DnD vs DC - Κυριαρχία gr.36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser21068

aW9xfUt.png


Ρε κοπιάδες τί χάρτης είναι αυτός; Ίδιος με τον 33.
Μέχρι και το κενό από τα βάρβαρα μου έχει κάτω αριστερά :D

Μυρίζομαι δουλειά Βασίλη ε; :p

Τα χαιρετίσματα μου σε όλους, καλές μάχες και ας κερδίσει η DnD lol

Τι να κάνουμε ρε chess δέν έχουμε εσενα αρχηγο , ουτε τον Σωτηράκι , είχαμε διαλυμένη ηγεσία , αποφάσησαν γρηγορο πολεμο και ενωση με νες χωρις να μαζεψουμε οπως καλα εκανε δνδ όλα τα βαρβαρα να εχουμε συμπαγη πυρίνα.. και τώρα τρέχω σαν το βέγγο , δεν με πειράζει όμως το τρέχω και ότι γίνει τουλάχιστον το γουστάρουμε. και ας κερδίσει ο καλύτερος εγω ξέρω οτι θα γίνει ωραίο παιχνίδι.
 

DeletedUser21068

Ένα μπράβο στην ακαδημία της DnD έχει το 1/12 απο τα χωρια της μητρικής DnD και έχει βαλει τις διπλές φείκ ! ( δεν ειναι ειρωνικό )
 

DeletedUser33703

Κώστα τον λένε :pPP

ΥΓ αλλά λες προφανώς τον βουβουζέλα εσύ.

Ναι όντως όμορφος χάρτης , θυμίζει αναμνήσεις κ33 , θα έχει το ίδιο τέλος άραγε ; θα επικρατήσει το δεξιό κομμάτι ;

Παίζει να μπέρδεψε τον chess με τον Genlyn γτ έχουν παρόμοιο avatar στο external χαχαχαχα .

Καλές μάχες σε όλους παίδες , φαίνεται καλός κόσμος .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2749

Ρε Δημητρη...πες εσυ τωρα οτι δεν περνετε βαρβαρα και κρατατε αποστασεις...τι κακο αυτο με τα βαρβαρα...ολοι θα παρουμε βαρβαρα..στηνουμε πυρηνες..πως αλλιως θα εχουμε ωραιες μαχες ρε φιλε? και εσυ εχεις παρει και εγω και ολοι μας...

ριχνει τοσα η ακαδημια? μπραβο και απο μενα λοιπον ;)
 

DeletedUser21068

Ρε Δημητρη...πες εσυ τωρα οτι δεν περνετε βαρβαρα και κρατατε αποστασεις...τι κακο αυτο με τα βαρβαρα...ολοι θα παρουμε βαρβαρα..στηνουμε πυρηνες..πως αλλιως θα εχουμε ωραιες μαχες ρε φιλε? και εσυ εχεις παρει και εγω και ολοι μας...

ριχνει τοσα η ακαδημια? μπραβο και απο μενα λοιπον ;)

Δεν είπα οτι είναι λαθος είπα οτι ηταν σωστο ειδικα μετα απο το 3προς 1 που βλέπατε στον χαρτή.
 

DeletedUser2749

αστο το 3 προς 1 δημητρη..μην το λησμονάς ...αυτο εγινε γιατι κατα τα λεγομενα σου ουτε εσυ το ηθελες...αλλα εγινε...τωρα ομως γυρισε ο κοσμος..παμε να δουμε λοιπον τι μας περιμενει παρακατω...παμε να δωσουμε πιεση και οι δυο πλευρες και να γινουν ωραιες μαχες...

ξερεις δεν ειμαι τυπος που θα πω κατι παραπανω..αλλα σημερα κατι με εκανε εντυπωση..νομιζω και εσας ομως...δεν θα το γραψω εδω..θα περιμενω γιατι εγινε αυτη η κινηση σημερα...τι σκοπο ειχε και αν οντως ηταν μερος του πλανου σας και οχι κατι αλλο..καλη συνεχεια παιχταραδες
 

DeletedUser33711

Μυρίζομαι δουλειά Βασίλη ε; :p

Τα χαιρετίσματα μου σε όλους, καλές μάχες και ας κερδίσει η DnD lol

Αν και το προσπαθησα πολυ με το Μαρινο , οταν ο κοσμος πηγε 3 ηπειροι εναντιον 1, οι αναγκες οδηγησαν σε βαρβαροφαγια. Μη νομιζεις οτι δε στελνω μηνυματα(λησμονώντας τα δικα σου μηνυματα) να μην μου παιρνουν αλλα βαρβαρα :help

Ο κοσμος οντως αυτη τη στιγμη ειναι ωραιος, η ταχυτητα του και η νυχτερινη δινει τη δυνατοτητα για γρηγορο και συναμα ξεκουραστο παιχνιδι. Σιγουρα πιο ενεργος απο οτι ο 33 τουλαχιστον στο τελευταιο διαστημα που επαιξα εγω, δυστυχως ομως λειπουν παικτες οπως εσυ.

Όταν εγινε η ενωση των δυο φυλων. Με γκρι η DnD , μπλε και πρασινο ένωση.

topktribes.jpg

Επειτα απο 46 ημερες πολεμου η DnD καταφερε να παρει την ηπειρο και να κρατησει το μετωπο της.

topktribes1.jpg

ΥΓ: Κώστα λειπεις. :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34063

ο βουβουζελας με τον ραντιξ στις διακοπες που θα πανε παρεα θα δωσουν και κανα φιλακι!!

λοβ ιζ ιν δι εεεεερ

τετοια αγαπη... tribalhugs <3
 

DeletedUser21068

ο βουβουζελας με τον ραντιξ στις διακοπες που θα πανε παρεα θα δωσουν και κανα φιλακι!!

λοβ ιζ ιν δι εεεεερ

τετοια αγαπη... tribalhugs <3

Μήτσο μαζέψου 10 λεπτά απο το σπίτι μου είσαι , κοιτά μην έρθουμε να σου ρίξουμε καμια φαπούλα όπως περνάμε . Και δεν με νοίαζει αν είσαι συγγενείς με την γυναίκα μου ! χαχα :rolf:
 

DeletedUser21068

Η φυλή DnD βάζει απο 3 ευρο ο κάθε παίκτης που έχει βάλει φακές για να μου πάρουν καινουρία ηχεία γιατι απο το μπαμ-μπουμ τα ξεπάτωσαν! :cop::clap::axe:
 

DeletedUser2749

ο βουβουζελας με τον ραντιξ στις διακοπες που θα πανε παρεα θα δωσουν και κανα φιλακι!!

λοβ ιζ ιν δι εεεεερ

τετοια αγαπη... tribalhugs <3

βρε τον κροκαλα...κανει και καλαμπουρι...μηπως ζηλευεις της καλοκαιρινες μας διακοπες? να σε παρουμε και σενα αμα ειναι
 

DeletedUser21068

βρε τον κροκαλα...κανει και καλαμπουρι...μηπως ζηλευεις της καλοκαιρινες μας διακοπες? να σε παρουμε και σενα αμα ειναι

Δεν μπορεί τρώει τσόκαρο στο σπίτι...... ναι αυτα με το ξύλο απο κάτω...
 

DeletedUser2749

Η φυλή DnD βάζει απο 3 ευρο ο κάθε παίκτης που έχει βάλει φακές για να μου πάρουν καινουρία ηχεία γιατι απο το μπαμ-μπουμ τα ξεπάτωσαν! :cop::clap::axe:

σωραιοςςςςςςςςςςς...σειρα μας δεν ειναι ρε φιλε??
 

DeletedUser33570

...χμμμμ

1ο πλανο ουσιαστικα στη LoCA - ~DC~, διαλεχτε και πάρτε...

Δραματικοί είστε....

Σορρυ - υποψιαζόμουν οτι θα γινει τζερτζελο....αλλά καταφερατε να με διαψευσετε

Τετοιο πραγμα ουτε εγω - που θεωρουμε και απο τους πλεον αισιόδοξους ΔΕΝ το περιμενα...

δεν ειναι τα 35 χωρια... αλλά οτι ειναι άλλα 50 αδεια και ολα τα απο πισω αδεια....

Φυσικα θα τα τιμησουμε όλα....

Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στα παιδια της ηγεσιας που σχεδιασαν το πλανο!

Ενα μεγαλο κριμα στο Δημητρη που αμα δειτε πως ειναι τα χωρια μεσα... θα καταλάβετε γιατι δεν εμεινε ουτε δορυ κατω....

Συγνωμη Δημητρη αλλά ολο το κολπο grosso σε σενα ηταν στημενο και πετυχε 100%

Τι μαζεψες εκει μεσα.... για τις φακες.... χαχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15970

Καθε φορα π βλεπω ανιχνευση του βουβουζελα, εκπλησσομαι περισσοτερο. Καναμε πλανο στο ριμ ΄αναγνωριστικο΄ οπως ελεγε καποιος πιο παλια και τις αμυνες ολες τις πηρες ο βουβουζελας. Αρα πηραμε μια πρωτη γευση το πως αντιδρανε σε πλανα οι κυνηγοι ονειρων. Ειναι η φαση Save The Flag αλλα στη παρουσα ειναι Safe Βουβου. Κριμα στα παιδια του ριμ παντως, π ενω εβλεπαν να σπανε τα χωρια τους ενα μετα το αλλο, εβλεπαν τα 300 χιλιαδες πεζικα και 23000 κατς με 3 φαναρια, π ειχε μαζεψει ο βουβου. Δν πειραζει παιδες, ισως στο επομενο σας δωσει και σας κανα κομματακι
 

DeletedUser21068

Έλεγα να μην γράψω και να βάλω μονο στατιστικά αλλα επειδη είχε το θράσσος γιατι θράσσος είναι να γράψει ο Ταραχή θα πω δυο πραγματάκια.

Ηταν ένα πολυ καλο πλάνο της DnD με μεγάλη συμμετοχη , οφείλω να πω ένα μπράβο.
Χτυπήσαν στο καλυτερο σημειο που μπορουσαν να χτυπησουν με διαβασμένο καλα χάρτη και παίκτες πουμόνο η DnD θα χτυπούσε , μόνημα τους αδύναμους , το είχα προβλέψει εδω και 1 μήνα και όταν έβλεπα να φτιαχνετε πυρίνες κάτω , προσπάθησα να κάνω καποιές αλλαγες στοχάρτη αλλα γινόντουσαν μεγαλύτερος στο άνω κομμάτι με αποτέλεσμα να το αμελήσω.

Το φακε πλάνο τους τους ήταν όλοφάνερο 100% καιαφηστε το Ταραχη να κάνει την προπαγάνδα του , δεν πήρα ουτε μιση βοηθεια ακομα στα χωρία μου σε αυτα που κάνατε φάκε στις 13:00:00 γιατι τα περισσοτερα ηταν απο αμυντικα σας χωρία και ελάχιστα απο επιθετικά σας. Η ιδιες άμυνε ςπου ανιχνευσατε πρίν τις ίδιες είχα και μετά και τώρα. Οποτε αν είχατε 100% επιτυχία στο φάκε πλάνο είναι λάθος.

Αρχικά με/μάς μπερδέψατε μέχρι να καταλάβουμε στο σημείο , βέβαια τους είχα αναφέρει οτι δεν έχετε κότσια να χτυπήσετε καλους παίκτες και οτι θα χτυπούσατε μεμονομένα κομμάτια του χάρτη . σχετικά κοντα έπεσα .

Τώρα για το δικο μας πλάνο εχτές , Ο επιτηρητής του λογαριασμου "τέρας" καλα τα πήγε νόμημα η πάρανομα , κάτι κοψίματα , κατι ντοντς , στα 5 .8 .9 .4 .12 .ms και αλλα πολλά και πάνπολες φορές αντιστοιχουν σε ένα βρώμικο παιχνίδι κατα εμένα , έτσι θέλετε να μου ριξει πυξιδα ο τέρας ; με επιτηρηση ; τοσο πολυ βασίζεστε στους παίκτες σας ; μόνο λόγια στο εξωτερικο φορουμ είναι ο τέρας και απο τηγανιτα ...χμμμ του την φτιάχνει άλλος..... Οποτε μην ακουσω μεγάλα λόγια ξανα απο αυτον τον παίκτη μα παντελονια αλλου τζάμπα μάγκας είσαι.

Ήθελα ένα καλο και δίκαιο παιχνίδι , και συνεχίζετε να το λερόνετε , αν ηθελα να χτυπησω π.χ. το "Γρηγορο φτίαρι" θα χτυπούσα αυτον και όχι το τέρας.. Σε διαφορά με εσάς εμείς αφήνουμε τα μέλη να παίξουν τον λογαριασμό τους και ξέρουμε οτι θα κάνουν το καλύτερο που μπορουν μόνοι τους και δεν τρέχουν στην αγκαλία του πατέρα τους........ Παντελονάτα και όμορφα. και χάσαμε χωρία και τι έγινε ; όλα τα χωρια χάνοντε γι αυτο βγαίνουν τα πλάνα , κάνενας δεν ζήτησε επιτηρηση σε εμας ήταν εδώ όλοι και το κακο αποτέλεσμα για εμάς ηταν καθαρα η σωστη επιλογηστο χάρτη απο τον δημιοργω του πλάνου σας.

Τώρα ρε Ταράχη βγαίνεις και μιλάς εσύ ; εσυ ;
Θα ντρεπόμουν ρε φίλε να κοκορευομουν στην θέση σου.. αληθεια λυπάμαι για εσενα , γιατι είχα ακουσει καλα πράγματα .
Με εξωτερικους παράγοντες το παίζεις μάγκας ;
Όλοι μπορουν να "γαργαλήσουν" ρε φίλε με ότι όπλο έχουν , αλλά εσυ κοκορευεσαι με ένα όπλο πολυ λάθος για εμένα , η τσέπη δεν κάνει τον παίκτη ρε φίλε κακός στα έχουν μάθει έτσι .
Όπως και να έχει όλοι οι παίκτες σας έτσι παίζουν μέχρι στιγμής και μιλάω καθαρα γι αυτους τους 6-7 που παίζουν σοβαρά.
Αν αυτος ο τρόπος παιξίματος σε κάνει να νιωθεις παικτης καλός τοτε τι να σου πώ , εγω απλά λυπάμαι και τίποτα παραπάνω.
Θα συνεχίσω να βαράω τα επιθετικα μου ομως σε ένα μόνημο τείχος 20. που για μερικους αυτο το τείχος 20 στην ελλάδα είναι μια εβδομάδα φαγητό για την οικογενεια τους.
Και αυτο το λέω καθαρα στο γεγονός οτι έχετε μπερδέψει την εικονική ζωη απο την πραγματική.

Ηθικο διδαγμα για την DnD , με ξένα κόλυβα κηδεία δεν κάνετε ... και αυτό αφορά καθαρα τους υπερλογαριασμούς της.

Λοίπον συνεχίζουμε και ότι είναι να γίνει θα γίνει. Καλη συνεχεία και καλές μαχες.
Οσο για το αλλο δνε το ξαναγράφω , οτι ελπίζω σε ένα σωστο και δίκαιο παιχνίδι έχει χάσει την αξια του πλέον.

Ααα και τα στατιστικά μας βρίσκουν έτσι σήμερα :
Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~
Πλευρά 2:
Φυλές: DnD

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 36
Πλευρά 2: 47
Διαφορά: 11

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 314,446
Πλευρά 2: 371,239
Διαφορά: 56,793

chart




- - - Eνημερώθηκε - - -

Γρηγορο Φτυαρι , δεν πήρα ούτε ένα δόρι στο πυρινά που χτυπάγατε τις φείκ , μάλλον ουτε μισό , και αυτα τα χωρία που λές είναι μέσα σας τι θέλατε να είχαν πέτρες ; ότι ανιχνευσεις πηρατε στην αρχη τις ίδιες πήρατε και μετά και μου έλεγαν τα παιδια στην φυλή εσενα βαράνε και τους έλεγα όχι... νταβάι...
Αυτα που περνατε ανιχνεύσεις απο πίσω στην γραμμη που χωρίζει 2 ηπείρους είχα αμυνες όπως είχαν οι άλλοι ; έλα ... ****προπαγάνδες...
λές και η φυλή μου δεν ξέρει αν ζήτησα άμυνες ή οχι .. μην γίνεστε παιδάκια..
 

DeletedUser33767

Τι λες ρε απαραδεχτη χαλασμενη βουβουζελα. Ανοιγεις το στομα σου και πετας φασολια (για να μην σου πω τιποτα χειροτερο.). Ας στο παρω απο την αρχη ρε μαπα :

1. Ασε τα μπραβο στην DND , τα μπραβο τα δικα σου ειναι για τα σκουπιδια. Μπραβο προτιμω να ακουσω απο κανεναν σοβαρο ΑΝΘΡΩΠΟ.

2. Αφου ατυχησαν τα παιδια και σε εχουν αρχηγο μαθε τουλαχιστον ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΕΒΕΣΑΙ και να μην ονοματαζεις τους παιχτες σου ασχετους οταν εσυ ο παιχταρας γινεσαι αστακος.Καλυτερος ειναι και ο τρεις λαλουν απο εσενα και πολλοι αλλοι και φυσικα ετη μπροστα η σνιπερς.

3. Ευτυχως που το φακε πλανο μας ηταν ολοφανερο οπως ειπες γιατι δεν ντραπηκες καθολου να μιλησεις . Ασε να μιλησει η φυλη σου για το τι αμυνες τραβηξες και πηρες και ασε τις αναφορες μας να ξερουν οτι διπλασιες τον στρατο σου στο μετωπο σε εξεφτελιστικο σημειο.Γιατι ρε τραχανα να βαλεις αμυνες αλλα εσυ μαζεψες αμυνες και 70νυκες λες και παιζεις στον κ1. και ο κ1 απο το χωριο ειναι δεν τον ξερεις.Τουλαχιστον πηγαινε στο μπανιο κατεβασε τα παντελονια και κανε να δεις αν κουνιεται τιποτα αναμεσα στα ποδια σου γιατι μονο ευνουχοι καθονται και ψευδονται και φανταζονται ασυστολα. Αν θες να νιωσεις πως σου περνα ο πονος βαλε κανενα υποθετω depon στον πρωκτο σου(επιστημονικος ορος ειναι μην τρελενεσαι) (και πολυ ευγενικα στο λεω).

4.Μιλας για το τερας ρε ασχετε λες και δεν εχεις δωσει ή ζητησει ποτε επιτηρηση εσυ. Και ποιος καθισε και λερωσε τον πολεμο ρε απαραδεχτε που εσπασες καθε συμφωνια απο την αρχη αυτου του κοσμου .Προσεχε τι θα απαντησεις ρε βεβηλε. Και ασε τις μαλαγανιες βγες ρε απατεωνα και πες οτι εκανες λαθος και απετυχες στο αμυντικο πλανο και μαζεψες αλλου για αλλου τις αμυνες. Και σιγα και το πλανο που σας σκασαμε και εχεις να μιλας. Τρως αναγνωριστικο πλανο υστερα απο δικο σου πλανο και τα καταπινεις καλυτερα και απο τις εκδιδομενες της συγγρου.

5. Εσυ ρε τι αποψη εχεις για καλο παιχνιδι που θες και καλες μαχες.Μαθε να κρατας το βρωμο στομα σου κλειστο. Καμια φορα η σιωπη ειναι χρυσος , αλλα εσυ εισαι ενας κενος .Ασε να σε κρινουν οι αλλοι μην αυτοθαυμαζεσαι. Και εγω προσωπικα δεν σου τρεφω κανεναν σεβασμο σαν ανρθωπο και οχι ως.Καθε φορα εχεις και μια δικαιολογια. Αν δυσκολευσαι να το καταλαβεις ζητα μεταφραση.

υγ1: γραψε με κοκκινα κομπλεξικε μπας και φανεις .. ξεκινα να χοροπηδας τωρα.:grrr:
υγ2: για τα υπολοιπα μελη συγνωμη για τον απαραδεκτο που εχετε και ο σεβασμος μου ειναι σε εσας.
υγ3: δεν θα σου απαντησω. και πολυ ασχοληθηκα μαζι σου.

Βασιλης.


[aig]10 Ποντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά
2. Συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33570

Δημητρη...

Εχεις ξεφυγει εντελώς... αναμενόμενο βεβαια... παρακαλουσες να μας δειξεις τι αξιζεις, στο 1ο πλανο που θα δεχοσασταν...

Ειδες ποια ηταν η αντιδρασή σου... να καλυφθεις εσυ και οι αλλοι να πανε να πνιγουν...εεε
ΜΗΝ χασεις χωριο εσυ - ειναι παντα αυτο που σε νοιαζει....χαχαχα

Φυσικα εαν ειχα τις αμυνες σου, δεν θα χρειαζομουν να χρησιμοποιήσω τη δυνατότητα του τειχους, η οποια όμως ΔΕΝ ειναι εξωγενής παραγοντας, αλλά μια δυνατότητα που την εχουν ΟΛΟΙ οι παιχτες.

Εαν σε ενοχλει και αυτο κανε αιτηση στη διαχειριση να μας την κόψουν αυτη τη δυνατότητα....χαχαχα παραλογιζεσε...εεε

Επισης αντε να σου δωσω και 1 tip, μπορεις πανευκολα να μου την κοψεις αυτη τη δυντοτητα!!
Απλά κολλας ολα τα επιθετικα στο ιδιο sec και δεν μπορω να κανω τιποτα...!! χαχχαα

Εν κατακλειδι, αυτοι που εχετε μεινει και αντιμετωπιζουμε τωρα, ειναι κατα πολύ χειροτεροι απο την NES που ειναι ντροπή και μονο που τολμουσες να τους κριτικάρεις και αρνητικά!

Στο 1ο πλανο ζητημα να ειχαμε κανει 3-5 χωρια και τιμησαμε απο κοινου τις συμφωνιες μας, χτυπηθηκαμε οταν ειμασταν απο κοινου ετοιμοι και ο καλυτερος βγηκε μπροστα, όχι τα ξεφτιλικια τα δικα σας... και μην πας να την κανεις απεξω... τραβατε με κι ας κλαιω...

Με σενα θα ειναι πιο μπρουταλ τα game...

Θα πεσει πολυ φαπα... απο παντου και ασταματητη και το γεγονώς οτι δεν ξερεις να διαβαζεις χαρτη, οτι δεν μπορεις να μεινεις αδειος για να καλυψεις συμπαιχτες σου - δεν εχει καμια σχεση με τα παντελόνια...

Το προβλημα με εσενα ΔΕΝ ειναι το γεγονως οτι δεν γνωριζεις το game, αλλά ΔΕΝ ενδιαφερεσε να το μαθεις κιόλας!!

1.000 χρονια να παιζεις, παλι θα εχεις το ιδιο αποτελεσμα ή θα σε παει πυξιδα ο αντιπαλος ή θα σε παει πυξιδα η ιδια σου η φυλή...

Ο Κ36 δεν εχει ιδιαιτερο ενδιαφερον πλεον, για οσους νιωθουν ειναι απλά θεμα χρονου...

Παρολα αυτα ειναι ενας ομορφος - γρηγορος κοσμος και καλες μαχες ευχομαι σε οσους παραμεινουν μεχρι το τελος.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή