οδεύοντας προς το τέλος του k36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16890
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Ripply,γιατι δεν πηρες ακκ στην σκουλ να μας στειλεις πυξιδα ολους;
 

DeletedUser33818

Έπρεπε να είχα δεχτεί να μπω σε γνωστό ακκ από παίχτη της σκουλ λάθος μου δεν θα επαναληφθεί.
 

DeletedUser

Τετοια λαθη κανεις,και δεν μαθαινουμε το παιχνιδι εμεις οι νουμπς!
 

DeletedUser33818

Δεν πειράζει μαθαίνεις να παίζεις κλείνοντας κόσμους χάρης των μπαν την αντίπαλης φυλής.Εσύ είσαι πολύ καλύτερος από μένα.
 

DeletedUser33818

Παίζει από κ5 παίζω από 33 λογικό είναι να ξέρει πιο πολλά από μένα.Μπήκε σε φυλές που του δείξανε και του μάθανε πράγματα που δεν ήξερε.Εγώ μόνο στην πρώτη φυλή που μπήκα στον κ33 μου δείξανε λίγα πράγματα το 80% από αυτά που ξέρω τα έμαθα μόνος μου.
 

DeletedUser

Mαγκια της loca που αν και μας εφαγε υπουλα της βγαζω το καπελο.
Οταν θες να κλησεις ενα κοσμο δεν ειναι κακο να βαφεις τον χαρτη με στρατολογησεις αυτο δηχνει την δυναμη σου

ΒΡΕ ΒΛΗΜΑ, για να μην σου πω τιποτα αλλο η λοκα σε ξεφτυλισε κανονικοτατα, ΟΛΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΕΙΣΤΕ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ DOOM. Πρεπει να καταλαβεις οτι σαν φυλη ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ βαλε το καλα μεσα στο μυαλο σου αυτο και μην πουλας παραμυθια


Οσο για τον darkling που μιλησε κατι ποστ ποιο πισω και ελεγε για τον LOCA, Ο ΑΣΧΕΤΟΣ με ολη την σημασια της λεξης οταν εχανε χωρια στα 35 λεπτα με αριστο απο δικο του χωριο και ειχε μεσα φουλ νουκε με τρενο και δεν το σηκωνε ΠΕΣΤΕ ΤΟΥ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.



Παίζει από κ5 παίζω από 33 λογικό είναι να ξέρει πιο πολλά από μένα.Μπήκε σε φυλές που του δείξανε και του μάθανε πράγματα που δεν ήξερε.Εγώ μόνο στην πρώτη φυλή που μπήκα στον κ33 μου δείξανε λίγα πράγματα το 80% από αυτά που ξέρω τα έμαθα μόνος μου.

Παιζεις απο κ5 ρε παιχτουρα? πωω πωω

ευτηχως που δεν σου δωσανε ακκ οι σκοολ δηλαδη γιατι οπως φαινετε θα ειχε διαφορετικη
καταληξη ο 33 με εσενα μαζι τους
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Παίζει από κ5 παίζω από 33 λογικό είναι να ξέρει πιο πολλά από μένα.Μπήκε σε φυλές που του δείξανε και του μάθανε πράγματα που δεν ήξερε.Εγώ μόνο στην πρώτη φυλή που μπήκα στον κ33 μου δείξανε λίγα πράγματα το 80% από αυτά που ξέρω τα έμαθα μόνος μου.

Ολοι απο καπου μαθαινουμε,κανεις δεν λογκαρε πρωτη φορα και ηξερε τα παντα.
 

DeletedUser33818

κλικς πήγαινε σε παρακαλώ στην 2α δημοτικού ξανά να μάθεις ανάγνωση.
 

DeletedUser17325

Το γεγονός πως ορισμένοι πιστεύετε πραγματικά πως ο ΠΜκ2 είναι από δουμ με κάνει να ανησυχω ιδιαιτερα. Όχι για εμένα. Γιας εσάς τους ίδιους και το μέλλον σας μέσα στην κοινωνία ως ενήλικες.

Κλικς παρότι 4/5 ποστ του ριπλι ειναι καθυστερημενα, στην προκειμένη εχει ενα point. Για διάβασε πάλι τι έγραψε και τι απάντησες...
 

DeletedUser

Κλικς παρότι 4/5 ποστ του ριπλι ειναι καθυστερημενα, στην προκειμένη εχει ενα point. Για διάβασε πάλι τι έγραψε και τι απάντησες...

το μηνυμα του αυτο το εκανα παραθεση για να απαντησω σε αυτον γενικα και οχι σε αυτο το μηνυμα.

εσενα ποιος σε ρωτησε ομως?
 

DeletedUser33818

Είπα ότι παίζω από κ33 και μου απάντησες αυτό "Παιζεις απο κ5 ρε παιχτουρα?".Το προσπαθείς αλλά δεν πείθεις.
 

DeletedUser

Το γεγονός πως ορισμένοι πιστεύετε πραγματικά πως ο ΠΜκ2 είναι από δουμ με κάνει να ανησυχω ιδιαιτερα. Όχι για εμένα. Γιας εσάς τους ίδιους και το μέλλον σας μέσα στην κοινωνία ως ενήλικες.

Κλικς παρότι 4/5 ποστ του ριπλι ειναι καθυστερημενα, στην προκειμένη εχει ενα point. Για διάβασε πάλι τι έγραψε και τι απάντησες...

DOom εχω παιξει και μαλιστα αρκετα,και βγαινω και το λεω
Να ανυσηχεις για τον εαυτο σου,το οτι εσυ παιζεις doom και δεν το λες και το παιζεις και καλα αντικειμενικος στο external ειναι πραγματικα γελοιο.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ντουμ εκδρομες ναρκωτικα
ετσι μαθαμε απο παιδια!

ελεος ρε φιλε, ολο κοτσανες πετας, χωνεψε την πυξιδα απ την LOCA στον 36.
Κανα στατιστικο να ανεβασει καποιος αμα γινεται για τον πιο ενδιαφερον κοσμο αυτη τη στιγμη
 

DeletedUser

Σε ενα 24ωρο θα υπαρξουν δυνατα στατιστικα πιστευω!
 

DeletedUser21068

Υπάρχει αλλο θέμα με στατιστικά γιατί αυτο εδώ έχει ξεφύγει . Εκεί θα ανεβάζω στατιστικά καθέ εβδομάδα ή σε μεγάλα πλάνα.

Και ελπίζω ο σχολιασμός να είναι όσο αναφορά τα στατιστικά και μόνο.
 

DeletedUser

παιδια τα πατε πολυ καλα στα πλανα σας μπραβο!!! την αλλη φορα προσπαθηστε να παρετε 10 χωρια !! ομαδικο πνευμα πανω απο ολα χρειαζετε!! αν θελετε βοηθεια στα πλανα σας και συμβουλες ρωτηστε εμενα σιγουρη επιτυχια, γρηγορα αποτελεσματα!!

lari o ειδικός!
 

DeletedUser

παιδια τα πατε πολυ καλα στα πλανα σας μπραβο!!! την αλλη φορα προσπαθηστε να παρετε 10 χωρια !! ομαδικο πνευμα πανω απο ολα χρειαζετε!! αν θελετε βοηθεια στα πλανα σας και συμβουλες ρωτηστε εμενα σιγουρη επιτυχια, γρηγορα αποτελεσματα!!

lari o ειδικός!

ΔΩΣΤΕ ΡΕ [aig]edit[/aig]ΤΑ ΠΛΑΝΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ Η ΛΑΡΙ-ΛΑΡΙ ΠΟΥ ΠΕΤΟΥΝ ΟΙ ΓΛΑΡΟΙ


[aig]Έχει δοθεί μπάν σε προηγούμενο πόστ παρόμοιου ύφους.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή