Δευτερο επιτυχημενο πλανο CxC

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34290
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser23888

Μπορει ο οποιδηποτε να κερδισει τον οποιοσδηποτε εκτος της βλακειας !!!!!!

Καμια κυρηξη πολεμου δεν εχει γραψει ΠΟΤΕ στις φυλετικες μαχες ο nolander
Η βουβουζελα στο προηγουμενο ποστ ζητησε συγνωμη !!!!!
Η μοναδικη φορα που ανακατευτηκα με ρουφιανο ηταν στον 32 οταν και τον εδωσα στον jenlyn απο μονος μου αφου ηθελε να τους ρουφιανεψει
Μεινε στα του παιχνιδιου και μην κανες υποθεσεις τουρλουμπουκι μου γιατι σου βγαινουν λαθος και εκτιθεσε ...... μεινε σ αυτα που ξερεις και αφορουν το παιχνιδι . γιατι το να κανω ρουφιανο καποιον για λογαριασμο μου αποτελει οτι πιο ανηθικο ( και εχω και παιδι ) δεν θα εμπαινα στην φτηνη λογικη σου λοιπον για ενα παιχνιδι . δεν θα εμπαινα στην δικια σου φτηνη λογικη για τπτ
υ.γ βρες μου αυτον τον εναν που εκβιασα να μου στειλει αμυνες και να παρατησω και το απιχνιδι να σου στειλω και οτι πριμιουμ εχω και να μην ξανακουσεις απο μενα ποτε ....γιατι η αναφορα σου ξεπερνα την λογικη του παιχνιδιου ειναι πανω απ αυτη ......
αλλιως απλα ζητα μια συγνωμη που ειναι και ευκολο και λογικο οταν ξερεις τι ειναι η συγνωμη

- - - Eνημερώθηκε - - -

Εδώ έχω ένα λάθος και οφείλω να το παραδεχτώ , Ο Γιώργος είχε στείλει και "πείραζε" τον παλικάρι που παίζει τον λογαριασμό μου λεγοντας του " ρε εχετε ρουφιανο σε εμας και ποσταρετε και το φορουμ μας σε πριντ σκριν" .

Και εγω μιας και δεν ασχολίομουν με το κόσμο αυτό αλλο κατάλαβα.

Ζητώ συγνώμη στον Γιώργο αν τον πρόσβαλα , ξέρει τι ανθρωπος είμαι .

ποσταρισμα του βουβουζελα
και πληροφοριακα μιλω με περισσοτερους απο 10 παιχτες σας καποιους τους ξερω απο παλια καποιους λιγοτερο καποιους περισσοτερο το να κανω χαβαλε και να να περνω την ωρα μου δεν θα δετω απο κανεναν αυτοαποκαλουμενο τουρλουμπουκη να μου υποδειξει πως θα το κανω ΕΓΩ . οποιος μονιμα παιζει με ρουφιανους με στιτσες και με καμωματα εχει την εντυπωση οτι και ολοι οι υπολοιποι ειναι το ιδιο
Δεν ειναι ΕΥΤΥΧΩΣ
 

DeletedUser2415

αλλιως απλα ζητα μια συγνωμη που ειναι και ευκολο και λογικο οταν ξερεις τι ειναι η συγνωμη

Αν αυτο μεσα στο σποιλερ το εννοεις εσυ χαβαλε και με κινητρο οτι θα σταματησεις προσπαθεις να αποσπασεις πληροφοριες ας δουμε πως θα το κρινουν οι αλλοι.. για να δουμε τωραποιος πρεπει να ζητηση συγνωμη ...

[SPOIL]
nolander Φεβ 21,2016 22:49
τωρα με στενοχωρησες !!!!!!

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 21,2016 23:38
ti na kanw o capten fwnazei gt dn bazw :/

nolander Φεβ 21,2016 23:40
χαχαχαχαχαααχχαχχαχα
λογικο μου κανει αλλα δεν σε βλεπω να παιζεις οποτε κανε κανα κουμαντο και καλα να στα παρω στο ξεκαρφωτο

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 21,2016 23:41
χαχαχα οχι ρ μαλλον θα ξεκινησω να παιζω

nolander Φεβ 21,2016 23:42
καλα αντε τοτε πες μου τον ρουφιανο σας .......
και μην πεις δεν ξερεις ηγεσια εισαι

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 22,2016 00:05
Δεν ειμαι ηγεσια ρ

nolander Φεβ 22,2016 00:06
ασε ρε τα σαπια
εσυ παντα εισαι ηγεσια

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 22,2016 00:06
χαχαχα μεχρι τωρα δεν επαιζα ρ

nolander Φεβ 22,2016 00:07
καλα τωρα που θα παιξεις και θα γινεις θα μου πεις .....

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 22,2016 00:08
εννοειτε, εχετε πολλοθυς?

nolander Φεβ 22,2016 00:11
ε φυσικα
και το χειροτερο ειναι οχι μονο διαβαζετε φορουμ μας αλλα τρολαρετε και απο πανω ....... τα γυριζετε πισω σε πριντ σκριν ελεος
βασικα προσωπικα ειμαι λιγο ******κος αν ηξερα οτι εχουμε ρουφιανο μας σ εσας θα εδινα το ονομα στο τουρλουμπουκι
το εκανα στον 32 και θα το εκανα σε καθε κοσμο
τεσπα ι να κανουμε ο καθενας ακομη κι εδω ειναι οτι και στην ζωη του

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 22,2016 00:45
kala ναι απλα ειναι μεσα στο παιχνιδι

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 22,2016 03:30
Έλα έπαιζα ένα παιχνιδι κ ήμουν σηφκεντωμενος...η ρουφιανιά ειναι μέσα στο παιχνιδι καλός η κακός είσαι ένα βήμα μπροστά απο τον αντίπαλο..

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 23,2016 15:10
Τι εγινε ρε αγανακτισες με τις φεικ βλεπω :p

nolander Φεβ 23,2016 18:05
Βλέπεις η ακούς
Αγανάκτησα με τις φεικ που δεν κάνουν όχι μ αυτές που δέχομαι
Για αυτές που δέχομαι σας έγραψα και μπραβο

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 23,2016 18:07
το ειδα :p

nolander Φεβ 23,2016 18:07
Χαχαχα μια χαρα

nolander Φεβ 23,2016 19:01
οποτε μιας και θα τα παρατησω θα μου πεις και το ονομα .. δεν θα παει παρακατω
και ο λογος που σταματω ειναι απλα αυτος .δεν γουσταρω παιχνιδι με πουστια ......


Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 23,2016 19:18
δεν εχω ρωτισει τωρα που εχουμε τον πολεμο ακομα δεν νομιζω να μου πει κανεις

nolander Φεβ 23,2016 19:19
ε καλα δεν βιαζομαι και σ εναν μηνα
ουτως η αλλος τα δινω τα χωρια μου απο τριτη


nolander Φεβ 23,2016 19:19
θα ανοιξω εναν καινουργιο λογαριασμο και θα μπω στο ριμ σ εσας

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 23,2016 19:20
απλα ψαξε τον

nolander Φεβ 23,2016 19:20
χαχαχαχααχχααχ

ουτε καν
πουστρακος δεν εκανα ποτε δεν θα γινω τωρα στα 45
οσοι εχουν μαθει στην πουστιτσα μπορουν ελευθερα
δασκαλοι να μην ειναι στο επαγγελμα μονο

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 23,2016 19:42
αχχαχα

ελα ρε μηνάτα νολάντερ τοσο καιρο μιλας με τον κο πλευ μου το μάριο.

Δεν παιζω εγω εδω

Δημήτρης.

nolander Φεβ 23,2016 19:56
αααα δεν ξερω μανιαζμενη βουβουζελα λεει
απο πισω ποιος ειναι δεν ξερω

nolander Φεβ 23,2016 20:42
και για πες
αναρτηση στο φορουμ εγινε το πριντ σκριν ?

Μανιασμένη Βoυβoυζέλα Φεβ 24,2016 04:26
ξερεις οτι δνε θα ρουφιανεψω ποτε και τιποτα εγω .. και ας μην ασχολουμε σε αυτο τον λογαριασμο .. βρε ςπαο αλλου πηγές !

ΕΙΣΑ ΜΑΟ !

Αυτό το μήνυμα διαβιβάστηκε από τον/την Μανιασμένη Βoυβoυζέλα.
[/SPOIL]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
"δε παιζω με ρουφιανους και πουστιες εγω"

"για πες.. ποιος ειναι ο ρουφιανος;... για πες,,, θα μου δωσεις τα χωρια στο ριμ;... για πες.. εχετε πολλους ρουφιανους; για πες.. τι γραψανε στο φορουμ για εμενα;... για πες για πες γιατι εγω δε παιζω με πουστιες"

"εφτασα 45 εγω δε παιζω ετσι, σταματαω απο τριτη"

[video=youtube;R9Knr1pXmVI]https://www.youtube.com/watch?v=R9Knr1pXmVI[/video]


ΥΓ. με πολλα γελασα σε οτι γραψατε αλλα 1 ξεχώρισε.

"Η ΜΑΟ ειναι οικογενεια"

και αυτο ειπωθηκε σε μελος της CxC... ΑΠΛΑ :rolf:

ο τουρλου ειναι ο πατερας μας και ο μαθουσαλας η μαμα μας
τωρα θα μου πειτε εσεις τι ειστε; εσεις ειστε μια "περιπετειουλα" χειμωνιατικη του μπαμπα, τα ποτακια φταιγανε; τιποτα αλλο; δε ξερω αλλα μεθυσμενος που ηταν το ριξε το κερατο στη μαμα. Αλλα η οικογενεια οικογενεια και ολα καλα. Τα υπολοιπα στο χαρτη :axe:
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34290

Περα απο την καζουρα στην αρχη και το οτι το παρεξηγεισαι ο Δημητρης εφοσον τον λογαριασμο τον παιζει ο Μαριος τι ακριβως θες να σου εξηγησουμε ρε Τουρλου? Το ειπαμε μια, ζητηθηκε συγγνωμη απο τον Δημητρη. Το ειπαμε δυο, βγαινει ο ιδιος ο νολαντερ αφου δεν σου φτανει το δικο μου ποστ και στο διαψευδει. Το λεμε και μια τριτη μπας και το χωρεσει το κεφαλι σου...
 

DeletedUser23888

Το αν είναι χαβαλές η όχι μεταξύ 2 απο παλιά γνωστών θα το αφήσω στο ποστάρισμα του Δημήτρη
Γιατί οτιδήποτε που απλά βλέπεις σ ένα γραπτό κείμενο μπορεί να έχει ειπωθεί με οποιοδήποτε τροπο
Όποτε σε οποία κρίση σου και λογική σου μπορεί να το μεταφράσεις όπως θες
Εγώ δεν θα πω κάτι ας πάρει απλά θέση η βουβουζελα
Και βασικά μιας και την είχα διαγράψει.
Και αφού το έβαλες όλο μάλλον
Λείπει κάτι στο τέλος
Πρώτο μάγκα μ εχεις κάνει .....
 

DeletedUser2415

Περα απο την καζουρα στην αρχη και το οτι το παρεξηγεισαι ο Δημητρης εφοσον τον λογαριασμο τον παιζει ο Μαριος τι ακριβως θες να σου εξηγησουμε ρε Τουρλου? Το ειπαμε μια, ζητηθηκε συγγνωμη απο τον Δημητρη. Το ειπαμε δυο, βγαινει ο ιδιος ο νολαντερ αφου δεν σου φτανει το δικο μου ποστ και στο διαψευδει. Το λεμε και μια τριτη μπας και το χωρεσει το κεφαλι σου...

Ε τωρα ημαρτον αφου μετα το εμαθε οτι δεν ηταν ο δημητρης μην μας τρολαρεις....
 

DeletedUser34290

Dett αγορι μου μετα το μπαν που εφαγες ελπιζω να παιζεις πλεον νομιμα. Οχι τιποτα αλλο ψαχνουν χειριστες κοσμου για τον 39 :cop:
 

DeletedUser23888

Είπαμε η βλακεία είναι ανίκητη
Τουρλού ευχαριστώ για το ποστάρισμα
 

DeletedUser2415

Είπαμε η βλακεία είναι ανίκητη
Τουρλού ευχαριστώ για το ποστάρισμα

τι ευχαριστεις η ευχαριστηση ειναι δικη μου... οπου φτυνεις γλυφεις..

ποιος??? ο νολαντερ ο ηθικος ..:clap: :clap:

Αληθεια γιατι δεν τα παρατησες να βγεις στο ριμ?? :rip: μπουαχαχαχααχααχαχ :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
@castamere
επιτηδες εγιναν ολα, μπας και δυσκολεψει λιγο το παιχνιδι γιατι με εναν castamere αντιπαλο δουλεια δεν γινοταν. Αλλα και παλι μεσα σε 1 μηνα παλι απο πανω σου ειμαι.. μη παει το μυαλο σου αλλου, στη καταταξη εννοω, τη θεση του τουρλουμπουκι δε τη παιρνω με τιποτα
 

DeletedUser23888

Κάποια στιγμή στο σχολείο ψάχναμε να βρούμε τι θέλει να πει ο ποιητής
Εδώ εχεις και τους 2 ποιητές τότε δεν τον είχαμε
Όποτε γραμμή γραμμή να σου εξηγήσω μαζί με βουνού ζελέ τι λέγαμε
Καταλαβαίνω ότι αυτοπροσδιοριζεσε με το όνομα τουρλουμπούκι αλλά να σου εξηγήσω ότι θες εσύ
Θα κερδίσουμε κάποια στιγμή και την βλακεια
 

DeletedUser18900

δηλαδή αν κατάλαβα καλά μας λέει πως δεν κάνει τσατσικα γιατί είναι και 45 αλλα αν καμια φορα κάνει, αυτά δεν είναι τσατσικα αλλα χαβαλές με παλιούς καλους φίλους :clap:
ένταξη το έπιασα.... είναι σαν να πιάνεις την έτσι στα τέσσερα με τον κολλητό και αυτή να σου λέει... δεν είναι αυτό που νομίζεις αγάπη μου:oops:
 

DeletedUser23888

Ας μιλήσει ο δημητρης
Εγώ πάντως άλλη μια φορά ευχαριστώ τον τουρλού
Αν κάποιος το διαβάσει ολόκληρο και δεν μείνει όπου γουστάρει απομονωμένα μια χαρά κουβεντούλα είναι
 

DeletedUser2415

Ας μιλήσει ο δημητρης
Εγώ πάντως άλλη μια φορά ευχαριστώ τον τουρλού
Αν κάποιος το διαβάσει ολόκληρο και δεν μείνει όπου γουστάρει απομονωμένα μια χαρά κουβεντούλα είναι

δεν εχω να πω κατι αλλο αυτα που ηθελα να γραψω τα εγραψα οι αναγνωστες θα κρινουν .. μια χαρη και παρακληση αφου εισαι παικτης επιπεδου το κανω ευγενικα, το τι εμαθα στο σχολειο δεν εχει καμια σχεση με το παιχνιδι οπως και καλα καταλαβες εδω ειμαι ο tourloubouki για ολους συμπαικτες γνωστους εχθρους και φιλους δεν νομιζω να σου εχω συστηθει με αλλο ονομα θα παρακαλεσω λοιπον να επικεντρωθεις στον χαρακτηρα που εχω στο παιχνιδι οπως κανω αλωστε και εγω με ολους τους συνομιλιτες μου.
 

DeletedUser23888

Αυτο ακριβώς κάνω
Και δεν ποστάρω φιλική δικιά σου συνομιλία με άλλο παίχτη αφού ότι και να λες καταλαβαίνω την διαφορά μεταξύ σοβαρού και αστειου
Βέβαια δεν θα τη ποσταριζα όπως και να έχει
Και δεν είναι μόνο μια
Εγώ απλά περιμένω βουβουζελα μιας και αφορούσε εμάς το πνεύμα της συζήτησης να πάρει θέση
Αυτο
 

DeletedUser34290

Dett να τα χιλιασεις αγορινα γιατι εφοσον ειδες το προφιλ μου εγω το εχω κανει ηδη(1828 στον αριθμο). Παω να παρακαλεσω να μου δωσουν κανενα εσωτερικο ή πρωην βαρβαρεμενο να στησω λογαριασμο. Οπου λαλουν πολλοι κοκοροι αργει να ξημερωσει...
 

DeletedUser2415

Αυτο ακριβώς κάνω
Και δεν ποστάρω φιλική δικιά σου συνομιλία με άλλο παίχτη αφού ότι και να λες καταλαβαίνω την διαφορά μεταξύ σοβαρού και αστειου
Βέβαια δεν θα τη ποσταριζα όπως και να έχει
Και δεν είναι μόνο μια
Εγώ απλά περιμένω βουβουζελα μιας και αφορούσε εμάς το πνεύμα της συζήτησης να πάρει θέση
Αυτο

εγω προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα να ποσταρεις οτι θελεις αρκει να αφορουν το παιχνιδι και μονο.. δεχομαι τα παντα..
και ευχωμαι καποια στιγμη και εσυ και ολοι και για ολα τα παιχνιδια να κατανοησεις το παρακατω..εγω με αυτον τον κανονα παιζω ολα τα παιχνιδια γιατι ειναι παιχνιδια δεν ειναι πραγματικοτητα δεν εχω να μοιρασω τιποτα και με κανενα παρα μονο εναν χαρτη...
η προπαγάνδα (θεμιτη αθεμιτη) η κατασκοπεία και οποιαδήποτε αλλη δολοπλοκία όπως αιτησεις υποστηριξης, ban, ticket να τρεχουν για παράνομα λογισμικά κ.τ.λ , ώστε να βοηθηθεί η ανάπτυξη της οποιαδήποτε φυλής. Να προσεχετε να μην στρατολογειτε οτι βρισκετε μπροστα σας .. ο ορισμός ρουφιάνος δεν κολλάει εδω, μην μπερδεύεται το παιχνίδι με την προσωπική σας ζωή..!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εχω την αμυδρα εντυπωση οτι cxc παλι θα χασει οπως εχασε και στον κ16 .Και ξερεις γιατι εχασες στο κ16 γιατι φαγατε πολυ ξυλο ,τα περι ρυθμισεων ειναι μουφες ,ολοι ξεραμε τις ρυθμισεις.
Εχεις μια φυλη με τους καλυτερους παικτες,εχεις ρουφιανους παντου ,εχεις την καλυτερη οργανωση και ακομα δεν μπορεις να κλεισεις τον κοσμο?Κατι κανεις λαθος.
 

DeletedUser

Ασε τον Κ16 φιλος....Τον Κ16 τον εχασε γιατι αν το συνεχιζαμε θα χαναμε σιγουρα....και στο λεω εγω που ημουν με τους νικητες...Επισης το υλικο που υπαρχει στην υπαρχον CxC ειναι πολυ κατωτερο απο CxC αλλων χρονων....
Οποτε καλο θα ειναι να επικεντρωθειτε στη προπαγανδα και να σταματησει ο καθενας να λεει τη ****μαρα του επειδη καπου,καποτε ακουσε και του ειπε καποιος,κατι...

Υ.Γ. Δεν παιζω στον κοσμο οποτε δε μπορω να εκφερω περαιτερω αποψη
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή