Πρωτο επιτυχημενο πλανο ΜΑΟ στον κ37!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28807
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33112


Επειδη ξέρω πολυ καλα τουν τουρλου σε προσωπικό βαθμο , ξέρω τι λέω και δεν τον υπερασπιστηκα απλα γέλασα με αυτο που διάβασα. παικταράς δεν είμαι και ουτε θα γίνω.

το οτι δεν εισαι παιχταρας το ξερουμε ολοι εκτος απο εσενα που επειδη επαιξες καποτε στην εθνικη speed νομιζεις οτι εισαι και ο θεος....

τωρα στο οτι ξερεις τουρλουμπουκι και καθεσαι και γελας με αυτα που λεω φανταζομαι σε τι προσωπικο βαθμο τον ξερεις!!!ειναι κριμα να πω παραπανω πραγματα...τωρα για να μην το μελετησουμε και πολυ τα σαπια βουβουζελα τραβα πες τα σε κανενα παιδακι...εχω παιξει και μαζι σου και σε ξερω πολυ καλα!!!
 

DeletedUser21068

το οτι δεν εισαι παιχταρας το ξερουμε ολοι εκτος απο εσενα που επειδη επαιξες καποτε στην εθνικη speed νομιζεις οτι εισαι και ο θεος....

τωρα στο οτι ξερεις τουρλουμπουκι και καθεσαι και γελας με αυτα που λεω φανταζομαι σε τι προσωπικο βαθμο τον ξερεις!!!ειναι κριμα να πω παραπανω πραγματα...τωρα για να μην το μελετησουμε και πολυ τα σαπια βουβουζελα τραβα πες τα σε κανενα παιδακι...εχω παιξει και μαζι σου και σε ξερω πολυ καλα!!!

Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια λένε στο χωρίο μου φίλτατε , με διαφορά με εσένα εγω δεν βγήκα να κράξω κανέναν .. Όσο για την εθνική σιγά μώρε 2η βγήκαμε τότε . Κοίτα να ασχοληθείς με κανένα βάρβαρο τώρα , και ασε το εξωτερικο φόρουμ και τις κατινίες πρέπει αν το χτίσεις πρίν στο πάρουν.

επίπεδο δάπεδο , να έρθεις να καθαρίσεις και το δικό μου..
 

DeletedUser34286

θα παιρνουμε βαρβαρα απο τον μπαν που τρωτε ετοιμα χωρια
 

DeletedUser33112

εγω να παρω βαρβαρα???και να τα χτισω κι ολας!!!μαλλον εχω αμνησια η μαλλον εχεις μπερδεψει λογαριασμος!!!τωρα για το επιπεδο μας αστο...επισεις δεν νομιζω να κραζω απλα την αληθεια λεω!!!αν πειραζει η αληθεια τοτε ζησε με το ψεμα!!!
 

DeletedUser21068



Δέν είναι κάπως "χάζο" να μου στέλνει ο αρχηγος της φυλής σας μηνύματα και να με ρώταει πραγματάκια για να ρουφιανέψω την φυλή μου ; τι περιμένει ; επειδη έπαιξα κάποτε με ΜΑΟ ; ίσα ίσα που με προσβάλει αυτη η κίνηση του δίοτι με θέωρει σκάρτο άνθρωπο.







Εδώ έχω ένα λάθος και οφείλω να το παραδεχτώ , Ο Γιώργος είχε στείλει και "πείραζε" τον παλικάρι που παίζει τον λογαριασμό μου λεγοντας του " ρε εχετε ρουφιανο σε εμας και ποσταρετε και το φορουμ μας σε πριντ σκριν" .

Και εγω μιας και δεν ασχολίομουν με το κόσμο αυτό αλλο κατάλαβα.

Ζητώ συγνώμη στον Γιώργο αν τον πρόσβαλα , ξέρει τι ανθρωπος είμαι .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ρε βουβουζελα γελαει ο κοσμος οχι να το παιζεις παικτης και εσυ υμαρτον....
 

DeletedUser34290

Αρχηγος της ΜΑΟ καποιος Γιωργος? Κατι δεν παει καλα εδω...
 

DeletedUser28807

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας, ειδαμε αυτα που θελαμε να δουμε και επδ παει να ξεφυγει παρακαλω να κλειδωθει.
 

DeletedUser34290

Γιωργακης wrote:
> ο Γιωργος νολαντερ

Ενας και μοναδικος ειναι ο αρχηγος οπως πολυ καλα ξερετε.

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας, ειδαμε αυτα που θελαμε να δουμε και επδ παει να ξεφυγει παρακαλω να κλειδωθει.

Κατσε εδω βρε, που θα βρεις καλυτερα?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή