DnD vs DC - Κυριαρχία gr.36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Ο Μαρινος εχει βγαλει τα μισα πλανα του λογαριασμου Φτυαρι και κατα τη γνωμη ειναι πολυ καλυτερος απο μενα σε δυσκολες καταστασεις. Και ενας απο τους λογους που παιζω σε αυτον τον λογαριασμο ειναι οτι νιωθω τελειως ασφαλης εαν λειπω.

Και οι υπόλοιποι μπανίστες για αυτό λείπουν τόσο συχνά ρε Βασίλη.

Αφού ξέρουν ότι θα είναι ασφαλής :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:
 

DeletedUser20435

Αρχικα να σου δωσω συγχαρητηρια για την καινουργια λεξη που εμαθες σημερα,(τα ραδικια).
Εν συνεχεια,ειναι λυπηρο να μιλας εσυ για τροπο και υφος γραφης οταν γραφεις μιση προταση,βαζεις 5-6 τελειες,αφηνεις κενο 1 προτασης και παλι τα ιδια,βαζοντας αρκετα χααχαχα.
Επισης,ειναι λυπηρο να μιλας εσυ για στρατηγικη,οταν εχασες τον κ31 απο την φυλη του προμανατζερ,και ταυτοχρονα συνεχιζει να ειναι λυπηρο τα να μιλας εσυ για στρατηγικη οταν βρισκεις κερδος στα +20 χωρια μετα απο 3 πλανα στην ιδια περιοχη,και δειχνεις αδιαφορια στο +50 το δικο μας στο τελευταιο πλανο.
Τελος,αληθεια στην κακιστη προπαγανδα σου δεν υπαρχει,ωστε να με ποναει κιολας.Ρουφιανακι ηταν ο chris-sk8er που σου εδωσε αδεια χωρια με 20 τειχος.Ρουφιανακι ειναι και ο τερας που 1 βδομαδα πριν κανει την ****τουμπα ελεγε οτι δεν προκειται ποτε να αλλαξει φυλη,και θα παιξει μεχρι τελους οτι και αν γινει.(σχεδιασμενο για να βγει πλανο στο σημειο του,να μην βοηθησει και μετα να αλλαξει φυλη.)Αρα οπως καταλαβαινεις το ραδικι εσυ εισαι,μιας και αδυνατεις να δεις τα αυτονοητα.

Υ.Γ.Για να καταλαβεις οτι εισαι πιο ****ς και απο βατραχο,κατι σελιδες πριν,μελος της φυλης σου ειπε οτι δεν επαιζε ο ιδιος ο gray στην αρχη,και οτι μετα περασε σιτ.Δεν ειμαστε ολοι λαμογια σας και εσας που ο μονος τροπος που ξερετε να παιζετε ειναι να εχετε ρουφιανακια παντου και παρολα αυτα να παλευετε να παρετε ενα προβαδισμα.

Υ.Γ.2.Θα ερθει η ωρα που θα φας και εσυ πλανο,και τοτε θα δουμε ποσο "ασχετοι" ειμαστε εμεις,και ποσο "παικταρας" εισαι εσυ.Ελπιζω μοο να μην περασεις σιτ στον βασιλη,επειδη ειτε θα σου τυχει μια υποχρεωση,ειτε δεν θα εχεις ιντερνετ.

δεν καταλαβαινω τι δεν καταλαβες ακομα μετα απο τοσες φορες που το εγραψα αλλα ειτε σε αναποφασιστους ειτε σε σε παρτακηδες δεν θα εκανα ουτε τον αμνο ουτε ημουν διαθετημενος να ακουω επι μακρον αρλουμπες για πλανο στην 45...
στο μονο που εχεις δικιο και σωστα το μεταφερεις, ειναι οτι θα παιξω μεχρι τελους ο,τι κι αν γινει

by the way πιανουν οι ζεστες... προσεξτε το οι πιτσιρικαδες γιατι ο χειροτερος εχθρος σας ειναι ο εαυτος σας... ο κακος...
 

DeletedUser33570

3η μερα after plan σε κοσμο με ταχυτητα 2, αυτο και εαν ειναι ανεκδωτο...χαχαχα

και μετα με ρωτατε γιατι γελαω....χαχαχα

Γιατι ειστε ΜΟΝΟ για γέλια

2 παιχτες εχουν μαζεψει ολες τις αμυνες, να καλη ωρα ο Δημητρακης πηρε ενα χωριο και εβαλε κατι ψιλα μεσα 110.000δορυα 74.000ξιφη 15.000βαρυ και 1 καταπελταδικο να υπαρχει....:rolf:

και απο διπλα χανονται χωρια με 10τσεκουρια συνοδεια ή 8 ελαφρύ....

Αληθεια εξηγηστε μου καποιος αυτη την τακτικη?

Επισης να επισημανω καθε φορα που χτυπαμε χανονται παιχτες....εχε γεια guardian 15...
μεχρι πριν 2 μερες επερνε εσωτερικα απο τον Mpopoulos και τωρα του περνει χωρια να τον σωσει (χαμηλο ηθικο...) ο leonidaskarax

Μια χαρα πατε συνεχιστε ετσι... θα ειστε η 1η φυλη που με το τελος του afterplan θα σκαει το επομενο κανονικο πλανο...χαχαχχαα

Φορτωστε το Δημητρακι, το μυθοπλαστη (Davici) και το Ραδικι και ολοι οι λοιποι εσωτερικο...χαχαχα

Οσο γραφω στο external σταματησατε να βαζετε επιθεσεις????
ααα εγω ηρθα να παιξω εδω - αμα χεζεστε πεστε το να σταματησω να γραφω, οσο δεν μιλαγα βαζατε τωρα μηδενισαν οι επιθεσεις???

Τι εγινε με τα λογια κλασομεντεν???
 

DeletedUser21068

Ναι , βασικά πιό πολλά έχω βάλει αυτά είναι λίγα που λές δεν θα είδες καλύτερα.

Και δεν κάνω τίποτα όπως τα λές ακριβός , απλα κοιτάω τα χωριά.

Προσπαθώ να σε φτάσω ρε φίλε αλλά δεν το έχω , είναι δύσκολο .

http://prntscr.com/b2s06e
 

DeletedUser33570

Τι ειναι αυτο που ποσταρες....χαχαχαα

Απο αυτα ξεκινανε τα λιγοτερα αμυντικα τουλαχιστον σε ΟΛΑ τα χωρια σου, του μετωπου...
(Εχω και κατι ωραιες στακες στα μετωπισθεν... κοκκινησες καποιον εεε και αισθανεσε δυνατος φανταζομαι...)

Εγω Δημητρακι αμα ποσταρω αναφορες απο χωρια σου θα σηκωθουν και οι πετρες και θα γελανε εδω εν χωρο...

Πες τωρα οτι θελεις να ποσταρω και μετρα... οσο και να θελω να ξεφτιλίσω καποιον υπαρχει και 1 οριο...

Ντρεπομαι για την παρτη σου...απο την αλλη λεω καλητερα ετσι...
ευκολα χωριουδακι απο συμπαιχτες του..που απο οτι εχω μαθει τους χεζεις κιολας που χανουν χωρια....χαχαχαχαχαχα

Και μολις μαζεψεις ενα ικανο αριθμο και αρχισει το πανυγηρι.... την εχεις ετοιμη την λυση...New Business Plan και στριβειν ως συνηθως...

Με εσωτερικα και με στακες ΔΕΝ πατε πουθενα...απλα ικανοποιειται την μεγαλομανεια ορισμενων οι οποιοι μαλιστα δεν εχουν και καμια αξια - τουλαχιστον οσον αφορα την ικανοτητα τους στο game, στη ζωη τους μπορει να ειναι διαμαντια που ξεπεσαν εδωμεσα σε ανθρακες...

- - - Eνημερώθηκε - - -

και για να μην νομιζετε ορισμενοι οτι λεω παραμυθια, βαζω φρεσκα χωρια ΜΟΝΟ 3 γιατι τον σεβομαι, εαν δωσει το ΟΚ θα γινει εδω πανηγυρι....χαχαχαα

http://prntscr.com/b2scqf
http://prntscr.com/b2sdhx
http://prntscr.com/b2sds0

Και ΜΗΝ φανταστειτε οτι ψαχνω να τα βρω αυτα - ΟΧΙ τα 3 στη σειρα ειναι
και προσεξτε το +10ξιφος - ειναι απο το προχθεσινο event...
Αμα παω απο κατω προς τα πανω θα βρω 50 τουλαχιστον τετοια....

Εεεεε ρε ΠΑΙΧΤΑΡΑ διδαξε μας Φυλετικες....:rolf:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ναι ταραχη,χεστηκαμε πανω μας.Α ρε καταχαζε!

Επισης,μαλλον στην μεγαλη σου καριερα στον κ31(κλαινε και τα ραδικια) ανεπτυξες μια δικη σου αποψη για την εννοια του αφτερ πλαν.Καταλαβαινω οτι προσπαθεις να κανεις το κομματι σου,να αναδειξεις κατι ας πουμε,αλλα εισαι αυτος που εχασε απο την φυλη του προμανατζερ,και γυρνας να λες για σκιλλ.

Περιττο να συνεχισω,ποντακιας εισαι,που κανεις ακκ απο ανενεργους,και οταν βαρας ενεργους,παιρνεις 2 χωρια ριχοντας ποσες νουκς και κανεις παρτυ.Εισαι απλα λιγος.

Υ.Γ.Ξερεις,υπαρχουν στιγμες που και εμεις βαριομαστε να απανταμε στις μπουρδες που λες,και επισης βαριομαστε να δινουμε νοημα στην ζωη σου απαντωντας σου ενα φορουμ.Get a life.
 

DeletedUser26663

ΑCEQuad το Get a life ήταν ειρωνικό να φανταστώ ε;
χαχαχαχαχαχα!

μίλησε για ****άκια ο Βινσι, γελάνε οι πέτρες εδώ στο Περιστέρι
 

DeletedUser33570

Καλησπερα Ραδικι,

Τοσο πολυ πονας που πηγες στο Κ15 κ στον Κ31...

Αλλά λεμε τωρα εχασα κατα τα λεγομενα σου τον Κ31 απο τον Ηλια,
Εσυ που χανεις τον Κ36 τι εισαι δηλαδη?

Πανε στο Ηλια, να σου κανει κανα μαθημα πως να κλείνεις κοσμο με 3v1 αναλογια ηπειρων, τουλαχιστον ο Ηλιας τον πολεμησε τον κοσμο απο Day1 αυτο του το αναγνωριζω και τις πηρε τις ηπειρους μια -μια...
Δεν ειναι σαν και εσας τους φαφλαταδες...

ΥΓ
Δεν χρειαζετε να απαντας αμα ΔΕΝ εχεις κατι ουσιαστικο να πεις...
"Η σιωπη ειναι χρυσος" ιδιως με αυτα τα κοτσανια που αμολας, ειναι η καλητερη συμβουλή που σου δίνω.
 

DeletedUser

Τοσο πολυ σε ενθουσιασε η λεξη ραδικι που την λες τοσο πολυ;

Απο την πολυ φαπα εχει ταραχτει το κεφαλι σου γιατι εγω ουδεποτε σου μιλησα για κ15.Μου κανει μαθηματα στον 37 που βοηθαω σε ενα ακκ και σε καθε πλανο βαριομαστε να του μαζευουμε χωρια.Βλεπω ποιοι παικτες σε κερδισαν ασχετε!Για λυπηση εισαι.

Το υστερογραφο μαλλον το ειπες ενω κοιταζοσουν στον καθρεπτη μιας και το καθε κειμενο σου αποτελειτε απο χαχαχαχχα,τελειες και ελαχιστα ασυναρτητα επιχειρηματα.
 

DeletedUser21068

Τι ειναι αυτο που ποσταρες....χαχαχαα

Απο αυτα ξεκινανε τα λιγοτερα αμυντικα τουλαχιστον σε ΟΛΑ τα χωρια σου, του μετωπου...
(Εχω και κατι ωραιες στακες στα μετωπισθεν... κοκκινησες καποιον εεε και αισθανεσε δυνατος φανταζομαι...)

Εγω Δημητρακι αμα ποσταρω αναφορες απο χωρια σου θα σηκωθουν και οι πετρες και θα γελανε εδω εν χωρο...

Πες τωρα οτι θελεις να ποσταρω και μετρα... οσο και να θελω να ξεφτιλίσω καποιον υπαρχει και 1 οριο...

Ντρεπομαι για την παρτη σου...απο την αλλη λεω καλητερα ετσι...
ευκολα χωριουδακι απο συμπαιχτες του..που απο οτι εχω μαθει τους χεζεις κιολας που χανουν χωρια....χαχαχαχαχαχα

Και μολις μαζεψεις ενα ικανο αριθμο και αρχισει το πανυγηρι.... την εχεις ετοιμη την λυση...New Business Plan και στριβειν ως συνηθως...

Με εσωτερικα και με στακες ΔΕΝ πατε πουθενα...απλα ικανοποιειται την μεγαλομανεια ορισμενων οι οποιοι μαλιστα δεν εχουν και καμια αξια - τουλαχιστον οσον αφορα την ικανοτητα τους στο game, στη ζωη τους μπορει να ειναι διαμαντια που ξεπεσαν εδωμεσα σε ανθρακες...

- - - Eνημερώθηκε - - -

και για να μην νομιζετε ορισμενοι οτι λεω παραμυθια, βαζω φρεσκα χωρια ΜΟΝΟ 3 γιατι τον σεβομαι, εαν δωσει το ΟΚ θα γινει εδω πανηγυρι....χαχαχαα

http://prntscr.com/b2scqf
http://prntscr.com/b2sdhx
http://prntscr.com/b2sds0

Και ΜΗΝ φανταστειτε οτι ψαχνω να τα βρω αυτα - ΟΧΙ τα 3 στη σειρα ειναι
και προσεξτε το +10ξιφος - ειναι απο το προχθεσινο event...
Αμα παω απο κατω προς τα πανω θα βρω 50 τουλαχιστον τετοια....

Εεεεε ρε ΠΑΙΧΤΑΡΑ διδαξε μας Φυλετικες....:rolf:

Μην λές ψέμματα ειχα πιο πολλα απο αυτα που εδειξες σκάσανε και αρκετα επιθετικά σας και φαντάσου πόσα πολλα είχαν μέσα ακόμα και ολα τα αλλα χωρια απο άλλους παίκτες σε συτο το σημειο ηταν τελειως άδεια .. όπως και ατ χωρια τα πήρα εκεινη την ημέρα και τα 4 που έχω εκεί.. και δεν βοηθησα πουθενα γιατι ως γνωστόν τέτοιος είμαι . πω πω αληθεια είμαι άσχετος έχεις δίκαιο τελικα ..

Υποταγή εις τους ανωτέρους μου .
 

DeletedUser33570

Μην λές ψέμματα ειχα πιο πολλα απο αυτα που εδειξες σκάσανε και αρκετα επιθετικά σας και φαντάσου πόσα πολλα είχαν μέσα ακόμα και ολα τα αλλα χωρια απο άλλους παίκτες σε συτο το σημειο ηταν τελειως άδεια .. όπως και ατ χωρια τα πήρα εκεινη την ημέρα και τα 4 που έχω εκεί.. και δεν βοηθησα πουθενα γιατι ως γνωστόν τέτοιος είμαι . πω πω αληθεια είμαι άσχετος έχεις δίκαιο τελικα ..

Υποταγή εις τους ανωτέρους μου .

Ελα ρε Δημητρακι... τι επαθες κατι..?
Να γραφεις αρλουμπες ειναι στο πνευμα σου, αλλά να γραφεις ασυναρτητα?
Μηπως σε πιεσα πολύ, δεν ειναι τιποτα, ολα τα χωρια ετσι ειναι ΔΕΝ ειναι ντροπη ειναι το game που ξερεις να παιζεις...
Πηρα χωριο ΑΜΥΝΕΕΣΣΣ...χαχαα

Μια χαρα το πας, ολοι διπλα σου αδειοι και εσυ ότι χωριο περνεις το κρατας, χανουν χωριο οι αλλοι βαζουν οτι τους εχει περισσεψει σαν ψιλοεκκαθαριστική και μετα ερχετε ο Δημητρακης... κατι σαν ερχεται ο Αννιβας, το χωριο 3 μερες αδειο να κανει ο αλλος οτι μπορει με κοψιματα dodge κλπ...

Μπαινει ο ΚΑννιβας... μεσα....στο επομενο λεπτο νασου τα καταπελταδικα 2-3 αμυντικα και Συστοιχίες MLRS μεσα...:rolf:

"Ο Καιρος Γαρ Εγγύς" ΚΑννιμπαλ...χαχχαα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21068

Ελα ρε Δημητρακι... τι επαθες κατι..?
Να γραφεις αρλουμπες ειναι στο πνευμα σου, αλλά να γραφεις ασυναρτητα?
Μηπως σε πιεσα πολύ, δεν ειναι τιποτα, ολα τα χωρια ετσι ειναι ΔΕΝ ειναι ντροπη ειναι το game που ξερεις να παιζεις...
Πηρα χωριο ΑΜΥΝΕΕΣΣΣ...χαχαα

Μια χαρα το πας, ολοι διπλα σου αδειοι και εσυ ότι χωριο περνεις το κρατας, χανουν χωριο οι αλλοι βαζουν οτι τους εχει περισσεψει σαν ψιλοεκκαθαριστική και μετα ερχετε ο Δημητρακης... κατι σαν ερχεται ο Αννιβας, το χωριο 3 μερες αδειο να κανει ο αλλος οτι μπορει με κοψιματα dodge κλπ...

Μπαινει ο ΚΑννιβας... μεσα....στο επομενο λεπτο νασου τα καταπελταδικα 2-3 αμυντικα και Συστοιχίες MLRS μεσα...:rolf:

"Ο Καιρος Γαρ Εγγύς" ΚΑννιμπαλ...χαχχαα

Πλέον δεν σε λαμβάνω σοβαρα απλα σε αφίνω να το πάς εκεί που θέλεις για αν δω ποσο θα τραβιξεις την προπαγανδα για να καλυψεις τα προβληματα στο εσωτερικό της φυλής ή νομίζεις δεν ξέρω τι γίνετε και που ; ( που μάλλον ξέρεις οτι ξέρω τα πάντα απο ποιον δεν ξέρεις ).

Άν θές στα κάνω και αναλυση ποιος και γιατι απο την φυλή σας τραβάει μπιστολι , ποιος κλαιγετε , ποιος δεν εχει χρονο πλεόν , πιοι έχουν ξενερωσει.

Συμβουλη μου και στο έχω ξαναπει σταμάτα να ξεφτυλίζεσαι , και κοιτα να βρεις κανα παλιο σου φίλο να παίξει κανεναν λογαριασμο.

 

DeletedUser

Πλέον δεν σε λαμβάνω σοβαρα απλα σε αφίνω να το πάς εκεί που θέλεις για αν δω ποσο θα τραβιξεις την προπαγανδα για να καλυψεις τα προβληματα στο εσωτερικό της φυλής ή νομίζεις δεν ξέρω τι γίνετε και που ; ( που μάλλον ξέρεις οτι ξέρω τα πάντα απο ποιον δεν ξέρεις ).

Άν θές στα κάνω και αναλυση ποιος και γιατι απο την φυλή σας τραβάει μπιστολι , ποιος κλαιγετε , ποιος δεν εχει χρονο πλεόν , πιοι έχουν ξενερωσει.

Συμβουλη μου και στο έχω ξαναπει σταμάτα να ξεφτυλίζεσαι , και κοιτα να βρεις κανα παλιο σου φίλο να παίξει κανεναν λογαριασμο.


Ευτηχως παραδεχεσαι πως επιστρατευεις και ανηθικους τροπους για να πολεμησεις τους νουμπαδες της δνδ....
Οσο για τα υπόλοιπα, δεν ξερω αμα εσυ κανεις προπαγάνδα (απο την έναρξη του πολέμου ) και οχι ο ταραχη...αλλα αυτο σε ενοχλει γιατι σιγα σιγα οτι εδω εγραφες στο παρελθόν για τη δνδ, σου εχει γυρισει μπούμερανγκ....
 

DeletedUser33570

Οποτε αναφερεται μια Αληθεια, ορματε ολες οι Κασανδρες με ποικιλία κοσμητικών επιθετων προκειμενου να μειωσετε και να αποπροσανατολισετε την πραγματικότητα.

Εαν η αναφορα της αληθεια ειναι ξεφτιλισμος - γουσταρω να ξεφτιλιζομαι καθημερινα!

Τα καλο με τα λόγια και τα γραπτα κειμενα ειναι οτι «Verba volant, scripta manent» (τα Λογια πετουν, τα γραπτα μενουν) και μπορουμε να ανατρεξουμε 1-2 μηνες πισω να δουμε τι ελεγε ο καθενας και τελικα τι επραξε και ποιος ελεγε τις αρλουμπες και ποιοι πραγματικά Ξεφτιλίζονται εδω μεσα!

Τωρα το να κοκορευεσαι που εχεις ρουφιανους ειναι οπως το βλεπει ο καθενας...συγχαρητηρια:clap:
Εμεις παντως ρουφιανους ΔΕΝ εχουμε - δεν ειναι της ιδιοσυκγρασίας μας - αλλά δεν χρειαζεται κιολας, χαρη σε σας οι ιδιοι οι παιχτες σας (δεν ξερω ποσοι εχουν καταφερει να γλιτωσουν απο αυτο το συνοθύλευμα των καννίβαλων που εχετε μαζευτει εκει...) καποια στιγμή οι ιδιοι παιχτες, σας εγκαταλλείπουν και υπαρχει ικανή πληροφορηση χωρις την παραμικρή προσπαθεια απο την πλευρά μας.

Η συμβουλή μου ειναι οταν την κανεις να "μην βγάλεις ανακοινωση ξανα", κανεναν δεν ενδιαφερεται και δεν χρειαζεται να δικαιολογηθεις.
Την κανεις γιατι απλα δεν αντεξες μεχρι τελους...οπως εχεις κανει πολλάκις στο παρελθον (οχι πως εχεις κανει τιποτα δηλαδη στον Κ36 , μεχρι τωρα εκτος απο τα εσωτερικα και τη δημιουργια ενος account φουσκα, που μαλιστα οταν σκασει ουτε παταγο δεν θα κανει...250 εσωτερικα, ημαρτον, μπορει να ειναι και περισσοτερα... απλα απορώ ποσο θρασσος χρειαζεται για να μιλα καποιος σαν κι εσενα...)
 

DeletedUser16877

Ότι και αν λέτε , με τον έναν ή τον άλλον τρόπο , με σωστή η λάθος σύνταξη και άρθρωση , Μπαμπινιώτηδες , η DND μέσα σε ένα τριήμερο με λίγες στοχευμένες κατακτήσεις κοντεύει να φτάσει στο δικό σας Ριμ . Αν ούτε αυτό σας λέει κάτι συνεχίστε να προσπαθείτε να κερδίσετε τον πόλεμο από τον σταυρό .

Αλήθεια πόσες χιλιάδες πεζικά κόβουν βόλτες προς τα πίσω?
Πλέον πόσες δυνατότητες πλάνων έχει η dnd ??? Μέτωπο ? ΡΙΜ ?

Στο κέντρο της φυλής σας πλεον έχετε Αριστοκράτες στα 35 λεπτά . ( Να βάλω τρις τελείες για να δώσω έμφαση σε μελλοντικό χρόνο ή όχι Μπαμπινιώτηδες ) ?
 

DeletedUser26663

Οτι και να λετε!! δεν μετραει!!
Εγω εχω μεινει οτι ο Da Vinci μιλαει για ****ακια!
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα
 

DeletedUser26663

Δεν έχει σημασία! Αλλά να μας τρολάρει τώρα δεν είναι λίγο αστείο;;
Ας μην σπαμμάρουμε άλλο, θα περιμένουμε στατιστικά από πλάνα :)
 

DeletedUser33570

....τι εγινε....?

Ψοφισατε....?

Ειπαμε θα την κανετε - αλλα ειναι νορις ακομα, η θαλασσα ειναι κρύα και τα λογια σας τα μεγαλα...ζεστα.
 

DeletedUser

Τελικα οντως,το εξερναλ και οι απαντησεις μας δινουν νοημα στη ζωη σου.Λυπηρο.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή