Δευτερο επιτυχημενο πλανο CxC

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34290
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Η εξηγηση ειναι οτι παιζεις σε μια φυλη οπου:
1:Ο αρχηγος της ειναι περηφανος που φυτευει σε ολες τις αντιπαλες φυλες ρουφιανους.
2:Σε καθε πολεμο που συμμετεχει βλεπουμε την απεριοριστη χρηση ****ακιων και γοβακιων.
3:Σε καθε πολεμο,σιγουρα θα δεις λογαριασμους απο αντιπαλες φυλες να μπαινουν σε αυτη σε κρισιμο σημειο(βλ κ26)

Αυτα τα 3 που ηρθανε με το που διαβασα αυτα που εγραψες.Οποτε συμπερασματικα,ναι η φυλη σου εχει πολυ καλες μοναδες,και πολυ καλη εσωτερικη λειτουργια,αλλα οταν κανεις τα αδυνατα δυνατα για να κερδισεις σε ενα παιχνιδι,τοτε εσυ εισαι που βγαζεις το κομπλεξ,και κοιτας μεσω της νικης σε ενα παιχνιδι να αποβαλλεις την κατωτεροτητα που εχεις σαν ανθρωπος.


[aig]10 Πόντοι
6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17325

Στα 1 και 3 θα συμφωνήσω. Και εμένα θα με ενοχλούσαν.

Γιατί όμως παραπονιέσαι από το 2; Επειδή δεν είσαι ο μόνος που τα χρησιμοποιεί ; Τουλάχιστον μην κλαιγεσαι για κατι που κάνεις και εσυ ο ίδιος.. :rolf:


[aig]10 Πόντοι
6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18900

Η εξηγηση ειναι οτι παιζεις σε μια φυλη οπου:
1:Ο αρχηγος της ειναι περηφανος που φυτευει σε ολες τις αντιπαλες φυλες ρουφιανους.
2:Σε καθε πολεμο που συμμετεχει βλεπουμε την απεριοριστη χρηση ****ακιων και γοβακιων.
3:Σε καθε πολεμο,σιγουρα θα δεις λογαριασμους απο αντιπαλες φυλες να μπαινουν σε αυτη σε κρισιμο σημειο(βλ κ26)

Αυτα τα 3 που ηρθανε με το που διαβασα αυτα που εγραψες.Οποτε συμπερασματικα,ναι η φυλη σου εχει πολυ καλες μοναδες,και πολυ καλη εσωτερικη λειτουργια,αλλα οταν κανεις τα αδυνατα δυνατα για να κερδισεις σε ενα παιχνιδι,τοτε εσυ εισαι που βγαζεις το κομπλεξ,και κοιτας μεσω της νικης σε ενα παιχνιδι να αποβαλλεις την κατωτεροτητα που εχεις σαν ανθρωπος.

αυτή είναι η δικιά σου εξήγηση... εγώ από την άλλη βλέπω αλλιώς τα πράγματα...

1) στρατολογείται ότι βρείτε στον χάρτη, και μόλις δουν το πρώτο σπαθάκι είναι διατεθειμένοι να πουλήσουν την μάνα τους για να σώσουν το χωριο τους!

2) ναι καλά τώρα ενώ όλοι οι άλλοι είσαστε παρθένες άρτι αποφοιτήσαντες από της καλόγριες!

3) για παίχτες σαν τον easy rider θα μιλάς που πάνω σε πλάνο στην άουτ προσπάθησε να πάρει χωρια πριν κρυφτεί στην αγκαλιά της -όχι ότι σώθηκε- η για τον in.the.mix που πούλησε τα χωρια του πάνω στο μέτωπο?
ενδεικτικά σου αναφέρω αυτά τα δυο παλιόπαιδα!

το γεγονός ότι εσείς παίζεται απλά φυλετικές ενώ η cxc καίγεται σου λέει κάτι?
ότι το skill,η πειθαρχία, η εμπιστοσύνη στις αποφάσεις της ηγεσίας και το βασικότερο το δέσιμο τον παιχτών τις που κάνουν την διαφορα ανάμεσα σε ερασιτέχνες και επαγγελματίες ούτε αυτά σου λένε κάτι?

ναι είμαστε όλοι με αστείρευτα συμπλέγματα κατωτερότητας, κομπλεξάρες που μοναδικό σκοπό έχουμε να παίρνουμε κάθε κόσμο που μπαίνουμε!
κάντε μας ένα δωρεάν πακέτο ψυχανάλυσης μπας και καταφέρετε να πάρετε κανέναν κόσμο από την cxc!!!

κάθε φορα τα ίδια... πρώτα βγάζετε γλώσσα γατάκια ότι θα μας κάνετε θα μας δείξετε μετά γκρινιάζετε για τις φάπες και στο τέλος κλείνετε τα pc!

ποτε θα μάθετε επιτέλους ότι η cxc είναι το αφεντικό στον gr?

υγ. τουρλού είσαι μεγάλη τρελα(L)
 

DeletedUser

Πρωτον,κοσμο σου εχω παρει,φαινεται και στην υπογραφη ;)
Δευτερον,ανεφερες 2 παικτες,μπορω να σου αναφερω τον μισο gr,αλλα αχρειαστο,παλι περηφανος θα εισαι.
Τριτον,μην μας μπερδευεις με την συμμαχια σου στον κ37(Νιωστε).Αυτοι στρατολογουν οτι βρουν στον χαρτη,και τα αποτελεσματα φαινονται.
Τεταρτον,εμεις οπως το ειπες παιζουμε φυλετικες.Παιζουμε το γκειμ.Δεν θα στεναχωρηθουμε αν θα χασουμε,και προφανως θα κοιταξουμε να κρατησουμε χαρακτηρα αντι να κερδισουμε εναν κοσμο.Οποτε ναι νιωθε περηφανος που σε καθε κοσμο ειστε διατεθημενοι να πουλησετε και την μανα σας για τον κερδισετε και ασε εμας να βγαζουμε κομπλεξ που δεν μπορουμε να σας κερδισουμε ;)


[AIG]10 Πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18900

να σου θυμίσω πως πείρες τον κόσμο η θα βάλεις πάλι τα κλάματα?
ενδεικτικά είναι τα παλιόπαιδα που αναφέρω.. τα πιο τρανταχτά!
πολύ θα ήθελα να αναφέρεις έστω και έναν που στην μέση του πολεμου την έκανε από την φυλή του για να μπει στην cxc!

για κέιτα τις στρατολόγησης σου καλύτερα... θα δεις ότι είσαι ίδιος με αυτούς...
άλλωστε κουμάντο στους νιώστε κάνει η δικοί τους διοίκηση όχι η cxc... οποτε πάλι μπαρούφα πέταξες!

αφού δεν στεναχωρήστε γιατί μας ζαλίζεται τον ερωτα ρε φιλαράκι?
όλο παράπονο και δάκρυ, σαν ελληνική ταινία με ξανθόπουλο βούρτση έχετε καταντήσει!

να ξεκαθαρίσουμε κάτι παρακαλώ... τις μαμάδες μας εμείς δεν τις πουλάμε.. δεν ξέρω τώρα για εσάς όρκο δεν παίρνω αλλα ακούω φήμες ότι κάποιοι από τα maomao ougk είναι διαθετειμένα να το κάνουν για να σώσουν τα χωρια τους!

άντε βρε και καλά τσιπουρα!!!

παρεπιπτόντως κανένα πλάνο τις προκοπης θα βγάλετε? στο τελευταίο σας έμαθα τα πήγατε περίφημα:rolf:




[AIG]10 Πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

25 κρατημενα χωρια απο νιωστε,απο τα 40 που βαραγαμε,Καλο το λεω.(ΟΥΤ ειμαι).
Εσεις μετα το απολυτα επιτυχημενο πλανο στα βαρβαρα,θα ξαναβαρεσετε συντομα ή ειχατε απωλειες;

Κ26(sleezy) σου θυμιζει κατι;
Κ16(Samurai75) αυτος μηπως;
Οποτε να σου θυμισω πως προσπαθησες να παρεις και τον κ16 αλλα δεν σου βγηκε ή θα βγει ο αρχηγος σου και θα σου πει να μην γραφεις εξτερναλ;
Οσο για αυτο που προσπαθεις να ξεκαθαρισεις,εε δεν παιρνω και ορκο οτι δεν το κανετε.

Και οσο για τα τσιπουρα τον μαο,αναμενω να βγαλετε μπλουζακια,"Ημουν και γω στην κοπη πιτας των CxC"
 

DeletedUser18900

απο νιωστε τα πείρες τι σχέση έχει η cxc? όταν πάρεις από την cxc βγες και πανηγύρισε! μονο μην είναι σαν το πλάνο που βγάλατε στον 26 σε tomaraya,noobfarmer, ιουστινιανό...
1000 nuke για 3 χωρια :clap:

να σου θυμίσω ότι και στον 26 τα ίδια έλεγες στην αρχή και μετά σε χάσαμε!

και οι 2 μπήκαν πριν αρχίσουν οι φάπες.. δεν τα θυμάσαι καλά.. ξαναπροσπάθησε!

να σου θυμίσω η μάλλον να σε ενημερώσω γιατί βλέπω πως έχεις μαύρα μεσάνυχτα, ότι είχαμε συμφωνια στον 16 να πάμε μέχρι τέλους χωρίς να γίνει χρήση της ρύθμισις για κλείσιμο κόσμου -που πρώτη είχε την δυνατότητα η cxc να χρησιμοποίηση- αλλα εσείς όταν χάνατε ανά πλάνο 700 χωρια τρέξατε να πατήσετε την συμφωνία!!! το έχει παραδεχτεί άλλωστε η τότε ηγεσία σου!

δεν παίζω μάνα μου στον 37! οπότε μπορώ να γράφω όπου και ότι θέλω!

και πούσε οταν αρχίσουν οι φάπες στην άουτ -πελατες μας- μην σε χάσουμε, να βγαίνεις να μας λες τον πόνο σου!
 

DeletedUser

Εδω θα ειμαι,δεν εξαφανιζομαι εγω οπως κανουν οι δικοι σου οταν κανουν αυτα που κραζουν ;)

Στον 16 πηγαινε και δες τα στατς του παικτη,ο πολεμος παιζοταν κανονικα,βγηκε,νομπλαρε 100 χωρια σε ενα βραδυ,και το επομενο βραδυ ειχε μεινει με 5.Ασε την προπαγανδα υπαρχουν τα στατς να σε κανουν ρεζιλι.Διοικηση δεν ημουνα στον 16,αλλα μεταξυ μας,οταν εσεις κανετε 100 λαμογιες,μην κλαιτε οταν σας κανουν 1.Εγω ειδα οτι στο περιθωριο των 2-3 μηνων που ηταν η διορια,δεν καταφερατε εσεις οι μεγαλοι παικταραδες να μας περασετε σε ποντους.

Οσο για το πλανο,που περηφανευεσε οτι το απεκρουσες,πηρες τους διαμοιρασμους απο τις νουκ που πηγαιναν στα χωρια,και εκανες το τρομερα δυσκολο κατορθωμα να βαλεις αμυνες και φαναρια σε χωρια που ηξερες ακριβως ποσες νουκς τρωνε.Μεγαλε,τρομερο αυτο που εκανες,βραβειο υπερπαικτη σου δωσανε;
 

DeletedUser18900

επαναλαμβάνω δες καλύτερα,ρώτα και κάποιον που τα ξέρει τα πράγματα καλύτερα από εσένα και μετά βγες και πες τις μπαρούφες σου!

υπάρχει ποσόστωση στο έγκλημα? δηλαδή αν εγώ κλέψω 10 100 1000 φορές και εσύ 1 είσαι λιγότερο κλέφτης από εμενα?
ωραία λογική... δικηγόρος να γίνεις!!!

εσύ βλέπεις ότι θες και σε ότι δεν βολεύεσαι βάζεις παρωπίδες!
ότι η cxc έφτασε τότε πρώτη στις ρυθμίσεις για κλείσιμο δεν σου λέει κάτι? ότι ενώ είχατε συμφωνήσει να πάει μέχρι τέλους ο κόσμος ούτε αυτό το είδες και κάνατε την ****τούμπα ούτε αυτό το λαμβάνεις υπόψιν σου?
όχι απλά θα σας περνάγαμε αλλα θα σας εξαφανίζαμε αλλα 26!!! αλλα προτιμήσατε την λαμόγια από το καθαρό game...

εσύ γιατί δεν έκανες το ίδιο στρατηλάτη μου? δεν ήξερες μήπως να το κανεις η καλύτερα δεν είσαι άξιος? μάλλον το δεύτερο!

ότι δεν έμενε χωριο που να ανήκει στην άουτ στον 26 τι σου λέει?
να δεις ότι και στον 37 το ίδιο θα γίνει...
και μετά θα βγαίνεις στον 47 να μας λες πάλι τα ίδια!

άντε βρε πες στον σωτηράκη να βγάλει ένα από τα μαγικά του πλανα... και μιας και τον θυμήθηκα, ξέμεινα από ****άκια δεν του λες να μου στείλει ένα δυο ζευγάρια?
 

DeletedUser

Μιλα με τουρλου,θα σε φτιαξει,απο τα καλυτερα μαγαζια ψωνιζει ;)

Επαναλαμβανω αποτυχημενε προπαγανδιστη,τα στατς εκει ειναι,κ16 επαιζα.Οσο και να θες να κερδισεις τις εντυπωσεις εδω μεσα,αποτυχημενη προπαγανδα συνεχιζεις και κανεις.

Υπαρχει απαντηση στο εγκλημα,κατι που κανεις επανηλλημενα,μην βγαινεις και κλαις οταν στο ανταποδωσουν.Τα θελες και τα παθες.Τωρα μην μου λες για συμφωνιες και τετοια,σου εχω απαντησει παραπανω τι κανετε σε καθε κοσμο για να τον κλεισετε.

Το γιατι δεν εκανα το ιδιο,πιστευω στο εχω απαντησει και αυτο παραπανω,λεγοντας σου οτι προτιμαω να κραταω χαρακτηρα παρα να κλεινω κοσμους.Μην λες πραγματα στα οποια σου εχω απαντησει ηδη,αποτυχημενη προπαγανδα συνεχιζεις και κανεις.
Δεν ηταν αξιος ο Σωτηρης(εγω δεν επαιζα κ26) να βαλει ρουφιανο.Ναι θελει σκιλλ ειναι η αληθεια.
Προτιμω τον καθαρο παικτη να μην τον λεω αναξιο,αλλα βεβαια,σε ποιον τα λεω.Σορρυ που σε προβληματιζω!

Το μπλουζακι περιμενω,μην με ξεχασεις!
 

DeletedUser18900

μαγαζί γωνια ο σωτηράκης, άκου που σε λέω...το αφεντικό τρελάθηκε και χαρίζει!... δεν πουλάει... από εκεί βολεύεται ο μισος gr:hmmm: αν δεν έχεις πάρει ήδη θα είναι επειδή σε έχουνε για να γελάνε με αυτά που γραφεις!

δεν μας ενημερώνεις και με πιο acc έπαιζες? έτσι για να σε θαυμάσουμε!
αν και είμαι σίγουρος πως είσαι τόσο καλός όσο και στο external!
απόφοιτος της προπαγανδιστικής σχολης άουτ με δάσκαλο τον easy rider έτσι? ακόμα υμνείται τον μεγάλο δάσκαλο γκέμπελς?

όλα τα νουμπιδια τα ίδια λέτε κάθε φορά που τρώτε φάπες..
εμείς δεν το ένα δεν το άλλο, εμείς κρατάμε χαρακτήρα και προτιμάμε να είμαστε καρπαζοεισπράχτορες από το να πάρουμε κόσμο, αλλα όταν το πάρουμε με λαμόγια, έχουμε την καραμέλα έτοιμη!!!

έχεις δίκιο δεν ήταν άξιος να βάλει ρουφιάνο στην cxc! είχε στις μύγες! κάτι είναι και αυτό...

έχουμε τα πάντα στο επίσημο ηλεκτρονικό κατάστημα CxC® members club ...μην γίνεσαι τσίπης...μπες και αγόρασε, έχουμε έκπτωση στους καλους πελάτες... περισσότερες πληροφορίες στο fb!!!

...αλήθεια εσύ, στο μεγαλειώδες πλάνο της άουτ στην πόσα χωριά πείρες?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
O 16 μια ζωη θα σας ποναει...
Πες μας για τα 200 χωρια που παιρνες το καλοκαιρι αλλα πες μας και για το ξυλο που φαγες ολη τη διαρκεια του πολεμου. Το καλοκαιρι απλα οι πολυ καλοι μας λογαριασμοι στην 44(tars-*****ogos-δικεφαλος αετος) σταματησαν και πηρατε κεφαλι ξαφνικα. Επιλεκτικη μνημη εχετε για αυτον τον κοσμο...
 

DeletedUser2088

[aig]10. Επιπλέον Θέματα
Χρησιμοποίηση ιδιωτικών μέσων αποστολής μηνυμάτων
Συνομιλίες και διαφωνίες μελών θα πρέπει να γίνονται με προσωπικά μηνύματα και όχι στο forum. Παρακαλούμε χρησιμοποιείστε τα προσωπικά μηνύματα σας ή κάποιο άλλο μέσο όπως ( Μsn,Skype,κτλ).

Και μην διαβάσω πάλι αναφορά σε οικογενειακά πρόσωπα, δεν θα αρκεστώ σε μια 10άρα μόνο.[/aig]
 

DeletedUser18900

άλλοι έχουν σημαία τον 16 και τον αναφέρουν συνεχεια, όχι η cxc!
ναι μονο από φάπες σταμάτησαν το καλοκαίρι παίχτες... από cxc κανεις!!!
ότι θες λες και εσύ τώρα!!!

τελικά θα μου πει κάποιος σοβαρός πια φυλή κάνει τα πιο επιτυχημένα πλάνα? άουτ η maomao ougk? την cxc δεν την αναφέρω,σκέτο κάρβουνο!
 

DeletedUser


Τωρα μολις καταλαβα τι ρολο βαρας.Εισαι ο τυπας που δεν παιζει cxc στον κ37,αλλα σε φωναξε ο μεγαλος αρχηγος γιατι εγινε τοσο ρεζιλι με τις υπερπλαναρες του(στεναξανε τα βαρβαρα) που δεν αφησε κανεναν ενεργο παικτη να μιλησει.

Οσο για το παικτικο κομματι,ελα 37 να δουμε.Οι υποθεσεις μονο και μονο για να κερδισεις τα βλεματα και να αποκτηση νοημα η ζωη σου δεν θα λαμβανονται υποψη.Σορρυ αλλα σε αερολογιες δεν συμμετεχω.

Στα πρακτικα λοιπον,φαπες απο σενα δεν εχω φαει.Σε ενα κοσμο βρεθηκαμε αντιμετωποι,σας κερδισαμε οπως σας κερδισαμε.Οποτε ακυρος για αλλη μια φορα(Καλα το πας,keep it up).
Στις 100 λαμογιες,καναμε μια που σας ποναει ακομα.Απο εσας μαθαμε,οι καλυτεροι δασκαλοι στην λαμογια ειστε(μεχρι εκει,δεν πατε παραπανω).

Ξαναλεω,γιατι μαλλον,απο τα ετοιμα κειμενα που σου δινουν να ποσταρεις εδω,ξεχασες και να διαβαζεις,δεν επαιζα κ26.(Και αλλο ακυρο,εισαι απιστευτος!).

Την επομενη φορα που απαντησεις,θελω να εχεις διαβασει καλα αυτα που γραφω,βαρεθηκα να επαναλαμβανομαι επειδη εσυ κανεις την χειροτερη προπαγανδα.
 

DeletedUser

Θα επρεπε να ειχατε φτιαξει καθημερινο παρουσιολογιο
πλακα θα ειχε
οι μισοι θα ειχαν μεινει απ την μια φυλη ?
ερωτηση αυτοι γιατι σταματησαν και απ οτι εμαθα βαρβαρευουν τα χωρια τους ?
 

DeletedUser18900

Τωρα μολις καταλαβα τι ρολο βαρας.Εισαι ο τυπας που δεν παιζει cxc στον κ37,αλλα σε φωναξε ο μεγαλος αρχηγος γιατι εγινε τοσο ρεζιλι με τις υπερπλαναρες του(στεναξανε τα βαρβαρα) που δεν αφησε κανεναν ενεργο παικτη να μιλησει.

Οσο για το παικτικο κομματι,ελα 37 να δουμε.Οι υποθεσεις μονο και μονο για να κερδισεις τα βλεματα και να αποκτηση νοημα η ζωη σου δεν θα λαμβανονται υποψη.Σορρυ αλλα σε αερολογιες δεν συμμετεχω.

Στα πρακτικα λοιπον,φαπες απο σενα δεν εχω φαει.Σε ενα κοσμο βρεθηκαμε αντιμετωποι,σας κερδισαμε οπως σας κερδισαμε.Οποτε ακυρος για αλλη μια φορα(Καλα το πας,keep it up).
Στις 100 λαμογιες,καναμε μια που σας ποναει ακομα.Απο εσας μαθαμε,οι καλυτεροι δασκαλοι στην λαμογια ειστε(μεχρι εκει,δεν πατε παραπανω).

Ξαναλεω,γιατι μαλλον,απο τα ετοιμα κειμενα που σου δινουν να ποσταρεις εδω,ξεχασες και να διαβαζεις,δεν επαιζα κ26.(Και αλλο ακυρο,εισαι απιστευτος!).

Την επομενη φορα που απαντησεις,θελω να εχεις διαβασει καλα αυτα που γραφω,βαρεθηκα να επαναλαμβανομαι επειδη εσυ κανεις την χειροτερη προπαγανδα.

μάγος είσαι βρε αλάνι? διαβάζεις και την πατάτα εκτος από καφέ και τράπουλα?

μην εύχεσαι πράγματα που δεν θέλεις να βγούν αληθινά!
γιατί αν έρθω σε βλέπω να μπαίνεις στον άμεσος επόμενο κόσμο που θα ανοίξει!
έχεις απόλυτο δίκιο... ήταν η ζωή μου χωρίς νόημα μέχρι που βρήκα εδώ εσένα και απόχτησε επιτέλους νόημα... επιτέλους κατάλαβε ότι σε κάνω τρελό κέφι ματια μου(L)

τώρα μιλάς σωστά.. -Σε ενα κοσμο βρεθηκαμε αντιμετωποι,σας κερδισαμε οπως σας κερδισαμε- με λαμόγια... και έχεις και τα μούτρα γατάκι μετά από ένα τέτοιο ξεφτιλίκι να έχεις το θράσος να βγείς και από πάνω! BRAVO:clap:
και όμως κανεις λάθος, κοιτάμε πάντα μπροστά... κάτι θα σκεφτούμε για να μας αντιγράψετε!:wow:

μάλλον εσύ έχεις κάποιο πρόβλημα με την ανάγνωση... ασφαλώς και αναφέρομαι στο μεγαλειώδες πλάνο της άουτ στην νιώστε... αλλα σε καταλαβαίνω, είναι δύσκολο να ανταπεξελθεις στο δύσκολο πόστο του σύγχρονου γκέμπελς όταν από αυτήν την θέση έχει περάσει ένας easy rider:doh:

26 δεν έπαιζες αλλα αναφέρεσαι σε αυτόν και μάλιστα παραποιώντας την ιστορία! ποιος παίρνει έτοιμα κείμενα τελικά? :ban:
εγώ πάντως 16 -μέχρι της αρχές καλοκαιριού- 21 και 26 ήμουν εκεί από την αρχή μέχρι το κλείσιμο... άρα κάτι περισσότερο ξέρω από εσένα που απλά σου στέλνουν δελτίο τύπου για το τι θα πεις σε κάθε post σου!:help

δεν θήτευσα μανάρι μου διπλα σε κολοσσό της προπαγάνδας όπως εσύ:grrr2:

τελικά εσύ στο πλάνο της άουτ που από τα 40 πήρατε τα 25 ποσα πείρες εσύ θα μας πεις? πιο acc παίζεις στον 37 θα μας πεις? η ντρέπεσαι?:noob:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2415

Καταρχήν το post αφορά τους maomao και cxc και τον Κ37 ας επικεντρωθούμε σε αυτό δεν μπορω να καταλαβω γιατι το πατε 50 κοσμους πισω και με αλλες φυλες AceQuad και stamstam ανοιξτε αλλο ποστ και πειτε τα..

Όσο αφορά τα βάρβαρα λοιπόν για να μάθουν και οι παίχτες τις mao τι έγινε άλλα και οι παίχτες τις cxc γιατί δεν ξέρουν το παρασκήνιο για να μπορούν να ποστάρουν από εδώ και πέρα με αποψη δεν κρυβεται κανεις ..

Το πρώτο βάρβαρο στην 55 το πήραμε εμείς, και τότε μου έρχεται ένα μήνυμα από τον spyridi και μου λέει γιατί παίρνετε βάρβαρα μέσα στην ήπειρο μας χωρίς να υπάρχει καμία διπλωματία μεταξύ των φυλών μας ? (που ακούστηκε αυτό ο χάρτης είναι για όλους όταν δεν υπάρχει διπλωματία !!!)

Μετά από αυτό το περιστατικό μιλάμε με τον spyridi και για να μην ξεκινήσουμε εχθροπραξίες μεταξύ μας αφού ήταν ακόμα πολύ νωρίς συμφωνούμε να μην περάσει παίχτης δικός μας στην 55 και δικός τους στην 54.
Όμως ο teog3 αθέτησε πρώτος την συμφωνία και νομπλαρει στην 54. Μιλάμε τότε εγώ ο spyridiS και ο teog3(αφού είχε γίνει συμφωνία) και μας επιστρέφουν το χωριο.

Μετά από μέρες παίρνει βάρβαρο ο davido και ο partacas και τα επιστρέφουμε. Πέφτουνε τα ban στη φυλή , και κάνουνε πλάνο για 10 βάρβαρα μέσα στην 54 τα οποία δεν πήρανε ποτέ εκτός από ένα μόνο (δεύτερη φορά που αθετούν την συμφωνία μας)και το επιστρέφουν.
Τότε στην ηγεσία είχα μείνει εγώ και ο ιουστινιανος και διαφωνούσαμε με την στρατηγική στο να μην χτυπήσουμε maomao.
Χωριζόμαστε σε 2 φυλές ανακοινώνω στον spyridi ότι από εδώ και πέρα δεν ισχύει τίποτα μεταξύ των φυλών μας , για να ενημερώσει τους παίχτες τους ότι πάμε για πόλεμο πριν απο αυτο παρνει ο 00τζιμυ00 2 βαρβαρα του λεω οτι ειναι αδεια να παει να τα μαζεψει εντος 4-5 ημερων και στελνουν νομπλ στην ληξη τις διοριας και οταν τα πραγματα εχουν ξεφυγει απο τον ελενγχο και απο τις 2 πλευρες και την επομενη παίρνει ένα βάρβαρο ο παρτακας μέσα στην 55 το οποιο όμως το πήρε από παίχτη τις mao εμείς απλά είχαμε την πληροφορία ότι ο παίχτης θα πάει για αυτό το βάρβαρο και στείλαμε από πίσω να τo μαζέψει ο παρτακας το χωριο δηλαδή δεν το πήραμε βάρβαρο αλλα από παίχτη τις maomao και σαφως τους ειπε ο ιουστινιανους να τα κρατησουν.
Καλεί ο σπυρίδης και μου λέει ότι από εδώ και πέρα Θα κάνει ότι μπορεί Να μαζέψει όλα τα noble του κόσμου και να πάρει βάρβαρα μέσα μας και του λέω καλά θα κανεις ..
Εν τω μεταξύ η διαφωνία μας με τον ιουστινιανο ήτανε σε βρασμό έχοντας βάλει και την παραίτηση μου στο τραπέζι την οποία δεν ανακοινώσαμε σε κανέναν, αντίθετα μετά από αυτήν την συνομιλία θέλοντας και μη συμφώνησα με τον ιουστινιανό και γίνανε αυτά που γίνανε παραμένοντας στην ηγεσία τις φυλής..

Τώρα όσο αφορά τους ρουφιάνους και το ηθικό παίξιμο
Ο νολαντερ έγραψε μια κήρυξη πολεμου περί ηθικής ενώ ταυτόχρονα έστελνε μηνύματα στον μανιασμένη vouvouzela και ζήταγε πληροφορίες για εμάς, βρείτε μου ένα μήνυμα που να έχουμε στείλει εμείς στους maomao και να ζητάμε πληροφορίες για κανένα παικτη ..ποιος ο νολαντερ ο ηθικός !!!
Δεν είναι ΤΥΧΑΊΟ που οι mao σε εξωτερικό σύνδεσμο έχουνε 2 ρουμ το ένα με 13 μέλη που είναι και ο νολαντερ και το άλλο με 12 χωρίς τον νολαντερ στο οποιο τον κράζουν. Τους κατανοώ όμως γιατί ο συγκεκριμένος παίχτης φτιάχνει από μονος του ρουφιάνους όπως τους αποκαλείται γιατί τους εκβιάζει να του στείλουνε άμυνες και αυτοί από αντίδραση οικειοθελώς μας λένε τι συμβαίνει. Δεν είναι ρουφιάνοι μας!!! Εσείς τους δημιουργείται με τις πράξεις σας. και τις άυκρες στρατολόγησεις σας!! Έχω πάνω από 8 μηνύματα τέτοιον παιχτών από τους mao.
Μην ξεχνάτε την 54 την κλείσαμε με μάχες 6 φυλές των bank ενώ εσείς την κλείσατε με merge φυλων και στρατολογήσεις..
Επίσης στους mao παίζουνε 2 παίχτες που έχουνε παίξει πολλές φορες με την cxc ο teog3 και ο ατμοσφερ ρωτήστε τους αν τους έχω στείλει ένα μήνυμα ποτε για τέτοιου είδους πράξεις..

Επίσης μια ερώτηση εσεις οι παίχτες οι ηθικοί ... ολοι αυτοι απο ολους τους σερβερες ελληνικους και ξενους που στέλνουνε ticket για παράνομα λογισμικά και άλλες παράβασεις στην ομάδα διαχείρισης που ένας από αυτούς είμαι και εγώ αφού το επιτρέπει το παιχνίδι όλοι αυτοί πως χαρακτηρίζονται στους κανόνες της ηθικής??? Αφήστε λοιπόν την καραμέλα περί ρουφιανιάς και βρείτε κάτι άλλο που για μένα όλα επιτρέπονται αφού το παιχνίδι είναι στρατηγικής δεν υπάρχει κάτι ανήθικο.

Στα ban τώρα
Το ότι φάγανε κάποιοι παίχτες ban δεν μπορεί να χαρακτηρίζει μια ολόκληρη φυλή οποιος δεν έχει μυαλό έχει ban πολύ απλά εξάλλου δεν πέσανε μονο σε παίχτες τις cxc πέσανε σε όλο τον ελληνικό server. Όποιος ρισκάρει δεχετε και τις συνεπειες..

Παρανομα σκριπτ
Μην κανενετε τις οσιες παρθενες ολος ο ελληνικος σερβερ γνωριζει αφου μελη απο διαφορες φυλες του σερβερ κουβεντιαζαν σε διαφορα ρουμ απο οτι μαθαμε οχι μονο εμεις αλλα και πολλες φυλες απο ολο των ελληνικο σερβερ οτι ενας παικτης καρφωσε καποια σκριπτακια στην Ο.Δ και καλα εκανε για μενα (πραξη τακτικης) αφου πρωτα ειδοποιησε να παιζουν επι του ασφαλους οι παικτες της φυλης του γνωστοι και οι συμμαχοι του(και καποιοι κιολας τον κραξανε για την κινηση του αυτη)..κατα τα αλλα μονο καποιοι παικτες της cxc παιζουν παρανομα ολοι οι υπολοιποι κατα των ελληνικο σερβερ που φαγανε μπαν ηταν καταλαθος η αδικα..Για μενα καλα τους κανανε απο ολες τις αποψεις Όποιος ρισκάρει δεχετε και τις συνεπειες.. αλλα μην το παιζουν καποιοι οσιες παρθενες ολοι οι παικτες ανεξαρτητου σερβερ φυλης και κοσμου εχουνε βαλει εστω και μια φορα το δακτυλο στο μελι και αλοι ειναι ακομα βουτηγμενοι στο βαζο....

Τωρα Κάπου διάβασα ότι μένει η παρέα οι καλές γνωριμίες και τα τσιπουρα και ότι εμείς θα βάλουμε ακόμα ένα παράσημο στην ψηφιακή μας ζωή παθιασμένοι από το παιχνίδι.Όταν ξεκινάς το game βγαίνει ένα μήνυμα και γραφει μπες και κατάκτησε τον κόσμο με μια φυλή.. Δεν γραφει μπες και κανε γνωριμίες να πηγαίνετε για τσιπουρα. Αν θέλετε να κάνετε γνωριμιες το διαδίχτυο είναι γεμάτο με τέτοια blog και αν δεν ικανοποιήστε με αυτά υπάρχουν και τα 0909090.... για άλλες ανάγκες.
Και ξαναλέω για όλους ότι το παιχνίδι είναι πολεμικό και στρατηγικής είναι μέρος του παιχνιδιού λοιπον η προπαγάνδα (θεμιτη αθεμιτη) η κατασκοπεία και οποιαδήποτε αλλη δολοπλοκία όπως αιτησεις υποστηριξης, ban, ticket να τρεχουν για παράνομα λογισμικά κ.τ.λ , ώστε να βοηθηθεί η ανάπτυξη της οποιαδήποτε φυλής. Να προσεχετε να μην στρατολογειτε οτι βρισκετε μπροστα σας .. ο ορισμός ρουφιάνος δεν κολλάει εδω, μην μπερδεύεται το παιχνίδι με την προσωπική σας ζωή..!!

Για όλα τα παραπάνω σε σχεση με τα βαρβαρα συμφωνιες το μηνυμα του νολαντερ που ζηταει πληροφοριες απο τον μανιασμενη βουβουζελα υπάρχουνε μνμτα εντος παιχνιδιου και print screen απο εξωτερικούς συνδέσμους , αποδείξεις τις οποίες οποιος θέλει μπορώ να του τις στείλω εντός παιχνιδίου.

Και τέλος επειδή είναι το post για mao και cxc θα απαντάμε αν ζητατε απαντησεις μονο σε παίχτες τον mao εφόσον το username τους στο εξωτερικό φόρουμ αντίστοιχη με αυτό στο παιχνίδι για να μην λετε οτι κρυβομαστε.

Κερδισουμε η χασουμε το παιχνιδι για εμας παντα θα ειναι παιχνιδι και οχι πραγματικοτα.. θα προσπαθουμε να κατακτησουμε τον κοσμο που ειναι το ζητουμενο του game...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34290

Καλησπερα ξανα, θα παρακαλουσα και εγω να μεινει το θεμα στους μαο και cxc γιατι αλλιως θα εστελνα προσωπικα μηνυματα με τον κυριο τουρλουμπουκι(κυριους γιατι ειναι 2 συγκεκριμενα).

Συμφωνω μεσες ακρες για τα θεματα που προεκυψαν με τα βαρβαρα και τις διαφορες μας αν και εχω καποιες ενστασεις σε λεπτομερειες. Οσον αφορα το σκηνικο μεταξυ nolander και βουβουζελας η εικονα που εχω ξεκαθαρα υποδεικνυει οτι καταλαβες λαθος το μηνυμα και οτι ο nolander ηθελε να κραξει για τους ρουφιανους που εχουν φυτευτει εδω και εκει.

Τωρα για τα μπαν και τα σκριπτ γουστο σας καπελο σας και η ΟΔ καλειται με ή χωρις υποδειξεις να τιμωρει οποιον τα χρησιμοποιει χωρις να εθελοτυφλει...

Το παιχνιδι ο καθενας διαλεγει πως θα το παιξει, τι θα παρει και τι θα δωσει. Η ΜΑΟ ειναι οικογενεια και πραττει αναλογα.

Υ.Γ το σκαιπ ρουμ της ΜΑΟ αριθμει 57 ατομα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή