις οτι εισαι μελος της doom εγω το λεω περηφανα και με κραζουν.

Χωρις την doom εισαι ενας ανυπαρκτος που σπαμαρεις στο εξωτερικο 5 χρονια εχοντας πετυχει τπτ σαν παικτης οπου αλλου και αν επαιξες εκτος doom.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17325

Πραγματικά ώρες ώρες αναρωτιέμαι ποιο τρολέρι είσαι εσύ.. :rolf:
 

DeletedUser33703

προς larilarixixo
Δεν σου κρατάω κακία γιατί χρωστάς χάρη σε αυτούς που σε μάζεψαν και από το τίποτα που ήσουν νομίζεις ότι έγινες κάτι.

προς sociopath
Δεν ξέρω από που πηγάζει αυτό το κόμπλεξ και όποτε ποστάρω στο εξωτερικό πετάγεσαι σαν τη βούρτσα κάθε φορά , αλλά το δικαιολογώ γιατί κάνεις παρέα με τον Glad1 Glad1 .

Mr. ανύπαρκτε δεν παίζω και δεν έχω σκοπό να φτάσω κάποιον από τα ονόματα που ανέφερες , ο καθένας προσπαθεί να παίξει το παιχνίδι και να χαράξει την δική του πορεία σε αυτό που κάνει (ότι και αν είναι αυτό) να φτάσουν κοιτάνε οι κομπάρσοι σαν και εσένα για παράδειγμα .
Από την μία κατακρίνεις τα ****άκια και μας κατηγορείς και από την άλλη φέρνεις ως παράδειγμα καλού παίκτη τον marvel ο οποίος έφερε αυτή την καινοτομία στην Ελλάδα , απλά γελάω χαχαχα

Γύρισε στο καβούκι σου και μην ξεχάσεις να ξαναβγείς μόλις ξαναγράφω στο εξωτερικό.
 

DeletedUser

προς larilarixixo
Δεν σου κρατάω κακία γιατί χρωστάς χάρη σε αυτούς που σε μάζεψαν και από το τίποτα που ήσουν νομίζεις ότι έγινες κάτι.

προς εσενα ξερεις εσυ!!
εγω δεν νομιζω οτι ειμαι κατι ουτε προσπαθω να γινω εσυ το παιζεις ψευτομαγκας και ετσι!! μαλλον σε βαραγαν μικρο δεν μπορω να εξηγησω αλλιως την συμπεριφορα αυτη που εχεις. τελος παντων επειδη σε βαριεμαι θα σου αφιερωσω κανα στιχο και αιντε στο καλο!!

είσαι ο Νικολας ο γιδοβοσκος
πανω στα όρη θα βοσκεις μοναχος..

μολις ξυπνησεις το πρωι πολυ πρωι
εχεις να κλεψεις κανα δυο λογαριασμους

το μεσημερι να αρμεξεις αγελαδες
και το απογευμα να βρεις αλλους βοσκους

και μολις ερθει η νυχτα και σε πιασει η λιγουρα
τρως το πρεμιουμ που πηρες απο αλλου

εσαι ο νικολας ο γιδοβοσκος
θα τρως τις κοκκινες θα λες και ευχαριστω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17325

Πασά μου κανένα κόμπλεξ δεν έχω με την παρτυ σου. Μην φουσκώνουν τα μυαλά σου. Σε λίγο θα πιστεψεις πως εχεις και fanbase. Mου εισαι παντελώς αδιάφορος.
Ο λόγος μου με βλέπεις να γράφω μετά από σένα και με το κουτό σου το μυαλό νομιζεις πως εχω θεμα μαζι σου, ειναι πως οταν μπαινω σε εναν κοσμο, 8/10 ποστ ειναι απο σενα και τα φιλαράκια σου να μας ζαλιζουν τον ερωτα με το ποσο καλοι εισαστε. Αν εγραφε κανένας άλλος τις κουταμάρες που γραφατε, τα ίδια θα του έλεγα. Απλά στον τομέα αυτό έχετε αποδεδειγμένα την πρωτιά.

Λες για τον Μαρβελ. Ωραία εκείνος τα έφερε. Εσυ τι έκανες; Α ναι. Τον ακουληθησες. Μην χασεις.
Εγώ τουλάχιστον όταν είδα την κατάντια των φυλετικών σταμάτησα να παίζω. Πλεον και η κουτση Μαρια έχει και θεωρει τα σκριπτς και ****ς αναποσπαστο κομματι του παιχνιδιου (μιας και ολοι τα εχετε). Δεν ακολουθησα το πανυγηρι.

Η διαφορά όπως σου ειπα που σας χωρίζει απο κατι τετοιους παικτες, είναι στο μυαλό. Για αυτο σου ειπα πως ποτε δεν θα τους φτασετε και τζαμπα μας πρηζετε σε καθε κοσμο.

Απο κει και πέρα αν εσυ βρισκεις την οποιαδηποτε ευχαριστηση στο να κάνεις καριερα σε ενα παιχνιδιπου που προ πολλου εχασε το νοημα του, μπορω να σου χαλασω χατηρι ; Ουτε καν. Αμα θες βγαλε prtscr την καταταξη του κ33 και βαλ'την σε κορνιζα στο σαλονι σου. Δικαιωμα σου. Απλά μην μιλας για σκιλ, όταν πλεον ολα γινονται αυτοματοποιημενα. Ετσι ; Γιατί τότε εμεις ειμαστε αυτοι που γελάμε :)
Εκτος βεβαια και αν εισαι απο αυτους που στο σχολειο τερματιζαν τα παιχνιδια με godmode - on και μετα πουλουσαν υφακι στους συμμαθητες τους ότι δηθεν εχουν χερια. Που μεταξυ μας για τετοιο τυπο ακριβως σε κοβω.

Τα λεμε σε κανα 2μηνο σε καποιον αλλο κοσμο, που παλι θα μπω και 8/10 ποστ θα ειναι δικα σου να μας λες τι παικτουρα εισαι :rolf:
Cheers.
 

DeletedUser33703

προς larilarixixo
Ασχολίαστο το ποιηματάκι , έχω δει και χειρότερα
Μάλλον εμένα πρέπει να με βάραγαν μικρό εσένα όμως πρέπει να σε βαράνε ακόμα :grrr::grrr:

προς sociopath
Αρχικά έχω fanbase και είσαι ο πρώτος στην λίστα

Την μία λες ότι γράφεις σε όποιους κόσμους παίζεις και πως γράφεις κάτω από τα ποστ μου επειδή τυχαίνει να γράφω εγώ στους κόσμους που παίζεις και την άλλη μας λες ότι έχεις παρατήσει το game ; Μάλλον κάτι από όλα αυτά δεν βγάζει νόημα .

Αν δεν κάνω λάθος δεν έχουμε παίξει σε κανένα κόσμο μαζί , ούτε αντίπαλοι και φυσικά ούτε συμπαίκτες , οπότε από που και ως που ξέρεις πως παίζω και με κατηγορείς ότι παίζω παράνομα ;
Σταμάτα να γίνεσαι φερέφωνο άλλων και να σχηματίζεις δικιά σου άποψη με αυτά που έχεις δει εσύ ο ίδιος.
Εγώ προσωπικά δεν παίζω με ****άκια και αυτό μπορούν να το επιβεβαιώσουν οι συμπαίκτες μου όπως και οι αντίπαλοι μου οπότε μάλλον μίλησες στον λάθος άνθρωπο
Οπότε μάλλον δεν ακολουθώ τον marvel κάτι που θα ήθελες να κάνεις εσύ όπως προείπες εφόσον τον έφερες ως παικτικό παράδειγμα .

Και κάτι άλλο που με καίει , τελικά είσαι πιο ανύπαρκτος από όσο νόμιζα , πως γίνεται να γράφεις σε κάθε κόσμο που ανοίγει (γιατί αν πιάσεις τους 4-5 τελευταίους κόσμους θα βρεις δικό σου ποστ , οπότε με τα λεγόμενα σου να παίζεις στους κόσμους που γράφεις)
και έτσι και ρωτήσεις έναν στην τύχη που δεν έχετε παίξει μαζί δεν θα ξέρει ποιος είσαι ''στο παιχνίδι'' με ποιον λογαριασμό έχεις παίξει και αν έχεις κάνει κάτι , μάλλον θα είσαι και εσύ ένας από τους παιχταράδες με τον τίτλο ''αιώνια co-play''
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Γιατί εσύ ρε καημένε ή ο Νικολάκης (ακομα χειροτερη περιπτωση ) έχετε πετύχει κάτι; Τον 33 κλείσατε αφου η μιση school πηγε για μπάνια. Στον κ30 είχατε τρομερή επιτυχία.

Αστεία δεν είναι αυτά που κάνετε. Αστείο είναι που στο μυαλό σας πιστεύετε πως κάτι κάνετε. Θα φτάσετε ποτε παικτες σαν τον Αργυρη του οποιου καποια στιγμη ηταν κο-πλει ο acequad στον k37 ; (τωρα λογικα θα εχει φαει ποδι ο Σωτηρακης) Του Marvel και τοσων μα τόσων αλλων; Πασά μου για να τους φτάσετε αυτους, δεν αρκουν σκριπτκακια και ****ακια. Χρειαζεται και μυαλο και σπιρτάδα. Οπου χωλένετε. Εσενα το λειζερ να σου βγαλω, δεν θα ξέρεις τι να κανεις και θα κλεισεις το πισι :rolf:

Btw είσαι και τόσο σαχλαμάρας που βρήκες να μου πεις <εκτος απο το να γραφεις αρλουμπες σε καθε ανοιχτο κοσμο?> Τη στιγμη που έχω 200 δημοσιεύσεις απο το 2009 με ενα και μονο ακκ στο εξτερναλ.
Εσύ και το παρεάκι σου απο την αλλη μας πρήζετε τα συκωτια καθε φορα με 50 ποστ την ημερα με τα ιδια και τα ιδια. Κουφιες απειλες τυπου "ερχομαστε", "ετοιμαστείτε για πυξιδες", κατι μπουρδες για ηλιους, και στο τελος τις τρωτες οι ιδιοι. IQ αμοιβάδας εχεις. Εύκολα...

Ριξ'τε μου το 10ποντο. Χαλάλι του πιτσιρικά που με κάνει και γελάω :rolf:

Ανυπαρκτο σκουπιδακι που προσπαθεις με ματαιο τροπο να κερδισεις εντυπωσεις εδω μεσα,προς λυπη σου σε ενημερωνω οτι παιζω ακομα κ37 και επειδη βλεπω οτι γνωριζεις τον Αναργυρο,ρωτησε και τον ιδιο.(btw μπετοβλακα,το ονομα ειναι ακομα στο ακκ,οποτε προσπαθησε να κανεις εστω και την στοιχειωδη προπαγρανδα,ασχετε!)
Και μιας και το παιζεις ντιβα και wannabe someone,γιατι δεν παιρνεις ενα ακκουντ να παιξεις σε καποιον κοσμο απεναντι μου/μας(σολ).Γιατι απο λογακια καλα το πας,στην πραξη ομως;; :noob:

Υ.Γ.Για να καταλαβεις οτι ο θεος αντι για μυαλο σε προικισε με σανο,κραζεις την σολ για ****ακια,και ταυτοχρονα θεωρεις απο τους κορυφαιους παικτες των φυλετικων,τον μαρβελ,ο οποιος ηταν απο τους πρωτοπορους στην χρηση **** σε ελληνικους σερβερ.Βεβαια καταλαβαινω οτι προσπαθεις εστω και ελαχιστα να κερδισεις την προσοχη τους,μπας και νιωσεις οτι εισαι εστω και μια τριχα απο τα ...μαλλια τους,οποτε σου υποσχομαι οτι δεν θα σου καταστρεψω το ονειρο!Κeep it up,wannabe!.


[aig]10 Πόντοι για
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.
4. Προκλητικό Περιεχόμενο ....Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή