DnD vs DC - Κυριαρχία gr.36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser16877

Ο ιδιος παικτης,με 250 αμυντικα χωρια κλαιει γτ δεν πηρε αμυνες για 2 κολωνες( γελαστε ελευθερα) και δεν του κοψαμε τα τρενα,οταν η μιση 54 ειναι δικια του και δεν προσπαθησε ο ιδιος να κοψει,παρα προτιμησαι να τα παρατησει στους dnd και μετα να βγει να κλαψει γιατι οι ασχετοι και μ@λ@κες συμπαικτες του δεν τον βοηθησαν!

Μιλάει παιδί που παίζει τα snipe του , βάζει τις φεικ του και τρέχει 5 μήνες .


Όταν έχεις την μισή ήπειρο και τον πρώτο λογαριασμό στον κόσμο τα snipe των συμπαιχτών είναι επικουρικά redleters .
Εσύ την έχασες την ήπειρο . Εσύ και το εγώ σου . Μαζεύαμε για πλάκα χωριά γύρω γύρω απο τον μέγιστο στακαρισμένο υπερπαιχταρα.

Στα φορουμ της DC πάντα ήσουν ο στόχος μας . Σε βαρέσαμε ποτέ ? ΌΧΙ !!!!!
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Καλησπερα...
Δημητρη Φιλε μου...Δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα εισουν ενας λογος που σταματησα απο την LOCA δεν εχει και αρκετη σχεση αυτο απλα το αναφερα δεν ηθελα να παιξω γιατι δεν μου αρεσε το πως μεταχειρειζεσουν στα μελοι σου..Δεν εχω κατι προσωπικο μαζι σου.. απλα επειδη ξερω θα ειχαμε διαφωνειες απλα εγω θελησα να σταματησω, γιατι ετσι κι αλλιως δεν επαιζα και σοβαρα στον 36...

Σεβομαι και ειναι δυσκολο αυτο που προσπαθησες να κανεις, οσο καιρο και να εισουν και ολοι ξερουμε οτι εδωσες χρονο και κοπο...αλλα προσπαθησε να σεβαστεις και εσυ τους υπολοιπους..αν θες φιλε μου αντι να στησεις στο τοιχο ατομα που θελουν και εχουν την διαθεση να προσπαθησουν να παλεψουν περνας τους μια επιτηρηση να μοιρασουν τα χωρια σου .. γιατι ειναι κριμα στο σημειο που εφτασε ο κοσμος να καταρευσουν τα υπολοιπα παιδια σαν χαρτινος πυργος μαζευοντας χωρια δικα σου...

μην χασεις οσα ατομα εμειναν να σε σεβονται ακομα... γιατι με αυτη την πραξη θα τα χασεις...
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εσυ φροντισε να πιεις κανα καφε οταν ξυπνησεις, γτ σε βλεπω ακομα να ονειρευεσαι. Εισαι ΤΕΟλατρης και το ξερεις, απλα εφαγες ακυρο :rolf:


Ειναι γνωστο οτι το αγορακι με τα κολαν ριχνει ακυρα. Τι λες ? Μεταξυ μας ειμαστε εδω περα :p
 

DeletedUser26663

Καλά εσύ κοπέλα μου...
Γεια σου ρε Δημήτρη. Ποτέ δεν μου άρεσες σαν παίκτης ούτε σαν χαραχτήρας ειδικά σε έναν κόσμο που παίζαμε μέτωπο εγώ και εσύ, και ξαφνικά εκεί που ήσουν 14-0 επιθετικά [ και εγώ 2-15] για να φυλάω τον πισινό σου.. την επόμενη μέρα πήρες μεταγραφή και όσο κοιμόμουν έφαγα πλάνο που ούτε στον ύπνο τους δεν περνούσαν.. Αλλά ναι θα πεις οτι το βγάζω από το μυαλό μου..
Το πρώτο μου κο-πλει που έπαιξα ποτέ και το χάσαμε απλά από την μεταγραφή σου..
Τέσπα καλή συνέχεια
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ωχ μωρε georgepas δεν βαρεθηκες να εισαι γλυφτρακι της θειτσας?Υψωσε λιγο αναστημα ,καλο θα σου κανει ,καντο σαν δοκιμη .
 

DeletedUser20435

Μπήκαν κάποιοι έκλεψαν τα κακόμοιρα τα παιδιά και τα ξενέρωσαν .
Παραδεχτείτε κάποιοι μια φορά την ήττα σας με σοβαρό τρόπο και αφήστε τον Ερμή που είναι ανάδρομος .

Ο Βουβουζέλας είναι το ίδιο άτομο που πολλάκις λεκτικά και επι προσωπικού ξεφτίλιζε το Τέρας και διάφορους άλλους . Το τέρας έπεσε σηκώθηκε και είναι ακόμα εδώ. Στα δύσκολα δεν τα παράτησε .

Ο βουβουζέλας ούρλιαζε και εκθείαζε τις νέες μεταγραφές του στο πρώτο πετυχημένο πλάνο και μας έλεγε οτι βρήκαμε τον μάστορά μας , οτι τώρα αρχίζει ο πόλεμος , οτι τώρα μετράνε τα στατς .



Τελικά σε αυτήν την φυλή υπάρχει αρχηγός , ηγεσία και όνομα ? Γιατί σας βλέπω σε κάνα μήνα να αλλάζεται όνομα πάλι .


ο τερας εαν δεν ειχε μια φυλη οπου ολοι με ηρεμια και με ανοχη απο την ηγεσια οπου ολα λειτουργουν υπο το αγρυπνο ματι της δεν θα καθοταν ουτε μια μερα παραπανω να σκασει για ενα παιχνιδι

ομως τοσο η εμπρακτη συμπαρασταση οσο και το ουσιαστικο ενδιαφερον ειναι αυτα που οφειλω να αναγνωρισω στην φυλη που ανοικω

παιδια απο την "απεναντι οχθη" επειδη με αρκετους απο σας παιζω σε αλλους κοσμους ενα θα παρατηρησω πως ο δημητρης που εσεις τον κανατε αρχηγο, δεν εγινε ελεω θεου, οσο κι αν εχω ειδικα εγω προσωπικα πολλα να του προσαψω του αναγνωριζω τις προθεσεις του πως ηταν να λειτουργησει υπερ σας στην τελικη δλδ, της φυλης που ανοικετε...
κριμα που σταματας δημητρη οχι γιατι θα μου λειψεις στο φορουμ, αλλα επειδη θα παψω να ελπιζω πως καποια μερα θα σε χτυπησω οσο μπορω σαν χταποδι:rolf:

καλη συνεχεια στην ζωη σου κι ο,τι κι αν γραψαμε μεχρι σημερα εδω... εδω να μεινει!
ΝΕΡΟ ΚΙ ΑΛΑΤΙ
 

DeletedUser26663

Την θειτσα την εχω γραμμενη!!
αλλα εσυ κοπελα μου τοσα κομπλεξ.. Γιατι;; Γιατι δεν σε συμπαθει κανεις;;
το εχεις σκεφτει οτι κατι κανεις λαθος;
Τελος παντων.
Δεν θα δωσω αλλη σημασια σε εσενα, γελαω με τα Ντισακια τωρα

το μονο που αρκει σε εσενα ειναι το ..
Καλα Αγγελικη εσυ κοπελα μου...
 

DeletedUser21068

Η ειρωνία της ζωής , δέχομαι και βλέπω μηνυματα απο εχθρους και λιγοστους απο την φυλή μου , άξια σεβασμού και παραλληλα βλεπω μηνυματα απο συμπαίκτες μου και λυπάμαι για ότι τους πρόσφερα ! :(

Καλή καρδιά σε όλους , εικονικους εχθρους και εικονικους φίλους. Εγω νιώθω εντάξη με τον Δημήτρη και ότι πρόσφερε στον κ36 και αυτό έχει σημασιά για εμένα. ;)

Καλη συνεχεια στις ζωές σας , και να χαμογελάτε πάντα .

*Να γράψω και εγω με μαυρα γράμματα , δεν έχω αναγκη της προπαγάνδας πλέον.
*Ο Λογαριασμός είναι με επιτήρηση στα χέρια της φυλής.
 

DeletedUser

Η ειρωνία της ζωής , δέχομαι και βλέπω μηνυματα απο εχθρους και λιγοστους απο την φυλή μου , άξια σεβασμού και παραλληλα βλεπω μηνυματα απο συμπαίκτες μου και λυπάμαι για ότι τους πρόσφερα ! :(

Καλή καρδιά σε όλους , εικονικους εχθρους και εικονικους φίλους. Εγω νιώθω εντάξη με τον Δημήτρη και ότι πρόσφερε στον κ36 και αυτό έχει σημασιά για εμένα. ;)

Καλη συνεχεια στις ζωές σας , και να χαμογελάτε πάντα .

*Να γράψω και εγω με μαυρα γράμματα , δεν έχω αναγκη της προπαγάνδας πλέον.
*Ο Λογαριασμός είναι με επιτήρηση στα χέρια της φυλής.

και καλα εσωτερικα στον επομενο σου κοσμο
 

DeletedUser26663

Η πίεση μεγάλη Αγγελική!!
Εσύ κοπέλα μου... Έρθεις δεν έρθεις!!!
τέλος πάντων είσαι η πλέμπα του παιχνιδιού δεν θα κάτσω να μιλήσω με εσένα!

Άντε Μητσάρα! Καλή δύναμη τα λέμε σε άλλο κόσμο!!
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Η πίεση μεγάλη Αγγελική!!
Εσύ κοπέλα μου... Έρθεις δεν έρθεις!!!
τέλος πάντων είσαι η πλέμπα του παιχνιδιού δεν θα κάτσω να μιλήσω με εσένα!

Άντε Μητσάρα! Καλή δύναμη τα λέμε σε άλλο κόσμο!!

Στα τελευταια 5 ποστ σου μονο για εμενα μιλας χαχαχαχα Ποιος ξερει ποιος πονεμενος εισαι και εσυ ,μπαινεις καημενουλι στο παιχνιδι μηπως και βγεις απο τα ψυχολογικα σου αδιεξοδα ,να νιωσεις λιγο νικης, εστω και εικονικα και βρισκεις μια Αγγελικη να σου ριχνει φαπες .Δεν υπαρχει σωτηρια.
 

DeletedUser26663

Πραγματικά έχω να το λέω φάπες δεν μου έχεις ρίξει ούτε στον ύπνο σου πλέμπα των φυλετικών!!!
Το ότι κάνω χαβαλέ μέσα στο παιχνίδι δεν είναι κάτι που με κάνει να έχω ψυχολογικά!
Η πλάκα όλη είναι ότι κανείς δεν σε θέλει από οτι βλέπω :p
Δεν υπάρχει σωτηρία όντως αυτό το παιχνίδι είναι μονότονο και βαρετό όπως κάθε συνομιλία και προπαγάνδα που μπορείς να φτιάξεις!!

Τέλος πάντων βάλτε κανένα στατιστικό αλλιώς να κλειδώσει :)
 

DeletedUser21068

Αυτά για απάντηση σε κάποιους συμπαίκτες μου , που αντι να εκτιμήσουν ότι τους προσφέρθηκε απο αυτον τον λογαριασμό μιλάνε για εσωτερικα κλπ.. π.χ. sub-zero

Εσωτερικα χωρια πηρα που έδωσαν στην φυλή το 100% και αυτα 3 μήνες μέτα το ανοιγμα του κόσμου μέσα σε 6 μήνες.

Θα μπορουσατε κάλιστα να μιλήσετε εφόσον προσφέρατε τα μίσα απο αυτά που πρόσφερα σε όλους σας.

Σεβασμόςκαι αξιοπρέπεια κυριοι/ες μου , εσείς με χάσατε δεν σας παράτησα. Και οχι δεν είμαι παικταρας ουτε τιποτα απο αυτα που λέτε , ποτε δεν το επαιξα σκιλλάτος . απλά αγαπούσα ότι έκανα.


http://prntscr.com/bb05ji
http://prntscr.com/bb05sm
http://prntscr.com/bb0600
http://prntscr.com/bb068z
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Πραγματικά έχω να το λέω φάπες δεν μου έχεις ρίξει ούτε στον ύπνο σου πλέμπα των φυλετικών!!!
Το ότι κάνω χαβαλέ μέσα στο παιχνίδι δεν είναι κάτι που με κάνει να έχω ψυχολογικά!
Η πλάκα όλη είναι ότι κανείς δεν σε θέλει από οτι βλέπω :p
Δεν υπάρχει σωτηρία όντως αυτό το παιχνίδι είναι μονότονο και βαρετό όπως κάθε συνομιλία και προπαγάνδα που μπορείς να φτιάξεις!!

Τέλος πάντων βάλτε κανένα στατιστικό αλλιώς να κλειδώσει :)

Τοτε γιατι κλαιγεσε τοσο καιρο ? Εμεις οι πλεμπες κλεινουμε οσους κοσμους εχουμε παιξει για δυο λογους ή γιατι εχουμε πολλες συμπαθειες ή ξερουμε να παιζουμε καλυτερα .
 

DeletedUser18131

Πω πώ..Έχεις ανάγκη από προσοχή πάλι; Θέλεις τη δόση σου;
Μεγάλη παίχτρια που κλείνεις όλους τους κόσμους!!!Αλήθεια πότε θα αρχίσεις τα σεμινάρια για το πώς θα κλείνουμε τους κόσμους Like you;
Θέλω να μάθω για τα Skills σου πραγματικά...

Εδώ είναι θέμα για στατιστικά και όχι για να δείξεις το εγώ σου πάλι.Νούμερο.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Καλως την πυξιδουλα μου .
Τελος της καλοκαιρινης σεζον σε ξαναπαιζω για να ξαναχασεις
 

DeletedUser22409

Μολις ολοκληρωθηκε το σημερινο πλανο της DC εναντιον της DnD

Αφου εσκασαν 2.000+ επιθετικα
Σε καποια χωρια απο 20 μεχρι 45 νουκ!!!!!! :wow: Ναι ναι 45+. Με ποια λογικη δεν εχω καταλαβει.

Τα αποτελεσματα εχουν :

Πλευρά 1:
Φυλές: DnD+, DnD
Πλευρά 2:
Φυλές: ~DC~, -DC-

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 6
Πλευρά 2: 5
Διαφορά: 1

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 40,248
Πλευρά 2: 36,736
Διαφορά: 3,512

chart

:oops:

Μπερδευτικα εχασαν χωριο αντι να παρουν η ειναι λαθος τα στατς?
:hmmm:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή