DND vs LOCA (Στατιστικα και Σχολιασμος Στατιστικων)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser15970
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2749

ετσι για την ιστορια...που λες φιλε κροκαλα οτι περνω ευκολα χωρια..να σου πω οτι μια μερα..μου περισευαν 16 επιθετικα...ε λεω τι να κανω σημερα...σε κανω ενα πλανο μονος μου τον φιλο φιλιπ? ε καθησα εβγαλα το πλανο μου..εριξα της fake μου..και στο τελος πηρα ενα χωριο..απο τα 2 πηρα το 1...50% επιτυχια...

μην λες οτι περνουμε και ευκολα χωρια...τα ευκολα χωρια τα πηρες εσυ..που ελεγα αφηστε με να τον σκισω τωρα...αλλα μου λεγαν οχι γιατι 15 του μηνα θα ξεκινησουμε πολεμο...τα ευκολα χωριουδακια τα πηρατε πριν τον πολεμο..και τωρα εισαι εδω να μου το παιζεις ιστορια...και να προκαλεις και με τα χωρια σου...
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Στο κ16 δεν υπηρχαν κοψιματα ρικλεημ,φαρμ τρενα στα μιλισεκοντ ?ΧΑΧΑΧΑΧΑ 10.000 μονος του εβαζε ο Αγαθων την ωρα που ξυπνουσε και ετρωγε το τοστ του,μεγαλη φαρμα θα γινοσουν στο κ16 καλα σου ειπε .

τον αγαθων τον εχω παει πυξιδα σε 4 μερες ενω ειχε ακκ με 150 χωρια...μαλλον φαρμα θα γινομουν στον 16

αχ speeda 1a2a3a klp που σου χρειαζονται... ασχετε... ξερεις εσυ πως ηταν το παιχνιδι που γεννηθηκες το 1999... κανε μας την χαρη αγορι μου και φαρμαρε κανα βαρβαρο οπως λες. τοτε δεν ειχαμε σκριπτ οπως μερικα λοκακια και ΝΤιεντακια... ονοματα δεν λεμε υποληψεις δεν θυγουμε! παλι καλα παιζετε με 3-4 cos ο καθενας και φιλοξενειτε τους μπαναρισμενους.

σκαιμ ρουμ με εσενα δυσκολο. και αυτην την κουβεντα δεν νομιζω να την λεω. γιατι φροντιζω να πιανουν τοπο τα φανταρακια μου. ξανα και ξανα και ξανα ωσπου να μην εχω ουτε μοναδα! να και κατι που θαυμαζω τον φιλο μου τον ραντιξ

- - - Eνημερώθηκε - - -





το οτι μειωνω εσας δεν λεει οτι ειμαι προ εγω... μειωνω τα λεγομενα σας μονο αυτο κανω. διαβασε πιο προσεκτικα για το επομενο διαγωνισμα. σε αυτο κοπηκες με τρια

και το 2015 να εχω γεννηθει, παραμενεις ενας αιωνιος ασχετος με το ονομα κροκαλας.
επαιξα και εγω λοκα ενα φεγγαρι και γελαγα με εσενα και τον κυθνο που νομιζετε οτι ειστε οι μαστερ των φυλετικων και δεν ξερετε ουτε τα βασικα...
απο speeda kai 1a2a δεν ξερω οντως, αλλα ξερω απο chessknight και αυτο μου αρκει, αλλα γιατι αναφερεις ονοματα παικτων που εχουν γραψει ιστορια??? εσυ εισαι απλα ο κροκαλας που δεν μπορεις να κανεις καριερα ουτε στον 36 :noob:
 

DeletedUser28807

Και τωρα θα γραψει η μπερετ για τον chessknight και παλι απο την αρχη :p
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ποιος ειναι αυτος?

Ο Da viΝci εχει πυξιδιαση τον Αγαθωνα

,θα του το πω
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

O βουβουζελας θα κατσει ως την πυξιδα η στα πρωτα χαμενα χωρια θα βρει δουλεια θα το παρατησει και θα παει να το παιξει cxc members club
 

DeletedUser34147

Ποιος ειναι αυτος?

Ο Da viΝci εχει πυξιδιαση τον Αγαθωνα

,θα του το πω

προφανως εννοει τον ΑΓΑΘΩΝ τον κανονικο και οχι τον kpap.


Στο κ16 δεν υπηρχαν κοψιματα ρικλεημ,φαρμ τρενα στα μιλισεκοντ ?ΧΑΧΑΧΑΧΑ 10.000 μονος του εβαζε ο Αγαθων την ωρα που ξυπνουσε και ετρωγε το τοστ του,μεγαλη φαρμα θα γινοσουν στο κ16 καλα σου ειπε .

Πρωτα αναφερεσαι σε κοψιματα ρκλεημ....κλπ.και μετα πετας ενα ακυρο 10.000 επιθεσεις εβαζε ο αγαθων..πως σχετιζονται αυτα τα 2.;Και 50.000 επιθεσεις να δεχεται καποιος αν παιξει σωστα θα τα βγαλει περα.
 

DeletedUser15970

Πως καταφεραμε παλι να γυρισουμε το θεμα στο ποιος τα εχει πιο μεγαλα, και ποιος πυξιδιασε ποιον στον κοσμο 1,2,3,4,5..... .Τουλαχιστον ας παραμεινουμε εντος 36. Αντε παμε

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: DnD, DnD+
Πλευρά 2:
Φυλές: LOCA., LOCΑ, LΟCA

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 112
Πλευρά 2: 17
Διαφορά: 95

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,039,997
Πλευρά 2: 150,931
Διαφορά: 889,066

chart
[/SPOIL]




[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: DnD, DnD+
Πλευρά 2:
Φυλές: LOCA., LOCΑ, LΟCA

Timeframe: 24/02/2016 21:20:00προς31/03/2016 20:12:24

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 710
Πλευρά 2: 304
Διαφορά: 406

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 6,577,342
Πλευρά 2: 2,736,236
Διαφορά: 3,841,106

chart
[/SPOIL]
 

DeletedUser

1.Στον κ16 δν επαιζε το ακκ ο Στρατος αλλα εγω με ενα αλλο παιδι.
2.Το ακκ αγαθων παιζει παντα σε φυλη της cxc ειτε με διαφορετικη ονομασια ως φυλη ειτε ως ακκ και παντα,παντα ομως,οταν παιζουμε σοβαρα παιζουμε coplay.Τον πετυχες σε κοσμο που δεν επαιζε ουτε στη φυλη του ουτε με μενα coplay οποτε θαρρω περναγε τον χρονο του στον κοσμο.Μην το χεις ως μετρο συγκρισης.Στο χω ξαναπει.Μην επαναλαμβανομαστε.

Υγ,Στηριζω ασερ αν και δεν θυμαμαι σε ποια φυλη ειναι:D

Αυτη την δικαιολογεια οποιος χανει να λεει οτι δεν παιζει σοβαρα την εχουμε ακουσει χιλιαδες φορες σε αυτο το παιχνιδι.

Με αυτη την λογικη και ο βουβουζελας αφου παει πυξιδα θα πει α για πλακα επαιζα κ36 ειμαι παικτης cxc και κρυβομαι κατω απο την φουστα του τουρλουμπουκι για να το παιζω παικταρας.
Ολοι οταν χανουν τα ιδια λενε παιζω cxc και επαιζα για πλακα.

Βουβουζελα εχεις καταλαβει οτι ο λογος που χανεις στον 36 ειναι οτι εφαγεσ την doom βρωμικα,τουλαχιστον 4-5 ατομα απο doom παιζουν dnd και σας γλενταντε.
Ο darkling εχει στησει την αμυνα της dnd κατι το οποιο φενεται καθως η dnd δεν χανει χωριο
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
προφανως εννοει τον ΑΓΑΘΩΝ τον κανονικο και οχι τον kpap.




Πρωτα αναφερεσαι σε κοψιματα ρκλεημ....κλπ.και μετα πετας ενα ακυρο 10.000 επιθεσεις εβαζε ο αγαθων..πως σχετιζονται αυτα τα 2.;Και 50.000 επιθεσεις να δεχεται καποιος αν παιξει σωστα θα τα βγαλει περα.
Ναι συμφωνω ,σε αντιπαραθεση και ψιλοειρωνικα με τις 1.000 που λεει ο παικτης ραντιξ το γραφω.

G3-Madness ασε μας και εσυ ... που χαιρεσαι ,απο οτι εχουμε καταλαβει για να παρετε κοσμο πρεπει να φανε μπαν ολοι οι εχθροι χαχαχαχαχαχααχαχαχα

Βαλε στατιστικα καρπουζακι dnd εχει πιο ενδιαφερον γιατι ηταν μεγαλος πολεμος .
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser15970

Ολες οι φυλες μπαν φαγανε, αλλα μετα τα μπαν εγινε ενας ομορφος χαρτης 3vs1. Εγω δν μιλαω τα στατιστικα μιλανε. Και σενα τι σε καιει καλη μου, το οτι εκει π ημασταν χαμενοι βγηκαμε μπροστα και γυρισαμε τον κοσμο και απλα εσυ π τοσο μισεις DnD για τους δικους σου παραξενους λογους ισως τη δεις να παιρνει κοσμο παλι. Μην χαλιεσαι καλη μου και μη μουτρωνεις γιατιν θα κανεις ρυτιιδουλες, ακουμε που σ λεω
 

DeletedUser21068

Γεία σας ,

Η ηγεσία της LOCA αποφάσισε να τελειωσει τον κ36 εδώ και όλα τα μέλη της να μπουν στους DND , δεν έχουμε καμία ελπιδα πλεον παίζαμε 1 προς 12 υπερ μας αλλα χάσαμε , ευχαριστω ολους για οτι προσφερατε καλό ή κακό . εγω σταματάω εδω σήμερα αυτο το παιχνίδι . τα μέλη μας περιμένουν προσκλήσεις.

Με εκτίμηση Δημήτρης 1.4.2016
 

DeletedUser

Ξεφτυλισμενε βουβουζελα ενας ασχετος σαν εσενα το παιζει αρχηγος κανιβαλισες τα παντα μαζεψες ολα τα βαρβαρα και παραμενεις ανυπαρκτος εισαι τοσο ασχετος που δεν μπορουσες να κερδισεις 3v1.
Μηδενικο πηγαινε κανε τον αγροτη στην cxc να το παιξεις καποιος τωρα.
Ποιος το παιζει ανυπαρκτος ο γελοιος ο δημητρης ο βουβουζελας.
Τελικα δεν θα κατσεις ως την πυξιδα


[aig]10 Πόντοι για 2. Συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2749

προταπριλια ρε μεγαλε..μην μασας και εσυ αμεσως...
 

DeletedUser

Και να το λεει για πρωταπριλια θα το πει κανονικα σε 2-3 βδομαδες.
ΦΥλη με αρχηγο βουβουζελα ειναι ανεκδοτο και το κακο για τους loca ειναι οτι τον αφησαν να μεγαλωσει.
ΜΟλις το παρατησει ουτε επειτηρηση δεν θα αφησει να μοιραστει βαρβαρα θα τα μαζευουν.

Αυτος ο πολεμος ειναι η εκδικηση της doom
 

DeletedUser21068

Ξεφτυλισμενε βουβουζελα ενας ασχετος σαν εσενα το παιζει αρχηγος κανιβαλισες τα παντα μαζεψες ολα τα βαρβαρα και παραμενεις ανυπαρκτος εισαι τοσο ασχετος που δεν μπορουσες να κερδισεις 3v1.
Μηδενικο πηγαινε κανε τον αγροτη στην cxc να το παιξεις καποιος τωρα.
Ποιος το παιζει ανυπαρκτος ο γελοιος ο δημητρης ο βουβουζελας.
Τελικα δεν θα κατσεις ως την πυξιδα

Μετά αναρωτιεμαι για την κατάντια της Ελλαδας , Οταν υπαρχουν ανθρωποι σαν εσενα , δεν εχεις τι αλλο να κανεις στην ζωη σου που κράζεις απορσωπα πίσω απο ένα λογαριασμό , μπαινεις φτιαχνεις ακουντ στον 36 για αν στελεις κυκλικο στην φυλη μου και να με κραξεις μιας και αυτοι δνε ξερουν αν προσφέρω στην φυλη , ειναι μαλθακοι νομιζεις .. έχουν το μυαλο το δικό σου νομίζεις .. ποτε δεν σου δίνω σημασία σε οτι γραφεις . γελάω πολυ μαζί σου γιατι εισαι ενας ανθρωπος "μαγκας του πληκτρολογιου " που λεμε , που στην πραγματικη σου ζωη είσαι μηδενικον μάλλον που προσπαθεις εδω μέσα να γίνεις νουμερο.

π.ς. Δεν ειμαι αρχηγος χαχαχα !

Συμβουλή μου ειναι αλλαξε ρωτα παλικάρι μου και κοίτα την ζωη με αλλο μάτι ή αν δεν μπορείς υπαρχουν ανθρωποι που μπορουν αν σε βοηθήσουν.

Όσο για το παραπάνω πόστ μου ειναι Πρωταπριλία για όσους δεν κατάλαβαν ... grrr::grrr::grrr:
 

DeletedUser23148

Αυτοι οι DND μεγαλοι νουμπαδες. Ο Figo δεν κολλαει τρενο ουτε στο 2ωρο μαγκες


και ο Βουβουζελας εχεις δικιο παιδια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ολες οι φυλες μπαν φαγανε, αλλα μετα τα μπαν εγινε ενας ομορφος χαρτης 3vs1. Εγω δν μιλαω τα στατιστικα μιλανε. Και σενα τι σε καιει καλη μου, το οτι εκει π ημασταν χαμενοι βγηκαμε μπροστα και γυρισαμε τον κοσμο και απλα εσυ π τοσο μισεις DnD για τους δικους σου παραξενους λογους ισως τη δεις να παιρνει κοσμο παλι. Μην χαλιεσαι καλη μου και μη μουτρωνεις γιατιν θα κανεις ρυτιιδουλες, ακουμε που σ λεω

Ολες ?Αλλες φημες κυκλοφορουν οτι εφαγαν μπαν οι αρχηγοι τον 2 αλλων φυλων και τα παρατησαν μια ντουζινα παικτες και παιζεται με τα τσικο και καποιους ρομαντικους .Τι μισος και πρασινα ανθρωπακια στο ψυγειο βλεπεις? Για χαβαλε σας εχω βρε Μπρο χαχαχαχαχαχαχαχα
 

DeletedUser23148

Σιγα βρε εσυ τους εχεις και για χαβαλε ....
 

DeletedUser15970

Μονο λογια εισαι τιποτα πιο περα, που λεει και το τραγουδι. Ελα μπροστα βγες απτο σκοταδι και αποκαλυψου η νιωθεις οτι το μυστηριο σ παει καλυτερα. Να κανεις τον προ παιχτη των φυλετικων καλυμμενος απο την ανωνυμια σου. Αλλα ειπαμε κατι τετοιοι εκφραζονται καλυτερα πισω απτην οθονη. We Are Anonymous!!!!



Υ.Γ. Το μονο πρασινο ανθρωπακι π βλεπω αυτη τη στιγμη εισαι εσυ γιιατι οπως και σενα ακομα δν βγηκαν στο φως
 
Κορυφή