DnD vs DC - Κυριαρχία gr.36

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

georgepas

Active Member
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Και έχασα αυτό το σόου από την απάντηση του Dirty Things?
Εεε οχι ρε παιδια :(

georgepas

Active Member
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Μπορεί να μας κάνει την χάρη ο admin να μας το δείξει;;

aigokairos

Forum Mod
Μέλος προσωπικού
Βαθμολογία αντίδρασης
85
[aig]Αν ήθελα να είναι σε κοινή θέα δεν θα το διέγραφα.
Συνεχίστε και να παραμείνετε εντός θέματος παρακαλώ.[/aig]

Radix

Well-Known Member
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Χρονια πολλα...Χριστος Ανεστη..με υγεια ευτυχια σε ολους σας και στης οικογενειες σας..

DOOM.GR

Well-Known Member
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Χριστός Ανέστη ....
Άντε ρε παίδες κάνα ποστ , κάνας καβγάς ..... Πέρασε το Πάσχα και οι άγιες μέρες , δεν έχει και τίποτα η τηλεόραση ........

Εσωτερικά φαγώματα & βαρβαροφαγία εκατέρωθεν , επιθέσεις πριν λήξη η περίοδος της ειρήνης ( μεμονωμένα απο έναν παίχτη που προφανώς μπερδεύτηκε ) .... Κανένας σχολιασμός ?????

soldierdruid

Χριστός Ανέστη ....
Άντε ρε παίδες κάνα ποστ , κάνας καβγάς ..... Πέρασε το Πάσχα και οι άγιες μέρες , δεν έχει και τίποτα η τηλεόραση ........

Εσωτερικά φαγώματα & βαρβαροφαγία εκατέρωθεν , επιθέσεις πριν λήξη η περίοδος της ειρήνης ( μεμονωμένα απο έναν παίχτη που προφανώς μπερδεύτηκε ) .... Κανένας σχολιασμός ?????

Σου έρχεται πυξίδα νουμπάκο !

DOOM.GR

Well-Known Member
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Αυτο ήταν ολο ....?

DOOM.GR

Well-Known Member
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Να κανονίσουμε όχι .
Σε είχα για πιο εύγλωττο.
Απογοήτευση !
Τα χωριά πότε θα μου τα πάρεις MASTER ?

kouman89

Well-Known Member
Βαθμολογία αντίδρασης
14
Άκρα του τάφου σιωπή ! απαιτώ καζούρα !

elisisi

Well-Known Member
Βαθμολογία αντίδρασης
428
Φορεσε το κολαν ο Τεο ...ναι εκεινο που φορουσε στην συναυλια της Lady Gaga και κλαιει ,δειξτε σεβασμο .

ΥΓ.Bαλε βγαλε το εχεις το κολανακι παντως ,αξιζε τα λεφτα του!

[aig]10 Πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα).

By aigokairos[/aig]

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

georgepas

Active Member
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Εγώ λέω να του δώσεις μέχρι να τελειώσει η απεργία
48ωρη είναι

DOOM.GR

Well-Known Member
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Όλο υποσχέσεις ......... Βάλτε καμιά φεικ τουλάχιστον .....
Πάει πέθανε το φορουμ ......

teras

Well-Known Member
Βαθμολογία αντίδρασης
2
θα ειναι απαγοητευμενοι απο το τελευταιο πλανο τους πανω μου κι απο τοτε δεν πολυμιλανε...ειναι ακομα μπουκωμενοι ...απο τοσα που συνεβησαν εκεινη την αποφραδα μερα:rip:

AceQuad

http://prntscr.com/b1b2w6

Ραντιξ φιλτατε,να σε ενημερωσω οτι στα οπλοποιεια μας δεν εχουμε εξερευνησει ακομα πυραυλους τομαχοκ.

Επισης,καποτε κραζατε για στακ.Κριμα.

Προς τερας,οταν περασεις τον αριθμο νομπλαρισμενων χωριων σου απο dc,με νομπλαρισματα σε βαρβαρα,τοτε ισως αποκτησουν ουσια οι αερολογιες σου.

kouman89

Well-Known Member
Βαθμολογία αντίδρασης
14
Λοίπον μην βιαζόμαστε να μιλήσουμε , εγω αυτό λέω.

Το καλυτερο πλάνο δεν ηταν στον figo που μετα απο τον Ace1 έτσι και αυτός έβαλε φωτιά στον υπολογιστή και χωρευε ζειμπέκικο γυρο του .
Και έτρεξαν να αφήσουν εδω και 3 ώρες επιτηρηση στον μπαμπά "φτιάρυ" όπως κάνανε όλοι όσοι χτυπήθηκαν μέχρι σήμερα. ααα ακυρο αυτοι δεν ηταν δικοί σας όπως έχετε πει ... ο figo ομως ;

Το καλύτερο πλάνο λοιπόν ηταν στον ράντιξ... καθαρα και όμορφα του δεσμευσαμε όλα τα αμυντικα του στα χωριά του , του δεσμευσαμε πολυτιμο χρόνο στο να βοηθισει έγκαιρα τον figo , και το αποτελεσμα είναι http://prntscr.com/b1b2w6 (που έβαλε απο πάνω ο AceQuad ),
Μιλάτε για στακαρισμένα χωρια τόσο καιρο δικά μου και που ; αυτα που έχω μέσα σας... και στακάρετε με 20.000 καταπέλτες χωριό που ; 3 ωρες + ο ποιο κοντινός μας αριστοκράτης.
Θά θελα να έβεπα τα πρόσωπα σας όταν καταλάβατε οτι είναι όλα φείκ.
Η μεγαλυτερη ευχαριστη μου για το πλάνο αυτο ειναι το Φάκε πλάνο.

Τώρα οσο αναφορά το τέρας , χαχχαχα γελάνε οι πέτρες ρε φίλε ... αληθεια στο τελευταιο πλάνο ιδικα που δεν ησουν κάν στόχος εσυ ηταν ο Ace1 και λιγο ο Dirty εσενα σε χτυπησαμε μεμονομένα , μήπως θες να σου ανεβασω της αναφορες απο το αθρησκο στακαρισμενο χωριο σου με 7.000+ καταπελτες με φανάρι που έπεσε με 5-6 νυκε άθρησκο ; Εχεις μια ηλικιά ρε φίλε σταμάτα να ξεφτυλίζεσαι έτσι .. παίξε με τα βαρβαράκια σου αριθμης - 80+ χωριά απο εμάς .

Βασίλη μακράν ο καλύτερος και πολυτημότερος παίκτης της DnD κρίμα που θα σε πάρει ο Ε.Σ. εσένα..

Τελευταία επεξεργασία:

Radix

Well-Known Member
Βαθμολογία αντίδρασης
0
λοιπον ..πολλα λετε..Δημητρη...ξερεις πολυ καλα..οτι απο ενα δικο μου λαθος καταλαβες της εκκλησιες...εκανες ενα fake πλανο καλο ομολογουμενος...αλλα μετα την δικια μου ****μαρα...οποτε τι θελετε να κανουμε τωρα?? να τα αδειασουμε ολα και να σας πουμε οριστε περαστε ριξτε μας και της εκκλησιες και παρτε ολα τα χωρια για πλακα?εγω ασφαλισα την εκκλησια μου..τιποτα παραπανω. αν το χωριο δεν ηταν εκκλησια αδειο θα το εβρισκες φυσικα...

απο εκει και περα το πλανο σας πηγε και παει καλα οπως φαινετε...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.