DnD vs DC - Κυριαρχία gr.36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser21068

λοιπον ..πολλα λετε..Δημητρη...ξερεις πολυ καλα..οτι απο ενα δικο μου λαθος καταλαβες της εκκλησιες...εκανες ενα fake πλανο καλο ομολογουμενος...αλλα μετα την δικια μου ****μαρα...οποτε τι θελετε να κανουμε τωρα?? να τα αδειασουμε ολα και να σας πουμε οριστε περαστε ριξτε μας και της εκκλησιες και παρτε ολα τα χωρια για πλακα?εγω ασφαλισα την εκκλησια μου..τιποτα παραπανω. αν το χωριο δεν ηταν εκκλησια αδειο θα το εβρισκες φυσικα...

απο εκει και περα το πλανο σας πηγε και παει καλα οπως φαινετε...

Δέν είπα το αντίθετο , ειπα οτι ήταν υπερβολικό μπορουσες να κόψεις και με δηνοσαυρο ανάμε απο ενδεχόμενους αρίστους ατο να δεσμευσεις 20.000 και 2 πάλαντιν..

Ναι πάει σε ευχαριστούμε Γιάννο , που λές καλό λόγο πέρα απο τα όρια του παιχνιδίου.


Μέχρι στιγμής :



Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~
Πλευρά 2:
Φυλές: DnD

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 48
Πλευρά 2: 7
Διαφορά: 41

chart
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

Δυστυχώς η DnD για άλλο ένα πλάνο αποδεικνύει την μετριότητα της ακόμη μια φορά μιας και σήμερα έφαγε πλάνο ένας από τους καλύτερους λογαριασμούς της και το αποτέλεσμα δεν ήταν και τόσο καλό , 45 χωριά έχει χάσει ο παίκτης μέχρι στιγμής πιστεύω πως θα φτάσουμε τα 50 , αν σκεφτείς ότι το πλάνο ήταν για 60 χωριά κάτι πήγε στραβά .

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~, -DC-
Πλευρά 2:
Παίκτες: figo

Timeframe: 07/05/2016 07:00:00προς07/05/2016 21:10:12

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 47
Πλευρά 2: 2
Διαφορά: 45

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 439,586
Πλευρά 2: 18,558
Διαφορά: 421,028

chart


[/SPOIL]

Το ποιος κατέχει το παιχνίδι και ποιος είναι καλός σε αυτό φαίνεται στο μέρος συγκέντρωσης και όχι στην κατάταξη ,
και από ότι φαίνεται οι παίκτες της DnD είναι παίκτες κατάταξης . (- ελάχιστων εξαιρέσεων)
Περιμένουμε και τα αποτελέσματα από το πλάνο της DnD για να μπορώ να κρίνω πότε ακριβώς θα πατήσουν τις διαγραφές.
 

DeletedUser34147

θα ειναι απαγοητευμενοι απο το τελευταιο πλανο τους πανω μου κι απο τοτε δεν πολυμιλανε...ειναι ακομα μπουκωμενοι ...απο τοσα που συνεβησαν εκεινη την αποφραδα μερα:rip:

[video]https://media.giphy.com/media/3o85xk97h0somoGE80/giphy.gif[/video]
 

DeletedUser

Δυστυχώς η DnD για άλλο ένα πλάνο αποδεικνύει την μετριότητα της ακόμη μια φορά μιας και σήμερα έφαγε πλάνο ένας από τους καλύτερους λογαριασμούς της και το αποτέλεσμα δεν ήταν και τόσο καλό , 45 χωριά έχει χάσει ο παίκτης μέχρι στιγμής πιστεύω πως θα φτάσουμε τα 50 , αν σκεφτείς ότι το πλάνο ήταν για 60 χωριά κάτι πήγε στραβά .

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~, -DC-
Πλευρά 2:
Παίκτες: figo

Timeframe: 07/05/2016 07:00:00προς07/05/2016 21:10:12

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 47
Πλευρά 2: 2
Διαφορά: 45

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 439,586
Πλευρά 2: 18,558
Διαφορά: 421,028

chart


[/SPOIL]

Το ποιος κατέχει το παιχνίδι και ποιος είναι καλός σε αυτό φαίνεται στο μέρος συγκέντρωσης και όχι στην κατάταξη ,
και από ότι φαίνεται οι παίκτες της DnD είναι παίκτες κατάταξης . (- ελάχιστων εξαιρέσεων)
Περιμένουμε και τα αποτελέσματα από το πλάνο της DnD για να μπορώ να κρίνω πότε ακριβώς θα πατήσουν τις διαγραφές.

Το οτι ζεις και ασχολεισαι για τη δνδ ειναι κατι καλο πιστευω παντως....
Επισης καλο ειναι που μου αναφερες τη καταταξη του μερους συγκεντρωσης, απορω ομως εκει δε φαινεται και η αριθμιτικη κατάταξη? Οποτε ειναι λιγο ακυρο ο συνειρμός σου χωρις παρεξήγηση...
 

DeletedUser33703

Το ότι σχολιάζω τα γεγονότα που συμβαίνουν σε έναν κόσμο τον οποίο παίζω δεν νομίζω πως είναι κακό , σωστά;

τώρα το 2ο δεν το κατάλαβα , πιάστο πάλι από την αρχή .
 

DeletedUser

Στο επομενο πλανο οι αμυνομενοι περαστε επιτηρησεις στον τερας να σας κουβαλησει επιτελους!!

Ειναι λυπηρο που ενας και μονο παικτης(ασερ) προσπαθει να κουβαλησει μια ολοκληρη φυλη που αποτελειται απο παικτες καταταξης.Βασιλη χαρα στο κουραγιο σου και κριμα στον κοπο σου.
 

DeletedUser33711



Το καλυτερο πλάνο δεν ηταν στον figo που μετα απο τον Ace1 έτσι και αυτός έβαλε φωτιά στον υπολογιστή και χωρευε ζειμπέκικο γυρο του .
Και έτρεξαν να αφήσουν εδω και 3 ώρες επιτηρηση στον μπαμπά "φτιάρυ" όπως κάνανε όλοι όσοι χτυπήθηκαν μέχρι σήμερα. ααα ακυρο αυτοι δεν ηταν δικοί σας όπως έχετε πει ... ο figo ομως ;

Βασίλη μακράν ο καλύτερος και πολυτημότερος παίκτης της DnD κρίμα που θα σε πάρει ο Ε.Σ. εσένα..

Να κανω δυο σχολια εδω, ο κανονικος παικτης του Figo ο Βασιλης ελλειπε ολη την ημερα του πλανου οποτε αυτη δεν ηταν η εικονα του πραγματικου Figo και κατεπεκταση του Βασιλη. Την πραγματικη του εικονα την βλεπετε εδω και 3 μηνες που τον χτυπατε καθε βδομαδα με αριστονουκ και κοντινα τρενα και τα αποτελεσματα ειναι τα γνωστα. Μια αναποδη ημερα ετυχε στον ανθρωπο και ολοι βιαζονται να κραξουν, μπορει να συμβει στον καθενα μας για αυτο και κατεληξε ο λογαριασμος σε επιτηρηση.

Δευτερον , μπορει να φαινεται αυτη η εικονα αλλα ειναι παρα πολλα παιδια που συμμετεχουν και βοηθουν μπορει και περισσοτερο απο εμενα. Δε θα ονομασω για να μην κανω διακρισεις και παραλλειψεις αλλα θα ηταν αδικο να μην το πω αυτο.
 

DeletedUser

Πάμε πυξίδες ένας ένας ! Δε θα μείνει κανείς και τίποτα ! ΝΤΟΥ !
 

DeletedUser33970

Λοιπον, εχουμε και λεμε, σχολια σε πλανα για τερατα ace κλπ δεν κανουμε. Οπως ειπατε δεν ητανε και ποτε DnD. Για μισο λεπτο ομως... Οταν οι Loca (τοτε, DC τωρα) λεγανε οτι αυτο το καφενειο που λεγοτανε ΝΕΣ δεν αντικατοπτριζει την εικονα της φυλης και οτι αυτα τα στατς δεν μετρανε, ητανε νουμπαδες που δεν μπορουσανε να αποδεχτουν οτι το 3-1 έγινε 1-1. Είναι ενα ματσο ασχετοι που καταφερανε να χασουν εναν κοσμο που επρεπε να τον κλεινανε σε ενα μηνα. Είναι φυλή που στακαρει τον βουβουζελα για να κραταει οσες κραταει το υπολοιπο μετωπο μαζι.

Ολα αυτα μεχρι πριν κανα μηνα. Μέχρι τοτε που η γλώσσα καποιων στο forum έφτασε μέχρι το πάτωμα. Μέχρι τότε, που άν ρωτούσες το 99% του .gr θα σου έλεγε οτι οι DnD όχι μονο θα κερδίσουν, αλλα θα κανουν και καλοκαίρι. Μέχρι τότε που μπήκε μπλάκο που δεν τον ξέρει ούτε η μάνα του, ο da vinci που "Ποιός είναι πάλι αυτός?", ο equalizer που είναι ενα άχρηστος που τον πέταξε η DnD επειδή δεν τον χρειαζόταν, ο beyonder που "με 3 ποστ στο φορουμ, τί φυλετικες μπορεί να ξέρει?". Ένα μήνα μετα, με ενα (ομολογουμένως) κακό πλάνο, με στόχους 60 χωριών, σε παίχτη απο τα μεγάλα ονόματα, χάνονται 49. 81.6% επιτυχια πλάνου.

Το αστείο είναι οτι η μεγαλύτερη επιτυχία, είναι μάλλον η απίστευτη αναφορα απο τον radix. Και όχι γιατι έχει μεσα 20.000 καταπέλτες, αλλα για 3 λόγους. Πρώτον, γιατι κάνατε όσα κράζατε. Δεύτερον γιατι αυτή η αναφορά δείχνει όλη την αγωνία και τον φόβο αλλα καί την έλλειψη εμπιστοσύνης μιας φυλής στον πρώτο (ή δεύτερο) λογαριασμό της. Τρίτον, γιατι ξέρετε οτι υπάρχει μόνο ένας παίχτης ανάμεσα σε 40 ο οποίος είναι ικανός να βγάλει είς πέρας πλάνο και μόλις σας παίρνουν παραμάζωμα, πεθαίνει μια γιαγιά ή καίγεται το pc και του πετάτε sit. Όλοι οι άλλοι είστε για πεταμα. Είστε μια ανάξια για να κλείσει κόσμο φυλή, άσχετα με το αν θα κερδίσετε ή θα χάσετε τον συγκεκριμένο. Ξεκινήστε να στέλνετε μηνύματα να ψάχνετε chess κλπ. μπάς και σας σώσουν το τομάρι.


ps1 Βασίλη(aser), τον φίγκο που ξεκίνησε τον κ36 τον λένε κωνσταντίνο, ο Βασίλης έπαιζε τον gray και άν δεν κάνω λάθος, ο Κωνσταντίνος ήτανε και ανάμεσα στα βαριά χαρτιά.

ps2 Θα απαντήσει κανείς ή δεν σας αφήνει ο μπαμπάς τεο?
 

DeletedUser21068

Λοιπόν , το πλάνο για εμένα που ήμουν ο δημιουργός ηταν παραπάνω απο επιτυχημένο , διότι εχτές τέτοια ωρα σε κλήση με την φυλή έλεγα αν πάρουμε μέχρι 15 χωριά θα είναι καλά και τελικά τα αποτελέσματα είναι έτσι :

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~
Πλευρά 2:
Φυλές: DnD

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 60
Πλευρά 2: 13
Διαφορά: 47

chart
[/SPOIL]

Χάσατε 60 χωριά κάνατε 13 ανακαταλύψεις και σας πήραμε σύνολο 47 ? κάτι που περνάει και την φαντασία μου σάν δημιουργός του πλάνου.

Όσο αναφορά τον figo πραγματικά δεν έχω λόγια , λέτε οτι τόσο καιρό μας έριχνε κόκκινες που ακριβος ; στα περίσια επιθετικα απο τα πλάνα που του τα ριχναμε σε αυτον και στον Ραντιξ σε μεμονομένα 3-4 χωρια του αυτό λές άμυνα ; μπράβο του τότε γι αυτη την αμυντική του δυνατότητα. :'(
Το οτι δεν ήταν ο "καλός" στον λογαριασμο και ήταν ο "μούφα" πέρα απο μπαρούφα είναι άσχημο να υποτιμάτε τον κο πλέυ έτσι , τον λέτε άσχετο ενολίγης.

Εγω κατάλαβα οτι και αυτός τράβιξε καλώδιο και έδωσε και αυτος επιτηρηση στην μαμί των DnD "φαστ φτιάρυ" και βρήκε ένα ριγμαγμένο λογαριασμό με ελάχιστες επιλογές.

Ψηφίζω πάντως άν θελετε να κάνουμε άλλες 5 ημέρες ειρήνη να μαζέψετε και τον figo όπως κάνατε στον Ace1 & Dirty :rip:

Όσο για τον φείκ μας πλάνο ευχαριστώ που μου δείξατε στο έπακρον οτί πέτυχε 181.6% (χαχα)

Τωρά περιμένουμε το πλάνο σας για αν δούμε πιο πλάνο ήταν καλύτερο απο τα δύο. :mad:
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Σας υπογραφω οτι κανεις απο την dnd δεν θα παιξει οταν θα φαει πλανο ,ειναι ασχετοι για αυτο πατανε διαγραφες .
 

DeletedUser33570

..xaxaxaxa

Γελαω με τα νουμερα που γραφουν εδω...

ολοι ανικανοι βγαλαν και γλωσσα....

χαχαχαχαα

ο Δημητρακης - ο Davici και ο Πικασο....:rolf:

χαχαχαχαχα

αααα ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ και τον μοιραζω πυξιδες....μαζι με ρολογακι.. δωρο... μονο ετσι εσυ μπορεις να μοιρασεις κατι....χαχαχαα
 

DeletedUser

Ε ψιτ εσυ,το νουμερο εισαι εσυ αυτη τη στιγμη που γραφεις μια φανφαρα μονο και μονο για να γραψεις.

Για το πλανο δεν εχεις να πεις κατι;μουγκαθηκες ξαφνικα;
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
..xaxaxaxa

Γελαω με τα νουμερα που γραφουν εδω...

ολοι ανικανοι βγαλαν και γλωσσα....

χαχαχαχαα

ο Δημητρακης - ο Davici και ο Πικασο....:rolf:

χαχαχαχαχα

αααα ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ και τον μοιραζω πυξιδες....μαζι με ρολογακι.. δωρο... μονο ετσι εσυ μπορεις να μοιρασεις κατι....χαχαχαα

οπως λεει και ενας φιλος μου...μπουκιτσι!!! :':)rip:
 

DeletedUser33570

....xaxaxaxa

Χτυπα πρωτα κανα ενεργο account... αλλα εχετε βουτηξει τα παπαγαλακια και σας τα ξερανε ολα.. και νομιζετε οτι κανετε κατι...χαχαχα

εσεις... ουτε σε 1.000χρονια!!

Θες και σχολια πλανου...χαχαχαα

- - - Eνημερώθηκε - - -

οπως λεει και ενας φιλος μου...μπουκιτσι!!! :':)rip:

...εσυ να πα να το κοιταξεις αυτο....

Μην ανησυχεις... δεν ειναι τιποτα... ενα προγραμματακι ηλεκτροσοκ... θα σε φερει στα ισια σου...
...ααα παρε και το φιλο σου μαζι... στις 2 θεραπειες η 1 δωρο....χαχαχαχαα
 

DeletedUser34063

....xaxaxaxa

Χτυπα πρωτα κανα ενεργο account... αλλα εχετε βουτηξει τα παπαγαλακια και σας τα ξερανε ολα.. και νομιζετε οτι κανετε κατι...χαχαχα

εσεις... ουτε σε 1.000χρονια!!

Θες και σχολια πλανου...χαχαχαα

- - - Eνημερώθηκε - - -



...εσυ να πα να το κοιταξεις αυτο....

Μην ανησυχεις... δεν ειναι τιποτα... ενα προγραμματακι ηλεκτροσοκ... θα σε φερει στα ισια σου...
...ααα παρε και το φιλο σου μαζι... στις 2 θεραπειες η 1 δωρο....χαχαχαχαα



εισαι ο μεγαλυτερος ξεφτιλας του φορουμ. πλεον και ο φιγκο ανενεργο ακαουντ.. αντε αλλοι 3 μεινατε και τελος
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή