DnD vs DC - Κυριαρχία gr.36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser21068

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχ :clap:

1.Είχα και έχω πει οτι οταν θα πρέπει να πω μπράβο θα το πω.

2.Δεν ειμαια ρχηγος αυτο δεν το εχεις μάθει ακόμα ετσι ; Δεν ανέφερε ποτε κανενα μελος της ΦΥΛΗΣ που ΑΝΗΚΩ άσχετο και ουτε θα το κάνω ποτέ. Αδυναμους είπα και αυτο σε εμπειρια . Σεβομαι μέχρι και το πιο μικρο παίκτη οποτε είσα αστοχος εδώ. Αστακός στα χωρια που έχω μέσα σας και είναι μόνα τους ; τι τα θέλετε άδεια ; ούρτ.... Οσο για το τελευταιο σκέλος σαφως είναι καλυτεροι μου δεν έχω πει το αντιθετο ποτέ ουτε έχω πεί οτι είμαι καλύτερος ή καλος παίκτης.

3.Τραβιξα άμυνες εε ; ΝΑ μιλησει η φυλη μου εε ; δεν ηταν ολοφάνερο εε ; πφφφ πόσο μικροπρεπεις μπορις να γίνεις .. Αν στελνω αμυνες και αν ειμαι κυριος σε αυτα το ξέρουν τα μέλη της φυλης μου καλά , οτι δεν βγένουν στο εξωτερικο φορουμ να δωσουν βάση σε κάτι ανθρωπους σαν εσενα δεν σημένει οτι δεν ξέρουν τι γινετε μαλθακέ τύπε.

4. Ναι μιλάω για το τέρας . Δεν έσπασα καμια συμφωνια εγω , δεν είχα σχέσει κάν με ηγεσία , εχω αναλάβει καθαρα το εκτελεστικο κομμάτι της φυλής και τα προνομια "βαρώνου" που πηρα προσφατα τα πήρα για να βλέπω κάποια πράγματα. Μάθε πρωτα τυπάκο και μετά μίλα. οσο για το αμυντικό πλάνο και απλα για πληροφόριση δεν κουνησαμε αμυνες πέρα απο 2-3 χωρία παικτών οχι δικά μου που ήταν εκκλησιες και οφείλαμε να κανουμε κολωνες για πάν ενδεχόμενο.

5. Δεν ζήτησα κανενος τον σεβασμό για ενα εικονικο παιχνίδι .. Ξυπνα ανεδέστατο ανθρώπινο είδος. Οσο για το βρωμόστομα νομίζω ειναι ολοφάνερο ποιος το έχει..

Εσυ λοιπον με τις "Δημοσιεύσεις 21" στο εξωτερικο φόρουμ , που βγαίνεις και μιλάς τόσο βρώμικα και ασχημα σε προσωπικό επίπεδο κρυβόμενος πίσω απο μία οθονη έχω να σου πω ενα μπράβο για την διαπαιδαγώγη σου και το ποιόν σου σαν ανθρωπος , μαλθακός ή μή σου απάντησα και δεν θα το ξανακάνω όπως και με άλλους που έχουν χάσει το νοήμα του παιχνιδιού και της πραγματικότητας. Κρύψου πίσω απο ένα απλο όνομα "Βασίλης" και μάθε να μιλάς σαν ανθρωπος.

Get a Life !

π.ς. Όσοι προπαγάνδα και να προσπαθείτε να κάνετε τείχο στον 20 βρίσκετε απο όλοι την φυλή μας σε αυτο το κομμάτι χωρις να χρειαστεί ενησχυση εξωτερικου παράγοντα..
 

DeletedUser20435

ΓΑΝΙΑΣΜΕΝΗ ΒΟΥΒΟΥΖΕΛΑ οσο και να χτυπιεσαι ο,τι και να κανεις ο,τι και να βλεπεις πισω απο την οθονη σου οταν σηκωνεις το κεφαλι σου ψηλα ξερεις τι βλεπεις...:rolf:

δεν ξερω τι φανταζεσαι αλλα ελπιζω να μην εννοεις πως κανω χρηση απαγορευμενων σκριπτ...και ρωτα τον δημητρη/dimitrios5673 προχτες το ιδιο τον επαιξα
πχ.στο χωριο 'ενα σεκ ειναι πολυ χρονος" το εχασα απο τηλ που χτυπησε στο κινητο κι αποσπαστηκε η προσοχη μου την καταλληλη στιγμη στα υπολοιπα που λες απλα δεν χτυπησε τηλ...:rolf:
κανε αιτηση ειμαι απο τους πιο καθαρους εβερ παικτες κανενα μπαν σε κανενα κοσμο

εαν παλι σου αρεσε τοσο πολυ ο τροπος που παιζω και σε συνδιασμο με τις ονομασιες που βαζω σε "απογειωνω" ,ευχαριστως να κανουμε εντατικα μεσω σκαιπ εαν εχεις τα... φρυδια σου στην θεση τους...γιατι εμαθα πως τα μαδας απο τα νευρα σου κι εμεινες σπανος

εν κατακλειδι κακο μπελα βρηκες μαζι μου κι ακομα δλδ που εισαι... για την ωρα εσυ παιζεις κι εγω χορευω ,ομως θα ερθει κι η σειρα μου να δω τι φιγουρες ξερεις... αληθεια ξερεις πεντοζαλι?:axe:
 

DeletedUser33711

Εγω δυο πραγματα εχω να πω, οι αμυνες σου αυξηθηκαν εκθετικα μεσα σε δυο ημερες. Ενω ησουν σιγουρος οτι ετρωγες πλανο εσυ και ο Kill Bill. Καλως στακαρατε αυτο που πιστευατε αλλα αυτα τα δυο ειναι λουλουδια που αξιζει να ανεβασω

1.
upkOA1A.jpg

2.
Rnf9Zg2.jpg


Ο κοσμος με τα μυστικα Δημητρη ειναι ο 37 οχι ο 36. :D

Οσο για το κραξιμο που ριχνεις για τα κοψιματα , σκεψου οτι εσυ εκανες τα κολληματα για να φας τα κοψιματα(νομιζω οτι πρεπει να σκοτωθηκαν πανω απο 20-30 αριστοκρατες στις ματαιες προσπαθειες σου να παρεις 2! χωρια, εφοσον ειχες βεβαια γουστο και καμαρι και καλα εκανες απλα ειχε πλακα). Οποτε τα φιλια μου και τα χαιρετισματα μου στο Μαριο. (L)

Επισης σημερα εσυ γιατι πηρες επιτηρηση εφοσον αφηνεις τους παικτες σου να παιζουν μονοι τους ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30332

Ωχ ρε φίλε καταντάς κουραστικός ειλικρινά..
Κάθε φορά 1002 δικαιολογίες. Για το σημείο του χάρτη, για τους παίκτες, για τον τρόπο.. Η dnd χτυπάει τους αδύναμους, η dnd παίζει βρώμικα και παράνομα, η dnd το ένα και το άλλο. Άσε μας μωρέ.. άιντε.

Όλα τα ήξερες, όλα τα είχες προβλέψει, όλα τα έβλεπες, όλα τα μυρίστηκες.. παρά ταύτα χάσατε τόσα χωριά.. 35??? ΜΑ ΠΩΣ; Πως γίνεται; Λύσε μου την απορία, εξήγησέ μου σε παρακαλώ, πως γίνεται να χάσετε στο πρώτο μας πλάνο τόσα αφού τα είχες μυρίσει ΟΛΑ;

Βγαίνεις και μας το παίζεις ο γκουρού των φ/μ και γίνεσαι ρόμπα φίλε.
Γιατί αν όντως τα βλέπατε ΟΛΑ αυτά που λες, με το αποτέλεσμα αυτό είστε αξιοθρήνητοι.
 

DeletedUser21068

Εγω δυο πραγματα εχω να πω, οι αμυνες σου αυξηθηκαν εκθετικα μεσα σε δυο ημερες. Ενω ησουν σιγουρος οτι ετρωγες πλανο εσυ και ο Kill Bill. Καλως στακαρατε αυτο που πιστευατε αλλα αυτα τα δυο ειναι λουλουδια που αξιζει να ανεβασω

1.
Προβολή συνημμένου 1262

2.
Προβολή συνημμένου 1263


Ο κοσμος με τα μυστικα Δημητρη ειναι ο 37 οχι ο 36. :D

Οσο για το κραξιμο που ριχνεις για τα κοψιματα , σκεψου οτι εσυ εκανες τα κολληματα για να φας τα κοψιματα(νομιζω οτι πρεπει να σκοτωθηκαν πανω απο 20-30 αριστοκρατες στις ματαιες προσπαθειες σου να παρεις 2! χωρια, εφοσον ειχες βεβαια γουστο και καμαρι και καλα εκανες απλα ειχε πλακα). Οποτε τα φιλια μου και τα χαιρετισματα μου στο Μαριο. (L)

Επισης σημερα εσυ γιατι πηρες επιτηρηση εφοσον αφηνεις τους παικτες σου να παιζουν μονοι τους ?

Καλησπέρα aser , ευχαριστω για το επιπεδο που κρατας.

Στο πρωτο σκελος έχω να σου απαντήσω ευκολα βρές μου 1 χωριο και βαλε αναφορες πριν και μετα το πλάνο που αυξηθηκαν τα αμυντικα στα χωρια που μου κάνατε φείκ. Σε αυτα τα 2 που εβαλες μονο δεχόμουν κατεπλτες απο το ρίμ για να αποδεσμευσω τα παεζικά απο τα χωρία και αυτα είχαν ξεκινησει 75 ωρες πρίν. και πρεπει να επισιμάνω οτι αυτα τα χωρια ειναι τα πιο μέσα σε εσάς με πολλα κολλητα χωρία σας. Δεν μπήκε κανένα αμυντικο σε δικό μου χωρίο τα μονο που μπηκαν ηταν αυτα που γυρησαν απο τον πάνω πυρινα που είχα στείλει για πιο γρηγορες βοηθειες μέχρι να μπουν τα μακρίνα απο τα ηδη λοιπον υπαρχων αμυντικα στο μέτωπο.

Στο δευτερο σκέλος , τα κοψίματα εφόσον δεν μπορω να αποδείξω τιποτα δεν μπορω να πω τιποτα παραπάνω παντως στα 5-8-9-12μς που ειδα και καλο νετ να εχεις σίγουρα είναι αρκετα δυσκολο να το κάνεις νόμημα για τα δικα μου δεδομενα , πανπολες φορές . 20-30 αριστοκράτες αστο μην το πεις πουθενα συνολο 13 είχα που είχα κρατήση όλα τα χωρια είχαν γινει οικοπεδα εκει πανω .

Σημέρα πηρα επιτήρηση ; Εναν είχα που εχω πάρει εδω και 1 εβδομαδα αδεια να τον μοιράσω και ειχε βγει εκτος φυλης και δεν μπορουσα ούτε να κόψω ..

Τωρα να απντήσω σε αυτο που εγραψε ο τέρας .... δωσε καμια επιτηρηση ρει παικταρά ... νταβάι ... στα 70 χωρια που εχεις χάσει συνολικά απο εμάς χτυπούσε το τηλ ; νταβάι και πάλι νταβάι..
 

DeletedUser20424

Έχετε πολύ ψωμί εδώ μέσα ρε τρελοκομεία χαχα.
Καλές μάχες παίδες να έχουμε και ας κερδίσει η καλύτερη ομάδα.
 

DeletedUser20435

τικ τακ ο χρονος περνα κι απο γανιασμενη βουβουζελα γινεσαι κακιασμενη βουβουζελα αφου κερδιζεις ουτως η αλλως(οπως λες) τι σε νοιαζει πως παιζεται το παιχνιδι μου ?
εαν παιζω μονος μου,εαν βαζω επιτηρητες,εαν το αφηνω στον αυτοματο οπως και να το κανω θα "ματωνεις" για καθε χωριο μου...
κανε εσυ υπερπαραγωγες κι εγω θα φωναζω :help
δεδομενη η ανωτεροτητα σου κι η παικτικη σου αξια οπως την θεωρεις σωστα;ΛΑΘΟΣ
ειπαμε αυτος που κοιμαται δλδ εγω,vs αυτος που στρωνει δλδ εσυ :grrr2:

ομως καπως ετσι εχασαν τον πολεμο οι γερμανοι, τους βρηκε ο χειμωνας στη ρωσσια εαν δεν επρεπε να χτυπησουν πρωτα την ελλαδα...

επισης τα δακρυβρεχτα περι πριμιουμ τειχος κλπ αυτα οχι σε παιχνιδι που γινεται απο ιδιωτικη εταιρεια που σκοπο της εχει το κερδος κι οχι για να γεμισει τον χρονο σου...αλλιως εαν εχεις αντιρρηση πανε στο παρκο κανε τσουληθρα-τραμπαλα μπορεις ακομα να ανεβεις και στις κουνιες εκει δεν θα πληρωσεις τιποτα ειναι κρατικο...χαχαχα


τιχα ντουρνοη :hmmm:
 

DeletedUser17325

Έχετε πέσει όλοι πάνω στον Δημήτρη να τον φάτε. :D Ευτυχώς δηλαδή γιατί έχει λιγη πλάκα έτσι το εξτερναλ.

Πάντως μπορείς να κοιμάσαι ήσυχος Δημήτρη. Απο παίκτη με πρώτο νομπλάρισμα 75 ποντων βαρβαρο δεν θα φας πυξίδα. Κανείς δεν μπορεί να φάει βασικά. Εκτός και αν δωσει καμιά επιτήρηση και σου στειλει πυξίδα όσο ειναι έξω για καφέ. :p
 

DeletedUser21068

τικ τακ ο χρονος περνα κι απο γανιασμενη βουβουζελα γινεσαι κακιασμενη βουβουζελα αφου κερδιζεις ουτως η αλλως(οπως λες) τι σε νοιαζει πως παιζεται το παιχνιδι μου ?
εαν παιζω μονος μου,εαν βαζω επιτηρητες,εαν το αφηνω στον αυτοματο οπως και να το κανω θα "ματωνεις" για καθε χωριο μου...
κανε εσυ υπερπαραγωγες κι εγω θα φωναζω :help
δεδομενη η ανωτεροτητα σου κι η παικτικη σου αξια οπως την θεωρεις σωστα;ΛΑΘΟΣ
ειπαμε αυτος που κοιμαται δλδ εγω,vs αυτος που στρωνει δλδ εσυ :grrr2:

ομως καπως ετσι εχασαν τον πολεμο οι γερμανοι, τους βρηκε ο χειμωνας στη ρωσσια εαν δεν επρεπε να χτυπησουν πρωτα την ελλαδα...

επισης τα δακρυβρεχτα περι πριμιουμ τειχος κλπ αυτα οχι σε παιχνιδι που γινεται απο ιδιωτικη εταιρεια που σκοπο της εχει το κερδος κι οχι για να γεμισει τον χρονο σου...αλλιως εαν εχεις αντιρρηση πανε στο παρκο κανε τσουληθρα-τραμπαλα μπορεις ακομα να ανεβεις και στις κουνιες εκει δεν θα πληρωσεις τιποτα ειναι κρατικο...χαχαχα


τιχα ντουρνοη :hmmm:

Δεν πιστευω να άφησες επιτήρηση σε κάποιον για να γράψει στο εξωτερικό φόρουμ για εσένα ; :grrr:

Ο γιατρός έχει πεί να σου λέμε παντα ναι , αφου με ξένα κόλυβα το παίζεις μάγκας οτι και να πω είναι λίγο...

Θα βάλω μερικά στατιστικά λοιπόν απο τις ώρες που χτυπουσε το κινητό σου όπως λές και σε απασχολουσε απο το παιχνίδι.

Πλευρά 1:
Παίκτες: teras
Πλευρά 2:
Φυλές: ~DC~

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 3
Πλευρά 2: 73
Διαφορά: 70

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 26,657
Πλευρά 2: 653,210
Διαφορά: 626,553

chart


Συμβουλή μου , διξε την δική σου αξία στο παιχνίδι και όχι του επιτηρητή σου και τότε θα δεκτώ ότι μου λές.


- - - Eνημερώθηκε - - -

Έχετε πέσει όλοι πάνω στον Δημήτρη να τον φάτε. :D Ευτυχώς δηλαδή γιατί έχει λιγη πλάκα έτσι το εξτερναλ.

Πάντως μπορείς να κοιμάσαι ήσυχος Δημήτρη. Απο παίκτη με πρώτο νομπλάρισμα 75 ποντων βαρβαρο δεν θα φας πυξίδα. Κανείς δεν μπορεί να φάει βασικά. Εκτός και αν δωσει καμιά επιτήρηση και σου στειλει πυξίδα όσο ειναι έξω για καφέ. :p


Εννοείτε έχουν χάσει την έννοια της ζωής , ασχημές προσωπικές επιθέσεις , με άσχημους χαρακτηρισμους και γιατι ; για ένα παιχνίδι ... έλληψη παιδείας . :grrr2:

Ίσως φταίω εγω που τους δίνω το τζέρτζελο για "πλάκα" στα όρια του παιχνιδίου και τις προπαγάνδας και αυτοι το αντιλαμβάνοντε σαν να τους σκότωσα την μάνα.. :rip:

Όσο για την πυξίδα , ουδέν σχόλιο .. :rolf:
 

DeletedUser16877

Εσυ τελικά το τέρας θες να κερδίσεις η την dnd ?
 

DeletedUser20435

μυστη του παιχνιδιου πανσοφε εσυ εαν ετρωγες το ξυλο της αρκουδας θα ειχες μετα απο τοσες απωλιες την δυνατοτητα ανακαταληψης?

αυτα μονον μεσα στο θολωμενο μυαλο σου ειναι δυνατον να συμβαινουν...:cop:

ειπαμε ομως αυτος που κοιμαται δλδ εγω,vs αυτος που στρωνει δλδ εσυ :rolf:

θα εβαζα τον καργακο να μπει επιτηρητης στο εξωτερικο φορουμ επιτηρητης αλλα μου 'πε πως εχει αναλαβει αλλον...και φοβαται για :ban:

μπερδευεις πολλα και κανεις δηθεν τον ανθρωπο ορχηστρα της φυλης μαθε πρωτα να ξεχωριζεις δυο γαιδαρων αχυρα και μετα αναλαμβανεις τοσο υπευθυνα την θεση του...βαρωνου.... ουρτ... οπως λενε και στα μερη σου....
 

DeletedUser

Ειναι πολυ λυπηρο και ταυτοχρονα πολυ διασκεδαστικο,που παιχτακια και ρουφιανακια απο δνδ βγαινουν και μιλαμε στο εξτερναλ για τον κ36,ενω ουσιαστικα τους κουβαλανε 4-5 λογαριασμοι,ειτε παιζοντας τους επιτηρησεις,ειτε κανοντας ριγματα σε αλλα μετωπα ετσι ωστε να τους γλυτωσουν απο την πυξιδα.
 

DeletedUser34112

Καλές Μάχες να έχουμε παιδιά,τώρα αρχίζει να αποκτά ενδιαφέρον το παιχνίδι...Ας κερδίσει ο καλύτερος --->> ~DC~
 

DeletedUser24441

Ειναι πολυ λυπηρο και ταυτοχρονα πολυ διασκεδαστικο,που παιχτακια και ρουφιανακια απο δνδ βγαινουν και μιλαμε στο εξτερναλ για τον κ36,ενω ουσιαστικα τους κουβαλανε 4-5 λογαριασμοι,ειτε παιζοντας τους επιτηρησεις,ειτε κανοντας ριγματα σε αλλα μετωπα ετσι ωστε να τους γλυτωσουν απο την πυξιδα.



Για σκεψου καλυτερα....μηπως τελικα ειναι πολυ λυπηρο και ταυτοχρονα πολυ διασκεδαστικο [δεν θα γραψω παιχτακια γιατι ειναι απαξιωτικο] για καποιους που γραφουν εδω μεσα που ενω ειχαν τον κοσμο στο 3vs1 τελικα oi 4-5 λογαριασμοι απο DND [συμφωνα με τα λεγομενα σου] να το εχουν φερει στο 1vs1?
 

DeletedUser22409

Τα λογια ειναι περιττα μερα απο την ολοκληρωση του 1o Πλανου της DnD στην ~D.C~
τα πραγματα ειναι καπως ετσι.


:rip::rip::rip::rip:

Πλευρά 1:
Φυλές: DnD+, DnD
Πλευρά 2:
Φυλές: ~DC~, -DC-

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 57
Πλευρά 2: 15
Διαφορά: 42

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 476,010
Πλευρά 2: 121,948
Διαφορά: 354,062

chart


Περαστικα Γατακια _____________________________________________________________

DnD members club
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Για σκεψου καλυτερα....μηπως τελικα ειναι πολυ λυπηρο και ταυτοχρονα πολυ διασκεδαστικο [δεν θα γραψω παιχτακια γιατι ειναι απαξιωτικο] για καποιους που γραφουν εδω μεσα που ενω ειχαν τον κοσμο στο 3vs1 τελικα oi 4-5 λογαριασμοι απο DND [συμφωνα με τα λεγομενα σου] να το εχουν φερει στο 1vs1?

Αυτη η καραμελα με το 3vs1 νομιζω πλεον προσβαλλει τους εαυτους σας που την πιπιλατε.Ποιο 3ν1;;Οπου τερας,ace1 και σαλας ειναι πλεον δνδ;ηταν δηλαδη ρουφιανοι που αλλαξαν πλευρα επειδη και καλα διαφωνουσαν με τις αποφασεις.Αν διαφωνεις με τις αποφασεις,πατας διαγραφη,δεν πας στον εχθρο.

Οσο για τους 4-5 λογαριασμους,η δνδ χωρις το φτυαρι,τον ταραχη,τον φιγκο,τον μπαρακουντα και τον βαρεμενο,θα εχανε και απο τα καρπουζακια,και οσο και ας μην θελετε οι υπολοιποι να το παραδεχτειτε,ειναι η πικρη αληθεια.

Τελος,για το πλανο της δνδ,εχω να παραδεχτω οτι ηταν ενα πολυ καλο πλανο,με σωστη επιλογη περιοχης,οπου οι 4 απο τους 5 λογαριασμους που ανεφερα,εχουν κανει το ριγμα που ισως κρινει και την πορεια του πολεμου.
 

DeletedUser20435

δεν ξερω ποιος εισαι AceQuad , βλεπω πως παιξαμε και μαζι στον κ16, αλλα θα σε ρωτησω κατι αντε εμεις επειδη διαφωνησαμε θεωρουμαστε ρουφιανοι ,οι αλλοι δλδ που συμφωνησαν δικοι μου της ΝΕΣ εννοω, τι απεγιναν?

θα στο πω εγω τους παρατησατε στο ελεος τους...στην τελικη ουτε εγω ουτε τα αλλα δυο παιδια καναμε καποια συμφωνια μαζι σας δεν θα το παιξω ο τελευταιος των μοικανων σε μια ηγεσια που αφησε ολους να χαθουν η να τους κανιβαλησουν ενθεν

ασε τις δηθενιες δεν φυγαμε εμεις γιατι δεν μας αρεζε ο χαρτης ουτε καναμε πολεμο σε δικους μας αλλα σε ξενους που το επαιζαν συμμαχοι ενω μας θεωρουσαν ξενα σωματα εαν αυτο δεν ταιριαζει σε σενα δικαιωμα σου ομως ουτε εγω θα σου αφηνα τα χωρια μου πατωντας διαγραφη επειδη σταθηκατε αναξιοι ανικανοι και προπαντως απροθυμοι να μας στηριξετε...

εσεις που οντας στην ηγεσια που δεν αλλαξε ειχε συμφωνησει να μας εχετε συμμαχους ...εμας τα αναλλωσιμα φανταρακια...

το εγραψα και παλαιοτερα αλλα ισως δεν το διαβασες δεν μας κερδισε η δνδ αλλα εσεις μας χασατε με οσα δεν κανατε...

ειμαι "εχθρος" σας χαρειτε το...:cop:
 

DeletedUser32028

εμεις δεν ειμασταν ηγεσια ουτε καναμε συμφωνια μαζι σας
η ηγεσια μας τα παρατησε η εφαγε μπαν εσεις τι κανατε στ αληθεια για μας?
ποιοι σημερα δικοι μας της ΝΕΣ παιζουν μαζι σας? κανεις

ποιος ειχε δικιο εσεις που δεν μας φαγατε αυτοι που δεν μας εφαγαν κι ας ηταν θεμα χρονου η τελικα βγαινετε χαμενοι απο την φυγη μας γιατι στην τελικη χαλατε αριστους εναντιον μας!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

προς teras

Αδερφέ αυτό εδώ εμένα προσωπικά μου λέει πολλά

1T1YWRY.png


Θα σου μιλήσω ως εξωτερικός παράγοντας , το να είσαι σε μία φυλή από τους 80 πόντους και να φεύγεις στο 1.000.000 και να πηγαίνεις σε μία εχθρική φυλή το θεωρώ το λιγότερο ξεφτίλα .
Δυστυχώς είναι γνωστή τακτική των DnD να θυμηθούμε το ίδιο περιστατικό του κ24 με Μπακαγιόκο , Hellraiser και ακόμα ένα καμάρι που μου διαφεύγει .
Το να γυρνάς και να δαγκώνεις το χέρι που σε τάισε αν δεν χαρακτηρίζετε ρουφιανιλίκι χαρακτηρίζεται σίγουρα προδοσία και δυστυχώς κάτι τέτοια άτομα σαν και εσένα είναι που βρομίζουν το παιχνίδι .
Δεν συμφωνείς με την ηγεσία της φυλή σου και με το παιχνίδι που κάνει η φυλή σου αλλά θες να συνεχίσεις τον κόσμο δώσε τα χωριά στη φυλή σου γιατί σε αυτή ανήκουν και άρχισε αν θες να παίξεις με τον λογαριασμό σου από την αρχή στην αντίπαλη φυλή ή πάρε κάποιον άλλο λογαριασμό από την αντίπαλη φυλή .
Δεν χαλάς ποτέ το παιχνίδι κάποιων ''πρώην'' συμπαικτών σου που έχουν ρίξει κόπο και χρόνο για το παιχνίδι .
Όσο για το παικτικό σου επίπεδο δεν θα μπω στον κόπο να το σχολιάσω , το να βγαίνεις και να χάνεις 60 χωριά είναι τουλάχιστον τραγικό play .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή