Πρωτο επιτυχημενο πλανο ΜΑΟ στον κ37!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28807
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
@aloxa01
εγω την ανεβασα για να πω μπραβο στους μαο που τουλαχιστον αυτοι δε το ξεχνανε. Ο παιχτης ο συγκεκριμενος δεν ειναι της Μαο.
btw ποιος εισαι εσυ;
 

DeletedUser

Υπαρχει καποια αμφισβητηση στην κινηση να καθαρισουν χωρια απο την ηπειρο τα οποια θα μπορουσαν να δωσουν για 20 πρεμ οι νουμπαδες στην μαο ρε σωτηρη;

Επισης οσο εμεις εξαπολυαμε το πλανο που λες στην tdr , η μαο εξαπελυε πλανο σε partaca kizascy με απολογισμο 0 ολοκληρα χωρια.

Καμια αμφισβητηση,απλα μην κραζετε τους ΜΑΟ για τα βαρβαρα,οταν και εσεις λιγες μερες πριν τον πολεμο μαζεψατε πανω απο 100 βαρβαρα στη γραμμη του μετωπου.Θα μου πεις τωρα οτι ηταν κινηση στρατηγικης για να κανετε πιο συμπαγης την πρωτη γραμμη σας,αλλα και των μαο κινηση στρατηγικης ηταν να βγουν στην πλατη σας.
Το λοιπον,σας μειωνει πολυ το γεγονος οτι κραζετε οτι κανατε λιγες βδομαδες πριν.
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
δε τους κραζουμε, οτι μπορει ο καθε ενας
 

DeletedUser2415

Και ενω τα φωτα της δημοσιοτητας εχουν πεσει πανω στη φυλη ΜΑΟΜΑΟ,οι φυλες cxc-nap εξαπελυσαν ενα καταιγιστικο πλανο στην διεκδικητρια φυλη της κ54 TDR(+ ακαδημιες).Τα outsiders(TDR) δεν καταφεραν να αντιμετωπισουν το πλανο μιας και με το ζορι και οι 3 φυλες μαζι πιανανε τους 1μ ποντους και ετσι η κ54 επαψε πια να ειναι μια διεκδικουμενη ηπειρος.

Συγχαρητηρια! :clap:

Υ.Γ.OUT ειμαι,οποτε μην γραψετε για μαο,κανεις δεν τα διαβασει :p

Τουλαχιστον εμεις κανουμε πλανα για να καλυψουμε το ριμ και την ηπειρο μας.. αλλες φυλλες στρατολογουνε ολο το ριμ και το κορ για να κλεισουνε την ηπειρο τους σου θυμιζει κατι αυτο?? :hmmm:..!! για σενα το γραφω που εισαι ουτ οι μαο δεν θα το διαβασουν!!:D

Απο οτι φαινεται,ειναι καλοι στο να σας μιμουνται ;)

Καλο ειναι να διδασκεις και να μαθαινεις..!!

εεε εγω σε σενα μιλαω... δεν βλεπεις;;; η βαζεις κανα ρομποτ να στα διαβαζει να τα ακους;;; δεν ξερω εσεις εκει στην CxC ειστε της τεχνολογιας απο οτι φαινεται και σας αρεσουν τα ροΜΠΟΤακια... μποοοοτακιααααα...τωρα δεν ξερω μπορει να σας αρεσουν και τα τακουνια...μονο μην το μαθουν οι ΜΑΟΜΑΟ και διαλυθουν...χαχαχαχαχα νουμερα


σου κοπηκε η λιαλια ανακατωστρα μου;;; που πηγαν οι εκθεσεις και ο ερισμος σου ο ατελειωτος;;;

Το οτι παιζει καποιος παρανομα ειναι και εις γνωση του οτι θα τιμωρηθει γιατο υπαρχει και η ομαδα διαχειρισης δεν μπορω να καταλαβω γιατι εχεις φαει σκαλωμα και παιρνεις τον ρολο αλλων.. αν θες να γινεις διαχειριστης κανε μια αιτηση...
Επισεις δεν χαρακτηριζεται μια ολοκληρη φυλη για καποιους που παρανομουνε, τα μπαν πεσανε μαζικα σε πολλους κοσμους και πολλες φυλες και θα πεφτουνε σνεχεια ..οσοι δεν εχουν μυαλο εχουν μπαν τοσο απλα.. ειναι ακυρη η προπαγανδα σου ...

Τώρα όσο αφορά για τους ρουφιάνους που διαβασα ο ορος αυτος δεν ισχυει η σωστη ορολογια για το παιχνιδι ειναι κατασκοπος.. και έχω να πω τα παρακάτω (προς ολες τις φυλες του σερβερ και οχι στοχευμενα) το
παιχνίδι είναι πολεμικό και στρατηγικής είναι μέρος του παιχνιδιού λοιπον η προπαγανδα (θεμιτη αθεμιτη) η κατσκοπεία και οποιαδήποτε αλλη δολοπλοκία αιτησεις υποστηριξης, ban, ticket να τρεχουν για παράνομα λογισμικά κ.τ.λ ώστε να βοηθηθεί η ανάπτυξη τις οποιαδήποτε φυλής να προσεχετε να μην στρατολογειτε οτι βρισκετε μπροστα σας .. ο ορισμός ρουφιάνος δεν κολλάει εδω, μην μπερδεύεται το παιχνίδι με την προσωπική σας ζωή..!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17773

Το οτι παιζει καποιος παρανομα ειναι και εις γνωση του οτι θα τιμωρηθει γιατο υπαρχει και η ομαδα διαχειρισης δεν μπορω να καταλαβω γιατι εχεις φαει σκαλωμα και παιρνεις τον ρολο αλλων.. αν θες να γινεις διαχειριστης κανε μια αιτηση...
Επισεις δεν χαρακτηριζεται μια ολοκληρη φυλη για καποιους που παρανομουνε, τα μπαν πεσανε μαζικα σε πολλους κοσμους και πολλες φυλες και θα πεφτουνε σνεχεια ..οσοι δεν εχουν μυαλο εχουν μπαν τοσο απλα.. ειναι ακυρη η προπαγανδα σου ...

λογικο και ψυχραιμο σε βρισκω...ειναι νωρις ακομα ε;;; χαχαχαχαχα σε κερασανε και εσενα κανα τσιπουρο οι ΜΑΟ και χαλαρωσες βλεπω... μπαααα δεν εχω χρονο καλα καλα για το παιχνιδι για διαχειρηση θα βρω;;; αν και οι γνωσεις μου σιγουρα θα ηταν πολυτιμες :))) δεν ειμαι εδω να κανω το αφεντικο κανενος Δημητρη ουτε να δειξω κατι,απλα προσπαθω να μου μαθετε να παιξω γιατι μαλλον εχετε βελτιωθει παρα πολυ οπως λετε και οι παιχταραδες σου δεν ξερουν που τους πανε τα 4 και ποιος παιζει σε αυτον τον λογαριασμο... ο λογος μου ειναι χιουμοριστικος και ειρωνικος οπως παντα...αν αυτο οδηγει και σε προπαγανδα...χμμμμ τοτε ειμαι περηφανος για τον εαυτο μου...η απλα οποιος εχει την μυγα μηγιαζετε...

αααααντε καλες μαχες να εχουυυυμε


[aig]10 Πόντοι
5. Προσωπικά Δεδομένα
Παρακαλούμε μην αναφέρετε Προσωπικά Δεδομένα και πληροφορίες σχετικά με άλλα μέλη δίχως την προέγκρισή τους, καθώς είναι ενάντια στους Νόμους περί Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων. Σημειώστε ότι εδώ αναφερόμαστε στην εισαγωγή φωτογραφιών μελών καθώς και οποιαδήποτε άλλη πληροφορία σχετικά με οικογενειακό, μαθητικό και εργασιακό περιβάλλον κλπ.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2415

λογικο και ψυχραιμο σε βρισκω...ειναι νωρις ακομα ε;;; χαχαχαχαχα σε κερασανε και εσενα κανα τσιπουρο οι ΜΑΟ και χαλαρωσες βλεπω... μπαααα δεν εχω χρονο καλα καλα για το παιχνιδι για διαχειρηση θα βρω;;; αν και οι γνωσεις μου σιγουρα θα ηταν πολυτιμες :))) δεν ειμαι εδω να κανω το αφεντικο κανενος Δημητρη ουτε να δειξω κατι,απλα προσπαθω να μου μαθετε να παιξω γιατι μαλλον εχετε βελτιωθει παρα πολυ οπως λετε και οι παιχταραδες σου δεν ξερουν που τους πανε τα 4 και ποιος παιζει σε αυτον τον λογαριασμο... ο λογος μου ειναι χιουμοριστικος και ειρωνικος οπως παντα...αν αυτο οδηγει και σε προπαγανδα...χμμμμ τοτε ειμαι περηφανος για τον εαυτο μου...η απλα οποιος εχει την μυγα μηγιαζετε...

αααααντε καλες μαχες να εχουυυυμε
Με οποιονδηποτε τα πινω, δεν εχω να μοιρασω τιποτα αλλο με κανεναν εντος παιχνιδιου και τους ορους αυτου .. ο παιζων χανει και ο πινων μεθα και το αντιστροφο..
Οταν επαναλαμβανεσαι στα ιδια και στα ιδια σε πολλα ποστ δεν ειναι χιουμορ ειναι προπαγανδα, προσπαθεις να κερδισεις εντυπωσεις στοχευμενα με λαθος επιχειρηματα ενω γνωριζεις οτι ολοι οι ελληνικοι σερβερ καιγοντε στα μπαν...
Αν θες να μαθεις να παιζεις ακολουθα τον οδηγο του παιχνιδιου , υπαρχει και το wiki :p
Μεινε οπως εισαι μην αλαζεις τιποτα..!
Σε κανα διμηνο οι μυγες κατσε να φαμε τα κουνουπια πρωτα :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33112

απορω ωρες ωρες με τι θρασος βγαινουν μελη και γραφουν απο την cxc...15 μπαν και ενας θεος ξερει ποσοι ακομα ειναι ρομποκοπ!!!


[aig]Προειδοποίηση για 6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17773

Οταν επαναλαμβανεσαι στα ιδια και στα ιδια σε πολλα ποστ δεν ειναι χιουμορ ειναι προπαγανδα, προσπαθεις να κερδισεις εντυπωσεις στοχευμενα με λαθος επιχειρηματα ενω γνωριζεις οτι ολοι οι ελληνικοι σερβερ καιγοντε στα μπαν...
Αν θες να μαθεις να παιζεις ακολουθα τον οδηγο του παιχνιδιου , υπαρχει και το wiki :p
Μεινε οπως εισαι μην αλαζεις τιποτα..!

Ενεργω οπως ενεργουν οι συνομιλητες μου... αν αυτοι ειναι εμονικοι με το οτι οι ΜΑΟ εινα ασχετοι και μπεκρουλιακες,τοτε εγω ειμαι εμονικος στο οτι βαζετε ****ακια που ειναι το προβλημα;;; το thread το διαβασες;;; κοιταξε να δεις επειδη επαναλαμβανεσε στην λεξη προπαγανδα, επειδη εσυ μπορει να λειτουργεις ετσι και να χρησιμοποιεις το εξτερναλ σαν προπαγανδα δεν παει να πει οτι το κανουμε ολοι αυτο...(το απεδειξαν μαλιστα και οι OP-του ποστ με τις γελοιοτητες που γραφανε)...αν προσπαθουσα να κερδισω εντυπωσεις εδω περα σε ανθρωπους πισω απο οθονες τυφλα να ειχε ο εξω κοσμος...χααχαχαχαχα

για στειλε κανα λινκ να θυμηθουμε τιποτα... :help

- - - Eνημερώθηκε - - -

απορω ωρες ωρες με τι θρασος βγαινουν μελη και γραφουν απο την cxc...15 μπαν και ενας θεος ξερει ποσοι ακομα ειναι ρομποκοπ!!!

σταθη σε παρακαλω...εδω περα μιλαω με τον <<θρυλο>> των φυλετικων μαχων... :noob: :grrr2: :mad:
 

DeletedUser33112

συγνωμη αλοχα το ξεχασα!!!αποχωρω δεν θα ξαναγινει
 

DeletedUser2415

Ενεργω οπως ενεργουν οι συνομιλητες μου... αν αυτοι ειναι εμονικοι με το οτι οι ΜΑΟ εινα ασχετοι και μπεκρουλιακες,τοτε εγω ειμαι εμονικος στο οτι βαζετε ****ακια που ειναι το προβλημα;;; το thread το διαβασες;;; κοιταξε να δεις επειδη επαναλαμβανεσε στην λεξη προπαγανδα, επειδη εσυ μπορει να λειτουργεις ετσι και να χρησιμοποιεις το εξτερναλ σαν προπαγανδα δεν παει να πει οτι το κανουμε ολοι αυτο...(το απεδειξαν μαλιστα και οι OP-του ποστ με τις γελοιοτητες που γραφανε)...αν προσπαθουσα να κερδισω εντυπωσεις εδω περα σε ανθρωπους πισω απο οθονες τυφλα να ειχε ο εξω κοσμος...χααχαχαχαχα

για στειλε κανα λινκ να θυμηθουμε τιποτα... :help

- - - Eνημερώθηκε - - -



σταθη σε παρακαλω...εδω περα μιλαω με τον <<θρυλο>> των φυλετικων μαχων... :noob: :grrr2: :mad:

χαχαχα αλλη φορα τα λινκ αλλαγη βαρδιας..ευχαριστω που απαντησες στον πελιγροθο.. :D
καληνυχτα..!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33112

αντε καληνυχτα αυριο ξεκινα το νεο παραμυθι σου!!!αααα να χαιρεσαι τους παιχτες σου με τα σουπερ ρομποτακια!!!πετρα να σηκωσεις ολοι πλεον γνωριζουν κυριε δημητρη!!!αν ειχες λιγη τσιπα δεν θα εβγαινες να γραψεις εδω μεσα!!!!15 μπαν οχι ενα ουτε δυο αλλα 15...και μεταξυ μας ολοι ξερουμε οτι εισαι ο νουμερο ενα ρομποτακιας...μην μας κανεις την τρελη αγελαδα!!!


[aig]Έχουν δοθεί ποινές στα πόστ #34 και #46

aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21068

O Δημήτρης νούμερο ένα ρομποτάκιας .. :grrr: τί αλλο θα ακούσω εδω μέσα θέε μου !

Εγω πάντως έχω να πω ότι μπορεί να είμαι CxC μέχρι το κόκαλο όταν μπαίνει σε κόσμο , αλλα καθώς έχω παίξει και σε ένα κόσμο με ΜΑΟ , έχω να πω , κρατήστε τα νεύρα σας και βγάλτετα στο παιχνίδι ναι έχει και περισσοτερο νόημα , δεν έχετε τόσα σκίλλς ούτε οι πιθανότητες είναι με το μέρος σας ακόμα και μετά τα μπάν αλλά είσαστε οι περισσότεροι παρέα και μπορείτε να το χειριστείτε καλύτερα.

Δέν είναι κάπως "χάζο" να μου στέλνει ο αρχηγος της φυλής σας μηνύματα και να με ρώταει πραγματάκια για να ρουφιανέψω την φυλή μου ; τι περιμένει ; επειδη έπαιξα κάποτε με ΜΑΟ ; ίσα ίσα που με προσβάλει αυτη η κίνηση του δίοτι με θέωρει σκάρτο άνθρωπο.

Κάντε το παιχνίδι εξυπνα πιο ενδιαφέρον , και μην αναλώνεστε σε κατινίες.
 

DeletedUser

Κυριε τουρλουμπουκι,ευχαριστω που απλα με επιβεβαιωνετε.
Μιλαω για πλανα δικα σας στα βαρβαρα και σε καφε παικτες 5-6 χωριων ετσι ωστε να σας δειξω οτι κανετε πραγματα που κανουν και οι ΜΑΟ,και μου απαντατε για merge και ενωσεις σε 11 κοσμους πισω.

Χμμμ,περιμενα μια δοση επιχειρηματων στα λεγομενα σου,αλλα μαλλον δεν τα διαθετεις.
Και κοιτα να δεις που λιγο παραπανω λες για προπαγανδα και ελλειψη επιχειρηματων στον αλοχα.

Αρκετα ενδιαφερον ;)
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
@AceQuad

απανταω σε σενα και οχι στα αλλα τα κουλουρια επειδη σε ξερω.
Εμεις χτυπησαμε με πλανο αλλου και πηραμε βαρβαρα γιατι υπαρχει λογος. Οι μαο χτυπησανε βαρβαρα επειδη μονο αυτο μπορουσανε να κανουνε, δε σηκωνει και πολυ κουβεντα
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

@AceQuad

απανταω σε σενα και οχι στα αλλα τα κουλουρια επειδη σε ξερω.
Εμεις χτυπησαμε με πλανο αλλου και πηραμε βαρβαρα γιατι υπαρχει λογος. Οι μαο χτυπησανε βαρβαρα επειδη μονο αυτο μπορουσανε να κανουνε, δε σηκωνει και πολυ κουβεντα

Κατσε ρε συ Πανο(αν θυμαμαι καλα) οταν δηλαδη εσεις σαν cxc παιρνετε βαρβαρα υπαρχει λογος,και οταν παιρνουνε οι μαο,ειναι νουμπαδες,αχρηστοι κλπ κλπ;
Ενταξει ειστε δυνατη φυλη,αλλα δεν ειστε και θεοι,χαλαρωστε.Οπως λεει και ο αρχηγος σου,ειναι ενα πολεμικο παιχνιδι που απαιτει στρατηγικη.Οποτε δεν γινεται οταν εσεις κανετε τα ιδια να το ονομαζετε στρατηγικη και οταν το κανουν οι αντιπαλοι σας να το κραζετε.Ας ειμαστε και καπου αντικειμενικοι.
Οσο για το πλανο των μαο,ενημερωθηκα οτι ηταν πλανο χωρις αριστους(δεν ειδα αναφορες αριστων,αν κανω λαθος,τοτε με εχουν παραπληροφορησει)και μονο με νουκς.Και απο τις αναφορες που ειδα,πιασανε τοπο οι ξεμπαρκες νουκς και φαγανε αρκετες μοναδες.

Υ.Γ.Προσπαθω να μιλαω παντα αντικειμενικα και χωρις να θελω να προσβαλλω,παρακαλω οσοι απευθυνεστε σε μενα τουλαχιστον,αν θελετε να λαμβανετε απαντησεις να μιλατε οπως μιλαω και γω(πχ ex.con.)
 

DeletedUser33112

ενταξει τωρα μιλησε ο δημητρης αν θυμαμε καλα το ονομασου...μιλησε η βουβουζελα να υποστυριξει τον τουρλουμπουκι!!!πλακα μας κανεις τωρα ετσι???ολοι ξερουν μην μας περνας για ****υς...την ειδατε ολοι παιχταραδες αλλα τα ****ακια ****ακια!!!βουβουζελα μην υποστυριζεις αλλους χαλαρωσε στομα εχουν!!!χρονια ειμαστε εδω μεσα δεν ειμαστε καινουργιοι!!!οποτε κατσε και πες τα αυτα σε κανενα καινουργιο!!!
 

DeletedUser21068

ενταξει τωρα μιλησε ο δημητρης αν θυμαμε καλα το ονομασου...μιλησε η βουβουζελα να υποστυριξει τον τουρλουμπουκι!!!πλακα μας κανεις τωρα ετσι???ολοι ξερουν μην μας περνας για ****υς...την ειδατε ολοι παιχταραδες αλλα τα ****ακια ****ακια!!!βουβουζελα μην υποστυριζεις αλλους χαλαρωσε στομα εχουν!!!χρονια ειμαστε εδω μεσα δεν ειμαστε καινουργιοι!!!οποτε κατσε και πες τα αυτα σε κανενα καινουργιο!!!

Επειδη ξέρω πολυ καλα τουν τουρλου σε προσωπικό βαθμο , ξέρω τι λέω και δεν τον υπερασπιστηκα απλα γέλασα με αυτο που διάβασα. παικταράς δεν είμαι και ουτε θα γίνω.
 

DeletedUser26159

Κατσε ρε συ Πανο(αν θυμαμαι καλα) οταν δηλαδη εσεις σαν cxc παιρνετε βαρβαρα υπαρχει λογος,και οταν παιρνουνε οι μαο,ειναι νουμπαδες,αχρηστοι κλπ κλπ;
Ενταξει ειστε δυνατη φυλη,αλλα δεν ειστε και θεοι,χαλαρωστε.Οπως λεει και ο αρχηγος σου,ειναι ενα πολεμικο παιχνιδι που απαιτει στρατηγικη.Οποτε δεν γινεται οταν εσεις κανετε τα ιδια να το ονομαζετε στρατηγικη και οταν το κανουν οι αντιπαλοι σας να το κραζετε.Ας ειμαστε και καπου αντικειμενικοι.
Οσο για το πλανο των μαο,ενημερωθηκα οτι ηταν πλανο χωρις αριστους(δεν ειδα αναφορες αριστων,αν κανω λαθος,τοτε με εχουν παραπληροφορησει)και μονο με νουκς.Και απο τις αναφορες που ειδα,πιασανε τοπο οι ξεμπαρκες νουκς και φαγανε αρκετες μοναδες.

Υ.Γ.Προσπαθω να μιλαω παντα αντικειμενικα και χωρις να θελω να προσβαλλω,παρακαλω οσοι απευθυνεστε σε μενα τουλαχιστον,αν θελετε να λαμβανετε απαντησεις να μιλατε οπως μιλαω και γω(πχ ex.con.)

Σε παραπληροφορήσανε. Αφού πήρανε ένα χωριό στα 20 τρένα που σήκωσαν, το αλλάξανε στο πλάνο χωρίς τρένα για να το λένε επιτυχημένο.
 

DeletedUser

Δεν γνωριζω πως εγινε,εγω παντως εμαθα οτι το πλανο ηταν πιο πολυ για σπασιμο περιοχης.
Απο κει και περα,εσεις που χορευετε στον χορο ξερετε καλυτερα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή