DnD vs DC - Κυριαρχία gr.36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Α δηλαδη το ακκ του φιγκο(απο τα βασικα και θεωρητικα καλυτερα ακκ της δνδ) ξαφνικα εγινε ανενεργος;
Α βρε κακομοιριδες,να δω τι αλλο θα πειτε για να δικαιολογησετε αυτην την κατασταση.Σας προτεινω να μαζεψετε οση περηφανια σας εχει απομεινει και να πατησετε τις διαγραφες σας.Καποτε νο2 ακκ της φυλης εγινε ανενεργο επειδη οποιος επαιζε το ακκ δεν ηταν αξιος να βγαλει αμυνα.Οταν εσυ ταραγμενε φας πλανο,θα εισαι και συ ανενεργος;

Σημειωση:Το σημερινο πλανο(δεν ξερω ακομα την καταληξη του) δεν το παιζω εγω αλλα ο Αναστασης.Να το θυμαστε αυτο για να μην λετε διαφορες μπαρουφες μετα που δεν εχουν λογικη.
 

DeletedUser33570

Α δηλαδη το ακκ του φιγκο(απο τα βασικα και θεωρητικα καλυτερα ακκ της δνδ) ξαφνικα εγινε ανενεργος;
Α βρε κακομοιριδες,να δω τι αλλο θα πειτε για να δικαιολογησετε αυτην την κατασταση.Σας προτεινω να μαζεψετε οση περηφανια σας εχει απομεινει και να πατησετε τις διαγραφες σας.Καποτε νο2 ακκ της φυλης εγινε ανενεργο επειδη οποιος επαιζε το ακκ δεν ηταν αξιος να βγαλει αμυνα.Οταν εσυ ταραγμενε φας πλανο,θα εισαι και συ ανενεργος;

Σημειωση:Το σημερινο πλανο(δεν ξερω ακομα την καταληξη του) δεν το παιζω εγω αλλα ο Αναστασης.Να το θυμαστε αυτο για να μην λετε διαφορες μπαρουφες μετα που δεν εχουν λογικη.

....αρχισαμε τις δικαιολογιες....χαχαχαχα

Αυτο που σου ειπα ήταν οτι γνωριζατε... αμα δεις απο πανω ο Δημητρακης τι γραφει...
οτι ελλειπε ο Βασιλης και μαλιστα ποιος τον ειχε επιτηρηση και στην συνεχεια ποιος πηρε επειτηρηση τον επιτηρητη...

...φανταζομαι ΔΕΝ ειναι τα ΜΟΝΑ πραγματα που γνωριζετε...εεε... με ανοιχτα χαρτια σας παιζουμε απο εδω...χαχαχα

Τι να πεις και να μην πεις....

Οτι και να κανετε... την καταληξη την ξερετε...χαχαχχαα

Αϊντε αρχιστε τωρα εν χορο... ολα τα νουμερα....την κλαψα...χαχαχααα

- - - Eνημερώθηκε - - -

εισαι ο μεγαλυτερος ξεφτιλας του φορουμ. πλεον και ο φιγκο ανενεργο ακαουντ.. αντε αλλοι 3 μεινατε και τελος

...τι δεν ξερατε οτι ελλειπε...

η νομιζες ρε κακομοιρη οτι θα ειχατε παρει χωριο ενα ηταν ο Βσιλης μεσα....?

ή νομιζεις οτι ΔΕΝ θα γυρισει απο διακοπες...χαχαχαα

...εχει γλεντι...πολύ.... απλά ετσι να τον τσιτωσετε λιγο....χαχαχχα

τι πιστευες ρε ασχετε οτι θα επερνες χωριο αμα ηταν μεσα...χαχαχαχαχαα

Για κουνησου λιγο να ξυπνησεις απο το ονειρο....χαχαχααα
 

DeletedUser

Εεεε πουθενα,σε δασκαλεψε ο ασερ και εμαθες να σπλιταρεις τους αριστους;

Εγω στο ακκ μπηκα στις 2.30 σημερα το μεσημερι,οσο και να μην το πιστευεις,εχω αποδειξει οτι σε κανω χαβαλε οσες φορες εχεις προσπαθησει να παρεις χωριο,ασχετε!

Αντε τωρα παρακαλα τον Βασιλη οπως λες μπας και σε κουβαλησει,βρες και κανα ατομο γιατι ξαφνικα και ο φιγκο απο βασικο ακκ της δνδ αποδειχτηκε ανενεργος και να δω τι θα λες οταν θα φευγεις απο τον 36 με την ουρα στα σκελια.
 

DeletedUser34147

....αρχισαμε τις δικαιολογιες....χαχαχαχα

Αυτο που σου ειπα ήταν οτι γνωριζατε... αμα δεις απο πανω ο Δημητρακης τι γραφει...
οτι ελλειπε ο Βασιλης και μαλιστα ποιος τον ειχε επιτηρηση και στην συνεχεια ποιος πηρε επειτηρηση τον επιτηρητη...

...φανταζομαι ΔΕΝ ειναι τα ΜΟΝΑ πραγματα που γνωριζετε...εεε... με ανοιχτα χαρτια σας παιζουμε απο εδω...χαχαχα

Τι να πεις και να μην πεις....

Οτι και να κανετε... την καταληξη την ξερετε...χαχαχχαα

Αϊντε αρχιστε τωρα εν χορο... ολα τα νουμερα....την κλαψα...χαχαχααα

- - - Eνημερώθηκε - - -



...τι δεν ξερατε οτι ελλειπε...

η νομιζες ρε κακομοιρη οτι θα ειχατε παρει χωριο ενα ηταν ο Βσιλης μεσα....?

ή νομιζεις οτι ΔΕΝ θα γυρισει απο διακοπες...χαχαχαα

...εχει γλεντι...πολύ.... απλά ετσι να τον τσιτωσετε λιγο....χαχαχχα

τι πιστευες ρε ασχετε οτι θα επερνες χωριο αμα ηταν μεσα...χαχαχαχαχαα

Για κουνησου λιγο να ξυπνησεις απο το ονειρο....χαχαχααα


Ταραχη εισαι για τα πανηγυρια.
 

DeletedUser33970

Ταραχή είσαι τόσο λίγος παικτικά και τόσο ελάχιστος σαν χαρακτήρας που έχεις σταματήσει να σέβεσαι τους κόπους των ίδιων των συμπαικτών σου. Ο ασε1 ήτανε ενεργός όταν πήγε απο την λοκα στην DnD? ή μήπως των διώξανε?ο διρτυ που επαιζε απο την πρώτη μέρα ήταν ανενεργός? και ακόμα και αν ήταν τον τελευταίο καιρο, γιατί δεν επαιρνες εσύ τα 50 χωρια που έιχε πάνω να τα παίξεις? ακόμα και τώρα τα φόρτωσες στον μπαρακόυντα.

Μ αρέσει που λέτε όλοι οτι ο gray θα έσωζε το ακκ, αλλα μάλλον ξεχνάτε οτι ο Κωνσταντίνος είναι ο κάτοχος του λογ.

Αφού εσύ εισαι ενεργός, γιατι δεν έρχεσαι να πάρεις εναν πυρήνα 50-100 χωριών μπροστά μας εδω πάνω να παίξεις μπαλίτσα? με 10 χωρια και το λιγότερο στακαρισμένο να έχει 90κ πεζά μέσα όλοι είμαστε καριερίστες. Αντί να σεβαστείς οτι τουλάχιστον προσπάθησε τον λες ανενεργό. Αντί να σεβαστείς οτι έφαγε 1150 νουκ στο κεφάλι τον αποκαλείς ανίκανο να διαχειριστεί πλάνο και πετάς την δικαιολογία οτι θα τον έσωζε ο κο πλευ. Και στην τελική, γιατί δεν παίρνεις καμια επιτήρηση να σου μαζέψουμε και εσενα καμια 50αριά χωριά και αφήνεις και εσύ τον ασερ να βγάζει κάθε πλάνο? Ασχετε


Να θυμήσω, τέτοια ώρα πρίν λίγες μέρες είχαμε πάρει καμια 40αριά.. Εσείς κυμαίνεστε στα 15... Ευγε!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21068

Πλάνο DnD 9/5/2016.

Λίγα λόγια για το πλάνο τους απο την μεριά μας :

± Ένα απαράδεκτο και απελπιστικό πλάνο απο την DnD .

± Φείκ πλάνο με αρίστους στο ( μέσο του χάρτη ) αρκετά προβλέψιμο και άσχημο στην υλοποιήση του.

±(Τυχεροί στην ατυχία σας λοιπόν.) Διότι μετα την παταγώδης αποτυχία του πλάνου σας στο μέτωπο καταφέρατε να πάρετε με τυχη για εσάς κάποια χωριά που πηγαίνατε με σχεδόν φείκ (απασχόλησης ) πλάνο . Και γιατί λέω τύχη ; διοτί είχαν κοπέι όλα τα τρένα απλά ο παίκτης έχασε την εκκλησία του απο λάθος του και πήγανε άκλαφτα τα κοψίματα ( Δεν δωσαμε επιτηρηση στο Βασίλη εμεις ) Βασιζόμαστε σε όλα τα μέλη μας ακόμα και να φέρουν άσχημα αποτελέσματα.

±Είναι δυαντόν μετά την ειρηνη και χρόνο 11 μέρες (+4 απο εμάς ) να κάνετε τέτοιο άσχημο πλάνο ; αληθεια τωρά πως νιώθετε γι αυτο ; με τόσα επιθετικά με τόσα χωριά με τόσους αρίστους ;

± Στην DnD πλέον είναι ολοφάνερο το πρόβλημα στο εσωτερικό της , ξενερωμένα μέλη που νόμιζαν οτι θα βρούν μια (ΝΕΣ) να χτυπήσουνε και τελικα το μόνο που λαμβάνουν απο τα τελευταία πλάνα τους είναι απογοητευση και νευρα.
(*Εγώ άλλοστε είχα πεί παλιότερα οτι η DnD έχει ένα "κακό" εχουν φτιάξει 6 υπερ-λογαριασμους πλέον έμειναν 5 και τρώνε κατα καιρούς και απομονόνουν τα υπόλοιπα μέλη τους , με αποτέλεσμα να ξενερώνουν και να μην προσφέρουνσ την φυλή όσο θα έπρεπε .. και όσο αν δεν το παραδέχεστε είναι η πικρή αλήθεια δεν παίζετε πόλεμος με 5 μέλη.)

±Όπως και ντρόπη σας που είπατε τον λογαριασμό του φίγκο "ανενεργό" και αυτο γιατι ελείπε 1 παίκτης απο τους 3 του λογαριασμου , οι αλλλοι είναι άσχετοι ;... για σοβαρευτείτε και δεχτήτε μια ακόμα απανωτή ήττα σας και καταστροφή ενός Υπερ_λογαριασμού σας που κουβαλούσε μεγάλο μέτωπο μέχρ τώρα , όπως και λίγο σεβασμό στα παιδια του λογαριασμού αυτού.

Έχω να προσθέσω ακόμα , οτι μια φορά και έναν καιρό , στο πρώτο πλάνο μας που είχαμε πάρει 12 χωριά με 650 νυκε τότε σαν φυλη βγηκατε όλα τα κοκορια και μας κράζετε για την αποτυχία μας , μετα απο 3μιση μήνες λοιπον μετα απο 14 μέρες απραγίας σας σκάσατε ενα πλάνο με τα 3 πλασια νυκε απο τότε και πήρατε 12 χωριά ... Μπράβο σας παιδια !

Όπως και να έχει τα πλάνα των φυλών μετά το Πάσχα ολοκληρώθηκαν ,
Στο πλάνο μας σας πηραμε 41 χωριά
Στο πλάνο σας μας πήρατε 14 χωριά
Σχεδόν το 1/4 απο αυτά που σας πήραμε για 2ή φορά στην σειρά.



Πλάνο DnD 9/5/2016
[SPOIL]Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 18
Πλευρά 2: 32
Διαφορά: 14

chart
[/SPOIL]

Πλάνο ~DC~ 7/5/2016

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~
Πλευρά 2:
Φυλές: DnD

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 48
Πλευρά 2: 7
Διαφορά: 41

chart
[/SPOIL]


Στατιστικά και των 2 πλάνων .

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~
Πλευρά 2:
Φυλές: DnD

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 80
Πλευρά 2: 45
Διαφορά: 35

chart
[/SPOIL]

Συνολικα Στατιστικά Πολέμου.

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~
Πλευρά 2:
Φυλές: DnD

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 537
Πλευρά 2: 345
Διαφορά: 192

chart
[/SPOIL]



Τα DnDάκια δεν λαλλούν πλέον , εκτός απο τον ******ιόζη τους *(Έλληνας σατυρος ) τον Ταράχη . που συνεχίζει να εξεφτυλίζετε και να κάνει τους πάντες να γελάνε μαζί του και με το επιπεδό του. Δέν έχει τίποτα άλλο να πεί και λεεί αρλούμπες .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

..xaxaxaxa

Γελαω με τα νουμερα που γραφουν εδω...

ολοι ανικανοι βγαλαν και γλωσσα....

χαχαχαχαα

ο Δημητρακης - ο Davici και ο Πικασο....:rolf:

χαχαχαχαχα

αααα ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ και τον μοιραζω πυξιδες....μαζι με ρολογακι.. δωρο... μονο ετσι εσυ μπορεις να μοιρασεις κατι....χαχαχαα

Knock knock η πυξίδα σου χτυπάει τη πόρτα!
 

DeletedUser33570

Ταραχή είσαι τόσο λίγος παικτικά και τόσο ελάχιστος σαν χαρακτήρας που έχεις σταματήσει να σέβεσαι τους κόπους των ίδιων των συμπαικτών σου. Ο ασε1 ήτανε ενεργός όταν πήγε απο την λοκα στην DnD? ή μήπως των διώξανε?ο διρτυ που επαιζε απο την πρώτη μέρα ήταν ανενεργός? και ακόμα και αν ήταν τον τελευταίο καιρο, γιατί δεν επαιρνες εσύ τα 50 χωρια που έιχε πάνω να τα παίξεις? ακόμα και τώρα τα φόρτωσες στον μπαρακόυντα.

Μ αρέσει που λέτε όλοι οτι ο gray θα έσωζε το ακκ, αλλα μάλλον ξεχνάτε οτι ο Κωνσταντίνος είναι ο κάτοχος του λογ.

Αφού εσύ εισαι ενεργός, γιατι δεν έρχεσαι να πάρεις εναν πυρήνα 50-100 χωριών μπροστά μας εδω πάνω να παίξεις μπαλίτσα? με 10 χωρια και το λιγότερο στακαρισμένο να έχει 90κ πεζά μέσα όλοι είμαστε καριερίστες. Αντί να σεβαστείς οτι τουλάχιστον προσπάθησε τον λες ανενεργό. Αντί να σεβαστείς οτι έφαγε 1150 νουκ στο κεφάλι τον αποκαλείς ανίκανο να διαχειριστεί πλάνο και πετάς την δικαιολογία οτι θα τον έσωζε ο κο πλευ. Και στην τελική, γιατί δεν παίρνεις καμια επιτήρηση να σου μαζέψουμε και εσενα καμια 50αριά χωριά και αφήνεις και εσύ τον ασερ να βγάζει κάθε πλάνο? Ασχετε


Να θυμήσω, τέτοια ώρα πρίν λίγες μέρες είχαμε πάρει καμια 40αριά.. Εσείς κυμαίνεστε στα 15... Ευγε!

Σαχλαμαράκια...

Μπορεις να λες "οτι σου ερθει....και οτι σου κατεβασει η γκλάβα σου..."

Αλλά λογια που δεν εχω πει, ΔΕΝ θα σε αφηνω να τα βαζεις στο στομα μου και μετα να κανεις τις ανυποστατες αναλυσεις σου...

Ειπα οτι ΔΕΝ επαιζε ο Βασιλης - επειδη καποιοι σπευσαν να πουν τις Σαχλαμαρες τους... ποτε δεν κατηγορησα αυτο που επαιζε... απλά τοσα πλανα που ριξατε και μαλιστα με πολυ χειροτερη αναλογια με βαση τα χωρια που κατειχε τοτε.... ΔΕΝ ειχαν φερει κανενα αποτελεσμα...μα κανενα απολυτος... στηριχθηκατε στο γεγονος οτι, σαν ξεφτιλες που ειστε, σπασατε για αλλη μια φορα οτι ειχατε συμφωνισει (ανακωχη..) και το γεγονως τις απουσιας καποιων παιχτων...

Καταλαβες λεβεντακο μου....

Τα αλλα σχολια περι συμπαιχτων στα επιστρεφω ΟΛΑ!!

Εσεις πριν απο 1 μηνα ξεκατινιαζόσασταν εδω....χαχαχα

Εγω για συμπαιχτη μου ΔΕΝ εχω πει κουβεντα... νουμερο....

Ειμαστε απο "αλλη" παστα.... οι κατινιές ειναι αποκλειστικό σας προνόμιο...

Δημητρακι... εσυ να χαρακτηρισεις "******ιόζη..." οσο και χαμηλου επιπεδου να ειναι ο συνομιλιτης σου...

Ντροπη σου... ΔΕΝ το περιμενα απο ενα ΤΟΣΟ "Σοβαρό" "Ακριβοδίκαιο" και "Μετρημενο" Αναλυτη...σαν και του λόγου σου....

Αυτο που θα σου πω και αφορα ολους σας... μιας και απο DnD κανενας δεν ασχολειται μαζι σας... ειστε δηλαδη αναξιοι λογου για το συνολο....ειναι οτι "οι χαρακτηρισμοι ποτε δεν μειωνουν αυτο στο οποιον εκτοξευονται..."
βριστε με την ψυχη σας, εμενα δεν με αγγιζουν κατινουλες σαν και το Δημητρακι...(photoshop στον μοναδικο που σε υπολογιζε... εεε παιχταρα μου... εεε λεβεντακο μου... τον ξεφτιλησες... μπραβο σου Δημητρακι...)

Για οσους δεν σε ξερουν τι νουμερο εισαι... ειναι ενα καλο παραδειγμα αυτο....!
Αληθεια μπυριτσα παιζει... η φοβασε τι θα κανει το μπουκαλι μετα ο Γιαννης...χαχαχα

- - - Eνημερώθηκε - - -

Knock knock η πυξίδα σου χτυπάει τη πόρτα!

...κοψε χαρτακι... και παρε φορα....
 

DeletedUser21068

Βρέ προπαγάνδουλη Ταράχη πές τα σε κανέναν άλλο αυτά οχι σε εμένα , καταρχήν το Photoshop δεν το έκανα εγω , 2ον το βάλαμε σε ένα ροομ να γελασουμε που είμασταν σε κληση , το οτι θα σας το πάσαρε έτσι ένας παίκτης δεν το ήξερα κάν , τουλάχιστον εγώ .

Αλλά και αυτό ειναι μια μορφή προπαγάνδας που ξέρεις καλά να κάνεις και την φάγατε για τα καλά..

Επίσης η συμφωνιά δεν ήταν μέχρι το Σάββατο για την ειρήνη αλλα μέχρι την τετάρτη το βράδυ , μπήκανε 7 επιθέσεις που η ηγεσια σας ενημερωθηκε άμεσα οτι είναι κανονικές νυκε και για ποιο λόγο μπήκαν στην ηγεσια σου. Και επειδη παραβιαζέ την συμφωνιά φρόντησα άμεση ενημέρωση για το λάθος των μελών της φυλής μου.

Μην πετάτε την ουρά σας απέξω όμως ενω ειχατε ενημερωθει εγω μόνο τις 8 το απγευμα είχα 72 εισερχόμενες.

Αρα ιδιο και το αυτο !

Επίσης πές μου έναν καλό παίκτη μας στην πρώτη 20 αδα που χτυπήσατε και πήρατε πάνω απο 10 χωριά... ΜΟΝΗΜΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΟΛΑ !
Γιατι εγώ εχω να σου πώ και 4 λογαριασμους.

Σταμάτα την κλάψα λοιπόν ρε τυπάκο , σταμάτα να μιλας αφου δεν έχεις τίποτα άλλο να πείς .. Είσαι τόσο σώφρων ανθρωπος που πιστευεις οτι με νοιάζει τι πιστευουν για εμένα μέσα ανθρώποι που δεν με ξέρουν σε ένα εικονικό παιχνίδι ; Τόσο εξαρτημένος είσαι ; Προσεξέτο και χαλάρωσε μην σε βρεί τίποτα με την κατρακύλα που σας έχει πάρει..

Όσο για τον Γιάννη , δεν τον εξεφτέλυσα εγω πουθενά , το μόνο που είπα ηταν οτι πήγε πολυ καλα το φείκ πλάνο μας. Μόνος του βγηκε και είπε τι έχει γίνει , η φυλή μου δεν ηξερε τίποτα οτι ξέρω της εκκλησίες , απλα έτρεχαν τους στόχους φείκ που τους έδωσα. και ένας ανέβασε την αναφορά με τα 20κ καταπελτες. τον Γιάννη τον σέβομαι και τον εκτημάω σαν άνθρωπο και δεν τον έχω για τύπο με το μυαλό το δικό σου ωστε να φέρει σε χρήση ένα άδειο μπουκαλι... πόσο μάλλον για ένα παιχνίδι.

Σε αφίνω τωρα να βρείς αλλο ενα τεχνασμα να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα και το μαυρο σας το χάλι γιατι και που σου απευθύνω το λόγο ρίχνω το επιπεδό μου.
 

DeletedUser

Ταραγμενε,προσπαθησε λιγο να πατησεις στην γη.
Ειπες καπου οτι δηθεν ξεραμε ποια μερα ηταν οφφ ο φιγκο(3 κο πλει,απαραδεκτο να ειναι οφφ).Να υποθεσω οτι δεν περασε ποτε απο το σανο που εχεις για μυαλο η ιδεα οτι ηταν οι πρωτες μερες μετα απο μιας βδομαδας ειρηνη,οπου ειχαμε σχεδον ολα τα νουκ της φυλης διαθεσιμα και καπου επρεπε να βγει πλανο;Και οτι το πλανο βγηκε σε ενα απο τα τοπ ακκ της φυλης σου γιατι μονο αυτοι εχετε απομεινει να κρατατε τα μετωπα;(Σορρυ αν σε δυσκολευω στην κατανοηση).

Επισης λες οτι δηθεν τα μελη της φυλης σου δεν βγαινουν πλεον εξτερναλ γιατι απαξιουν και μπλα μπλα μπλα.Να σου θυμισω ποσα ατομα κακαριζατε στο εξτερναλ οταν νομπλαρατε τους ανενεργους της νες;
Εγω γιατι βλεπω οτι ξαφνικα ενας ραντιξ μαντρωθηκε γιατι ηταν ο υπαιτιος που μπηκαν ατομα σε ακκ της dc;
Α και να θυμηθουμε και τον εντι(dirty things) ο οποιος "ανεδειξε" την εικονα ενος "πολιτισμενου" πιθηκου!

Μηπως,λεω μηπως,οσοι εχουν μυαλο απο την φυλη σου βαλανε ενα στοπ σε καποιους για να μην εκτιθεστε;Και εσυ συνεχιζεις τον εξεφτελισμο της φυλης σου απαντωντας με προσβολες σε προσωπικο επιπεδο αντι να απαντησεις στα γεγονοτα του πλανου της δνδ;
Οπως πχ,τι πηγε στραβα;Ηταν αναδρομος ο Ερμης;

Υ.Γ.Στο επομενο πλανο που θα δεχτει λογαριασμος της δνδ,τι θα ελεγες να παιξεις εσυ την επιτηρηση και οχι ο βασιλης.Να μας δειξει τι μεγαλη παικταρα εισαι σε συγκριση με εμας;Ποσο ασχετοι ειμαστε;

Υ.Γ.2.Μετα απο 3 προσπαθειες σε πλανα φυλης καταφερες και πηρες απο το ακκ 3λαλουν,2 ολοκληρα χωρια και ενιωσες τοσο περηφανος που εβαλες και εξυπνα ονοματακια.Τουλαχιστον μας διασκεδαζεις με τα χαλια σου!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33570

Ταραγμενε,.....

Υ.Γ.2.Μετα απο 3 προσπαθειες σε πλανα φυλης καταφερες και πηρες απο το ακκ 3λαλουν,2 ολοκληρα χωρια και ενιωσες τοσο περηφανος που εβαλες και εξυπνα ονοματακια.Τουλαχιστον μας διασκεδαζεις με τα χαλια σου!

->Βάζω τα ονοματα γιατι καθεσε και τα διαβαζεις...
απο τα δικα σου χωρια δεν ξερω κανενα...γιατι απλα μου εισαι παντελως αδιαφορος....

->οποτε γουσταρω σας περνω χωρια...

-> Οσο και να σας πονα, απλα κανεις ΔΕΝ ασχολειται με το τι λετε...εγω σας συμπονάω γιατι καθομαι και σας ανεβαζω τη λιμπιντο... προκειμενου να ικανοποιησετε τον αχαλίνωτο "Εγωϊσμο" σας...

->Παιχτες σαν κι εσας μπορω να παιζω και μονος μου...τιποτε δεν αξιζεται
Παιζεται απαρχαιωμένες φυλετικές και μαλιστα μονο με μπουτακια - χωρις αυτα ειστε εντελώς χαμενοι...

-> Tο τι θα πω - ποτε ΔΕΝ μου το υπαγορευεσε κανενας...
H λογοκρισια αποτελει μοναδικο προνομιο του συρφετού σας, που θελετε να ονομαζετε και φυλή... αλήθεια ακομα το ιδιο ονομα εχετε ή ειστε σε διαδικασια εκ νεου αλλαγης....χαχαχαα

- - - Eνημερώθηκε - - -

...ααα και κατι τελευταιο, ελλειπα κανα 20ημερο το τελευταιο διαστημα...και δεν ειχα δει πως εκανες τοσα χωρια Δημητρακι...

χαχαχαχα

καλα ρε... αλλα 3 account εσωτερικο!!
εισαι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!!
χαχαχαα

Αφησε και κανενα να παιξει... αμα μεινει μονος ποιος θα σε στακαρει... να μας δειχνεις τι παιχτουρα εισαι....χαχαχα

Αληθεια...ποσα λες τωρα... πανω απο 20-25 account εχεις καννιβαλισει....ισως και ακομα περισσότερα...εχω χασει την μπαλα μαζί σου.....χαχαχχαα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21068

Όπως και να έχει τα πλάνα των φυλών μετά το Πάσχα ολοκληρώθηκαν ,
Στο πλάνο μας σας πηραμε 41 χωριά
Στο πλάνο σας μας πήρατε 14 χωριά
Σχεδόν το 1/4 απο αυτά που σας πήραμε για 2ή φορά στην σειρά.



Πλάνο DnD 9/5/2016
[SPOIL]Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 18
Πλευρά 2: 32
Διαφορά: 14

chart
[/SPOIL]

Πλάνο ~DC~ 7/5/2016

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~
Πλευρά 2:
Φυλές: DnD

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 48
Πλευρά 2: 7
Διαφορά: 41

chart
[/SPOIL]


Στατιστικά και των 2 πλάνων .

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~
Πλευρά 2:
Φυλές: DnD

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 80
Πλευρά 2: 45
Διαφορά: 35

chart
[/SPOIL]

Συνολικα Στατιστικά Πολέμου.

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~
Πλευρά 2:
Φυλές: DnD

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 537
Πλευρά 2: 345
Διαφορά: 192

chart
[/SPOIL]
 

DeletedUser33570

πολυς σαματας δηλαδη κανετε για το τιποτα...χαχαχα

εμεις απο τοτε που καταγραφειο σερβερ τα στατιστικα ειμαστε +400χωρια περιπου!!

http://prntscr.com/b2b31z

και ειναι χωρις ρετουσαρισμα ο οποιοσδηποτε θελει μπαινει μεσα και τα βλεπει...

Φαντασου να ειχατε κανει τετοια αποτελεσματα ΠΟΣΟ ΘΑ ΕΙΧΑΤΕ ΞΕΣΑΛΩΣΕΙ....χαχαχαα

Αντε τα αποτελεσματα αυτα που δειχνεις ουτε για το φορουμ της φυλής σας δεν κανουν....

Αληθεια... γιατι δεν μας βγαζεις και τα στατιστικα σου απενταντι σε ΟΛΗ την DND...
καποτε εβγαζες και κατι τετοια και μας ειχες κατατροπώσει....χαχαχαχα
 

DeletedUser

...κοψε χαρτακι... και παρε φορα....


Δυστυχώς για σένα εδώ δεν είναι κ15 για να πεις στο τέλος ότι τον έκλεισες..Εκεί κομπάρσος εδώ πρωταγωνιστής απότι βλέπω..Αλλά επίσης απότι καταλαβαίνω πας καρφωτή για πυξίδα χααχχαχα μιας και λένε εδώ ότι βαράνε τους φαντομαδες και αφήνουν επιτηρήσεις φέρε και από εδώ μια..Ακόμα και 1μιση χρόνο μετά πιο πολλά θα κάνω από σένα κομπαρσούλη :)


Μπήκες στη λίστα της πυξίδας λέμε
 

DeletedUser33570

...ανατριχιασα....

μαλλον πρεπει να τα παρατησω...

περαστε ολα τα χωρια αδεια τα εχω....δικα σας ολα παιχτουρες....

Μονο Μαζεψτε τες λιγο....ΜΗΝ σκονταψετε.....ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΝΟΥΜΕΡΑ!!
 

DeletedUser

->Παιχτες σαν κι εσας μπορω να παιζω και μονος μου...τιποτε δεν αξιζεται
Παιζεται απαρχαιωμένες φυλετικές και μαλιστα μονο με μπουτακια - χωρις αυτα ειστε εντελώς χαμενοι...

Ενω ταυτοχρονα λες φαντασμενους και δηθεν.

Εφτασα λοιπον στο συμπερασμα οτι εχεις καποιο θεμα στην αρθρωση λογου και κατανοησης μεχρι και πραγματων που λες ο ιδιος οποτε ειναι κριμα και αδικο να προσπαθω με επιχειρηματα να σου δειξω κατι.Η νοημοσυνη σου αποτελειται απο ουγκ,χαχαχαχ,τελειες και καθολου επιχειρηματα.

Συμπερασματικα για να μην σε δυσκολευω στην κατανοηση κειμενου.Ενας ασχετος εισαι,που κρυβεται πισω απο αλλους για να τον κουβαλανε,μεχρι και στο προηγουμενο πλανο σας δεν ηξερες να σπλιταρεις τους αριστους,αλλα ξαφνικα σε γεμισανε γοβακια απο οτι φαινεται και εμαθες εσυ ο ανυπαρκτος να κολλας στα 50 μς.Θα σε δουμε οταν θα ερθει η ωρα να παιξεις αμυνα αν και ειμαι απολυτα σιγουρος οτι θα περασεις σιτ στον βασιλη.Κατσε λοιπον να περηφανευεσαι για τα αδεια χωρια που επαιρνες απο ανενεργους και ρουφιανους σας στη νες και οταν ερθει η ωρα να μας δειξεις τι αξιζεις θα τα ξαναπουμε.Ασχετε!
 

DeletedUser16877

Επιτέλους λίγο τζέρτζελο .

Λόγια του Βουβουζέλα : Τα επιθετικά είναι για να χάνονται και να ξαναγίνονται , και μάλιστα πιο γρήγορα απο τα αμυντικά .
Ορθόν , άρα τα πόσα σπάσαμε ή έχουμε ακόμα να σπάσουμε δεν πρέπει να σας απασχολεί .

Κάνατε δύο δυνατά πλάνα με νέους συμπαίχτες και νέο team και δώσατε ένα ενδιαφέρον στο game .

Κάναμε πλάνο να χωθούμε σε ήπειρο που δεν είχαμε ούτε ένα χωριό . Τώρα βλέπω κάποια , λίγα μεν , αλλά είναι εκεί , κρατάνε βγάζουν στρατό και κυρίως κρατάνε αμυντικό στρατό πολύ μακριά απο το μέτωπο πλεον ...

Έχετε κάποιο παρόμοιο σημείο στον χάρτη να μας δεσμεύει άμυνες εκτός μετώπου ?

Με διαφορές 15 και 20 χωριών στο μέτωπο θα κερδίσετε τον κόσμο ??? Θα περάσουμε πολλά Πάσχα παρέα :D
 

DeletedUser

Έχετε κάποιο παρόμοιο σημείο στον χάρτη να μας δεσμεύει άμυνες εκτός μετώπου ?

Τσεκαρε κ45,θα βρεις την λυση στην απορια σου.

Κάναμε πλάνο να χωθούμε σε ήπειρο που δεν είχαμε ούτε ένα χωριό


Ειχατε χωρια στην 54 απο εναν ρουφιανο σας αν θυμασαι(chris-sk8er).

Λυσε μου και συ μια απορια,την κανεις σκοπιμα αυτην την κακιστη προπαγανδα;
 

DeletedUser33570

......
Εφτασα λοιπον στο συμπερασμα οτι εχεις καποιο θεμα στην αρθρωση λογου και κατανοησης μεχρι και πραγματων που λες ο ιδιος οποτε ειναι κριμα και αδικο να προσπαθω με επιχειρηματα να σου δειξω κατι.Η νοημοσυνη σου αποτελειται απο ουγκ,χαχαχαχ,τελειες και καθολου επιχειρηματα.......

...ναι θα συμφωνησω μαζί σου, για τις .... και τα....χαχαχαχα

Αλλά το "ουγκ" πως σου ηρθε..?

Μαλλον θυμηθήκες τη μητρική σου γλώσσα :)


[aig]10 Πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή