LOCA vs DND ( Στατιστικά και σχολιασμός στατιστικών )

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser21068

Da viΝci , βγήκε και "ο μηδέν" να μιλήσει έχοντας υπογραφή :

K28 S.O.S.K30 SOLK33 SOL

Τράβα πάγενε βρε πιτσιρίκο .. να φας κανα μπισκότο να μεγαλώσεις.



[AIG]10 ΠΟΝΤΟΙ
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Da viΝci , βγήκε και "ο μηδέν" να μιλήσει έχοντας υπογραφή :

K28 S.O.S.K30 SOLK33 SOL

Τράβα πάγενε βρε πιτσιρίκο .. να φας κανα μπισκότο να μεγαλώσεις.

ενταξει παγενω :D

βουβουζελα να σου πω ρε το τρενο κοβεται απο μπροστα ή απο πισω?


[AIG]10 ΠΟΝΤΟΙ
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
οταν πηγαινες ή οταν παγενες?
 

DeletedUser21068

Και που σου απαντάω αξία σου δίνω ..αλλά ΔΕΝ ξανά..
 

DeletedUser16877

Μην στραβώνεται ένα ωραίο θέμα .
Η καζούρα πάνω στα στατιστικά και η διαφωνία είναι δεκτή απο όλους .

Εμείς σαν DND θεωρούμε το πλάνο των αντιπάλων πολύ κακό για το τίποτα . . .

Το αν σε αυτό τον κόσμο παίζουμε οι κάτω του μετρίου , δεν τρέχει και κάτι, δεν παλεύουμε για την τηλεθέαση .
 

DeletedUser21068

Σαφως και η καζούρα είναι τα καλά του πολέμου.
Εσείς σαν φυλη εχετε την δικία σας αποψη και εμείς διαφορετική απο εσάς.

Οσο για την τηλεθέαση θα συμφωνήσω μαζί σου. ;)
 

DeletedUser33970

Μην στραβώνεται ένα ωραίο θέμα .
Η καζούρα πάνω στα στατιστικά και η διαφωνία είναι δεκτή απο όλους .

Εμείς σαν DND θεωρούμε το πλάνο των αντιπάλων πολύ κακό για το τίποτα . . .

Το αν σε αυτό τον κόσμο παίζουμε οι κάτω του μετρίου , δεν τρέχει και κάτι, δεν παλεύουμε για την τηλεθέαση .


Εσεις οι DND? :rolf:
 

DeletedUser33711

Da viΝci , βγήκε και "ο μηδέν" να μιλήσει έχοντας υπογραφή :

K28 S.O.S.K30 SOLK33 SOL

Τράβα πάγενε βρε πιτσιρίκο .. να φας κανα μπισκότο να μεγαλώσεις.

Νομιζω οτι κοσμο σα τον 33 που εχει κλεισει ο Νικολας δεν εχεις δει ουτε με το κυαλι.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Aπο το κ1 που παιζει ο Δημητρης ( kouman89 ) μεχρι τον κ36 ολο και καποιον θα εχει δει Βασιλη.
 

DeletedUser33711

Εγω δεν αμφισβητω τον Δημητρη. Δε μπορω να καταλαβω γιατι αμφισβητει ο Δημητρης τον Νικολα. Το γεγονος οτι καποιος παιζει απο κ1 και ο αλλος απο κ28 σημαινει οτι ο πρωτος ειναι καλυτερος του δευτερου ? Λυπαμαι αλλα εχω παιξει αντιπαλος και με τους δυο και η διαφορα ειναι χαωδης. Εαν ο Νικολας ειναι μηδενικο οι υπολοιποι βρισκονται σε πολικες θερμοκρασιες.
 

DeletedUser

Σχετικα χαλαρος πολεμος,με την νυχτερινη και το οριο φεικ να διευκολυνουν αρκετα τους dnd.

Πολυ δυνατη αμυνα που πρεπει να αναγνωριστει,αν και αναμενομενη καθως την εστησε ενας παικτης που ειναι απο τους καλυτερους στον τομεα της αμυνας(προσωπικη αποψη,Βασιλη κερνας καφε σαλονικα :p )
Βεβαια,να πουμε και την αληθεια,10-15 χωρια(δεν εχω κατσει να τα μετρησω) που παρθηκαν,εκαναν ριγμα στο οποιο θα δεσμευτουν αμυνες που δεν περισσευουν απο την δνδ.Οποτε ναι μεν,για τοσο μεγαλο πλανο,το ποσοστο επιτυχιας ηταν χαμηλο,αλλα καθε χωριο που χανει η dnd ειναι κρισιμο με την αναλογια χωριων των 2 φυλων.

Γενικοτερα,οσο καλες αμυνες και αν βγαζει η dnd,αν δεν γινει καμια μεγαλη ανατροπη,καποια στιγμη τα στρατευματα θα στερεψουν,τα αμυντικα θα λιγοστευουν,ενω η λοκα θα εχει την ανεση να ριχνει συνεχεια μεγαλο ογκο επιθετικων καθως δεν θα πεφτει πανω σε στακαρισμενα χωρια.Ειναι θεμα χρονου λοιπον η ηττα της dnd,αν και παντα η ελπιδα πεθαινει τελευταια(ταδε εφη Aser)

Καλο κουραγιο,και καλες μαχες σε ολους!
 

DeletedUser33711

Απολυτα σωστος ο Σωτηρακης για να επιστρεψουμε και στο θεμα μας.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Aπο το κ1 που παιζει ο Δημητρης ( kouman89 ) μεχρι τον κ36 ολο και καποιον θα εχει δει Βασιλη.

να εχει δει σιγουρα...να εχει παιξει ομως εκτος απο το ριμ οχι , αυτη ειναι η διαφορα
 

DeletedUser21068

Να επαιζα και απο κ1 θα ήταν καλά για εμένα , παίζω TW 12 χρόνια περίπου πρίν κάν ανοίξει ελληνικός σέρβερ. Αλλα ποτέ δεν είπα οτι είμαι παικταράς , ούτε το επαίξα παικταράς , κάνω αυτά που ξέρω στο παιχνίδι και αυτο είναι όλο , δεν θα έμπαινα άλλωστε στην διαδικασία να τις βγάλω εξω και να τις μετρίσω ποιος την έχει μεγαλύτερη την εμπειρία .

απάντησα ερστικά όπως άξιζε στον συνομιλητή μου και αυτό είναι όλο

Σίγουρα όμως μπορώ να απαντήσω στον παικτή οτί είναι ο πρώτος κόσμος μου που παίζω απο ΡΙΜ γιατί ξεκήνησα τον κόσμο 3 μήνες μετα την λειτουργεία του και για ακρίβεια 27 Νοεβριου 2015 , με ένα χωρίο 2700 πόντους και χωρίς στρατό.
 

DeletedUser33970

Ολοι εσεις εδω μεσα που νομιζετε οτι ειστε στατηλατες ή επειδη κλεισατε πολλους κοσμους να ξερετε οτι θεωρω πως ο Ντα βιντσι μαζι με τον Βασιλη ειναι καλυτεροι απο ΟΛΟΥΣ οσους σχολιαζουν στο φορουμ αυτη τη στιγμη ΜΑΖΙ. Ξερετε ποσους κοσμους παιζουν? 28-30-33 ο ενας και 32-33-34-36 ο αλλος. Αυτη ειναι η διαφορα. Οτι σε 3 και 4 κοσμους καταφεραν περισσοτερα απο οσα οι περισσοτεροι. Αλλοι κλεισατε κοσμους με 30 φυλες. Αλλοι κανατε αγκαλιες για να φατε μια φυλη. Αλλοι απλως τα παρατησατε γιατι δεν ειχατε αντοχη. Ε αυτοι οι 2 αν γουσταρανε τα ειχανε ολα. Εσεις το μονο που κανετε ειναι να βγαινετε στα φορουμ και να κλαιτε. Ξυδακι και καφε της παρηγοριας. Ασχετοι ολοι
 

DeletedUser

Συγνώμη, αλλα να επανέλθει η συζήτηση στο θέμα του δημιουργού γιατί η συζήτηση έχει ξεφύγει σε ανούσια πράγματα που ενδιαφέρουν ελάχιστους...
 

DeletedUser18131

K29 μου θυμίζει η όλη φάση. Και πάλι η DND στέκεται όπως έπρεπε να στέκεται.
Κανένα acc παίζει ; Πολύ θα ήθελα να παίξω έναντια στον Βουβουζέλα άκα Δημήτρη ο οποίος μάλλον δεν μας τα λέει και πολύ καλά.Παίξαμε παρέα στον κ10 ;Παίξαμε.. Μην λες πολλά για το τί έχεις κάνει στο παρελθόν Δημήτρη. Μείνε στο παρών και απέδειξε τί μπορείς ή δεν μπορείς να κάνεις..
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Μου αρέσει που σας θυμίζει Κ29 ρε φίλε και δε σας θυμίζει Κ32...

Μιλάμε για αμνησία τώρα όχι αστεία.

Καλημέρα.
 

DeletedUser28662

Μου αρέσει που σας θυμίζει Κ29 ρε φίλε και δε σας θυμίζει Κ32...

Μιλάμε για αμνησία τώρα όχι αστεία.

Καλημέρα.

Βλέπεις στην υπογραφή του να υπάρχει ο Κ32? χμμμ... μάλλον όχι, οπότε μάλλον μιλάμε για μυωπία δική σου και όχι για αμνησία δική του.

εκ μέρους του πολυαγαπημένου μου Λευκού Τίγρη

Καλημερούδια και από εμένα!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή