Δευτερο επιτυχημενο πλανο CxC

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34290
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εγω που εβγαζα τα πλανα λοιπον στο κ16 ,λεω οτι εφαγαν πολυ ξυλο .Ποτε δεν ξερεις τι θα γινοταν αν και αν .
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
@castamere
ζεις στο παρελθον και εσυ ε;
ασε τη βαριεμαι αυτη τη συζητηση με το τι εχει κανει ο καθε ενας

καλη συνεχεια:)
 

DeletedUser33112

ρε μαγκες ακομα να βγει η βουβουζελα να μιλησει???αν θυμαμε καλα σε καποιο ποστ ειχε ζητησει συγνωμη...τωρα που ειναι τον μαλωσε το αφεντικο του και μπηκε στο καβουκι του???βαβουζελα ελα πες μας και εσυ τι γνωμη σου δεν θα σε δαγκωσει απο την οθονη!!!το πολυ πολυ να σε παει κανενα εσωτερικο!!!σιγα μωρε και τι εγινε ετσι κι αλλιως καποια στιγμη θα γινει και αυτο!!!
τωρα περι μπαν και διαφορες ιστοριες τουρλο!!!αγορι μου μολις ειδα το κειμενο σου νομιζα οτι το εγραψε ο Στίβεν Κινγκ!!!πραγματικα πρεπει να ειναι τιμη σου που σπαταλισα 3 ολοκληρα λεπτα για να το διαβασω!!!δεν θα σχολιασω καν την αποψη σου για τα μπαν!!!σου ξανα λεω δεν ειμαστε κουτοι!!!
stamstam αγορι μου πιο γλυφτης δεν μπορουσες να γινεις οση ωρα η τουρλουπαρεα ηταν στην μουγκα!!!απο οτι ειδα ειπες δεν παιζεις κ37.κατι μου λεει οτι σε πηρανε τηλεφωνο και σου ειπαν γρηγορα σκοπετο στο φορουμ μας πολεμανε!!!λογικα πρεπει να εβγαλες μεροκαματο αν συνεχισεις ετσι μπορει να δεις και καμοια ****α και εσυ!!!
τωρα στο θεμα που λες οτι οι παιχτες των cxc καιγονται στο παιχνιδι..συμφωνω ρε φιλε καιγονται 3 κοπλευ καθε λογαριασμος αλλα καποιοι απο το πολυ καψιμο λιωσανε και τις ****ες!!!να πουμε οτι ηταν 2-3 να παει στα κομματια!!!!15 ατομα συνολικα και και νομιζω και ο ενας ηταν και διαχειριστης αν δεν κανω λαθος!!!πλακα μας κανεις???καλα για κ26 μην ανοιγεις κουβεντα εδω μεσα χωρις να ειναι ο σλιζι και ο νουμπ!!!
Αααα ο τουρλου μας ειπε οτι επεσαν πολλα μπαν σε ολο τον ελληνικο σερβερ...πιστευω οτι στην φυλη του πρεπει να επεσαν περισσοτερα και απο ολους τους αλλους σερβερ στην ελλαδα!!!πως αισθανεσαι φιλε τουρλου που ολοι οι δικοι σου επαιζαν ετσι!!!μην μου απαντησεις και εμενα με το <ας μην κανουμε τις παρθενες> δεν θα πιασει σε εμενα ξερουμε ποιες ειναι οι παρθενες!!!


[aig]10 Πόντοι
6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2088

[aig]Αν δώσω ποινές σε όλους όσους αναφερθήκατε σε αποφάσεις της ΟΔ και παραβιάσατε τον κανόνα 6,
μόνο τις τελευταίες 12 ώρες, έχετε μαζέψει οι μισοί τουλάχιστον από 30 πόντους plus.

Παρακαλώ να είστε εντός θέματος και να σέβεστε στους κανόνες του φόρουμ.[/aig]
 

DeletedUser18900

στον καφέ το είδες μάτια μου?
1000 p prem χρεώνω! για εσένα 10.000 γιατί έμαθα ότι είσαι Large:noob:
 

DeletedUser34290

Σταμ εχεις γινει πιο γραφικος και απο ηλιοβασιλεμα στην Σαντορινη
 

DeletedUser18900

καλά βρες κάποια φρέσκια και προπαντός δικιά σου και όχι κλεμμένη από άλλους ατάκα και μετά μιλα μυρωδιά!

ποσα νικ name έχεις τελικά στο external εσύ αγαπούλα?
ντρέπεσαι για τα παλαιότερα η απλός δεν αντέχεις το κράξιμο που σίγουρα θα φας? πονηρούλη για αυτό τα αλλάζεις σαν τα σώβρακα?

τελικά δεν μου είπατε... ποιος κερδάει βρε παιδιά?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34290

Τι ποσα nick ρε γελοιε? 1 nick εχω απο τον 26 μεχρι τωρα και να φαω κραξιμο απο ποιον? Απο τους ρομποταδες ή απο εσενα που δεν παιζεις στον σερβερ και με τις μπαρουφες σου μας τα εχεις κανει τσουρεκια? Εκτος αν δεν μπορει να κατανοησει ο εγκεφαλος σου οτι το Castamere παραπεμπει στον λογαριασμο RainsOfCastamere στο game. Exω αρχισει να ανησυχω για την νοημοσυνη μερικων εδω μεσα με τις ασυναρτησιες που διαβαζω.


[aig]Προειδοποίηση
2. Συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser23148

Εχετε καταντησει πιο γραφικοι και απο τον Αλεφαντο εδω στο external !! Εφτασαν οι κοσμοι να ειναι 2 ηπειροι και εσεις ακομα τσακωνεστε τινος η μασχαλη μυριζει περισσοτερο
 

DeletedUser18900

Τι ποσα nick ρε γελοιε? 1 nick εχω απο τον 26 μεχρι τωρα και να φαω κραξιμο απο ποιον? Απο τους ρομποταδες ή απο εσενα που δεν παιζεις στον σερβερ και με τις μπαρουφες σου μας τα εχεις κανει τσουρεκια? Εκτος αν δεν μπορει να κατανοησει ο εγκεφαλος σου οτι το Castamere παραπεμπει στον λογαριασμο RainsOfCastamere στο game. Exω αρχισει να ανησυχω για την νοημοσυνη μερικων εδω μεσα με τις ασυναρτησιες που διαβαζω.

βλέπω ότι το επίπεδο σου είναι τόσο, όσο είναι και το παιχτικο σου.. 0
δυστυχώς για εσένα δεν θα σε ακολουθήσω σε ένα τέτοιο διάλογο... μπορείς κάλλιστα να μιλάς έτσι μαζί με τα αλλα maomao oug μιας και με αυτά φαίνεται ότι μιλάτε την ίδια γλώσσα... όσο για το ότι δεν παίζω στον 37 δεν σημαίνει ότι δεν μπορώ να σχολιάζω.. αν σας ενοχλεί η σας εκνευρίζω -το πιθανότερο- και δεν μπορείτε πια να κρατήσετε την ψυχραιμία σας και το επίπεδο σας, τότε κάντε τα παράπονα σας στον Forum Moderator

τελικά δεν μου είπατε... ποιος κερδάει βρε παιδιά?
 

DeletedUser

ρε τουρλου δεν πα να κανεις καμια σαουνα μπας και ξυπνησεις απο τον ληθαργο που ζεις?αντε πανε πατα διαγραφη να τελειωνουμε με σενα..καθεσαι και βαζεις στο στομα σου τον νολαντερ,και τον σπυριδη και τον καθε αντιπαλο σου..αν ειναι δυνατον...ποιος εσυ?!!!χαχαχα...γελανε και τα τσιμεντα ..

ο ανθρωπος που εχει βαλει ρουφιανο στην φυλη του για να τον ρουφιανευει τι λενε οι αλλοι οταν λειπει..οεο


ρε σαν δεν ντρεπεσαι ρε κοτζαμ μαντραχαλος...αιντε σταματα να γραφεις και εξαφανισου επιτελους να ησυχασουμε να παιξουμε κανα κοσμο της προκοπης..θα σου λεγα πολλα γιατι δεν εχεις καθολου ντροπη αλλα σεβομαι αλλα πραγματα,ξερεις εσυ ..τελος παντων..αθωα περιστερα!!ε ρουφιανακο της δηθεν κουλτουρας και της παραπληροφορησης..ου ρε καλικατζαρε της που εχεις την παγια τακτικη να γραφεις στα φορουμ και να προκαλεις και να λες ψεμματα...και τι περιμενεις ?την αποδοχη απο το κοινο σου?αυτους που τους εχεις κανει τσιρακια της κακοβουλης σκεψης σου?γιατι για να τα κανεις ολα αυτα μαλλον τα χεις χασει..μαλλον εχεις καταλαβει οτι τα βασανα της ζωης ξεπερνουνται με το να δημιουργεις παραισθησεις σε εναν ψηφιακο κοσμο.εισαι ψευτης,εκτος και αμα δεν καταλαβαινεις τι λες...η τα λες για να δειξεις οτι εισαι αρχηγαρα...αρχηγαρα μου εσυ..που οταν γινετε κατι με αντιπαλη φυλη,η θα παραιτηθεις εκεινη την ωρα η θα κανεις την κοτα...

οποτε που καταληγουμε ρε παιδι της ειλικρινιας και της νιοτης που?...ζητα συγνωμη απο τους παικτες των φυλετικων ζητα συγνωμη απο τους υπευθυνους του παιχνιδιου και αντε στο καλο της παναγιας ..αντε ρε αγορι μου..πανε παιξε με τιποτα αλλο...αν και δυσκολα θα βρεις κατι αλλο μιας και εχεις παθει ψυχωση με το παιξιμο του ποντικιου!!!!


αντε γεια λοιπον με τα τιμης καποιος μακρινος ,παλιος,που πεταξε στα συννεφα της πραγματικοτητας και γλυτωσε απο την καταντια σου!!!κρατα αυτο το ποστ και ανελυσετο εκει που πας σχεδον καθε απογευμα!

α...και που σαι stamstam σαλτα και συ μαζι με το αφεντικο σου ,δουλε και ειρωνα της κακιας στιγμης...εχετε καταστρεψει ολους τους κοσμους...ουτε 4 ηπειρους δεν εχουμε...σαν δεν ντρεπεσαι και συ και μιλας τσιροπουλι της κακιας ωρας!αντι να κανετε προτασεις πως θα να κανουμε το παιχνιδι πιο τιμιο και πιο συναρπαστικο καθεστε και κελαιδατε στα φορουμ ...βγητε και στα καναλια ρε ανεκδοτα!!


[aig]3 Μήνες εκτός
Παράβαση του κανόνα 10.α.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
αλλος ενας απογονος του τουρλουμπουκι
σκεψου να εχεις τοσα ψυχολογικα που να πρεπει να μπεις με νεο account για να γραψεις αυτο :rolf:
ρε κατι για τον "πολεμο" εχετε να πειτε; ή να το ληξουμε;
 

DeletedUser21068

ρε μαγκες ακομα να βγει η βουβουζελα να μιλησει???αν θυμαμε καλα σε καποιο ποστ ειχε ζητησει συγνωμη...τωρα που ειναι τον μαλωσε το αφεντικο του και μπηκε στο καβουκι του???βαβουζελα ελα πες μας και εσυ τι γνωμη σου δεν θα σε δαγκωσει απο την οθονη!!!το πολυ πολυ να σε παει κανενα εσωτερικο!!!σιγα μωρε και τι εγινε ετσι κι αλλιως καποια στιγμη θα γινει και αυτο!!!

Όπως βλέπετε δεν ασχολούμε πλέον με το εξωτερικό φόρουμ διότι το επίπεδο είναι πολύ χαμηλό με αναλογία της διαπεδαγώγης μου σάν άνθρωπος , έχετε μπερδέψει εδω μέσα την πραγματική ζωή με την εικονική.

Όσο αναφορά την ανεπάληλες αναφορές στο ονομά μου πάνω σε ενα τέτοι θέμα θα πάρω την θέση που θέλετε εφόσον σας ενημερώσω οτι είμαι σχετικά ένας απλός θεατής του κ37 έχοντας την λειτουργεία του λογαριασμού μου ο κο πλεύ μου κατα 5 χρόνια Μάριος. εγω μπαίνω μόνο όταν χρειάζετε βοηθεια , και ίσως (?) ξεκινήσω και εδώ.

Τα μηνύματα λοιπον που έβαλε ο Δημήτρης (Τουρλου) εδώ είναι αληθινά , υπάρχουν ακόμα στα αρχεία του λογαριασμου . Ότι αναγράφετε στην συνομιλία του Νολάντερ και του Μάριου , ισχυουν μέχρι το τέλος που μιλάω εγώ μαζι του όπως είδατε και γράφω στον νολάντερ χαρακτηριστηκά "ξερεις οτι δεν θα ρουφιανεψω ποτε και τιποτα εγω .. και ας μην ασχολουμε σε αυτο τον λογαριασμο .. βρες απο αλλου πηγές !
ΕΙΣΑ ΜΑΟ !"

Το μήνυμα αυτο το διαβίβασε ο Μάριος ( ο κο πλευμου ) στον τουρλου και αυτος σας το έβαλε στο φόρουμ οπως θα το βάλω και εγω τώρα ξανά και ας φάω πονή.

[SPOIL]
nolander Φεβ 21,2016 22:49
τωρα με στενοχωρησες !!!!!!

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 21,2016 23:38
ti na kanw o capten fwnazei gt dn bazw :/

nolander Φεβ 21,2016 23:40
χαχαχαχαχαααχχαχχαχα
λογικο μου κανει αλλα δεν σε βλεπω να παιζεις οποτε κανε κανα κουμαντο και καλα να στα παρω στο ξεκαρφωτο

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 21,2016 23:41
χαχαχα οχι ρ μαλλον θα ξεκινησω να παιζω

nolander Φεβ 21,2016 23:42
καλα αντε τοτε πες μου τον ρουφιανο σας .......
και μην πεις δεν ξερεις ηγεσια εισαι

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 22,2016 00:05
Δεν ειμαι ηγεσια ρ

nolander Φεβ 22,2016 00:06
ασε ρε τα σαπια
εσυ παντα εισαι ηγεσια

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 22,2016 00:06
χαχαχα μεχρι τωρα δεν επαιζα ρ

nolander Φεβ 22,2016 00:07
καλα τωρα που θα παιξεις και θα γινεις θα μου πεις .....

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 22,2016 00:08
εννοειτε, εχετε πολλοθυς?

nolander Φεβ 22,2016 00:11
ε φυσικα
και το χειροτερο ειναι οχι μονο διαβαζετε φορουμ μας αλλα τρολαρετε και απο πανω ....... τα γυριζετε πισω σε πριντ σκριν ελεος
βασικα προσωπικα ειμαι λιγο ******κος αν ηξερα οτι εχουμε ρουφιανο μας σ εσας θα εδινα το ονομα στο τουρλουμπουκι
το εκανα στον 32 και θα το εκανα σε καθε κοσμο
τεσπα ι να κανουμε ο καθενας ακομη κι εδω ειναι οτι και στην ζωη του

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 22,2016 00:45
kala ναι απλα ειναι μεσα στο παιχνιδι

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 22,2016 03:30
Έλα έπαιζα ένα παιχνιδι κ ήμουν σηφκεντωμενος...η ρουφιανιά ειναι μέσα στο παιχνιδι καλός η κακός είσαι ένα βήμα μπροστά απο τον αντίπαλο..

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 23,2016 15:10
Τι εγινε ρε αγανακτισες με τις φεικ βλεπω :p

nolander Φεβ 23,2016 18:05
Βλέπεις η ακούς
Αγανάκτησα με τις φεικ που δεν κάνουν όχι μ αυτές που δέχομαι
Για αυτές που δέχομαι σας έγραψα και μπραβο

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 23,2016 18:07
το ειδα :p

nolander Φεβ 23,2016 18:07
Χαχαχα μια χαρα

nolander Φεβ 23,2016 19:01
οποτε μιας και θα τα παρατησω θα μου πεις και το ονομα .. δεν θα παει παρακατω
και ο λογος που σταματω ειναι απλα αυτος .δεν γουσταρω παιχνιδι με πουστια ......

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 23,2016 19:18
δεν εχω ρωτισει τωρα που εχουμε τον πολεμο ακομα δεν νομιζω να μου πει κανεις

nolander Φεβ 23,2016 19:19
ε καλα δεν βιαζομαι και σ εναν μηνα
ουτως η αλλος τα δινω τα χωρια μου απο τριτη

nolander Φεβ 23,2016 19:19
θα ανοιξω εναν καινουργιο λογαριασμο και θα μπω στο ριμ σ εσας

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 23,2016 19:20
απλα ψαξε τον

nolander Φεβ 23,2016 19:20
χαχαχαχααχχααχ

ουτε καν
πουστρακος δεν εκανα ποτε δεν θα γινω τωρα στα 45
οσοι εχουν μαθει στην πουστιτσα μπορουν ελευθερα
δασκαλοι να μην ειναι στο επαγγελμα μονο

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 23,2016 19:42
αχχαχα

ελα ρε μηνάτα νολάντερ τοσο καιρο μιλας με τον κο πλευ μου το μάριο.

Δεν παιζω εγω εδω

Δημήτρης.

nolander Φεβ 23,2016 19:56
αααα δεν ξερω μανιαζμενη βουβουζελα λεει
απο πισω ποιος ειναι δεν ξερω

nolander Φεβ 23,2016 20:42
και για πες
αναρτηση στο φορουμ εγινε το πριντ σκριν ?

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 24,2016 04:26
ξερεις οτι δνε θα ρουφιανεψω ποτε και τιποτα εγω .. και ας μην ασχολουμε σε αυτο τον λογαριασμο .. βρε ςπαο αλλου πηγές !

ΕΙΣΑ ΜΑΟ ![/SPOIL]

Ειλικρίνα τί ακριβος ζητάτε να βγω και να ξεκαθαρίσω ; τι θέλετε να γίνετε τελείως ξεφτύλα ; βλέπετε δεν ασχολούμε και έχω κάποιο λόγο που το κάνω διοτί έχω παίξει και με ΜΑΟ ( και σέβομαι κάποια απο τα μέλη σας ) . γι αυτο και ζητησα συγνώμη στο προηγουμενο ποστ απο τον νολάντερ διότι βγήκα και τον έκραξα δημόσια ενω έχουμε πεί 2 πραγματα παραπάνω οχι γιατι δεν έγινε αυτό.

Όσο για να φοβηθώ τον Τουρλου αν με φάει η να με στείλει εσωερικό , μην φάτε έχω γλάρο .. Με ξέρει στην πραγματική μου ζωή και ξέρει τι ανθρωπος είμαι και εκτός παιχνιδιου , οποτε αν γίνει ποτέ θα είναι απο επιλογή μου.



[aig]10 Πόντοι
5.α. Προσωπικά μηνύματα/ Αναρτήσεις από φόρα του παιχνιδιού Απαγορεύεται ρητά η ανάρτηση προσωπικών μηνυμάτων από το παιχνίδι και post που έκαναν μέλη στα εσωτερικά φόρα των φυλών. Μπορείτε να αναρτήσετε προσωπικά μηνύματα & in game post μονο αν έχετε επεξεργαστεί το όνομα του αλλου χρήστη ώστε να μην φαίνεται καθόλου και έχετε αφαιρέσει τον σύνδεσμο προς το προφίλ του.



By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ναι εχω ψυχολογικα κυριε δηθεν σοβαρε που τιμας το παιχνιδι εσυ ..τα ειδαμε και σε σενα...ο δοκτορ κλαους επιτιμος καθηγητης του πανεπιστημιου της βοστωνης στην ρομποτικη μπροστα σου ειναι κομπογιανιτης!!

θες να μιλησεις και για το πολεμο..δηλαδη τι να πεις?ποσα χωρια πηρατε ,ποσα πηρανε και ποιος θα κερδισει?και μετα θα θυμηθητε τον 16 κοσμο ,το 12,τον 1 τον μειον 5? καταρχιν παιζεις εσυ γιατι εχουμε μπερδευτει..ποιος εισαι αυτος που εφυγε η αυτος που ηρθε μετα?
αντε κανε μας την χαρη..
.ρομποτ ε ρομποτ...με ρομποτ δεν μιλαμε ...


αντε ληξετο και μην ανοιγετε κουβεντες για πολεμους.....πολεμανε τα ρομποτ με τους ανθρωπους!!!πως το λεγαν το εργο ρε παιδια...πως το λεγαν...
 

DeletedUser2415

ναι εχω ψυχολογικα κυριε δηθεν σοβαρε που τιμας το παιχνιδι εσυ ..τα ειδαμε και σε σενα...ο δοκτορ κλαους επιτιμος καθηγητης του πανεπιστημιου της βοστωνης στην ρομποτικη μπροστα σου ειναι κομπογιανιτης!!

θες να μιλησεις και για το πολεμο..δηλαδη τι να πεις?ποσα χωρια πηρατε ,ποσα πηρανε και ποιος θα κερδισει?και μετα θα θυμηθητε τον 16 κοσμο ,το 12,τον 1 τον μειον 5? καταρχιν παιζεις εσυ γιατι εχουμε μπερδευτει..ποιος εισαι αυτος που εφυγε η αυτος που ηρθε μετα?
αντε κανε μας την χαρη..
.ρομποτ ε ρομποτ...με ρομποτ δεν μιλαμε ...


αντε ληξετο και μην ανοιγετε κουβεντες για πολεμους.....πολεμανε τα ρομποτ με τους ανθρωπους!!!πως το λεγαν το εργο ρε παιδια...πως το λεγαν...

αλλο ενα σκουπιδι των φυλετικων βγηκε και ποσταρε με λογκιν 16-03-2016 και με ονομα φερετζε .... και περιμενεις απαντησεις εσυ χαχαχαχα εσυ ποιος εισαι στο παιχνιδι ο ΦΑΠΑΣ???
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
να σου πω, στη φυλακη τον γνωρισες τον τουρλου; το κραγιον που σου βαζε φταιει για τα τοσα ψυχολογικα;
το εχω ξανα απαντησει το θεμα των ρομπότ, δεν ειχε νοημα να παιζω πριν, ηταν too easy επιτηδες εγινε οτι εγινε (και μπορω να στο αποδειξω μεσω σκυπε αν θες) για να αποκτησει λιγο νοημα ο κοσμος. Αν και παλι δε ξερω αν εχει νοημα, μπορει να ξανα αρχισω απο την αρχη μπας και σε 1 μηνα δεν εχω καταφερει να περασω τον castamere. Οσο για τα χωρια που ειπε ενα κουλουρι πριν, δικα μου ηταν και πριν, ηθελα να τα δω γκρι και να τα ξανα παρω, αφου δε ξερετε να παιζετε εσεις τοτε αφηστε με να νομπλαρω και να ξανα νομπλαρω δικα μου χωρια.
 

DeletedUser2415

να σου πω, στη φυλακη τον γνωρισες τον τουρλου; το κραγιον που σου βαζε φταιει για τα τοσα ψυχολογικα;
το εχω ξανα απαντησει το θεμα των ρομπότ, δεν ειχε νοημα να παιζω πριν, ηταν too easy επιτηδες εγινε οτι εγινε (και μπορω να στο αποδειξω μεσω σκυπε αν θες) για να αποκτησει λιγο νοημα ο κοσμος. Αν και παλι δε ξερω αν εχει νοημα, μπορει να ξανα αρχισω απο την αρχη μπας και σε 1 μηνα δεν εχω καταφερει να περασω τον castamere. Οσο για τα χωρια που ειπε ενα κουλουρι πριν, δικα μου ηταν και πριν, ηθελα να τα δω γκρι και να τα ξανα παρω, αφου δε ξερετε να παιζετε εσεις τοτε αφηστε με να νομπλαρω και να ξανα νομπλαρω δικα μου χωρια.

ρε εχκον οσοι ποσταρουν ανωνυμα ειναι πονεμενες ψυχες κρυφοκοτες πυξιδακηδες που η δειλια δεν τους επιτρεπεινα εμφανιστουν στα ισια και μπενουν στο φορουμ και γραφουν ηλιθιοτητες μην ασχολεισε μαζι τους
 

DeletedUser18900

μήτσο με κάλυψες απόλυτα... τέτοιες αθλιότητες μονο σκουπίδια ξεστομίζουν! έχουν μπλέξει το game με την real life και βρίζουν ασύστολα, πάντα κρυμμένοι, βεβαίως βεβαίως, πείσω από fake name... κατά τα αλλα είναι παντελονάτοι άντρες!!! λεμε τώρα!
να τους χαίρεστε εκεί στην maomao oug ΜΠΡΑΒΟ
 

DeletedUser

Stamstam,δεν εχω δει λογκιν ακομα και ανησυχω,θα προλαβω να παρω αθλητικα παπουτσια για το τρεξιμο;; :noob:
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
ναι εχω ψυχολογικα κυριε δηθεν σοβαρε που τιμας το παιχνιδι εσυ ..τα ειδαμε και σε σενα...ο δοκτορ κλαους επιτιμος καθηγητης του πανεπιστημιου της βοστωνης στην ρομποτικη μπροστα σου ειναι κομπογιανιτης!!

θες να μιλησεις και για το πολεμο..δηλαδη τι να πεις?ποσα χωρια πηρατε ,ποσα πηρανε και ποιος θα κερδισει?και μετα θα θυμηθητε τον 16 κοσμο ,το 12,τον 1 τον μειον 5? καταρχιν παιζεις εσυ γιατι εχουμε μπερδευτει..ποιος εισαι αυτος που εφυγε η αυτος που ηρθε μετα?
αντε κανε μας την χαρη..
.ρομποτ ε ρομποτ...με ρομποτ δεν μιλαμε ...


αντε ληξετο και μην ανοιγετε κουβεντες για πολεμους.....πολεμανε τα ρομποτ με τους ανθρωπους!!!πως το λεγαν το εργο ρε παιδια...πως το λεγαν...

Πως το λεγαν;:rolf::rolf::rolf:

stam απο που προκυπτει οτι ο εχω κανει φυλακη ειναι παικτης της ΜΑΟΜΑΟ;
AceQuad <3 καλη πρωτη θεση στον 37 αμα παιζεις...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή