DND vs LOCA (Στατιστικα και Σχολιασμος Στατιστικων)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser15970
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser15970

Επειδη το προηγουμενα θεμα βγηκε εκτος ελεγχου ξανανοιγω το θεμα, γιατι αν μη τι αλλο υπαρχει ενας πολεμος σε εξελιξη. Αρχικα χθες, εγιναν 2 πλανα, 1 για την καθε φυλη

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: DnD, DnD+
Πλευρά 2:
Φυλές: LOCΑ, LOCA., LΟCA

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 87
Πλευρά 2: 126
Διαφορά: 39

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 43
Πλευρά 2: 21
Διαφορά: 22

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 764,061
Πλευρά 2: 762,035
Διαφορά: 2,026

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 400,496
Πλευρά 2: 199,026
Διαφορά: 201,470

chart
[/SPOIL]


Και το γενικο πλαισιο μετα απο 24 ημερες πολεμου

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: DnD, DnD+
Πλευρά 2:
Φυλές: LOCΑ, LOCA., LΟCA

Timeframe: 24/02/2016 21:20:00προς20/03/2016 13:07:46

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 315
Πλευρά 2: 186
Διαφορά: 129

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2,908,828
Πλευρά 2: 1,669,375
Διαφορά: 1,239,453

chart

[/SPOIL]
 

DeletedUser2749

τσαφα τσουφα παει καλα το τρενο...μπραβο σε ολα τα παιδια..και αμυνα και επιθεση...οτι καλυτερο πραγματικα...
 

DeletedUser33570

Μπραβο Κορμία!

Πλεόν η Κ45 ειναι καθαρά θέμα χρόνου.

Τα χωρια πεφτουν το 1 μετα το αλλο - με τον ίδιο ρυθμό που εγκαταλειπουν οι παιχτες... που στοχοποιούνται.

Τα στατιστικά ειναι πλέον κραυγαλέα, όπως ακριβώς και η αδιαφορία και εγκατάλειψη των λιγοστών πλεον ενεργών παιχτων απο την μητρική LOCA....

Tώρα οσον αφορά την Κ54... χαχαχα

Τι εγινε ρε Δημητρη... έπεσε έξω το επιχειρηματικό σχέδιο....?

Τι καννιβαλισμός ειναι αυτός....:wow:

Εσύ δεν είσουν που "με σοβαρό - formal" ύφος γραφής μας εβγαζες ανακοινώσεις....

Τι πραγμα ειναι αυτό που κανεις....

Θα πρεπει να αποδειξεις την αξία σου σύντομα....

Πάντως οφειλώ να παραδεχθώ οτι θελει ιδιαίτερο skill αυτο με τα εσωτερικά...
Πως δηλαδη πείθεις ολους, πως πρεπει ΕΣΥ να παρεις ΟΛΑ τα εσωτερικα... ειναι εντυπωσιακό!

Εισαι δικαιωματικά ο PRO-Cannibal... όλων των εποχών...:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21068

Μπραβο Κορμία!

Πλεόν η Κ45 ειναι καθαρά θέμα χρόνου.

Τα χωρια πεφτουν το 1 μετα το αλλο - με τον ίδιο ρυθμό που εγκαταλειπουν οι παιχτες... που στοχοποιούνται.

Τα στατιστικά ειναι πλέον κραυγαλέα, όπως ακριβώς και η αδιαφορία και εγκατάλειψη των λιγοστών πλεον ενεργών παιχτων απο την μητρική LOCA....

Tώρα οσον αφορά την Κ54... χαχαχα

Τι εγινε ρε Δημητρη... έπεσε έξω το επιχειρηματικό σχέδιο....?

Τι καννιβαλισμός ειναι αυτός....:wow:

Εσύ δεν είσουν που "με σοβαρό - formal" ύφος γραφής μας εβγαζες ανακοινώσεις....

Τι πραγμα ειναι αυτό που κανεις....

Θα πρεπει να αποδειξεις την αξία σου σύντομα....

Πάντως οφειλώ να παραδεχθώ οτι θελει ιδιαίτερο skill αυτο με τα εσωτερικά...
Πως δηλαδη πείθεις ολους, πως πρεπει ΕΣΥ να παρεις ΟΛΑ τα εσωτερικα... ειναι εντυπωσιακό!

Εισαι δικαιωματικά ο PRO-Cannibal... όλων των εποχών...:)

Κοίτα αυτο και στα αλλά θα απαντήσω αργότερα γιατί έχω δουλεία .

Πλευρά 1:
Παίκτες: Μανιασμένη Βoυβoυζέλα
Πλευρά 2:
Φυλές: DnD

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 248
Πλευρά 2: 4,348
Διαφορά: 4,100

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 10
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 10

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 2,200,269
Πλευρά 2: 25,636,551
Διαφορά: 23,436,282

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 94,805
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 94,805

chart


- - - Eνημερώθηκε - - -

Μπραβο Κορμία!

Πλεόν η Κ45 ειναι καθαρά θέμα χρόνου.

Τα χωρια πεφτουν το 1 μετα το αλλο - με τον ίδιο ρυθμό που εγκαταλειπουν οι παιχτες... που στοχοποιούνται.

Τα στατιστικά ειναι πλέον κραυγαλέα, όπως ακριβώς και η αδιαφορία και εγκατάλειψη των λιγοστών πλεον ενεργών παιχτων απο την μητρική LOCA....

Tώρα οσον αφορά την Κ54... χαχαχα

Τι εγινε ρε Δημητρη... έπεσε έξω το επιχειρηματικό σχέδιο....?

Τι καννιβαλισμός ειναι αυτός....:wow:

Εσύ δεν είσουν που "με σοβαρό - formal" ύφος γραφής μας εβγαζες ανακοινώσεις....

Τι πραγμα ειναι αυτό που κανεις....

Θα πρεπει να αποδειξεις την αξία σου σύντομα....

Πάντως οφειλώ να παραδεχθώ οτι θελει ιδιαίτερο skill αυτο με τα εσωτερικά...
Πως δηλαδη πείθεις ολους, πως πρεπει ΕΣΥ να παρεις ΟΛΑ τα εσωτερικα... ειναι εντυπωσιακό!

Εισαι δικαιωματικά ο PRO-Cannibal... όλων των εποχών...:)


Όσο αναφορα την 45 , το γεγονός ηταν γνωστο απο την αρχή , αλλα σε κανένα μυαλο οτι θα ηταν τοσο απλό , σε δηλωση μου στο εξωτερικο φορουμ την ημερα που στρατολογησαμε την ΝΕΣ ανεφερα οτι ειμαι αντιθετος σε αυτο και τους ανέφερα ως "παλτα". Αν εξερεσεις λοιπον 2-3 παικτες τους ολοι οι αλλοι ειναι η ΖΗΜΙΑ .

Προσπάθησα απο μερια μου επανανελημένες φορές να τους συντονήσω αλλα κανένα αποτέλεσμα , πατάτε επι πτωμάτων και ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ , σε λογαριασμους που καταχράζοντε τον χρόνο μας και τον κοπο μας , φοιτητες , μητσος1 , κλπ κλπ και πιο πρόσφατα με τον chris-sk8r που θεωρησε λάθος μια κινηση της ηγεσιας και θεωρησε σωστο να σας δωσει τα χωρια χωρις να αμυνθει.. και αυτο γιατι του ζητησαμε να παρουμε καποια χωρια σε ενα σημειο του χαρτη οπως και απο αλλους παικτες για να κανουμε το σωστο ΖΩΝΗ ΑΜΥΝΑΣ για να μην μπειτε σε αυτο το χ.ψ. σημειο.

Κάθε βήμα που πάμε να κανουμε παμε 2 πίσω και αυτο για αυτην την φυλη. Μην μιλάτε για στατιστικα , βαράτε μηδενικα και περνετε αυτα τα νουμερα , και το ξαναλεω πολυ καλα κανετε , θα ηταν λαθος να βαρεσετε μια στακαρισμενη φυλη στα συνορα σας ενω εχετε ελευθερα χωρια και μια ηπειρο να σας περιμενει.

Θα αλλάξουνε τα πράγματα ομως συντομα , και τα στατιστικα θα ειναι πιο σωστα για την μερία μας.

Οσο αναφορα αυτο που λες για τους ανενεργους σε ενημερωνω οτι οσοι παικτες εισαστε ενεργα στην φυλη σας αλλα τοσα και ισως λιγα παραπάνω ειναι και σε εμας. στο προσεχες μελλον που θα ερθουν επι ισοις οροις τα πράγματα οταν απαλαχθουμε απο την λαθος κινηση της τοτε ηγεσια μας.

Οσο αναφορα τα εσωτερικα ελαααα μην μιλάτε και εσυ... περα οτι θεωρουντε εσωτερικα τα χωρια του μητσος 1 που πηρατε δεν πάτε πίσω , και αν ξερεις να διαβάζεις στατιστικα μοιράζοντε σε ολους τους παίκτες απο την ηγεσια , εγω δεν ειμαι ηγεσια εκτελεστικό μέσω ειμαι. απλα για να ξερεις.

Γενικα απανταω πλέον εδω μεσα σε αξιολογα άτομα απο εδω και πέρα που τα σεβομαι , οποτε να κρατησεις ένα επιπεδο στα ορια του παιχνιδιου.

Χαιρομαι που στον τελευταιο κοσμο που ασχολουμε εχω μια καλη μάχη με την αντιπαλη φυλή και χαιρομαι γιατι αποτελίστε απο αξιολογους ανθρώπους μιας και έχω μιλήσει με μερικούς απο εσάς. Πέρα απο τα εικονικα παιχνιδακια και κακίες δεν έχω καμια εχθα ή κακια με κανέναν σας.

Προτεραιοτητα έχει η πραγματική ζωη !

Και να συμπληρώσω κάτι που δεν ανέφερα στην εκφρασήσ ου "θα έρθει η σειρά σου" εδω είμαι οτι ειναι αν γίνει θα γίνει , το μόνο σιγουρο δεν θα χαλάω 500 ευρό πρεμιουμ σε κάθε πλάνο για να έχω μόνημα το τοίχος μου 20....... ;)


Πλευρά 1:
Φυλές: LOCΑ
Πλευρά 2:
Φυλές: DnD

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 128
Πλευρά 2: 101
Διαφορά: 27

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,162,587
Πλευρά 2: 915,956
Διαφορά: 246,631

chart
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2749

Οταν βαζεις στατιστικα Δημητρη θα βαζεις ολες της loca για να εισαι σωστος...οκ η μεγαλη λοκα ειναι μπροστα...αλλα στο συνολο ειστε πολυ πισω...η πρωην νες ειναι κομματι δικο σας..θελετε δεν θελετε...παλτα ξεπαλτα...

και μην βαζεις ατομικα στατιστικα..γιατι ειμαι πιο περιφανος απο εσενα σε αυτο το κομματι

Πλευρά 1:
Παίκτες: Radix
Πλευρά 2:
Φυλές: LOCA., LOCΑ, LΟCA

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 268
Πλευρά 2: 7,044
Διαφορά: 6,776

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 87
Πλευρά 2: 15
Διαφορά: 72

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 1,974,045
Πλευρά 2: 48,555,787
Διαφορά: 46,581,742

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 825,170
Πλευρά 2: 142,785
Διαφορά: 682,385

chart


- - - Eνημερώθηκε - - -

Screenshot_18.jpg

και ας δουμε μια εικονα μεσα απο τα στατιστικά οπως μας τα δινει το παιχνίδι μας
 

DeletedUser33570

Κοίτα αυτο και στα αλλά θα απαντήσω αργότερα γιατί έχω δουλεία .

....
Και να συμπληρώσω κάτι που δεν ανέφερα στην εκφρασήσ ου "θα έρθει η σειρά σου" εδω είμαι οτι ειναι αν γίνει θα γίνει , το μόνο σιγουρο δεν θα χαλάω 500 ευρό πρεμιουμ σε κάθε πλάνο για να έχω μόνημα το τοίχος μου 20....... ;)


Θα αρχίσω με αυτο...ετσι για να εισαι ενημερος...
Το τειχος θα το βρισκεις και εσυ και οι παντες ΠΑΝΤΑ 20!

Τωρα για τα 500euro ή τα 20€ ή τα 0€ ειναι άλλο θεμα συζητησης... το ΜΟΝΟ σιγουρο ειναι το level 20 :)

Οσον αφορα το γεγονως οτι ποσταρεις τα στατιστηκα σου vs της οποιαδήποτε φυλης... κανινικα θες κράξιμο... αλλα το ξεπερναω.
Απλα ειναι μια ανουσια (...εγωκεντρική..) πληροφορια...που δεν εχει καμια σχεση με το παιχνιδι.

Τωρα στα του πλανου, θα ηθελα να σας συγχαρω γιατι καταφερατε τουλαχιστον εμενα να με παραπλανησετε.
Το σημειο που χτυπησατε βεβαια είναι εμφανες, θες λιγο το παρτυ στην Κ45, λιγο τα δραματικα προηγουμενα πλανα, δεν δοθηκε καμια προσοχη και ενερησαμε κατοπιν εορτης... το βραδυ ολοι το ειχαν ριξει στον υπνο....

Εαν και τα ουσιαστικα και μετρησιμα αποτελεσματα σας δινουν σημερα 8 χωρια,
παρόλα αυτα να σας συγχαρω και απο εδω και στο επομενο δεν θα σας υποτιμησω!

Χρόνια Πολλά κιόλας σε ολους για την διπλή Εθνική εόρτη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21068

Θα αρχίσω με αυτο...ετσι για να εισαι ενημερος...
Το τειχος θα το βρισκεις και εσυ και οι παντες ΠΑΝΤΑ 20!

Τωρα για τα 500euro ή τα 20€ ή τα 0€ ειναι άλλο θεμα συζητησης... το ΜΟΝΟ σιγουρο ειναι το level 20 :)

Οσον αφορα το γεγονως οτι ποσταρεις τα στατιστηκα σου vs της οποιαδήποτε φυλης... κανινικα θες κράξιμο... αλλα το ξεπερναω.
Απλα ειναι μια ανουσια (...εγωκεντρική..) πληροφορια...που δεν εχει καμια σχεση με το παιχνιδι.

Τωρα στα του πλανου, θα ηθελα να σας συγχαρω γιατι καταφερατε τουλαχιστον εμενα να με παραπλανησετε.
Το σημειο που χτυπησατε βεβαια είναι εμφανες, θες λιγο το παρτυ στην Κ45, λιγο τα δραματικα προηγουμενα πλανα, δεν δοθηκε καμια προσοχη και ενερησαμε κατοπιν εορτης... το βραδυ ολοι το ειχαν ριξει στον υπνο....

Εαν και τα ουσιαστικα και μετρησιμα αποτελεσματα σας δινουν σημερα 8 χωρια,
παρόλα αυτα να σας συγχαρω και απο εδω και στο επομενο δεν θα σας υποτιμησω!

Χρόνια Πολλά κιόλας σε ολους για την διπλή Εθνική εόρτη.

Δέν μιλησα επι προσωπικου , ενολίγης δεν αναφερθηκα σε εσάς αλλα για εμένα προσωπικά για το τοίχος 20.
Ποτέ δεν θα το έκανα.

Τα στατιστικά μου ηταν καθαρα για το γεγονος στο ότι ανέφερες "Εισαι δικαιωματικά ο PRO-Cannibal... όλων των εποχών..." . Είναι λιγο οξυμορο να το κάνω χωρίς λόγο.

Χρόνια Πολλά στο έθνος !

Τα ουσιαστικα και μετρησιμα αποελεσματα για εμένα ειναι τα παρακάτω και οχι τα πτώματα της ΝΕΣ και αυτο θα αλλαξει συντομα.


Πλευρά 1:
Φυλές: LOCΑ
Πλευρά 2:
Φυλές: DnD

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 128
Πλευρά 2: 101
Διαφορά: 27

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,162,587
Πλευρά 2: 915,956
Διαφορά: 246,631

chart
 

DeletedUser22409

Αγαπητε Δημητρη θα ηταν μετρησιμα και πραγματικα τα στατς ΑΝ οι νουκ και τα νομπλ σας φεικ η οχι επεφταν μονο απο την μητρικη λοκα.

Αυτη τη φορα καταφερατε να κανετε καποιους παιχτες σας απο την αλλη ακρη του χαρτη (70+ ωρες μακρια τα κριαρια) να στειλουν και φυσικα οχι απο την μητρικη οποτε το ματσ δεν ηταν 1προς 1 αλα 3 προς 1 μια και απο τις 3 φυλες σας ειρθαν εκκαθαριστικες για να νομπλαρουν οι κοντινοι σας. :hmmm:

Επεσαν ολα τα επιθετικα σας πανω μας για να παρετε 10 χωρια!!! :wow:
Μπραβο σας τα πηγατε πολυ καλα σε σχεση με το προηγουμενο μαζικο πλανο σας που πηρατε 1 ολοκληρο Χωριο :clap:

Τα συνχαρτηρια και απο μενα για την μεγαλη επιτυχια σας..

Χρονια πολλα σε ολους
 

DeletedUser2749

εχεις απολυτο δικαιο...κοιτας τα στατιστικά της μεταλης λοκα οταν βαζετε τα γιουσουφακια σας (ετσι τα αποκαλω εγω πλεον) να βαρανε για να περνετε εσεις χωριο..εχεις δικαιο ομως..οταν αλλαξει ολο αυτο και δεν θα εχετε γιουσουφακια..θα ειναι πιο δυσκολο για εσας να παρετε χωριο

σους ομως γιατι ο constantinople333 κανει πλανο....το εκανε μαλλον...ρε γελια ωρες ωρες...μπραβο συχρονισμος ομως εε...πρεπει να εκατσε να εβγαλε attack planer το παιδι...

απο εκει και περα...3 προς 1 ειναι ακομα...ελπιζω να αλλαξει εστο σε 2 προς 1 και ακομα καλυτερα μετα στο 1 προς 1....

γουσουφακια μια χαρα τα πηγατε...
 

DeletedUser

σους ομως γιατι ο constantinople333 κανει πλανο....το εκανε μαλλον...ρε γελια ωρες ωρες...μπραβο συχρονισμος ομως εε...πρεπει να εκατσε να εβγαλε attack planer το παιδι...

Εισαι το λιγοτερο σιχαμενος που καθεσαι και κραζεις το συγκεκριμενο παιδι.
ΕΚτος και αν δεν γνωριζεις την κατασταση του,οπου παλι παραμενεις γελοιος επειδη κρινεις χωρις να γνωριζεις.
 

DeletedUser21068

Γιάννη ( Radix ) ξέρεις οτι σε σέβομαι και σε εκτιμάω αλλα εδω είσαι απαράδεκτος κατα την γνώμη μου και θα σε παρακαλέσω εφόσον δεν γνωρίζεις την κατάσταση να ενημερωθεις και να ζητήσεις μια συγνώμη . (Όσο αναφορά τον constantinople333.)


Όσο αναφορά τα "γιοσουφάκια" στο πλάνο σας χτύπησαν τα άτομα τα οποια ανήκουν στην αρχική Λόκα και όχι στην παλία ΝΕΣ και απλα έχουν μεταφερθει σε εκείνη την φυλή. Κανένας παίκτης της παλίας νές δεν χτύπησε στο πλάνο αυτο. ( ενημερωτικά )

Και σιγά τα νυκε που φάγατε απο αυτους ρε παιδία με το μεγαλύτερο παίκτη που σας χτύπησε να έχει απο τα γιοσουφάκια που λέτε 30 χωρία ... μην τα λετε αυτα έξω εκτίθεστε...

Τα στατιστικά πάντως τα βλέπω κάπως έτσι το τελευταίο 48ωρο:


[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: LOCΑ
Πλευρά 2:
Φυλές: DnD

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες



Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 48
Πλευρά 2: 22
Διαφορά: 26

chart
[/SPOIL]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33711

Απο τη στιγμη που φερουν το ονομα Loca, χτυπανε με επιθετικα σε συνεννοηση με την μητρικη Loca για να χτυπησουν οι λογαριασμοι της μητρικης και καλα κανετε και στην ουσια αποτελουν το μαξιλαρακι της μητρικης για να μην τρωει ξυλο, τα εν μερει στατιστικα ειναι καθαρα προς δημιουργια εντυπωσεων και δεν αποτυπωνουν καποιο ειδους πολεμου,αλλα μια μονοπλευρη επιθεση της μιας φυλης προς την αλλη. Εαν ειστε ικανοποιημενοι που σε εναν μηνα πολεμου εχετε καταφερει το εως τωρα αποτελεσμα τοτε για να παρετε την μια ηπειρο που ειχε η δνδ, ενω ασχολειται με ουσιαστικα την ακαδημια σας, μεχρι προσφατα θα κανατε κανα χρονο για να μην πω δυο για να παρετε τον κοσμο. Εγω παντως δε θα ημουν ευχαριστημενος απο το αποτελεσμα.

Η ουσιαστικη διαφορα απο την εναρξη του πολεμου και του ξυλου που δεχεται και μονο η DnD απο την μητρικη Loca ενω κανει την δουλεια της παιρνοντας σιγα σιγα την μιση πλεον 45 αποτυπωνεται ξεκαθαρα στο χαρτη. Αυτο που βλεπω εγω ειναι οτι ο ρυθμος που προχωραει η DnD ειναι ταχυτερος.

Εν τελει το πλανο κατα τη γνωμη μου ηταν κακιστο, ετσι οπως το ειδα εγω σε οργανωση και εκτελεση δηλαδη ισως το χειροτερο που εχω δει απο τοτε που ξεκινησα το παιχνιδι. Καποια προσωπικα λαθη και λογω της ημερας-εορτης καταληξαμε σε αυτα τα αποτελεσματα, τα οποια φυσικα ειναι μεσα στο παιχνιδι.
 

DeletedUser33570

Καλημέρα σε όλους,

Δημήτρη κάνετε το πιο εύκολο και το πιο ευχάριστο game (σαν μητρική LOCA).
Δηλαδή κοπανάτε όποτε γουστάρετε χωρίς να υπάρχει η απάντηση...

Εάν σε τετοια φαση παιχνιδιου ΔΕΝ τα βρισκεται μεταξύ σας και εχετε αυτά τα αποτελέσματα,
φαντάσου τι θα γίνει όταν την 24ωρη πίεση που αισθανονται... τα παιδιά απο πρωην NES, που τοσο εύκολα τα απαξιώνετε... θα μεταφερθει σε εσάς.

Επίσης επειδή το θεωρώ Τεράστιο σφάλμα της ηγεσιάς σας, όποια και να ειναι αυτή... να αφησει μια ήπειρο να χαθει και να επιζητά διακαώς μια τρόπον τινα... επιτυχία στα πλάνα...

Αυτό που θα σας υποσχεθώ προσωπικά ειναι οτι, η Κ45 θα χαθει σύντομα, οποτε δεν θα εχετε λόγο να ασχολείστε με τα "παλτά" οπως τα αποκαλεσες που σας τραβάνε πίσω...

Θα εχετε την χαρά και την ικανοποίηση να κοπανιεστε σε 24ωρη βαση στο συνολικό μήκος του δημιουργηθέντος μετώπου...( οχι στις στάκες που βλεπω στα χωριά σου....).

Επίσης η φοβερη τακτική που εφαρμόζετε, έχει κανει την αναλογία 3v1 σε αναλογία 2v1 και συντομα αυτό θα μειωθει ακόμα περισσότερο...

Χανετε κατα μεσο όρο 30 χωρια ημερησίως και το μονο που κανεις ειναι εσωτερικά.. στα σιγουρα... στα ευκολα.. στα πισω... αδιαφορόντας πλήρως για την πραγματική εικονα... αληθεια πιστευεις οτι τα στατιστικά που για 2η-3η φορα ποσταρεις εχουν την οποιαδήποτε αξιά ή σημασία...δεν τα περνω στα σοβαρα διοτι θεωρω οτι κανεις απεγνωσμενες προπαθειες να ανεβασεις το ηθικό της φυλής που ανήκεις...

Το πολιτισμικό σοκ θα ειναι μεγάλο... μακαρι να ανταπεξελθετε για να γινει καλο παιχνιδι!

Εαν με ρωτησεις τι πιστεύω.... ουτε πλανο δεν θα αντεξετε... στα πρωτα οργανωμενα χτυπηματα, θα σκορπισετε και θα θυμηθειται ο καθενας οτι ειναι 1 παιχνιδι και εχετε και προσωπική ζωη... και όλα αυτα τα ωραία...

Τα "παλτα"... σου αντέξανε 3 μηνες κοπανημα... εσεις θα αντέξετε 3 πλανα...

Αυτα τα λίγα απο μενα...:)
 

DeletedUser2749

Εισαι το λιγοτερο σιχαμενος που καθεσαι και κραζεις το συγκεκριμενο παιδι.
ΕΚτος και αν δεν γνωριζεις την κατασταση του,οπου παλι παραμενεις γελοιος επειδη κρινεις χωρις να γνωριζεις.

καλημερα.

καταρχην δεν ηξερα τιποτα για αυτον τον παιχτη..και πως να το ξερω αλλωστε..

εγω ζητω συγνωμη για το παιδι..αλλα ολα τα λεγομενα μου ειναι παντα στα πλαισια της καζουρας που κανουμε για το παιχνίδι..

εγω οπως και πολλοι αντιμετοπιζουμε προβληματα στην ζωη μας και αυτο το παιχνιδι ειναι μια διεξοδος σε αυτα τα προβληματα μας..

οποτε σεβομαι τον καθε παιχτη οσο με σεβετε και αυτος..και η καζουρα ειναι παντα εντος του παιχνιδιου και δεν ξεφευγει εξω απο αυτο..
 

DeletedUser2088

[aig]Καλημέρα και χρόνια σας πολλά.

Τα προσωπικά δεδομένα του κάθε παίχτη προστατεύονται αυστηρά από τους κανονισμούς του φόρουμ,
είναι λογικό λοιπόν κάποιοι παίχτες να μην γνωρίζουν πράγματα ή καταστάσεις που αφορούν την προσωπική ζωή άλλων παιχτών.
(σε αυτό το σημείο σκέφτομαι να δώσω ποινή στους παίχτες που εμμέσως πλην σαφώς αποκάλυψαν προσωπικά δεδομένα του @constantinople333)

Παρακαλώ λοιπόν να συνεχίσετε τα παιχτικά πειράγματα σας και να παραμείνετε εντός θέματος.[/aig]
 

DeletedUser21068

[aig]Καλημέρα και χρόνια σας πολλά.

Τα προσωπικά δεδομένα του κάθε παίχτη προστατεύονται αυστηρά από τους κανονισμούς του φόρουμ,
είναι λογικό λοιπόν κάποιοι παίχτες να μην γνωρίζουν πράγματα ή καταστάσεις που αφορούν την προσωπική ζωή άλλων παιχτών.
(σε αυτό το σημείο σκέφτομαι να δώσω ποινή στους παίχτες που εμμέσως πλην σαφώς αποκάλυψαν προσωπικά δεδομένα του @constantinople333)

Παρακαλώ λοιπόν να συνεχίσετε τα παιχτικά πειράγματα σας και να παραμείνετε εντός θέματος.[/aig]


Καλημέρα και χρόνια πολλά επίσης , Εαν νομίζετε πως είναι σωστό αυτό είναι απόλυτα σεβαστό , Αυτο που έχω να προσθέσω είναι , οτι έγινε με καλή πρόθεση ωστε να διαφυλάξουμε καποιες ανθρώπινες καταστάσεις.
Εξάλλου απο τον παίκτη @constantinople333 δέν είναι κρυφό , σε κάθε μηνυμά του είναι η υπογραφή του το προβλημά του , δεν το κρύβει.

ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
 

DeletedUser

[aig]Καλημέρα και χρόνια σας πολλά.

Τα προσωπικά δεδομένα του κάθε παίχτη προστατεύονται αυστηρά από τους κανονισμούς του φόρουμ,
είναι λογικό λοιπόν κάποιοι παίχτες να μην γνωρίζουν πράγματα ή καταστάσεις που αφορούν την προσωπική ζωή άλλων παιχτών.
(σε αυτό το σημείο σκέφτομαι να δώσω ποινή στους παίχτες που εμμέσως πλην σαφώς αποκάλυψαν προσωπικά δεδομένα του @constantinople333)

Παρακαλώ λοιπόν να συνεχίσετε τα παιχτικά πειράγματα σας και να παραμείνετε εντός θέματος.[/aig]

Το σεβομαι και θα δεχτω την οποια ποινη θελετε να εφαρμοσετε,Ο λογος που αντεδρασα ετσι ειναι επειδη γνωριζω τον παιχτη constantinople333,εχουμε μιλησει απειρες ωρες στο σκαιπ,και επειδη ακριβως ειναι ενα παιχνιδι,ας κρατησουμε λιγο την ανθρωπια μας.

Συγγνωμη φιλε ραντιξ για την προσωπικη προσβολη,απλως πριν κραξεις τον οποιοδηποτε,μαθε πρωτα αν παιζετε με τα ιδια μετρα και σταθμα.
 

DeletedUser28750

χερετε.
εγω ειμαι ο τυφλος τον φυλειτκονμαχον ο γκαβος ο αναπιρος ο αοματον κλπκλπκλπ.
αγαπιτε ραντιξ
ανεφερες το ονομα μου χορης λογο και ετια
δεν μαρεσι να ασχολουντε με το ονομα μου
οποσ δεν εχω ασχολιθι και εγω με εσας τοσα χρονια
καλο τους μπεχτες που με γνορισανε
να γραψουνε αν εχω μιαφορα γραψη η κραξι σε εξοτερικο φορουμ.
αν εχισ κατι προσοπικο ελα σε προσοπικα μινιματα και οχι σε φορουμ
βλεπης πολη εδωμεσα
πιρανε το μεροσ μου.
διχνησ ποσ εισαι κατο τον 12 ετον γιανα γραφης τετιες κουταμαρες.
σιγνομι δεν δεχομε
ναξερης στον κ36 θα με εχισ αναμενο σπαθι αποδοκεπερα
στο ηπογραφο τελος
μιλα μετην σοφια την πατμανερ
και πεστης εκραξα τον μαρινο
να σουπι εκανες αποκοτια να μιν πο κατι αλλο
ροτα τον γιαννι ερλαινσ θελησ να σουπο κιαλουσ αποτην φυλη σου που μεξερουνε απο αλουσ κοσμους.
να ροτισης δεν ηξερες να πησ κουταμαρες ιξερες.
ταλεμε στον κ36.
κιριε διαχιριστα
ιπατε ποσ θα προβιτε σε ενεργιες καπιασ πινης.
ενιμερονο ποσ για οικογενιακουσ και ηγιας λογους δεν μπορεσα να γραψω εγω ο ηδιος
ετσι ενιμεροθικα αποτην κοπλε μου γιατα θεματα
στο φορουμ και εκανα παραπονα στο σκυπε
στον αρχιγο μου.
να αναλαβη το θεμα.
και θα προβιτε σε ενεργια καπιασ πινης;;;
ηξερα ποσ η ομαδα τον φυλειτκονμαχον ηχε ευλιμα
την ηπερασπισι στα αμεα.
κανονικα αυτος ο κιριοσ πρεπινα εχι καπια πινι αλλα λετε ποσ θα εχι αυτος που ηπερασπιζετε καπιον σιναθροπο με προβλιματα αμεα.
στελνω και γραπτι ετιση στο κεντρο ποσ εγω ο διοσ
ανεθεσα το θεμα στην ηγεσια της φυλησ μου.
ελεοσ δλδ να τιμορουμε αυτους που ηπερασπιζοντε σιναθροπουσ μας. ελεοσ δλδ ελεοσ
τελοσ
μιν ασχολιστε με το ονομα μου εφοσον δεν εχω ασχολιθι εγω με το δικοσας.
μαρινος ο τυφλος παιχτισ τον φυλετικονμαχον.
 

DeletedUser

Γιάννη ( Radix ) ξέρεις οτι σε σέβομαι και σε εκτιμάω αλλα εδω είσαι απαράδεκτος κατα την γνώμη μου και θα σε παρακαλέσω εφόσον δεν γνωρίζεις την κατάσταση να ενημερωθεις και να ζητήσεις μια συγνώμη . (Όσο αναφορά τον constantinople333.)


Όσο αναφορά τα "γιοσουφάκια" στο πλάνο σας χτύπησαν τα άτομα τα οποια ανήκουν στην αρχική Λόκα και όχι στην παλία ΝΕΣ και απλα έχουν μεταφερθει σε εκείνη την φυλή. Κανένας παίκτης της παλίας νές δεν χτύπησε στο πλάνο αυτο. ( ενημερωτικά )

Και σιγά τα νυκε που φάγατε απο αυτους ρε παιδία με το μεγαλύτερο παίκτη που σας χτύπησε να έχει απο τα γιοσουφάκια που λέτε 30 χωρία ... μην τα λετε αυτα έξω εκτίθεστε...

Τα στατιστικά πάντως τα βλέπω κάπως έτσι το τελευταίο 48ωρο:


[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: LOCΑ
Πλευρά 2:
Φυλές: DnD

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες



Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 48
Πλευρά 2: 22
Διαφορά: 26

chart
[/SPOIL]

Οτι θες γραφεις οτι θες λες, επειδη υπαρχει δημοκρατία...μπορω να σου επισημανω αρκετα λαθη απο τα αναγραφόμενα σου αλλα δεν ασχολουμαι,γτ εχεις το δικαιωμα να το γραψεις...
Να πεις καποιον απαράδεκτο ομως παει πολυ , ο παικτης ζητησε συγνωμη και εσυ συνεχιζεις...

Και αναρωτιέμαι ως θεατης(πλεον και σχολιαστης) του τοπικ: ποσο πατο εχει το βαρελι?αλλο ενα τοπικ ξεφευγει χωρις ουσια εκτος θεματος....
 

DeletedUser34142

χερετε.
εγω ειμαι ο τυφλος τον φυλειτκονμαχον ο γκαβος ο αναπιρος ο αοματον κλπκλπκλπ.
αγαπιτε ραντιξ
ανεφερες το ονομα μου χορης λογο και ετια
δεν μαρεσι να ασχολουντε με το ονομα μου
οποσ δεν εχω ασχολιθι και εγω με εσας τοσα χρονια
καλο τους μπεχτες που με γνορισανε
να γραψουνε αν εχω μιαφορα γραψη η κραξι σε εξοτερικο φορουμ.
αν εχισ κατι προσοπικο ελα σε προσοπικα μινιματα και οχι σε φορουμ
βλεπης πολη εδωμεσα
πιρανε το μεροσ μου.
διχνησ ποσ εισαι κατο τον 12 ετον γιανα γραφης τετιες κουταμαρες.
σιγνομι δεν δεχομε
ναξερης στον κ36 θα με εχισ αναμενο σπαθι αποδοκεπερα
στο ηπογραφο τελος
μιλα μετην σοφια την πατμανερ
και πεστης εκραξα τον μαρινο
να σουπι εκανες αποκοτια να μιν πο κατι αλλο
ροτα τον γιαννι ερλαινσ θελησ να σουπο κιαλουσ αποτην φυλη σου που μεξερουνε απο αλουσ κοσμους.
να ροτισης δεν ηξερες να πησ κουταμαρες ιξερες.
ταλεμε στον κ36.
κιριε διαχιριστα
ιπατε ποσ θα προβιτε σε ενεργιες καπιασ πινης.
ενιμερονο ποσ για οικογενιακουσ και ηγιας λογους δεν μπορεσα να γραψω εγω ο ηδιος
ετσι ενιμεροθικα αποτην κοπλε μου γιατα θεματα
στο φορουμ και εκανα παραπονα στο σκυπε
στον αρχιγο μου.
να αναλαβη το θεμα.
και θα προβιτε σε ενεργια καπιασ πινης;;;
ηξερα ποσ η ομαδα τον φυλειτκονμαχον ηχε ευλιμα
την ηπερασπισι στα αμεα.
κανονικα αυτος ο κιριοσ πρεπινα εχι καπια πινι αλλα λετε ποσ θα εχι αυτος που ηπερασπιζετε καπιον σιναθροπο με προβλιματα αμεα.
στελνω και γραπτι ετιση στο κεντρο ποσ εγω ο διοσ
ανεθεσα το θεμα στην ηγεσια της φυλησ μου.
ελεοσ δλδ να τιμορουμε αυτους που ηπερασπιζοντε σιναθροπουσ μας. ελεοσ δλδ ελεοσ
τελοσ
μιν ασχολιστε με το ονομα μου εφοσον δεν εχω ασχολιθι εγω με το δικοσας.
μαρινος ο τυφλος παιχτισ τον φυλετικονμαχον.

φιλε μαρινο καλησπερα και χρονια πολλα καταρχας.
θα ηθελα να εκφρασω την γνωμη μου σε οτι εγινε,με ολο το σεβασμο και με ολη την αξιοπρεπεια φιλτατε,πιστευω ειστε λιγο υπερβολικος.
ο γιαννης (-ραντιξ) δεν γνωριζε την κατασταση σας και ουτε πως εχουν τα πραγματα,οταν το εμαθε βγηκε δημοσιος και απολογηθηκε και τονισε πως αυτα που λεει ειναι καζουρα και πειραγματα για το παιχνιδι.

τωρα αυτα που λετε εσεις οι αλλοι ειναι λογια του αερα,σαν να μου λετε οτι εσεις δεν εχετε σχολιασει ποτε αρνητικα καποιον τον οποιον δεν τον ξερετε,δεν ειδα ομως οταν το κανατε αυτο να σας επιασε ο πονος για κατι,πρεπει να εχει καποιο προβλημα υγειας δλδ ο αλλος για να τον σεβεστε?...κατ ε με,το σωστο θα ηταν να πιασετε τον ραντιξ στο πριβε και να του εξηγησετε πως εχουν τα πραγματα και οχι να βγαινετε και να τον βριζετε/κοροιδευεται δημοσιος,απαγορευεται δλδ ο γιαννης(ραντιξ) να μην ξερει τι εχει ο ανθρωπος?


κλεινοντας θελω να δωσω ενα μπραβο στον φιλο μας τον μαρινο που παρολο τις δυσκολιες της ζωης δεν το βαζει κατω και κανει τα πραγματα που αγαπαει!να εισαι καλα φιλε μου και να ξερεις εισαι υποδειγμα ανθρωπιας!!συνεχισε ετσι μαν και μην το βαλεις ποτε κατω.
 
Κορυφή