οδεύοντας προς το τέλος του k36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16890
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Πολυ κλαμα απο dnd.
Στηστε το μετωπο γιατι σας βλεπω με διαγραφες απο την πρωτη βδομαδα.
 

DeletedUser

Α ειστε τοσο παικταραδες που μολις ειδατε τα δυσκολα θα μας αφησετε με βαρβαρα;

Btw και τα 4 ατομα που ημαστε στο ακκ εχουμε παιξει κ30 με σολ.
3ν1 και χωρις ριμ.
Προσπαθηστε τουλαχιστον να αντεξετε κανα μηνα να χουμε να περναμε την ωρα μας.
 

DeletedUser

Εσυ ξερω οτι θα προσπαθησεις να κουβαλησεις και εδω.
Ελπιζω μονο οι συμπαικτες σου να μην ειναι οπως του κ33 και ξενερωσεις παλι. :)

Αν και τωρα με την νυχτερινη,θα δυσκολευομαι να σου κανω επισκεψεις το βραδακι!

(Δεν ειρωνευομαι)
 

DeletedUser

φιλε σωτο και κ29 επαιξα 3-1 και ξερω πως ειναι ξενερα μεγαλη
δυστυχως ο gr εχει σαπισει και εμεις ειμαστε αυτοι που φταιμε πρωτοι απο ολους..γιατι αντι να παιξουμε φυλετικες μαχες κοιταμε να βγαλουμε τα απωθημενα μας..και η μπινια παει συννεφο
 

DeletedUser

Οπως σου ειπα και στο σκαιπ Τασο,ειναι πολυ σπανιες οι περιπτωσεις 1ν1 πολεμων...δυστυχως ετσι γινεται,και δεν μπορουμε να κανουμε και κατι εφοσον δεν ημαστε διοικηση.
 

DeletedUser33970

Σειρα μου ως (πρωην) παιχτης του 36 να ευχηθω καλες μαχες. Τα περι ηθικης των ΔνΔ μαλλον θα τα αποκαλουσα αστεια. Θα μπορουσα να πω οτι ειναι κινηση "κανουμε οτι κραζαμε" των ΛΟΚΑ, αλλα δεν θα το πω για 2 λογους:

1. Ακουγεται καθε βδομαδα οτι οι δνδ μια παιρνουν ακκ, μια πετανε σιτ τα ακκ τους για να μπαναρουν αρχηγους της νεσ κλπ., οποτε θα δυσκολευτω να τους κραξω. Ακομα, οσο επαιζα εγω, ο τραμπλ, ο παναγιωτης κ36 θυμαμαι τον αρχηγο της Νεσ Κωστα να μας λεει πως υπαρχει προταση για ενωση - στρατολογηση απο δνδ αλλα προτιμουν λοκα. Εκτος αυτου εχω και μηνυματα απο δικες μου πληροφοριες. Οποτε ερωτω: Βγαινετε και κραζετε γιατι οι νεσ πηγανε με την λοκα ή γιατι δεν πηγαν με εσας?

2. Τι περιμενατε ρε? φαγαμε 3 μπαν σε λογαριασμους που θα κρατουσανε μετωπο. Οι 2 εξ αυτων οι αρχηγοι και οι ιδρυτες. Ο τριτος θα επαιρνε μεγαλο κομματι του μετωπου. Οι νεσ μετρησανε καπου στα διπλασια μπαν. Οποτε εχουμε και λεμε. 3 μπαν εμεις (αν δεν κανω λαθος) και 5 η νεσ. Και οχι σε λογαριασμους πισω με 10-20 αριστους. Λογαριασμους 20αδας. Τραμπλ θεση 1. Εγω λογαριασμος με 70 αριστους και 50 χωρια και ο παναγιωτης 15αδα. Αμπρα και ναμαικαιεγω 15αδα κλπ. Χαθηκε τουλαχιστον το 40% του υλικου. Οχι των παιχτων, του ΚΑΛΟΥ υλικου. Η δνδ ποσα σημαντικα μπαν εφαγε? 1! Σοβαρα? αξιοκρατια ε? Η παλια λοκα ελεγε οτι δεν θα κανει ενωσεις και δεν θα εκανε. Στρατολογησεις ισως αλλα οχι ολοκληρες φυλες. 2-3 ατομα. Αν πιστευει καποιος ΔνΔ οτι η φυλη του εχει δειξει ΕΣΤΩ ΣΕ 1 απο τους 4 κοσμους που επαιξε μεχρι τωρα κατι καλυτερο (Συμπεριλαμβανω και τον 36) ας μου πει οτι εχει λαθος. Αν δεν κανατε εσεις κινησεις στρατολογησης των νεσ δυσκολευομαι να πιστεψω οτι θα φτανανε εδω τα πραγματα. Απλως οι ΝΕΣ σας φτυσανε και τωρα σας φταινε οι ΛΟΚΑ.

Καλες μαχες.
 

DeletedUser14295

τελικα ρε harrysuk θα μας πεις με ποιο λογαριασμο παιζεις στον 36?? με εχει φαει η περιεργεια.....
στειλτους επιτελους πυξιδα

αφου κραζεται που κραζεται την Dnd....ας σας δωσω και εγω ενα λογω

ενημερωτικα προς ολους αυτους που εχουν προδικασει το αποτελεσμα.....εμαθα απο εγγυρη πηγη (πιο εγγυρη μονο ο μπεος) οτι τα λαμογια των φυλετικων εχουν 3 λογαριασμους στην Loca (550.000 ποντοι και ανω) ετοιμους να ενεργοποιηθουν οταν απαιτειθει

ο νων νοειτω...

δεν τους κατακρινω....μονο ετσι κερδιζουν τους κοσμους

αυτο ξερουν...αυτο κανουν

ΥΓ.βεβαια οι Loca στρατολογεισαν NES (που επιτρεπεται) οι Dnd στρατολογησαν LOCA (που απαγορευεται????)..
 

DeletedUser33711

Ακομα, οσο επαιζα εγω, ο τραμπλ, ο παναγιωτης κ36 θυμαμαι τον αρχηγο της Νεσ Κωστα να μας λεει πως υπαρχει προταση για ενωση - στρατολογηση απο δνδ αλλα προτιμουν λοκα.

Ο ιδιος Κωστας που ειχε ζητησει συμμαχια στα Χριστουγεννα τη DnD για να χτυπησουν Loca ? Ο ιδιος που εφαγε ακυρο και πηγε σε πολεμο DnD-Nes και ξεκινησε επειτα τα παρακαλια στη Loca για την ανικανοτητα του. Ειχα προταση απο τον φοιτητες in Skype και στην εχω δειξει να μπει DnD,για αυτον και αλλα 5 ατομα και δεν μπηκαν γιατι σεβαστηκε την λοκα και την συμφωνια οριστε και αποδειξεις http://prntscr.com/a6pbp7. Ποιοι παρακαλαγαν ποιους ? Ο ιδιος ο κωστας ? που απειλουσε τα 15αχρονα οτι θα παει στο σχολειο τους να τους δειρει επειδη διαφωνουσαν με την παραφρων ηγεσια του ? Ο ιδιος ο κωστας που βριζει οικογενειες στα Skype ? Ο ιδιος ο κωστας που ειναι πιο εριστικος και απο τους εριστικοτερους? Ο ιδιος ο κωστας που εαν εχει αδειο χωριο τραβατε με και ας κλαιω ακομα και στη νυχτερινη ? το μονο θετικο του για τη Loca ειναι οτι πλεον ειναι Hater DnD, θα το γραψει και στο CV του γιατι για αυτον μαλλον θα ειναι προσόν...

Οσο για τους λογαριασμους ξερεις καλα ποιοι εκλεψαν τους λογαριασμους, και ξερεις καλα οτι δεν ειχαν σχεση με τη DnD. Εαν ειχαν θα εμπαιναν και DnD. Δεν ειδα εγω κανεναν να μπαινει DnD.

Ελεος......
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser22409

Λιτμανεν
Σοβαρα τωρα τα πιστευεις και τα λες η τα ονειρευτικες?

Να δω τι αλλο θα ακουσω εδω μεσα..:grrr:

Αλλα και αυτο να ησχυει που βλεπεις το κακο?
3 ηπειρους στρατολογισαν να μη παρουμε και μεις 3 ,4 παιχτες?
:cop:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
παιδια οποιος θελει προσφερομαι για κο πλει :)


[aig]10 Πόντοι για Spamming


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser22409

Ελα εγω θελω κο πλευ.. Παμε σε προσωπικο μηνυμα

Εχω μπολικο πρεμ καβαντζα να φανε και οι κοτες και .....

Ξερεις εσυ......:p

[aig]10 Πόντοι για Spamming


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Εμετός μωρή σηχαμένη .

[aig]10 Πόντοι για Spamming


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33970

Beret, αληθεια, υπαρχει καποιος που να συμπαθεις στον σερβερ? Οκ κραζουμε δνδ μεσα εσυ, κραζουν φουμαλ μεσα εσυ, κραζουν τσες, πρωτη εσυ και παει λεγωντας...
 

DeletedUser

Kαποια σκουπιδια ανεφεραν οτι η doom ηταν ευκολη αντιπαλος για τους Loca και οτι η dnd ειχε πιο δυσκολο εργο με την nes.
Αυτα ειναι γελοιοτητες να συγκρινετε μια φυλη που εχει κλησει 3 κοσμους με δουκες darling glad1 glad1 με τους ανυπαρκτους Nes.
O λογος που εχασε η doom ηταν καθαρα το βρωμικο παιχνιδι της loca...
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Ελα εγω θελω κο πλευ.. Παμε σε προσωπικο μηνυμα

Εχω μπολικο πρεμ καβαντζα να φανε και οι κοτες και .....

Ξερεις εσυ......:p

[aig]10 Πόντοι για Spamming


By aigokairos[/aig]

εκτος απο πρεμ το πακετο περιλαμβανει και τιποτα αλλο?
ξερεις εσυ (L)
 

DeletedUser34270

εγω το μονο που θα πω ειναι οτι η χειροτερη και η πιο υπουλη φυλη που εχει περασει απο τις φυλετικες μαχες ειναι οι LOCA...ενω υπηρχε συμβαση ειρηνης με την φυλη μου τις Θερμοπυλες εχθες δεχτηκα επιθεσεις υπουλα και ανανδρα απο παικτες της LOCA..το οτι εχασα χωρια δε με πειραξε καθολου...αλλα το να πουλας την φυλη σου και να πηγαινεις με τους εχθρους για να μη χασεις τα χωριουδακια σου αυτο ειναι ατιμια..
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Kαποια σκουπιδια ανεφεραν οτι η doom ηταν ευκολη αντιπαλος για τους Loca και οτι η dnd ειχε πιο δυσκολο εργο με την nes.
Αυτα ειναι γελοιοτητες να συγκρινετε μια φυλη που εχει κλησει 3 κοσμους με δουκες darling glad1 glad1 με τους ανυπαρκτους Nes.
O λογος που εχασε η doom ηταν καθαρα το βρωμικο παιχνιδι της loca...

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή