LOCA vs DND ( Στατιστικά και σχολιασμός στατιστικών )

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33200

Καλημέρα φίλτατε Ταράχη.



Τα επιθετικά μας ηταν καμια 80.000 και εσείς είσασταν η 300 του Λεωνίδα , που βγαίνει απο την ασπιδα τους στο εξωτερικο φορουμ "ο κανένας "και διαλαλλη με την έκφραση "γελοίο" εναν άνθρωπο που συζητάει πολιτισμένα , λεει την αποψη του και δεν έχει προσβάλη ή μειώσει κανέναν απο εσάς .

Λυπάμαι αλλα είμαι απο τους ανθρωπους που σέβοντε τον εαυτό τους και επειδή δεν θέλω να πέσω στο επίπεδο σας δεν θα απαντήσω σε θέμα δικό σας ξανα .

Δέν είναι λίγο οξυμωρο να προσβάλετε το άνθρωπο που απευθυνεστε και να περιμένετε μια απάντηση ; Αλλα ξέχασα είστε πίσω απο ενα πληκτρολόγιο νομίζοντας οτι μπορείτε να βγάλετε τον χαρακτήρα που τα σημερινά δεδομένα της κοινωνίας δεν σας το επιτρέπουν , Λυπάμαι για εσάς που έχετε χάσει την αξία αυτοθ που κάνετε εδω μέσα.

Όσο αναφορα τους υπαινιγμους σας , αφήστε καλύτερα ο χρόνος να δείξει στατιστηκά και αποτελέσματα , γιατι αν θυμάμαι καλά στο πρωτο πλανο σας στους ΝΕΣ , 2 χωρία είχατε πάρει εσείς .

Είμαι διατεθημένος να απαντάω σε ερωτήσεις άλλων , εφόσον πληρούν την ευγένια και τον σεβασμο στον γραπτό τους λόγο.


μητσο εισαι κουκλος<3

Αγης

- - - Eνημερώθηκε - - -

Μετα απο πολύωρη και σοβαρη συζήτηση οι 30 συνιστώσες της ΛΟΚΑ αποφάσισαν οτι για να ειναι στα ισα ο πόλεμος θα στρατολογήσουν άλλες δυο ηπείρους . μόλις τις βρουν θα βγει το επόμενο πλανο . Φήμες οτι στρατολόγησαν δυο ηπείρους στον επόμενο κοσμο και εκαναν αιτηση υποστηρίξης για να τους τις μεταφέρουν οι διαχειριστες στο ριμ πίσω απο την dnd κρίνονται αναληθείς ....

Σε καθε περίπτωση 6 - 7 άτομα απο την dnd εχουν στειλει βιογραφικά για την θέση του αρχηγού της Λοκα ....


Πριν ειπες οτι στον 27 που επαιξες ειχες 25 φυλες μαζι σου τι μιλας;
 

DeletedUser34112

Καλησπερα,

Ρε παιδια που χαθηκατε ολοι οι πολεμικοι αναλυτες...

Αυτα τα ωραιά γραφηματα, οι στατιστικές αναλυσεις, η μαζα των 3ων Ηπειρων, η Βαβέλ των ικανότατων παιχτών της LOCA,

Που μάλιστα καποιοι ειχαν ξοφλίσει την DnD και ανακοινωσαν στο γενικό φόρα... κιόλας (πριν καλα - καλα αρχισουν οι ΦΑΠΕΣ), οτι μετα οι LOCA θα εχουν και πόλεμο μεταξυ τους...

Δηλαδή ξεπετάμε την DnD και μετα θα λυσουν τις σοβαρές διαφορες μεταξυ τους....

Πανε όλοι σκορπισαν σαν τα παλάτια της άμμου...

Εδω οι Ελλάδα βουλιαζει και οι Αρχηγοι της LOCA πιανουν δουλείες - ανοιγουν καταστηματα... τι αλλο θα ακουσουμε δηλαδη... ημαρτον.

Καθιστε να φατε τις ΦΑΠΕΣ σας, σαν κυριοι και ΜΗΝ την κοπανατε ολοι...

Παλι 3 ηπειρους εχετε - παλι τα επιθετικα θα τα ξαναφτιαξετε (αμα προλαβετε....χαχαχαχα).

Να τωρα η στρατολογημενη Κ54 ειναι σε κατάσταη ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΠΑΝΙΚΟΥ!!
Τελειωνουμε απο κει... καθηστε LOCAτζηδες... Καθηστε να μας διδαξετε... στατιστικα... ειμαστε στουρναρια στα στατς....

Ταραχη πουλαμε Τρελα δεν εχουμε χαθει ...
Θα τα ξαναπουμε συντομα
:grrr:
 

DeletedUser21068

Χαχαχα τώρα τα είδα , ΠΟΤΕ δεν ήμουν αρχηγος την Λοκα ρε παιδία ! εκτελεστικό μέσω ήμουν και τίποτα παραπάνω , αρχηγος υπήρχε και ακόμα υπάρχει ,

Σταματήστε την προπαγάνδα σε αυτό το βαθμό.

Όσο το αλλο που διάβασα για την Ελλάδα που καταρεέι και αλλοι ανοίγουν μαγαζία απευθυνόμενος σε εμένα , τό είχα στα σκαρία πρίν μπώ στον κ36 , και σε αυτά τα θέματα που αφορουν την πραγματική ζωή καλό θα ήταν να υπαρχει ο ελάχιστος σεβασμός. μην χάσουμε όλοι τις αξίες μας σαν ανθρώποι. ;)
 

DeletedUser33570


Όσο το αλλο που διάβασα για την Ελλάδα που καταρεέι και αλλοι ανοίγουν μαγαζία απευθυνόμενος σε εμένα , τό είχα στα σκαρία πρίν μπώ στον κ36 , και σε αυτά τα θέματα που αφορουν την πραγματική ζωή καλό θα ήταν να υπαρχει ο ελάχιστος σεβασμός. μην χάσουμε όλοι τις αξίες μας σαν ανθρώποι. ;)

Έλα.... μην το περνεις τοσο στα σοβαρά...

Εδω αλλόι έχουν παθει καρδιες, καρκινους, εχουν πεθάνει μαναδες, αδερφια, πρωτοξαδερφες.... για να την κανουν ¨Αξιοπρεπώς.."
και μετα απο 2 κοσμους ως εκ θαυματος "Αναστένονται":D

Εσυ μια επιχείρηση... άνοιξες... εεε...καλές δουλειες....

Οσο για τον abalakos6.... περιμενουμε να δουμε κανα τσεκουρι σου...αμπαλάκο....:grrr2:
 

DeletedUser15970

Χμμ για να ανανεωνομαστε κιολας! 12 Μερες Πολεμου οεο

Πλευρά 1:
Φυλές: DnD, DnD+
Πλευρά 2:
Φυλές: LOCA., LΟCA, LOCΑ

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 98
Πλευρά 2: 56
Διαφορά: 42

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 870,607
Πλευρά 2: 502,622
Διαφορά: 367,985

chart
 

DeletedUser33570

ΑΑΑΑαααα

Μα πως και ετσι....?

Και μου φαινεται οτι εισαι και καλος μαζί τους, καθώς παιχτες που εγκατέλειψαν τη LOCA δεν φαινονται εδω...

Εαν υπολόγιζες και αυτούς μαλλον η διαφορα είνα στα διπλασια χωρια...

Αντε "LOCA και τα χωρια πουρε...."
 

DeletedUser

Χαχαχα τώρα τα είδα , ΠΟΤΕ δεν ήμουν αρχηγος την Λοκα ρε παιδία ! εκτελεστικό μέσω ήμουν και τίποτα παραπάνω , αρχηγος υπήρχε και ακόμα υπάρχει ,

Σταματήστε την προπαγάνδα σε αυτό το βαθμό.

Όσο το αλλο που διάβασα για την Ελλάδα που καταρεέι και αλλοι ανοίγουν μαγαζία απευθυνόμενος σε εμένα , τό είχα στα σκαρία πρίν μπώ στον κ36 , και σε αυτά τα θέματα που αφορουν την πραγματική ζωή καλό θα ήταν να υπαρχει ο ελάχιστος σεβασμός. μην χάσουμε όλοι τις αξίες μας σαν ανθρώποι. ;)

παιδια οτι τυπος ειναι ενας μεγαλος ΨΕΥΤΗΣ
λεει οτι σταματαει για να ανοιξει μαγαζι και χθες παρακαλαγε να μπει σε μια ελληνικη φυλη στον νετ

ααα ρε ξεφτυλα βουβουζελα μια ζωη ο ιδιος ******ιοζης θα μεινεις...
 

DeletedUser2749

ενταξει...τι να πει κανεις....ο αλλος ελεγε μην πατησουμε διαγραφη στο προτο πλανο της λοκα...και τωρα σταματανε μονοι τους...γιατι ρε παιδια αυτο το πραγμα? αφου δεν εχετε τα αντερα....γιατι οταν εχετε πλατες πουλατε τρελα..και τωρα που τρωτε το ξυλο της ζωης σας λετε απλα ενα σταματαω??

γιατι ρε μαγκες πουλατε τρελα το τι κανατε στους προηγουμενους κοσμους αλλα εδω τρωτε ξυλο λετε σταματαω? γιατι κοιτατε το παρελθον και δεν παιζετε το τωρα?

καποτε ειχες δουλεια και ησουν μαγκας..τωρα ζεις με το ταμειο ανεργειας...σταματησες να εισαι μαγκας??? πραγματικα γελαω πολυ με καποια ατομα που ονομαζουν τα χωρια τους για να προκαλουν...εγω δεν ονομαζω..βαριεμε...εγω απλα γλενταω το παιχνιδι και τιποτα αλλο...καλη συνεχεια μαγκες.....

η αληθεια ειναι οτι η ζωη ειναι καπου εξω απο το σπιτι μας...απλα εδω διασκεδαζουμε..και ευχαριστουμε ολα τα παιδια που δινουν πιεση και παιζουμε ωραιες μαχες ωρες ωρες....
 

DeletedUser

Καποιος απο dnd μου ειχε πει μετα το 1ο πλανο της λοκα οτι ο βουβουζελας θα τα παραταγε μετα το 2ο αποτυχημενο πλανο της λοκα.
Το 1ο πλανο,συμφωνα με τα λεγομενα του βουβουζελα,ηταν πλανο παγκοσμιου επιπεδου σερβερ,που μια dnd δεν θα μπορουσε να αποκρουσει,και θα νομπλαραμε 50 χωρια σιγουρα.Το αποτελεσμα το βλεπουμε στα στατς.
Το 2ο πλανο,βγηκε γρηγορα,εχοντας ως σκοπο να χτυπηθουν αδεια χωρια.Το αποτελεσμα το βλεπουμε στα στατς.

Στο 2ο πλανο της λοκα,ο λογαριασμος στον οποιο βοηθαω(3 λαλουν) εριξε μονο νουκς καθως δεν θελαμε να ξαναφαμε πρενομπλ και ρεκλαιμ και να χανουμε αθρησκα επιθετικα.Ο υπερπλαναρχης βουβουζελας,εχοντας στο μυαλο του οτι ειναι ο θεος ο ιδιος,μας επετρεψε να ριξουμε καποιες νουκ και απαιτησε να νομπλαρουμε σε περιοχη μονοι μας 3 χωρια.Προφανως αυτος ο υπερμεγιστος παικτης,δεν μπορεσε ποτε να καταλαβει την εννοια "δοκιμη της περιοχης",δηλαδη καποιες νουκ για να δουμε αντιδρασεις,ωρες ενεργητικοτητας,τροπο αμυνας κλπ κλπ.και μας εκραξε στο σκαιπ ρουμ της λοκα,καθως ως γνωστον οτι κανει,το κανει για να τραβαει τα βλεμματα.

Τωρα λοιπον,εφοσον ειδε οτι ειναι ασχετος στο να διοικησει και να βγαλει επιθετικα πλανα,εγραψε ενα δακρυβρεχτο μηνυμα στο φορουμ,κατηγορωντας ολη τη φυλη,εκτος του εαυτου του(μην μπερδευεστε,ειναι παγκοσμιου επιπεδου παικτης) και ειπε οτι δεν αξιζει να χαραμιζει τον χρονο του με ασχετους και μπλα μπλα μπλα.

Αυτος λοιπον παιδια ειναι ο κυριος βουβουζελας,ο κυριος "ανοιγω μαγαζι και δεν εχω χρονο" ή σε ελευθερη μεταφραση,ο κυριος "ειμαι ασχετος,αλλα επειδη το παιζω θεος,μου φταινε οι αλλοι".

Συγχαρητηρια στην dnd λοιπον που διαφαινεται να ειναι η νικητρια φυλη αυτου του κοσμου.

Υ.Γ.Σκουπιδι(βουβουζελα),σε καθε μηνυμα σου εγραφες κλαιγοντας,οτι αυτο που κανεις,το κανεις χωρις προσωπικο οφελος.Ξυπνα,οι φυλετικες εκτος απο το να γεμιζουν τον ελευθερο χρονο του καθενος,δεν δινουν καποιο προσωπικο οφελος.
Υ.Γ.2.Περιττο να απαντησεις εδω,δεν θα λαβεις απαντηση,οτι θελεις γραψτο σκαιπ και τα λεμε απο κει οσο θελεις.Εδω αν θες,γραψε καμια εκθεσουλα με κοκκινα γραμματα που να τονιζει ποσο υπερτατος εισαι,και κοιμησου περηφανος που εντυπωσιασες τα πληθη του gr. :noob:
 

DeletedUser21068

παιδια οτι τυπος ειναι ενας μεγαλος ΨΕΥΤΗΣ
λεει οτι σταματαει για να ανοιξει μαγαζι και χθες παρακαλαγε να μπει σε μια ελληνικη φυλη στον νετ

ααα ρε ξεφτυλα βουβουζελα μια ζωη ο ιδιος ******ιοζης θα μεινεις...

Καταρχην επειδη είδα τα μηνυματα και στο τελευταιο απαντησα εγω , μάθε πρώτα και μετά μιλάς , δεν παίζω μόνος μου αυτο τον λογαριασμό. κουτοπόνηρε .. και δεν παρακάλεσε ποτε ο λογαριασμος μου να μπει σε φυλή . ;)

καταλαβες τώρα τσιράκι του νταβιντζι ή εισαι ο νταβιντζι και έφαγες πάλι μπάν ;
 

DeletedUser19454

Χαλαρα ρε παιδια μια μεγαλη οικογενια ειστε !!!!!!!

Ολος ο χαρτης μπλε ειναι για σας και δεν μπορειτε να παρετε χωριο απο dnd ........ και μαλιστα
δεν καλυψατε τον πρωτο παιχτη σας ασε που τον βλεπω να τα παρατα .


Αληθεια ο trublemaker που ειναι , σημερα ειπα να δω τι γινεται στον 36 δεν τον βλεπω



Κουραγιο παλληκαρια αλλος ενας κοσμος δικο σας ειναι.
 

DeletedUser21068

Καποιος απο dnd μου ειχε πει μετα το 1ο πλανο της λοκα οτι ο βουβουζελας θα τα παραταγε μετα το 2ο αποτυχημενο πλανο της λοκα.
Το 1ο πλανο,συμφωνα με τα λεγομενα του βουβουζελα,ηταν πλανο παγκοσμιου επιπεδου σερβερ,που μια dnd δεν θα μπορουσε να αποκρουσει,και θα νομπλαραμε 50 χωρια σιγουρα.Το αποτελεσμα το βλεπουμε στα στατς.
Το 2ο πλανο,βγηκε γρηγορα,εχοντας ως σκοπο να χτυπηθουν αδεια χωρια.Το αποτελεσμα το βλεπουμε στα στατς.

Στο 2ο πλανο της λοκα,ο λογαριασμος στον οποιο βοηθαω(3 λαλουν) εριξε μονο νουκς καθως δεν θελαμε να ξαναφαμε πρενομπλ και ρεκλαιμ και να χανουμε αθρησκα επιθετικα.Ο υπερπλαναρχης βουβουζελας,εχοντας στο μυαλο του οτι ειναι ο θεος ο ιδιος,μας επετρεψε να ριξουμε καποιες νουκ και απαιτησε να νομπλαρουμε σε περιοχη μονοι μας 3 χωρια.Προφανως αυτος ο υπερμεγιστος παικτης,δεν μπορεσε ποτε να καταλαβει την εννοια "δοκιμη της περιοχης",δηλαδη καποιες νουκ για να δουμε αντιδρασεις,ωρες ενεργητικοτητας,τροπο αμυνας κλπ κλπ.και μας εκραξε στο σκαιπ ρουμ της λοκα,καθως ως γνωστον οτι κανει,το κανει για να τραβαει τα βλεμματα.

Τωρα λοιπον,εφοσον ειδε οτι ειναι ασχετος στο να διοικησει και να βγαλει επιθετικα πλανα,εγραψε ενα δακρυβρεχτο μηνυμα στο φορουμ,κατηγορωντας ολη τη φυλη,εκτος του εαυτου του(μην μπερδευεστε,ειναι παγκοσμιου επιπεδου παικτης) και ειπε οτι δεν αξιζει να χαραμιζει τον χρονο του με ασχετους και μπλα μπλα μπλα.

Αυτος λοιπον παιδια ειναι ο κυριος βουβουζελας,ο κυριος "ανοιγω μαγαζι και δεν εχω χρονο" ή σε ελευθερη μεταφραση,ο κυριος "ειμαι ασχετος,αλλα επειδη το παιζω θεος,μου φταινε οι αλλοι".

Συγχαρητηρια στην dnd λοιπον που διαφαινεται να ειναι η νικητρια φυλη αυτου του κοσμου.

Υ.Γ.Σκουπιδι(βουβουζελα),σε καθε μηνυμα σου εγραφες κλαιγοντας,οτι αυτο που κανεις,το κανεις χωρις προσωπικο οφελος.Ξυπνα,οι φυλετικες εκτος απο το να γεμιζουν τον ελευθερο χρονο του καθενος,δεν δινουν καποιο προσωπικο οφελος.
Υ.Γ.2.Περιττο να απαντησεις εδω,δεν θα λαβεις απαντηση,οτι θελεις γραψτο σκαιπ και τα λεμε απο κει οσο θελεις.Εδω αν θες,γραψε καμια εκθεσουλα με κοκκινα γραμματα που να τονιζει ποσο υπερτατος εισαι,και κοιμησου περηφανος που εντυπωσιασες τα πληθη του gr. :noob:



Ειλικρινά έχω πέσει κάτω και κλαίω απο τα γέλια !

Και βέβαια την κατηγόρησα την Φυλη στο εσωτερικο φόρουμ , διοτι δεν επραξαν ουτε στο 40% του πλάνου. επρεπε να τους πώ ευχαριστώ ; Γιατι αν θυμαμαι καλά στο πρώτο πλάνο τους είπα.. Εγω παρ ολα αυτα τα κράτησα ολα αυτα στο εσωτερικο της φυλής εσυ ;

Είσαι μέλος της ΛΟΚΑ εσυ ; Γιατί περισσότερο για μέλος της εικονικης εχθρικής φυλής μου μοιάζεις.

Όσο αναφορα το πρώτο σκέλος που αναφέρεσαι στα πλάνα μου , το πρώτο ηταν αναγνωριστικο είδα αυτα που έπρεπε να δω " αντιδρασεις,ωρες ενεργητικοτητας,τροπο αμυνας κλπ κλπ.".

Το δευτερο πλάνο δεν βγήκε καθόλου γρήγορα , Φτιάχτηκε για 3 ομάδες τον 4 ατόμων , το πιο ενεργών της φυλής , καλοστημένο απετιτικό μέν αλλά οχι δυσκολο να βγεί , τα υπολοιπα μέλη της φυλης απλα πήραν στόχους απλους ωστε να νομπλάρουν άλλα χωρία εκτος των ομάδων. Όπως ομως είναι γνωστο όμως σε κάθε πλάνο σε κάποιο τυχαίνει κάτι , π.χ. πεθένει η μια απο τις 100 γιαγιαδες του , τρακάρει με δεινοσαυρο , τον τσιμπάει πτεροδάχτυλος κλπ κλπ.. Οπως και χανει τους χρόνους του πλάνου γιατι αποκοιμηθηκε , ηρθε ο ΟΤΕ στο σπίτι και του πήρε το ρουτερ , ο υπολογιστης του καήκε , κλπ κλπ .. Και ολα αυτα ειναι το μειων της μάζας οπως πολυ καλα προανέφερε κάποιος.

Ενολιγης το 2ο πλάνο εκτελεστηκε κατα 40% απο αυτο που ειχε ζητηθεί. πέρα απο την πρωτη ομαδα που ηταν σχετικα στο 90% , οι αλλές 2 ομάδες λοιπόν ηταν απο το 10 εως το 30% απο αυτο που ζητηθηκε και εφοσον ειχαν ενημερωθει πριν το πλάνο αν ειναι σιγουροι οτι μπορουν και μου απαντησαν "οκ" . με αποτέλεσμα αυτο το πλάνο ηταν πληρη αποτυχία , δίοτι βασιζοταν σε αλληλεπιδράσεις μελων με αριστονυκε ο ένας στον άλλων και αυτό για να αποφυγουμε τα προνομπλε. Σαββατο πρωι λοιπον είχα 17 μηνυματα να προσθέσω αριστους σε παικτες που αμελησαν να τους βάλουν ή ξεχαστηκάν ή ή ή... Οπως και να εχει το αποτελεσμα ηταν πολυ άσχημο . π.χ. σε εμένα δεν βάλανε καθολου μια σειρα αριστονυκε στα χωρια που νομπλαρα. ενω ειχα βαλει σε αλλου 17 εγώ + της ομαδας μου.

Και αυτα στα γράφω γιατι δεν είχες καν στο μυαλο σου πως ήταν το πλάνο και απλα βγαίνεις και κράζεις, χμμ και κατσε να θυμηθω το γιατί..


Αφου λοιπον επιασες στο στόμα σου εμένα και πόσο μάλλον δημόσια , να σου θυμισω καποια πράγματα.
1. Ποτε δεν ημουν ο αρχηγος της φυλής.

2. Είσαι απο τους παικτες που δεν θέλει να εχει μια φυλη οση εμπειρια και να έχει , διότι ησουν αυτος που πάντα είχες μια αντήρηση σε όλα , ολα δεν ηταν σωστα για εσενα , ολα τα εκρινες , για ολα ειχες να πεις μια διαφορετικη αποψη. Με σποτέλεσμα στο 2ο πλάνο να μην σε αφησω να χτυπισεις με εμας και να σε αφησω μετα απο επιθυμια σου να βαρεσεις μονο σου ; η απορεια μου που μου την ελυσες ηταν χτυπησες τελικα μόνο σου ; πήρες χωρία ; εστω να στα πάρουν μετά ; και η απαντηση σου ηταν μετα απο μια μέρα ελα τωρα σκάω.... βγαινεις και κράζεις στο εξωτερικό φόρουμ και είσαι ένας απο αυτους που κρεμασαν το πλάνο.

3. Οταν σου είπα λοιπον πριν το 2ο πλάνο , οτι ρε φίλε καθεσαι και φερνεις αντρισεις σε όλα , βγάλε το επομενο επιθετικο πλανο εσυ , μου το επαιξες κινέζος λεγοντας μου "επιλεγω να μην ειμαι διοικηση,οποτε δεν θα βγαλω καποιο επιθετικο πλανο." Εεε τοτε βγάλε τον σκασμό (ειπαν καποια μελη της φυλης οταν τους ειπα την απαντηση σου ) και κατσε στα αυγα σου είπα εγω , δεν πήρα μόνος μου την προτοβουλία να βγάλω πλάνο μου το αναθέσαν να το κάνω.

4. Εμένα γιατι να με κατηγορήσω για το πλανο εφοσον ημουν 4 μερες αυπνος για ολους σας και το εκέλεσα κατα 180% απο οτι ηταν η εντολες μου ; Μηπως πρέπει να μάθεις να σεβεσαι λοιπόν τον χρόνο και του κόπο του αλλου εφοσον δεν εισαι στην θέση να κάνεις εστο τα μισα που κάνει ; είσαι αληθεια σοβαρός με αυτα που γράφεις δημόσια ;

Όσο για " και ειπε οτι δεν αξιζει να χαραμιζει τον χρονο του με ασχετους και μπλα μπλα μπλα." έχω τα ουμπαλα να βάλω δημόσια την δημοσιευση μου απο κάτω απο αυτο το κείμενο. Εκ του ασφαλους μπορείς να λές ότι θές , τίποτ απο αυτα που γράφω δεν λένε ψέματα και αυτο το παραδέχτηκαν ΟΛΟΙ σχεδον στην φυλη.



[SPOIL]LOCΑ - Μανιασμένη Βoυβoυζέλα στις 05.03.2016 και ώρα 22:38 Απόσπασμα Επεξεργασία
Καλησπέρα σε όλους.

Ειμαι εδω και 14 μέρες + , και προσπαθώ ΜΟΝΟΣ μου χωρίς κανένα προσωπικό όφελος για την καλυτερή μας λειτουργεία σε όλους τους τομείς.

Πέρα απο ελάχιστους εδω μέσα 3,4 -5 άτομα το πολυ δεν αξίζει κανείς σαν να κλείσει αυτο τον κόσμο στην νικητρια φυλή του κ36.

Τρέχω τα πάντα μόνος μου χωρίς ανταποκριση απο κανέναν , και αντι καποιος ή όλοι σας να βοηθισετε σε αυτο , δημιουργειτε συνεχώς κι αλλα προβληματα που πρέπει να λύσω.

2 εβδομάδες τώρα έχω χασει την προσωπικη μου ζωή , τον ύπνο μου την γυναίκα μου , για ποιον ; για εσάς ; μου έχει πει ποτε ένας σας ένα απλο ευχαριστώ ; μου εχει πει ποτε κανένας σας Μητσος θές καμια βοηθεια ; το μόνο που θέλετε το Μητσο εδω μέσα είναι για να σας λύση τα προβλήματα που του φορτώνετε ακόμα και δεν ευθύνεστε μόνο εσείς γι αυτό , αλλα καια υτοι που θέλουν να ειναι δουκες και βασιλιάδες στην πλάτη άλλου θεατές.

Το μόνο που ξέρετε εδω μέσα είανι πως θα τρέξετε να πάρετε κανα εσωτερικό νομπλάρισμα , πως θα πάρετε κανα βάρβαρα , πως θα τρεξετε να τσακωθειτε να πάρετε κανα βαρβαρο απο μπαναρισμένους παίκτες και θα τσακωθείτε γι ένα απο αυτα και ας είχατε εξαφανιστει τοσο καιρο έχετε και απεττήσεις.

Δεν ειναι ετσι η ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ μαγκες μου δυστυχώς , βασίζοντε σε ομαδικότητα και θέληση , τρέχετε για τα παρα πάνο αλλο οταν φτάνει η ωρα του πλάνου ή της αμυντικης λειτουργειας κανετε τους κινέζους σας ψαχνω εναν εναν με προσωπικο μηνυμα και αν απαντησετε.... οταν μου στελνετε μηνυμα γιατι ειμαι πάντα εδω για εσας και παίζω μόνος μου αυτον τον λογαριασμο ;

Μονο να ζητάτε ξέρετε και οχι να δινετε , μονο να γκρινιάζετε ξέρετε και οχι να βοηθάτε ..

Εγω συγνώμη αλλα δεν αντέχω άλλο , με κουράσατε κάθε μέρα να δημιουργειτε προβληματα και εγω να πρέπει να τα λύσω για όλους σας λες και είστε 5 χρονον παιδία και πρέπει αν σας πιάσω απο το χεράκι..

Σημέρα έχουμε ΠΛΑΝΟ , στόχοι που έχουν μοιραστει απο τρίτη βράδυ , έχασα για ακομα μια φορα τον υπνο μου για αν τους έχετε ολοι όσο πιο νωριτερα γίνετε ... και το αποτέλεμα ; εχω 17 μηνυματα να μου ζητανε αρίστους γιατι χάσανε τους χρόνους γιατι εγώ που παίζω μονος μου τον λογαριασμό ειμαι Μ***κας που σηκωθηκα απο της 7 σημερα για να καλυψω αλλους ενω έχω τελειωσει με τα δικα μου. και πάλι ευχαριστω δεν ακουσα... ακουσα ομως "Autos pou exase tin aristonuke prepei na sou pei eyxaristw" ενώ τρέχω να καλυψω τον δικο του στόχο. και το αλλο το παλικάρι να πληρωνει στο ιντερνετ καφε 20 ευρα καυε μερα για να μην του φυγει χρόνος και για να κατσει να κάνει παρέα στους φιλους τους που στέλνουν μέχρι το πρωί !

Δεν είναι δικαιο ετσι ; τι λέτε ;

Αφέρεσα ενα κειμενο που πάει σε παίκτη που σταμάτησε

Αυτα είναι τα προβληματα αυτης της μέρας και μόνο ... φανταστείτε τι γίνετε καθημερινα .

Οχι μάγκες μου ειμαι στα 27 μου , έχω μάθει να σεβομαι τον εαυτο μου , και πλέον δεν αξίζετε να ασχοληθω αλλό και επαναλαμβάνω με εξέρεσει κάποιους ανθρώπους που ηταν ΚΥΡΙΟΙ απέναντι μου ,

Απλά δεν μπορώ να είμαι αλλο ο σακος του μποξ που ξεσπατε πάνω μου οτι προβλημα έχετε και μετα τον πάρατατε να κρεμετε μέχρι να έχετε παλι καποιο πρόβλημα.

Κουράστηκα είναι λίγο μπροστά σε αύτο που νιώθω αυτη την στιγμή !

Γιά εμένα η φυλετικές μετα απο 12 χρόνια φτάνουν στο ΤΕΛΟΣ τους σήμερα , ηθέλα να κλεισω αυτο τον κόσμο αλλα δεν υπάρχει υλικο για να γίνει .. ολοι το παίζετε παικταράδες και ξερώλες αλλά μονο να κρίνετε και να ζητάτε ξέρετε.. ετσι δεν μπορείετε να κλείσετε κόσμο παιδια .

Ευχομαι καλή συνέχεια σε ολους , την δοιηκηση οπως αλλωστε τοσο καιρο θα συνεχίσει να την κάνει ο κυνθος ( ναι αυτος ηταν ο δουκας σας τοσο καίρο ) οποτε οτι προβλημα θα έχετε θα το λέτε σε αυτον πλέον.

Χαίρομαι που γνωρήσα καποιους καινουριους ανθρώπους , και θα χαρώ να συνεχίσω την επικοινωνία μαζί του . ελπίζω οτι καλυτερό απο εδω και πέρα !

Καλη συνεχεια μαγκές μου και θυμηθείτε είναι ένα παιχνίδι και τίποτα παραπάνω , δεν κρατάω κακες εικόνες αλλα τα χαμόγελα που μου προσφέρατε μερικοι.[/SPOIL]


Όπως και αν έχει ρε τυπάκο , δεν μπορεί ενας ανθρωπος να ασχολειτε με 3 φυλές , να βγαλει αμυντικα πλανα , επιθετικα πλανα , φεικ αριστων πλάνα , φεικ σκριπτς , να τρεχει μονος του την λειτουργεια 3 φυλων , στο δευτερο πλάνο να εχει συμμετοχη η φυλη στο 40% και να βγαινεις να λές οτι έχω αδικο που γρινιαξα στο φορουμ και βγηκα στο σκυπε ροομ και σε εκραξα (οχι της φυλης ) γιαιτ είχες τόσες αντιρησεις με τα πλάνα , σε αφησα να χτυπησεις μόνο σου και ουτε αυτο έκανες οταν έπρεπε. Για κάτσε .. λίγο σεβασμός , και οχι γιατι το αξιζω παικτικα , που προφανες ειναι οτι δεν το έχω πεί ποτέ , αλλα σεβασμος για τον κόπο μου για ολους σας...

Δεν μπορει να λεει ολοκληρη φυλη να εχω αυτη την στιγμη 70 μηνυματα και αν μου λενε οτι εχω δικαιο και να βγαινεις εσυ ρε τυπάκο στο εξωτερικο φορουμ δημοσια και να με κράζεις.. και να με λες σκουπιδι και ασχετο .. οταν δεν εχει κανει ουτε το 2% απο οτι εχω κανει για αυτο το συνολο.. ξεφτύλα εε ξεφτύλα ! προδιδεις την φυλή σου δημόσια στους εχθρους , λές τα αδυνατα της σημεία δημοσια , προδίδεις παικτες , παραδεχεσαι οτι μιλας με εχθρούς , και βγαινεις και λες χαρακτηριστη "Συγχαρητηρια στην dnd λοιπον που διαφαινεται να ειναι η νικητρια φυλη αυτου του κοσμου." εχεις μεγαλο θράσσος ρε τυπά .... και αν σε κρατήσουν στην φυλη είναι αξιοι τις μοίρας τους.

Το ότι περίπου τον Απρίλιο θα σταματουσα για επαγγελματικους λόγους έχει ανακοινωθει στην ηγεσια απο αρχες Δεκεμβριου οπου και αρχησα να παίζω σε αυτο το κόσμο , ανιδέε τυπάκο.



Και κάτι τελευταιο προς τα εσένα και πρός καποιους άλλους μάγκες του πληκτρολογίου , που κυρίως η ηλικία σας είναι κάτω τον 22 ετών και βράζει το αίμα σας... ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ανάγωγα παιδάκια , δεν έχω χρησημοποιήση ποτέ υποκοριστικά τύπου "σκουπιδι ,μανες , πατερες , οικογενειες , θρησκεία .." Και είσαστε τόσο μάγκες που όχι μονο το κανετε πίσω απο μια οθονη , το κάνετε και εκει που σας παίρνει για να μην φάτε μπάν . Ενώ στην πραγματική ζωή , εξω απο την οθόνη σας μεταβίας θα ξεστομίζατε και θα πιάνατε την οικογενεια μου στο στόμα σας ή εστω μια προσβολη μπροστά στα μουτρα μου , είστε τόσο αντρες εδω μέσα.
Και αυτο όχι γιατι ειμαι μάγκας ουτε κανένας βαράω-τάω αλλα γιατι έχω αρχές και ήθος και έχω μάθει να το υπερασπίζομαι.

Απο εμένα τελειώνει εδω το εξωτερικό φόρουμ διότι το επίπεδο είναι πολυ χαμηλό.


Get a LIfe !!!
 

DeletedUser2749

η διαφορα φιλε ξερεις ποια ειναι? οτι ο αρχηγος ο δικος μας ρωταει..δεν απαιτει ....απλα ρωταει...ποια θελετε ρε μαγκες? περνει απαντησεις και μοιραζει ΙΣΑ και οταν λεω ΙΣΑ αναλογα βλεποντας τον χαρτη ποιο χωριο ειναι καλυτερο για τον αλλον...

ο αρχηγος μας ξερει να μιλαει ευγενικα και να κανει το καλυτερο για να καλυψει τα γουστα του καθενος..

ο δικος μας ο αρχηγος ξερει να βγαζει πλανο σωστο...και αν καποιο μελος εχει αντιρηση οπως εγω ...το διορθώνει αμεσως...

ο δικος μας αρχηγος μας λεει ενα ''μπραβο παιχταρα μου'' η ενα γλυκολογο οταν παμε καλα...και οταν δεν παμε καλα μας λεει ενα ''δεν πειραζει'' και δεν μας αρχιζει τα καντήλια

..και παμε παρακατω

νομιζετε οτι 200 ατομα θα τα πατε καλα με 40 ανεργους? απο τα 200 ατομα παιζεται τα 30...απο τα 30 απογοητευτικατε τα 10...ενταξει..περιμενουμε και διαγραφη απο 10 και παει λεγοντας...

ετσι λοιπον φτανουμε στο συμπερασμα οτι σας περιμενουμε με ολη την καρδια μας για δυνατες μαχες...χωρις ομως να προκαλειτε..

καποιος εγραψε να μην πατησω διαγραφη...πατε καλα μωρε?? τι διαγραφη? εδω ημαστε και παιζουμε...και εδω θα ημαστε...γιατι εχουμε μια φυλη συμπαγη και δεν μαλωνουμε...αληθεια δεν θυμαμαι μια φορα ενας να πουλησε τρελα απο την φυλη μας και να το επαιξε ιστορια...τιποτα..ολοι περνουν αυτο που αξιζουν για τον λογαριασμο τους χωρις κανεις να αδικειτε.. και αν γινει αυτο κατευθειαν ο αργηγος μας για αλλη μια φορα θα βρει την λυση και θα δωσει το χαμογελο στον παιχταρα μας...

οποτε παιδια...η DND δεν πεφτη ετσι ευκολα οσο νομιζετε...εδω παιζουμε 40 στα 40 ατομα...και παμε παρακατω...

καλη συνεχεια λοιπον μαγκες και τα λεμε στο παιχνιδι
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Γράφεις 5-6 φορές Radix "ο δικός μας αρχηγός και ο δικός μας αρχηγός".

Ξέρεις γιατί θα κερδίσει ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΑ η DnD αυτόν τον κόσμο?

Επειδή η LOCA ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝ ΑΡΧΗΓΟ.

Αυτά από μένα προς μεγάλη απογοήτευση που δε θα παίξουμε καθόλου ξύλο...

Και να μην ανοίξω το στόμα μου καλύτερα με αυτά που γίνονται εδώ μέσα. (LOCA)

Μιλάμε για ******ιοζιλίκια!!!!

Μπράβο στους νικητές. :clap: :clap: :clap: :clap:
 

DeletedUser


Η διαφορα με τη λοκα ειναι οτι η λοκα δεν εχει αρχηγο,οπως ανεφερε και ο εριστικος.Προσπαθησε το σκουπιδι,με τα δηθεν παγκοσμιου επιπεδου σκιλλ του,ειδε οτι ειναι χειροτερος και απο βατραχο και ειπε οτι ανοιγει μαγαζι καιρος να φυγει.
Απορω κυριε βουβουζελα,τι ειπες οταν τοτε στον τελικο του speed σηκωθηκες απο το πισι και τους παρατησες χωρις να πεις ουτε γεια.Βγηκαν 2οι,χωρις εσενα ομως.Μαλλον θα σου τυχε καμια εκτακτη φωτογραφιση και δεν προλαβαινες ουτε να χαιρετησεις.ΑΣΧΕΤΕ!
 

DeletedUser21068

Η διαφορα με τη λοκα ειναι οτι η λοκα δεν εχει αρχηγο,οπως ανεφερε και ο εριστικος.Προσπαθησε το σκουπιδι,με τα δηθεν παγκοσμιου επιπεδου σκιλλ του,ειδε οτι ειναι χειροτερος και απο βατραχο και ειπε οτι ανοιγει μαγαζι καιρος να φυγει.
Απορω κυριε βουβουζελα,τι ειπες οταν τοτε στον τελικο του speed σηκωθηκες απο το πισι και τους παρατησες χωρις να πεις ουτε γεια.Βγηκαν 2οι,χωρις εσενα ομως.Μαλλον θα σου τυχε καμια εκτακτη φωτογραφιση και δεν προλαβαινες ουτε να χαιρετησεις.ΑΣΧΕΤΕ!


Στά υποκοριστικά σου δεν θα μπω στην διαδικασία να απαντήσω.

Ενημερωτικά για την ιστορία επειδη κάνεις προπαγάνδα χωρις να ξέρεις ή απλα αυτα σου έχουν πεί , στον τελικό με την Πολωνία είχα τα περισσότερα χωρία της εθνικής. και χάσαμε στον τελικό και μετα μας ανακοίνωσαν οτι έπαιξαν παράνομα . Ήταν σαν να βγήκαμε πρώτοι στα χαρτία (άν θυμάμαι καλα αυτο το κομμάτι).

Στην φετινη εθνικη ομάδα δεν υπηρχαν κρητηρία ουτε αξιολόγηση και γι αυτο σταματησα στις προπονησεις πριν απο τους αγώνες , οποιος έκανα αίτηση σχεδον μπήκε , οχι οπως τότε είχα βγει πρώτος στον πρώτο 15ήμρο τουρνουά που ηταν σαν κρητήριο για την εισαγωγή στην εθνική .

Στερνή μου γνώση να σ' είχα πρώτα ... :grrr:

Αυτό απο εμένα , καλη συνέχεια στις κατινίες σας.
 

DeletedUser33767

Ρε παιδιά αντικειμενικά της Loca που βιαστήκατε μετά το 1ο σας πλάνο να ανεβάσετε στατιστικά στο φόρουμ ανανεώστε τα να δούμε τι γίνεται αυτός ο πόλεμος....... ''τα του καίσαρος τω καίσαρι''


LOCA ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΟ ΜΙΞΕΡ
 

DeletedUser16877

Καλημέρα , για να το ελαφρύνουμε και λίγο . Τι μαγαζί ανοίγει ο Βουβουζέλας ??? Γιατί αν είναι κάνα καλό μπαράκι να μαζευόμαστε για free ποτά ... Εκεί να δεις μετά πόσοι θα τον αγαπάνε . . .

Α. Στην Λοκα είναι μόνο ο βουβουζέλας ???? 120 άτομα λογικά 15 άτομα συμβούλιο και για όλα τα δεινά σας φταίει ο βουβουζέλας ? Όταν το υπόλοιπο συμβούλιο είδε το πλάνο του κανείς σας δεν πήρε γραμμή ότι χτυπώντας δεύτερη γραμμή και τρίτη απο τις 60 ώρες χάνετε το στοιχείο του εφνιδιασού ???? Κανείς δεν σκέφτηκε ότι 60 ώρες τα κοντινά επιθετικά κάθονται άρα η DND θα οργανώσει γραμμή άμυνας και στο κεντρικό μέτωπο ???? Σίγουρα το πλάνο του Βουβουζέλα ήταν λάθος και άκαιρο αλλά δεν παίζει μόνος του .

Β. Ο Βουβουζέλας ανακοινώνει την αποχώρηση του απο τον λογαριασμό .... Γιατί στο εξωτερικό ???? Γιατί δεν βοηθάει την φυλή του ωστε να μην ξέρουμε ότι δεν παίζει πια τον λογαριασμό και να συνεχίσουμε να φοβόμαστε ???

Γ. Ο βουβουζέλας αναφέρει οτι στο δεύτερο πλάνο χτυπούσαν βάση σχεδίου και πλάνου οι 12 καλύτεροι . Καλά ρε ομορφόπαιδα μαζευτήκατε 100 για να βαράτε οι 12 και οι άλλοι ότι να ναι ???? Τι την κάνατε την ένωση ???

Δ. Γιατί οι μεγάλοι λογαριασμοί τις Λοκα δεν βάζουν φεικ στα πλάνα ???

Ε. Η παλιά ΝΕΣ τελικά έγινε ποτέ Λοκα ?

Στατιστικά σίγουρα δεν θα δούμε όσο χάνονται κατα δεκάδες τα χωριά . . .
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Εγώ να ξεκαθαρίσω δεν έκραξα πουθενά τον Δημήτρη (επειδή μιλάτε στον πληθυντικό) και ο Δημήτρης για να μη λέμε μπούρδες δεν το έπαιξε αρχηγός.

Πήγε να συμμαζέψει κάτι γιατί ΚΑΝΕΙΣ άλλος δεν κάνει ΤΙΠΟΤΑ.

Και λάθος πλάνο να οργάνωσε, τουλάχιστον το οργάνωσε!!!

ΥΓ Με τα στατιστικά τι σκάλωμα φάγατε? Ανεβάστε εσείς.Κουλοί είσαστε?Δλδ πρέπει να ανεβάζει μόνο ο Δημήτρης που ανέβασε πρώτος?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή