Δευτερο επιτυχημενο πλανο CxC

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34290
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34290

Τις τελευταιες μερες η μαομαο συνεχισε να παιρναει δυσκολα! Λεει ο Σπυριδης ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΒΑΡΒΑΡΑ...Κοιτιομαστε με τον Γαληνο εντρομοι...Παιρνουμε τηλεφωνο τον σαλονικα, εξαφανισμενος...Και εκει που λες παει τελειωσαν ολα ερχονται οι σωτηρες CxC...

Τα παιδια αφου μαζεψανε καμια 10αρα χωρια απο ανενεργους/μικρους λογαριασμους εβαλαν σε εφαρμογη το δευτερο πλανο τους. Το πλανο ηταν ξεκαθαρα θεμα ζηλιας...

Βαρβαρα αυτοι? ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ :grrr:

Βεβαια οι αμυνες ακομα αγνοουνται και μαζευτηκαν ολα εκτος απο ενα :grrr2:. Ετσι και χωρια 2500 ποντων πηραμε(το εχουμε κανει ολυμπιακο αθλημα) και ειπαμε στον Σπυριδη οτι τα μαζεψαμε απο CxC :axe:

Μπραβο στα παιδια τα οποια αν νομιζουν οτι δεσμευσαν αριστους ειναι μακρυα νυχτωμενοι...

Ραντεβου στα Τσιπουραδικα...
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
http://prntscr.com/adlmp9

κρατα το αρχειο
φιλακια

ΥΓ. peligroso τα γοβακια που αγορασες απο το Κιατο δε σου κανανε και τα στειλες δωρο στο περιστερι στον φιλο σου να τα δοκιμασει αυτος;
 

DeletedUser34290

Κυριε dett απο οτι θυμαμαι δεν υπαρχει παιχτης με το ιδιο ονομα που να εχει φαει πανω απο 1 φορες μονιμο μπαν σε εναν κοσμο. Σκοπευετε να σπασετε και αυτο το ρεκορ στην καριερα σας?
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
δε θυμασαι καλα μαλλον :D
 

DeletedUser34290

Πρωτια που κλεψανε απο τα χερια των CxC...Παπουτσαδικο με γοβακια γωνια!
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Μη με παρασυρεις σε συζητηση που παραβιαζει τους κανονες. Το λυσαμε το θεμα αυτο: δε του κανανε τα γοβακια του peligroso, του κανανε φουσκαλες του παιδιου και πηγε στο περιστερι να κανει παραπονα. Οσο για το ρεκορ που λες, τα ρεκορ υπαρχουν για να καταρρίπτονται.
Κρατα αρχειο τωρα αυτο που ειπαμε και παμε παρακατω
 

DeletedUser34290

Ρε πας καλα? Τι να σε παρασυρω σε συζητηση που παραβιαζει τους κανονες... Εδω εσεις τα εχετε ξεφτιλισει ολα...Δουκες μπαν, μεγαλοι λογαριασμοι μπαν, μπαν απο εδω, μπαν απο εκει...Και σε παρασερνω εγω στο εξωτερικο? Μεταξυ μας κοροιδευομαστε?
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
για γοβακια δε μιλαγαμε; σε εχασα.. :(

ΥΓ. Τα υπολοιπα στο χαρτη. Ευχαριστω
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser2415

για γοβακια δε μιλαγαμε; σε εχασα.. :(

ΥΓ. Τα υπολοιπα στο χαρτη. Ευχαριστω

Σημερα μετα τις 01,00 τα ξημερωματα εχει γενεθλια ο μυρουδιας ή μυρωδιας.!!
ο μυρωδιάς, ο μυρουδιάς επεξηγηση
Οχι μόνο δεν έχει πάρει πρέφα τι γινετε, αλλα πού τους οδηγει και επιμένει να τους βουλιάξει και χωρίς ναυαγούς... Αυτός που νομίζει ότι γνωρίζει κάτι, αλλά στην ουσία είναι άσχετος.

εκ μερους τις cxc ευχομαστε χρονια πολλα......
Παρακαλω τα μελη τις να μην ξαναποσταρουν στο φορουμ πριν την τελικη κριση του κοσμου.. καλες μαχες σε ολους
 

DeletedUser17773

και εγω οταν ελεγα να βγαλω πλανο στα βαρβαρα ο Death Dealers. με κοροιδευε...

- - - Eνημερώθηκε - - -

0tFqGmk.png


οταν το ελεγα εγω γατακια... :rolf:
 

DeletedUser33112

http://prntscr.com/adlmp9

κρατα το αρχειο
φιλακια

ΥΓ. peligroso τα γοβακια που αγορασες απο το Κιατο δε σου κανανε και τα στειλες δωρο στο περιστερι στον φιλο σου να τα δοκιμασει αυτος;

πρεπει να εισαι κουτος δεν υπαρχει αμφιβολια!!!νουμπακο φαε κανενα μπαν και χτισε κανενα χωριο με δωρεαν πρεμιουμ
 

DeletedUser

Ομορφιες . Η ****τουμπα της ****τουμπας δλδ
Ο τουρλουμπουκης για παραδειγμα που οταν αθετησαν απο cxc την συμφωνια ΠΡΩΤΟΙ για τα βαρβαρα με τους μαο τι απαντησε ? δικαιο εχουν κακως τα πηραμε αλλα δεν ειμαι στην ηγεσια δεν εχω καμια επιρροη επανω τους δεν μπορω να κανω κατι .συγνωμη
Και σημερα ? ξανα αρχηγος ? με προταση να μην ξαναγραψει κανενας απ την φυλη του στο εξωτερικο .... Ομορφιες
Η ****τουμπα της ****τουμπας
 

DeletedUser

Με την σειρα μου θα γραψω και εγω πρωτη φορα στο εξωτερικο που δεν μου αρεσει γενικα να γραφω γιατι ειμαι ανθρωπος των πραξεων
αλλα μιας που κρυβεται ολη η CxC θα εχει πλακα που δεν θα μιλησει κανεις..
Ξεκιναμε λοιπον με τα βαρβαρα των παιχτων που ειχαν φαει μπαν στην 54 που επιχειρησαμε να παρουμε και οταν κρατησαμε ενα
καναμε συμφωνια με τον κυριο τουρλου να το δωσουμε πισω και ειπαμε οτι δεν παιρνουμε βαρβαρα ο ενας στην ηπειρο του αλλου
Μετα απο 15 μερες ομως ηρθατε και πηρατε βαρβαρο σε εμας και οταν ρωτησαμε πως και γιατι τον κυριο τουρλου ηταν αφαντος
λεγοντας οτι δεν ασχολειται με την ηγεσια της CxC πλεον χαχαχα
Στη συνεχεια οταν καναμε την κινηση για να παρουμε βαρβαρακια στην 54 βγηκε εδω ο ΛΟΥΤΣΟΣ μες τα δακρυα και κατεκρινε την κινηση αυτη ξεροντας οτι ηταν πολυ καλη και μιλουσε για πολεμο στα βαρβαρα κλπ..
Μαλλον οπως λεει και ο castamere ζηλεψαν που εμεις πηραμε 10
και ηρθαν αυτοι και πηρανε 50 χθες το βραδυ συν αλλα 10 που ειχαν παρει το πρωι
ενω πριν καποιες ωρες ειχε ανακοινωθει οτι ξεκινανε να βγαινουν τα μυστικα..Τυχαιο;;
Η CxC απ οτι φαινεται ειναι μια φυλη που οτι κατακρινει μετα απο λιγο καιρο παει και το κανει(περιεργο αυτο να το κοιταξετε)
χωρις να την νοιαζει η ποιοτητα του παιχνιδιου αλλα το αποτελεσμα δηλαδη να νικησουν
ΛΟΥΤΣΕ που εισαι τωρα;;; γιατι κρυβεσαι;; εδωσε εντολη το αφεντικο και υπακουσες;;
 

DeletedUser34290

Ποιο αφεντικο? Αφου ειπε οτι δεν ειναι ηγεσια... :doh:
 

DeletedUser

Δεν πειραζει τιποτα . τελικα οι φυλετικες θα μεινουν στην μνημη παιχτων για 2 πραγματα
Σε καμια περιπτωση ποιος εκλεισε τον κοσμο .
Ενα για κανενα καλο τσιμπουσι αλλα μαο που μεχρι και στο εξωτερικο βγηκε ( λογικα στον επομενο κοσμο θα εχτε περισσοτερους που θα θελουν να ερθουν
Και δευτερο μονο καποια ονοματα μεγιστων αστειων που το να κλεισουν τον κοσμο ειναι ποθος ζωης μαλλον ασχετα με τους τροπους που θα πρεπει να χρησιμοποιησουν για να το κανουν αυτο . Βεβαια κι εγω μαζι τους απεναντι στο να κλεισεις εναν κοσμο στις φυλετικες τι αξια εχουν μροστα στην καλη παρεα καμια συναντηση κανενα τσιπουρο νεους φιλους και στον χαβαλε . Καμια .
Τι νοημα εχει να κλεισεις κοσμο αν δεν εχεις φαει καμια 15αρια μπαναρισματα γατακια των Μαο που δεν εχετε ουτε εναν να μας δειξετε .
CXC γερα το κλεισιμο του κοσμου ειναι κοντα . Και μην μασατε αν σας λενε δειξους και μπειξους ο κοσμος θα κλεισει και γεματοι περηφανια θα βαλετε ενα ακομα παρασιμο στην ψηφιακη ζωη σας
Περαστικα σας .
 

DeletedUser20254

Το καλοκαιρακι δεν μπηκε καλα καλα και ηδη αρκετοι πηγανε για ΜΠΑΝακια.
Οσο για τα βαρβαρα, μια ματια στο αρχειο των φυλων δειχνει ξεκαθαρα ποια φυλη ειναι καννιβαλοι και βαρβαροφαγοι. :cop:
Μαλιστα η συγκεκριμενη φυλη στη καταταξη πολεμων φυλων αδικειται καθως δεν υπαρχει επιλογη για κυρηξη πολεμου στα βαρβαρα με αποτελεσμα να εχει μεινει κατω κατω στην εν λογω καταταξη.
 

DeletedUser

αθετηθηκε η εντολη του αρχηγου ?
αλλα ποιος ειναι ο αρχηγος οεο ?
να υποθεσω οποιος μεινει τελευταιος ?
να τους βαρεσετε και να τους λιωσετε .σιγα την φυλη Μαο ....... απ το ονομα και μονο
αλλα αυτο το τελευτιο οτι με καποιο τροπο θα κανετε και τα βαρβαρα να χτυπησουν με τρομαζει
τοση τεχνολογια ???????
 

DeletedUser

Πωπω ησυχια.. μονο κατι κοτες ακουω απο το παραθυρο αλλα αναρωτιεμαι ποιες ειναι (ειμαι απο χωριο για αυτο)
περιεργο γιατι αυτες οι κοτες πριν λιγο καιρο ηταν ταυροι και δεν μασαγανε αλλα τωρα μαλλον βγαλανε πουπουλα και
κανουν αυγουλακια..Ο κυριος τουρλου ηξερε τι πατατα πηγαινε να κανει και για να μπορει να καλυψει και αυτον
αλλα και τους δικους του ειχε πει να μην ξανασχοληθει αλλο μελος της φυλης με το εξωτερικο.
κριμα γιατι εσεις το ξεκινησατε και τωρα που θελουμε κουβεντα αγνοειστε. πολυ αντρικο :clap:
 

DeletedUser21976

Καλησπερα σας κυριες και κυριοι και λοιπα φυλα.
Δεν θυμαμαι εαν εχω ξαναγραψει στο φορουμ γιατι ειχα να ασχοληθω 5-6 χρονια με το παιχνιδι.
Παιζω για πρωτη φορα με την CXC και νομιζω τα παμε καλα,δεν ειμαι ο σουπερ παικταρας και ελπιζω και ολοι εσεις οι λιβελογραφοι να ξερετε να παιζετε καλυτερα απο τα γραφομενα σας.
Παμε κυριοι και κυριες να παιξουμε το παιχνιδακι και να διασκεδασουμε χωρις να βγαζουμε τα κομπλεξ μας ο καθενας εδω μεσα.
Μπορουν να γραφονται κειμενα με χιουμορ και οχι συκοφαντιες που διαβαζω μονο.
Ας μου εξηγησει καποιος γιατι τετοιο μενος και μισος κατα της φυλης μου? Μηπως επειδη, απο οτι μαθαινω, εχει κυριαρχησει σε προηγουμενους κοσμους? Μηπως επειδη την φοβοσαστε ακομα και εαν δεν εκανε καλη εκκινηση?Μηπως επειδη σας διακατεχει ενα ειδος κομπλεξ κατωτεροτητας απεναντι μας?
Οπως και να εχει το θεμα ελπιζω να παιξουμε και οχι να αναλωθουμε γραφοντας ο καθενας την αρλουμπα του εδω μεσα.
Σας ευχαριστω για τον χρονο που σπαταλησατε διαβαζοντας τις σκεψεις μου και καλη συνεχεια και μαχες σε ολους μας.
Για ευνοητους λογους δεν θα ξαναγραψω στο φορουμ,εαν εχω να πω κατι ας το δειξω με τις πραξεις μου στο παιχνιδι.
Ραντεβου στα γουναραδικα......:D


[aig]Προειδοποίηση
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή