DnD vs DC - Κυριαρχία gr.36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser20435

AceQuad η συνηθεια να μπαινεις στην διαδικασια να διαβασεις και να θεωρεις υποχρεωση σου να εξωτερικευσεις τις σκεψεις που σου προκαλουν τα γραφομενα αλλων επισης ειναι λυπηρο

δεξου την διαφορετικοτητα αποψεων κι εως εκει ...απο κει και περα καταντα οντως κλινικο συμπτωμα,να προσπαθεις να πεισεις ολους πως εσυ κατεχεις την απολυτη αληθεια κι ολο το δικιο πως ειναι με το μερος σου

συμφωνησε πως διαφωνεις χωρις να το γραψεις και θα εχεις κανει το πρωτο βημα :hmmm:
 

DeletedUser

Τελικα οντως,το εξερναλ και οι απαντησεις μας δινουν νοημα στη ζωη σου.Λυπηρο.

Λυπηρο που τα λογια σας δινουν νοημα στη ζωη?Στα τελευταία σχολια σας εχετε αρκετη δοση αυτοκριτικης και δεν ξερω τι αλλο θα δουμε να γραφονται....
 

DeletedUser18131

Να είσαι καλά για τα ωραία σου λόγια! Σε ευχαριστούμε!:D
 

DeletedUser26916

πεσανε πλανα και απο τις 2 πλευρες.


Μολις ολοκληρωθουν θα μπουνε και τα στατιστικουλια. :)
 

DeletedUser

AceQuad η συνηθεια να μπαινεις στην διαδικασια να διαβασεις και να θεωρεις υποχρεωση σου να εξωτερικευσεις τις σκεψεις που σου προκαλουν τα γραφομενα αλλων επισης ειναι λυπηρο

δεξου την διαφορετικοτητα αποψεων κι εως εκει ...απο κει και περα καταντα οντως κλινικο συμπτωμα,να προσπαθεις να πεισεις ολους πως εσυ κατεχεις την απολυτη αληθεια κι ολο το δικιο πως ειναι με το μερος σου

συμφωνησε πως διαφωνεις χωρις να το γραψεις και θα εχεις κανει το πρωτο βημα :hmmm:

Συμβουλη ζωης απο εναν ρουφιανο;.Σορρυ δεν θα παρω.
 

DeletedUser15970

Τελος ακομα 2 πλανων και αυτη τη φορα η DnD γελασε τελευταια. 43 χωρια πηρε 24 εγιναν ρικλειμ. Το ενα και μοναδικο χωριο της DC το κραταει ο Μανιασμενη Βουβουζελα αυτη τη στιγμη π μιλαμε.


Πλευρά 1:
Φυλές: DnD, DnD+
Πλευρά 2:
Φυλές: DC, -DC-

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 43
Πλευρά 2: 25
Διαφορά: 18

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 355,385
Πλευρά 2: 212,728
Διαφορά: 142,657

chart


Συμπερασματικα και ουδετερα λογικο το πλανο της DnD, ακυρο το πλανο της Dc στο σταυρο, εξυπνο αλλα ατυχες το 2ο πλανο της Dc στην κορυφη της 45.

Αναμενουμε για τα επομενα....
 

DeletedUser21068

Καλο και προβλεπώμενο πλάνο απο την DnD , όπως και ιδιετερά γρήγορο , καλό timing απο κάποιους λογαριασμούς,

Το πλάνο της Dc , πολύ έξυπνο και σωστό για εμένα αλλα με μερικές διαφοροποιήσεις , δέν είχε απο ότι έμαθα την σωστή συμμετοχή , αλλά και όπως την 100% εμπειρία του χάρτη απο τον νέο δημιουργό του που για εμένα εχει τα σκιλλς για πολύ καλα πλάνα και οτι αυτο ήταν μια δοκιμή για τον χαρτη γι αυτον .

Καλό παιχνίδι και απο της 2 μεριές και ας με έκανε ο Θανασάκος να κόβω πρωι πρωι τρένα απο το κινητό μέχρι να φτάσω στο γραφείο.

Όσο για το χωριό που πήρα ντάξ ήταν το τελευταιο που περίμενα ουτε κάν λογκαρα για να δω τι έγινε.

Καλή συνέχεια και καλές μάχες.

π.ς.
Επίσης κάτι ακόμα ... ήμαρτον ρε τέρας ήμαρτον !!!!

http://prntscr.com/b5blfi
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33570

Απότομη προσγείωση στην πραγματικότητα!

Πως αλλαζει η εικόνα οταν ειναι να χτυπηθουν ενεργά account εεε?

Δεν αλλάξε βεβαια τιποτα - αυτα που τοσο καιρο ειχατε σαν αποτελεσματα - τα ιδια και χθες, επειδη είδα κινηση απο Δημητράκι απο χθες νωρις -νωρις, να δηλώσει περιτρανα οτι το πλανο δεν το εβγαλε ο ιδιος.... λες και τοσα πλανα που ειχε βγαλει ο ίδιος, ιδίως στην αρχη με συντριπτική αναλογια χωριών υπερ Loca-DC ειχε πετυχει τιποτα...
Βεβαια χθες ουτε 1 χωριο...όλεθρος...
Πληρως αποτυχημενο λοιπον το πλανο της DC, αυτο που δεν ειμαι βεβαιος, ειναι για το εαν τελικα δυσαρεστήθηκε ή χάρηκε ο Δημητρακης, μιας και το πλάνο δεν ηταν δικό του... υπερμετρος εγωϊσμος και ανυπαρξία ομαδικού πνευματος και συνοχής της φυλής.

Η διευρυνση του ρήγματος στην Κ54 μάλιστα με συνεχόμενα οφθαλμοφανή πλάνα, υποδηλώνει την ανικανότητα της DC να υπερασπισθει ακομα και τη μητρική της Ηπειρο.
Αυτο που φαινεται σε καθε πλάνο όλο και περισσοτερο ειναι η αδυναμία της ~DC~ να λειτουργήσει σαν φυλή και οφειλεται καθαρά σε συγκεριμενα account που νομιζουν οτι ο κοσμος περιστρεφεται γύρω απο αυτους... (ξεκαβαλήστε τα καλαμια οι 2-3).

Τέλος η φραση του Δημητακη "Όσο για το χωριό που πήρα ντάξ ήταν το τελευταιο που περίμενα ουτε κάν λογκαρα για να δω τι έγινε." τα λεει όλα απο μόνη της... αναμενόμενη αποτυχια σε βαθμό που ούτε λογκάρει...δεν σε ακουνε ρε Δημητράκη και καλα να παθουνε εεε... αντε τωρα βγαλτε ακρη...χαχαχα
 

DeletedUser20435

Καλο και προβλεπώμενο πλάνο απο την DnD , όπως και ιδιετερά γρήγορο , καλό timing απο κάποιους λογαριασμούς,

Το πλάνο της Dc , πολύ έξυπνο και σωστό για εμένα αλλα με μερικές διαφοροποιήσεις , δέν είχε απο ότι έμαθα την σωστή συμμετοχή , αλλά και όπως την 100% εμπειρία του χάρτη απο τον νέο δημιουργό του που για εμένα εχει τα σκιλλς για πολύ καλα πλάνα και οτι αυτο ήταν μια δοκιμή για τον χαρτη γι αυτον .

Καλό παιχνίδι και απο της 2 μεριές και ας με έκανε ο Θανασάκος να κόβω πρωι πρωι τρένα απο το κινητό μέχρι να φτάσω στο γραφείο.

Όσο για το χωριό που πήρα ντάξ ήταν το τελευταιο που περίμενα ουτε κάν λογκαρα για να δω τι έγινε.

Καλή συνέχεια και καλές μάχες.

π.ς.
Επίσης κάτι ακόμα ... ήμαρτον ρε τέρας ήμαρτον !!!!


http://prntscr.com/b5blfi



Ο "επιτηρητης" μου κι εγω σου ζηταμε συγνωμη για την κακιστη εικονα που βρηκες,την επομενη φορα δωσε μας ακριβεις οδηγιες για τον τροπο που επιθυμεις να ειναι φτιαγμενα τα χωρια οχι τιποτα αλλα για να βαζεις κατς και να μην χανωνται αυτοματως,-)
Υ.Γ.προσδωκω αιωνια ζωη δειξε το μεγα ελεος σου κι αν σ αρεσε ξαναπερνα :cop:

- - - Eνημερώθηκε - - -

Τελος ακομα 2 πλανων και αυτη τη φορα η DnD γελασε τελευταια. 43 χωρια πηρε 24 εγιναν ρικλειμ. Το ενα και μοναδικο χωριο της DC το κραταει ο Μανιασμενη Βουβουζελα αυτη τη στιγμη π μιλαμε.


G3-Madness κανε μια διορθωση του κρατησε, το ειδε,το καμαρωσε αλλα εγινε ρικλειμ κι εκει ...:axe:

συμπερασμα ουτε ενα δεν κρατησε κανεις ουτε καν ο πολλα βαρυς και λεπτολογος φον ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ νταβαι ντρουγκ:rip:

αισθανομαι δε την αναγκη να εκφρασω ενα δημοσιο μεγαλο ευχαριστω σε μια φυλη που φετος ειδικα, η ηγεσια αλλα και τα μελη της δεν μ αφησε ποτε ξεκρεμαστο
 

DeletedUser21068

Απότομη προσγείωση στην πραγματικότητα!

Πως αλλαζει η εικόνα οταν ειναι να χτυπηθουν ενεργά account εεε?

Δεν αλλάξε βεβαια τιποτα - αυτα που τοσο καιρο ειχατε σαν αποτελεσματα - τα ιδια και χθες, επειδη είδα κινηση απο Δημητράκι απο χθες νωρις -νωρις, να δηλώσει περιτρανα οτι το πλανο δεν το εβγαλε ο ιδιος.... λες και τοσα πλανα που ειχε βγαλει ο ίδιος, ιδίως στην αρχη με συντριπτική αναλογια χωριών υπερ Loca-DC ειχε πετυχει τιποτα...
Βεβαια χθες ουτε 1 χωριο...όλεθρος...
Πληρως αποτυχημενο λοιπον το πλανο της DC, αυτο που δεν ειμαι βεβαιος, ειναι για το εαν τελικα δυσαρεστήθηκε ή χάρηκε ο Δημητρακης, μιας και το πλάνο δεν ηταν δικό του... υπερμετρος εγωϊσμος και ανυπαρξία ομαδικού πνευματος και συνοχής της φυλής.

Η διευρυνση του ρήγματος στην Κ54 μάλιστα με συνεχόμενα οφθαλμοφανή πλάνα, υποδηλώνει την ανικανότητα της DC να υπερασπισθει ακομα και τη μητρική της Ηπειρο.
Αυτο που φαινεται σε καθε πλάνο όλο και περισσοτερο ειναι η αδυναμία της ~DC~ να λειτουργήσει σαν φυλή και οφειλεται καθαρά σε συγκεριμενα account που νομιζουν οτι ο κοσμος περιστρεφεται γύρω απο αυτους... (ξεκαβαλήστε τα καλαμια οι 2-3).

Τέλος η φραση του Δημητακη "Όσο για το χωριό που πήρα ντάξ ήταν το τελευταιο που περίμενα ουτε κάν λογκαρα για να δω τι έγινε." τα λεει όλα απο μόνη της... αναμενόμενη αποτυχια σε βαθμό που ούτε λογκάρει...δεν σε ακουνε ρε Δημητράκη και καλα να παθουνε εεε... αντε τωρα βγαλτε ακρη...χαχαχα

Ναι καλά οκ , στανταράκι είναι τελικά με γουστάρει σίγουρα... 3 φορές αναφέρει το όνομα μου σε 3 παραγράφους.

Βέβαια η επιχειρματολογια του είναι μηδέν σε επαιξα μόνο με κοψίματα και 2 κολώνες σε βάθος 30 χωριων με χωριά σας γύρο μου και τα πήρες ειδικά εσυ όλα στο χέρι . Κάνεις μόκο όμως γι αυτο το θέμα δεν λαλάς..

Όσο για το πλάνο γελοίε προπαγανδιστη , η ίδια φυλή σας βάρεσε στα πρώτα πλάνα η ιδια σας βαρεσε και τώρα το παραμύθι με το 3vs1 έχει τελείωσει προ πολλου. Και θέλοντας και μή έχετε χάσει αρκετά χωρια απο τα πλάνα μου.
Εννοείτε βέβαια δεν χάρηκα , γιατι έχω κοπιάσει γι αυτη την φυλη αλά ξέρω καλά οτι αυτος που ανέλαβε τα πλάνα όταν μάθει καλύτερα τον χάρτη θα εκτελέση πολυ καλύτερα πλάνα απο τα δικά μου. Όσο για το ομαδικό πνευμα απο μεριά μου γελάνε και οι πέτρες μαζι σου όχι μόνο η φυλή μου.

Όμολογουμένος η 54 είχε παραμεληθει διοτί τρέχαμε με άλλα κρητηρια στα πλάνα , αν και είναι καθαρά δικό μου λάθος γιατι έβλεπα την συρικνωση πυρίνων που φτιάχνατε κατα καιρούς ΝΕΣ κάτω. Οποτε αναλαμβάνω όλοι την ευθήνη γι αυτο το ρήγμα διοτί έπρεπε να υποστηρήξουμε άλλα σημεια στο χαρτή πιο δυσκολα απο αυτό.

Ότι ανέφερα οτι δεν λόγκαρα να δω το αποτέλεσμα δεν συνεπάγετε οτι ο λογαριασμός ήταν ανενεργός οτι απλά εγω δεν ήμουν μέσα. Όλα στην ώρα τους λοιπόν και να λές ευχαριστω που μπήκε ένας σοβαρός και αξιολογος ανθρωπος στον λογαριασμό σου .
 

DeletedUser33703

2 πλάνα έπεσαν εχθές και από τις 2 μεριές με νικητή την DnD να χτυπάει το μόνο κομμάτι που κατά την γνώμη μου μπορεί να παίρνει χωριά και καλά κάνει φυσικά και χτυπάει αυτό το κομμάτι .
Η φυλή μας εχθές έκανε πλάνο σε ένα σημείο το οποίο δεν έχει ξαναχτυπηθεί σε παραπάνω από 3 παίκτες ενεργούς από ότι φάνηκε .

Μιας και ήμουν εγώ ο δημιουργός του χθεσινού πλάνου σαφώς και δεν θα ρίξω ευθύνες σε άλλους παρά μόνο σε εμένα , κάποιες λάθος εκτιμήσεις δικές μου έφεραν τη φυλή σε αυτό το κακό χθεσινό αποτέλεσμα γτ δεν μπορούμε να πούμε πως το πλάνο μας ήταν καλό μιας και κατά την γνώμη μου ένα πλάνο αν είναι καλό ή κακό κρίνεται μονάχα από το αποτέλεσμα οπότε σαφώς παίζει πολύ και ο παράγοντας τύχη.

Σημαντικό ρόλο για το χθεσινό πλάνο μας έπαιξε το φακε πλάνο το οποίο και ήταν ανύπαρκτο από δικό μου λάθος φυσικά με αποτέλεσμα να μην δώσετε την παραμικρή σημασία .

Κατά την γνώμη μου όμως ούτε το πλάνο της DnD ήταν καλό , ο λόγος είναι ότι πιστεύω πως σε εκείνο το σημείο θα μπορούσαν να είχαν πάρει ακόμα και 100 χωριά έτσι όπως έχουν μπει μέσα και έτσι όπως είναι σπασμένο το σημείο αλλά χτύπησαν πολύ πρόχειρα .
 

DeletedUser33570

2 πλάνα έπεσαν εχθές και από τις 2 μεριές με νικητή την DnD να χτυπάει το μόνο κομμάτι που κατά την γνώμη μου μπορεί να παίρνει χωριά και καλά κάνει φυσικά και χτυπάει αυτό το κομμάτι .
Η φυλή μας εχθές έκανε πλάνο σε ένα σημείο το οποίο δεν έχει ξαναχτυπηθεί σε παραπάνω από 3 παίκτες ενεργούς από ότι φάνηκε .

Μιας και ήμουν εγώ ο δημιουργός του χθεσινού πλάνου σαφώς και δεν θα ρίξω ευθύνες σε άλλους παρά μόνο σε εμένα , κάποιες λάθος εκτιμήσεις δικές μου έφεραν τη φυλή σε αυτό το κακό χθεσινό αποτέλεσμα γτ δεν μπορούμε να πούμε πως το πλάνο μας ήταν καλό μιας και κατά την γνώμη μου ένα πλάνο αν είναι καλό ή κακό κρίνεται μονάχα από το αποτέλεσμα οπότε σαφώς παίζει πολύ και ο παράγοντας τύχη.

Σημαντικό ρόλο για το χθεσινό πλάνο μας έπαιξε το φακε πλάνο το οποίο και ήταν ανύπαρκτο από δικό μου λάθος φυσικά με αποτέλεσμα να μην δώσετε την παραμικρή σημασία .

Κατά την γνώμη μου όμως ούτε το πλάνο της DnD ήταν καλό , ο λόγος είναι ότι πιστεύω πως σε εκείνο το σημείο θα μπορούσαν να είχαν πάρει ακόμα και 100 χωριά έτσι όπως έχουν μπει μέσα και έτσι όπως είναι σπασμένο το σημείο αλλά χτύπησαν πολύ πρόχειρα .

Σε όλα τα παραπάνω θα συμφωνησω εκτος απο το "....να χτυπάει το μόνο κομμάτι που κατά την γνώμη μου μπορεί να παίρνει χωριά..."

Η DnD οπουδήποτε και να χτυπα πέρνει χωρια!
Ακόμα και στις στάκες του filipsan που για μενα ήταν μεγάλο λάθος να χτυπάμε στακες... αλλά ακόμα και εκεί εντελώς απρόσμενα, κόντρα μάλιστα στην αναμενόμενη αντίδραση, η DnD πήρε χωρια απο ενεργότατο λογαριασμό!

Μόνο η NES ειχε καταφέρει σε μαζικό πλάνο και σε 1ο χρονο να κόψει το πλάνο της DnD και να ΜΗΝ παρουμε ουτε 1 χωριο σε 1ο χρονο - αλλα στο after plan καταφέραμε και πηραμε (κ κρατησαμε) 7 χωρια εάν θυμαμαι καλά.

Το να χτυπήσει παντος καπου, εστω και προχειρα και να ΜΗΝ παρει ούτε 1 χωριο, ποτε δεν εχει γινει στον Κ36.
Ελπίζω να γινεται αντιλυπτο οι στοχους ευκαιριας, που θα απαιτουσαν επιτηρησεις πλέον στην DnD δεν υπαρχουν, η αμυντική λειτουργια ειναι μαζική και τα μπροστα account ενεργα 24/7, οπότε το επομενο πλάνο σας θα ειναι εξαιρετικά σημαντικό.
Σπουδαστε τον χαρτη μαζεψτε επιθετικα - κυνηγήστε συμμετοχή, πεταξτε παίχτες που σας τραβάνε πίσω, εχω αναφερθει πολλάκις σε βαθμο που εχω γινει γραφικός (το μονο που τους νοιαζει ειναι να φαινονται αυτοι 1οι..., εχουν μαθει να ειναι πάντα καβάλα και με κουτοπονηριές κ ρουφιανιλικια να επιδιώκουν εφημερα αποτελέσματα - ετσι όμως σοβαρή φυλή δεν παει μπροστα).

Γιατι σε περιπτωση που και το επομενο πλανο σας εχει αυτα τα αποτελέσματα... στο μεθεπωμενο (έρχετε κ καλοκαιρι) δεν θα υπαρχει παιχτης να βαζει επιθετικα... θα εχουν λακισει ολοι δια της πλαγίας οδου.

Παρολα αυτα και μονο που βγηκες και είπες τα πραγματα οπως είναι το αξιολογώ αυτο και σου βγάζω το καπέλο.
 

DeletedUser16877

Η παιχτούρα που μου υποσχέθηκε να με στείλει για μπάνια υπάρχει ακόμα ή την έκανε ? Άντε γιατί ανεβαίνει πολύ η θερμοκρασία ...

Μια χαζή ερώτηση : Αν τις καρπαζιές που έφαγε η DC την προηγούμενη εβδομάδα και επιθετικά και αμυντικά της είχε φάει η DND και στο εξωτερικό υπήρχε τόση ησυχία όση τις τελευταίες 5 μέρες πόσοι παίχτες απο DC θα είχαν ποστάρει , και άραγε με τι βαθυστόχαστο περιεχόμενο ;
 

DeletedUser26663

Χαχαχαχα όταν είσαι σε χάλια κατάσταση δεν μιλάς!! Πότε το έκανε άνθρωπος σε αυτά τα φόρουμ..
Δεν λέω πλάκα είχε η ένταση που υπήρχε αλλά ρε παιδάκια..
Βάλτε μας να δούμε στατιστικά αν γίνεται γενικά κάτι!!
Τσακωθείτε αν θέλετε να έχουμε και εμείς λόγο να ανοίξουμε το φόρουμ να γράψουμε/γελάσουμε και γενικά να διασκεδάσουμε ρε παιδί μου γιατί μέσα στο παιχνίδι έτσι όπως έχει γίνει το θέμα δεν το διασκεδάζεις με το άγχος και την ακρίβεια που χρειάζεσαι[και τις ώρες]
και ένας χάρτης θα ήταν καλό να δούμε τι γίνεται!!
Καλή συνέχεια στον πόλεμο σας παιδιά και εύχομαι να κερδίσει ο καλύτερος
 

DeletedUser33711

Τα τελευταία δύο πλάνα και των δυο φυλών πραγματοποιήθηκαν στις 17/5 έκτοτε παρατηρείται μια καθίζηση της DC και φαίνεται η τεράστια διαφορά των δύο φυλών κατά τη γνώμη μου. Μιας και πλέον η DnD μάζεψε τα περιστασιακά της προβλήματα έδειξε το πρόσωπο που δείχνει από την αρχή αυτού του πολεμού και τα αποτελέσματα του διπλού πλάνου της DC ήταν κυριολεκτικά μηδεν
, δυο χωριά πηραν απο σπόντα και αυτα έγιναν ρικλέιμ. Λογικό λοιπόν να υπάρχει καθίζηση και ηρεμία στο φόρουμ μιας και οι ισορροπίες επανήλθαν στα φυσιολογικά. Δηλαδη μηδεν Dc θετικο για DnD. Παρακάτω τα στατιστικά μετα το τελευταίο πλάνο, ενώ αναμένεται πλάνο απο την DnD αντίθετα από την DC είναι άγνωστο εάν θα υπάρξει επόμενο μιας και το καλοκαίρι είναι κοντά και πολλοί φαίνεται να σκέφτονται ήδη τις παραλίες και τα μπάνια αφήνοντας άθρησκα μετωπικά χωρια.

Πλευρά 1:
Φυλές: DnD, DnD+
Πλευρά 2:
Φυλές: ~DC~, -DC-

Timeframe: 17/05/2016 00:00:00προς23/05/2016 18:11:55

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 59
Πλευρά 2: 28
Διαφορά: 31

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 467,664
Πλευρά 2: 224,539
Διαφορά: 243,125

chart
 

DeletedUser31166

Πλευρά 1:
Φυλές: DnD
Πλευρά 2:
Φυλές: ~DC~

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 52
Πλευρά 2: 18
Διαφορά: 34

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 441,359
Πλευρά 2: 141,349
Διαφορά: 300,010

chart
 

DeletedUser26663

Πάμε παραλία για νυχτερινό μπανάκι θα σου πάρω κοκα κόλα θα σου φέρω και σουβλάκι
θα μας πάρουν με γιαούρτια πάτητες και μακροβούτια φτάνει να μου πεις σε αγαπώ

Πιστεύω ότι αυτό ήταν πλάνο απο DND και όχι από τις 2 μεριές
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή