DnD vs DC - Κυριαρχία gr.36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
προς teras

Αδερφέ αυτό εδώ εμένα προσωπικά μου λέει πολλά

1T1YWRY.png


Θα σου μιλήσω ως εξωτερικός παράγοντας , το να είσαι σε μία φυλή από τους 80 πόντους και να φεύγεις στο 1.000.000 και να πηγαίνεις σε μία εχθρική φυλή το θεωρώ το λιγότερο ξεφτίλα .
Δυστυχώς είναι γνωστή τακτική των DnD να θυμηθούμε το ίδιο περιστατικό του κ24 με Μπακαγιόκο , Hellraiser και ακόμα ένα καμάρι που μου διαφεύγει .


Να σε διορθώσω και να σου θυμήσω επειδή τα θυμάμαι ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Hell Knight - τέκτων

Συνεχίστε.
 

DeletedUser32028

φιλε δεν ειναι ετσι οπως τα λες ζησε στον κοσμο σου αυτον που παιζεις...:grrr:
εδω εμεις αλλη φυλη στα μισα του δρομου εφυγαν καποιοι οι υπολοιπο καναμε στα χαρτια ενωση που ποτε δεν υλοποιηθηκε μας
ξεκαθαρα μας ηθελαν σαν κυματοθραυστες
κανεις απο αυτους που ειναι οχι η φυλη μας που μαζι παιξαμε αλλα ο αλλοι οι συμμαχοι και καλα δεν μας βοηθησε πουθενα αντιθετως εναν εναν αφησαν να εξαφανιστουν ολοι οι δικοι μας
δες ξανα τα στατς αφου τοσο καλα τα βρισκειις ολα ποιος της ΝΕΣ παιζει μαζι τους...ΚΑΝΕΙΣ
 

DeletedUser33703

Αδερφέ μου η ηγεσία της πρώην φυλής σου ΝΕΣ αποφάσισε να κάνει ένωση με την LOCA και όχι με την DnD και αυτή την απόφαση καλείσαι να ακολουθήσεις όσο αντίθετος και αν είσαι .
Το ότι εξαφανίστηκαν όλοι οι δικοί σας αυτό είναι αλλό θέμα και έχει να κάνει με το παικτικό κομμάτι , τουλάχιστον αυτοί όπως λες κάθισαν να εξαφανιστούν και δεν έτρεξαν να σώσουν το τομάρι τους .
Για μια τιμή ζούμε και η εικόνα που έχεις στο παιχνίδι αντιπροσωπεύει την εικόνα που έχεις και στην πραγματική σου ζωή .

Δεν θα καθίσω να ασχοληθώ άλλο με το θέμα γιατί δεν με απασχολεί , θα κλείσω με δύο στοίχους από τον άρχοντα

[SPOIL]
Το καράβι όταν μπάζει
τους καπεταναίους ρώτα
πριν αρχίσει να βουλιάζει
τα ποντίκια φεύγουν πρώτα.

Σε μια βάρκα να τρυπώσουν
σε μία τρύπα να κρυφτούνε
το τομάρι τους να σώσουν
κι ας τους άλλους να πνιγούνε.

Με καράβι που βουλιάζει
και με ποντικούς γεμάτο
η Ελλάδα τώρα μοιάζει
κι όλο πάει για τον πάτο
[/SPOIL]
 

DeletedUser17325

@teras , @salas13

Δεν θα μιλήσω περί ρουφιανιάς όπως οι σολίστες γιατί στην προκειμένη περίπτωση δεν τίθεται τέτοιο ζήτημα. Δεν ήσασταν ποτέ Λοκα. Συνεπώς δεν τους χρωστάτε ούτε σας χρωστάνε τίποτα. Νες ήσασταν από την αρχή μεχρι το τέλος και απλά κάποια στιγμή βαρεσατε μια μετονομασία.

Το θέμα είναι άλλο. Κάθομαι και διαβάζω αυτά:

<δεν θα το παιξω ο τελευταιος των μοικανων σε μια ηγεσια που αφησε ολους να χαθουν>
<εσεις που οντας στην ηγεσια που δεν αλλαξε ειχε συμφωνησει να μας εχετε συμμαχους ...εμας τα αναλλωσιμα φανταρακια..>
<δεν μας κερδισε η δνδ αλλα εσεις μας χασατε με οσα δεν κανατε...>
<ποιοι σημερα δικοι μας της ΝΕΣ παιζουν μαζι σας? κανεις>

Ακούστε να δείτε κάτι που από ότι βλέπω ειδικά στην περίπτωση του teras δεν το έχετε μάθει σε 30 κοσμους που έχετε παίξει. Όταν οι ίδιοι είσαστε ανίκανοι, δεν σας φταίει καμία ηγεσία. Όταν δεν έχετε την παραμικρή ιδέα από το παιχνίδι. Κάνετε 1ο noble βαρβαρο 70 ποντων, Φτάνετε 1Μ ποντους μον με βαρβαρα , κανιβαλισμους και ουτε 1!!! εχθρικο χωριο, δεν πάτε ούτε μεχρι το περιπτερο. Τι είναι δηλαδή η ηγεσία ; Ο Γονιός σας ; Να σας πιάσει απο το χερακι, να σας στακαρει αμυνες, να σας αδειαζει χωρια να νομπλάρετε και να σας παιρνει επιτηρησεις να σας παιζει; Εχετε ακουσει το: ενας για ολους και ολοι για εναν;

Η θλιβερή (για σας δηλαδη) αλήθεια ειναι πως είτε μένατε ΝΕΣ, είτε μένατε LOCA είτε DND, κανενας σας δεν θα δει το τελος του κοσμου, εκτος και αν κρυφτει καπου εκει στο ριμ πίσω από την φυλή του. Αρα μην απορειτε με την οποιαδήποτε ηγεσία. Αν δεν θελετε να εισαστε οι αναλωσιμες φαρμες, κοιταξτε να μαθετε να παιζετε, και μην τα περιμενετε ολα στο πιατο απο την εκαστοτε ηγεσια.

Υ.Γ. 1
<ειμαι "εχθρος" σας χαρειτε το...:cop:>

Μάλλον κομπάρσος θα έλεγα..

Υ.Γ. 2

Δεν παίζω στην DC. Δεν παίζω καν στον κοσμο. Απλά ώρες ωρες ριχνω μια ματια στο εξτερναλ και πονανε τα ματια μου με αυτα που διαβαζω.

Cheers.
 

DeletedUser2749

προς teras

Αδερφέ αυτό εδώ εμένα προσωπικά μου λέει πολλά

1T1YWRY.png


Θα σου μιλήσω ως εξωτερικός παράγοντας , το να είσαι σε μία φυλή από τους 80 πόντους και να φεύγεις στο 1.000.000 και να πηγαίνεις σε μία εχθρική φυλή το θεωρώ το λιγότερο ξεφτίλα .
Δυστυχώς είναι γνωστή τακτική των DnD να θυμηθούμε το ίδιο περιστατικό του κ24 με Μπακαγιόκο , Hellraiser και ακόμα ένα καμάρι που μου διαφεύγει .
Το να γυρνάς και να δαγκώνεις το χέρι που σε τάισε αν δεν χαρακτηρίζετε ρουφιανιλίκι χαρακτηρίζεται σίγουρα προδοσία και δυστυχώς κάτι τέτοια άτομα σαν και εσένα είναι που βρομίζουν το παιχνίδι .
Δεν συμφωνείς με την ηγεσία της φυλή σου και με το παιχνίδι που κάνει η φυλή σου αλλά θες να συνεχίσεις τον κόσμο δώσε τα χωριά στη φυλή σου γιατί σε αυτή ανήκουν και άρχισε αν θες να παίξεις με τον λογαριασμό σου από την αρχή στην αντίπαλη φυλή ή πάρε κάποιον άλλο λογαριασμό από την αντίπαλη φυλή .
Δεν χαλάς ποτέ το παιχνίδι κάποιων ''πρώην'' συμπαικτών σου που έχουν ρίξει κόπο και χρόνο για το παιχνίδι .
Όσο για το παικτικό σου επίπεδο δεν θα μπω στον κόπο να το σχολιάσω , το να βγαίνεις και να χάνεις 60 χωριά είναι τουλάχιστον τραγικό play .


αντε βρε γατακια του ελεους....που θα πεις οτι τα χωρια ειναι της φυλης...αυτο ποτε δεν το δεχτηκα σε κανεναν κοσμο...τα χωρια ειναι του παιχτη...ο παιχτης ριχνει τα πριμιουμ ο παιχτης παιζει τον λογαριασμο...

απο εκει και περα σκεφτητε...πηρατε μια φυλη ολοκληρη...κανατε τον κοσμο 3vs1 και καταφεραμε πηραμε 2-3 παιχταραδες..γιατι ειναι παιχταραδες για μενα και τοσο που ασχολουντε...μεγαλοι ανθρωποι ειναι με οικογενεια και δουλεια...τοσο μπορουν τοσο το πανε το παιχνιδι..αλλα ειναι εδω για να σας πληγονουν...και ναι κυριοι να γουσταρουν εμας..γιατι εμεις του δινουμε και το τελευταιο δορι μας οταν εσεις του ειχατε στο ματι να τους φατε...


παμε λοιπον στο γενικο συμπερασμα που ακουστε το οσο και αν σας ποναει...με υπουλο τροπο πηγατε τον κοσμο στο 3vs1 και με 2-3 πονηρες στρατολογισεις πηγαμε τον κοσμο στο 1vs1...

η DnD συνεχίζει οπως ειναι αυτην την στιγμη...ολοι και εναν και ενας για ολους...το εχουμε δει εμεις που παιζουμε στην φυλη πολλες φορες..εσεις απλα δεν μπορειτε να το δειτε...για αυτο λοιπον τα παιδια που επελεξαν να ειναι μαζι μας καθε μερα βλεπουν οτι κανουμε τα παντα...και ας ειναι σε δυσκολη στιγμη..καποια στιγμη να το θυμηθειτε αυτοι θα σας γλεντισουν...υπομονη λοιπον και παιξτε το παιχνιδακι...


Φιλικα Γιαννης
 

DeletedUser32028

Αδερφέ μου η ηγεσία της πρώην φυλής σου ΝΕΣ αποφάσισε να κάνει ένωση με την LOCA και όχι με την DnD και αυτή την απόφαση καλείσαι να ακολουθήσεις όσο αντίθετος και αν είσαι .
Το ότι εξαφανίστηκαν όλοι οι δικοί σας αυτό είναι αλλό θέμα και έχει να κάνει με το παικτικό κομμάτι , τουλάχιστον αυτοί όπως λες κάθισαν να εξαφανιστούν και δεν έτρεξαν να σώσουν το τομάρι τους .
Για μια τιμή ζούμε και η εικόνα που έχεις στο παιχνίδι αντιπροσωπεύει την εικόνα που έχεις και στην πραγματική σου ζωή .

Δεν θα καθίσω να ασχοληθώ άλλο με το θέμα γιατί δεν με απασχολεί , θα κλείσω με δύο στοίχους από τον άρχοντα

[SPOIL][/SPOIL]


Φιλε μου καλε δεν ξερεις ολη την αληθεια οτι η ηγεσια της ΝΕΣ ειχε βαλει ατομο να με πεισει να αφησω τα χωρια σε αυτους και αν εχει κανεις τιμη η υπαρχει (που δεν νομιζω) οπως λες ας βγει να το πει ....!Της αρεσε ο καρνιβαλισμος γιατι αυτη ηταν η συμφωνια με LOCA και ιδιαιτερος με τον αρχηγο της Δημητρη!
Οποτε βλεπεις στην προκειμενη περιπτωση ποιοι εχουν τιμη και εχεις δικαιο το οτι δειχνουν εδω ετσι ειναι και στην ζωη τους!
Αυτοι λεγονται οπως τους αποκαλεσες (τομαρια=
1 δέρμα, πετσί
2 (μειωτικά) η ανθρώπινη υπόσταση κάποιου, ο εαυτός του
3 (υβριστικά) παλιάνθρωπος, τιποτένιος
δικη σου η επιλογη οπως και η εκφραση.

Καλη Ανασταση με υγεια!
 

DeletedUser2749

εδω υπαρχει θεμα...μηπως υπαρχει παρεκληση τα μελη να δινουν τα χωρια τους? μηπως να το κοιταξουμε αυτο? γιατι στην DnD κατι τετοιο δεν γινεται...μηπως να δουμε το θεμα οτι η ηγεσια της πρωην λοκα εκβιαζε τα μελη της να δινουν τα χωρια τους? για να προσεχουμε λιγο...οτι πιο ασχημο μπορει να ακουσει ενας παιχτης στο παιχνιδι...να βρησκετε στο ενδιαμεσο...μπρος γκρεμος και πισω ρεμα....και η αληθεια ειναι οτι το ακουσα και απο αλλους παιχτες αυτο...
 

DeletedUser20435

ραντιξ/γιαννη δεν θιγω επιτηδες το θεμα οπως μας προεκυψε, ειδικα σε μενα,για την στηριξη της φυλης οχι για κανεναν αλλο λογο ομως κανεις δεν εχει αποψη τι συνεβαινε και τι συμβαινει εδω που τωρα ειμαι μαζι σας...τα του οικου μας στον οικο μας τα εκφραζω (L)

κατα αλλα πολλα τραγουδια θα πειτε ακομα κι αυτο οχι γιατι ειμαι παικταρας αλλα γιατι ειμαι τσατιλας και ιδως με εμμονες λογω ηλικιας...χαχαχα

γλεντηστε με οσο μπορειτε κι εγω σας γλενταω...


sociopath αληθεια στις εκθεσεις μαθητης ησουν παντα εκτος θεματος ?:rolf:

αλλιως δεν εξηγειτε
ελα κι εσυ στο κλαμπ πασα μου, ειδικα σαν εσενα ομοιους σου εχει κι αλλους πολλους κατα καιρους σ ολους τους κοσμους
μην ξεχνας ομως το παιχνιδι ειναι μαραθωνιος κι οχι σπριντ κι εχω κλεισει ολους τους κοσμους επεισης μια φορα μονον εφαγα πυξιδα μαζι με ολλη μου την φυλη ομως στην περπατησια μου ποτε δεν πατησα διαγαφη κλπ

οταν δεν δουλευει το "καμπαρε"...δεν το κλεινεις τα "κοριτσια" αλλαζεις...
 

DeletedUser17325

Αν πιστεύεις πως είμαι εκτός θέματος, μάλλον όταν ήσουν εσυ μαθητής, ήσουν μόνιμα τελευταίο θρανίο και κοιμόσουν.

Τι ακριβώς έχεις κλείσει ; Ξέρεις υπάρχουν και τα twstats. Παίκτης του ριμ και των βαρβάρων είσαι. 10 πρώτα νομπλάρίσματα σε ΚΑΘΕ σου κοσμο είναι βαρβαρα και κανιβαλισμοι.
Σε αυτον τον κοσμο ενα πλάνο έφαγες και έχασες τα μισά χωριά σου. Και τι έκανες αμέσως ; Ανταπέδωσες στο χτύπημα ; Ουτε καν. Άρχισες να μαζεύεις ότι βάρβαρο υπάρχει κοντά σου.
Σε κάθε σχόλιο μας γράφεις την καραμελίτσα: <το παιχνιδι ειναι μαραθωνιος κι οχι σπριντ κι εχω κλεισει ολους τους κοσμους> Ισχυεί. Μονο που εσύ δεν τον τρέχεις. Κάθεσαι σε μια καρέκλα και περιμένεις να σε κουβαλήσουν ως το τέρμα.

Λες πως δεν έχεις πατήσει ποτέ διαγραφή. Καιρός να αρχίσεις να το σκέφτεσαι σοβαρά. Υπάρχουν και άλλα παιχνίδια. Πασιέντζα, ναρκαλιευτής... Ίσως εκει τα πας καλύτερα. Σκέψου το.
 

DeletedUser20435

φιλε μου καλε εχεις διαθεση κι ευτυχως για σενα κι εγω εχω
καριερα δεν θα κανω εδω μεσα ουτε ειμαι υπολογος σε κανεναν αντιπαλο ποσο παραπανω σε σενα που εισαι κατα δηλωση σου παρατηρητης

τωρα πως παιζω γιατι με κουβαλανε καθε ποτε τι συμβαινει αφορα εμενα τους εκαστοτε δουκες μου ως προς την ευθυκρισια τους κι οχι τον καθε πικραμενο... που κανει τον κριτη

εαν θελεις γραψε βιβλιο κι ισως κανεις καριερα γιατι εδω οπως και να το δεις ακομα κι ως θεατης λαθος καταλαβενεις τα νοηματα του εργου...που εξελισεται
νικητρια φυλη ειναι η δνδ ,μακραν καλυτερη σε πολλα και πιστεψε με ειδα ακουσα μιλησα και κατι παραπανω ισως καταλαβα απο σενα που παρατηρεις με ολους που απαρτιζουν την ηγεσια των τριων φυλων.

εχω πολλα χρονια εδω, για να διακρινω πολλους στρατηλατες πολλα μυστηρια ατομακια που φυλανε καραουλι στον υπολογιστη τους κι αλλους που κανουν τους μεντορες των φυλετικων...πιστεψε με κανεις τους δεν ειναι τετοιος εδω στην φυλη
οπως και να το δεις εγω το ευχαριστιεμαι εσυ εαν δεν σου αρεσει οπως παιζω απλα μην με βαλεις στην φυλη σου ουτε καν συμπαικτη σε συμμαχικη σου φυλη :oops:

παιζω οπως μ αρεσει οταν θελω οποτε μπορω κι οταν εχω χρονο και να ξερεις Μ ΑΡΕΣΕΙ ΘΕΛΩ ΜΠΟΡΩ ΚΙ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ
οποτε τα υπολοιπα ειναι θεμα πολλων αλλων παραμετρων της πραγματικης ζωης που σηματοδοτουν τις εδω επιδοσεις μου...για τις οποιες καμαρωνω :clap:


τα περι διαγραφης γιατι τωρα το πας οπως πρεπει πες το σε αλλους πιο μικρους ηλικιακα ,λιγοτερο καμμενους κι ισως λιγο χεστηδες... η πολυ απαγοητευμενους... ειμαι αμετανοητος για τις επιλογες μου κι αυτο ειναι αητητο οπλο
 

DeletedUser

Κριμα σε σενα Τερας που εισαι και μεγαλος ανθρωπος και το ρουφιανιλικι προσπαθεις να το αιτιολογησεις.Ωραιο προτυπο πιστευω θα δινεις.
Δεν με πληγωνει καθολου που εισαι αντιπαλος μου.Ασχετος εισαι και ευκολα χωρια για νομπλαρισμα αν παλι δεν χεστεις πανω σου και περασεις επιτηρηση σε καποιον για να σε κουβαλησει.
Γι αυτο τραβα στην τρυπα σου να κρυφτεις γιατι σε κουβαλανε,και το γεγονος του κ16,απορω πως δεν ετρεξες τοτε cxc.Πιθανον το σκεφτοσουν αλλα ειδες την πιθανοτητα της ρυθμισης των 100μ και εκατσες να κλεισεις κοσμο.
 

DeletedUser21068

Φιλε μου καλε δεν ξερεις ολη την αληθεια οτι η ηγεσια της ΝΕΣ ειχε βαλει ατομο να με πεισει να αφησω τα χωρια σε αυτους και αν εχει κανεις τιμη η υπαρχει (που δεν νομιζω) οπως λες ας βγει να το πει ....!Της αρεσε ο καρνιβαλισμος γιατι αυτη ηταν η συμφωνια με LOCA και ιδιαιτερος με τον αρχηγο της Δημητρη!
Οποτε βλεπεις στην προκειμενη περιπτωση ποιοι εχουν τιμη και εχεις δικαιο το οτι δειχνουν εδω ετσι ειναι και στην ζωη τους!
Αυτοι λεγονται οπως τους αποκαλεσες (τομαρια=
1 δέρμα, πετσί
2 (μειωτικά) η ανθρώπινη υπόσταση κάποιου, ο εαυτός του
3 (υβριστικά) παλιάνθρωπος, τιποτένιος
δικη σου η επιλογη οπως και η εκφραση.

Καλη Ανασταση με υγεια!

Θα σε παρακαλέσω να μην βάζεις για αρχη το ονομα μου μπροστα σε θέματα που δεν ισχυουν.

1. Δεν είμαι αρχηγος , δεν ημουν ποτε , και δεν θα γίνω ποτε.
2. Απο οτι ξέρω δωθηκαν απο τον Κώστα που επαιζει το λογαριασμο Φοιτητές κάποα χωρια απο ανενεργους σας παίκτες σε παίκτες μας. οχι απο ενεργους.
3. Ποτε δεν απειλησα κανέναν μα κανεναν να δωσει τα χωρια του , Ράντιξ πρώτα με προσβάλη ασχημα αυτο που είπες και δευτερον ποτε δεν θα το εκανα σεβομαι μέχρι και το πιο μικρο παικτη που προσπαθει και παίζει όση εμπειρια και αν έχει.
4. Μοναχά μια φορά ζήτησα απο μέλη της φυλης να παραχωρήσουν εφόσον επιθυμουν καποια χωρία τους ωστε να ανεβουν παικτες και να κανουμε ζώνη αμυνας στο χ.ψ. σημειο του χάρτη για να μην είναι μόνοι τους . αυτοι οι παίκτες λοιπον ήταν ο Σαλας , ο Τέρας , Ασε1 και κριςσκετέρ , δεν δεχτήκαν την προσφορα μου λοιπον που ελεγε , θα δωσετε κάποια χωρία σας να φτιαχτεί ζώνη αμυνας και θα πάρετε τα αντοιστηχα σε σαφε σημειο . Δεν δεχτηκαν , γκρινοιαξαν , φωναξαν και οταν λιπον πηγαναν στην κανονικη τους φυλή καταλαβα το λόγο που έγινε.

Οποτε αυτα είναι μπούρδες που λέτε , δεν γίνετε να κανιβαλήσουμε ενεργο ή μη ενεργο παίκτη χωρις την συγκαταθεσή του πλέον εάν ξέρετε τους κανονισμούς.

Και για να ξεκαθαρήσω κάτι τον Σάλας ήταν ο μονος παίκτης που τον διώξαμε γιατι δεν προσφερε τλιποτα απολυτος στην φυλη , δεν εστελνε αμυνες ,δεν απαντουσε στα μηνυματα και μπήκε κατευθειαν στην εχυρικη φυλη.. Ο τέρας και ασε1 λυποτακτησαν οταν ειδαν τα κοκκινα δίπλα τους και ειδικά ο τέρας ενω είχαμε μιλησει σκυπε και μας ελεγε "εγώ ουτε ρουφιανος ειμαι - ουτε προδώτης" βγάλαμε πλάνο για να τον βοηθήσουμε και να πάρουμε χωρία απο τον ασε1 και αυτος την ημέρα του πλάνου που είχε βασιστει πάνω του άλλαξε φυλή.

Τα πράγματα πέρα αποτην προπαγάνδα μερικές φορές πρέπει να λέγοντε όπως πρέπει.

 

DeletedUser2749

Κριμα σε σενα Τερας που εισαι και μεγαλος ανθρωπος και το ρουφιανιλικι προσπαθεις να το αιτιολογησεις.Ωραιο προτυπο πιστευω θα δινεις.
Δεν με πληγωνει καθολου που εισαι αντιπαλος μου.Ασχετος εισαι και ευκολα χωρια για νομπλαρισμα αν παλι δεν χεστεις πανω σου και περασεις επιτηρηση σε καποιον για να σε κουβαλησει.
Γι αυτο τραβα στην τρυπα σου να κρυφτεις γιατι σε κουβαλανε,και το γεγονος του κ16,απορω πως δεν ετρεξες τοτε cxc.Πιθανον το σκεφτοσουν αλλα ειδες την πιθανοτητα της ρυθμισης των 100μ και εκατσες να κλεισεις κοσμο.

αντε βρε ανυπαρτε ...που θα μιλησεις εσυ για το τερας...γνωρισετον σαν ανθρωπο..μιλα μαζι του...κανε επαφη μαζι του και μετα μιλα....πρωτα ημαστε ανθρωποι...

και να θα δωσει επητηρηση οποτε γουσταρει και οπου γουσταρει..και θα σε γλεντισουμε εμεις...πως γλενταμε αλλους και αλλους....


ενα παιχνιδι ειναι..θα κλεισει ο κοσμος και τι θα θυμασαι? της βλακειες που λες και θα κλαις...ενω εγω? εγω θα εχω εναν ακομα φιλο...αυτο θα ειναι το κερδος μου απο τον κοσμο...για αυτο σταματα..αν μπορεις ριξε πυξιδα στο τερας και σε καθε παιδι σαν τον τερας...και μετα ελα να πεις οτι σου κατεβει....

το τι εκανες σε αλλους κοσμους ουτε μας ενδιαφερει..ελα εδω να δειξεις την αξια σου....αντε γατακια...τωρα θα σας παρει η κατηφορα και σταματημό δεν θα εχετε...περιμεντε λιγο ακομα...μαγκες του πληκτρολογιου και της οθονης...του παιχνιδιου και της πλακας...


θα μιλησεις εσυ ρε μπαγλαμα για τον Νικολα τον αντωνη και τα αλλα παιδια? οικογενειαρχες ανθρωποι? ρε δεν ντρεπεσε λιγο? μπαγλαμα μπουζουκι και κλαρινο μαζι...

- - - Eνημερώθηκε - - -


Θα σε παρακαλέσω να μην βάζεις για αρχη το ονομα μου μπροστα σε θέματα που δεν ισχυουν.

1. Δεν είμαι αρχηγος , δεν ημουν ποτε , και δεν θα γίνω ποτε.
2. Απο οτι ξέρω δωθηκαν απο τον Κώστα που επαιζει το λογαριασμο Φοιτητές κάποα χωρια απο ανενεργους σας παίκτες σε παίκτες μας. οχι απο ενεργους.
3. Ποτε δεν απειλησα κανέναν μα κανεναν να δωσει τα χωρια του , Ράντιξ πρώτα με προσβάλη ασχημα αυτο που είπες και δευτερον ποτε δεν θα το εκανα σεβομαι μέχρι και το πιο μικρο παικτη που προσπαθει και παίζει όση εμπειρια και αν έχει.
4. Μοναχά μια φορά ζήτησα απο μέλη της φυλης να παραχωρήσουν εφόσον επιθυμουν καποια χωρία τους ωστε να ανεβουν παικτες και να κανουμε ζώνη αμυνας στο χ.ψ. σημειο του χάρτη για να μην είναι μόνοι τους . αυτοι οι παίκτες λοιπον ήταν ο Σαλας , ο Τέρας , Ασε1 και κριςσκετέρ , δεν δεχτήκαν την προσφορα μου λοιπον που ελεγε , θα δωσετε κάποια χωρία σας να φτιαχτεί ζώνη αμυνας και θα πάρετε τα αντοιστηχα σε σαφε σημειο . Δεν δεχτηκαν , γκρινοιαξαν , φωναξαν και οταν λιπον πηγαναν στην κανονικη τους φυλή καταλαβα το λόγο που έγινε.

Οποτε αυτα είναι μπούρδες που λέτε , δεν γίνετε να κανιβαλήσουμε ενεργο ή μη ενεργο παίκτη χωρις την συγκαταθεσή του πλέον εάν ξέρετε τους κανονισμούς.

Και για να ξεκαθαρήσω κάτι τον Σάλας ήταν ο μονος παίκτης που τον διώξαμε γιατι δεν προσφερε τλιποτα απολυτος στην φυλη , δεν εστελνε αμυνες ,δεν απαντουσε στα μηνυματα και μπήκε κατευθειαν στην εχυρικη φυλη.. Ο τέρας και ασε1 λυποτακτησαν οταν ειδαν τα κοκκινα δίπλα τους και ειδικά ο τέρας ενω είχαμε μιλησει σκυπε και μας ελεγε "εγώ ουτε ρουφιανος ειμαι - ουτε προδώτης" βγάλαμε πλάνο για να τον βοηθήσουμε και να πάρουμε χωρία απο τον ασε1 και αυτος την ημέρα του πλάνου που είχε βασιστει πάνω του άλλαξε φυλή.

Τα πράγματα πέρα αποτην προπαγάνδα μερικές φορές πρέπει να λέγοντε όπως πρέπει.


δεν ειπα ποτε Δημητρη οτι εσυ εκανες κατι τετοιο...απλα πρεπει να υπαρχει ενα θεμα πανω σε αυτο το κομματι.....
 

DeletedUser31166

.
Για μια τιμή ζούμε και η εικόνα που έχεις στο παιχνίδι αντιπροσωπεύει την εικόνα που έχεις και στην πραγματική σου ζωή .

[SPOIL][/SPOIL]

Αραξε μαν. χαχαχαχαχ! Με εκανες και γελασα αληθεια. Αυτη η καραμελα με την αντοπροσωπευση εικονων με σκοπο να τα φερετε οπου θελετε καθε φορα που σας βολευει διαφορες κουφαλες και μεγαλο-κουφαλες των Φμ αληθεια κατανταει αστεια. Θυμασαι τη φυλη που εφτιαξες στον 20? θυμασαι πως την εγκατελειψες για να πας ΟΥΤ ενω ησουν ΛΟΚΑ? Διαφορες δικαιολογιες υπαρχουν ξερω. Να σου θυμισω τα του 25? Καλυτερα οχι θα ειμαι εκτος θεματος. Τα του 30 να σου τα θυμισω? Να σου πω και τη φημη που κυκλοφορει για την παρτυ σου στην εξωτερικη σου ζωη? Φανταζομαι ξερεις εισαι περηφανος και δε το θεωρεις κατι μεμπτο. Νικολακη λοιπον ασε το ποιημα και εισαι ο τελευταιος που μπορει να κριτικαρει και να μιλησει για αντιπροσωπευσεις.

Προς ολους τους παρατηρητες. ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΔΕ ΜΑΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ. Εδω λειτουργουμε ιμπεριαλιστικα τελειως. Ξεκινα κοσμος. Ειμαστε 3-4 χιλιαδες και μενουν 40-60 κατοχοι του κοσμου που εχουν "σακατεψει" παικτικα τους υπολοιπους. Ε οχι. αν φερεστε ετσι και στην κανονικη σας ζωη, δηλαδη πατε να φατε τον διπλα σας δινοντας ολον σας τον χρονο και ενεργεια τι να πω. Καλο καλοκαιρι.

Πολυ ωραιο πλανο απο DND. Μπραβο στα παιδια. Ελπιζω η προπαγανδα οπυ κανουν να μη λειτουργησει ανασταλτικα για τους DC και να συνεχιστει ο κοσμος.
 

DeletedUser

Σκουπιδακι ραντιξ,και συ κουβαλημα τρως απο τους 5 λογαριασμους που εχω αναφερει σε προηγουμενο θεμα μου.

Εγω τι θα εχω μετα απο αυτον τον κοσμο;Την ευχαριστηση οτι επαιξα με αντιπαλους οπως ταραχη και φτυαρι,ανεξαρτητως αν χασω ή αν κερδισω,την ευχαριστηση του ιδιου του παιχνιδιου και τελος ενα σημαντικο μαθημα,οτι μεχρι και μεγαλοι ανθρωποι μπορουν να γινουν ρουφιανακια και να καταπατησουν αξιες μονο και μονο για να κερδισουν.

Τελος ανυπαρκτο ανθρωπακι,μαθε να ξεχωριζεις την εννοια του παιχνιδιου.Η διαφορα μου με σενα ειναι οτι εσυ εχεις κανει εθισμο και εξαρτηση την ιδεα της νικης,ενω εγω διασκεδαζω και γελαω μπροστα στα μουτρα σου με την ιδεα της ηττας.Γιατι ειτε με κερδισεις ειτε σε κερδισω,δεν θα αλλαξει απολυτως τιποτα.Απο τον 36 4-5 ατομα θα θυμουνται ολοι,και μαντεψε,δεν θα εισαι ενα απο αυτα.
Γι αυτο,προσωπικη συμβουλη,ασε κανεναν αξιο να μιλαει εδω μεσα γιατι εσυ μονο ρεζιλι γινεσαι με αυτα που λες.
 

DeletedUser2749

Αραξε μαν. χαχαχαχαχ! Με εκανες και γελασα αληθεια. Αυτη η καραμελα με την αντοπροσωπευση εικονων με σκοπο να τα φερετε οπου θελετε καθε φορα που σας βολευει διαφορες κουφαλες και μεγαλο-κουφαλες των Φμ αληθεια κατανταει αστεια. Θυμασαι τη φυλη που εφτιαξες στον 20? θυμασαι πως την εγκατελειψες για να πας ΟΥΤ ενω ησουν ΛΟΚΑ? Διαφορες δικαιολογιες υπαρχουν ξερω. Να σου θυμισω τα του 25? Καλυτερα οχι θα ειμαι εκτος θεματος. Τα του 30 να σου τα θυμισω? Να σου πω και τη φημη που κυκλοφορει για την παρτυ σου στην εξωτερικη σου ζωη? Φανταζομαι ξερεις εισαι περηφανος και δε το θεωρεις κατι μεμπτο. Νικολακη λοιπον ασε το ποιημα και εισαι ο τελευταιος που μπορει να κριτικαρει και να μιλησει για αντιπροσωπευσεις.

Προς ολους τους παρατηρητες. ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΔΕ ΜΑΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ. Εδω λειτουργουμε ιμπεριαλιστικα τελειως. Ξεκινα κοσμος. Ειμαστε 3-4 χιλιαδες και μενουν 40-60 κατοχοι του κοσμου που εχουν "σακατεψει" παικτικα τους υπολοιπους. Ε οχι. αν φερεστε ετσι και στην κανονικη σας ζωη, δηλαδη πατε να φατε τον διπλα σας δινοντας ολον σας τον χρονο και ενεργεια τι να πω. Καλο καλοκαιρι.

Πολυ ωραιο πλανο απο DND. Μπραβο στα παιδια. Ελπιζω η προπαγανδα οπυ κανουν να μη λειτουργησει ανασταλτικα για τους DC και να συνεχιστει ο κοσμος.

μπραβο ρε Δημητρη με γονατισες τωρα...

ρε γατακι AceQuad ....μιλας στον δευτερο λογαριασμο και στον πρωτο λογαριασμο σε απολειες....χαλαρωσε...οπως θα μιλας θα σου μιλαω...και ασε οσοι με ξερουν και συζητανε μαζι μου..εχθροι και φιλοι να κρινουν το αν εχω εθισμο η αν ειμαι νορμαλ ανθρωπος....δεν θα κατσω σε εσενα που ουτε σε ξερω να συζητησω παραπανω πραγματα...
 

DeletedUser

Τι πρωτος λογαριασμος σε απωλειες και τι δευτερος σε καταταξη,Σε κουβαλανε 5 ατομα,παρτο χαμπαρι.

Οσο για το τι ανθρωπος εισαι.βγαζω εικονα μονο και μονο απο το ποσο περηφανευεσαι για τα στατιστικα σου.Σου μιλαω οπως μου μιλας,ελπιζω να μην θιχτηκες απο κατι,προσπαθω να ειμαι ευγενικος μαζι σου γιατι εχω μαθει οτι σε κλησεις στο σκαιπ ουρλιαζεις,φωναζεις και ριχνεις και κανα θειο που και που ετσι για το τζερτζελο.
Ισχυει μην κατσεις να συζητησεις,η αληθεια ειναι οτι βαρεθηκα να προσπαθω να σου αποδειξω οτι δεν εισαι ελεφαντας.Αραξε με την ιδεα οτι εισαι καποιος,και ελπιζω καποια στιγμη να αποδειξεις τι αξιζεις σε ενα πλανο που θα δεχτεις.Γιατι το να ριχνεις νουκς και να νομπλαρους ανενεργους και ρουφιανακια το κανει και ο οποιοσδηποτε.

Αντε καλο απογευμα ασχετε!
 

DeletedUser2749

θελεις να πεις οτι δεν δεχτηκα πλανο εγω? τοσα ξερεις τοσα λες...ναι ειμαι νευρικος..μην με γνωρισεις απο κοντα στο συνηστω

αλλα εσυ δεν εχεις τα κακαλα να πεις ειμαι ο co play του τρεις λαλουν...να ξερουμε με ποιον μιλαμε...εσυ μεχρι και αυτην την ωρα μας το παιζεις μυξα παρθενα...λες και δεν θα μαθω ποιος εισαι...το πως παιζω και το τι αξιζω και το αν ουρλιαζω..ασε αυτοι που τα ακουνε να με ανεχοντε ακομα και να ειναι συμπαικτες μου...

οταν θα φτασεις εσυ εμενα και σαν χαρακτηρας και σαν παιχτης..ελα να ξαναμιλησεις...γατακι..κρυψου τωρα στον υπολογιστη σου...
 

DeletedUser20435

σκυπε και μας ελεγε "εγώ ουτε ρουφιανος ειμαι - ουτε προδώτης" βγάλαμε πλάνο για να τον βοηθήσουμε και να πάρουμε χωρία απο τον ασε1 και αυτος την ημέρα του πλάνου που είχε βασιστει πάνω του άλλαξε φυλή.

ναι δημητρη εχεις δικιο μιλησα μαζι σου οπως και αλλα παιδια
εκτος λοιπον απο τον θοδωρη/φιλιπσαν που τον θεωρω αξιολογοτατο χαρακτηρα ειχα την χρονο να ακουσω και την διατυπωμενη δια ζωσης συγκροτημενη σκεψη σου... οπως και να διαβασω τα γραφομενα σου

πραγματικα στο λεω δεν θα σε προσελαμβανα στην ακουσια συντευξη που σου πηρα δια ζωσης στο σκαιπ

επειδη υπαρχουν ντοκουμεντα κι απο το γραπτο λογο σου κι οσα επικαλεισε κι επειδη γνωριζω πιο καλα απ ο,τι πιστευεις κανονισμους περι μεταφορας συνομιλιων δωσε μου την αδεια σου εαν σου βασταει να τα βγαλω στο εξωτερικο τοτε θα φανει ποσο αξιολογες ηταν οι συνομιλιες/αλληλογραφιες μας κι αν υπαρχει δοση αληθειας σε οσα επικαλεισε τοσες μερες...η μηπως εχει δικιο ο σαλας?
αλλιως πατωντας το author μπορει να βγουν και μετα σουξου μουξου μανταλακια δεν εχει:cop:

αλλο πραγμα να κανεις προπαγανδα κι αλλο να με ανυπαρκτες αιτιασεις να δικαιολογεις την ανικανοτητα σου να πεισεις τρεις ανθρωπους που ισως ειναι αρκετα εμπειροι στην ζωη και στο παιχνιδι και λογω ηλικιας δεν γουσταρουν να ακουνε χαζα απο χαζα και να τους συμπεριφερονται σαν ****υς κανωντας τους το κρεας ψαρι

επιπλεον σου εφιστω την προσοχη ως προς τον διατυπωμενο λογο σου εδω στο εξωτερικο και τα νοηματα που συναγωνται
κι εδω δεν παιζω γραφω...δημοσιως
 

DeletedUser2749

http://prntscr.com/asn8sc


ηρεμια...καζουρα...σουςςς κανουν πλανο αυτην την στιγμη..μην τους αποσπατε την προσοχη

καζουραααααααααα Δημητρακη για σενα ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή