DND vs LOCA (Στατιστικα και Σχολιασμος Στατιστικων)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser15970
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser21068

Οτι θες γραφεις οτι θες λες, επειδη υπαρχει δημοκρατία...μπορω να σου επισημανω αρκετα λαθη απο τα αναγραφόμενα σου αλλα δεν ασχολουμαι,γτ εχεις το δικαιωμα να το γραψεις...
Να πεις καποιον απαράδεκτο ομως παει πολυ , ο παικτης ζητησε συγνωμη και εσυ συνεχιζεις...

Και αναρωτιέμαι ως θεατης(πλεον και σχολιαστης) του τοπικ: ποσο πατο εχει το βαρελι?αλλο ενα τοπικ ξεφευγει χωρις ουσια εκτος θεματος....

Hello , are you here ?

Ότι έγραψα το έκανα πρίν την συγνώμη κυριε απλέ θεατή , και ειδικά ο Γιάννης ξέρει πως το είπα και τι γνώμη έχω γι αυτόν. αφήνω το βαρέλι για εσένα λοιπόν .

Μαρίνο δεν χρειάζετε να πάρει άλλη έκταση στο θέμα. Ζήτησε συγνώμη και ας τελείωσει εδώ είμαστε ανθρώποι και κάνουμε λάθη άθελα μας.
 

DeletedUser

Και για να ξαναπιασουμε την καζουρα στα πλαισια του παιχνιδιου!

Dirty things,πριν τον πολεμο ησουν ολο εκθεσεις,προσβολες και υποσχεσεις...Τωρα ενα ποστ στο τοσο και ουτε καν σχολιο για τον πολεμο.Τι εγινε τρελε;Καταλαβες οτι καποιοι απο λοκα ειναι καλυτεροι σου;
 

DeletedUser34142

Και για να ξαναπιασουμε την καζουρα στα πλαισια του παιχνιδιου!

Dirty things,πριν τον πολεμο ησουν ολο εκθεσεις,προσβολες και υποσχεσεις...Τωρα ενα ποστ στο τοσο και ουτε καν σχολιο για τον πολεμο.Τι εγινε τρελε;Καταλαβες οτι καποιοι απο λοκα ειναι καλυτεροι σου;

βασικα δεν εχω λογο να δικαιολογηθω σε εσενα,αλλα εσυ ομως?πολυ μιλας σε ολα τα ποστ,αλλα πισω απο τα λεγομενα σου πολλα ακουγονται,παρα πολλα,και συγκεκριμενα για τον 33 που πειφανευεσαι κιολας εκει να δεις τι ακουγεται.αρχισε τωρα να βριζεις και να γινεσαι εριστικος κλπ κλπ το συνιθιζεις αλοστε,θα δουμε τι μπουμπουκι εισαι εσυ ομως οταν θα φας εσυ σε λιγο καιρο πλανο,προσεχε μην ψαχνουμε εσενα μετα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34325

ο μαρινος ποτε δεν εγραψε για καποιον στο φορουμ ουτε εχει ασχοληθει με οτι γινετε εδω περα του τυπου καζουρας και χαβαλε εδω μεσα εφοσον ο λογαργιασμος του δεν φενετε να εχει κανει κατι σε διαφορα ποστ δεν ειναι σωστο να σχολιαζετε με αυτον τον τροπο....

βαλεντινη.......
 

DeletedUser

βασικα δεν εχω λογο να δικαιολογηθω σε εσενα,αλλα εσυ ομως?πολυ μιλας σε ολα τα ποστ,αλλα πισω απο τα λεγομενα σου πολλα ακουγονται,παρα πολλα,και συγκεκριμενα για τον 33 που πειφανευεσαι κιολας εκει να δεις τι ακουγεται.αρχισε τωρα να βριζεις και να γινεσαι εριστικος κλπ κλπ το συνιθιζεις αλοστε,θα δουμε τι μπουμπουκι εισαι εσυ ομως οταν θα φας εσυ σε λιγο καιρο πλανο,προσεχε μην ψαχνουμε εσενα μετα!

Το τι ακουγεται για τον κ33,δεν με πολυενδιαφερει κιολας.Να ησουν εκει να τα εβλεπες,εγω σε σχολιαζω με αυτα που βλεπω.Σε ρωτανε αν εισαι οκ με τα τρενα,και τους λες ολα κομπλε,αλλα ξαφνικα κατι γινεται και εισαι μειον.Περιεργο.
Επισης οσο εριστικος εισαι και συ,αλλο τοσο ειμαι και συ,εκτος και αν εχεις ξεχασει τα πρωτα σου ποστ στον 36.
Τελος,ας γινει πλανο πανω μου και οσοι ειναι αξιοι και καλυτεροι μου ας μου παρουν χωρια,θα βγω να τους παραδεχτω.Βλεπεις εχω μαθει να ειμαι ρεαλιστης,και οχι υπεροπτης.

Υ.Γ.Κατι για την ιστορια του κ33.Πολλοι πισω απο την πλατη μου κραζουνε,ελαχιστοι ειναι αυτοι που μπροστα μου παραδεχονται οτι κραζουνε.Πιστευε λοιπον αυτους που κρυβονται(ειτε ηταν συμπαικτες μου ειτε αντιπαλοι),δεν με απασχολει η γνωμη τους.Εχω δειξει ποιους εκτιμω απο τον συγκεκριμενο κοσμο και απο την συγκεκριμενη φυλη.
 

DeletedUser22409

εγω σε σχολιαζω με αυτα που βλεπω.Σε ρωτανε αν εισαι οκ με τα τρενα,και τους λες ολα κομπλε,αλλα ξαφνικα κατι γινεται και εισαι μειον.Περιεργο.
Επισης οσο εριστικος εισαι και συ,αλλο τοσο ειμαι και συ,εκτος και αν εχεις ξεχασει τα πρωτα σου ποστ στον 36.
Τελος,ας γινει πλανο πανω μου και οσοι ειναι αξιοι και καλυτεροι μου ας μου παρουν χωρια,θα βγω να τους παραδεχτω.Βλεπεις εχω μαθει να ειμαι ρεαλιστης,και οχι υπεροπτης.

Κατσε να καταλαβω που ξερεις εσυ τι λεμε με πμ η στο σκαιπ? εισαι στη φυλη μας?

Βλεπω ο ρουφ σας κανει καλη δουλεια.

Αλλα οσους ρουφ και να βαλετε δεν θα μας σταματησετε

και φυσικα ο παιχτης μπορει να πει ειμαι οκ αλλα τελικα να μη φτασουν τα κοψιματα η να μη κρατησει το χωριο οταν στελνετε 30 νουκ στο καθενα και μπραβο σας εχετε την δυνατοτητα 100 παιχτες εισατε εναντιον 38. 3 προς 1.

Μενει να δουμε οταν παμε 1προς 1 σε λιγες μερες τι θα κανετε, θα αντεξετε οπως τα παλτα σας τοσο καιρο και μπραβο τους η θα χαλασουν οι υπολογιστες, θα βριτε δουλεια, θα εχετε προσωπικη ζωη βρε αδερφε. θα εχει διακοπη η ΔΕΗ ο ΟΤΕ και ολα τα συναφη
 

DeletedUser

Κριμα να λες ρουφ ενα παλικαρι που σε κουβαλαει σε αυτον τον κοσμο.
Ασε την αθλια προπαγανδα περι ρουφ,γτ με την ιδια λογικη ο ρουφ ειναι ο αρχηγος σου(Τεο) που πηγε για καφε προχθες με τον κο πλει μου(Ανασταση).Και μαζι και οσοι αλλοι ηταν στον συγκεκριμενο καφε.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Ολοι ασχετοι!!!

ΜΟΝΟ ΑΕΚ

[aig]10 Πόντοι για Spamming

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Loca loca φαγατε τους doom βρωμικα και τωρα πληρωνεται.
Στον κ40 θα μπει πιθανοτατα και η doom αν σας πετυχουμε δεν θα κανουμε το ιδιο λαθος
 

DeletedUser2749

εδω δειχνετε οτι δεν εχετε καμια σχεση με το παιχνιδι....μας λεει για αεκ...σε ενα παιχνίδι...για να μας πει καποιος τα νεα στατιστκα..για να μην τα βγαλω εγω γιατι μονο γελιο θα βγαλω απο τον εαυτο μου..


σε αναλογια 3 προς 1.....ημαστε κοντα η μπορει και ΣΥΡΙΖΑ..στο 2 προς 1......αντε στο 1 προς 1 να δουμε ποιος εχει τα αντερα..........καλη συνεχεια στην μαχη...


αν και οι φιλοι μας οι λοκα...γιατι η αληθεια ειναι οτι ειναι φιλη μας...απλα στο παιχνιδακι ηρθαν απέναντί μας....δεν μιλανε πολυ...πεστε μια κουβεντα ρε παιδια..καντε μας καλαμπουρι να σας κανουμε καλαμπουρι και παει λεγοντας...παιχνιδι ειναι δεν σας κλεισαμε το σπιτι...ενα παιχνιδι παιζουμε.καποιος θα κερδιση καποιος θα χασει.....κλαιν μαιν
 

DeletedUser21068

εδω δειχνετε οτι δεν εχετε καμια σχεση με το παιχνιδι....μας λεει για αεκ...σε ενα παιχνίδι...για να μας πει καποιος τα νεα στατιστκα..για να μην τα βγαλω εγω γιατι μονο γελιο θα βγαλω απο τον εαυτο μου..


σε αναλογια 3 προς 1.....ημαστε κοντα η μπορει και ΣΥΡΙΖΑ..στο 2 προς 1......αντε στο 1 προς 1 να δουμε ποιος εχει τα αντερα..........καλη συνεχεια στην μαχη...


αν και οι φιλοι μας οι λοκα...γιατι η αληθεια ειναι οτι ειναι φιλη μας...απλα στο παιχνιδακι ηρθαν απέναντί μας....δεν μιλανε πολυ...πεστε μια κουβεντα ρε παιδια..καντε μας καλαμπουρι να σας κανουμε καλαμπουρι και παει λεγοντας...παιχνιδι ειναι δεν σας κλεισαμε το σπιτι...ενα παιχνιδι παιζουμε.καποιος θα κερδιση καποιος θα χασει.....κλαιν μαιν

θές στατιστικά Γίαννη ;

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: DnD
Πλευρά 2:
Παίκτες: Dirty Things, quick death, george230

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 1,470
Πλευρά 2: 63
Διαφορά: 1,407

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 82
Πλευρά 2: 8
Διαφορά: 74

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 10,677,779
Πλευρά 2: 546,231
Διαφορά: 10,131,548

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 803,173
Πλευρά 2: 76,757
Διαφορά: 726,416

chart
[/SPOIL]


Γενικά καλα τα πάτε να τρώτε παίκτες σας μέχρι να μείνετε 5 μεγάλοι λογαριασμοί και αυτο επειδή τα παιδία δεν άντεξαν να αναγνωρίζουν επιθεσεις , να χανουν χωρία χωρις καμία βοηθεια απο την φυλη χωρίς καμία επιτηρηση όπως λένε . ειστε 5-6 άτομα φτιάξτε 5-6 υπερλογαριασμους και όλα καλά. Τουλαχιστον εμεις τα εσωτερικά τα μοιράζουμε απο ανενεργουυς λογαριασμούς.

Γίαννο για να μην παρεξηγηθω το κάνω καθαρα για την ιντριγκα ..

Γιατι αν θες να μιλησω σοβαρά ... απο που να αρχήσω ;
Μιλάτε για στατιστικα απέναντι σε ποιους ; Στους ΝΕΣ-ΛΟΚΑ , τους παρτάκες ή τους ρουφίανους ή αυτους που σας δίνουν τζάμπα χωρία ; έλααα ειναι πραγματικα για γέλοια .. όσοι παικτες είχαν μείνει σε εξερεσει με 2-3 είναι παικτε ςπου δεν εστειλαν ποτε αμυνες που δεν συνεργάστηκαν ποτέ και όπως βλεπεις τους πετάω εναν έναν χωρις δευτερη σκέψη , μπορείτε να τους στρατολογήσετε και αυτους , όπβς τους άλλους καλο θα μας κάνετε.
Ενολίγης δεν κάθομαι να βγω στο φόρουμ και να ξεφτυλιστω εγω για τα λάθη της παλιοτερης ηγεσίας και στατολόγησεις τον ΝΕΣ.. απαρδεκτη κινηση και το φωνάζω απο την πρώτη μέρα.

Τώρα όσο αναφορά τα μεταξυ μας σαν φυλές , μην λές μεγάλα λόγια ρε Γιαννη , δεν είμαστε ΝΕΣ , και ας μην μείνω στα λόγια κρίμα ειναι ο καιρός θα δείξει περισσότερα άλλωστε.. εχτές έχασες 3 μέρες απο την ζωη σου για να βγαλεις ένα πλάνο σε παικτη μας (κανονικο παικτη μας ) οχι παλτό και πήρες ένα χωρίο και αυτο απο τεχνικό λάθος δικό μας.

οτι κάνετε κάντετο τώρα συμβουλή μου , που σας παίρνει ακόμα μετά θα έχει νοημα το παιχνίδι για ολους και τοτε περιμένω να δω τους υπερτατους 5-6 λογαριασμους σας τι θα κάνετε απένταντι σε 20 κανονικους με σκιλλς λογαριασμους. δέν λέω οτι θα κερδίσουμε ουτε οτι θα χάσουμε , θα ημουν κουτος να ελεγα κατι τέτοιο με ολα αυτα που έχω δει εδω μέσα , λέω οτι θα έχει νόημα το παιχνίδι οχι οπως τωρα ρουφίανοι και ΣΙΑ ελευθερα πατήματα..

εννοειτε πως δεν έχω τιποτα προσωπικο με κανέναν σας ουτε τα παιδια απο την φυλη μου όλα ειναι στα όρια του παιχνιδιου και της καζουρας , που ομολογω μου αρεσει η καζουρα σου ρε Γιάννο έχεις στύλ και τρόπο γι αυτο σου απαντάω πάντα.
 

DeletedUser2749

τωρα ρε Δημητρη πες μας οτι εσεις δεν κανετε εσωτερικα...εγω δεν λεω τιποτα σε κανενα εσωτερικο και απο της δυο φιλες...τα εσωτερικα γινονται για καποιον λογο...

χθες οντως μου φυγαν τα ματια..αλλα ηταν ωραιο...ισως ηταν λαθος η επιλογη τον χωριων που χτυπησα...και στο τελος απογοητευτικα..τα ηθελα και τα 2 χωριουδακια...τελος παντων...τα μοιραστήκαμε εγω και ο φιλος ο φιλιπ ...

δεν μπορεις να πεις ομως οτι και ο φιλιπ πρεπει να εχασε καμια βδομαδα απο την ζωη του ;) αυτα ειναι τα ωραια που μας δινει το παιχνιδι..και καλο ειναι να μενουμε σε αυτα τα ορια...εγω ουτε το ξερω τον φιλιπ..απλα παιζουμε μαχες...

κανονιστε τωρα να μου πειτε γιατι αναφερα το ονομα του..παιχνιδι παιζουμε
 

DeletedUser15970

Αφου μιλαμε για στατιστικα, να παραθεσουμε και τα δικα σου για να χουμε να λεμε. Και μν μ λες οτι τα εσωτερικα σας μοιραζονται ισα και δικαια. 5 λογαριασμοι σας τα παιρνουν ολα και οπως λες και συ αυτοι οι 5 θα μεινετε και σεις οι υπερλογαριασμοι. Το οτι εμεις νομπλαραμε χωρια 1ης γραμμης δν εχει να κανει με κανιβαλισμα, απλα με το οτι δν εχουν χρονο να βγαλουν 3ημερα πανω απο τν υπολογιστη, ο καθενας για τον δικο του λογο. Αλλα εσυ δηλαδη κατα την αποψη σου επρεπε να μεινουν εκει για να βαζεις ατομικα στατιστικα δικα σου να κανεις πανηγυρια.

[SPOIL]Πλευρά 1:
Παίκτες: Μανιασμένη Βoυβoυζέλα
Πλευρά 2:
Φυλές: LOCA., LOCΑ, LΟCA
Παίκτες: shark2isB, Αξέχαστος, Assassin Of Death, *bloodseeker*

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 115
Πλευρά 2: 11
Διαφορά: 104

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,075,520
Πλευρά 2: 98,141
Διαφορά: 977,379

chart
[/SPOIL]
 

DeletedUser33711

Οι 20 σκιλατοι απο τη λοκα που κρύβονται και δε τους εχω δει ακομα ?
 

DeletedUser21068

τωρα ρε Δημητρη πες μας οτι εσεις δεν κανετε εσωτερικα...εγω δεν λεω τιποτα σε κανενα εσωτερικο και απο της δυο φιλες...τα εσωτερικα γινονται για καποιον λογο...

χθες οντως μου φυγαν τα ματια..αλλα ηταν ωραιο...ισως ηταν λαθος η επιλογη τον χωριων που χτυπησα...και στο τελος απογοητευτικα..τα ηθελα και τα 2 χωριουδακια...τελος παντων...τα μοιραστήκαμε εγω και ο φιλος ο φιλιπ ...

δεν μπορεις να πεις ομως οτι και ο φιλιπ πρεπει να εχασε καμια βδομαδα απο την ζωη του ;) αυτα ειναι τα ωραια που μας δινει το παιχνιδι..και καλο ειναι να μενουμε σε αυτα τα ορια...εγω ουτε το ξερω τον φιλιπ..απλα παιζουμε μαχες...

κανονιστε τωρα να μου πειτε γιατι αναφερα το ονομα του..παιχνιδι παιζουμε

Μα καλα ρε Γιάννη δεν γνωρίζεις για το πρόβλημα του φιλιπσαν ? παρακαλώ να ζητήσεις συγνώμη ! :rolf:
Είναι τρελοκομείο !!
Ηρέμιση κάνω πλάκα για να χαλαρώσω τα πνευματα απο τα προηγουμενα σκηνικά .

Μια χαρα πλανάκι ήταν .. αλλα θέλω και εγώωω , σκουρίαζω .... αν δίωξω τους γύρο μου θα τους πάρετε και αυτους στην φυλή σας και να με χτυπήσετε μετά ; deal ? :grrr:

βγάλτε ένα πλάνακι στην τελική για την φυλή μας και μετά τελείωστε με την άλλη ηπειρο εξαλλου μόνο οι ρουφιάνοι και οι άσχετοι έμεινα εκτος απο 2-3 άτομα.

Οσο για τον φιλιπς μην ανησυχεις ειναι κυριλέ τύπος τα γουστάρει αυτά και τον πορόσατε κι αλλο τώρα !
 

DeletedUser21068

Αφου μιλαμε για στατιστικα, να παραθεσουμε και τα δικα σου για να χουμε να λεμε. Και μν μ λες οτι τα εσωτερικα σας μοιραζονται ισα και δικαια. 5 λογαριασμοι σας τα παιρνουν ολα και οπως λες και συ αυτοι οι 5 θα μεινετε και σεις οι υπερλογαριασμοι. Το οτι εμεις νομπλαραμε χωρια 1ης γραμμης δν εχει να κανει με κανιβαλισμα, απλα με το οτι δν εχουν χρονο να βγαλουν 3ημερα πανω απο τν υπολογιστη, ο καθενας για τον δικο του λογο. Αλλα εσυ δηλαδη κατα την αποψη σου επρεπε να μεινουν εκει για να βαζεις ατομικα στατιστικα δικα σου να κανεις πανηγυρια.

[SPOIL]Πλευρά 1:
Παίκτες: Μανιασμένη Βoυβoυζέλα
Πλευρά 2:
Φυλές: LOCA., LOCΑ, LΟCA
Παίκτες: shark2isB, Αξέχαστος, Assassin Of Death, *bloodseeker*

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 115
Πλευρά 2: 11
Διαφορά: 104

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,075,520
Πλευρά 2: 98,141
Διαφορά: 977,379

chart
[/SPOIL]

Βρε φίλε μου βάζεις στατιστικά με παίκτες εκτος απο 1 που δεν έπαιζαν και μας είχαν αφήσει επιτηρησεις να τους μοιράσουμε και εγω σου μιλάω για παίκτες σας που ήταν ενεργοί. και για ψαξε καλύτερα , τα μοιράσματα εσωτερικ΄ψν γίνοντε αναλογα με την δύναμη κάθε λογαριασμου και το υπόλοιπο αρίστωκρατών ακόμα και οι μικροι παίκτες παίρνουνε διάβασε καλυτερα στατιστικά. λογικο οι μεγαλύτεροι λογαριασμοι να παίρνουν περισσότερα χωρία. οχι 5 μέλη όλα τα μέτωπα 5 μόνο ΟΛΑ.

- - - Eνημερώθηκε - - -

Τους κανιβάλισε ο βουβουζέλας :rolf:


Ποιός φίλε μου;
 
Κορυφή