DnD vs DC - Κυριαρχία gr.36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser21068

Ώχ ? τι έγινε ? έφτασε ο καιρός που τελείωσαν οι ρουφιάνοι σας και οι σκάρτοι παίκτες και το ρίξαμε στην γκρίζα φυλή το πόλεμο ?

Καλα δεν θα συζητήσω για το καλο που μας κάνατε και στρατολογίσατε τους παικταράδες της ΝΕΣ-ΛΟΚΑ που μονο να κοκορευοντε ήταν και στα λογια μπλα μπλα .. και απο τιγανίτα τίποτα..
Που εμείς ειμασταν τα κακα παιδια πους τους φτέγαμε που φτάσανε τα κοκκινα διπλα τους οταν δεν έστειλαν αμυνες πουθενά απο την φυλη τους ή δεν έκοψαν κανένα τρένο και ειναι τοσο ηθικα πλάσματακια που έτρεξαν στην εχθρική φυλη ..
Ούρτ μωρε που λένε και στο χωρίο μου !

Teras ????
Παικτάρα μου με την τόση εμπειρία , τα τόσα στας στο προφιλ σου τι έγινε ; μια εβδομάδα δωσαμε στην καινουρια σου φυλη να σε καλυψει μετα την αλλαγη φυλης σου και έχασες 66 χωρία ; 66 ; μέχρι τώρα ; έκανες και 3 ρεκλειμ μπράβο θέλω να με μάθεις και εμένα που σου πήρα 9 χωρία απο ένα χωρίο 2 ημερών..
Σε εσεν μιλάω ναι βρε Νίκο , που αποφάσησες να μπεις στην εχθρικλη φυλη λίγες ωρες πριν το πλάνο μας στον άλλο παικταρα Ace1 , ΝΑι σε εσενα που πριν 2 μερες μας κλεγοσουν στο σκυπε οτι δεν θές να σου παρουμε 2-3 χωρία εκει πάνω για να κανουμε ζώνη αμυνας και να σε βοηθήσουμε και μας έλεγες δεν είμαι ρουφιανος , δεν ειμαι σκαρτος... ναι ναι αυτο ακριβος , βρηκες μια προφαση ενω τα ειχες κάνει πάνω σου που ειδες κοκκινα διπλα σου και τσουπ λακιξές .. σε πείραξε που σε είπα οτι είσαι 2ος Μητσος 1? και χειρότερος είσαι...
Που βγηκε αυτο το πλάνο για Ace1 καθαρα για εσένα για να ερθουμε να σε βοηθήσουμε στο μέτωπο μετα απο τα τελευταια γεγονοτα και είχε βασιστει πάνω σου αυτο το πλάνο γιατι νομπλάραμε όλα τα χωρία δίπλα σου... αλλα το κρέμασες το πλάνο και έφυγες αλλα ακομα και ετσι και στον αλλον που ετρεξε στους DnD έχασε χωρια ..
Και μετα απο μαι εβδομάδα ήρθε η σειρά σου... μα 66 ; 66 ; στο πρώτο πλάνο ;

Και μια πληροφορία για να ξερεις στον κ32 που μας πουλησαν η DnD , (ημουν ΜΑΟ με ένα ολοκληρο χαρτη κοκκινο) έκατσα μέτωπο και έπαιζα ασταμάτητα ξύλο κάθε μέρα χωρις να μου πάρουν κανένα χωρίο μέχρι την μέρα που πατήσαμε όλοι διαγραφή και τότε καταφέρανε να μου πάρουν μέχρι τότε μονο τους έπαιρνα.. ΑΥΤΑ ΛΕΓΟΝΤΕ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ Νίκο μου και απορω για την ηλικια που έχεις πως δεν το έχεις μαθει απο την ζωη αυτό.. και οπως και είχα γραψει στο φόρουμ του κ32 μου είχαν πεί πάνω απο 6 άτομα τους να πάω με αυτους.. Αλλα Δεν.. Τα παντελόνια που λέγαμε... http://prntscr.com/apnh4e
Αυτα για εσενα και πολυ αξία σου έδωσα , που περιμένες να σε βαρέσω για να μου ριξεις μπάν αλλα είπες δεν χτυπάω το Μαρίνο πρωτος εγω αφου δεν βλέπει το παλικάρι δεν θα του το πεί.. ουρτ ρε..
τσίμπα και τα στατιστικά σου παικταρά μου..

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: -DC-, ~DC~
Πλευρά 2:
Παίκτες: teras


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 66
Πλευρά 2: 3
Διαφορά: 63

chart
[/SPOIL]

Και τώρα για τους υπόλοιπους DnD, που ομολογω χαιρομαι που παιζουμε αυτον το πόλεμο γιατι έχετε σωστα παικτάκια και καλους χαρακτήρες απο όσους έχω καταφέρει και εχω γνωρίσει ή ξέρω. οποιο και αν ειναι το αποτέλεσμα θα ξερουμε οτι έγινε σωστο παιχνιδι απο εδω και λίγες μέρες και πέρα..
Τα φουστικά πατήμα που έχετε πάρει απο ΝΕΣ-ΛΟΚΑ καλα κρατουν βεβαια και πολυ , πολυ καλα κάνετε και να περνετε αφου σας τα δίνουν τζάμπα, και εγω το ίδιο θα έκανα άλλωστε , βεβαια τελείωνουν και αυτα σιγά σιγά όπως και οι παίκτες τον Νές-Λοκα πουσα σας χαρησαν μια Ηπειρο δωράκι .
Ένας είχε μείνει ο σιρσιμπά που και αυτος λόγο φορτου εργασίας όπως είπε αφήσε την γνωστή μόνημη επιτηρηση και έτσι πήρατε αυτα τα χωρία σχετικά ελευθερα γιατι χτυπήσατε και εξυπνα πριν του βάλουμε άμυνες στην αλλαγη φυλης που εγινε μιας και φτίαχτηκε η καινουρια ακαδημία .

Ενολίγης χτυπήσατε εναν ανενεργο λογαριασμο χωρις δυνατότες να πάρει αμυνες , και σας χτυπήσαμε ένα ενεργο λογαριασμο 100% και σας πήραμε 66 χωρία ενώ είχατε μια εβδομάδα να αντιδράσετε υπέρ του , Όπως είπα και στον Γιάννη (Radix) το χειριστίκατε λάθος να πάρετε αυτους τους παίκτες ηταν πολυ πιο ευκολο να πάρετε τα χωρία τους , ακόμα και απο τον εσπανάρα ευκολότεροι. Παικτες που δεν θα σας προσφέρουν τίποτα ίσως μερικά βαρβαρα που θα χτίσουν και μετα θα τους πάτε και αυτους εσωτερικά , το μονο που θα σας προσφερουν ειναι αυτα που θα ζητάνε συνεχώς ...

Όταν χτυπάτε παίκτη μας μόνο τα μουτρα σας τρώτε μέχρι τώρα και αυτο το λενε τα καθαρα στατιστικά τον 2 μητρικών φυλών μόνο τα ρεκλειμ σας ομορφένουν τα στατιστικά σας.:

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~
Πλευρά 2:
Φυλές: DnD

Timeframe: Προηγούμενος μήνας


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 168
Πλευρά 2: 82
Διαφορά: 86

chart
[/SPOIL]

Και αυτα τα λέω όλα γιατι βγένετε και λέτε λέτε λέτε ... και μέχρι τώρα χτυπούσατε την ΝΕΣ-Λοκα , τωρα έχουμε πόλεμο κυρίοι , απο εδω και πέρα θα κριθουν τα πραγματα , βγήκατε μεσα στην χαρα να κάνετε προπαγάνδα για την νικη μιας ηπειρου που νικήσατε ποιον ; τους δικους σας παικτε που στρατολογισατε ; τους παικτες που σας εδωαν πατηματα με τζαμπα χωρια τους που ηταν και πολοι ; του παικτες που σας εδωσαν επιτηρηση ; τους παικτες που εφαγαν μπαν ;

Ας γίνουμε λίγο ρεαίστικοί , τωρα ξεκινάνε όλα . περιμένω τα αποτελέσματα απο το επόμενο πλάνο σας..

Ευχομαι απο μερία μου ενα σωστο και δικαιο πόλεμο χωρις υπουλες κινησεις......... και ας κερδίσει ο καλύτερος ! :axe:

Καλές μάχες !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Λαθος μαλλον η κινηση της DnD να στρατολογησει παικτες απο την πρωην NES.
Λαθος πιστευω και η σταση σου ως προς τα παιδια της NES γενικα χωρις να θελω να δικαιολογησω καποιον. Αν δεν τους θελατε ας μην τους στρατολογουσατε!
Λαθος το να κανεις τοσες δηλωσεις εν οψει του πολεμου που ερχεται. Εκτος κι αν δεν κανεις ****τουμπες.


Καλες μαχες :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser16877

Παλι απο την αρχη παλι τα ίδια .....
Παλι θα μας λιώσετε , οπως και πριν ενάμιση μηνα ....
Πτώματα dnd βαράτε και μαζευετε χωρια απο μια φυλη που οι ίδιοι στρατολόγησαν , αλλα δεν την ήθελαν , αλλα δεν ήταν αξιόλογοι κλπ....κλπ....κλπ....... Και έρχεται τωρα αυτη η απόλυτη παοχτουρα να υπερηφανευτεί για τα ίδια χωρια των ίδιων πρωιν συμπαικτών του .....

Οταν τα παίρνει η DNd ειναι ανενεργων νουμπαδων ..... Οταν τα παίρνει ο παιχτουρας με τα κόκκινα γράμματα ειναι παραβιαςη του forth nox.........

Πειρε χωρια που το παιδί είχε άδεια για αμυνες μετώπου όντας δικός τους παίχτης και λεει οτι του εδωςε και 7 μερες .....


Πάντως αν τελικά δεν το άνοιξες το μαγαζί και γι αυτο επέστρεψες ετσι ωραία που τα ερμηνεύεις τα νούμερα ψάχνουν άκουσα Γενικο γραμματέα στο ΥΠ. Οικονομικών ........ Εχουν και πολλα κόκκινα στιλό , θα βολευτείς .. . Πλεόνασμα η Ελλαδαρα
 

DeletedUser21068

Παλι απο την αρχη παλι τα ίδια .....
Παλι θα μας λιώσετε , οπως και πριν ενάμιση μηνα ....
Πτώματα dnd βαράτε και μαζευετε χωρια απο μια φυλη που οι ίδιοι στρατολόγησαν , αλλα δεν την ήθελαν , αλλα δεν ήταν αξιόλογοι κλπ....κλπ....κλπ....... Και έρχεται τωρα αυτη η απόλυτη παοχτουρα να υπερηφανευτεί για τα ίδια χωρια των ίδιων πρωιν συμπαικτών του .....

Οταν τα παίρνει η DNd ειναι ανενεργων νουμπαδων ..... Οταν τα παίρνει ο παιχτουρας με τα κόκκινα γράμματα ειναι παραβιαςη του forth nox.........

Πειρε χωρια που το παιδί είχε άδεια για αμυνες μετώπου όντας δικός τους παίχτης και λεει οτι του εδωςε και 7 μερες .....


Πάντως αν τελικά δεν το άνοιξες το μαγαζί και γι αυτο επέστρεψες ετσι ωραία που τα ερμηνεύεις τα νούμερα ψάχνουν άκουσα Γενικο γραμματέα στο ΥΠ. Οικονομικών ........ Εχουν και πολλα κόκκινα στιλό , θα βολευτείς .. . Πλεόνασμα η Ελλαδαρα

Παιζεις και εσυ σε αυτο το κόσμο ; τώρα το είδα ..τι καιρό έχει εκει πίσω ;[SPOIL]http://gr.twstats.com/gr36/index.php?page=player&mode=conquers&id=271076&type=&pn=-1[/SPOIL]

Μιλάω καθαρα για το θέμα των 2 μητρικών φυλών και φυσικα δεν ανεφερα πουθενα οτι θα θα θα.... είπα μόνο οοτί τώρα ξεκινάει ο πραγματικός πόλεμος και είναι ολοφάνερο.

Ποτέ δεν σας είπα πτώματα 5-6 υπερλογαριασμους σας είπα ..

Οι ιδιοι στρατολογήσαμε χμμ , νιέτ ..... αν περνούσε απο το χέρι της τωρα ηγεσίας δεν θα γινόταν αυτό , απο την πρώτη μέρα έχω δηλώσει οτι είμαι αντίθετος με αυτη την κίνηση και εδω στο εξωτερικό φόρουμ .Οσο αν ήταν αξιόλογοι πέρα απο 2-3 παίκτες τους όπως και αυτο το έχω ξανα αναφέρει εδω μέσα όλοι οι αλλοι μόνο ζημία ηταν..

Και αυτο ακριβός λέω και εγω , ηταν πιο ευκολο να τα πάρετε εσεις αυτα τα χωρία απο αυτους τους παικτες απο το να κάνετε ένα κλικ για την στρατολόγηση τους.. Και φυσικό και επόμενο ήταν να τα χτυπήσουμε εφόσον έγιναν κόκκινα τα χωριουδάκια τους.
Πηραμε τα χωρία του παιδίου μωρέ μωρέ .. που τα είχε στο μέτωπο μωρε μωρέ .. ναι μωρε.. που δεν είχε στειλει αμυνες ποτέ σε κανέναν , δεν ειχε κοψει ποτε τρένο σε κανέναν απαντούσε σε μηνυματα μετά απο 6-7 ώρες και άν.. και δνε πρόλαβε να τις τραβιξει απο το μέτωπο του κ17 γιατι ήταν μακρυα μέσα σε 7 μέρες μωρέ μωρέ...
Λουστείτε τώρα τι στρατολογήσεις σας , και σε κανα μήνα που θα τους τρώτε εσωτερικά και αυτους θα τα πούμε ξανά εδώ..

Οσο για την προσωπική μου ζωή κακός που το μοιράστικα εδω μεσα , νόμιζα οτι είχα να κάνω με ανθρώπους και όχι με μηχανές που ολοι τους η πραγματική ζωη είναι εδω μέσα , και όχι είμαι καλλημένος απο εργασία εγω .
Σου προτίνω όμως αυτη την θέση αν την δώσεις σε κάποιον απο αυτα τα μέλη που στρατολογησατε , ρουφίανους και προδότες είχαμε ανεκαθεν στην χώρα μας δεν θα αλλάξει αυτο και ταιρίαζει μπάμ για την θέση που μου πρότινες.

π.ς. είναι η πρώτη και η τελευταία φορά που σου απαντάω στο εξωτερικό φόρουμ με τον τρόπο και την προσωπική επιθεση που έκανες στο προσωπό μου χωρίς να σου έχω δώσει ποτέκάποιο ανάλογο δικαίωμα. Αν θές ενολίγης να ξαναπάρεις απάντηση να προσέξεις την έκφραση σου.

Φιλικά.
 

DeletedUser20435

χαιρωμαι που με θυμασαι και με μνημονευεις θα φροντισω να σου μεινω αξεχαστος...

πριν πεις κι αλλα κι εκτεθεις παραπανω θα σου πω λεβεντη μου πως η περπατησια μου ειναι γνωστη σ ολους τους κοσμους οπως και η δικια σου οποτε τα περι ηθικης και αλλα τινα αφησε τα καλυτερα...γραφεις βεβαια αρκετες ανακριβιες ομως κι αυτο ας μην το κανουμε θεμα

επειδη δεν ειναι σπριντ αλλα μαραθωνιος η ιστορια εδειξε πως εγω αντεχω μακαρι να σε εχω αντιπαλο μεχρι τελους ...του δικου σου εννοω:rolf:

κατσε τωρα και βγαλε ενα πλανο ακομα να με "τιμωρησεις" επειδη δεν σεβαστηκα τις αρλουμπες που εννοουσες,κι αυτο ηταν το κακο...

αυτο που δεν μπορεσες να δεχθεις ειναι πως δεν με κερδισε η ΝΕΣ αλλα εσεις κι ειδικοτερα εσυ μ εχασες ...με τα οσα ανιστορητα και κουφα εγραφες...και δυστυχως τα εννοουσες

τα παιδια της ΝΕΣ τα ξερω ,τους περισσοτερους δλδ,απο τον 32 δεν με ειπαν να παιξω μαζι τους οταν μπηκαν, μπηκα εγω αλλου δεν ηταν θεμα αυτο ...ομως εσυ ησουν σαφως και μακραν ο πρωτος χειροτερος αρχηγισκος εβερ που βρηκα κι αυτο οχι επειδη εισαι αρχηγος φυλης αλλα επειδη αλλοι σ αφησαν να νομιζεις πως εισαι!:clap:

συνεπως δεν κανεις φιλε μου για ταγος αλλα για ουραγος...κι αυτο με πολυ κοπο ...

Υ.Γ. πολλα παιδια απο την ΝΕΣ που δεν τα ηξερα μου φερθηκαν στην δυσκολη στιγμη το πλανου εξαιρετικα
αυτο το εκτιμω πιο πολυ κι οχι καποιες λυκοφιλιες που δεν ευδοκιμησαν απο υπαιτιοτητα μου...
 

DeletedUser33711

Δημητρη επειδη ημουν μελος της Μαο και θυμαμαι ποτε σταματησες και γιατι σταματησες σε εκεινον τον πολεμο απλα λες ψεματα χοντρα ψεματα. Δεν επαιξες ουτε δυο βδομαδες πολεμο με DnD φιλτατε. Σταματησες γιατι σε κανα δυο πλανα δε σου εστειλαν αμυντικα οι συμπαικτες σου και δικαιως σταματησες αλλα μην μας το παιζεις και ηρωας του μετωπου.

Το μετωπο της Μαο με τη DnD το κρατουσαν ο Invinsible με το Nolander. Ενας invinsible που επαιζε με δυο παιδια εκ των οποιων ο ενας ημουν εγω που επαιζα πρωτο κοσμο και κρατησαμε δυο μηνες ενω ειχαμε 4,5 επιτηρησεις στο κεφαλι μας μαζι και με εσενα.

Ολα και ολα που θα λες κουβαλησα μετωπο με DnD στον 32 ενω ησουν ο πρωτος που την εκανε !!!!
 

DeletedUser21068

χαιρωμαι που με θυμασαι και με μνημονευεις θα φροντισω να σου μεινω αξεχαστος...

πριν πεις κι αλλα κι εκτεθεις παραπανω θα σου πω λεβεντη μου πως η περπατησια μου ειναι γνωστη σ ολους τους κοσμους οπως και η δικια σου οποτε τα περι ηθικης και αλλα τινα αφησε τα καλυτερα...γραφεις βεβαια αρκετες ανακριβιες ομως κι αυτο ας μην το κανουμε θεμα

επειδη δεν ειναι σπριντ αλλα μαραθωνιος η ιστορια εδειξε πως εγω αντεχω μακαρι να σε εχω αντιπαλο μεχρι τελους ...του δικου σου εννοω:rolf:

κατσε τωρα και βγαλε ενα πλανο ακομα να με "τιμωρησεις" επειδη δεν σεβαστηκα τις αρλουμπες που εννοουσες,κι αυτο ηταν το κακο...

αυτο που δεν μπορεσες να δεχθεις ειναι πως δεν με κερδισε η ΝΕΣ αλλα εσεις κι ειδικοτερα εσυ μ εχασες ...με τα οσα ανιστορητα και κουφα εγραφες...και δυστυχως τα εννοουσες

τα παιδια της ΝΕΣ τα ξερω ,τους περισσοτερους δλδ,απο τον 32 δεν με ειπαν να παιξω μαζι τους οταν μπηκαν, μπηκα εγω αλλου δεν ηταν θεμα αυτο ...ομως εσυ ησουν σαφως και μακραν ο πρωτος χειροτερος αρχηγισκος εβερ που βρηκα κι αυτο οχι επειδη εισαι αρχηγος φυλης αλλα επειδη αλλοι σ αφησαν να νομιζεις πως εισαι!:clap:

συνεπως δεν κανεις φιλε μου για ταγος αλλα για ουραγος...κι αυτο με πολυ κοπο ...

Υ.Γ. πολλα παιδια απο την ΝΕΣ που δεν τα ηξερα μου φερθηκαν στην δυσκολη στιγμη το πλανου εξαιρετικα
αυτο το εκτιμω πιο πολυ κι οχι καποιες λυκοφιλιες που δεν ευδοκιμησαν απο υπαιτιοτητα μου...

χαχα! Αξιόπιστε παίκτη , έχεις μπερδέψει την βούρτσα με την μπαντανόβουρτσα.... Keep Walking *

- - - Eνημερώθηκε - - -

Δημητρη επειδη ημουν μελος της Μαο και θυμαμαι ποτε σταματησες και γιατι σταματησες σε εκεινον τον πολεμο απλα λες ψεματα χοντρα ψεματα. Δεν επαιξες ουτε δυο βδομαδες πολεμο με DnD φιλτατε. Σταματησες γιατι σε κανα δυο πλανα δε σου εστειλαν αμυντικα οι συμπαικτες σου και δικαιως σταματησες αλλα μην μας το παιζεις και ηρωας του μετωπου.

Το μετωπο της Μαο με τη DnD το κρατουσαν ο Invinsible με το Nolander. Ενας invinsible που επαιζε με δυο παιδια εκ των οποιων ο ενας ημουν εγω που επαιζα πρωτο κοσμο και κρατησαμε δυο μηνες ενω ειχαμε 4,5 επιτηρησεις στο κεφαλι μας μαζι και με εσενα.

Ολα και ολα που θα λες κουβαλησα μετωπο με DnD στον 32 ενω ησουν ο πρωτος που την εκανε !!!!

Ώπα για τώρα το είδα αυτο , Αν θυμάσαι καλά , γιατι μαλλον μπορει να σου ξεφευγει αυτό , έπαιζα με δικίες μου αμυνες και ελάχιστες απο την φυλή έχοντας όλα μα όλα τα χωρία μου στο μέτωπο και δεν μου έπαιρναν χωρίο μόνο τους έπαιρνα , πουθενά δεν ανέφερα οτι κουβάλησα το μέτωπο , και μην μπερδευεσαι πάτησα διαγραφή όταν είπαν οτι πάτησε και η ηγεσία ,άλλο που το ανερέσανε μετά μερικοί. και επιτηρηση δεν με είχες ποτέ απο τηνσ τιγμή που πάτησα διαγραφη δεν ξαναμπήκα για μεγάλο χρονικο διαστημα στο παιχνίδι αυτο. δεν πάτησα γιατι δεν αντεξα τον πόλεμο.. αλλα γιατι παίζαμε 8 άτομα στην ΜΑΟ ακι ήταν παντου όλα κόκκινα και ανακοινωσε η ηγεσια , και αν θυμαμαι καλα ο σαλονικα .. οτι θα πατησουμε διαγραφη γιατι μας βαρεσε φουστικα η συμμαχική μας φυλη τοτε ΔνΔ. και έτσι πάτησα και δεν ξαναμπήκα.
Μην λέμε και ότι θέλουμε..
 

DeletedUser2749

διακρινω μια τεραστια ορεξη για καζουρα.....

εμενα στο μυαλο μου ομως ειναι αλλιως τα πραγματα..

λοκα-στρατολογη ολοκληρη φυλη και περνει μαζι της τα 3/4 του κοσμου και αρχιζει πολεμο με DnD
DnD-στρατολογη 2-3 πρωην παικτες ΝΕΣ..και εχει φερει τον κοσμο να ειναι 1vs1

και τωρα στο ρεζουμε...οταν ηταν ο κοσμος 3/4 υπερ σας δεν κερδισατε...τωρα που ο κοσμος ηρθε 1/1 θα κερδισετε? θα δειξει λοιπον παρακατω..τωρα αρχιζει ο πραγματικος πολεμος...τωρα ειναι ολα δικαια...καλες μαχες
 

DeletedUser21068

διακρινω μια τεραστια ορεξη για καζουρα.....

εμενα στο μυαλο μου ομως ειναι αλλιως τα πραγματα..

λοκα-στρατολογη ολοκληρη φυλη και περνει μαζι της τα 3/4 του κοσμου και αρχιζει πολεμο με DnD
DnD-στρατολογη 2-3 πρωην παικτες ΝΕΣ..και εχει φερει τον κοσμο να ειναι 1vs1

και τωρα στο ρεζουμε...οταν ηταν ο κοσμος 3/4 υπερ σας δεν κερδισατε...τωρα που ο κοσμος ηρθε 1/1 θα κερδισετε? θα δειξει λοιπον παρακατω..τωρα αρχιζει ο πραγματικος πολεμος...τωρα ειναι ολα δικαια...καλες μαχες

Συμφώνω απόλυτα σε όλα , τωρα αρχίζει ο πραγματικός πόλεμος και θα γίνει σωστο παιχνίδι , και ας κερδίσει ο καλύτερος.
 

DeletedUser20435

τελικα απο ΝΕΣ που τοσο την θελατε αρχικα, ποσοι σημερα παιζουν μαζι σας ?ΚΑΝΕΙΣ:rip:
σαλας αντωνης κι εγω επιζησαμε απο την ανικανοτητα σου φευγωντας,... οχι απο δειλια μας αλλα απο βαθια συναισθηση του τι γινεται και τι δεν γινεται... ελλειψη ενδιαφεροντος πληρης που μας αφησες να λειτουργησουμε ως φυσικο εμποδιο στην επερχομενη λαιλαπα...

ατολμια υστεροβουλια να φατε ακομα και τον φοιτητη μην χρειαστει να στακαρεις αμυνες σε μακρινα για σας χωρια του ποιος ξερει... κατα βαθος ουτε εσυ ξερεις...τους χαρισες μια ηπειρο και τους παικτες της φυλης με ντομινο διαγραφων κλπ

αυτο αγαπητε δεν λεγεται στρατηγικος σχεδιασμος αλλα μια που μετρας την σκια σου οπως γραφεις στο προφιλ σου ...εσυ μαλλον την φοβασαι...
οσο για την ικανοτητα στο παιχνιδι προτιμω να με λενε ο τυπος "που κοιμαται", παρα ο τυπος "που στρωνει" γιατι αυτο σου καταμαρτυρουν...ξερεις εσυ τι εννοω...:hmmm:

το τι στρωνεις η καλυτερα τι καταστρωνεις...ο θεος κι η ψυχη σου...μακαρι να ξερες κι εσυ...
αληθεια ακομα θελεις να κανεις αμυντικη γραμμη δυο πεδιων στην 45... το αλλο με τον τοτο το ξερεις?:rolf:
 

DeletedUser16877

Τεράστιε ... Δεν θα με κανει καλυτερο η απαντηση σου , ουτε με ενδιαφέρει . Σου απαντάμε μπας και καποια στιγμή βάλεις το μυαλό σου σε μια τάξη και κόψεις τα κουλά που σε εκθέτουν .
Δεν μου απαντάς γιατι σε πρόσβαλα ?? οταν μιλάς ολο ειρωνία. Ετσι θα σου απαντάμε .... Εκτός αν απο τον ορυμαγδό σκέψεων κάπου μπερδεύεις αυτα που γράφεις ...


Όσο για το αν παίζω σε αυτόν τον κοσμο , οπως τοσο απαξιωτικά ανεφερες ( δεν θα κοιμηθώ το βραδυ απο την στεναχώρια ) .
Ναι παίζω ... Ειμαι γρανάζι της μηχανης που σε εχει κανει δυο μηνες να τρέχεις .....
Κάπου θα εχεις συναντήσει τις αμυνουλες μου κάπου θα εχεις μετρισει τις εκαθαριστικουλες μου αλλα αυτο δυσκολα το κατάλαβενει το τεράστιο εγω σου .... Εδω λειτουργούμε σαν ομαδα ... Προφανώς τα2/3 της φυλής σου που δεν ειναι μετωπο και δεν εχουν τσιμπήσει χωριο απο dnd . Ειναι το ίδιο άφαντοι με εμένα στο μυαλουδάκι σου .....
Κρατά μικρο καλάθι γιατι μόλις περάσει κανά καλο πλανο απο δώθε σε βλέπω να ξανα ανοίγεις μαγαζί .....



Μην απαντήσεις ....... Ετσι είπες ... Και οι αντρακλες οι παντελωνατοι τον κρατούν τον λόγο τους ....Χαχαχα!
 

DeletedUser21068

τελικα απο ΝΕΣ που τοσο την θελατε αρχικα, ποσοι σημερα παιζουν μαζι σας ?ΚΑΝΕΙΣ:rip:
σαλας αντωνης κι εγω επιζησαμε απο την ανικανοτητα σου φευγωντας,... οχι απο δειλια μας αλλα απο βαθια συναισθηση του τι γινεται και τι δεν γινεται... ελλειψη ενδιαφεροντος πληρης που μας αφησες να λειτουργησουμε ως φυσικο εμποδιο στην επερχομενη λαιλαπα...

ατολμια υστεροβουλια να φατε ακομα και τον φοιτητη μην χρειαστει να στακαρεις αμυνες σε μακρινα για σας χωρια του ποιος ξερει... κατα βαθος ουτε εσυ ξερεις...τους χαρισες μια ηπειρο και τους παικτες της φυλης με ντομινο διαγραφων κλπ

αυτο αγαπητε δεν λεγεται στρατηγικος σχεδιασμος αλλα μια που μετρας την σκια σου οπως γραφεις στο προφιλ σου ...εσυ μαλλον την φοβασαι...
οσο για την ικανοτητα στο παιχνιδι προτιμω να με λενε ο τυπος "που κοιμαται", παρα ο τυπος "που στρωνει" γιατι αυτο σου καταμαρτυρουν...ξερεις εσυ τι εννοω...:hmmm:

το τι στρωνεις η καλυτερα τι καταστρωνεις...ο θεος κι η ψυχη σου...μακαρι να ξερες κι εσυ...
αληθεια ακομα θελεις να κανεις αμυντικη γραμμη δυο πεδιων στην 45... το αλλο με τον τοτο το ξερεις?:rolf:

Που τόσο την θέλαμε? Ξύπνα απο τον ύπνο σου...
Τον Ace1 εγω τον έδιωξα , εσυ λακιξατε απο μόνη σας με την ασχετοσύνη μου... ναι... ακριβός.. επρεπε να τρέξουμε εμεις να καλυψουμε την πραγματικη ασχετοσύνη την δικία σας .. σε ειδαμε στο πρωτο πλάνο που έφαγες στον κ36 έχασες 67+ χωρία μέχρι τώρα πόσα απο αυτα έκοωες μόνο σου ;; εκτίθεσε και αλλο μανα μου και γίνεσαι ρόμπα μόνος σου μην λές πολλά.. δεν βοηθησες ποτε την προηγουμενη φυλη σου οπως στα είπαν τα μλη της ΝΕΣ καταμουτρα στο σκυπε δεν έκοψες ποτε τρενο και απο συνηθια δεν έκοψες ουτε τα δικά σου ..ουρτ ρε..

Μην λές πολλά βρε άσχετε άσε τα λόγια και παίξε εγω μιλάω γιατι απλά μπορώ μετά τα μείων 67+ ... εσυ ; τι να μας πεις ρε παίκτη του ρίμ και τις καβάτζας που σε έβριζε όλοι η Νες γιατι δεν βοηθησες ποτε ; Ασε τα λόγια λοιπόν και παίξε μπάλα... βγκες να κοκορευτεις μετα απο τέτοιο αποτελεσμα για το ποιος και τι είσαι .. ξεφτυλίζεσαι είσι και μεγάλος ανθρωπος...

τώρα που είπες οτι είσαι ανθρωπος που κοιμάσαι στο πλάνο κοιμόσουν ;
όσο για το τι καταστρώνω κοιμησου ησυχα θα ημουν ****ς να ξαναβγάλω πλάνο πάλι πάνω σου θα σε καλύψοι η νέα φυλή σου.

θυμηθηκες οτι υπάρχει πόλεμος τώρα μετα απο 2 μήνες εσυ που έφτασαν και απο της 2 μεριες τα κόκκινα και σου χτύπησαν την πόρτα..
τωρα που ειναι ισσοροπος ο πόλεμος θα κριθουν όλα και όχι στα λόγια .

Καλή σταδιοδρομία με το προσωπικο σου πόλεμο με την γκρίζα φυλή που έχεις.. έχουν μείνει αρκετά παίξε την μπαλίτσα σου !
 

DeletedUser34142

Παιζεις και εσυ σε αυτο το κόσμο ; τώρα το είδα ..τι καιρό έχει εκει πίσω ;[SPOIL]http://gr.twstats.com/gr36/index.php?page=player&mode=conquers&id=271076&type=&pn=-1[/SPOIL]

Μιλάω καθαρα για το θέμα των 2 μητρικών φυλών και φυσικα δεν ανεφερα πουθενα οτι θα θα θα.... είπα μόνο οοτί τώρα ξεκινάει ο πραγματικός πόλεμος και είναι ολοφάνερο.

Ποτέ δεν σας είπα πτώματα 5-6 υπερλογαριασμους σας είπα ..

Οι ιδιοι στρατολογήσαμε χμμ , νιέτ ..... αν περνούσε απο το χέρι της τωρα ηγεσίας δεν θα γινόταν αυτό , απο την πρώτη μέρα έχω δηλώσει οτι είμαι αντίθετος με αυτη την κίνηση και εδω στο εξωτερικό φόρουμ .Οσο αν ήταν αξιόλογοι πέρα απο 2-3 παίκτες τους όπως και αυτο το έχω ξανα αναφέρει εδω μέσα όλοι οι αλλοι μόνο ζημία ηταν..

Και αυτο ακριβός λέω και εγω , ηταν πιο ευκολο να τα πάρετε εσεις αυτα τα χωρία απο αυτους τους παικτες απο το να κάνετε ένα κλικ για την στρατολόγηση τους.. Και φυσικό και επόμενο ήταν να τα χτυπήσουμε εφόσον έγιναν κόκκινα τα χωριουδάκια τους.
Πηραμε τα χωρία του παιδίου μωρέ μωρέ .. που τα είχε στο μέτωπο μωρε μωρέ .. ναι μωρε.. που δεν είχε στειλει αμυνες ποτέ σε κανέναν , δεν ειχε κοψει ποτε τρένο σε κανέναν απαντούσε σε μηνυματα μετά απο 6-7 ώρες και άν.. και δνε πρόλαβε να τις τραβιξει απο το μέτωπο του κ17 γιατι ήταν μακρυα μέσα σε 7 μέρες μωρέ μωρέ...
Λουστείτε τώρα τι στρατολογήσεις σας , και σε κανα μήνα που θα τους τρώτε εσωτερικά και αυτους θα τα πούμε ξανά εδώ..

Οσο για την προσωπική μου ζωή κακός που το μοιράστικα εδω μεσα , νόμιζα οτι είχα να κάνω με ανθρώπους και όχι με μηχανές που ολοι τους η πραγματική ζωη είναι εδω μέσα , και όχι είμαι καλλημένος απο εργασία εγω .
Σου προτίνω όμως αυτη την θέση αν την δώσεις σε κάποιον απο αυτα τα μέλη που στρατολογησατε , ρουφίανους και προδότες είχαμε ανεκαθεν στην χώρα μας δεν θα αλλάξει αυτο και ταιρίαζει μπάμ για την θέση που μου πρότινες.

π.ς. είναι η πρώτη και η τελευταία φορά που σου απαντάω στο εξωτερικό φόρουμ με τον τρόπο και την προσωπική επιθεση που έκανες στο προσωπό μου χωρίς να σου έχω δώσει ποτέκάποιο ανάλογο δικαίωμα. Αν θές ενολίγης να ξαναπάρεις απάντηση να προσέξεις την έκφραση σου.

Φιλικά.

δημητρη,με ολο τον σεβασμο ρε μαν,αλλα τι ειναι αυτα που λες ρε φιλε?ελα τωρα ρε μαν,το ψιλοτερματισες ρε φιλε...λες:
" το λενε τα καθαρα στατιστικά τον 2 μητρικών φυλών μόνο τα ρεκλειμ σας ομορφένουν τα στατιστικά σας.:"
εισαι σοβαρος ρε μαν?ανεβαζεις στατιστικα?τι εννοεις μιλας καθαρα για τισ μητρικες?δλδ οι 2η λοκα στην 44 που εστελνα καμια 300αρα επιθετικα για να νοομπλαρεις εσυ δεν την μετρας?τι καθαρα για τισ 2 φιλες?γτ σου εχει κανει η δνδ κανα πλανο μεχρι τωρα?μετα λες:οτι καναμε πατηματα,αν εμεις καναμε πατηματα ρε μαν εσεις τι κανατε που πειρατε ολοι την νες?και εδω το ενα φερνει το αλλο,εμεις φαγαμε αυτα τα πατηματα σας λοιπον,τωρα που στρατολογησαμε εμεις 2 παικτες σε πειραξε?οταν εσεις στρατολογησατε ολοκληρη υπειρο?ελα ρε μητσο τωρα,τι ειναι αυτα που λες ρε μαν?

σταματα ποια να ανεβαζεις στατιστικα σε οτι σε συμφερει ρε φιλε,αφορα μονο την μητρικη λοκα λες,και τα περισσοτερα επιθετικα σας επεφταν απο την 44,σταματα να ανεβαζεις οτι σε συμφερει γτ αμα βαλουμε και εμεις οτι μας συμφερει η διαφορα θα ξεφυγει πολυ δημητρη.

αυτα απο μενα,καλες μαχες
 

DeletedUser20435

δυστυχως κι ευτυχως παλιοι συμπαικτες μου αλλα μπορουν να διαβεβαιωσουν απο την αλλη εσυ αρκεσου σε οσα σε περιμενουν απο δω και περα αν και περιμενω να πατησεις διαγραφη οταν ερθει το καλοκαιρι... και δεις πως ακομα τα μπουτακια σου ειναι ασπρα σε αντιθεση με των υπολοιπων

το ουρτ τι γλωσσικο ιδιωμα ειναι και τι σημαινει ?γιατι εαν αρχισω κι εγω δεν θα φαω μπαν μονον απο το παιχνιδι αλλα απο το γουγκλ...
αραξε στα κυβικα σου μετρα την σκια σου και προσεχε μην την πατησεις ...

οσο για την ικανοτητα στο παιχνιδι προτιμω να με λενε ο τυπος "που κοιμαται", παρα ο τυπος "που στρωνει" γιατι αυτο σου καταμαρτυρουν...ξερεις εσυ τι εννοω...
 

DeletedUser21068

δημητρη,με ολο τον σεβασμο ρε μαν,αλλα τι ειναι αυτα που λες ρε φιλε?ελα τωρα ρε μαν,το ψιλοτερματισες ρε φιλε...λες:
" το λενε τα καθαρα στατιστικά τον 2 μητρικών φυλών μόνο τα ρεκλειμ σας ομορφένουν τα στατιστικά σας.:"
εισαι σοβαρος ρε μαν?ανεβαζεις στατιστικα?τι εννοεις μιλας καθαρα για τισ μητρικες?δλδ οι 2η λοκα στην 44 που εστελνα καμια 300αρα επιθετικα για να νοομπλαρεις εσυ δεν την μετρας?τι καθαρα για τισ 2 φιλες?γτ σου εχει κανει η δνδ κανα πλανο μεχρι τωρα?μετα λες:οτι καναμε πατηματα,αν εμεις καναμε πατηματα ρε μαν εσεις τι κανατε που πειρατε ολοι την νες?και εδω το ενα φερνει το αλλο,εμεις φαγαμε αυτα τα πατηματα σας λοιπον,τωρα που στρατολογησαμε εμεις 2 παικτες σε πειραξε?οταν εσεις στρατολογησατε ολοκληρη υπειρο?ελα ρε μητσο τωρα,τι ειναι αυτα που λες ρε μαν?

σταματα ποια να ανεβαζεις στατιστικα σε οτι σε συμφερει ρε φιλε,αφορα μονο την μητρικη λοκα λες,και τα περισσοτερα επιθετικα σας επεφταν απο την 44,σταματα να ανεβαζεις οτι σε συμφερει γτ αμα βαλουμε και εμεις οτι μας συμφερει η διαφορα θα ξεφυγει πολυ δημητρη.

αυτα απο μενα,καλες μαχες

Βρε Έντι και εγω με ολο μου το σεβασμό , γιατι εγω και κάθε εγω της φυλης μου που νομπλάρει δεν ρίχνει τα επιθετικα ολα ; Το οτι βαραει η ακαδημια μας ειναι λογικό ... Ειδατε ποτε σε χωρια που νομπλαρουμε εμεις επιθετικα απο ΝΕΣ?? στο απανταω εγω μιας και βγάζω τα πλάνα όχι. Το οτι έχετε την αακδημια σας μόνο για εσωτερικα δεν σημένει οτι την έχουμε και εμεις για αυτον τον λόγο.

Και μαλλον γιατι παρεξηγηθηκα μάλλον αθελα μου , αυτα που εγραψα ( το κράξιμο ) αφορούσε καθαρά μόνο τον "τέρας" κλπ ρουφιάνους και ΣΙΑ , έχω ξαναπει και ξαναλέω χαίρομαι για την ποιότητα και το σθένος των 2 φυλών που πρωταγονιστούν , και τις σέβομαι κα τις 2 φυλές και θα είμαι ο πρώτος που θα βγει να πει μπράβο αν νικήσετε , το μονο που ελπίζω είναι ένα σωστό και δίκαιο παιχνίδι και απο τις δύο μερίες , και έξω απο αυτα τα εικονικά χωρία δεν έχω καμια διαφορά με κανέναν σας και εσυ το ξέρεις Έντι αυτό. Απλά η προπαγάνδα είανι μέσα στο παιχνίδι , δεν αλλαξε και ουτε θα αλλάξει..
 

DeletedUser


Επειδή για άλλη μια φορά είναι εκτός θέματος(παρόλο που ο ίδιος το άνοιξε) κάνοντας μια αφήγηση στο παρελθόν και μένοντας μακριά από τη πραγματικότητα και το παρόν, θα παρακαλούσα κάποιον ειδικό να μεταφέρει το θέμα στο " Πολιτική και Προπαγάνδα ", για να μπορει ο κύριος να εκφράζεται ελεύθερα λέγοντας ότι θέλει, χωρίς περιορισμούς...
 

DeletedUser33711

Ώπα για τώρα το είδα αυτο , Αν θυμάσαι καλά , γιατι μαλλον μπορει να σου ξεφευγει αυτό , έπαιζα με δικίες μου αμυνες και ελάχιστες απο την φυλή έχοντας όλα μα όλα τα χωρία μου στο μέτωπο και δεν μου έπαιρναν χωρίο


1. ειχες 10-15 χωρια μετωπο με 80 χωρια λογαριασμο νομιζω , εδω μπορει να κανω και λαθος στο μεγεθος του λογαριασμου σου. ο μεγαλος σου πυρηνας ηταν στη γραμμη 45-55 και το μετωπο σου ηταν στην 44-45, ενω σε οτι αφορα το μετωπο με dnd ησουν 1η γραμμη απο το τελος του μετωπου. Με τα γατια ειχες μετωπο με dnd οχι.
2. το οτι δεν εχανες χωρια απλα επειδη δε προλαβαν να σε χτυπησουν μια και την εκανες με ελαφρα μια-δυο βδομαδες μετα την εναρξη του πολεμου


πες απλα οτι εξαφανιστηκες , δε σε κατηγορω για το λογο που εφυγες οτι η φυλη ηταν ανενεργη και οτι δεν υπηρχε μελλον αλλα κλαιω να βλεπω οτι χτυπηθηκες εσυ στον 32 με την DnD


Ερχεται η ωρα που θα φας και εσυ το πλανακι Don't worry <3
 

DeletedUser21068

Επειδή για άλλη μια φορά είναι εκτός θέματος(παρόλο που ο ίδιος το άνοιξε) κάνοντας μια αφήγηση στο παρελθόν και μένοντας μακριά από τη πραγματικότητα και το παρόν, θα παρακαλούσα κάποιον ειδικό να μεταφέρει το θέμα στο " Πολιτική και Προπαγάνδα ", για να μπορει ο κύριος να εκφράζεται ελεύθερα λέγοντας ότι θέλει, χωρίς περιορισμούς...

Που είδες να μιλάω για το παρελθον πέρα απο ένα στοιχείο που έδωσα στον τέρας , πώς έπραξα οταν ήμουνσ την ιδια μοιρα ; μάθημα ηθικής θα το έλεγα εγώ φίλτατε και όχι προπαγάνδα.

Όλα τα άλλα είναιεντός της πραγματικότητας.


- - - Eνημερώθηκε - - -

1. ειχες 10-15 χωρια μετωπο με 80 χωρια λογαριασμο νομιζω , εδω μπορει να κανω και λαθος στο μεγεθος του λογαριασμου σου. ο μεγαλος σου πυρηνας ηταν στη γραμμη 45-55 και το μετωπο σου ηταν στην 44-45, ενω σε οτι αφορα το μετωπο με dnd ησουν 1η γραμμη απο το τελος του μετωπου. Με τα γατια ειχες μετωπο με dnd οχι.
2. το οτι δεν εχανες χωρια απλα επειδη δε προλαβαν να σε χτυπησουν μια και την εκανες με ελαφρα μια-δυο βδομαδες μετα την εναρξη του πολεμου


πες απλα οτι εξαφανιστηκες , δε σε κατηγορω για το λογο που εφυγες οτι η φυλη ηταν ανενεργη και οτι δεν υπηρχε μελλον αλλα κλαιω να βλεπω οτι χτυπηθηκες εσυ στον 32 με την DnD


Ερχεται η ωρα που θα φας και εσυ το πλανακι Don't worry <3

Ένα πυρίνα είχα και αυτος όλος μέτωπο , δεν είχα 2πυρινο με εξερεσει κάποιαλιγα χωρια πιο πίσω ..
http://prntscr.com/apug0m όχι εε? δεν ημουν μέτωπο ? Μαλλον μπερδευεσαι , και ειλικρινα δεν θέλω να συνεχισω το θέμα του κ32 οχι για δεν με παιρνει αλλα ηταν ο λογος που σταματησα αυτο το παιχνιδι και ξαναμπηκα τωρα για να συνεχίσω τον πόλεμο.
Δεν θα γράψω πουθενα ουτε θα πω οτι είμαι παικταρας , κάνω οτι ξέρω και αυτο είναι όλο , απο εκει και πέρα ο χρονος θα δείξει πιο πολλά απο τα λόγια .. καλη συνέχεια.
 

DeletedUser

Που είδες να μιλάω για το παρελθον πέρα απο ένα στοιχείο που έδωσα στον τέρας , πώς έπραξα οταν ήμουνσ την ιδια μοιρα ; μάθημα ηθικής θα το έλεγα εγώ φίλτατε και όχι προπαγάνδα.

Όλα τα άλλα είναιεντός της πραγματικότητας.

Ναι συγνώμη,είναι μόνο δύο σελίδες ότι γράφεις για τη πρωην νες,που εντελώς τυχαία ονομάστηκαν λοκα,αφοι συμφωνα με τα λεγόμενα όσων μελών σας έχουν βγει, έχουν αρνηθεί τα πάντα γι αυτο.
Μην συνεχισω γιατί οδεύω και εγω εκτος θεματος.
Θα σου πρότεινα πάντως να σχολιάζεις εντός θέματος και αμα θες να δώσεις "μαθήματα",μπορείς να τα παραδώσεις αλλου γιατί ειναι οφφ τοπικ.

Υ.Γ. Ψαξτε κανένα καινούργιο όνομα, για το επόμενο θέμα που θα ανοίξει για να είστε καλυμμένοι ως προς τα στατς... :D
 

DeletedUser21068

Ναι συγνώμη,είναι μόνο δύο σελίδες ότι γράφεις για τη πρωην νες,που εντελώς τυχαία ονομάστηκαν λοκα,αφοι συμφωνα με τα λεγόμενα όσων μελών σας έχουν βγει, έχουν αρνηθεί τα πάντα γι αυτο.
Μην συνεχισω γιατί οδεύω και εγω εκτος θεματος.
Θα σου πρότεινα πάντως να σχολιάζεις εντός θέματος και αμα θες να δώσεις "μαθήματα",μπορείς να τα παραδώσεις αλλου γιατί ειναι οφφ τοπικ.

Υ.Γ. Ψαξτε κανένα καινούργιο όνομα, για το επόμενο θέμα που θα ανοίξει για να είστε καλυμμένοι ως προς τα στατς... :D

Το οτί αναφέρομαι στο σύνολο (εκτος των 2-3 παικτων που ρουφιανο-στρατολογησατε ) και οι υπολοιποι μου κάνετε προσωπική επίθεση με ξεπερνά , σταματηστε να μου δίνετε τόση αξία βρε παιδία .. είμαι πολυ πιο κακός παίκτης απο οσο νομίζετε ή απο οσο ασχολείστε προσωπικά με εμένα ..

εγω απανταω εδω μέσα για να υπάρχει ένας αρμόδιος της φυλής που παίρνει θέση στην καζούρα , τώρα γιατι το γυρνάτε ΠΑΝΤΑ όμως επάνω μου δεν καταλαβαίνω. Οπως και να έχει το ξαναλέω ο καιρός θα δείξει πιο πολλά απο τα λόγια.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή